שיחת משתמש:Yahel

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ברוכה הבאה לויקיפדיה![עריכת קוד מקור]

שלום וברוכה הבאה לויקיפדיה-האנציקלופדיה החופשית. הויקיפדיה היא אנציקלופדיה חופשית שכל אחד יכול לקרוא בערכים בה, להעזר בה, וגם לערוך ערכים בה.

אם את זקוקה לעזרה את יכולה לקרוא את דפי העזרה. אם את רוצה לשאול שאלה כלשהי את מוזמנת למזנון.

לכל ערך בויקיפדיה יש כפתור "שוחח על דף זה" בלחיצה עליו הינך מגיעה לדף השיחה על הערך. כדי להשתתף בשיחה על הערך כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על "ערוך דף זה" בתוך דף השיחה אם הייתה כבר שיחה, אך אם לא הייתה שיחה מיד תגיעי לעמוד בו תוכלי לרשום את הערותיך, לאחר הערה שכתבת מומלץ מאוד לרשום ארבעה סימני ~ ההופכים לאחר השמירה לחתימה שלך עם תוספת הזמן בו רשמת את הערה. אם תתעורר בעיה כלשהי את תמיד מוזמנת לשוחח על הערך המסויים או לגשת למזנון.

ויקיפדים רבים ישמחו לעזור במידה ותתעורר שאלה או בעיה.

בהנאה!

מערן


מדריכים[עריכת קוד מקור]

שלום,
לתשומת לבך, ויקיפדיה איננה מדריך. נא לא לערוך ערכים כאילו והיא כן. תודה. גילגמש שיחה 17:17, 16 אפר' 2005 (UTC)

קישורים לויקיפדיות זרות[עריכת קוד מקור]

שלום,
לתשומת לבך, לא שמים קישור לחלק של ערך בויקיפדיה זרה. צריך לחכות עד שיהיה שם ערך מקביל. eman 22:35, 17 אפר' 2005 (UTC)

וחוץ מזה, אם כבר נכנסת לערך באנגלית, אז כדאי שתשימי בו קישור לערב בעברית! eman 23:20, 17 אפר' 2005 (UTC)

שלום Eman, בפעם הבאה אשתדל לקשר מהאנגלית לעברית, כל דבר בעית ולא תמיד יש זמן להכל.

  1. Yahel 15:11, 18 אפר' 2005 (UTC)

שלום יהל, ניסיתי לטפל בבעיה שהעלית, ואני מקווה שפתרוני יהיה לשביעות רצון כולם. אני מקווה שתמשיך לתרום לויקיפדיה, ושהעתיד יהיה נעים יותר מאשר העבר. דוד שי 13:34, 18 אפר' 2005 (UTC)

התמונה מבנגקוק[עריכת קוד מקור]

שלום. אמנם שם התמונה שהעלת - תמונה:Bkktemple byYahel.jpg - מרמז שהיא שלך, אולם כדאי להוסיף הערה שאומרת "צולם על ידי" כדי להסיר ספק בענייני זכויות יוצרים לעתיד. בברכה, ערןב 20:54, 20 אפר' 2005 (UTC)

שלום ערן, למרות שאני לא אוהב לתת קרדיט לעצמי, רשמתי זאת. Yahel

 :), אבל זה לא עניין של קרדיט - אני פשוט רוצה למנוע מצב שבעוד חצי שנה יבוא מישהו וימחק את התמונה בגלל חשד להפרת זכויות יוצרים. בברכה, ערןב 22:49, 20 אפר' 2005 (UTC)
שוב העלת את התמונות אבל היא תמחק אם לא תסמן אותה. עדיף ב{{PD}} או ב{{GFDL}}. טרול רפאים 22:29, 6 אוגוסט 2005 (UTC)

לטרול רפאים - אשמח אם תסביר לי למה הכוונה?, מה זה {{PD}} ? איך ולמה לסמן כך? תודה. Yahel 13:29, 13 אוגוסט 2005 (UTC)

GFDL הוא הרשיון שבו אנחנו משתמשים בוויקיפדיה בשביל הערכים.
PD הוא קיצור של Public Domain, כלומר שחרור לשימוש חופשי לגמרי (לא צריך לציין אפילו מי צילם את התמונה).
בשביל לסמן את התמונה, אתה מגיע לדף התמונה (הדרך הכי קלה היא להקיש על התמונה) ומכניס את הסימון הנ"ל, התוצאה היא כמו בתמונה:1847-4.jpg. טרול רפאים 20:01, 13 אוגוסט 2005 (UTC)

SSL[עריכת קוד מקור]

מדוע העתקת את הערך SSL לדף השיחה? אם יש לך תיקונים, עשה אותם בערך עצמו. דוד שי 13:42, 22 אפר' 2005 (UTC)

בטעות... תודה על תשומת הלב. Yahel.

שיתוף ידע באינטרנט[עריכת קוד מקור]

יהל שלום,

שמי יפעת, ואני עורכת מחקר מקיף (לדוקטורט) באוניברסיטת בר-אילן אשר בודק את הגורמים המניעים גולשי אינטרנט להקדיש מזמנם ומרצם על מנת לעזור לגולשים אחרים באמצעות כתיבת ושיתוף ידע באינטרנט.

כוויקיפד, אשר משקיע הרבה מזמנו ומרצו למטרה יפה זו, שיתוף הפעולה שלך חשוב לי במיוחד, על מנת להבין טוב יותר את התופעה ולפתח כלים אשר יתרמו לשיפור שיתוף הידע ברשת בעתיד.

אודה לך מאוד אם תוכל להקדיש כ- 10 דקות מזמנך על מנת לענות על שאלון המחקר המופיע בכתובת: http://faculty.biu.ac.il/~belousy/qwc_heb.html השאלון הוא אנונימי לחלוטין וישמש אך ורק לצורכי המחקר.

כמו כן, אשמח ליידע אותך בתוצאות המחקר כאשר יהיו בידי.

בתודה מראש על שיתוף הפעולה,

יפעת.

החלפת רישיון[עריכת קוד מקור]

שלום רב, לאחרונה פנתה אלינו קרן ויקימדיה בעניין הרישיונות שבהם אנו מעלים תמונות, וביקשה להסיר את ההגבלות על העלאת תמונות. אנו סבורים כי גם תבנית:צילוםמשתמש המלווה תמונות שהעלית לוויקיפדיה העברית, מגבילה, ונעדיף שתחליף/תחליפי את הרישיון באחד הרישיונות המפורטים בויקיפדיה:רשימת תבניות/תמונות, כגון רישיון {{Cc-by-sa-2.5}} או {{ייחוס}}, המבהירה היטב את תנאי הרישיון, או {{GFDL}}. לנוחיותך ניתן לאתר את התמונות שהעלת תחת רשיון צילוםמשתמש באמצעות קישור זה.

אם הנך מעוניין/מעוניינת שאנחנו נשנה את רשיון כל התמונות שלך בשבילך, אנא פנה/י חתמי בסוף הדף הזה, תחת הסעיף "צילוםמשתמש". בברכה, ‏Yonidebest Ω Talk 14:52, 25 בפברואר 2007 (IST)

באמת תודה לך שהספקת למחוק לפני שהגבתי. שבזבזת לי שעות של עבודה ומחקת תמונות שקושרו לדפים אשר נשארו יתומים וללא תמונות. נראה אותך עכשיו מחזיר מגיבוי עכשיו (לאיזה רישיון שבא לך) אבל שומר על כל התכונות שהיו שם קודם?...
Yahel 01:52, 28 במרץ 2007 (IST)
אל דאגה – התמונות, וטקסט הדף שלהן, לא אבדו. נראה לי שבדבריך כאן הסכמת לשחרר אותן תחת רישיון {{ייחוס}}, ולפיכך אשחזר אותן עוד מעט ואשנה את הרישיון שלהן לתבנית ייחוס. לא הבנתי למה התכוונת במילים "כל התכונות שהיו שם קודם". ‏– rotemlissשיחה 21:04, 28 במרץ 2007 (IST)
התמונות שוחזרו, והרישיון {{צילוםמשתמש}} הוחלף ברישיון {{ייחוס}}. אני מצטער על המחיקה של התמונות שבוצעה ומודה לך על תרומותיך לוויקיפדיה. אם יש לך עוד שאלה, הערה או בקשה, אתה מוזמן לפנות לדף שיחתי, לדלפק הייעוץ לכל שאלה, או לבקשות ממפעילים לכל בקשה שדרוש מפעיל כדי לבצעה. ‏– rotemlissשיחה 22:11, 28 במרץ 2007 (IST)

שלום – rotemliss. קודם תודה על שהחזרת את התמונות. כוונתי היתה שכתוצאה מכך נגרם הרבה נזק כי התמונות כבר לא מקושרות לערכים כמו שהיה לפני. לאחר המחיקה, אנשים ראו שקיימת מסגרת ללא תמונה ואז הם מחקו את תגי התמונה. לגבי הרישון שהתמונות היו תחתיו - בחרתי מתוך האפשריות ולא על דעת עצמי... Yahel 13:55, 30 במרץ 2007 (IDT)

יהל, התמונות מאד יפות! שמחתי במיוחד לראות אותם מכיוון שעוד שלושה שבועות גם אני שם! אני מבין שעשית את האראונד אנאפורנה, יש לך המלצות כלשהם? חג שמח! חנן שיחה 14:48, 30 במרץ 2007 (IDT)

שלום חנן: הייתי פעמיים בנפאל והיה מאוד כיף שם. אני בטוח שתהנה מאוד. אין לי המלצות ספציפיות, כי אני לא יודע כמה זמן יש לך, כמה אתה רוצה להקדיש לטרקים וכמה לדברים אחרים (כמו לדוגמה רפטינג\מקדשים וכו'). לייעוץ אני ממליץ לך לברר בעיקר בפורום המזרח הרחוק שבאתר למטייל (בנוסף כמובן לספר ראוי\מפות וכו'). תעשה חיים! חג שמח! Yahel 18:13, 4 באפריל 2007 (IDT)

נ.ב - אם אתה רוצה לשאול אותי דברים נוספים לגבי זה - אתה מוזמן לשלוח לי מייל ל dolphin567@gmail.com

תודה, אני נוסע מחר. אדיוס! Hmbr-חנן שיחה 13:27, 17 באפריל 2007 (IDT)

אנא עזור להשיק את הויקימסע העברי[עריכת קוד מקור]

Wikivoyage-logo-he.png

שלום Yahel,

במהלך החודשים האחרונים אני ועוד מספר משתמשים נוספים מנסים בכוחות משותפים לקדם את השקת המהדורה העברית של ויקימסע. על מנת לעשות זאת אנו נדרשים להרחיב את ויקימסע כך שיכלול כמות מינימאלית של 200 ערכים שונים לכל הפחות.

למרות שחלק ניכר מאותם 200 הערכים נכתבו כבר לאורך השנים בוויקיטיול (והועתקו משם בהתאם לתנאי הרישיון של ויקיטיול), כ-50 ערכים נוספים עדיין חסרים על מנת להשלים את המלאכה. בשל ההבנה כי שלושה עורכים לבדם לא יצליחו ליצור בכוחות עצמם 50 ערכים במצב סביר ובתוך פרק זמן סביר, החלטנו לנסות ולנקוט בשיטה שונה במקצת כדי להגיע אל המטרה:

בשבוע האחרון יצרנו בשיתוף פעולה 50 קצרמרים ל-50 ערכי היעדים התיירותיים שערכיהם בויקיפדיה העברית הנם בין ערכי היעדים התיירותיים הנצפים ביותר. במקביל התחלנו גם להרחיב בהדרגה ובמידה משמעותית את אותם הערכים. בנוסף לכך, הכנו רשימה של העורכים (הכוללת גם אותך) שביצעו את התוספות הרבות ביותר לאורך השנים לערכים המקבילים בוויקיפדיה העברית, ואשר (כך אנו מקווים) הם בעלי ידע רב באותו הנושא.

אנו נעריך כל עזרה שתוכל לספק במאמץ המשותף לכתוב חלק או את כל אחד מהערכים שלהלן בוויקימסע העברי, אשר את ערכיהם פיתחת רבות בעבר בוויקיפדיה העברית:

וכך לעזור לנו רבות בהפיכת ויקימסע למיזם איכותי וראוי להשקה.

בתודה מראש,

WikiJunkie - שיחה 17:03, 7 במרץ 2013 (IST)