שיחת משתמש:Liat shenhav

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

חוות סוסי אדמה[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך חוות סוסי אדמה שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, eli - שיחה 08:30, 12 במאי 2019 (IDT)

שחזור הערך[עריכת קוד מקור]

שלום אלי, הערך רק נפתח בלילה והכוונה היתה להסביר יותר בתוכן ובתמונות על נושא בו אני המומחית היחידה בעלת הסמכות כרגע בארץ. בבקשה שחזר המחיקה כדי שאוכל להמשיך עריכה ולשפר את הדף. בברכה ליאת שנהב Liat shenhav - שיחה 11:33, 12 במאי 2019 (IDT)

שלום ליאת. שחזרתי לך את הערך. שימי לב:

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Liat shenhav,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "חוות סוסי אדמה" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Liat shenhav/‏חוות סוסי אדמה". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! באם את צריכה סיוע, אפשר לפנות אלי בדף זה או פני אלי בשמש:אמא של גולן. אמא של גולן - שיחה 14:34, 12 במאי 2019 (IDT)

בקשה לחונך[עריכת קוד מקור]

ראיתי את בקשתך ואשמח לעזור אם צריך Face-smile.svg. דָּנִיֵּאל (הוספתי תוכן) - שיחה 17:58, 28 ביוני 2019 (IDT)