שיחת משתמש:Duduyat/ארכיון1

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

חתימה[עריכת קוד מקור]

כפי שרשום לך כאן למעלה בצד שמאל, חתימה מוסיפים על ידי 4 תילדות - ~~~~ בברכה, גיל כ. (שיחה) • 01:38, 15/09/08

יהדות משיחית[עריכת קוד מקור]

הוספת לפסקת הפתיחה של הערך התייחסות לפלג המשיחי בחב"ד. אין קשר בין תוכן הערך לקבוצה זו ולכן שיחזרתי את פסקת הפתיחה לגרסה הקודמת. אגב, לאחר דיונים ארוכים הוחלט לכתוב ישו ולא ישוע. ראה בערך עליו ובדפי השיחה הנלווים. ‏DGtal‏ 08:29, 17 בספטמבר 2008 (IDT)

שאלה[עריכת קוד מקור]

שלום,

יש לי שאלה בקשר לתוספת שהכנסת ביהדות משיחית. כתבת שיש 2 פלגים עיקריים, ושאחד מהם רואה בישוע משיח ישראל אבל לא יותר מזה (בדומה לאביונים). ברצוני לדעת מהיכן הידע הזה, והאם אתה מכיר ממש קהילות כאלה או כוונתך לבודדים.

תודה !

אינני מכיר "אביונים" מודרנים באופן אישי (לפחות לא קרוב יותר משיחות באינטרנט) אך עצם קיומם אינו סוד, ישנם אנשים שהגיעו למסקנה זו בעצמם בלבד, אני אישית לא, אבל לעובדות קיימות מי אני שאתכחש?, לכן מן הראוי שידע זה יהייה כתוב בויקיפדיה, המקורות שלי הן כאמור שיחות\ויכוחים עם אנשים כאלה, גם ביוטיוב ראיתי מידע על קהילות אביוניות בחו"ל, למשל באיי הפיליפינים או בתאילנד ישנן קהילות נוצריות אביוניות - חפש Ebionites ביוטיוב, אגב מכיוון שרוב האביונים בישראל הם אינדיבידואלים, ציינתי במפורש שאינם פלג עיקרי בזרם זה של היהדות.

אזהרה[עריכת קוד מקור]

אם תחזור שוב על הניסיון הזה למחוק מדף שיחה את דבריו של אחר, תיחסם מוויקיפדיה. ‏odedee שיחה 20:58, 27 בספטמבר 2008 (IDT)

אין לי מושג קלוש מה אתה רוצה ממני!, כל שעשיתי הוא להחזיר את הדיון שדווקא מחקו לי, ולא אני לאחרים.

הדיון מפתח ואתה מוזמן לקחת בו חלק, שנה טובה.

דיון ומחיקתו[עריכת קוד מקור]

שלום לך,

מחקתי את הדיון שיזמת בדף שיחת הערך אתאיזם כי הוא מנוגד לעקרונות הכתובים בדף המדיניות הרלוונטי. אם תרצה לעיין בו הוא נמצא בויקיפדיה:מה ויקיפדיה איננה#ויקיפדיה איננה בימת נאומים וסעיפים אחרים בדף זה. ויקיפדיה איננה פורום, אנא הגבל את עריכותיך לכתיבה אנציקלופדית.

נ.ב. ראיתי שדוד שי הסיר דיון נוסף שיזמת בדף שיחה אחר (הסיבה היא אותה סיבה) גילגמש שיחה 17:40, 1 באוקטובר 2008 (IDT)

נהוג להמשיך בדיון בדף שיחה שבו הוא החל, במקרה זה בדף השיחה שלך. אעתיק את תשובתך לפה.
בסה"כ שאלתי שאלה לגיטימית לחלוטין, אני מתכוון להחזיר את הדיון אך אערוך אותו בהתאם לנהלים של ויקיפדיה, אשמח מאד אם תעדכן אותי מה לא היה בסדר, שאמחק\אשנה, אנא הגב בדף השיחה שלי, תודה ושנה טובה. Duduyat - שיחה 17:49, 1 באוקטובר 2008 (IDT)
ובכן, אין בעיה בדיון, אך מטרתו צריכה להיות ויקיפדית ולא הזמנה לדיון כללי אודות מושג זה או אחר או בירור העמדות של האנשים האחרים. המטרה של הדיון היא לא להעביר זמן בשיחה על נושא מסוים, אלא להגיע לניסוח מסוים בערך. דיונים כלליים, שלא קשורים לוויקיפדיה אפשר ליזום בכיכר העיר או בפורום כלשהו ברחבי הרשת. ביתר פירוט: אם אתה רוצה להציע הצעה כלשהי (לא חשוב איזו) או אם יש פרט כלשהו בערך שאתה לא מרוצה ממנו או אם יש לך תהיה כלשהי לגבי המידע שמופיע בערך או אם נראה לך שחסר משהו בערך או כל דבר אחר, הקשור לערך - כל זה דיון מבורך בדף השיחה. אתה לא עשית את זה, אלא נאמת נאום, זה לא מקובל. גילגמש שיחה 19:19, 1 באוקטובר 2008 (IDT)
דודו, אנא שמור על טון דיבור יאה ומכובד. פנייתך אל גדי בדף השיחה של דוקינס ואל נוי בדף השיחה על אתאיזם עוברים על כללי ההתנהגות שלנו. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 22:08, 1 באוקטובר 2008 (IDT)
דודו, הדיון נמחק. אנא אל תחזיר אותו שוב - מקומו לא בוויקיפדיה אלא בפורום. לא התכנסנו כאן כדי להחליף דעות אלא כדי למצות הידע למאמרים אנציקלופדים. כיוון שהבהרת שלא זו מטרתך באותו דיון, אלא בדיון אידיאלוגי-פילוסופי-תיאולוגי, וכיוון שכבר הספקת לעלוב בחבר קהילה אחר במסגרתו - מחקתי. אנא אל תחזיר הדיון פעם נוספת ואל תפתח דיונים נוספים שכאלו בדף כלשהו בוויקיפדיה. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 23:24, 1 באוקטובר 2008 (IDT)

העברה משיחת משתמש:Havelock[עריכת קוד מקור]

אינני מבין מדוע מחקת את הדיון שכן אני מתכוון להחזירו, לא היתה לי כוונה לפגוע באף משתמש, ולא משנה מה אמר ומה עשה.

הדיון אינו "פורום" מתפתח הוא בסהכ בא להבין האם אתאיזם הוא סוג של אגנוסטיקניות.Duduyat (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

כמה דברים:
  1. יש להמשיך שיחה במקום בו התחילה - במקרה זה פניתי אליך בדף שיחת המשתמש שלך ולכן המקום הראוי להגיב על דברי הוא בדף זה. הדבר עוזר לאחרים להבין לאחר מכן מה ארע מתי ומי אמר למי מה.
  2. הסברתי לך לעיל מדוע מחקתי את הדיון. מן הסתם הוא לא פורום - פורום הוא המקום לדיונים שכאלה, שאינם נוגעים לערך אלא לנושאו. לכן אומר שוב: אם ברצונך לפתוח בדיון האם אתאיזם הוא סוג של אגנוסטיקניות - פנה לאחד מהפורומים הרבים המוצעים ברחבי האינטרנט.
  3. אל תחזיר הדיון לדף השיחה - זה נוגד את המדיניות של ויקיפדיה לגבי תפקידו של דף השיחה. במידה ונאלץ להאבק עימך בנושא - הרי שתחסם לעריכה, זאת גם כן בהתאם למדיניות שלנו.
  4. במידה ולא הייתה לך כוונה לפגוע באיש - אני מציע כי תנקוט בצעד המתאים ותתנצל בפני אלו שתקפת באופן מילולי כפי שהזכרתי לעיל. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 23:46, 1 באוקטובר 2008 (IDT)

ואם אומר לך שנפגעתי כאשר השווה את אלוהים לדברים לא דברים?. אינני רוצה התנצלות, ואיני חייב לתת אותה, לא היתה לי כוונה לפגוע באיש ובזבוב, זה אפילו מוזר שאתה קובע בשבילו אם נפגע או לא. Duduyat - שיחה

אינני עוסק בשאלה האם נפגעת מדעות של אחר על דבר מה שאיננו אתה תוך כדי שהביע דעה שהיא לגיטימית ומקובלת בעיני רבים כיום. אני כן עוסק בדבריך הגילנאיים והחריפים כלפי שניים מחברי הקהילה. על אף שאני עוסק בזאת, הרי שאין לי כוונה של ממש לדון - אלא להצביע בפניך על עתים בהן עברת על כללי הקהילה שלנו. עשית זאת, וחבל, עדיף שתתנצל וחובה שלהבא תמנע. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 00:02, 2 באוקטובר 2008 (IDT)

ואיפה ההתנצלות כלפיי?. Duduyat - שיחה 00:10, 2 באוקטובר 2008 (IDT)

עריכות לא טובות[עריכת קוד מקור]

שלום,

אל תעשה ערכיות מגמתיות בערכים שמטרתן קידום הדעה האישית שלך. הצמד בבקשה למקובל בוויקיפדיה. המשך עריכה מגמתית יכולה להביא לחסימתך. גילגמש שיחה 10:10, 2 באוקטובר 2008 (IDT)

כתבתי אמת, אשמח לדעת אם טעיתי Duduyat - שיחה

כי אם אמת שמאיצי חלקיקים, מאז יום היוולדם, לא חידשו מאום למדע, זה ראוי להתגלות.

לא כתבת אמת, אלא הבלים. אם אינך מבין דבר במאיצי חלקיקים, אין בכך פסול. אך אינך יכול לערוך את הערך מתוך בורות ולקלקל אותו. מאחר שכבר הזהרתי אותך קודם בהקשר אחר, ואני רואה שמאז הוזהרת ע"י אחרים, עליך להסיק שפעילותך בעייתית. אם תמשיך בהתנהגות דומה, תיחסם מוויקיפדיה. זו אזהרה אחרונה. ‏odedee שיחה 11:29, 2 באוקטובר 2008 (IDT)

אתה יורד לעלבונות אישיים ואני אתלונן על כך אם צריך, אם מאיצי חלקיקים תרמו משהו למדע, אנא כתוב מה, אם לא תרמו, אמשיך ואפעל לחשיפת האמת. Duduyat - שיחה

שיחה:יגאל תומרקין[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
  • אם ברצונך לבצע ניסויי עריכה, ניתן לעשותם בארגז החול של ויקיפדיה.
  • אם חיפשת ערך ולא מצאת, באפשרותך להוסיף בקשה לכתיבתו בדף ויקיפדיה:בקשת ערך, שם יש הסבר כיצד לעשות זאת או ליצור אותו.
  • אם לדעתך ישנה טעות בערך והעריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך.
    זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 11:36, 2 באוקטובר 2008 (IDT)