שיחת משתמש:הגמל התימני

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

שלום הגמל התימני, מה שלומך? רציתי להזמין אותך להתארח ב"פינת ההילולים" המיועדת לוויקיפדים ותיקים. נשמח מאוד אם תרצה להשתתף ולכתוב כמה מילים על ויקיפד/ית אחר/ת ממנו/ה זכית לקבל עזרה ותמיכה, לשמוע מילה טובה, לנהל דיון מעניין וכולי — הבמה שלך, כל מה שנראה לך מתאים ומפרגן לאחר. אפשר להסתכל בדף הפרוייקט ולקבל השראה מוויקיפדים קודמים שהשתתפו.
אם מתאים לך, תוכל לכתוב טיוטה בדף משתמש:הגמל התימני/הילולים. אשמח לסייע בכל שאלה והערה. אגב, נשמח אם במהלך כתיבתך תוכל לסמן את שם המשתמש/ת עליו אתה רוצה לכתוב, בקוד ללא עיצוב ויקי (כלומר תוסיף <nowiki>[[שם המשתמש]]</nowiki> משני צידי שם המשתמש) כדי שלא יהיה תיוג אוטומטי שלו/ה, ואז אולי תהיה לו/ה הפתעה נעימה ביום העלאת הדף בתחילת החודש הבא.
אז מה אתה חושב?...
תודה ולילה טוב, אופק כחול - ביבר הזכוכית 00:09, 28 בדצמבר 2016 (IST)תגובה[תגובה]

היי אופק כחול, אמנם עברו שנתיים אך מעולם לא מאוחר מדי להגיב, לא? הצצתי במזנון וראיתי שהמיזם המדובר בדעיכה. כך או כך אני לא חושב שאני יכול לתרום לבמה הזו. בתחילת דרכי פה, לפני יותר מעשור, הייתי מעורבב עם כמות מכובדת של ויקיפדים. שיתפתי פעולה עם הרבה וגם פיתחתי קשרי חברויות. היו ימים! אני חושב שזה יהיה עוול לבחור רק אחד או אחת מהוויקיפדים האלה, ובכל מקרה, למי אכפת ממה שקרה אי שם ב-2008? זה ממש בגדר פרה-היסטוריה. הגמל התימני (צרו קשר) (16.01.2019 00:19)
היי גמל, המיזם אכן לא היה פעיל כל כך בתקופה האחרונה, אבל זו בדיוק הסיבה להפעיל אותו בכוח מחודש! יש לו פוטנציאל אדיר שלא מומש וחבל.. ודווקא יכול להיות נחמד להיזכר בעבר ובכלל לשמוע זווית ראיה של מישהו אחר על סיטואציה, ועוד פרגון, זה לרוב מאוד כיף. אין חובה לבחור ויקיפד/ית אחד/ת, זו כתיבה ובחירה אישית, אפשר לדוגמה לבחור סיפור מרכזי ולהזכיר בשוליים אחרים אבל כמובן זו החלטה שלך. בכל מקרה, כרגע לא בטוחה אם המיזם ימשיך לפעול ואיך הדברים יתגלגלו אבל במידה וכן, ויתחשק לך להשתתף בעתיד, האופציה פתוחה (כמובן בתיאום עם האחראים העתידיים) אופק כחול - ביבר הזכוכית 21:37, 19 בינואר 2019 (IST)תגובה[תגובה]

בארסה נגד פ.ס.ז'[עריכת קוד מקור]

האם תוכל לכתוב ערך על צמד המשחקים של שמינית גמר ליגת האלופות 2017 בין ברצלונה (כדורגל) לפריז סן-ז'רמן (4:0 ו-1:6)? לדעתי הם ראויים לערך. ‏ MathKnight (שיחה) 11:58, 18 במרץ 2017 (IST)תגובה[תגובה]

אם יש תמיכה של הקהילה מבחינת חשיבות אנציקלופדית, אדאג שיהיה ערך על האירוע הזה. אני חושש שהקהילה לא תקבל ערך שכזה ולכן לא רוצה שמישהו יבזבז את מאמציו על זה. מישהו פנה אלינו בדף של בארסה מאניה וביקש מידע כדי לכתוב ערך על הנושא, והזהרתי אותו שעלולים לא לקבל את זה. זה בטח מנע ממנו לעשות משהו כזה (אלא אם כן פספסתי משהו, אני פחות עוקב אחרי דפים חדשים/שינויים אחרונים). הגמל התימני (צרו קשר) (19.03.2017 14:34)
אפשר לעשות סקר בויקיפדיה:כיכר העיר. אין אצלנו קריטריונים ברורים למשחק כדורגל בודד, אלא אם מדובר בגמר מפעל חשוב, אבל לדעתי הוא בהחלט נופל בהגדרה של "משחק יוצא דופן" ובולט, ו"היסטורי" (במונחים של ספורט כמובן). ‏ MathKnight (שיחה) 21:58, 21 במרץ 2017 (IST)תגובה[תגובה]

עדכון ערכי כדורגלנים[עריכת קוד מקור]

היי, בקטגוריה:ערכי כדורגלנים שעברה שנה מתאריך העדכון שלהם ישנם 555 ערכים המחכים לעדכון. אשמח אם תצטרף אליי. Alex 121 Alex - שיחה 16:44, 16 באפריל 2017 (IDT)תגובה[תגובה]

היי Alex 121 Alex. יש 707 כרגע, אבוי. העבודה הזו סיזיפית, אבל חשובה. אצטרף בהמשך. הגמל התימני (צרו קשר) (16.01.2019 00:19)

רק עכשיו הבחנתי שלא קיבלתי אף הודעה בדף השיחה במשך כל שנת 2018. קצת עצוב הייתי אומר. אבל טוב, הגיוני לנוכח זה שביצעתי פחות מ-300 פעולות כאן במהלך השנה הזו, וזה לא שטרחתי לענות להודעות קודמות. השנה זה ישתנה. הגמל התימני (צרו קשר) (16.01.2019 00:19)

Welcome back. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 19:17, 20 בינואר 2019 (IST)תגובה[תגובה]
תודה לך, מר תו שמיני. אני חושב שמעולם לא יצא לנו להכיר. למעט רפרוף בדף המשתמש שלך, רוצה להציג את עצמך בפניי? הגמל התימני (צרו קשר) (20.01.2019 21:12)

כוכב לחרוץ![עריכת קוד מקור]

כוכב החריצות
תודה על העבודה המאומצת בעדכוני ערכי כדורגלנים! Amiroשיחה 12:16, 12 במרץ 2019 (IST)תגובה[תגובה]
תודה חבר! זו הייתה עבודה מאוד מאומצת. לקח לי כחודשיים לעבור על כל מאות הערכים שהיו בקטגוריית הכדורגלנים הלא-מעודכנים. זו עבודה סיזיפית, תמיד יתווספו לרשימה עוד ערכים, בטח שבקיץ הרבה שחקנים יעברו קבוצה ונצטרך לעדכן עליהם. אבל אני מוכן ומזומן למשימה! הגמל התימני (צרו קשר) (13.03.2019 15:02)
מצטרף, אתה עושה עבודה נורא סיזיפית, אבל בטוח חשובה. חג שמח! Alon112 - שיחה 14:19, 21 במרץ 2019 (IST)תגובה[תגובה]

קישורים חיצוניים בערכי כדורגלנים[עריכת קוד מקור]

תבורך!!! Eladti - שיחה 09:48, 16 באפריל 2019 (IDT)תגובה[תגובה]

תודה. בעיניי קישורים חיצוניים צריכים להיות מקורות ברורים ורחבים של הערך. ראיונות, ברוב המקרים, לא מוסיפים אף ערך אנציקלופדי, ואין ויקיפדיה המקום הנכון להפיץ את הראיונות, נחמדים ולבביים ככל שיהיו. במידה ויש מידע רלוונטי באחד הקישורים, יש לכתוב את המידע בערך ולספק את הקישור כהערת שוליים בהתאם. אינני יודע מהי הגישה הרשמית בוויקיפדיה, אך מבחינתי זה מובן מאליו וברור לחלוטין ולא צריך להיות גמיש יותר מדי.
לצערי העבודה שנותרת עוד רבה, והיא תקפה לא רק לערכי כדורגלנים. כרגע סיימתי לעבור על הקטגוריה של כדורגלני נבחרת ישראל, אבל למצוא כדורגלנים פעילים בליגה קצת יהיה קשה יותר. אם יש לך המלצה איך למצוא את הערכים האלה בקלות, אשמח לשמוע. הגמל התימני (צרו קשר) (16.04.2019 10:21)
תודה על העבודה החשובה. מסכים עם כל מילה שכתבת. אין לראיונות האלה מקום בפסקת הקישורים החיצוניים. תמיד אפשר להשתמש בהם כהערת שוליים במידת הצורך, אך הוספה שלהם בפסקת הקישורים החיצוניים היא מיותרת. אנחנו לא ארכיון כתבות, וריבוי הקישורים לא נותן ערך מוסף על פני חיפוש בגוגל. מה גם שהראיונות הללו מאבדים מהערך שלהם די מהר, היות שהם עוסקים בעניינים אקטואליים (מצב הקבוצה בטבלה למשל), ולעתים בלתי אפשרי להבין אותם אחרי זמן מה. אנחנו צריכים להעלות את משמעותית את הרף של איכות הקישורים. עמרישיחה 11:46, 16 באפריל 2019 (IDT)תגובה[תגובה]

We sent you an e-mail[עריכת קוד מקור]

Hello הגמל התימני,

Really sorry for the inconvenience. This is a gentle note to request that you check your email. We sent you a message titled "The Community Insights survey is coming!". If you have questions, email surveys@wikimedia.org.

You can see my explanation here.

MediaWiki message delivery - שיחה 21:51, 25 בספטמבר 2020 (IDT)תגובה[תגובה]

הקצרמרים הרבים והערכים הלא מעודכנים[עריכת קוד מקור]

שמתי לב שיש יותר מדי ערכים בנושא כדורגל שהם קצרמרים או שחסר בהם מידע מהותי. זה ממש מאכזב לדעתי

מה נעשה. אין הרבה דוברי עברית שאוהבים גם כדורגל וגם יודעים ורוצים לערוך בוויקיפדיה. המעט שיש אוהבים לכתוב ערכים חדשים מאפס במקום לדאוג לאלו הקיימים. הגמל התימני (צרו קשר) (8.10.2020 17:11)

יש משהו שניתן לעשות בניתון?

כוכב ניטור![עריכת קוד מקור]

כוכב המנטרים
על תרומתיך לויקיפדיה בניטור! Neriahלפניה בדף השיחהאו במייל כ"א באדר ה'תשפ"א • 20:31, 4 במרץ 2021 (IST)תגובה[תגובה]
שלום הגמל התימני, הערך המומלץ צ'אבי שכתבת יוצג ב-25 בינואר 2022 בעמוד הראשי. אשמח אם תהיה לך אפשרות לעבור על הערך ועל התקציר ולראות שהם תקינים מבחינה ויזואלית, לעדכן מה שצריך וכיוצא באלה. בברכה, ברק אברגיל ~ דברו איתי ~ מיזם האירוויזיון 15:56, 4 בדצמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]
שלום הגמל התימני, הערך המומלץ קרייסיס שכתבת יוצג ב-17 באוגוסט בעמוד הראשי. אשמח אם תהיה לך אפשרות לעבור על הערך ועל התקציר ולראות שהם תקינים מבחינה ויזואלית, לעדכן מה שצריך וכיוצא באלה. בברכה, גילגמש שיחה 20:08, 2 ביולי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]