שיחת תבנית:פירוט דיסקוגרפיה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

הנה אני מתדפק על דלתך....[עריכת קוד מקור]

הועבר מ-שיחת משתמש:Yonidebest:

לאחר שיחה קצרה במדור הגרפיקה, הופנתי אליך לקבל מזור לשאלותי הנוקבות הנה תעתיק של הפניה למדור...

היי

יצרתי תבנית חדשה תבנית:פרוט אלבומים והאמת היא שהסתבכתי מעל הראש. נראה לי כי יצרתי סתם ערך (תבנית) שאינה קשורה לכלום וניצבת במקום שאינו קשור לכלום...

הכוונה הראשונה הייתה ליצור תבנית פרמטרית שתיתן אפשרות להציג בטבלה עם מספרים את האלבומים של אמן לדוגמא מס' אלבומי אולפן, מס' אלבומי הופעה חיה, מס' אלבומי אוספים וכד' בלינק ניתן לראות את כל הרשימה שיעדתי לכך....

אני מנסה להפריד את הצבעים כך שכל שורה תקבל צבע אחר ואין לי מושג קלוש איך לעשות את זה, כאשר נסיתי החרבתי את כל התבנית.

בקשתי היא: אם אפשר ליצור תבנית פרמטרית שתופיע תחת הערך תבניות פרמטריות מוסיקה תחת השם פרוט אלבומים כשכל שורה מקבלת צבע אחר, כמו שיש בדיסקוגרפיות באנגלית?

תודה רבה

ניתן לראות את זה בדיסקוגרפיה של פרנק סינטרה או למעשה כמעט כל דיסקוגרפיה אחרת באנגלית.

אשמח אם תוכל למצוא פתרון לזה, כי כל מה שאני עושה לא ממש יוצא שווה :)

תודה ויום נעים --ג'וגיגון - שיחה 13:12, 1 ביוני 2009 (IDT)

בכל זאת ניסיתי לתת פיתרון נוסף בסדנה לגרפיקה. ראה אם זה עוזר לך להבין את העיקרון --MT0 - שיחה 13:28, 1 ביוני 2009 (IDT)
אני קצת מבולבל. האם אתה מדבר על הטבלה הזו שבוויקיפדיה האנגלית? לשם כך יש תבנית {{ניווט קבוצות}}. ‏Yonidebest Ω Talk‏ 16:41, 1 ביוני 2009 (IDT)
לא, לא אני מדבר על הטבלה המופיעה בדיסקוגרפיה של פרנק סינטרה בויקפדיה באנגלית, טבלה קטנה וצבעונית המציגה את האלבומים שהוציא לפי חלוקה של אלבומי אולפן, הופעה חיה, סינגלים וכד', את הטבלה יצרתי והיא נמצאת בתבנית:פרוט אלבומים, אבל אני לא יודע איך לצבוע כל שורה בצבע אחר כך שיהיה הבדל בין השורות. כמו כן התכוונתי למקם את הטבלה הזו בתבניות פרמטריות:מוזיקה אך משום מה היא הגיעה אל המיקום הנוכחי שלה, רצוי יהיה אם כבר גם להעביר אותה אל מקום שכל מי שמחפש איך לבנות דיסקוגרפיה ימצא אותה בקלות. לגבי התבנית שאתה הצעת, גם זה רעיון שאני אשתמש בו להבא... תודה --ג'וגיגון - שיחה 20:37, 1 ביוני 2009 (IDT)
איך זה? ‏Yonidebest Ω Talk‏ 21:50, 1 ביוני 2009 (IDT)
במילה אחת?, מהמם, זה בדיוק למה שהתכוונתי, תודה --ג'וגיגון - שיחה 14:18, 2 ביוני 2009 (IDT)

הוספת רשומות[עריכת קוד מקור]

שלום, נראה לי שיש מקום להוסיף רשומה חדשה: אלבומי רמיקס. Gavish - שיחה 00:48, 28 בספטמבר 2011 (IDT)

שינויי שמות לפרמטרים בתבנית:פירוט דיסקוגרפיה והוספת פרמטר(ים)[עריכת קוד מקור]

- הועבר מהדף ויקיפדיה:תבנית/אולם דיונים

שלום, אני רוצה להציע שני שינויים בתבנית:פירוט דיסקוגרפיה. השינויים הם:

 1. לשנות את שם הפרמטר "הופעות חיות" ל"אלבומי הופעה", שזהו המונח המקובל. באופן דומה לשנות מ-"אוספים" ל"אלבומי אוסף".
 2. הוספת פרמטר בשם "נוסף", ואיתו גם את "שם נוסף". הפרמטר ישמש עבור שורה נוספת של סוג תקליטים שאין בתבנית, למשל עבור אלבומי רמיקס, סינגלים שיווקיים וכדומה. פרמטר "רקע נוסף" עבור צבע הרקע של השורה הנוספת. במידה ולא ניתן, ברירת המחדל תהיה בצבע #E6E8FA.
תיאור הפרמטרים:
פרמטר תיאור
נוסף פרמטר מספרי, מאפשר שורה נוספת של סוג תקליטים
שם נוסף פרמטר שמי, המתאר את סוג התקליטים בשורה הנוספת
רקע נוסף פרמטר צבע, עבור הרקע של השורה הנוספת. ברירת המחדל תהיה #E6E8FA
לדוגמה, אם נשים את השורה הבאה: |נוסף = 7 |שם נוסף = אלבומי רמיקס |רקע נוסף = #E6E8FA. התוצאה תראה כך, בערך (אמור להיות בדומה לשאר השורות בטבלה אבל אני לא חזק בעיצוב):
אלבומי רמיקס
7

תודה רבה, דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 23:07, 15 במרץ 2015 (IST)

לא כל כך בתחום העניין שלי. רק אציין כי שינויים אלה, באם יתקבלו, ידרשו בוט הסבה. בורה בורה - שיחה 05:42, 19 במרץ 2015 (IST)
שלום בורה בורה, תודה רבה על התשובה Face-smile.svg. האם אתה מכיר משתמש אחר שזהו תחום עניינו? אם כן, האם תוכל לתייג אותו בבקשה? תודה מראש, דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 18:33, 19 במרץ 2015 (IST)
אני בעד השינויים המוצעים. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 10:41, 20 במרץ 2015 (IST)
דיידרים, שים בדף טיוטה את מבנה התבנית המוצע עם השדות החדשים. בורה בורה - שיחה 03:17, 24 במרץ 2015 (IST)
היי בורה בורה, לא כל כך הבנתי אם אתה מתכוון שאני אכתוב בטיוטה את התבנית החדשה או את הטבלה שלה. בכל מקרה, את התבנית המוצעת יצרתי במשתמש:דיידרים/תבנית פירוט דיסקוגרפיה, מוזמן להתרשם. שים לב ששיניתי פרמטר נוסף: מ-"EP" ל"מיני-אלבומים" (כל שאר הפרמטרים בתבנית הם בעברית). תודה רבה, דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 04:14, 24 במרץ 2015 (IST)
איזו תבנית קטסטרופלית. לא עדכנו אותה כבר +10 שנים, לפי תוכנה המיושן. אתה מבין בתבניות? בא לך לעצב אותה מחדש במתכונת החדשה של תבנית:נאום עם תוויות? כפיצוי, אני אסב לך את התבנית בבוט לאחר שהשדות ישונו. בורה בורה - שיחה 04:19, 24 במרץ 2015 (IST)
אני גם רואה שתבנית:פרוט אלבומים מפנה לתבנית:פירוט דיסקוגרפיה. איזה שם נכון יותר? בורה בורה - שיחה 04:21, 24 במרץ 2015 (IST)
עדכון - הוספתי טבלה. תבנית:פירוט דיסקוגרפיה מתאים יותר כיוון שדיסקוגרפיה כוללת לא רק אלבומים אלא גם סינגלים, וידאו קליפים וכו'.
אני (עדיין) לא ממש מבין בתבניות... במקרה הזה נעזרתי בתבנית המקבילה באנגלית.
לפי מה שראיתי, בתבנית:נאום חסרה הפונקציונליות של החיצים (↙) המאפשרת ניווט נוח בערכי הדיסקוגרפיה שהם לרוב טבלאות ארוכות. האם ניתן להתגבר על כך? ומה זה תוויות?
ושאלת אגב, ידוע לך על שם עברי ל-B-Side של תקליט? תודה, דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 04:54, 24 במרץ 2015 (IST)
היי בורה בורה, יצרתי את משתמש:דיידרים/תבנית פירוט דיסקוגרפיה 2 בדומה לתבנית:נאום. לא מצליח כרגע להתגבר על השם הנוסף :-(. תוכל לראות את ההבדלים כאן. דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 16:51, 24 במרץ 2015 (IST)
עדכון - הצלחתי להתגבר על השם הנוסף Face-smile.svg. דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 16:59, 24 במרץ 2015 (IST)
יצא מעולה. עכשיו תוסיף את הצבעים. בורה בורה - שיחה 17:02, 24 במרץ 2015 (IST)
B-Side היה נקרא בזמנו "צד ב'". בורה בורה - שיחה 17:04, 24 במרץ 2015 (IST)
תודה רבה בורה בורה! תוכל לעזור לי עם עיצוב התבנית? צריך לעשות אותה יותר צרה ואני לא יודע איך עושים את הצבעים. תודה, דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 17:08, 24 במרץ 2015 (IST)
הצלחתי להחזיר את החיצים. דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 17:15, 24 במרץ 2015 (IST)
דיידרים, יש מדריך ממש מצויין לעיצוב התבניות עם הסברים מפה ועד יפן. אני רק לא מוצא אותו... אולי משתמש:דולב יעזור? בורה בורה - שיחה 17:51, 24 במרץ 2015 (IST)
היי בורה בורה, אולי אתה מתכוון לתבנית:תבנית מידע?
הצלחתי להצר את הטבלה, אבל אני לא מצליח לעשות צבעים. דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 19:04, 24 במרץ 2015 (IST)
כן, תודה שמצאת. מוסבר שם על צבעים. אני אעשה לך אחד. בורה בורה - שיחה 19:07, 24 במרץ 2015 (IST)
יש לכם בעיה. ראו קטגוריה:דפים שמשתמשים בפרמטרים כפולים בקריאות לתבניות. לא הצלחתי להבין מאיפה זה בא. אבל צריך לתקן. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 19:24, 24 במרץ 2015 (IST)
תודה יגאל. בורה בורה הוסיף פרמטר שכבר קיים בתבנית. אנסה לסדר עכשיו. דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 19:27, 24 במרץ 2015 (IST)
בורה בורה - במבט נוסף אני רואה שכלל לא צריך את הפרמטר כיוון שהוא מיועד לכותרת שמעל הטבלה, ובמקרה שלנו אין כזאת. הסרתי אותו. תוכל לנסות שוב לצבוע את התאים? תודה, דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 19:33, 24 במרץ 2015 (IST)
קרא בדף את סעיף 5 - "שורות". הוא מגדיר איך מעצבים שורה בודדת שזה מה שאתה רוצה. גם את החיצים לא עשית טוב. העיצוב צריך לבוא בהגדרת העיצוב ולא בשורה עצמה. אני לא מומחה גדול בזה, אבל משתמש:דולב כן. נסה מה שאמרתי לך, ואם נכשלת, פנה אליו. בורה בורה - שיחה 19:39, 24 במרץ 2015 (IST)
תודה על התשובה בורה בורה. לגבי החיצים - העיצוב שלהם חייב לבוא בשורה עצמה כיוון שרק הם מיושרים לשמאל. אם אעשה זאת בהגדרות העיצוב, כל תוכן השורה ייושר לשמאל.
אתה יודע למה הכוונה ב"מחלקה" בסעיף 5 והיכן אפשר לקרוא על זה עוד? אפנה אל דולב אם לא אצליח עם הצבעים. תודה רבה, דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 20:29, 24 במרץ 2015 (IST)
היי בורה בורה, כמו שראית דולב צבע את התבנית בצורה מעולה. מבחינתי היא כעת מוכנה להעברה. שים לב שהדברים הבאים שונו:
 • כיתוב -> כתובית
 • הופעות חיות -> אלבומי הופעה
 • אוספים -> אלבומי אוסף
 • EP -> מיני-אלבומים
 • B-sides -> צד ב'
 • הסרת פרמטר הערות - הוא מופיע בתבנית באופן אוטומטי.
מקווה שלא שכחתי כלום. תודה רבה על כל העזרה, דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 04:36, 27 במרץ 2015 (IDT)
סדרתי את התנאי בהערה והיא תופיע רק אם יש בה תוכן. אתה צריך ליצור תבנית להעתקה מהירה עם כל השדות. ראה למשל תבנית:הר. מה החץ אמור לעשות? אצלי בכרום הוא לא עושה כלום. אני רואה בתבנית הישנה כל מיני שדות כמו "קישור פסי קול". מה זה עושה? האם שכפלת את זה? לשם מה השינוי "כיתוב -> כתובית"? שניהם מקובלים אצלנו. סדר את כל זה. בורה בורה - שיחה 07:10, 27 במרץ 2015 (IDT)
שלום בורה בורה, הוספתי תבנית להעתקה מהירה. החץ אמור להעביר אותך לחלק בדף שעוסק בתא. נסה ללחוץ על החיצים בדיסקוגרפיה של טיילור סוויפט. כל השדות של "קישור X" מאפשרים גמישות בנוגע לחלק בדף אליו החץ יעביר. למשל בדיסקוגרפיה של בריטני ספירס יש רק פס קול אחד, והכותרת שלו היא "פסקול". ברירת המחדל של החץ היא לקשר לחלק בדף שנקרא "פסי קול" אבל בדיסקוגרפיה שלה אין חלק כזה (לכן לחיצה על החץ שם לא מועילה). הוספת השדה "קישור פסי קול = פסקול" תביא לכך שהחץ יפנה אותך לכותרת הנכונה. שכפלתי את זה מהתבנית הקודמת. השינוי "כיתוב -> כתובית תמונה" הוא בשל השימוש בתבנית:תבנית מידע, שם שם הפרמטר הוא כתובית תמונה. אם אפשר להשאיר רק כיתוב זה גם טוב. תודה רבה, דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 13:49, 27 במרץ 2015 (IDT)
וואו! זה לא מאפשר לתקן בבוט כי אתה צריך לעבור ערך ערך ולשנות גם את שם הפיסקה אם אתה משנה אוספים -> אלבומי אוסף למשל. למזלך אין הרבה ערכים. לדעתי גם צריך לסדר את גווני הצבעים שיהיו דומים באותה שורה. זה לא יפה עכשיו. אני מעביר את התבנית למרחב התבניות בשם תבנית:פירוט דיסקוגרפיה1 כך שתוכל לעבוד בזמנך החופשי. אח"כ אפשר לשנות את שמה בבוט. בורה בורה - שיחה 16:28, 27 במרץ 2015 (IDT)
- סוף העברה בורה בורה - שיחה 16:40, 27 במרץ 2015 (IDT)

המשך דיון[עריכת קוד מקור]

תודה רבה בורה בורה! שים לב שעריכתך זו גרמה למשהו מוזר - מופיע מעל הטבלה "דיסקוגרפיה של פירוט דיסקוגרפיה1". תוכל לסדר זאת? למה הכוונה שהבוט לא מצליח? לא ממש הבנתי מה הבעייה... תוכל להסביר שוב? תודה, דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 16:44, 27 במרץ 2015 (IDT)

דיידרים, אתה מכיר את הטריק להסב ידנית במהירות? שנה את שם התבנית בערך לשם החדש. צבע את כל התבנית בין ה-{{}}. בשורת העריכה לחץ על {{}}. זה פותח לך את אשף התבניות, מסדר את כל השדות וזורק למטה באדום את השמות הלא קיימים. את התוכן מהם אתה מעביר לשמות החדשים. לחץ למטה על האופציה "רשום שדות ריקים" ורשום את התבנית. זהו, הכך מוכן, רק דאג לשמות את שמות הפסקאות בהתאם, שהחיצים יעבדו. בורה בורה - שיחה 16:46, 27 במרץ 2015 (IDT)
בקשר לשאלתך, הוא אמור להציג את מבנה התבנית, אבל בגלל שיש תנאים, התבנית ריקה. זה לא יקרה בערכים. הבוט לא יכול לטפל, כי צריך לשנות גם שמות פסקאות בערך כדי שהקישור עם החיצים יעבוד. אני אסב ערך אחד בעצמי. בורה בורה - שיחה 16:49, 27 במרץ 2015 (IDT)
שיניתי ערך אחד, את דיסקוגרפיה של הסמאשינג פאמפקינס. זה עדיין לא עובד טוב. מה זה למשל "אלבומי וידיאו" ומאין זה בא? השארתי בכוונה את השדות הישנים, כי לא הצלחתי למפות ב-100%. החיצים לא עובדים בכלל. יתכן שעשית משהו שגוי בתבנית. גמור את הערך הזה וזמזם לי לבדיקה. בורה בורה - שיחה 17:04, 27 במרץ 2015 (IDT)
בורה בורה נראה לי שאני יודע מה הבעיה - הוספתי אחרי שהעברת גם את "אלבומי וידאו" ואת "קישור אלבומי וידאו" שנמחקו מתישהו כנראה בעריכת התבנית. צריך לשים אותם באשף הקישורים. דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 17:09, 27 במרץ 2015 (IDT)
אז שנה כאן בתבנית מה שצריך, כולל בתבנית להעתקה מהירה. ברגע שאתה משנה, האשף כבר יתפוס את זה. ניסית אותו? טפל גם בחיצים. אל תמשיך עד שערך אחד לא עובד פרפקט. בורה בורה - שיחה 17:12, 27 במרץ 2015 (IDT)
בורה בורה הבנתי את הבעייה. החיצים לא עובדים כאשר קיים הפרמטר קישור X שאז הוא מצפה לקישור לתת-כותרת. לכן הסרתי את כל שדות הקישור מההעתקה המהירה. במקרה שהפרמטר לא מופיע הוא מקשר אוטומטית לתת-כותרת המתאימה לתווית. סידרתי את זה בדיסקוגרפיה של טיילור סוויפט ובדיסקוגרפיה של הסמאשינג פאמפקינס. אפשר לתת הסבר בדף התבנית שלכל אחד מהשדות יש גם שדה קישור שניתן להשתמש בו בעת הצורך. דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 17:44, 27 במרץ 2015 (IDT)
לדעתי כדאי לנסות להפעיל את הבוט שוב. מה דעתך? דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 17:46, 27 במרץ 2015 (IDT)
בורה בורה הסרתי את הפרמטרים מההעתקה המהירה אבל הם עדיין מופיעים כשאני משתמש בטריק להסבה ידנית במהירות. למה? דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 17:59, 27 במרץ 2015 (IDT)
 1. זה לא פתרון נכון. תבנית צריכה לדעת לעבוד בין אם הפרמטר לא קיים או קיים כשורה ריקה. אתה צריך להחזיר את זה ולבדוק למה זה לא עובד כך
 2. צריך ךהחזיר את זה להעתקה מהירה
 3. אין קשר בין הטריק להעתקה מהירה. הטריק מנתח את התבנית ולוקח משם את השדות. כיוון שהם עדיין בתבנית, הוא מביא אותם
 4. לא הבנת למה יש בעיה להריץ בוט? בורה בורה - שיחה 18:17, 27 במרץ 2015 (IDT)
ביטלתי. אני לא יודע איך לגרום לזה שהוא לא יתייחס לשדה כשהוא ריק. יש איזה תנאי או משהו?
לא הבנתי ממש למה אי אפשר להריץ. למה שלא נריץ ונחליף את השדות שהשתנו ואז נתקן ידנית את הקישורים (החיצים)? זה לא עדיף מאשר הפוך? זה נראה לי פחות עבודה... דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 18:26, 27 במרץ 2015 (IDT)
 1. גם אני לא מבין למה זה לא עובד. אולי אי אפשר גם כותרת תווית וגם קישור לפיסקה בערך באותה שורה, כשמשתמשים בתוויות. במילים אחרות הוא לא אוהב את השורה: | תווית10 = <div style="background-color: lightsteelblue;">{{רווח קשיח}}אלבומי אולפן <span style="float: left;">[[#{{{קישור אלבומי אולפן|אלבומי אולפן}}}|↙]]</span></div> יתכן ולמשתמש:דולב או משתמש:ישרון פתרונים.
 2. יש הרבה זבל בתבניות האלה. ראה למשל דיסקוגרפיה של ריהאנה, סתם אחת ששלפתי במקרה. מה זה הפרמטר "|מהודורות חדשות=1"? אם תעבור אחת אחת, גם ננקה את הליקויים. שים לב שיש שם מלא אינפורמציה בערך, אבל בתבנית רק שלושה פריטים. את זה בוט לא יכול לתקן, רק מי שעובר על הערך. בורה בורה - שיחה 19:23, 27 במרץ 2015 (IDT)
בורה בורה הצלחתי לתקן את החיצים! Face-smile.svg דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 20:50, 28 במרץ 2015 (IDT)
לקח קצת זמן, אבל סיימתי להסב את כל התבניות של תבנית:פירוט דיסקוגרפיה לתבנית החדשה (דילגתי על אלה שלא היו במרחב הערכים). דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 01:24, 29 במרץ 2015 (IDT)
דיידרים, כל הכבוד. אתה כבר תוכניתן תבניות מדופלם! אני מבין שרק שימרת את הקיים, לא הוספת קישורים חדשים. אני מעיין בדיסקוגרפיה של הסמאשינג פאמפקינס למשל ולא רואה שהוספת בתבנית את מספר המיני-אלבום. בורה בורה - שיחה 06:24, 29 במרץ 2015 (IDT)
משתמש:Damzow, תוכל למזג את תבנית:פירוט דיסקוגרפיה ותבנית:פרוט אלבומים מתחת לתבנית:פירוט דיסקוגרפיה1 כדי שנוכל להריץ בוט לשינוי השם ולמחוק אותן תוך שמירת זכויות היוצרים? בורה בורה - שיחה 06:24, 29 במרץ 2015 (IDT)
היי בורה בורה, בדיסקוגרפיה של הסמאשינג פאמפקינס לא נגעתי אז גם לא הוספתי שום דבר. בדיסקוגרפיות האחרות תיקנתי, עדכנתי והוספתי לפי הויקיפדיה האנגלית Face-smile.svg. הולך לסדר עכשיו גם את הסמאשינג פמפקינס. תודה על המחמאה! דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 06:30, 29 במרץ 2015 (IDT)
ומה עם "מהדורות חדשות" למשל בדיסקוגרפיה של ריהאנה? רק שתי דוגמאות מערכים איתם שיחקתי. בורה בורה - שיחה 06:34, 29 במרץ 2015 (IDT)
שם החלטתי לשים ב"נוסף" את אלבומי רמיקס שנראו לי חשובים יותר מאשר מהדורה מחודשת לאלבום. מה לעשות שיש רק נוסף אחד? דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 06:42, 29 במרץ 2015 (IDT)
אפשר להוסיף בקלות "נוסף 2" ולכלול את שניהם (הייתה לי בעיה דומה עם הדיסקוגרפיה של ניקי מינאז' שם ויתרתי על מיקסטייפים). מה דעתך בורה בורה? דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 06:46, 29 במרץ 2015 (IDT)
בתבנית המקבילה באנגלית יש אפילו שלושה נוספים... דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 06:50, 29 במרץ 2015 (IDT)
כן, זה רעיון טוב להוסיף עוד שניים, נוסף1 ונוסף2. זה צריך להספיק. בורה בורה - שיחה 06:57, 29 במרץ 2015 (IDT)
בוצע בוצע. צריך לעבור שוב על כל הערכים עם התבנית? דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 07:18, 29 במרץ 2015 (IDT)
לא. מי שיתקל בזה יוסיף בעצמו. הטריק עזר לך? אחרי שעודד ישלים את המיזוג (עבודה של מפעיל), נריץ בוט לשנות חזרה את השם בכל הערכים. תודה על ההשקעה. בורה בורה - שיחה 07:30, 29 במרץ 2015 (IDT)
עברתי על כמה ערכים והוספתי. הטריק עזר לי מאוד, זה ממש מקל את העבודה. תודה לך! דיידרים - שיחהפרוייקט טיילור סוויפט • 07:49, 29 במרץ 2015 (IDT)
בורה בורה - תבנית:פירוט דיסקוגרפיה1 היא התבנית שבסופו של יום תישאר? • עודד (Damzow)שיחהלימין שור! • 11:24, 29 במרץ 2015 (IDT)
כן. ומחק את שתי האחרות כדי שנוכל להסב חזרה לשם המקורי. בורה בורה - שיחה 11:28, 29 במרץ 2015 (IDT)
בורה בורה בוצע בוצעעודד (Damzow)שיחהלימין שור! • 13:13, 29 במרץ 2015 (IDT)

בעיה בתבנית[עריכת קוד מקור]

שלום רב. ישנה בעיה בתבנית בערך בלו (להקה), במקום לקשר למיקום הרצוי, היא מקשרת לדף הפירשונים בלו. האם יש פתרון ברמת יישום התבנית בערך, או האם זה תקלה מובנת של התבנית עצמה? אשמח לעזרה/תשובה/הנחייה אך לתקן את הבעייה. בברכה--יום טוב - שיחה 17:52, 21 באפריל 2017 (IDT)

בעיה בתבנית פירוט דיסקוגרפיה[עריכת קוד מקור]

- הועבר מהדף ויקיפדיה:תבנית/אולם דיונים

שלום רב. הצבתי את השאלה בדף השיחה של התבנית, אבל איש לא ענה שם, לכן אני מעלה את השאלה פה, ואני מקווה שזה בסדר. ישנה בעיה בתבנית:פירוט דיסקוגרפיה. בערך בלו (להקה), במקום לקשר למיקום הרצוי, היא מקשרת לדף הפירשונים בלו. האם יש פתרון ברמת יישום התבנית בערך, או האם זה תקלה מובנת של התבנית עצמה? אשמח לעזרה/תשובה/הנחייה אך לתקן את הבעייה. בברכה--יום טוב - שיחה 17:52, 21 באפריל 2017 (IDT)

כן זו בעיה מובנית בתבנית. יש שם בכל אחת מהשורות [[{{#תנאי:{{{קישור אלבומי אולפן|}}}|{{שם הדף בלי הסוגריים}}#{{{קישור אלבומי אולפן}}}|{{שם הדף בלי הסוגריים}}#אלבומי אולפן}}|↙]]. במילים אחרות, לצורך הצגה, התבנית מנטרלת את הסוגריים בשם הערך, מה שהופך את השם לדף פירושונים. משתמש:Mikey641, תוכל לתקן? בורה בורה - שיחה 16:53, 2 במאי 2017 (IDT)
Done טופל--‏Mikey641שיחה 18:09, 2 במאי 2017 (IDT)
תודה רבה לשניכם. בברכה--יום טוב - שיחה 18:54, 2 במאי 2017 (IDT)
- סוף העברה בורה בורה - שיחה 19:04, 2 במאי 2017 (IDT)

שינוי[עריכת קוד מקור]

פיבר כיצד ניתן לשנות את זה שהכותרת "דיסקוגרפיה של X" לא תופיע באופן אוטומטי? לדוגמה בדיסקוגרפיית האלבומים של שרה ברייטמן יש פיצול בין האלבומים והסינגלים, אך באופן אוטומטי זה מכריח להיות כתוב כ"דיסקוגרפיה של שרה ברייטמן" ולא "דיסקוגרפיית האלבומים של שרה ברייטמן". Hello513 - שיחה 14:32, 6 בינואר 2021 (IST)

Hello513 אפשר להוסיף פרמטר של כותרת שידרוס את השם אם קיים. אחרת אם נוריד את "דיסקוגרפיה של" מהשם זה יפגע בכל הקיימים פיבר - שיחה 14:58, 6 בינואר 2021 (IST)
אשמח אם תוסיף. ניסיתי וזה לא עבד. Hello513 - שיחה 14:58, 6 בינואר 2021 (IST)
Hello513 הוספתי פיבר - שיחה 15:03, 6 בינואר 2021 (IST)
תודה רבה. Hello513 - שיחה 15:08, 6 בינואר 2021 (IST)