שיחת משתמש:דניאל איילי קלטי אל-כורדי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ברוך הבא[עריכת קוד מקור]

العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, דניאל איילי קלטי אל-כורדי, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
--היידן 13:14, 25 ביולי 2016 (IDT)

קובץ:Snufkin Jasmin.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום. הקובץ הועלה בניגוד לכללים. בוויקיפדיה משתמשים בקבצים לשימוש חופשי. לא ניתן להעלות קובץ של אדם חי בשימוש הוגן, משום שזהו אינו שימוש הוגן. האדם חי וניתן לצלמו. זוהי הפרת זכויות יוצרים. במידה ויש לך אישור לשימוש חופשי נא העבר אותו לכתובת הדוא"ל המצויה בקישור הבא ויקיפדיה:OTRS. בהעדר אישור כזה, הקובץ יימחק. תודה --Assayas - שיחה 15:45, 25 ביולי 2016 (IDT)

חבל, שלא ציינתםן מגבלה ספציפית זו בדף-ההעלאה. אעביר האישור בהקדם. דניאל איילי קלטי אל-כורדי - שיחה 21:54, 25 ביולי 2016 (IDT)

שמירה על תרבות שיח בויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

בוקר טוב,

אני שמח שבחרת להצטרף לויקיפדיה כעורך ואשמח אם תתרום מהידע שלך לקידום המיזם. עם זאת, ראוי להדגיש שויקיפדיה היא מיזם שיתופי וקיימת בו חובה לכבד את כלל המשתתפים גם אם אתה לא מסכים איתם. תגובותיך האחרונות בדף השיחה של הערך נודיזם, והכינויים בהם אתה בוחר לכנות משתמשים שאינם מסכימים איתך, אינן מתאימות לויקיפדיה. אבקשך למתן את תגובותיך ולא תחסם. Eladti - שיחה 09:20, 27 ביולי 2016 (IDT)

מן הראוי לדרוש זאת מאנשי-הטאליבאן, המבקשים להפוך את הויקיפדיה לאתר "בחדרי חרדים", או "כיכר השבת". אני לא אהיה סובלני, כלפי המסרבותים להיות סובלניים כלפיי: כל החפץ בכבוד, עליו לתיתו.דניאל איילי קלטי אל-כורדי - שיחה 09:29, 27 ביולי 2016 (IDT)
הבנתי. לדעתי, גישה כזאת לא מתאימה למיזם שיתופי. Eladti - שיחה 09:38, 27 ביולי 2016 (IDT)
אתה חוצפן ממדרגה ראשונה ואין לי שמץ-כוונה להוסיף ולהתדיין איתך. נא להסתלק מדף-השיחה שלי.דניאל איילי קלטי אל-כורדי - שיחה 10:09, 27 ביולי 2016 (IDT)

נחסמת[עריכת קוד מקור]

Zeichen 267 - Verbot der Einfahrt, StVO 1970.svg
כפי ששמת לב, היה באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ו/או ערך ההבל שפתחת נמחק, כך ששום נזק לא נגרם, אולם בעקבות השחתה זו, ואולי אחרות, הוחלט לחסום אותך. הסיבה לחסימתך היא: דבריך בדף שיחת הערך נודיזם וכלפי עורך אחר מראים כי אינך יודע להתנהל במיזם. אני מציע לקרוא את המדריך: ויקיפדיה:כללי התנהגות בין חברי הקהילה..
  • אם יהיו מקרים של השחתה חוזרת מצדך, אנחנו עשויים לפנות בתלונה לספק האינטרנט שלך.
  • מעשיך עלולים להוות עבירה פלילית. עליך לדעת כי נשקול פנייה לרשויות החוק אם ההשחתה תימשך.


טוב תעשה עם תתנצל בפני משתמש:Eladti ועל דבריך. חסמתי אותך לשלושה ימים בהם יהיה לך זמן לחשוב כיצד אתה חוזר לתרום למיזם.--היידן 10:23, 27 ביולי 2016 (IDT)

אין צורך להתנצל בפני, אני לא נפגע כל כך בקלות. יש צורך לדעת כיצד לכבד משתתפים אחרים, גם אם לא מסכימים איתם Eladti - שיחה 10:36, 27 ביולי 2016 (IDT)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]