שיחת משתמש:Rubinjo

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

קטגוריות[עריכת קוד מקור]

שלום,
אל תעמיס בבקשה על קט' רפואה בערכים שמקומם בקטגוריות משנה. לדוגמה: הכנסת את "גוף האדם" לקט' זו. מקומו הנכון של הערך הוא בקט' "אנטומיה". אין אפשרות להכניס את כל הערכים שקשורים לרפואה לקט' ראשית. היא פשוט תגיע למימדים כאלה שכל שימוש בה יהיה לא מעשי. גילגמש שיחה 15:07, 30 אוקטובר 2005 (UTC)

ארגז חול[עריכת קוד מקור]

שלום, העברתי את ארגז החול למרחב המשתמש שלך משתמש:Rubinjo/פרונטל רפואה - ק"מ במקום מרחב הערכים. בברכה John Doe 06:18, 31 אוקטובר 2005 (UTC)

קטלוג[עריכת קוד מקור]

שלום,
אל תבצע בבקשה שינויים מפליגים בקטלוג ללא דיון מוקדם. תודה, גילגמש שיחה 08:28, 31 אוקטובר 2005 (UTC)

ארגזי חול[עריכת קוד מקור]

שלום,
נא לא לפתוח ארגזי חול כלליים. העברתי את ארגז החול שפתחת למשתמש:Rubinjo/גנטיקאים-כל הערכים/ארגז חול. גילגמש שיחה 06:35, 3 נובמבר 2005 (UTC)


גישה מהירה לתבניות[עריכת קוד מקור]

לדעתי הרשיה הנימצאת בדף השיחה של גילגמש ראויה להפוך לערך "וויקיפדיה"גישה מהירה לתבניות" אפרופו , ניסיתי לבצע חיפוש "ויקי:*" ולא קיבלתי תוצאות.Rubinjo 06:48, 3 נובמבר 2005 (UTC)

ארגז חול[עריכת קוד מקור]

שלום, העברתי את ארגז החול למרחב המשתמש שלך משתמש:Rubinjo/ארגז חול/סוכרת2 במקום מרחב הערכים. בברכה John Doe 06:18, 31 אוקטובר 2005 (UTC)

שינוי ארכיון המזנון[עריכת קוד מקור]

מסיבות בלתי ברורות אתה משנה ארכיונים של דפי שיחה. אין לעשות זאת! ארכיונים כשם כן הם, הם מכילים את השיחות שהיו בעבר. אם אתה רוצה לדון בנושאים שהיו שם צריכים לשנות זאת בדף השיחה הנוכחי ולא בארכיון. שיחזרתי את ויקיפדיה:מזנון/ארכיון 112 בפעם האחרונה ואתה מתבקש לכתוב במזנון הנוכחי ולא בארכיון שלו. טרול רפאים 21:23, 10 נובמבר 2005 (UTC)

ציוד מכני הנדסי[עריכת קוד מקור]

ראיתי שפתחתה קטגוריה בשם קטגוריה:ציוד מכני הנדסי. שים לב שקיימת קטגוריה בשם קטגוריה:צמ"ה, כך שאתם רוצה לשנות את הכל, אנא העבר את כל המאמרים מצמ"ה לציוד מכני הנדסי וכן העתק את הדף עצמו של קטגוריית הצמ"ה. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 08:21, 12 נובמבר 2005 (UTC)

העברת דפים[עריכת קוד מקור]

שלום,
אל תעביר בבקשה את הדפים ללא דיון בדף שיחה. גילגמש שיחה 13:35, 12 נובמבר 2005 (UTC)

תכונת ניווט חדשה קיים קישור בויקיפדיה " מאמר מבוקש" , הפיסקה הנוכחית דנה ב"תכונה מבוקשת" . במספר תוצאות חיפוש ישנה כמות גדולה של תוצאות. "כל הערכים" ,"כל הדפים המקושרים" , "רשימת ערכים " בדף קטגוריה. ההצעה המבוקשת כאן נוגעת לתוצאה החיפוש תנתן בטבלה בשני טורים. כאשר בטור הימני יהיה שם קיבוץ נתונים . למשל אות ראשונה "א" או קטגוריה. כדוגמה של כל טבלת קבצים בסייר "חלונות " . הדבר יקל על החיפוש בצורה משמעותי ויחליף את שיטת תוכן העניינים המקובלת בויקיפדיה .

לא הבנתי מה רצית לומר, אפשר לחזור על הדברים בצורה ברורה יותר? Yonidebest Ω Talk‏ 00:28, 12 נובמבר 2005 (UTC) 

אנסח בצורה אחרת .

1. בויקיפדיה ישנו ערך "מאמר מבוקש " . על אותו משקל מבוקשת בפיסקה הנוכחית תכונת ניווט עבור ויקיפדיה. 2. תאור המצב בו מבוקשת התכונה . ישנם חיפושים שהתוצאה שלהם מתפרסת על פני מספר עמודים כגון כל הערכים , כל הדפים המקושרים ,רשימת הערכים (נדמה לי שפתיחת דף הקטגוריה קטגוריה:סופרים עבריים רשימת הערכים מתפרסים על 300 ערכים- במספר דפים ) . 3. ההצעה שלי מבקשת כלי חיפוש בו התצוגה היא שני טורים . לחיצה על אחד מהערכים בטור הימני תפתח רשימה של ערכים שיופיעו בטור השמאלי. . (לדוגמה "כל הערכים המתחילים באות "א" ) .Rubinjo 14:52, 12 נובמבר 2005 (UTC) הוספה של כלי/תכונת ניווט חדשה כזו צריכה להיות מובנת בתוכנה- ולכן המקום להציע את זה הוא בבאגזילה. ערן 15:14, 12 נובמבר 2005 (UTC) אם אני מבין נכון, יש דף דומה בשם כל הדפים בו אפשר לבחור ב"הדפים ששמם מתחיל ב...". Yonidebest Ω Talk‏ 15:24, 12 נובמבר 2005 (UTC) 1. כל הדפים היא באמת מקצת ממה שאני ביקשתי . 2. אשמח לקבל הבהרה באם הדף פתוח לכל הכותבים או שהוא דף שמיועד לעריכה ע"י מפעילים. Rubinjo 15:38, 12 נובמבר 2005 (UTC) לא ניתן לערוך את הדף, הוא דף מיוחד. Yonidebest Ω Talk‏ 16:04, 12 נובמבר 2005 (UTC)

בניית מאגר ידע בשיטת ויקי[עריכת קוד מקור]

בניית מאגר ידע בשיטת ויקי במקום עבודתי ערן, הומלצת ע"י דוד שי כאחד שיכול אולי לעזור לי בנושא. יש לי אפליקציה יחודית מעניינת ליישום ברשת הפנימית באירגון בו אני עובד (3000 עובדים). היישום באמצעות פלטפורמת 'ויקי' הוא הפתרון האולטימטיבי. הורדתי את התוכנה (גירסה 1.5) ונתקעתי.

אודה לך אם תתן לי מספר עצות : איך אני מתקין את התוכנה ברשת ? האם אני יכול תחילה להתקין במחשב האישי שלי על מנת להתאמן ?, איך מפעילים את התוכנה כך שתעבוד בעברית ? וכו'

תודה וגמר חתימה טובה

Yehuz 18:55, 11 אוקטובר 2005 (UTC)

מעולם לא התקנתי ויקי בעצמי ולכן לא אוכל לעזור מידע אישי בנושא ההתקנה. תוכל למצוא הסבר מפורט להתקנת ולהגדרת התוכנה ב http://meta.wikimedia.org/wiki/Help:Installation . לאחר ההתקנה יש להגדיר את הוויקי בעזרת הקובץ LocalSettings.php- שם ניתן להגדיר בין היתר גם את השפה כעברית (באמצעות קביעת he בwgLanguageCode). בהצלחה וגמר חתימה טובה ערן 19:23, 11 אוקטובר 2005 (UTC) כמי שהתקין בעצמו ויקי, אולי אוכל לעזור (והתנצלותי לערן על חטיפת דף השיחה שלו). האם אתה מריץ את התוכנה על שרת שיש בו PHP? האם יש לך שרת SQL? אלה שני התנאים החשובים, וחוץ מזה זה די פשוט. נדב 08:34, 12 אוקטובר 2005 (UTC)

העתקה[עריכת קוד מקור]

שלום,
פעם הבאה שאתה מעתיק ברשות מאמר כלשהו, אנא ציין בתקציר העריכה שההעתקה היא ברשות. תודה, גילגמש שיחה 15:17, 15 נובמבר 2005 (UTC)

לפי האישור, מותר לך להעתיק רק טקסט תדמיתי ולא מאמרים כללים. אנא הקפד להצמד לתנאי הרשיון שקיבלת. גילגמש שיחה 09:11, 16 נובמבר 2005 (UTC)

עריכה בוויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

שלום,

אנא הגבל את עריכתך לכתיבתך ערכים ודיונים ואל תשנה את הקישורים ואת הקטגוריות או את הצורה הכללית של הערכים עד שתלמד איך עושים את זה בצורה נכונה. הדרכה אפשר למצוא בדלפק יעוץ ודפי העזרה. אם תמשיך להרוס את מבנה הקטגוריות והקישורים, תחסם. תודה, גילגמש שיחה 17:32, 19 נובמבר 2005 (UTC)

טכנולוגיה תת ימית[עריכת קוד מקור]

אודה אם תגיב לדברי בשיחה בערך זה. טל שחר 16:33, 21 פברואר 2006 (UTC)

סיבה לחסימה קבועה[עריכת קוד מקור]

יוסף רובין, הקרוי בשמות משתמש המראים על פי רוב על עקשנות או עניין בהדמיה רפואית כגון "משתמש:ואף_על_פי_כן", משתמש:נע תנוע, משתמש:הדמיה קלינית, משתמש:דוד לוי 28, משתמש:משה זוכמיך.

מתעקש להכניס גרסה שגויה של הערך הדמיה רפואית, הקרובה או זהה לגרסה המקורית של הערך, שנכתבה במקור על ידו. ערך זה נמחק במקור על ידי גלגמש, בגלל שגיאותיו המדעיות המרובות, אך שוכתב על ידי (אורנה) כך שלא יכיל שגיאות. יוסף רובין הביע את שביעות רצונו מן הפשרה, בזמנו (שיחת משתמש:Ladypine/ארכיון4#תודה על ערך נפלא).

ניתן לזהות משתמש אנונימי או חדש בוודאות גבוהה עם יוסף רובין על ידי כך שהוא מזין טקסט שגוי זה תחת שמות שונים, למשל הדמיה טומוגרפית, טומוגרפיה רפואית. לחליפין, הוא מבקש את אישורו וחסותו של ויקיפד ותיק מראש לעריכת ערכים בנושאים כגון ביוחשמל רדיוביולוגיה הדמיה קלינית ביומטריק אוקסימטר. למשל שיחת משתמש:עוזי ו.#מעוניין לכתוב ערך "הדמיה טומוגרפית". לחליפין, יבקש להוכיח כי הטקסט לא היה ראוי מעולם למחיקה (אף כי בעבר כבר הסכים לשכתוב).

במישור האישי, נראה כי חלק ניכר ממטרתו של יוסף רובין בהעלאה חוזרת ונשנית של הערך השגוי הוא להטריד את משתמש:גילגמש, כפי שעולה מהערתו בדף השיחה שלי: שיחת משתמש:Ladypine/ארכיון4#בדיקת זמן התגובה של גילגמש.ladypine 17:36, 17 מרץ 2006 (UTC)