שיחת משתמשת:Tami luz garber

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Tami luz garber, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 15:16, 11 בספטמבר 2013 (IDT)

משתמשת:Tami luz garber/ניגון נשים[עריכת קוד מקור]

הי, בהמשך להדרכה היום, להלן קישורים לדף המיזם ודפי עזרה:

בחתימה שלי נמצא גם קישור לדף השיחה שלי. אני אלווה אותך בהנחיות בדף השיחה הזה. אני מזכירה לך שתוכלי להגיע לטיוטה של דרך הקישור "תרומות" במעלה הדף. אם יש לך שאלות אני מבקשת לשול אותן כאן, תלחצי על קישור [עריכת קוד מקור] ליד שם הפרק ותעני. אל תשכחי לחתום עם 4 טילדות. בהצלחה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 15:16, 11 בספטמבר 2013 (IDT)

חנה שלום, אני סטודנטית בחיפה בקורס של ד"ר שרון הלוי מתחילה לעבוד על ערך "ניגון נשים, בברכה תמי לוז גרברTami luz garber - שיחה 16:15, 23 בינואר 2014 (IST)
תמי שלום, את הערך כתבי בבקשה בדף הטיוטה -> משתמשת:Tami luz garber/ניגון נשים. תלחצי על הקישור האדום והדף ייפתח למצב עריכה. לאחר שתוספי תשמרי. וכמובן תוכלי לחזור אליו בכל עת להמשך עריכה.
בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 16:20, 23 בינואר 2014 (IST)
חנה תודה על התיחסותך המהירה, שלחתי לך גם מייל בבוקר ועכשיו עדכנו אותי שעדיף לשלוח לך שיחה דרך "ויקי". אני מקווה שאצליח לשמור, בבוקר התחלתי לעבוד וזה לא נשמר לי אבל נדמה לי שעכשיו אני מכוונת יותר טוב. אנח עובדת על פי ההנחיות המפורטות, אם יהיו שאלות אצור קשר. תודה ולהתראות תמי
לא קיבלתי כל הודעה. רצוי לא לשמור דף במצב עריכה זמן רב, כי לפעמים נזרקים מהחשבון. לכן הכניסי תוכן ושמרי. את יכולה לערוך ושוב ושוב ככל שנדרש. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 16:47, 23 בינואר 2014 (IST)
מצאתי את מה שיצרת בבוקר והעברתי לדף משתמשת:Tami luz garber/ניגון נשים כמו שכתבתי לך. לא הלך לאיבוד. תמשיכי לערוך בקישור. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 16:49, 23 בינואר 2014 (IST)
מצאתי דף נוסף משתמשת:Tami luz garber/משתמשת:Tami luz garber/טיוטה שהוא גם טיוטה של הערך שהוא ארוך יותר. באיזה מהם את רוצה לעבוד? חשוב שלא יהיו לך 2 טיוטות באותו נושא שלא תתבלבלי. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 16:51, 23 בינואר 2014 (IST)
חנה שלום, ותודה על השיחזור של המסמך. עכשיו אני עובדת על הגירסה הארוכה יותר מה שנאבד מהבוקר כבר לא רלוונטי, התחלתי שוב. כיוון שיש לי את כל החומר שמור במסמך וורד זה לא כל כך בעיה. עדיין לא השתלטתי על נושא הערות שוליים. יש 2 סוגי הערות שוליים, 1. הפניה למקור בבליוגרפי, 2. הרחבה של מידע על הנושא. למשל כשאני כותבת את השם של מייסדות הארגון לכתוב בהערת שוליים מה היא עושה כיום ואיזה פרסומים יש לה. האם אפשרי לשלב את 2 הסוגים? תודה תמי
מחקתי את הגירה הישנה. אני אעביר לאחר מכן את האחרונה לשם משתמשת:Tami luz garber/ניגון נשים. תוכלי להיכנס אליו דרך הקישור כאן.
לגבי הערות השוליים: הם משמשים למקורות כמו הפניות בעבודה שאת מגישה באוניברסיטה. הערך הוא על ניגון נשים ולא על אישה מסוימת. אין מקום להרחיב יותר מידי על המקימות. בשילוב בערך כשמזכירים אותה אפשר לכתוב בטקסט מספר מילים. לגבי הפרסומים של המייסדות אם זה רלוונטי לערך עצמו, אז שה חלק מהפרק "לקריאה נוספת". חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 17:01, 23 בינואר 2014 (IST)
חנה בוקר טוב, חזרתי לעבוד על הדף "ניגון נשים" ואני לא מצליחה לאתר אותו. האם תוכלי להפנות אותי שוב אל הגירסה שנשמרה הלינק מודיע לי שהגירסה הורדה. תודה רבה ושבת שלום, תמי לוז גרבר Tami luz garber - שיחה 08:07, 24 בינואר 2014 (IST)
תמי שלום, הגרסה האחרונה של הערך מופיעה כעת במשתמשת:Tami luz garber/ניגון נשים (העברתי אותו כעת ממשתמשת:Tami luz garber/משתמשת:Tami luz garber/טיוטה והשארתי משם הפניה לשם החדש כדי למנוע בלבול). בברכה, ערן - שיחה 08:14, 24 בינואר 2014 (IST)
תמי, הוספתי לך את הקישור לדף גם בשם הפרק הזה בכותרת. כל שאת צריכה לעשות הוא ללחוץ על הקישור. בנוסף אם תלחצי על הקישור "תרומות" שנמצא בראש המסך מצד שמאל, תגיעי לרשימת העריכות שלך ותראי גם שם קישור לדף שאת עורכת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 09:15, 24 בינואר 2014 (IST)
חנה שלום, תיקנתי על פי הנחיותיך, והכנסתי שינויים, הכדי למנוע חזרה מיותרת על מילים. הורדתי את פרק החזון וצימצמתי אותו מאוד לעקרונות המכוננים. אשמח לשמוע האם לדעתך זה שיפר את הערך. העריכה עוררה בי הרבה מחשבות והתלבויות, כל שאלת הסגהון, איך להציג את המידע בצורה פשוטה ורהוטה, במשפטים קצרים בעברית תקינה לא תמיד הסתדר לי אבל אני מקווה שיש שיפור. אשמח לשמוע דעתך, בברכה תמי Tami luz garber - שיחה 21:17, 30 בינואר 2014 (IST)
עברתי על הערך, עשיתי ויקיזציה קלה. אין מקום להדגיש בכל מקום את שם הארגון, ואפשר להשתמש גם בכינויים כמו המרכז. חלק הרקע הרבה יותר ברור עכשיו.
לגבי החזון, אפשר גם בלי. נראה שאת יכולה לשלוח את הערך לשרון לביקורת שלה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 14:27, 31 בינואר 2014 (IST)
תמי, אני מצטערת, אבל מכיוון שהאישור לתמונות לא הגיע, אני אמחוק את התמונות. אם האישור יגיע אני אשחזר אותן. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 12:46, 25 בפברואר 2014 (IST)

חנה שלום, סמנכ"ל כספי המדרשה באורנים הפנה את העניין לעורך הדין של הארגון, אני מנסה לנדנד אבל עדיין לא קיבלתי אישור, כיוון שהדף עדיין לא עבר את אישור המרצה ד"ר שרון הלוי ולא עלה לאויר, אפשר להשאיר. אני מקווה שהאישור יגיע לפני כל היתר.. בברכה, תמי 84.109.145.106 14:10, 25 בפברואר 2014 (IST)

אני מצטערת, חיכיתי מעל ומעבר, גם בדף טיוטה אסור להעלות תמונות ללא אישור בעל זכויות היוצרים. ככלל התמונות נמחקות לאחר שבוע. כאן חיכיתי יותר. תמונה מוסיפה לערך, אבל היא לא משנה את איכות הערך כפי שכתבת. כשהאישור יגיע אשחזר את התמונות. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 14:15, 25 בפברואר 2014 (IST)
בסדר תפעלי לפי הכללים, רציתי שהמרצה תראה את זה שלם. אבל כמו שאמרת זה לא קריטי, תודה תמי 84.109.145.106 14:17, 25 בפברואר 2014 (IST)
חנה שלום, הערך קיבל את אישורה של ד"ר שרון הלוי, הכנסתי כמה תיקונים קטנים ברשימה לקריאה נוספת ברישום הבבליוגרפי. ואפשר להעלות את הערך לאויר, אנא אשרי לי את העלאתו. (בעניין התמונות, עדיין לא קיבלתי אישור לכן נמתין). תודה רבה ולהתראות תמי Tami luz garber - שיחה 00:02, 13 במרץ 2014 (IST)
הי תמי, מזל טוב לצורך העברת הערך למרחב הערכים ראי הסבר טכני בדף ויקיפדיה:העברה. אל תשכחי לשנות בחלון הימני שייפתח בעת העברה ל"מרחב הערכים". ומשמאל שם הערך. אם תסתבכי כתבי לי ואני אעשה זאת עבורך.
לגבי התמונות כשתקבלי את האישור תשלחי אותו ונטפל בכך. מדהים איך גוף שכותבים עליו ערך מתנהל כה בכבדות. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 00:29, 13 במרץ 2014 (IST)
חנה שלום, אשמח מאוד לעזרתך בהעלאת הערך תחת השם ניגון נשים, קראתי את ההנחיות ועדיין לא התפניתי להבין לעומק איפה המשולש שצריך לפתוח את התהליך ואת כל הפרקטיקה. אם זה אפשרי לך לעשות זאת זה יעזור מאוד. תודה רבה על הליווי והתמיכה, חג פורים שמח, תמי Tami luz garber - שיחה 09:03, 13 במרץ 2014 (IST)
שלום תמי, העברתי את הערך לניגון נשים. עכשיו שמתי לב שיש בערך משפט "בשנים האחרונות מתקימים בתי מדרש בקרית שמונה, נווה שאנן בחיפה, יקנעם, בנימינה, בגוש אדומים ועוד.". יש בעיה בניסוח הזה, הערכים בוויקיפדיה צריכים להיות נכונים על פני הזמן, לא מוצמד להם תאריך. לכן הניסוח הזה לא יהיה נכון בעוד 10 שנים. אני מבקשת שתצמידי תאריך למשפט למשל בסוף העשור הראשון למאה ה-21 החלו להתקיים בתי מדרש ... או החל משנת XXX החלו לפנות גם בתי מדרש במקומות נוספים כמו... תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 10:11, 13 במרץ 2014 (IST)
חנה שלום, תודה לך על העלאת הערך, לגבי שם הערך, אני חושבת שצריך לרשום - ניגון נשים - המדרשה באורנים כיוון שזה לא ארגון של שירה וניגונים, אלא ארגון מתוך קונטקסט של מדרשה. אנסה לתקן עצמאית בברכה, תמי Tami luz garber - שיחה 09:32, 14 במרץ 2014 (IST)
תמי אני מצטערת, אבל אינך צודקת. תיכנסי לאתר שלהם וזה השם שלהם. בוויקיפדיה אנחנו נותנים את השמות הפורמליים של הגופים. אם היה ערך נוסף על "ניגון נשים" כנושא ולא בשם של ארגון אז היינו פותחים את שם הערך כך ניגון נשים (מדרשה). אל תעבירי את שם הערך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 09:42, 14 במרץ 2014 (IST)
העליתי את נושא שם הערך לדיון בדף השיחה של הערך, את מוזמנת להגיב שם. נראה מה יחשבו וויקיפדים אחרים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 09:49, 14 במרץ 2014 (IST)

כתיבה בוויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

שלום תמי,

שמתי לב לערך שלך בדף הטיוטא. שימי לב בבקשה: אין ליצור הפניות בכותרות. יתרה מכך, אין לקשר מגוף הערך לאתר חיצוני בעזרת קישור. יש לעשות זאת בהערת שוליים. ראי לגבי הוספת הערות שוליים בעזרה:הערות שוליים. גילגמש שיחה 10:50, 27 בינואר 2014 (IST)

שלום רב,

תודה על המעכב אחרי התפתחות הדף הויקיפדי. 1. הורדתי את הקישור מהכותרת. 2. לא ברור לי איזה קישורים לאתרים חיצונים אינם מקובלים, האם הכוונה למערכים מאצר מדרשת? או לכל קישור (כי לימדו אותנו איך עושים קישורים, לכן נדמה היה לי שכך עושים).

קראתי את הדף על יצירת הערות שוליים ולא הבנתי שאין אפשרות לעשות זאת. אשמח להבהרה, תודה תמי Tami luz garber - שיחה 15:12, 27 בינואר 2014 (IST)

שלום שוב, לא הצלחתי להציב את הכותרת "ניגון נשים" בראשד הערך, ניסיתי את כל התבניות ולא איתרתי את התבנית הנכונה, לא ברור לי איך שגיתי אבל כך המצב.

ושאלה נוספת אני רוצה להכין ערך למדרשה באורנים, ארגון בן 25 שנה שעוסק בהתחדומהראשונים שיצרו בתי מדרש פלורליסטים בארץ. ייתכן שבשלב ראשון אעלה רק כותרת כללית ואחרי זה נרחיב בעיניין, האם אפשר להעלות כותרת עם רקע מצומצם ולראשום הדף בעריכה, ואז לעשות לינק מהדף שלי שכבר כמעט גמור לדף המדרשה? תודה מראש תמי Tami luz garber - שיחה 15:22, 27 בינואר 2014 (IST)

שלום חנה, לתחושתי הערך גמור, יש לי 2 בעיות, אחת שלא הצלחתי ליצור כותרת לערך כמקובל והשניה שקיבלתי הערה לגבי קישורים שאינני יודעת איך לטפל בה, אשמח להעביר לד"ר שרון הלוי לאישור. תודה רבה תמי Tami luz garber - שיחה 17:59, 27 בינואר 2014 (IST)
שלום תמי, אני אעבור על הערך. הורדתי את כותרת הפרק הראשון. זו כותרת מיותרת. הפסקה הראשונה היא פסקת הפתיח המגדירה את הערך. שמו של הערך הוא שם הדף. אבל כבר ראיתי שיצרת קישורים מתוך הטקסט לאתרי אינטרנט חיצוניים. לא עושים זאת. המקום היחיד לקישורים כאלה הוא בפרק קישורים חיצוניים או דרך הערות שוליים. תתחילי לעבוד על העברת הקישורים האלה למקום המתאים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 19:36, 27 בינואר 2014 (IST)
חנה שלום הוצאתי את כל הקישורים ושמתי אותם במרוכז במקום המיועד (אם הבנתי נכון). מקווה שעכשיו זה עומד בסטנדרט של ויקיפדיה. אנא עדכני אותי על המשך התהליך, אחרי שתאשרי לי עלי לשלוח למרצה את הקישור לדף. תודה רבה. תמי Tami luz garber - שיחה 22:40, 27 בינואר 2014 (IST)

הערות[עריכת קוד מקור]

שלום תמי, עברתי על הערך ועשיתי ויקיזציה קלה כדי שיהיה יותר נגיש. הערותיי הן גם לגבי התוכן כפי שאני חושבת שצריך לכתוב ערך בויקיפדיה. זה נקרא אצלנו בקורת עמיתים.

  1. את מרבה להשתמש בהדגשות וירידת שורה לציון נקודות וזה הופך את הדף לפחות קריא. לציון נקודות אנחנו משתמשים בכוכבית * וטקסט בהמשכו. כך הנקודות יותר ברורות ראי העיצוב שעשיתי בפרקים "קבוצות לימוד ומפגש" ו"פרסומים"
  2. פרק "רקע" לא כל כך ברור. כשקראתי אותו לא הבנתי מה הקשר בין כל הגופים ואורנים - המכללה האקדמית לחינוך שלא מופיעה בערך אפילו לא בקישור פנימי. הלכתי לבדוק באינטרנט כדי להיות בטוחה שניגון נשים קשור למכללת אורנים. אם אני מבינה נכון אז יש את מכללת אורנים, בתוכו קיימת "המדרשה באורנים" ובתוכו "ניגון נשים". זה לא ברור בערך. כבר בפסקת הפתיחה צריך להיות מובן שניגון נשים פועל במסגרת מכללת אורנים.
  3. פרק "חזון ניגון נשים" יש משפט שמתחיל במילים ""ניגון נשים" אנו שואפות שנשים תהיינה שותפות". לא ברור לי האם התכוונת לצטט? לא מנסחים באנציקלופדיה משפט עם "אנו" למעט אם מדובר בציטוט. ואם התכוונת לצטט אז ראוי לכתוב מספר מילים על החזון. בנוסף יצרת תת פרק בשם "אבני היסוד של 'ניגון נשים'". אני לא מבינה את הקשר לחזון. הפרק מספר כיצד ניגון נשים פועל. כל התת-פרק הזה הוא מתוך הפרסומים שלהם מבלי לספר באמת מה הם עושות. ראי למשל ההתייחסות לשילוב בטקסים השונים. מה שיש לך בערך זה משפט פרסומי. אבל מה הן באמת עשו, איזה טקסים יהודים הן ניסו לשנות? מה הייתה הפעילות שלהן, ההצלחות הכישלונות.
  4. פרק "תכני ניגון נשים בנושאי מגדר ויהדות" - הפרק לא מספר מהי הדרך המיוחדת, איזה נשים שנשכחו הוא מעלה מתהום הנשייה.

אני מקווה שהצלחתי להעביר לך את מה שראיתי בערך. אני לא נותנת ציונים, אני רק בוחנת את הערך מניסיוני כיצד אני חושבת שיש לכתוב ערך כזה בויקיפדיה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 18:10, 28 בינואר 2014 (IST)

שלום רב

שלחתי הודעה קודמת ונראה לי שהיא התחבאה בתוך הדברים אני אשמח למבט נוסף על הערך ניגון נשים. התיחסתי להערות שנשלחו אלי, ערכתי שינוי בהצגת הדברים, הורדתי את החזון ואת עיקר הדברים הצגתי בדרך אחרת מצומצמת יותר מפאת החזרתיות על הדברים. בסעיף תכני הלימוד עשיתי כמה ניסיונות, הניסיון עכשיו הוא שמתוך התכנים יש הפניה למערך על דמויות שנכתב עליהן, לא יודעת אם זו הערת שוליים מקובלת. אשמח לקבל התיחסות לגירסה זו ולראות אם היא מתקרבת לסיום של הערך, לסיום לא הצלחתי להכניס את הלוגו של הארגון, אני לא יודעת לעשות זאת. בברכה, תמי Tami luz garber - שיחה 14:22, 31 בינואר 2014 (IST)

על פניו זה טוב. יחד עם זאת, שימי לב בבקשה שמדובר בנושא נישה. לכן, יתכן שיהיו כאלה שיחלקו על הלגיטימיות של הערך. זה לא קשור לסגנון כתיבה, אלא לכך שמדובר בנושא צר מאוד. גילגמש שיחה 14:26, 31 בינואר 2014 (IST)
שלום רב, קיבלתי הודעה על המשך שיחה, ולא הצלחתי לאתר איזה הערה נשלחה לי, בכל אופן לגבי ההערה שהערך צר - חשוב לי להגיד שניגון נשים הוא ארגון בתחום ההתחדשות היהודית (בדומה להוויה, בינה וכד') וארגון נשים (בדומה לקולך, אשה לאשה וכד') על כל הארגונים הללו כבר יש ערכים לכן נראה לי נכון ליצור ערך גם על ניגון נשים. ראוי ליצור ערכים גם על המדרשה באורנים, מכינת רבין, ארגון פנים, אלו"ל ועל עוד הרבה מוסדות שאני מכירה ומעורבת בהם. לא אוכל להתפנות לזה אבל התחלתי בניגון נשים ואשמח להפיץ את הבשורה בכדי שהערכים הללו ימשיכו ויעלו לאויר.
החשיבות של ערכים אלו היא בהבנה שזו רשת של התארגנויות המזינות אחת את השניה ויוצרות אקטיביזם תרבותי המשנה את פני החברה בישראל, את יחסי נשים וגברים, דתיים וחילונים, את האפשרות של נשים לעלות לתורה (במיוחד נשים אורתודוקסיות וחילוניות, כיוון שרפורמיות עושות זאת מזמן), ויש עוד הרבה הסברים לחשיבות העשיה של ניגון נשים. ייתכן ולא הכל הצליח לעבוד בדרך שהערך מנוסח. שלחתי למרצה בקשה לעבור על הערך, מחכה לשמוע את תגובתה.אם יש הערות נוספות, אשמח להמשיך ולתקן. בברכה, תמי לוז גרברTami luz garber - שיחה 08:24, 4 בפברואר 2014 (IST)
שלום טלי, אתמול הדף שלך היה נתון להשחתה של טרול. כן יש דבר כזה בויקיפדיה. העריכה שוחזרה לכן לא זיהית פניה. לגבי הערתו של גילגמש זו דעתו האישית. אני מסכימה שיש מקום לערכים על ארגונים מהסוג הזה. לפעמים עולות שאלות מהסוג הזה. תמשיכי בכתיבת הערך.
הערה טכנית, כשאת כותבת תגובה המתחילה בהזחה ויורדת שורה ליצירת פסקה חדשה, את צריכה ליצור שוב הזחה כמו בפסקה הראשונה, כך שהתגובה תהיה מסודרת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 08:30, 4 בפברואר 2014 (IST)
חנה שלום, תודה על ההבהרות והליווי לכל אורך הדרך, אני מבינה שויקיפדיה היא עולם שלם, של מערכות סמויות מהעין שלא הייתי מודעת אליהן, אפשר לראות עם השנים שהמידע הרבה יותר מדוייק ומעמיק, ושיש ערכים על הרבה דברים שלא היו בעבר. אני מלמדת קורס באורנים במשך 5 שנים שעוסק בנשים כדמויות להזדהות, בשנים הראשונות היה קשה למצוא חומר על חלק גדול מהנשים שהבאתי כדוגמאות, ואילו בשנה האחרונה שמתי לב שכמעט על כל הנשים הללו כבר יש ערך ויקיפדי. כל הכבוד. אכן ראוי!!!
אני מחכה לתגובה של ד"ר שרון הלוי, אז בינתיים, אני לא מכניסה עוד שינויים בערך עד לקבלת ההערות ממנה. ושוב תודה. בברכה, תמי Tami luz garber - שיחה 08:50, 4 בפברואר 2014 (IST)
תמי, האם יש לך תמונות הקשורות בארגון, או שאת יכולה לבקשת מהארגון תמונות? תמונות תמיד מוסיפות לערך. אם תקבלי תמונות שלא את צלמת להעלאה לוויקפדיה ברישיון חופשי, יש לפעול להעברת אישור על פי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS.
וכן, ויקיפדיה הוא עולם שלם, לא רק כתיבת ערכים. אם בא לך להשקיע טיפה מזמנך, את מוזמנת להיכנס לויקיפדיה:מזנון, זה הדף בו נקבעת המדינות בוויקיפדיה, ולדף ויקיפדיה:כיכר העיר. במקום שמשמש להגיגים של הויקיפדים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 09:04, 4 בפברואר 2014 (IST)
חנה תודה תודה, אני רוצה להעלות תמונות, ויש לי אפשרות, אבל לא השתלטתי על הטכניקה. אשמח שתפני אותי להנחיות בעניין בי תמיTami luz garber - שיחה 09:23, 4 בפברואר 2014 (IST)
תמי, מחר בשעה 16:00 אני אעביר הדרכה ללימודי נשים ומגדר וחלק מההדרכה יהיה להראות איך מעלים קבצים. האם את מתכוונת להגיע להדרכה? בכל אופן, את יכולה להעלות ללא בעיה קבצים שאת צלמת. חשוב שלפני כן תתני להם שם ייחודי, לא שם הקובץ של המצלמה. בצד ימין של מסך המחשב תחת הכותרת "כלים" יש קישור "העלאת קובץ לשרת"/ויקישתוף. את יכולה להגיע אליו גם דרך הקישור ויקיפדיה:העלאת קובץ לשרת. תלחצי על ויקישיתוף ותמשיכי ללפי ההנחיות שם. ההסברים בעברית. בנושף יש את דף ההסבר עזרה:העלאת קובץ ולאחר שתעלי עזרה:הוספת תמונה לערך חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 13:08, 4 בפברואר 2014 (IST)
חנה שלום, בסוף הבנתי איך מעלים תמונה, לכן אני לא מגיעה להדרכה. הדף ערוך ומוכן ואני מקווה שיאושר בקרוב. יש לי השגות על הניסוח של דפי ההנחיה להעלאת קבצים, נתכבת על זה בהזדנות, מאחלת לך ולסטודנטיות ממגדר הדרכה נעימה היום. תודה ולהתראות תמי לוז גרברTami luz garber - שיחה 15:57, 5 בפברואר 2014 (IST)

שלום רב, נהניתי לקרוא את הערך, גם לדעתי הוא כבר ראוי לעלות למרחב הערכים. ברכות אריאל פ. (slav4)דף שיחה 16:38, 5 בפברואר 2014 (IST)

אריאל, רוב תודות לך, אני מקווה שגם המרצה שלי תאשר, ואחרי כן מקווה לכתוב עוד כמה ערכים. זה מאוד מספק ומאתגר. תודה תמי 84.109.145.106 16:43, 5 בפברואר 2014 (IST)
חנה שלום, הערך קיבל את אישורה של ד"ר שרון הלוי, הכנסתי כמה תיקונים קטנים ברשימה לקריאה נוספת ברישום הבבליוגרפי. ואפשר להעלות את הערך לאויר, אנא אשרי לי את העלאתו. (בעניין התמונות, עדיין לא קיבלתי אישור לכן נמתין). תודה רבה ולהתראות תמי Tami luz garber - שיחה 00:08, 13 במרץ 2014 (IST)

הקבצים שהעלית[עריכת קוד מקור]

הי תמי, לכל הקבצים שהעלית ברישיון חופשי וזכויות היוצרים שייכות לניגון נשים, נדרש אישור של המדרשה. ראיה הסבר לגבי נוסח האישור והכתובת למשלוח בדף ויקיפדיה:OTRS. טפלי בכך בבקשה האישור הפורמלי שלהם נדרש. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 20:27, 5 בפברואר 2014 (IST)

תמי, אם לא יישלח אישור OTRS מהמדרשה לתמונות כפי שהסברתי לך, הקבצים יימחקו. טפלי בכך בבקשה. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 10:57, 9 בפברואר 2014 (IST)
חנה שלום, אני מטפלת בזה אלו שפניתי אליהם טרם תחמו אני משתדלת לדחוק מקווה שזה יוסדר עוד היום. בברכה, תמי 84.109.145.106 11:22, 9 בפברואר 2014 (IST)
תמי, מה קורה עם האישור? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 16:08, 13 בפברואר 2014 (IST)
חנה שלום, אני עדין ממתינה לאישור. שלחתי מיילים ודיברתי אבל לא חתמו לי עדיין. מקווה שזה יטופל בראשון. תודה על התענינותך, שבת שלום תמי84.109.145.106 22:13, 13 בפברואר 2014 (IST)

משתמשת:Oritfr2/רבקה ווקר[עריכת קוד מקור]

תמי, שימי לב שאת עורכת בשם המשתמש שלך בטיוטה של אורית משתמשת:Oritfr2/רבקה ווקר. האם אתה מודעת לכך? האם זה בסדר מבחינת שרון הלוי? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 12:32, 17 בפברואר 2014 (IST)

חנה שלום, אני עובדת עם אורית ואנחנו מנסות ליצור לינקים לקישורים חיצוניים, בטעות עבדתי דרך החשבון שלי ועברנו. נשמח אם תתיחסי לשאלות שאורית שאלה אותך בדף השיחה שלה, בברכה, תמי 84.109.145.106 13:57, 17 בפברואר 2014 (IST)
אתן ממשיכות לעבוד מהחשבון שלך. תסתכלי בלשונית גרסאות קודמות. עניתי בדף השיחה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 14:33, 17 בפברואר 2014 (IST)
חנה אנחנו מסימות ואורית תמשיך להתכבת איתך מהחשבון שלה. (זה קרה כי בכל פעם שרצינו ללמוד משהו מהערך שכתבתי שם המשתמש הפך לשלי. אבל סיימנו והיא תמשיך מולך. תודה ולהתראות תמי 84.109.145.106 14:44, 17 בפברואר 2014 (IST)