שיחת משתמש:Euro know

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Euro know, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
דגש - שיחה 13:39, 16 באוגוסט 2018 (IDT)

תוכן עניינים

{{מחפש מקורות}}[עריכת קוד מקור]

שלום. את התבנית יש להסיר רק אחרי שנוספו לערך מקרות אשר תומכים בכתוב בערך. הוספה של עשרות קישורים (כמו שעשית כאן), שכלל לא עברת עליהם ולא ברור עד כמה הם תומכים בכתוב בערך, אינה המטרה. אתה מוזמן לעבור על כמה ערכים מומלצים ולראות כיצד משתמשים במקורות חיצוניים (התמקד בפסקה "הערות שוליים"). אאלץ לשחזר את עריכותיך בנושא. עמרישיחה 15:39, 24 בנובמבר 2018 (IST)

עמרי, אין צורך להוריד את הקישורים. יש להחזיר רק את התבנית. בדוק לפני שאתה מוריד כי אחרת נבוא למלחמה ואני לא רוצה להגיע למצב זה. אני מבין שאתה מתנגש בי בעריכתך --Euro know - שיחה 15:48, 24 בנובמבר 2018 (IST)
בהחלט יש צורך. הוספת עשרות מקורות מבלי לעבור עליהם ומבלי לבדוק עד כמה הם תומכים בכתוב בערך. כך לא מוסיפים מקורות לערכים. אתה מתבקש שלא תחזור על כך שוב. עמרישיחה 15:50, 24 בנובמבר 2018 (IST)
אם תמשיך לשחזר את עריכותי אאלץ לבקש את חסימתך. עמרישיחה 15:51, 24 בנובמבר 2018 (IST)
עמרי, זה מה שאני אומר. תבדוק אתה לפני שאתה מוריד כי אחרת אתה סתם חותר למלחמה. אתה בעצמך מתנגש בי ומאיים עליי --Euro know - שיחה 15:52, 24 בנובמבר 2018 (IST)
"תבדוק לפני שאתה מוריד" - לבדוק מה? עמרישיחה 15:52, 24 בנובמבר 2018 (IST)
עמרי, עדיין לא עניתי על השאלה כי אתה מתנגש בעריכות שלי. אנא חכה בסבלנות לפני שאענה לך. אין החובה לענות תוך 0.3 שניות. --Euro know - שיחה 15:55, 24 בנובמבר 2018 (IST)
עמרי, לפני שמורידים וחותרים למלחמה ומתחילים לאיים, צריך להבין שאני לא הרבה זמן כאן. צריך לבדוק גם אם מורידים מקורות - האם באמת צריך להוריד את המקורות או לא? כי גם ככה מתחילים מלחמה חדשה עם עורך אחר שמנוסה בערכי תחרויות האירוויזיון (חוץ מהאורגינל) או בעל ידע בתחום אחר. גם אני יכול לשחק אותה "חכם" וגם לאיים אותך, אבל אין בי הרצון לעשות את זה. אני לא רואה לפתוח לנכון מלחמה עם עורך (שאולי מנוסה יותר ממני). למשל, בדקתי בערך ארכיפלג, הקישורים עוזרים לערך ולא "מפריעים" לערך. תודה, --Euro know - שיחה 16:08, 24 בנובמבר 2018 (IST)
אתה טועה. לפני שמוסיפים מקורות צריך לבדוק - האם באמת צריך להוסיף את המקורות? האם כלל טרחת לעבור עליהם? הוספת עשרות מקורות בשיטת העתק-הדבק מבלי לבדוק אותם ולבדוק את נחיצותם. כאמור, המטרה של {{מחפש מקורות}} היא לציין שיש בערך מידע רב ללא מקורות, אך הוספה עיוורת של עשרות קישורים, שלא בהכרח מהווים מקור לכתוב בערך אינה המטרה ואינה תורמת. עמרישיחה 16:13, 24 בנובמבר 2018 (IST)
עברת על שני כללים של הוויקיפדיה העברית. גם הוספת מקורות שככל הנראה לא בדקת בעצמך וגם נכנסת למלחמת עריכה. חזרה על דפוס פעולה שגוי זה תגרור את חסימתך מעריכה בוויקיפדיה העברית. ראה כי הוזהרת. גילגמש שיחה 16:18, 24 בנובמבר 2018 (IST)
גילגמש, ראשית לא נכנסתי למלחמה. בדקתי את הקישורים של ארכיפלג והם כן תורמים לערך ולכן שיחזרתי חוץ מהתבנית. על השאר לא רבתי כלל. אני ממליץ שלפני שמתחילים לאיים על אנשים, לחשוב קודם לפני המעשה כי כל מעשה גורר למעשה אחר שבסופו של דבר, תהיה סערה גדולה. לכן, אני לא "חכם" כמוכם שמאיים על אנשים ועל דבריהם. אם נראה איך תגיב אם מישהו אחר גם יאיים, אתה תחסום אותו. אבל אני לא אעשה זאת בגלל שאני יותר רואה בדעת הטובה מאשר דעת האיום כי בסך הכל אתה בן-אדם ששונא את השונה ולא מקבלם. שתדע LOVE IS LOVE! תודה --Euro know - שיחה 16:46, 24 בנובמבר 2018 (IST)

שיחת משתמש:80.230.38.49[עריכת קוד מקור]

שלום, הצבת תבנית {{חזרה על עריכה}} לאות אזהרת כתובת ה-IP. שים לב כי תבנית זו מיועדת רק ל"מלחמת עריכה" של משתמש רשום. להבא הקפד להשתמש בתבנית {{אזהרה}}, ורק כאשר ידועה כוונת זדון ושהמשחית מודע היטב למעשיו, כמו זאת. בברכה, Matankic - שיחה 15:40, 24 בנובמבר 2018 (IST)

Matankic, סבבה --Euro know - שיחה 15:48, 24 בנובמבר 2018 (IST)

שיחה:דני חלוץ[עריכת קוד מקור]

הי, לא מציבים תבנית {{אזהרה}} בדף שיחה של ערך.. את מי אתה בדיוק מנסה להזהיר? את הרמטכ"ל בדימוס דן חלוץ? אם ברצונך להזהיר משתמש, עשה זאת בדף שיחתו למען השקיפות (רק לכתובות IP ולמשתמשים שאינם "משתמשים ותיקים"). אם המשתמש ימשיך להשחית, נוכל לדעת שזאת לא השחתתו הראשונה וזה יקל עלינו "לחסום" אותו במידת הצורך. כמו כן, לא כל 'השחתה' חייבת בתבנית {{אזהרה}}, קיימות גם התבניות {{ניסוי}}, {{הסבר}}, {{בוטל}} ועוד. אני ממליץ לך להרחיב ידעתך בדף קטגוריה:תבניות לאזהרת משתמשים. Matankic - שיחה 16:45, 24 בנובמבר 2018 (IST)

שלום Matankic, אזהרתי את האנונימי בדף השיחה שלו והוא העתיק את זה. שיחזרתי את דבריו --Euro know - שיחה 16:49, 24 בנובמבר 2018 (IST)
האנונימי חתם בשמך שזה דבר אסור בפני עצמו, וכפי שראית התבלבלתי. אני מודה לך, Matankic - שיחה 16:51, 24 בנובמבר 2018 (IST)
בקשתי את חסימתו של האנונימי בדף "ויקיפדיה:בקשות ממפעילים", רק משום שחתם בשמך. ייתכן שהוא לא ייחסם, הדבר נתון לשיקול "מפעילי המערכת" של ויקיפדיה. Matankic - שיחה 16:58, 24 בנובמבר 2018 (IST)

כתוב על עצמך![עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום Euro know,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:Euro know". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, eli - שיחה 10:20, 16 בדצמבר 2018 (IST)

eli , לא יודע. אם כבר אז אכתוב אולי ב-2019 --Euro know - שיחה 21:58, 24 בדצמבר 2018 (IST)

כוכב ניטור![עריכת קוד מקור]

Cleanup Barnstar Hires.png כוכב המנטרים
חדש לי שאתה מתעסק בטיפול בהשחתות...

כל הכבוד! — דגששיחה 13:36, 23 בדצמבר 2018 (IST)

מחזק את דבריו של דגש חזק. Face-smile.svg כובש המלפפוניםשיחה 21:33, 23 בדצמבר 2018 (IST)
תודות לכם, דגש ו-כובש המלפפונים --Euro know - שיחה 21:57, 24 בדצמבר 2018 (IST)

סקריפטים והדרכות שימושיות לניטור[עריכת קוד מקור]

הכנס לכאן. תחת הפסקה "ניטור", לחץ על האופציה קישורי אזהרה וכדומה למשתמשים מדף השוואת גרסאות. משם תלמד תוך כדי תנועה.

הגש למפעילים בקשת חסימה בלחיצה כפתור אחת על הלשונית בצד שמאל למעלה על יד תיבת החיפוש; את הוספת אפשרות "חסימה" בלשונית - תוסיף באמצעות כניסה לכאן תחת פסקת ניטור ולחיצה על האופציה הוספת לשוניות "מחיקה", "הגנה", "חסימה" ו"הסתרת גרסה" כדי לבקש בדף בקשות ממפעילים, (מופיע בשורה שלוש מלמעלה).
אם מצאת קללות או גסויות או חשיפת פרטים אישיים - הגש למפעילים בקשת "הסתרת גרסה" (גם היא מופיעה בלשונית זו שהראיתי לעיל).
בנוסף, ממולץ לקרוא את ויקיפדיה:איך לנטר ולהישאר בחיים.
תודה רבה על הניטור המבורך. eli - שיחה 18:19, 24 בדצמבר 2018 (IST)
eli , תודה על העצה --Euro know - שיחה 21:57, 24 בדצמבר 2018 (IST)

אזהרות[עריכת קוד מקור]

היי, אם מדובר באותו משחית, אין צורך להזהיר אחרי כל השחתה. מספיקה אחת לאותו פרק זמן. אם ממשיך בהשחתות, אז לאחר מספר דקות אפשר לבקש חסימה. אלעדב. - שיחה 09:06, 1 בינואר 2019 (IST)

אלעדב., ביקשתי במפעילים. תטפל בו בנתיים כי אני צריך ללכת. --Euro know - שיחה 09:07, 1 בינואר 2019 (IST)
בדר"כ לאחר 5-4 דקות מהאזהרה הראשונה (בשביל "השחתה לאחר אזהרה"), אלא אם החסימה עונה על קריטריון אחר. בהזדמנות זאת אני מודה לך על הניטור המשובח. Matankic - שיחה 03:18, 6 בינואר 2019 (IST)

טיוטה:כל יום מחדש (תכנית טלוויזיה, 2017)[עריכת קוד מקור]

  1. למעשה אנחנו כותבים כאן "תוכנית" עם ו'
  2. למעשה שם הערך מספיק שיהיה "כל יום מחדש". אין צורך בגודריים אם אין ערכים אחרים באותו שם.
  3. לו היה ערך אחר באותו שם, די היה בפרט אחד בסוגריים, דהיינו (תוכנית טלוויזיה). (או אולי סדרת טלוויזיה). רק אם יש תוכנית טלוויזיה נוספת בשם זה, מוסיפים את השנה.

‏«kotz» «שיחה» 08:56, 5 בינואר 2019 (IST)

‏«kotz», שלום. אני לא מכיר את התוכנית הזאת בכלל ולא ידעתי האם יש בכלל ואם יש, באילו שנים היה עוד תוכנית. לכן עשיתי ככה. אתה יכול לשנות את שם הערך אבל תיידע את מי שהועבר לו את הטיוטה. אה ולגבי המילה "תוכנית", זה כי נראה לי שמיהרתי קצת. פעם הבאה אשים לב לזה. --Euro know - שיחה 09:19, 5 בינואר 2019 (IST)

מדליית כסף עבורך![עריכת קוד מקור]

Wiki silver medal.png תודה שעזרת לי בויקיפדיה Byc63 - שיחה 16:51, 5 בינואר 2019 (IST)

מדליית כסף עבורך![עריכת קוד מקור]

Wiki silver medal.png תודה שעזרת לי Byc63 - שיחה 16:52, 5 בינואר 2019 (IST)

בדוק עריכות אוטומטית[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום Euro know,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק/ת עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה, eli - שיחה 23:24, 10 בינואר 2019 (IST)

בהצלחה, יקירי. ותודה על תרומתך הרבה לניטור העריכות.--eli - שיחה 23:25, 10 בינואר 2019 (IST)
eli , תודה --Euro know - שיחה 07:14, 11 בינואר 2019 (IST)

העברת דפים לטיוטות[עריכת קוד מקור]

שלום, אם מצאת שדף חדש שעלה אינו במצב מוכן דיו למרחב הערכים, אנא עשה מאמץ לשפרו כדי שכן יתאים או לחלופין העבר אותו לטיוטה יחד עם הודעה למשתמש שמסבירה את הבעיות או החוסרים בערך (לדוגמה: טיוטה:ניקולו זאניולו - שם צריך לפנות לכותב הערך). ערן - שיחה 08:40, 12 בינואר 2019 (IST)

סורי ערן. אני תמיד מודיע, רק הפעם שחכתי להודיע. לא נורא. יכול לקרות פעם ב... --Euro know - שיחה 09:49, 12 בינואר 2019 (IST)

Nevers[עריכת קוד מקור]

שלום לך. קודם כל - בהזדמנות זו תודה רבה על הערכים שלך, ועל התרומה למיזם הכחלת המפות! באשר לתיקון שלך - בצרפתית יש בעיה, קשה לאדם שלא בקיא בכללים להבין מה הקשר בין ההגייה לבין הכתיב. אחד הכללים הוא שלמעט מספר אותיות לא הוגים את העיצור האחרון במילה, ולכן במקרה הזה התעתיק לעברית דווקא כן יהיה נוור, כפי שתוכל לשמוע כאן. מקובל ברוב השפות בכתב לטיני פשוט להעתיק שמות משפה לטינית אחרת, ככה שברוב המוחלט שלהם עדיין תיוותר ה-S המטעה, אבל אם תסתכל בוויקי' הרוסית למשל תראה שגם שם השמיטו את המקבילה של S. אחד הפתרונות לעניין הזה, שמשתמשים בו הרבה בוויקי' האנגלית, הוא כתב ה-IPA, מוסכמה גלובלית להגייה, ותראה שבערך האנגלי אכן כתוב ב-IPA‏ [nəˈvɛʁ], ללא סימן של S (אתה יכול ללחוץ שם ולהתעמק במה כל הסימנים המשונים מסמלים ומה הדקויות ביניהם, אבל בגדול בשבילנו זה אומר שצריך לכתוב נוור). מי שיצר את המפות של צרפת דובר צרפתית כשפת אם, ככה שאתה יכול לסמוך על כך שהתעתיקים שם נכונים. כמו כן, אם תרצה להעמיק תוכל להסתכל בויקיפדיה:כללים לתעתיק מצרפתית, שזו "המדיניות" בוויקי' העברית לעניינים אלו. בכל אופן, אם אתה נתקל בשם בשפה שאינך מבין את כללי התעתיק ממנה, אתה יכול לשאול בויקיפדיה:ייעוץ לשוני. את כל זה כתבתי כהקדמה לכך שאני הולך לשחזר את עריכותיך במקרה הזה, מקווה להבנתך. סליחה על האריכות Face-smile.svg והמשך עריכה מוצלחת! Mbkv717שיחה • ו' בשבט ה'תשע"ט • 19:23, 12 בינואר 2019 (IST)

משתמש:Hay hello you/בנימין זיני[עריכת קוד מקור]

זה ערך הבל לכל דבר ועניין. אין מה להעביר אותו לטיוטת משתמש, יש לבקש את מחיקתו בדף וק:במ. — דגששיחה 17:12, 14 בינואר 2019 (IST)

דגש, סורי לא קראתי את הערך. עכשיו אני רואה שזה הבל (היה כתוב שם "פדופיל"). סליחה על הבלבול. --Euro know - שיחה 17:14, 14 בינואר 2019 (IST)
נראה לי שלקרוא את הערך זה הדבר הראשון שצריך לעשות לפני שנוגעים בו... — דגששיחה 17:16, 14 בינואר 2019 (IST)

תודה[עריכת קוד מקור]

תודה רבה על הערכים השונים שאתה כותב על ערים בקמרון ותוך כגדי מסייע בהכחלת מפות המיקום של קמרון. המשך כך, אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 14:29, 17 בינואר 2019 (IST)

יונה ב., אין בעד מה (דרך אגב כתבת "גדי" במקום "כדי") --Euro know - שיחה 14:31, 17 בינואר 2019 (IST)

פונטם[עריכת קוד מקור]

שלום לך. מדוע קופת חולים עדיפה? בקישור בהערת השוליים שכתבת כתוב במפורש Hospital. אם הוא קטן אפשר "בית חולים קטן", לא כן? Mbkv717שיחה • י"ג בשבט ה'תשע"ט • 20:02, 19 בינואר 2019 (IST)

Mbkv717, מותר. אני גם טועה לפעמים. לא נורא; פשוט כותב "mission" בערך האנגלי שזה "משימה" (או עוד איזשהו תרגום). --Euro know - שיחה 20:05, 19 בינואר 2019 (IST)
בסדר גמור, בגלל זה אני שואל. במקרה הזה ב-mission הכוונה היא מיסיון, שכן בית החולים מופעל על ידי פעילים של גוף מיסיונרי בינלאומי. Mbkv717שיחה • י"ג בשבט ה'תשע"ט • 20:08, 19 בינואר 2019 (IST)
Mbkv717, בסדר גמור. תיקנתי לעצתך. אם הנוסח לא טוב מבחינתך, תוכל לתקן --Euro know - שיחה 20:10, 19 בינואר 2019 (IST)

הערות שוליים ביחס לפיסוק[עריכת קוד מקור]

שים לב שבעריכה הבאה שלך שינית את כל המיקומים של הערות השוליים ביחס לפיסוק, כאשר המיקום הזה צריך להישמר לפי התוצרת המקורית שנהגה בערך. לא תקין. ראה ויקיפדיה:הערות שוליים#מיקום הערות השוליים. – אסף (Sokuya)שיחה 03:19, 22 בינואר 2019 (IST)

הועבר לטיוטה[עריכת קוד מקור]

ערב טוב.

העברתי את הדף לטיוטה "משתמש:Euro know/הומוסקסואליות בתנ"ך". כרגע הוא מלא בטעויות בוטות, ובשגיאות תרגום קשות, עד שלא יתוקנו אין מקומו במרחב הערכים ללא שום ספק. שים לב שאסור פשוט להשתמש בתרגום גוגל ולפרסם, או להסתמך על המקורות המצוטטים מבלי לקרוא אותם (מה שנראה די ודאי שנעשה לגבי המקורות התנ"כיים). בהצלחה, מלא כל הארץ כבודישלח הודעה ל-013-28143 • כ"ב בשבט ה'תשע"ט • 21:00, 27 בינואר 2019 (IST)

שלומות למלא כל הארץ כבודי. לא אגע בערך עד אמצע-סוף חודש הבא (פברואר) והעברתי את הערך למרחב הטיוטה --Euro know - שיחה 19:22, 29 בינואר 2019 (IST)

תגית "לבדיקה נוספת"[עריכת קוד מקור]

שלום, אחר צהריים טובים. כאן, סימנת עריכה מאוד לא אנציקלופדית תחת התגית "לבדיקה נוספת". התגית הזו לא נועדה לסמן לנו שיש כאן השחתה, אלא נועדה בעיקר לעריכות מורכבות שיש ספק לגבי נכונותן או הוויקיזציה שלהן. לא לשטויות כגון אלו. — דגששיחה 16:22, 28 בינואר 2019 (IST)

דגש חזק, הדגשים הופנמו ואשים לב לדברים אלה בעתיד. --Euro know - שיחה 19:23, 29 בינואר 2019 (IST)

<ref> -> {{הערה}}[עריכת קוד מקור]

תוכל להחכים אותי מדוע אתה משנה? וכן, אם הצדק איתך, מדוע העורך החזותי משמר את התבנית כפי שאני שמתי (אני משתמש בעורך חזותי, אז ציפיתי שהוא יוסיף הערות שוליים כמקובל). חן חן, ;יםשיחה • ג' באדר א' ה'תשע"ט • 20:23, 7 בפברואר 2019 (IST)

ymm, מדוע זה משנה? אתה סתם נופל. בכל מקרה הבוט יעשה זאת. המלצה שלי: אם אין לך מה להגיד - אל תגיד. אם יש לך בעיה כלשהי איתי - תגיד. --Euro know - שיחה 20:41, 7 בפברואר 2019 (IST)
שאלתי שאלה בתום לב. מצפה לקבל תגובה עניינית. המשך ערב זך, יםשיחה • ג' באדר א' ה'תשע"ט • 20:48, 7 בפברואר 2019 (IST)

האזהרה שלך[עריכת קוד מקור]

האזהרה שלך מי שעורכת בדף צגה מלקו מיותרת. הצעתי לה את עזרתי וברור שהיא לא יודעת איך לערוך. ממליץ לך להוריד את הודעת האזהרה Nirvadel - שיחה 16:53, 9 בפברואר 2019 (IST)

עריכתך בדייהו[עריכת קוד מקור]

שלום לך, רק עכשיו שמתי לב שמחקתי את העריכות שלך, משום שהמשכתי לעבוד על הערך והתנגשנו. מתנצל סליחה קשישא - שיחה 18:48, 17 בפברואר 2019 (IST)

יחסי איטליה-קניה[עריכת קוד מקור]

אם תוכל לייבא את המפה מויקיפדיה האנגלית - אשמח מאוד. היא לא בנויה כמו מפה רגילה, אז קצת הסתבכתי. תעדכן ובתודה מראש! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 22:44, 18 בפברואר 2019 (IST)

התו השמיני, על הטוב עשה זאת. Euro know - שיחה 06:20, 19 בפברואר 2019 (IST)
SMirC-thumbsup.svg תודה רבה! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 07:47, 19 בפברואר 2019 (IST)

היי,[עריכת קוד מקור]

התבנית "בוטל" היא תבנית חיובית, שמוסיפים למישהו שתורם לוויקיפדיה, אבל התרומה שלו לא הייתה מתאימה מבחינה אנציקלופדית וכו', ולכן היא שוחזרה (ומסבירים לו את זה בעדינות, כדי שימשיך לתרום ולא ייפגע מהשחזור).

במקרה הנוכחי, היית אמור להוסיף את התבנית "אזהרה", כי מה שהוא הוסיף לערך היו קללות. בכל אופן, הוא נחסם, כך שאין בעיה עוד. אלדדשיחה 19:39, 19 בפברואר 2019 (IST)

טיפול בערכים מפרי זכויות יוצרים[עריכת קוד מקור]

יש להחליף את תוכן הערך ב{{הז"י}}, בפרמטר |מקור= למלא את המקור, ובפרמטר |זמן= לעשות 5 טילדות. כמו־כן, יש ליידע את כותב הערך בדף שיחתו באמצעות תבנית {{העתקה}}. דגש — 21:33, 19 בפברואר 2019 (IST)

דגש חזק, לא ידעתי. פעם הבאה אדע יותר ואעשה כך Face-smile.svg Euro know - שיחה 21:33, 19 בפברואר 2019 (IST)

שלום רב.[עריכת קוד מקור]

בלינק המצורף מובאת הוכחה שהמילה הנכונה היא "כארו" https://onedaringjew.files.wordpress.com/2010/09/screenshot_2019-01-25-the-psalm-22-16-controversy-new-evidence-from-the-dead-sea-scrolls-viewcontent-cgi1.png?w=1230&h=588 יום טוב.--77.125.11.127 21:48, 19 בפברואר 2019 (IST)

77.125.11.127. גם אם יש לך "הוכחה". נכנסת למלחמת עריכה. אני אשחזר אותך (וגם אחרים) עד שתפסיק. תפתרו ביניכם ואז יהיה בסדר. אני שיחזרתי אותך בגלל שאתה חוזר על עריכה. אם תמשיך זאת, תחסם Euro know - שיחה 21:49, 19 בפברואר 2019 (IST)

אם מצדיך להשאר בור ועם הארץ, סבבה מבחינתי, רק רציתי לתקן טעות קריטית במשך אלף שנים. --77.125.11.127 21:52, 19 בפברואר 2019 (IST)

77.125.11.127 - א. אני לא אדיוט; ב. אנא זהר במעשיך כי אחרת יכולים לחסום אותך בגלל עריכה "קטנה" חוזרת ששיחזרו אותה. Euro know - שיחה 21:54, 19 בפברואר 2019 (IST)

מינוס (-) או קו מפריד (–)[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף ויקיפדיה:מזנון#שמות ערכי יחסים בין מדינות: מינוס (-) או קו מפריד (–)

שלום לeuro know[עריכת קוד מקור]

תסתכל על דף השיחה של סוציאליזם דמוקרטי.80.246.139.30 20:20, 22 בפברואר 2019 (IST)

80.246.139.30, הגבתי שם. תפתרו ביניכם ואז אני אדבר Euro know - שיחה 20:25, 22 בפברואר 2019 (IST)
בנוגע לערך סוציאליזם דמוקרטי,לא יכולתי שלא לכעוס מהניסוח המזלזל שלך כלפיי בפנייה לCal Baker "עדיף שתגיד לו עוד פעם. לא נראה לי שהוא הבין זאת... "
במקום להגיב עניינית הוא ואתה בחרתם אוטומטית למחוק.79.178.11.30 21:26, 22 בפברואר 2019 (IST)
79.178.11.30, לא מחקתי את זה. מישהו אחר (שאין לו סמכות ושיש לי חשד שאתה זה הוא) מחק את זה. אני אמרתי את זה בתגובה לזה שהיה בפעם האחרונה. בפעם הבאה שתתקוף, אני גם אתקוף אותך. נשחק באותו "משחק" Euro know - שיחה 21:32, 22 בפברואר 2019 (IST)
אני לא רוצה לתקוף,רק שיפסיקו להתייחס בבריונות כאן לאחרים.79.178.11.30 21:34, 22 בפברואר 2019 (IST)
79.178.11.30, לא התייחסתי בבריונות אלא כי ראיתי שאתה חוזר את אותה עריכה. דרך אגב, אם אתה רוצה להמשיך באותה שיחה עדיף שלא ליצור כותרות נוספות. Euro know - שיחה 21:37, 22 בפברואר 2019 (IST)
הפנייה הייתה מעליבה,כאילו שאני איזה תינוק קטן ואתם שני חכמים גדולים שמנסים ללמד אותו.79.178.11.30 21:39, 22 בפברואר 2019 (IST)
79.178.11.30, לא אמרתי לך שאתה "תינוק" ואנחנו חכמים. אמרתי לו שאם הוא מנסה להסביר, שינסה להסביר עוד פעם. תפסיק להתנהג כך ותתנהג כמו מישהו גדול ואל תתנהג כבריון. Euro know - שיחה 21:43, 22 בפברואר 2019 (IST)
79.178.11.30, עוד משהו אל תשנה לאף אחד את מה שהוא כותב. ראה בזאת כאזהרה. Euro know - שיחה 21:54, 22 בפברואר 2019 (IST)
אני ממש "מפחד"79.178.11.30 21:55, 22 בפברואר 2019 (IST)
79.178.11.30, זהר במילותיך. אם לא תפסיק בשימוש בבריונות, תחסם Euro know - שיחה 21:57, 22 בפברואר 2019 (IST)
לא הבנתי מה הבעיה,מחקתי רק את מה שאני כתבתי שםD25ab81ez - שיחה 20:30, 23 בפברואר 2019 (IST)
D25ab81ez, בוא נסיים את השיחה. אני מבקש ממך שלא תכתוב את הגרסה (אני לא זה שאעשה שחזור). אין לי כוח לעשות דיון איתך ולהעמיק בדיון. ניסיתי לשכנע את שני הצדדים להסכם כלשהו ולא הצלחתי. שמישהו אחר ינסה לחתום על "הסכם" ביניכם (אחרי ניסיון כושל שלי). רק משתמש:CalBaker ישחזר אותך כי זה עדיין תקף לניהול מלחמת העריכה. בברכה, Euro know - שיחה 20:33, 23 בפברואר 2019 (IST)

סעודה אצל המלכה[עריכת קוד מקור]

העברתי למרחב הערכים, אשמח לביקורת. Ori22 - שיחה

Ori22, מבדיקה ראשונית הערך טוב. נסה בנתיים להרחיב את הערך אם תוכל. אבדוק ואראה שוב כשאחזור Euro know - שיחה 19:00, 25 בפברואר 2019 (IST)

תקשורת אישית[עריכת קוד מקור]

שלום יורו.

אשמח אם תגדיר בחשבונך כתובת דוא"ל כדי שיהיה אפשר לתקשר עימך באופן פרטי. אינך חייב להגדיר את כתובת המייל האמיתית שלך, תוכל ליצור אחת ייעודית לשם כך. תודה מראש. דגש — 21:57, 25 בפברואר 2019 (IST)

אחשוב על זה. אתן לך תשובה על זה (מקווה שאחשוב עד אז) עד סוף השבוע. Euro know - שיחה 21:58, 25 בפברואר 2019 (IST).
נו?... דגש — 21:05, 5 במרץ 2019 (IST)
דגש חזק, בנתיים לא מתכנן לשים. עד סוף החודש, יהיה (מקווה שעד פורים אשים). Euro know - שיחה 21:15, 5 במרץ 2019 (IST)

כוכב לחרוץ![עריכת קוד מקור]

Barnstar of Diligence Hires.png כוכב החריצות
כל הכבוד על הערך שאתה כותב IK Sävehof!!! :) נילס אנדרסן - שיחה 22:01, 25 בפברואר 2019 (IST)
נילס אנדרסן, אין בעד מה Face-smile.svg Euro know - שיחה 22:01, 25 בפברואר 2019 (IST)
מדובר בקבוצה מיוחדת במינה! היה מאוד מעניין לקרוא עליה. מהיכן שמעת עליה? נילס אנדרסן - שיחה 23:15, 25 בפברואר 2019 (IST)
משרשרת של ערכים שכתבתי בעבר: אירוויזיון למקהלות 2019 -> פטילה ארנה -> IK SävehofEuro know - שיחה 06:40, 26 בפברואר 2019 (IST)

דים בריסטו[עריכת קוד מקור]

אנא בדוק למי אתה משחזר. ה"אנונימי" כפי שאתה מציין, אכן מחק קטע מהערך, אבל הוא זה שבנה את הערך מלכתחילה, ולכן צריך להתייחס אליו בצורה שונה. --‏Yoavd‏ • שיחה 22:28, 25 בפברואר 2019 (IST)

הרשאת מנטר[עריכת קוד מקור]

הענקתי לך הרשאת מנטר. מבקש שתקרא בעיון את ההנחיות וההדרכות. בהצלחה. eli - שיחה 14:13, 6 במרץ 2019 (IST)

ברכותי! Face-smile.svg אלעדב. - שיחה 14:20, 6 במרץ 2019 (IST)
רוב תודות לאלי גודין על הענקת ההרשאה ותודות גם לך אלעדב. Euro know - שיחה 15:14, 6 במרץ 2019 (IST)

ארגון אדיטתון לקראת האירוויזיון[עריכת קוד מקור]

שלום Euro know,


שמי גיתית ואני אחראית על האירועים בעמותת וקימדיה ישראל. אני פונה אלייך היום מכיוון שאנחנו רוצים לארגן אירוע אדיתון לקראת האירוויזיון לקהל הרחב לפני שהוא מתקיים, ראיתי שאתה פעיל מאוד בכתיבה על נושא זה, וחשבתי שתוכל לסייע לנו בפרטי האירוע.
אני אשמח מאוד אם תיצור איתי קשר במייל gitit -at-wikimedia.org.il.Gitit- WMIL - שיחה 13:20, 11 במרץ 2019 (IST)

לשאלתך[עריכת קוד מקור]

הי Euro, אולי עבר זמן מאז אבל אני עוברת על עריכות מלפני חודש. לשאלתך כאן זו לא השחתה. אם היית מסתכל בהיסטוריה של הגרסאות היית רואה שמישהי עם שם דומה לשם הערך מנסה לערוך אותו. מכאן שזה לא השחתה אלא משתמש חדש שאינו בקיא בקוד. אנא אל תמהר להכריז השחתות, והנח כוונה טובה. בברכה אמא של גולן - שיחה 14:49, 11 במרץ 2019 (IST)

אמא של גולן, הבנתי זאת כאן. סבבה. פעלתי כך אחרי שביקשו. אין לי בעיה. אם את חושבת שעדיין צריך לשנות, תגידי. זה לא נורא, אתקן את הגישה אם תרצי. סליחה על איחור שעניתי יותר מדי מאוחר Face-smile.svg Euro know - שיחה 18:15, 11 במרץ 2019 (IST)
הי, כיוון שראיתי שאתה מנטר היה לי חשוב לכתוב במפורש, כדי לציין בפניך שצריך לבדוק גם גרסאות קודמות של הערך. תודה והמשך עריכה נעימה. אמא של גולן - שיחה 18:32, 11 במרץ 2019 (IST)
אמא של גולן, גם לך Face-smile.svg Euro know - שיחה 18:39, 11 במרץ 2019 (IST)

{{מחפש מקורות}}[עריכת קוד מקור]

ראשית לכל אתה צודק כאשר אתה מבקש מקורות, ואני טעיתי שלא כתבתי בדף השיחה של הערכים או בתקציר כי מדובר בתרגום ועיבוד מויקיפדיה בשפה אחרת. זו היא פרקטיקה מקובלת שאינה דורשת פירוט המקורות לערך. אני כאן כבר 10 שנים והיה מנומס יותר מצדך לפנות אלי בשאלה בנושא לפני הפעולות הרבות שביצעת. יתרה מכך. בראש דף המשתמש שלי מוצהר כי רב הערכים שהעליתי מקורם בתרגום ועיבוד מויקי זרות. כמשתמש חדש (יחסית), אני מאחל לך המשך עבודה פוריה.--כ.אלון - שיחה 17:24, 17 במרץ 2019 (IST)

ריבונות[עריכת קוד מקור]

בעיניי הוא דווקא צדק. זה "להחיל ריבונות" ולא להכילה, לדעתי. Alon112 - שיחה 21:01, 25 במרץ 2019 (IST)

Alon112, על פי האקדמיה, נראה לי שאחד מאיתנו צודק. מי זה מבין שנינו לא יודע Face-smile.svg Euro know - שיחה 21:04, 25 במרץ 2019 (IST)
מפחד להיות בטוח מדי, אבל לדעתי "החלת ריבונות" היא יישום של הריבונות בשטח, ולהכיל זה לספוג, לקבל, בעיקר במובן של מישהו אחר או במובן של תכולה. ואם אצטט מהאקדמיה - "תְּחוּלָה היא 'היות הדבר חל על'... תְּכוּלָה היא כלל הדברים שבכלי מסוים או במקום מסוים: תכולת הארגז, תכולת הדירה". אבל שוב, אני לא משוכנע ב-5000% :) Alon112 - שיחה 21:08, 25 במרץ 2019 (IST)
ורק בשביל להדגים [1], [2], [3], [4]. Alon112 - שיחה 21:13, 25 במרץ 2019 (IST)
במקרה ראיתי עתה את הדיון הזה. אין ספק שהגרסה הנכונה היא "להחיל" ריבונות. דגש — 21:13, 25 במרץ 2019 (IST)

מוחנגה[עריכת קוד מקור]

שלום Euro know. רק רציתי לומר שאם מעניין אותך לכתוב על יישובים בולטים בעולם, הכנתי את הרשימה הבאה במיוחד לשם כך. הרשימה מכילה כנראה את אלף היישובים הגדולים ביותר בעולם שעדיין לא נכתב עבורם ערך בויקיפדיה העברית - היא כוללת את כל הישובים הגדולים ביותר בעולם מבחינת כמות אוכלוסייה (כמו ישובים בהודו ובסין עם מיליוני תושבים) + את כל הישובים עם כמות הצפיות הגבוהה ביותר בויקיפדיה האנגלית בהם ישנם מעל ל-100 אלף תושבים. את כל הפריטים ברשימה מיינתי לפי כמות הצפיות בויקיפדיה האנגלית, במקום רק על פי כמות התושבים, על מנת שהרשימה תהיה מבוססת על איזשהו מדד של חשיבות/פופולריות/רלוונטיות (למרות שהמדד הזה כמובן לא מושלם או מעיד על הרבה מעבר לכמות העניין שיש לקוראים בויקיפדיה האנגלית בערים שברשימה). WikiJunkie - שיחה 17:57, 6 באפריל 2019 (IDT)

WikiJunkie, אני אוכל לעזור לכתוב את כל הערכים האלה אחרי שאסיים את הערך שיש לי לעבוד עליו. בעיה אחת היא שאני לא אוכל לעזור לך דרך בוט. הבעיה היחידה שלי היא שראיתי את הטבלה. היא בסדר אבל זה קצת מפריע לעין שיש נקודה שחורה לא מובנת לידה. חלק מהערכים שבטבלה, שמתי לב כי הם נמצאים בהכחלת מפות מיקום אבל עדיין אעזור לך Face-smile.svg Euro know - שיחה 20:02, 6 באפריל 2019 (IDT)

ויקיפדיה: מלחמת עריכה[עריכת קוד מקור]

יש לך מקורות, הוכחות? -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת

216.237.199.39, אתה טועה בעריכתך. ראה גם מה כתבתי לך בדף שיחתך - המשפט אינו נכון עובדתית, אבל זה בשביל להדגיש שזה לא נחשב כמלחמת עריכה אלא כטעות של מישהו. אל תשחזר לפני שאתה קורא את כל המשפט מהסוף ועד ההתחלה ותראה שאני צודק. אם לא, אצטרך אותך לשחזר אותך שוב ושוב Euro know - שיחה 19:22, 9 באפריל 2019 (IDT)

מלחמת עריכה[עריכת קוד מקור]

Euro know (שיחה | תרומות | מונה) שום מקורות, מנהל מלחמת עריכה. -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת

אנונימי, אתה בעצמך לא קורא. קרא את כל המשפט וקרא את כל מה שכתבתי. אם אתה לא קורא, אתה בעצמך ממשיך לנהל Euro know - שיחה 19:43, 9 באפריל 2019 (IDT)

חסימת האנונימי[עריכת קוד מקור]

ביקשתי לחסום אותו גם מעריכת הדף שלו, ידעתי שהוא חסום. נדנד 'עלה הזית' שיחה•י"ז בניסן ה'תשע"ט 20:38, 21 באפריל 2019 (IDT)

נדנד, יכלת לשחזר מבלי לכתוב בדף השיחה. הייתי מקבל את זה ואולי גם אחרים. Euro know - שיחה 22:07, 21 באפריל 2019 (IDT)
זה מעצבן כשסתם משחזרים אותך, עדיף לדבר, לא? נדנד 'עלה הזית' שיחה•י"ז בניסן ה'תשע"ט 22:08, 21 באפריל 2019 (IDT)
נדנד, לי לא משנה. הייתי מקבל את זה ולא מקבל את זה כפגיעה. Euro know - שיחה 22:09, 21 באפריל 2019 (IDT)
נו, לא חשוב. פסח כשר ושמח נדנד 'עלה הזית' שיחה•י"ז בניסן ה'תשע"ט 22:10, 21 באפריל 2019 (IDT)

עריכת דידכה[עריכת קוד מקור]

שלום לך, השקעתי לא מעט זמן בתרגום הערך וראיתי שהצבת תבנית עריכה עליו. אשמח אם תוכל לפרט בדף השיחה מה יש לערוך ולשפר בערך זה על מנת שיעמוד בסטנדרטים הנדרשים. חן חן, יםשיחה • י"ט בניסן ה'תשע"ט • 22:11, 23 באפריל 2019 (IDT)

ים, קצת יש ריווח בין כל דבר ודבר וגם יש שגיאות בהערות. אני אנסה לטפל בזה בעוד מספר דקות. תודה, Euro know - שיחה 22:12, 23 באפריל 2019 (IDT)
ים, יש כאן תבניות שאין אותן באנגלית, אז או שלמחוק את הערות כליל או להעביר את כל מה שהיה כתוב במקור אבל במילים שלך. עוד משהו, יש הערות שוליים עם שגיאות. ממליץ לתקן את זה וגם לתקן את הקישורים לפירושונים. קיצר מלא עריכה. אנסה לעשות את כל מה שצריך מחר בבוקר. Euro know - שיחה 23:06, 23 באפריל 2019 (IDT)
תודה רבה. אני לא יודע מדוע נוצרים הרווחים או איך ניתן למצוא אותם (אני מניח שאפשר לחפש רווח כפול ולהחליף ברווח בודד). לגבי ההערות, אם רק הייתה דרך נוחה לערוך אותן, זה היה נהדר. המעבר מעברית לאנגלית ב"בעורך" משגע אותי. יםשיחה • י"ט בניסן ה'תשע"ט • 08:08, 24 באפריל 2019 (IDT)
ים, כדי שזה יהיה יותר נוח צריך לחכות לבוט שיעבור עליהן. אני אנסה לטפל בבעיות האלה עכשיו. Euro know - שיחה 09:25, 24 באפריל 2019 (IDT)
ים, נראה לי שפתרתי את כל הבעיות שהציקו לעין. לא נראה לי שהערך עוד זקוק לעריכה נוספת (אולי עריכות קטנות אבל הן לא כאלו משמעותיות). Euro know - שיחה 10:08, 24 באפריל 2019 (IDT)
תודה רבה! יםשיחה • י"ט בניסן ה'תשע"ט • 17:20, 24 באפריל 2019 (IDT)

עריכות סרק[עריכת קוד מקור]

שלום, צ'קטי לא מיועד לביצוע עריכות סרק כמו במיוחד:הבדל/25358768. ניתן להשתמש בהסרת רווחים בסוף שורה כאשר זה מלווה בעריכה אמיתית. בברכה, ערן - שיחה 21:52, 25 באפריל 2019 (IDT)

ערן, הבעיה בצ'קטי הוא שאתה לא יודע אם בוצע שינוי או לא. לכן, אתה לא יודע אם זה נופל על סרק או לא Euro know - שיחה 21:53, 25 באפריל 2019 (IDT)
אוקיי, הוספתי כעת שינוי בצ'קטי כך שיתריע במקרה שלא נעשתה עריכה אמיתית בערך. בכל אופן כלל האצבע הוא שאם לא ערכת בערך, לא צריך לשמור באמצעות צ'קטי (בוט ההחלפות אחראי כבר לעשות החלפות למיניהן). אם כן ערכת (בין אם תיקנת טעות או כל דבר אחר), ובין אם ערכת בעקבות המלצה של צ'קטי (למשל תיקוני הגהה על פי ויקיפדיה:בדיקה אוטומטית) אז כדאי לשמור (בוט לא יערוך תיקון הגהה במקומנו Face-smile.svg). חג שמח, ערן - שיחה 22:48, 25 באפריל 2019 (IDT)
ערן, חג שמח גם לך, אבל נפלה בעיה. אם אתה עושה עריכות וגם צ'קטי ואז אתה רוצה לראות מה השינויים שעשית דרך "תצוגה מקדימה" או "הצגת שינויים" זה שומר לך, מבטל את האפשרות הזאת כלל. נא לטיפולך Euro know - שיחה 11:42, 26 באפריל 2019 (IDT)
ראה מיוחד:הבדל/25361502 וגם מיוחד:הבדל/25361534 למה אני מתכוון. אני גם חושב שכדאי שתבדוק בשטח Face-smile.svg Euro know - שיחה 11:46, 26 באפריל 2019 (IDT)
Euro know: תודה על הדיווח. תיקנתי כעת (יקח כמה דקות או לעשות רענון עמוק כדי שהשינוי יתפוס). מתוך סקרנות במיוחד:העדפות => עריכה האם מסומן "הצגת תצוגה מקדימה בלי לטעון מחדש את הדף"? (כנראה שלא - רק רוצה לוודא). ערן - שיחה 11:55, 26 באפריל 2019 (IDT)
ערן, לא מסומן Face-smile.svg Euro know - שיחה 11:57, 26 באפריל 2019 (IDT)
אוקיי. אז אם אחרי Ctrl+F5 האם הבעיה הזו עדיין קוראת? ערן - שיחה 11:59, 26 באפריל 2019 (IDT)
מוזר קצת. זה אישר לי אם לא עשיתי תצוגה מקדימה או הצגת שינויים, אבל זה רק אחרי שראיתי את השינויים. זה לא נותן באותו זמן שעושים את הצ'קטי עם העריכות סרק, אלא רק אחרי שרואים או אחרי ההודעה. Euro know - שיחה 12:03, 26 באפריל 2019 (IDT)
אם עשית עריכה אוטומטית לגמרי - אז ההודעה צריכה להופיע. אם עשית עריכה נוספת, או עברת לתצוגה מקדימה/הצגת שינויים ההודעה לא תופיע. ערן - שיחה 15:09, 26 באפריל 2019 (IDT)

תסמונת VCFS – 22q[עריכת קוד מקור]

שלום וברכה, אשמח אם יהיה ניתן לשנות את השם של הערך הנ"ל לשם "דיג'ורג' - 22q". -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת

שלום, אשמח להתייחסותך לבקשתי בדף השיחה של הערך. תודה רבה.

תבנית:שטעטל[עריכת קוד מקור]

תודה רבה לך, האנטר הזה הפריע לי במשך חודשים ארוכים ולא הצלחתי לאתר אותו בתבנית. Mbkv717שיחה • כ"ט בניסן ה'תשע"ט • 20:46, 4 במאי 2019 (IDT)

Mbkv717, בבקשה. גם לי זה הציק כשחיפשתי Face-smile.svg Euro know - שיחה 20:54, 4 במאי 2019 (IDT)

הבנק המרכזי של ירדן[עריכת קוד מקור]

האם אתה בטוח שהערך יכול להכנס למרחב הערכים? הערך הוא אולטרא קצרמר מילוני ומלא שיבושים, ראה למשל בפסקה: לקריאה נוספת, אני חושב שכדאי שתעביר את הערך לטיוטה עד שתרחיב אותו ותתקן את הבעיות שיש בו הוספתי תוכן - שיחה 16:20, 14 במאי 2019 (IDT)

הוספתי תוכן. דבר ראשון, ה"לקריאה נוספת" לקוחה משפה אחרת ואין בעיה עם זה, יש במלא ערכים זאת. אם אתה חושב כי אין מקום, אזי לפי מה שאתה חושב הרבה ערכים יש להעביר לטיוטה בגלל ש"יש בשפה אחרת". דבר שני, יש מלא ערכים שהם כאלו. ראה כאן על מה שאני מדבר. Euro know - שיחה 16:28, 14 במאי 2019 (IDT)
כוונתי היא שב"לקריאה נוספת" אין איך להגיע לאתר שכתבת שם, אם תוסיף קישור לאתר הזה זה יפתור את הבעיה. הוספתי תוכן - שיחה 16:32, 14 במאי 2019 (IDT)
הוספתי תוכן, זה לא אתר. "לקריאה נוספת" מפנה אותך לספר ולא לאתר. קישורים חיצוניים, לעומת זאת כן Euro know - שיחה 16:34, 14 במאי 2019 (IDT)
הבנתי. אבל אני סבור בכל זאת שיש להשאירו בטיוטה עד להרחבתו כך תוכל גם לעבוד עליו ללא הפרעות והתנגשויות עריכה, אתה לא חושב כך? הוספתי תוכן - שיחה 16:36, 14 במאי 2019 (IDT)
הוספתי תוכן, כל אחד והדעה שלו Face-smile.svg בכל מקרה אם שמים את תבנית "בעבודה" לא נוגעים לך. אם עבר לפחות שבוע, אז אפשר להגיד לאותו אדם שעבד. במידה וירצה להוריד את התבנית, אפשר יהיה להוריד את התבנית. Euro know - שיחה 16:45, 14 במאי 2019 (IDT)

הדף שאני עובד עליו[עריכת קוד מקור]

אני מניח שסיימתי לעבוד עליו, במידה ולדעתך הכל תקין בו ולא צריך עוד עריכות, תסיר את התבנית או שתבקש ממני לעשות זאת. במידה ועדיין צריך לשפר בו דברים, תומר לי מהם ואני ישפר. Esc Steven - שיחה 23:06, 27 במאי 2019 (IDT)

Esc Steven, יש עדיין קצת עבודה. עשיתי חלק מהעבודה אבל עדיין נשארה עבודה. אני אנסה לטפל בזה כשאחזור מאוחר יותר Euro know - שיחה 09:07, 28 במאי 2019 (IDT)
טוב, תודה.Esc Steven - שיחה 10:10, 28 במאי 2019 (IDT)
Esc Steven, בעיקרון לא מצאתי עוד בעיות בערך. אתה מוזמן להסיר את התבנית Face-smile.svg Euro know - שיחה 16:42, 28 במאי 2019 (IDT)

הדף החדש שאני עובד עליו[עריכת קוד מקור]

הדף החדש שאני עובד עליו הוא Rise Up (שיר של פריקי פורצ'ון). מה אני צריך לשפר בדף זה ומה להוסיף בו? Esc Steven - שיחה 09:38, 29 במאי 2019 (IDT)

Esc Steven, הערך טוב. ניתן להוסיף גם את הטבלת הדירוגים שיש באנגלית (לצערי, אין לי שום מושג איך עושים זאת כי יש תבנית בעברית שאין לי שום מושג בה). בנוסף, נסה קצת לשפר יותר את הניסוח. על הדרך, עשיתי תיקונים קטנים שהיו צריכים להיעשות. Euro know - שיחה 11:14, 29 במאי 2019 (IDT)
ועכשיו?Esc Steven - שיחה 13:35, 29 במאי 2019 (IDT)
Esc Steven, הערך טוב עוד יותר. על הדרך, בדף השיחה של הערך, יש טענות שהעתיק שגוי. תייגתי אותך לשם. Euro know - שיחה 13:46, 29 במאי 2019 (IDT)

עכשיו אני יכול להוריד את התבנית בעבודה מהערך הזה?Esc Steven - שיחה 12:57, 1 ביוני 2019 (IDT)

Esc Steven, בעיקרון כן Euro know - שיחה 22:09, 1 ביוני 2019 (IDT)

מרגיט נונק[עריכת קוד מקור]

היי,
הייתי באמצע עריכה מסיבית של הערך, וכששמרתי, ראיתי שערכת שנייה לפניי, לכן נאלצתי לדרוס את עריכתך. מצטער. כשבדקתי מה ערכת, ראיתי שהוספת קישורים לשנים שמוזכרות בערך. לטעמי, אין צורך בקישור כזה. בכל אופן, אם בכל זאת קישור לשנים נראה לך חשוב, אתה יכול לחזור ולהוסיף את הקישורים האלה. אלדדשיחה 11:09, 1 ביוני 2019 (IDT)

Eldad, לא כועס Face-smile.svg החזרתי את הקישורים Euro know - שיחה 11:11, 1 ביוני 2019 (IDT)

Time (שיר של יוזארי ומאימונה)[עריכת קוד מקור]

יש לך הערות? מה אני צריך לתקן? האם להוסיף? Esc Steven - שיחה 10:48, 2 ביוני 2019 (IDT)

Esc Steven, בפתיח יש בעיית ניסוח קטנה. תיקנתי לך את התעתוק של הערך, תתקן את התעתוק גם בשאר הערך. דרך אגב, עוד בעיה - מדינה זה לא רבים אלא יחיד. תקן זאת. בנוסף, תעלה את התבנית למעלה קצת (כלומר את תבנית:שיר באירוויזיון מתחת לתבנית:בעבודה). עוד משהו, אם אין הערות שוליים או קישורים, הסר את הפסקאות האלו. במידה ויש, הוסף אותם. זו לא עבודה קשה. זה רק מצריך תיקונים קטנים. כשתעשה את התיקונים, תחזור אליי Face-smile.svg Euro know - שיחה 13:23, 2 ביוני 2019 (IDT)
תוכל לעלות אתה את התבנית. הריי אני כותב בנייד אז זה קשה לי לעשות זאת. ואיפה כתוב מדינות?Esc Steven - שיחה 08:01, 3 ביוני 2019 (IDT)
הערות שוליים יש רק אחד והוספתי (היה עוד אחד ולא אפשרי להוסיפו), לגבי הקישורים חיצוניים הוסיף מיוטיוב את הקישור, חוץ מזה, אין לי עוד.Esc Steven - שיחה 08:20, 3 ביוני 2019 (IDT)
Esc Steven, ראה את התיקונים שעשיתי. זה שאין מקורות, זה בסדר. העיקר שיהיה לפחות מקור אחד, כי אז היו שמים בעתיד את תבנית:מחפש מקורות או את תבנית:אין מקורות. Euro know - שיחה 12:38, 3 ביוני 2019 (IDT)
להוריד את התבנית בעבודה? לא להוריד אותה?Esc Steven - שיחה 12:59, 3 ביוני 2019 (IDT)
Esc Steven, תוכל להוריד Euro know - שיחה 13:00, 3 ביוני 2019 (IDT)

שני הדפים ששאלתי עם תוכל לכתוב אותם[עריכת קוד מקור]

אתה תכתוב אותם? Esc Steven - שיחה 12:59, 3 ביוני 2019 (IDT)

Esc Steven, אני אנסה לכתוב אותם רק בסוף השבוע Face-smile.svg Euro know - שיחה 13:01, 3 ביוני 2019 (IDT)

בקשת הגנה על ערכים[עריכת קוד מקור]

שלום, ביקשת הגנה - אבל אין טעם לבקש לפני שבפועל מתחילות השחתות ולא היו כאלו עדיין. --‏Yoavd‏ • שיחה 09:47, 4 ביוני 2019 (IDT)

Yoavd, וזאת כי? Euro know - שיחה 12:58, 4 ביוני 2019 (IDT)
כי להגיד מראש שצריך להגן על ערך כי הוא צפוי להשחתות... זו לא סיבה שבגינה נגן על ערך מעריכות. אם אכן יתחילו להשחית אותו, נגן עליו. --‏Yoavd‏ • שיחה 18:40, 4 ביוני 2019 (IDT)

טום הוגו[עריכת קוד מקור]

שיפורים צריך? ולהוסיף צריך? Esc Steven - שיחה 11:12, 5 ביוני 2019 (IDT)

Esc Steven, כפי ששמתי לב, מספר פעמים אתה מנסה להגדיל את מושא הערך בתגית big. לא נהוג לעשות זאת. בנוסף, זה נורא קצרמר, נסה להרחיב את הערך. לגבי קטגוריות, אין קטגרויות, אבל זה לא נורא. ניתן גם אחר-כך לשים אותן. רק תרחיב. זאת הבקשה. תוכל להרחיב מאנגלית, מצרפתית, מאיטלקית ומנורווגית (ישנה חדשה וישנה רגילה). מכל שאר השפות, הן קצרמר באותו אורך שלא ניתן להרחיב מהן. Euro know - שיחה 11:22, 5 ביוני 2019 (IDT)
שיפרתי את הדף.Esc Steven - שיחה 11:50, 5 ביוני 2019 (IDT)
מה אתה אומר עכשיו על הדף? והאם אני יכול להוריד את התבנית בעבודה?Esc Steven - שיחה 09:06, 6 ביוני 2019 (IDT)
Esc Steven, הערך טוב. שיפרתי במועט עריכות קטנות שיכלו גם לא להיעשות, אבל עשיתי Face-smile.svg תוכל להוריד Euro know - שיחה 10:23, 6 ביוני 2019 (IDT)

פרד-רנה בוליו[עריכת קוד מקור]

הזמר האחרון שנותר בלי ערך מלהקת קיינו הנורווגית וגם לו יצרתי ערך. תוכל לומר לי (כמו תמיד) האם אני צריך לשפר משהו בדף? האם אני צריך להוסיף משהו בדף? האם כבר נמאס לך מהשאלות שלי אלייך ואתה רוצה שאני ישאל משתמש אחר או שזה בסדר מבחינתך שאני שואל אותך בקשר לדפים? Esc Steven - שיחה 09:23, 7 ביוני 2019 (IDT)

קודם כל, לא נורא. אני לא כועס. דבר שני, אומרים "אני אשאל" ולא "אני ישאל". אני בדקתי קצת מהערך. עשיתי עריכות קטנות. אבדוק את הערך שוב מאוחר יותר כשאתחבר מחדש Euro know - שיחה 09:37, 7 ביוני 2019 (IDT)
שיפרתי קצת את הדף.Esc Steven - שיחה 13:25, 8 ביוני 2019 (IDT)
מה דעתך?Esc Steven - שיחה 12:24, 9 ביוני 2019 (IDT)
Esc Steven, הערך טוב. במידה ותוכל להוסיף מקורות או משהו אחר נוסף, אז תוסיף. Euro know - שיחה 13:13, 9 ביוני 2019 (IDT)
הוספתי מקורות נוספים. אוכל להוריד את התבנית בעבודה?Esc Steven - שיחה 13:26, 9 ביוני 2019 (IDT)
Esc Steven, ניתן להוריד Euro know - שיחה 21:13, 9 ביוני 2019 (IDT)

ולארי לגאסוב[עריכת קוד מקור]

ולארי לגאסוב הוא אחד מחוקרי אסון צ'רנוביל שכנראה ושמעת עליו. תוכל לכתוב עליו ערך, אחד הסיבות, אני לא כותב ערכים על היסטוריה ודברים שקשורים עליה, אני מתעניין בנושא האירוויזיון והמוסיקה. Esc Steven - שיחה 13:16, 8 ביוני 2019 (IDT)

???Esc Steven - שיחה 12:24, 9 ביוני 2019 (IDT)
Esc Steven, קודם כל, אני לא חייב לענות לך מיד. דבר שני, אני לא יודע אם אוכל לכתוב את הערכים שביקשת. Euro know - שיחה 13:12, 9 ביוני 2019 (IDT)

וסילי איגנאטנקו[עריכת קוד מקור]

כבאי, בין הקורבנות הראשונים של אסון צ'רנוביל. האם יש לך הערות על הערך הזה? האם אני צריך להוסיף דברים ומה אני צריך? Esc Steven - שיחה 10:46, 11 ביוני 2019 (IDT)

עוד דבר, איזה תבנית עליי להוסיף בערך זה?Esc Steven - שיחה 10:49, 11 ביוני 2019 (IDT)
Esc Steven, אני חושב שעדיף את תבנית:אישיות. אני ממליץ לך להרחיב את הערך כדי שאף אחד לא ישים תבנית חשיבות או ימחוק את הערך בטענה של "אין מספיק". Euro know - שיחה 13:15, 11 ביוני 2019 (IDT)
שיפרתי את הערך. האם יש עוד דברים שעליי לשפר? האם אוכל להוריד את התבנית, בעבודה.Esc Steven - שיחה 14:41, 11 ביוני 2019 (IDT)
Esc Steven, נסה קצת להוסיף מקורות (במידה ויש). שמתי שם 2 קטגוריות. אבדוק את הערך מאוחר יותר כשאחזור. Euro know - שיחה 16:16, 11 ביוני 2019 (IDT)
הוספתי מקורות נוספים (שלושה).Esc Steven - שיחה 18:23, 11 ביוני 2019 (IDT)
בויקיפדיה האוקראינית יש לוסילי תמונה, תוכל ליצור קובץ בויקיפדיה העברית כך שהוכל להוסיף את התמונה.Esc Steven - שיחה 18:30, 11 ביוני 2019 (IDT)
Esc Steven, אי אפשר. התמונה (בכל השפות) מפרה זכויות יוצרים בגלל שהקישור שבור. אני מצאתי את התמונה במקום אחר. אעלה זאת בעוד מספר דקות Euro know - שיחה 18:37, 11 ביוני 2019 (IDT)
אני יכול להוריד את התבנית בעבודה?Esc Steven - שיחה 19:59, 11 ביוני 2019 (IDT)
Esc Steven, הוספתי משהו קטן. תוכל להסיר Euro know - שיחה 21:53, 11 ביוני 2019 (IDT)

ויילון (זמר)[עריכת קוד מקור]

אתה יודע מה אני הולך לשאול, אז אני לא יחזור על השאלה.Esc Steven - שיחה 09:33, 13 ביוני 2019 (IDT)

Esc Steven, נסה קצת להרחיב. Euro know - שיחה 21:08, 13 ביוני 2019 (IDT)
הוספתי פסקה על חייו האישיים. עדיין צריך להרחיב עליו?Esc Steven - שיחה 10:06, 16 ביוני 2019 (IDT)
בערך כתוב: "הוא היה נשוי לכוכבת היוטיוב ביבי בריג'מן, ונולדה להם בת". אם הוא היה נשוי אליה, לא ברור מתי נפרד ממנה ומתי התחתנו. חוץ מזה, לא ראיתי שום בעיות. Euro know - שיחה 12:14, 16 ביוני 2019 (IDT)
תיקנתי זאת.Esc Steven - שיחה 12:49, 16 ביוני 2019 (IDT)
עכשיו, אוכל להוריד את התבנית (בעבודה)?Esc Steven - שיחה 12:55, 16 ביוני 2019 (IDT)
Esc Steven, בסדר. ניתן לעשות זאת Euro know - שיחה 14:18, 16 ביוני 2019 (IDT)

Sound Of Silence (שיר של דאמי אים)[עריכת קוד מקור]

אותן שאלות. Esc Steven - שיחה 13:43, 18 ביוני 2019 (IDT)

בנוסף:תוכל להוסיף את התמונה מהויקיפדיה האנגלית?Esc Steven - שיחה 13:51, 18 ביוני 2019 (IDT)
קודם כל, "אותן שאלות" ולא "אותם שאלות". דבר שני, צריך להרחיב מעט. דבר אחרון, העלאתי את הקובץ שביקשת Euro know - שיחה 17:25, 18 ביוני 2019 (IDT)
הוספתי מספר דברים. תוכל לבדוק את הדף עכשיו. הוספתי מה שיכולתי להוסיף, ומה שרלוונטי להוסיף.Esc Steven - שיחה 09:33, 19 ביוני 2019 (IDT)
Esc Steven, שמתי לב שמדי פעם כשאתה מעתיק מהאנגלית, אתה מעתיק גם את הקידומות של המספרים. בעברית קידומות אלו לא קיימות, ולכן צריך את המספר בלבד. חוץ מהתיקונים והוספת משפט אחד, הערך בסדר Face-smile.svg אם אין לך מה להוסיף, ניתן יהיה להוריד את התבנית. Euro know - שיחה 10:23, 19 ביוני 2019 (IDT)

בקשות מחיקה[עריכת קוד מקור]

שלום, אני מקווה שכאן אפשר לשאול אותך, איפה מבקשים מחיקת ערך? Nadav M. Perlman - שיחה 00:24, 23 ביוני 2019 (IDT)

Nadav M. Perlman, מבקשים בדף ויקיפדיה:בקשות ממפעילים תחת הפסקה "בקשות מחיקה". לא נהוג לבקש בדפי המשנה כי דפי המשנה משומשים לעיצוב. Euro know - שיחה 10:50, 23 ביוני 2019 (IDT)
תודה Nadav M. Perlman - שיחה 11:16, 23 ביוני 2019 (IDT)

Praying (קיינו)[עריכת קוד מקור]

אותן שאלות. Esc Steven - שיחה 12:25, 25 ביוני 2019 (IDT)

Esc Steven, צריך להרחיב (כמו שגם ביקשו באנגלית). הרחבת הערך תבוצע רק מנורווגית במצב הזה. על הדרך, אני מציע ששם הערך יהיה "Praying (שיר של קיינו)" כמקובל. Euro know - שיחה 12:49, 25 ביוני 2019 (IDT)
אני לא יודע נורווגית.Esc Steven - שיחה 12:50, 25 ביוני 2019 (IDT)
גם אני לא. ראיתי שיצרת את הערכים גם באנגלית וגם בנורווגית. גוגל תרגום יעזור כאן. Euro know - שיחה 12:51, 25 ביוני 2019 (IDT)
הוספתי.Esc Steven - שיחה 13:03, 25 ביוני 2019 (IDT)
Esc Steven, צריך קצת לערוך את מה שהוספת. אני אטפל בזה רק בערב כשאחזור. Euro know - שיחה 13:09, 25 ביוני 2019 (IDT)
אמרת שתשפר את זה כשתחזור (מאיפה) בערב.Esc Steven - שיחה 23:22, 25 ביוני 2019 (IDT)
Esc Steven, חזרתי רק לפני מספר דקות. זה כבר לא "ערב". זה יותר "לילה". אנסה לשפר בכוחות שנשארו לו ואמשיך עם זה מחר בבוקר Euro know - שיחה 23:36, 25 ביוני 2019 (IDT)
עכשיו אוכל להוריד.Esc Steven - שיחה 10:23, 26 ביוני 2019 (IDT)
Esc Steven, נראה לי שכן אפשר. מקסימום מישהו יערוך את זה טוב יותר או ישים תבנית עריכה. Euro know - שיחה 10:49, 26 ביוני 2019 (IDT)
תוכל להוסיף את התמונה של הסינגל (לא זאת שנמצאת שם, זאת שקשורה במקרה לאירוויזיון).Esc Steven - שיחה 11:33, 26 ביוני 2019 (IDT)
אולי אשלח לך באימייל את התמונה אליה אני מדבר.Esc Steven - שיחה 11:34, 26 ביוני 2019 (IDT)
Esc Steven, אין לי מייל לזה. אני בכל מקרה אמצע את התמונה ואוסיף אותה. Euro know - שיחה 13:00, 26 ביוני 2019 (IDT)

Calipso (שיר של צ'ארלי צ'ארלס)[עריכת קוד מקור]

. Esc Steven - שיחה 12:48, 27 ביוני 2019 (IDT)

נ.ב. תוכל ליצור קובץ לתמונה?Esc Steven - שיחה 12:59, 27 ביוני 2019 (IDT)
Esc Steven, יצרתי את הקובץ. אני ממליץ לך להרחיב את הערך במידה ותוכל. Euro know - שיחה 21:48, 27 ביוני 2019 (IDT)
הרחבתי.Esc Steven - שיחה 15:21, 29 ביוני 2019 (IDT)
Esc Steven, תוכל להסיר את התבנית במידה ותרצה. Euro know - שיחה 22:02, 29 ביוני 2019 (IDT)

נמנע[עריכת קוד מקור]

סתם התעניינות, מדוע אתה תמיד מצביע נמנע? תרגיש חופשי להתעלם מההודעה אם אינך מרגיש בנוח איתה Face-smile.svg. דָּנִיֵּאל (הוספתי תוכן) - שיחה 17:19, 30 ביוני 2019 (IDT)

הוספתי תוכן, יש לי לשם ולשם. אני יודע שלא חובה אבל אני עושה זאת רק לפרוטקול. Euro know - שיחה 11:32, 1 ביולי 2019 (IDT)

חונכות רכה יותר[עריכת קוד מקור]

האם חונכות רכה יותר מחונכות מנדטורית היא חונכות מסייעת? Esc Steven - שיחה 12:25, 2 ביולי 2019 (IDT)

Esc Steven, לא הבנתי את השאלה. Euro know - שיחה 12:26, 2 ביולי 2019 (IDT)
שאלתי את אופק ג'רסי האם אני צריך להמשיך חונכות, הוא אמר לי כן, אבל חונכות רכה יותר מחונכות מנדטורית, כלומר, חונכות יותר קלה. האם כשהוא אמר חונכות רכה יותר, הוא התכוון לחונכות מסייעת? Esc Steven - שיחה 12:30, 2 ביולי 2019 (IDT)
Esc Steven, יכול להיות שכן. תשאל אותו אם לא הבנת כי אני לא כזה מבין בחונכות Face-smile.svg Euro know - שיחה 12:31, 2 ביולי 2019 (IDT)
אגב, תייגתי אותך בדף השיחה שלו. Esc Steven - שיחה 12:33, 2 ביולי 2019 (IDT)
Esc Steven, מוזר. לא קיבלתי שום תיוג לשיחה, אבל אני יודע איפה זה נמצא (אפשר למצוא בקלות מדף התרומות שלך). Euro know - שיחה 12:38, 2 ביולי 2019 (IDT)
👍.Esc Steven - שיחה 12:47, 2 ביולי 2019 (IDT)
אני אנסה לתייג אותך שוב פעם.Esc Steven - שיחה 13:19, 2 ביולי 2019 (IDT)

Madness (שיר של איווי אדאמו)[עריכת קוד מקור]

אותם שאלות, ותוכל להוסיף את הקובץ מהויקי האנגלית? Esc Steven - שיחה 11:49, 3 ביולי 2019 (IDT)

Esc Steven, נסה להרחיב קצת. Euro know - שיחה 11:55, 3 ביולי 2019 (IDT)

La La Love[עריכת קוד מקור]

בנוסף יצרתי גם את הערך הזה. תוכל ליצור את לתמונה. Esc Steven - שיחה 12:22, 3 ביולי 2019 (IDT)

ערכי שירים יוצרים בשפה שבה הוא יצא. כלומר, שם הערך צריך להיות La La Love. בנוסף, צרף מקורות לערך כי הוא חסר מקורות Euro know - שיחה 12:30, 4 ביולי 2019 (IDT)

מודל הספירלה[עריכת קוד מקור]

שלום Euro Know צהריים טובים :) אתמול בלילה ישבתי שעתיים ותיקנתי את כל הערך. ההערות היו מוצדקות. כעת הוא כתוב בצורה ככל שיכלתי מדעית כולל קישורים רבים בתוך הערך, הפניה למקורות בקישורים החיצוניים, ועכשיו הוספתי גם את שמות המייסדים. האם עכשיו הערך עומד בדרישות? במידה ולא, אשמח לדעת מה עוד אצטרך לשנות ואעשה זאת. אני פתוח וגמיש לכל הערה ושינוי. תודה! Niv s (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

Niv s, הדבר היחידי ששמתי היה תבנית עריכה כי צריך לערוך קצת. פתחתי את דיון החשיבות בדף השיחה Euro know - שיחה 12:43, 15 ביולי 2019 (IDT)
ויקיפדיה לא נותנת לי להעלות תמונות ש*אני צילמתי*. למה? כתוב "משהו השתבש" cross kipimedia filter משהו כזה. פעם הבירוקרטיה כאן לא הייתה כל כך נוראית. אם תוכל לעזור לי אשמח.

ואם תוכל לכוון אותי למה לדעתך צריך לתקן זה יקל עלי לעשות זאת. ותודה :)

Niv s, קרא כאן. דרך אגב, בדפי שיחה נהוג לחתום באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה.
נוסף על כך, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (הסימן :) בתחילת התגובה. כך נשמר הסדר בשיחה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת – נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. Euro know - שיחה 18:24, 15 ביולי 2019 (IDT)
אני לא מבין למה תמונה שאני צילמתי לא יכלה להיות מועלת לערך. נכתבה הודעה שמשהו השתבש. הכוונה שלי היא בסה"כ לייצג את הצבעים באמצעות דומות שצילמתי.

Niv s - שיחה 21:14, 15 ביולי 2019 (IDT)