שיחת משתמש:BRAVE ASSOCIATION

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שאדי קסיס[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום BRAVE ASSOCIATION,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "שאדי קסיס" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:BRAVE ASSOCIATION/‏שאדי קסיס". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! Uziel302 - שיחה 19:34, 24 בספטמבר 2018 (IDT)


הערך עדיין לא מוכן - הוא מלא בניסוחים לא אנציקלופדיים והעיצוב שלו לא מתאים למרחב הערכים (וגם מכיל תמונה מפירת זכויות יוצרים שתימחק מקרוב מוויקישיתוף). החזרתי בינתיים לטיוטה. כשלדעתך הערך יהיה מוכן, נא לבקש את העברתו למרחב הערכים בדף ויקיפדיה:העברת דפי טיוטה כדי לקבל משוב. Dovno - שיחה 23:38, 4 בינואר 2019 (IST)