שיחת משתמש:The-Q

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Preferences-system.svg

ארגז כלים

Applications-development.svg

ארגזי חול

Dialog-information.svg

לביצוע

Applications-office.svg

שימושי

Applications-internet.svg

ויקי

Internet-group-chat.svg

דף שיחה

System-shutdown.svg

יציאה

GNOME Evolution logo (official).svg
שיחות אחרונות

Mail-message-new.svg הודעה חדשה

Mail-mark-junk.svg
ארכיון

ארכיון 1 (5.7.07 – 26.11.07)
ארכיון 2 (27.11.07 – 10.3.08)
ארכיון 3 (10.3.08 – לא ידוע)

יצירת קשר?[עריכת קוד מקור]

את/ אתה יכולים ליצור איתי קשר במייל : motilimor@yahoo.com יום טוב, נ.ב אני מקווה שזה לא מאוחר מדי כי הרבה זמן לא התעסקתי עם הויקיפדיה..

אופס[עריכת קוד מקור]

המילה "לא" ברחה לי משום מה. תודה על התיקון. Face-smile.svg הגמל התימני (צרו קשר) (5.12.2008 12:58)

דראם נ' בייס[עריכת קוד מקור]

לא נהוג לבטל עריכה בלי כל הסבר בתקציר העריכה וללא פתיחת דיון בדף השיחה. אשמח אם תוכל להסביר, כאן או בדף השיחה, מדוע ביטלת את עריכתי. Ravit - שיחה 13:55, 21 בפברואר 2009 (IST)

לא רצוי להסיר את הפרקים הריקים. הרבה ערכים בוויקיפדיה דורשים השלמה והכותרות הריקות נותנות את מבנה השלד של ערכי מוזיקה. בנוסף, אני עדיין עובד על הערך מפעם לפעם. תודה! --‏The-Qשיחה‏ 17:06, 21 בפברואר 2009 (IST)
תודה על ההסבר. אני אשמח אם תוכל לעבוד על הפרקים במהרה, כי בינתיים תסכים איתי שהערך נראה (ויזואלית ותדמיתית) פחות טוב כשיש בו המון כותרות ריקות שלא מתמלאות כבר שנה וחצי, בעוד ערך קצר הכולל תבנית קצרמר נראה טוב יותר בעיני הקורא המזדמן לערך... תבנית קצרמר היא מספיק מושכת כדי להירתם להרחבת הערך, והשלד הוא יחסית ברור מאליו, מה גם שהוא מופיע בערך בוויקי האנגלית. בברכה, Ravit - שיחה 17:27, 21 בפברואר 2009 (IST)

מוזיקה אלקטרונית[עריכת קוד מקור]

שלום Q, אנא ראה התייחסות בדף השיחה שלי (לא יודע אם אתה מקבל הודעה אוטומטית על כך ולכן מוסיף כאן...) - תודה Etan Tal - איתן טל - שיחה 09:01, 7 באוגוסט 2009 (IDT)

תבנית:מוזיקה אלקטרונית[עריכת קוד מקור]

גגבברר. שנים. לגבי התבנית - מילא הערך לא כתוב - אוקיי. קיבלתי, אתה לא אוהב אדום בתבנית. בסדר (למרות שיש שם עוד שניים, ויש לזה יתרונות ויקיפדיים: זה קורא לכתיבת הערך) - אבל: תת ז'אנר? אחי, דאבסטפ הוא כבר מזמן לא תת של שום דבר. לגמרי מגיע לו ערך עצמאי ומקום מכובד בתבנית. אתה חייב להודות ואני לא עוזב אותך עד שאתה מודה. אנדר-ויק • 12:46, 21 במאי 2010 (IDT)

כל התבנית הזאת בנויה בצורה שגויה וכוללת תחת ז'אנרים בולטים כל מיני תת-סוגות. האמת שויתרתי די מזמן על לסדר את העניינים. אם אתה באמת חושב שדאבסטפ זה ז'אנר מרכזי במוזיקה האלקטרונית (וגילוי נאות: יש לי קשר לא קטן לדאבסטפ) אתה מוזמן להחזיר. --‏The-Qשיחה‏ 13:32, 21 במאי 2010 (IDT)
אז אולי ננצל את הקשרים שלך (קידס אפ לייט?) כדי לכתוב את הערך? אנדר-ויק • 13:46, 21 במאי 2010 (IDT)
אני מכיר אותך? --‏The-Qשיחה‏ 13:54, 21 במאי 2010 (IDT)
לך תדע. אנדר-ויק • 14:13, 21 במאי 2010 (IDT)

תודה[עריכת קוד מקור]

תודה על תיקוני ההשחתות הבוקר. Assayas שיחה 11:36, 19 בספטמבר 2012 (IDT)

טיוטה גנוזה[עריכת קוד מקור]

שלום The-Q, נראה שמספר דפים שבהם כתבת או ערכת בעבר עדיין נמצאים במצב טיוטה ולא נערכו זמן רב: טיוטה:לנטיגו.

דפי טיוטה אינם נגישים כמו ערכים רגילים לכלל הקוראים, ולכן חשוב לנו לוודא שהם לא נשכחו ללא סיבה. נודה לך אם תקדיש מספר דקות מזמנך לטיפול בהם:

  • אם הטיוטה מוכנה להיות ערך של ממש בוויקיפדיה, אנא פנו לויקיפדיה:העברת דפי טיוטה ובקשו עזרה בהעברת הטיוטה, או העבירו אותה בעצמכם. כך כלל הקוראים יוכלו להנות מערך חדש!
  • אם הטיוטה בעבודה אתם מוזמנים להמשיך לשפר אותה. אם אתם זקוקים לעזרה בהשלמתה אנא פנו לדלפק הייעוץ לעזרה או לחממה לבקשת ליווי אישי. אל תתביישו לבקש עזרה, עורכים רבים ישמחו לסייע.
  • אם הטיוטה כבר עברה למרחב הערכים, רק בשם אחר, אנא בקשו בויקיפדיה:בקשות ממפעילים למזג או למחוק אותה. לא לשכוח לציין את שם הדף הקיים במרחב הערכים ושם הטיוטה.
  • אם ההחלטתם לוותר על כתיבת הדף אנא בקשו את מחיקתה בויקיפדיה:בקשות ממפעילים.
  • אם אינכם הכותבים העיקריים של הטיוטה, אנא הפנו את ההודעה לכותבה במידה ולא קיבל הודעה זו.

תודה, EranBot - שיחה 17:09, 23 ביוני 2017 (IDT)