שיחת קטגוריה:נבחרות כדורגל נשים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

במצב הנוכחי ישנן 3 וריאציות שונות לשמות ערכי הנבחרות:

  • נבחרת x בכדורגל נשים
  • נבחרת כדורגל הנשים של x
  • נבחרת x בכדורגל (נשים)

מדובר במצב לא תקין, ורצוי שנחליט על וריאציה אחת כדי להגיע לאחידות. אשמח לשמוע דעות. עמרישיחה 18:11, 15 בפברואר 2012 (IST)

מסכים איתך שיש צורך באחידות. אני מציע להמשיך בפורמט שמתקבל בקטגוריה:קבוצות כדורסל נשים ישראליות, בו מוזכר שמדובר בקבוצת הנשים רק בסוגריים. אני בעד אופציה מספר 3: "נבחרת x בכדורגל (נשים)" Botend - שיחה 18:15, 15 בפברואר 2012 (IST)
אני דווקא חושב שעדיף "נבחרת x בכדורגל נשים" (למשל, נבחרת איטליה בכדורגל נשים), כמו שנהוגים בקטגוריה:נבחרות כדורגל שמות בפורמט נבחרת איטליה בכדורגל. לגבי קטגוריית קבוצות כדורסל הנשים הישראליות, האפשרות בני יהודה בכדורסל נשים היא לא ממש אפשרות מעשית, האפשרות הטובה היחידה הנראית לי במקרים אלו היא אכן בפורמט בני יהודה (כדורסל נשים), כנהוג שם. תומר - שיחה 15:34, 16 בפברואר 2012 (IST)
שם הענף הוא כדורגל נשים, ולפיכך אני תומך באופציה הראשונה. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 15:56, 16 בפברואר 2012 (IST)
שם הענף הוא "כדורגל" ולא "כדורגל נשים". אין הבדל בחוקי המשחק בין משחקי נשים למשחקי גברים, בשונה למשל מריצת 100 מטר משוכות שבה מתחרות נשים לריצת 110 מטר משוכות שבה מתחרים גברים. בכדורגל מדובר באותו ענף, ההבדל הוא רק בסוג המתמודדים. גם נבחרות נוער משחקות בענף שנקרא "כדורגל" ולא "כדורגל לנוער". מסיבה זו האפשרות הראשונה לא תקינה לדעתי. מאותה סיבה אפשר לפסול את האפשרות השנייה, וגם מבחינת האחידות עם הערכים על נבחרות הגברים שנקראים "נבחרת X בכדורגל" ולא "נבחרת הכדורגל של X". האפשרות השלישית טובה, ואפשר להוסיף גם אפשרות רביעית - נבחרת הנשים של X בכדורגל. אני מעדיף את האפשרות הרביעית. Crazy Ivanשיחה 19:20, 16 בפברואר 2012 (IST)
האמת שגם לי מפריע הביטוי "כדורגל נשים". כפי שנאמר לעיל, זה נשמע כמו שם של ענף ספורט נפרד (כמו "כדורגל חופים" למשל). אני מעדיף את האפשרות השלישית. עמרישיחה 23:33, 16 בפברואר 2012 (IST)
עם תומר וברוקס. האפשרות הראשונה. Kulystabשיחהגן עדן, גיהנום, או הובוקן... עד חג המולד • כ"ד בשבט ה'תשע"ב • 15:01, 17 בפברואר 2012 (IST)
בעד האפשרות הראשונה. הכי נכונה לפי דעתי, ותואמת לגברים. הכובען המטורף - שיחה 10:21, 19 בפברואר 2012 (IST)

סיכום: לאחר שבמשך שלושה ימים מהצבת התבנית לא השתנה דבר, ולאור הרוב שקיים בדף השיחה כבר למעלה מחודש, שיניתי את מעט הערכים שהיו בקטגוריה ל"נבחרת X בכדורגל נשים". נימוק נוסף אך פחות קריטי הוא שזו הצורה הקצרה ביותר לשמות הערכים. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 00:48, 12 במרץ 2012 (IST)