שיחת משתמש:Zo1896

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Zo1896, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
eli - שיחה 23:20, 17 ביוני 2017 (IDT)

סליחה על שהטעו אותך[עריכת קוד מקור]

שלום יקירי, הדף אהרן חולודנקו (חלד) לא היה דף חדש, הוא נמחק בהצבעת מחיקה לפני זמן לא רב, שמרתי לך עותק בדף משתמש:Zo1896/אהרן חולודנקו (חלד). כדי לשחזר יש לבדוק בדף ויקיפדיה:מדיניות המחיקה#הצבעת שחזור, אם בשלו התנאים להצבעת שחזור. כדאי קודם לכן לגשש בקרב כותבים אחדים אם יש סיכוי להצבעה כזו לעבור, כי אחרת זה יקבור את הערך לעוד תקופה. ביקורת - שיחה 21:03, 9 ביולי 2017 (IDT)

אשמח לעזרה בנושא. אני חדש פה אך נראה לי שהערך ראוי להצבעה מחודשת. אינני מכיר כותבים נוספים, פרט לכאלה שהשאירו לי מסרי בשיחה.
אוקיי, הפנייה לדף השיחה של הערך הייתה מעשה חכם. זה יביא עוד אנשים מן הסתם. ואם כבר דיברנו: בדפי שיחה נהוג לחתום באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה.
נוסף על כך, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (הסימן :) בתחילת התגובה. כך נשמר הסדר בשיחה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת – נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם.. ברוך בואך! Face-smile.svg ביקורת - שיחה 21:32, 9 ביולי 2017 (IDT)

באשר לערך על דר אהרן חולודנקו, לא נראה כי יש עניין רב בשיחזורו. יחד עם זאת, לא נראה לי כי ערכים על רופאים אחרים בעלי חשיבות רבה יותר. יש פה אי רצון לא מוצדק בעיני. אודה על דעה גם מצד הביקורת. בינתיים אני מנסה לשפר את הערך כמו גם ערכחם אחרים. רב תודות וחג שמח! Zo1896 - שיחה 10:53, 11 באוקטובר 2017 (IDT)

לאחר כמה חודשים של עבודה מחודשת על הערך, אשמח לפידבק על ערך דר אהרן חולודנקו. אודה לצירוף כותבים ועורכים נוספים.Zo1896 - שיחה

מירון ח. איזקסון[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף מירון ח. איזקסון. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, כ.אלון - שיחה 10:47, 5 בינואר 2018 (IST)

יהדות סרייבו[עריכת קוד מקור]

רופאי ילדים[עריכת קוד מקור]

צר לי אבל טשרניחובסקי לא עבד בהדסה ולפני שנירשום איזה שהוא שם צריך להחזיר את רשימת מנהלי המחלקות שכתבתי אודותם ונמחקו במחי קולמוס --שפינוזה - שיחה 15:55, 5 במרץ 2018 (IST)

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף יהדות סרייבו. הסיבה לכך היא: עריכותיך היוו תערובת של שגיאות, הכפלות מילים ועריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, Mr. W ~‏ T ~ בית המשפטים העליון 20:55, 16 בינואר 2018 (IST)

לצערי הבעיה הינה טכנית ברצוני היה להוסיף כי בתקופה שלאחר 1856 עמד בראש בית הדין הרבני הרב אברהם רומנו, לשעבר ראש ישיבת 'דגל תורה' המקומית. אודה לך אם תוכל להוסיף זאת במקומי. רב תודות!

שלום, נסה לערוך אך מעט כל פעם, כדי שלא יווצרו בעיות טכניות. Mr. W ~‏ T ~ בית המשפטים העליון 01:52, 31 בינואר 2018 (IST)

אשמח לחוות דעת וסיוע באשר לערך על דר אהרן חולודנקו (חלד) אשר תקוותי להביא להצבעה מחודשת. רב תודות על העזרה הרבה!

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 21:32, 29 במרץ 2018 (IDT)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 04:30, 13 באפריל 2018 (IDT)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 03:40, 20 באפריל 2018 (IDT)