שיחת משתמש:Yaarp

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

טקסט שלך בערך לשכת העיתונות הממשלתית[עריכת קוד מקור]

היי. בערך כתבת "... התעודה נשללה באופן ע"י לשכת העיתונות הממשלתית ..." - איזה אופן? JavaMan - שיחה 17:10, 22 בפברואר 2009 (IST)

נט וולף[עריכת קוד מקור]

תודה. בפעם הבאה, אנא בקש את מחיקת הערך בויקיפדיה:בקשות ממפעילים ואל תרוקן אותו. שוב, תודה. yanshoofשיחהבואו לאמץ ערכים יתומיםדרוש אחראי חדש למיזם הערכים היתומים. 18:17, 8 בנובמבר 2009 (IST)

צבי הירש קלישר[עריכת קוד מקור]

אני חושב שלסוג זה של עריכת אנונימי, צריך להתייחס כמו שאני התייחסתי בדף שיחתו, ולא באזהרה. המינימום הוא {{ניסויים}}. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חיוג מהיר - מפעיל אמין וחזק, זה בידכם 18:55, 8 בנובמבר 2009 (IST)

dear yaar[עריכת קוד מקור]

אני בחנות.. שוב. חושבת עליך תוך כדי קריאת מאמר ממש ממש ארוך על סוקרטס. (בניגוד לרצוני) אפילו התקשרתי.. לא ענית. למה לא ענית לי יער? גם אתה חושב עליי?


O_O


אני יודעת שכן :)


היום שלי היה דווקא מגניב.. הגשתי את ה"דבר" הזה עם ה"לבבות". יצא לי לא רע בכלל. אנשים התלהבו ואני די מרוצה. אפילו לא קיבלנו שיעורי בית לשבוע הבא! אנחנו נוסעים למוזיאון המדע ביום שני אז אני אהיה קצת פחות עמוסה וזה נחמד.


נתראה עוד כמה ימים! ביי בינתיים! נשיקות!

  • עניתי לך בדף השיחה של האי-פי ממנו כתבת... צר לי שרק הויקיפדיה לא חסומה לכם וזו הדרך היחידה ליצור עמי קשר בזמן העבודה. מה קורה? איך הולך? :-) יערYaarpשיחה 16:30, 7 בדצמבר 2009 (IST)