שיחת משתמש:אבקילש

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, אבקילש, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
--Assayas - שיחה 13:29, 1 במאי 2011 (IDT)

תשובה לשאלתך[עריכת קוד מקור]

אהלן אבקילש,

השבנו לשאלתך. מקווים שעזרנו, אזמרי לשירותך (: 14:59, 2 במאי 2011 (IDT)

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום אבקילש,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:אבקילש". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, רדיומן - שיחה 06:00, 25 במאי 2011 (IDT)

זכית בכרטיסים מוזלים להופעה של מולטו אסטטקה![עריכת קוד מקור]

תחרות אזמרי

בוקר טוב אבקילש וברוכה הבאה לוויקיפדיה,

יישר כח על תרומתך במסגרת תחרות הכתיבה אזמרי! הערך החשוב שיצרת על שתיית בונה עתיד לסייע רבות לכלל הציבור, בפרט אחרי שנאחד אותו עם ערך באותו הנושא שהועלה ע"י כותבת טרייה אחרת בערך באותו הזמן (:

לאור זאת, מארגני התחרות שמחים להציע לך כרטיסים מוזלים להופעתו של מולטו אסטטקה, שתתקיים ביום שלישי הקרוב, 31.05.2011, במועדון הבארבי בתל אביב. אנא עדכני אותנו בהקדם בכמה כרטיסים את מעוניינת, במחיר 160 ש"ח במקום 200 ש"ח. נשמח לסייע לך בהמשך דרכך בתחרות ובוויקיפדיה ואנחנו מאחלים לך בכל לב כתיבה משמחת ומחכימה.

בכוונתנו לפרסם בדף התחרות, בוויקיפדיה ובפייסבוק, את שמות המשתתפים בתחרות שזכו בכרטיסים להופעה. תחת איזה שם נוכל לציין את זכייתך?

בתודה ובהערכה רבה, צוות התחרות 08:48, 27 במאי 2011 (IDT)

פרסום חוות הדעת של השופטים בתחרות ביתא ישראל[עריכת קוד מקור]

שלום לך. רצינו להודיעך שבאיחור מסויים (התנצלותנו הכנה על כך), העלינו לאתר את חוות הדעת המפורטות של השופטים בתחרות הכתיבה על מורשת ביתא ישראל ותרבות אתיופיה, על פי הקריטיונים לשיפוט בתחרות. חוות הדעת על הערכים שכתבת במסגרת התחרות מופיעות בדפי השיחה של כל אחד מהם. נשמח אם תוכלי בהדרגה לעבור על ההערות של ביקורת העמיתים בכל הערכים שכתבת, ואם יש צורך אז לתקן בערך את הדרוש תיקון ולשפר אותו במידת האפשר.
אנו מודים לך שוב מקרב לב על תרומתך לוויקיפדיה ולציבור הרחב! יישר כח! צוות השיפוט בתחרות אזמרי. אזמרי לשירותך (: 13:52, 26 ביולי 2011 (IDT)

היי :)[עריכת קוד מקור]

היי, ראיתי שכתבת ערך בתחרות שהתקיימה בנושא "ביתא ישראל" ורציתי להזמין אותך להמשיך לקחת חלק בפעילות איתנו בויקיפדיה, אם זה בנושא הספציפי שבו כתבת כבר ערך, או במרחב הערכים ובפעילות ויקיפדיה בכלל. האם יש נושאים שמעניינים אותך במיוחד או שיש לך נגיעה בהם ואת חושבת ומעוניינת לתרום בהם למאגר המידע החופשי?

בתור אישה (ואנחנו מעטות כאן קריצה) יש לי עניין אישי בלשמר את חברותיי הכותבות. קודם כל, כל הכבוד! על ההשתתפות בתחרות. שנית, אשמח לסייע בכל דרך שתחפצי כדי לתמוך בפועלך המבורך כאן. בכל אופן, בין אם תחליטי לחזור לפעילות עכשיו או בעתיד, תודה לך על התרומה שכבר נעשתה למיזם. בברכה, Itzuvitשיחההמיזם המקורי! 01:58, 23 באוגוסט 2011 (IDT)