שיחת פורטל:פסיכולוגיה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
P psychology2.png
ארכיונים
  1. חבלי לידה

(כאן ניתן למצוא הסברים על התבנית "בחירת מידע")

לאן מכאן?[עריכת קוד מקור]

  • אני את תרומתי לפורטל סיימתי בשלב זה. מבחינת עיצוב ותבניות טכניות, לא חושב שיש לי עוד מה להוסיף. לפורטל חסר תוכן בדפי המשנה, אבל זה לא משהו שאני יכול לעשות מסיבות מובנות. אם אתם צריכים אותי, אתם יודעים איפה למצוא אותי Red Smiley.svg.
  • בנתיים הסרתי את התבנית "בעבודה" כי העבודה צריכה להתבצע בעמודי המשנה כאמור. כמו-כן, הסתרתי ב"אסכולות" את הקישורים לפורטל:פסיכולוגיה/אסכולות/פנומנולוגיה ולפורטל:פסיכולוגיה/אסכולות/אקזיסטנציאליזם עד שיכתבו.
  • הוספתי את הפורטל לרשימת "הפורטלים האקראיים" שבדף הראשי, אבל לא לרשימת "פורטל היום", עד שתגידו לי שהפורטל ראוי להיות מוצג בדף הראשי.
  • בערכי הפסיכולגיה הראשיים צריך להוסיף קישור לפורטל בצורת {{תקציר פורטל|פסיכולוגיה}} או {{קישורי פורטל|פסיכולוגיה}}
חג שמח - אמיר (שיחה) 18:47, 11 באוקטובר 2009 (IST)


טיפול בהבעה ויצירה[עריכת קוד מקור]

נראה לי שכאן אני אתפוס את כל הנוגעים לדבר. אני מתלבט לגבי שם הערך. אנא הביעו דעתכם בשיחת הערך שיחה:טיפול בהבעה ויצירה. תודה. • רוליג - שיחה 18:31, 3 בנובמבר 2009 (IST)

תיבת "מקורות מומלצים" בפורטל - פרסומת?[עריכת קוד מקור]

- הועבר מהדף ויקיפדיה:דלפק ייעוץ

תיבת המקורות המומלצים בדפוס בפורטל:פסיכולוגיה דלילה למדי. קשה להחליט אילו ספרים שווה להכניס לשם, יש רבים כל כך של גדולים ודגולים, אולי אכניס רק המלצה כללית לקרוא את כתבי פרויד, שהוא די בסיסי. מעבר לכך, הועלתה בזמנו הצעה של רוליג בשיחת פורטל:פסיכולוגיה/ארכיון 1#מקורות מומלצים להוספת המלצה לסדרות של ספרי פסיכולוגיה נבחרים של הוצאות ספרים שונות (הנה דוגמא ועוד דוגמא). השאלה היא האם זה לא ייחשב פרסומת? ואם כן, אילו סוגים אחרים של מקורות בדפוס הייתם ממליצים להוסיף לפורטל? תודה וחג שמח, Ravit - שיחה 18:30, 31 במרץ 2010 (IDT)

אני לא חושבת שזאת פרסומת. אם מישהו פרסם ספר טוב וחשוב, אז למה שלא תפרגני לו? את לא מתכוונת לעשות כאן קופה, אלא רק להעשיר (באופן מטאפורי) את הציבור. לכי על זה. תמרה שיחה 21:18, 1 באפריל 2010 (IDT)
תודה רבה, אלך על זה Face-smile.svg Ravit - שיחה 11:09, 2 באפריל 2010 (IDT)
מחזק את ידיך • רוליג - שיחה 13:50, 3 באפריל 2010 (IDT)

פורטל:פסיכולוגיה/ערך נבחר/13[עריכת קוד מקור]

שלום, הפורטל יפה מאוד!

לתשומת לבכם, הערך המומלץ הראשי מספר 13, עקרון הרצף, הוא כרגע יתום, כלומר אין אף ערך אחר בויקיפדיה המצביע אליו. אפשר לבדוק אילו ערכים מקושרים לערך על ידי לחיצה על "דפים המקושרים לכאן" בתיבת הכלים מצד ימין. אם ידוע לכם על ערך מאמֵץ, שממנו ניתן לגשת אליו, כדאי לעדכן שם. תודה רבה! Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 16:55, 10 באוגוסט 2010 (IDT)

תודה, קישרתי. Ravit - שיחה 17:36, 10 באוגוסט 2010 (IDT)

הכנסת קישור לארכיון הכה את המומחה לאנשהו בפורטל:פסיכולוגיה[עריכת קוד מקור]

- הועבר מהדף ויקיפדיה:דלפק ייעוץ

שלום לכולם. לאחר זמן מה שאני מטפחת את הדפים ויקיפדיה:הכה את המומחה/ארכיון פסיכולוגיה/1, 2 ו-3, ומעדכנת אותם בשאלות חדשות בתחום הפסיכולוגיה שענו עליהם ב"הכה את המומחה" - תהיתי אם זה מתאים להוסיף קישור לארכיונים אלו בפורטל:פסיכולוגיה, ואם כן אז באיזו מסגרת/תבנית זה יכול להתאים, ואיך לעשות את זה טכנית. מה דעתכם? תודה, Ravit - שיחה 16:59, 25 בדצמבר 2010 (IST)

אולי כמסגרת "קוראים שואלים" והצגת שאלה נבחרת, עם קישור "שאלות נוספות" שמקשר לארכיון? ‏Setresetשיחה 10:17, 26 בדצמבר 2010 (IST)
רעיון מצוין! ככה בערך דמיינתי את זה. אפילו רק השאלה עם קישור בתחתית ל"דיון על השאלה" ו"שאלות נוספות" או משהו כזה. מצד שני, כשהתחלתי עכשיו לשחק עם זה, חטפתי קצת "רגליים קרות" מעצם הרעיון, כי אולי בכל זאת יש הבדל בין ערכים אנציקלופדים לבין שרשורי שאלות ותשובות עם דיונים, שהם לאו דווקא מקצועיים ולא תמיד מבוססים על מאמרים מדעיים, כפי שקורה ב"הכה את המומחה"; אז אולי זה פחות מתאים לקשר את זה מתוך פורטל, המהווה שער אנציקלופדי לקוראים אודות הפסיכולוגיה. בקיצור, אעביר את ההתלבטות לדף השיחה של הפורטל, אולי לאחרים יהיו דעות נוספות. תודה לך. Ravit - שיחה 22:06, 27 בדצמבר 2010 (IST)

ערך חדש בעברית: סם וקנין[עריכת קוד מקור]

קיים ערך באנגלית, זה הלינק:https://en.wikipedia.org/wiki/Sam_Vaknin סם(שמואל)וקנין הוא ישראלי לשעבר. סופר ומרצה. תרומתו העיקרית בתחום הפסיכולוגיה היא העובדה שהוא אובחן כבעל הפרעת אישיות נרקיסיסטית וכיוצר, מאפשר מבט ישיר ונטול רחמים על ההפרעה. לדעתי, חשוב לתרגם או ליצור בנפרד ערך בשפה העברית כדי להנגיש את הידע בנושא ההפרעה. תודה79.176.12.66