שיחת משתמש:שמש מרפא

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, שמש מרפא, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
איתי פ.שיחה 00:58, 2 באפריל 2020 (IDT)

אנא הפסק להציב תבניות "ברוך הבא" לכותבים בראשית דרכם[עריכת קוד מקור]

שלום לך,
לידיעתך, הנוהג אצלנו הוא להציב תבנית "ברוך הבא" רק לאחר שכותב ביצע מספר עריכות משמעותיות, כלומר אין להציב תבנית זאת בדפי השיחה של כותבים שיצרו שם-משתמש בדקות האחרונות וביצעו עריכה בודדת. יש לעניין חשיבות מסוימת בתהליך הניטור. בברכת לילה טוב, Ldorfmanשיחה 01:51, 10 באפריל 2020 (IDT)

הודעה מאזכור השם[עריכת קוד מקור]

שלום, בתגובתך (הבדל) בהכה את המומחה הוספת אזכור למשתמש אחר בתוך הפסקה שלי. לא ברור לי למה עשית את זה. אבל לרוב מוסיפים אזכור כזה כדי ליצור הודעה למשתמש. אבל זה קורה רק כשכותבים פסקה חדשה עם וכשההודעה כוללת חתימה (~~~~). לכן זה היה עובד רק אם היית מוסיף את זה בפסקה שאתה כתבת. בברכה, Tzafrir - שיחה 14:49, 10 באפריל 2020 (IDT)

מגפת הקורונה (2019–2020)[עריכת קוד מקור]

שלום שמש מרפא, ותודה על תרומתך לוויקיפדיה.
ערכת את הערך מגפת הקורונה (2019–2020) מאינטרנט בעל סינון (כדוגמת רימון או אתרוג). עקב בעיה ידועה, לאחר עריכה בעורך החזותי, תוכן הדף נשמר כפי שהוא הוצג לך, כך שהתוכן שהוסתר ממך נמחק מהדף. מאחר שוויקיפדיה לא מעוניינת במחיקה זו, אם ברצונך להמשיך לתרום לוויקיפדיה, עליך להקפיד לערוך בעריכת קוד מקור בלבד, כל עוד את/ה משתמש/ת באינטרנט מסונן. ניתן לעשות זאת באמצעות העדפות => עריכה => "ביטול זמני של העורך החזותי בזמן שהוא בגרסת בטא". אשמח לעזור לך בשאלות נוספות.
בברכה, דגש חזק - שיחה 20:24, 27 באפריל 2020 (IDT)


מגפת הקורונה[עריכת קוד מקור]

כל הנתונים בטקסט מעודכנים לבוקר בישראל כדי ליצור נקודת השוואה אחידה ואין מה לעדכנם במהלך היום. תודה. איתן - שיחה 19:32, 30 באפריל 2020 (IDT)