שיחת משתמש:גארפילד

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
הארכיונים שלי
הארכיונים שלי

2011: אוג' 2012: אוג', דצמ'
2013: ינו', מרץ, אפר', יונ',
יול', אוג', אוק', נוב', דצמ'
2014: ינו', פבר', מרץ, אפר', מאי, יונ',
יול', אוג', ספט', אוק', נוב', דצמ'
2015: ינו', פבר', מרץ, אפר', מאי, יונ',
יול', אוג', ספט', אוק', נוב', דצמ'
2016: ינו', פבר', מרץ, אפר', מאי, יונ',
יול', אוג', ספט', אוק', נוב', דצמ'
2017: ינו', פבר', מרץ, אפר', מאי, יונ',
יול', אוג', ספט', אוק', נוב', דצמ'
2018: ינו', פבר', מרץ, אפר', מאי, יונ',
יול', אוג', ספט', אוק', נוב', דצמ'


העלאת תמונות[עריכת קוד מקור]

שלום רב,

שמי נדב לבנטר ואני עובד בחברה שנקראת yes studios. אנו אחראים על ההפצה העולמית של תוכן המקור של יס, ושל תכנים נוספים. כחלק מעבודתי אני רוצה לעדכן את הערכים של הסדרות שלנו. אני מנסה להעלות תמונות חדשות לסדרות ולכוכבים, התמונות שאני רוצה להשתמש בהן צולמו בהפקות שלנו, כמו פאודה לדוגמא. הבעיה היא שהוא לא נותן לי להעלות את התמונות. אשמח לעזרה. תודה מראש,

נדב לבנטר

"נזיפה"[עריכת קוד מקור]

מילא אין לך זכות הצבעה, אבל לתלות שלט??? קריצה נא לחזור אלינו בהקדם עם כל המרץ. ביקורת - שיחה 09:07, 18 בינואר 2018 (IST)


אליעד בר[עריכת קוד מקור]

שלום גארפילד! אשמח אם תסתכל על הערך אליעד בר ועל הדיון בנוגע אליו ותצביעה בבקשה. תודה רבה וסופ"ש נעים! Yotamsvoray - שיחה 20:23, 19 בינואר 2018 (IST)

הפנייה לערך מורחב[עריכת קוד מקור]

שלום רב,

אשמח לדעת כיצד אני יוצר הפנייה להרחבה.

בברכה

--Yehonatan Hershberg - שיחה 14:19, 21 בינואר 2018 (IST)

יהונתן, {{ערך מורחב|מדינת ישראל}} =
Postscript-viewer-shaded.png ערך מורחב – מדינת ישראל
בברכה, בתודה ובסליחה... קובץ על ידשיחה ♦ 16:11, 21 בינואר 2018 (IST)

שינוי לוגו[עריכת קוד מקור]

שלום, אני מבקשת לשנות את לוגו החברה שלנו בויקיפדיה. אשמח לעזרה. תודה רבה עידית שיינין

עידית, אם מדובר על שיפור קל בלוגו הישן, תעלו את הקובץ החדש כאן. אם מדובר על לוגו אחר, כאן. קובץ על ידשיחה ♦ 16:19, 21 בינואר 2018 (IST)

החממה[עריכת קוד מקור]

שלום גארפילד, לפני כבערך שנה וחצי הצטרפתי למיזם החונכות, אך הסרת אותי מכך, בטענה שאני ויקיפד צעיר מידיי ללא ניסיון מספיק. לפני כמספר ימים, הצטרפתי שוב, מיכוון שאני חושב שהגיע זמני לתרום לקהילת הויקיפדים הצעירה, במחשבה שאני מספיק מנוסה ועם רצון לתרום. להפתעתי ראיתי כי שמי הוסר מהרשימה, ללא שום הסבר מדוע הסירו אותי. מיכוון שאתה נראה לי כאחד שמבין במתנהל בחממה, ובתור זה שהסיר אותי בפעם האחרונה מהמיזם (ובצדק יש לציין)-די נעלבתי שלא קיבלתי שום הסבר, לא בדף השיחה שלי ולא בשום מקום אחר. אשמח לדעת אם יש לך מידע בנדון. תודה! :)--Muhallebi 17:35, 21 בפברואר 2018 (IST)

שלום Muhallebi. מי שהסיר אותך מהחממה הוא גילגמש. גילגמש הסיר אותך ונימק בתקציר העריכה כמו שאפשר לראות כאן. אני גם סבור שמשתמש בעל פחות מ-30 עריכות במרחב התוכן לא יכול לשמש כחונך. • בקרה וייעוץשיחה • ו' באדר ה'תשע"ח • 17:41, 21 בפברואר 2018 (IST)
Muhallebi שלום, התרומות המצטברות שלך ב-2017 היו 34 עריכות. במצב כזה, אני לא רואה הבדל משמעותי בתרומה שלך לאתר ובהבנה שלך על אופן ההתנהלות של הקהילה. לכן הוסר שמך מרשימת החונכים. אתה כמובן יכול לתרום ולסייע בלי קשר לרשימת החונכים, ולפנות לעורכים שמבקשים סיוע בחממה - על כך אין שום איסור. ברגע שתתחיל תרום באופן סדיר, ונוכל להתרשם ממך וממזגך בצורה יותר ברורה, אשמח שתצטרף למצבת החונכים שלנו. ברגע שתגיע ל-2000 עריכות או שתפעל בצורה שוטפת לאורך חצי שנה, ללא התנגשויות או בעיות עם חברי הקהילה - אני אשמח שתצטרף. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 10:42, 23 בפברואר 2018 (IST)

מזל טוב להולדת הבן[עריכת קוד מקור]

Parent-left child-right yellow-background.svg מזל טוב! ParentChildIcon.svg גארפילד, באיחור קל של של כחודש, מזל טוב והרבה אושר - להולדת הבן!!. דני Danny-wשיחה 16:41, 27 בפברואר 2018 (IST)

באיחור קל של כחודש פלוס, מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! והרבה נחת. קובץ על ידשיחה ♦ 02:47, 11 במרץ 2018 (IST)
שירבו המזלטובים בכל עת מי-נהר - שיחה 02:51, 11 במרץ 2018 (IST)

ערך שיחה[עריכת קוד מקור]

היי, יש לי שאלה לגבי ערך "שיחה" בויקיפדיה. לא הצחלתי למצוא איך אני מקיים דיון ב-"שיחה" על ערך בויקיפדיה?(איך אני מגיב,מוסיף וכדו')אשמח מאוד לעזרה. תודה רבה מראשIsrael0542 - שיחה 11:54, 23 באפריל 2018 (IDT)

כל לב הוא דלת[עריכת קוד מקור]

מדוע הערות שוליים הן קישורים חשופים. ולא כפי שנהוג בשאר הערכים הלל יערישיחה • י"ח באייר ה'תשע"ח • 14:40, 3 במאי 2018 (IDT)

העבודה שלי על הערך נקטעה. אני מתכוון להמשיך. אם אתה רואה בעיה כלשהי, אתה בהחלט רשאי לתקן לפי ראות עיניך ולפי המקובל באתר :-) גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 15:23, 3 במאי 2018 (IDT)

עזרה[עריכת קוד מקור]

קיבלתי הודעה בה נאמר לי ואני מצטט "נעשה ניסיון כושל להיכנס מחשובנך ממכשיר אחר אשר כנראה לא שייך לך". האם אני צריך לדאוג? שמה לא יקרו דברים בלתי הפיכים. מקווה שתענה בהקדם. בתודה, Hello513 - שיחה 00:26, 4 במאי 2018 (IDT)

יכול להיות שמישהו ניסה להיכנס לחשבון שלך ממכשיר שעבדת עליו וזכר את שם המשתמש שלך. אני הייתי משנה סיסמה, ומקפיד להתנתק מהחשבון מכל מחשב/מחשב שאינו פרטי ובשימוש בלעדי שלך. תסתכל על הדיון בדלפק הייעוץ. נראה שאתה לא לבד. ניסיונות פריצה לחשבון. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 06:42, 4 במאי 2018 (IDT)

משחית סדרתי[עריכת קוד מקור]

שלום גארפילד. חסמת עכשיו את 62.0.197.69 (שיחה | תרומות | חסימה | יומן חסימות | WS). מדובר במשחית סדרתי שנחסם כבר פעמיים לחודש כל פעם. מאז הוא ממשיך להשחית, כולל גסויות. לדעתי כדאי לחסום לטווח ארוך. תודה. נרו יאירשיחה • כ"ג באייר ה'תשע"ח • 13:18, 8 במאי 2018 (IDT)

הי נרו, אני חושד שמדובר במשתמש ותיק, מתייעץ כדי להחליט אם יש לשייך את העריכות לטרול מוכר או להתייחס כטרול חדש. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 14:35, 8 במאי 2018 (IDT)
לא נראה שזה אדם אחד, זו רשת בית ספרית. נרו יאירשיחה • כ"ג באייר ה'תשע"ח • 16:54, 8 במאי 2018 (IDT)
צודק. בדיקה רצינית יותר מלמדת שהכתובת נחסמת לתקופה כלשהי, באופן מחזורי יותר מדי זמן. חסמתי לצמיתות. בהתחלה חשבתי שהעריכות מוטות בעיקר לתחום של פרו-ישראל, אבל בחינה מעמיקה יותר מגלה שזה פשוט השחתות אקראיות שבהחלט מתאימות לפרופיל של כתובת בית ספרית. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 17:09, 8 במאי 2018 (IDT)

שחף שחור[עריכת קוד מקור]

התמונה של התפוצה ששמת בדף השחף השחור (לא צריך להוריד את ה"א הידיעה? זה גם יקשר לעוד ערכים ככה) היא תמונה של שחף אטלנטי, ע"פ הדף בויקישיתוף. מנורי - שיחה 22:20, 13 במאי 2018 (IDT)
שלום מנורי, אני לא שמתי את התמונה בערך. רק סייעתי לאלו שכתבו. בדיקה שלי של התמונות המדוברות מעלה שמדובר בשתי תמונות שונות של שני זנים שונים. אשמח אם תבהיר לי איפה הטעות, במידה ואכן קיימת כזו. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 22:26, 13 במאי 2018 (IDT)
כשלוחצים על התמונה זה כותב שזה של המין Larus argentatus - שחף אטלנטי (או שחף ההרינג). חוץ מזה שלפי הערך השחף נמצא גם בחופי אמריקה ולא מראים את זה. מנורי - שיחה 22:30, 13 במאי 2018 (IDT)
אני לא רואה את מה שאתה רואה כנראה. בתמונה שאני לוחץ עליה, שמופיעה בתבנית, יש פירוט שמדובר בשחף השחור
Larus-fuscus-taxbox.jpg
גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 22:34, 13 במאי 2018 (IDT)
לא, אני דברתי על המפה של התפוצה. מנורי - שיחה 22:36, 13 במאי 2018 (IDT)

האשמות שווא[עריכת קוד מקור]

אני סבור שאין שום קשר בין השקרים שכתבת עליי במזנון ובין המציאות. כלום. אולי היית עייף ופשוט לא קראת מה שכתבתי, אולי קשה לך לקרוא מישהו שמזוהה עם הימין וגם מקליד את רצף המילים "הקרן החדשה". לא יודע, אבל זה לא גם לא משנה. אני מציע שתחזור בך או לפחות תמחק את הדברים. נרו יאירשיחה • ט' בסיוון ה'תשע"ח • 20:28, 23 במאי 2018 (IDT)

אני לא מתכוון לבזבז את זמני באיתור כל הפעמים שהתרגשת מהקרן החדשה. בדיון הספציפי במזנון הזכרת אותם 3-4 פעמים. בכל פעם טענת בתוקף שעורכים בתשלום מטעמם פועלים באתר. באף אחת מהפעמים לא הצעת הוכחה או סיטואציה אחת, שתתן איזשהו גיבוי לעמדתך. כך אתה מייצר תודעה כאילו הימין במגננה באתר (למרות שלדעתי מצבנו די מאוזן מבחינת העורכים הפעילים). זה לא מקובל עלי. אני לא חושב שטענתי בצורה מוגזמת או חסרת פרופורציות ביחס לרטוריקה שאתה הפעלת מלכתחילה. ולא שזה קשור - אבל ממש אין לי שום בעיה עם העמדות הפוליטיות של כל משתמש שהוא. ולראיה אנחנו משתפים פעולה כבר המון זמן, למרות העובדה שאנחנו פועלים משני צדי המתרס הפוליטי.
אם יש משהו נקודתית בניסוח שלי שהעליב אותך- אשמח שתסביר לי מהו ואפעל בהקדם לשנותו. המטרה לא היתה להשפיל אותך, אלא להרים קול על פעולה שהיא פסולה בעיני. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 20:50, 23 במאי 2018 (IDT)
בהחלט ייתכן שהזכרתי את הקרן, ודאי לא "חדשות לבקרים", אבל זה לא הדיון. כתבתי שכמו כולם גם אנשים מטעמם מכניסים מידע לערכים ואני לא חוזר בי מזה. לכן גם אין סיבה שתבין ממני שהימין במגננה או משהו. גם זה לא העניין. הבעיה כאן גם אינה עלבון, הבעיה היא שכתבת עליי אך ורק שקרים. אזכיר לך מה כתבת עליי:
"אולי די כבר עם ההפחדה הקומוניסטית ההזויה הזו? אתה מאשים חדשות לבקרים את הקרן החדשה וכל מזימותיה המרושעות להשתלט על ויקיפדיה ולעוות אותה מבלי להציע שום בדל של ראיה כלשהי לטיעוניך... מעבר לכך, אתה יוצר מצג שווא כאילו כל תרומה של מישהו שתומך בקרן החדשה=ניסיון לחסל את מדינת ישראל. אם עלינו להסיק שהחטא הגדול של הקרן החדשה היא העובדה שקברניטיה לא רוצים שביבי יישאר פה בשלטון? או שמא העובדה שהם שמאלנים זו בעיה מספיקה בפני עצמה כדי להוקיע אותם ואת תומכיהם כחתרנים המאיימים על האומה?".
הכול כאן שקרים. לא הפחדתי, לא האשמתי במזימות מרושעות כלשהן, לא יצרתי מצג שווא לגבי חיסול המדינה ולא הזכרתי שום חטא גדול או טענות על חתרנות המאיימת על האומה. אין לזה שום בסיס. אדם הגון אמור להרגיש לא בנוח מכך שכתב שקרים על מישהו אחר, ולחזור בו. אתה יכול במקביל להרים קול על מה שנראה לך, רק לא לשקר. נרו יאירשיחה • ט' בסיוון ה'תשע"ח • 21:00, 23 במאי 2018 (IDT)
אם אתה קורא הכל פשוטו כמשמעו אז ודאי שהצדק איתך. אבל זה לא המקרה. אני חשבתי, שזה ברור מהנימה הכוללת, שהקצנתי בכוונה את הפרשנות שלי לדבריך, כדי להבהיר עד כמה הם מפריעים לי. למשל, המושג "הפחדה קומוניסטית" מתייחס לרדיפת הקומוניסטים בארה"ב, שהיתה מוגזמת ולא פרופורציונלית. בדומה לגישה שלך ועוד כמה עורכים אצלנו לקרן החדשה ופעילותה. פירשת לא נכונה את דברי. כמו כן, בחירתך לקרוא לי שקרן ואדם לא הגון, טרם הבנת את הבסיס למחלוקת, מאכזבת. באמת שציפיתי ליותר ממך. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 21:15, 23 במאי 2018 (IDT)
כשמאשימים אנשים מן הסתם ההאשמות מובנות פשוטו כמשמעו, ללא פרשנות נפתלת. הקפדתי לא לקרוא לך שקרן, אמרתי שמה שכתבת הם שקרים, וזה אכן נכון. אם לא נוח לך עם שקרים אז אל תאמר אותם. פניתי אליך כאן משום שאני משער שאתה כן הגון ותחזור בך מהדברים. אני עדיין לא בטוח אם בכלל קראת את מה שכתבתי, כי לא האשמתי דווקא אותם בשום דבר. כתבתי שהם עושים את מה שכולם עושים. נרו יאירשיחה • ט' בסיוון ה'תשע"ח • 21:20, 23 במאי 2018 (IDT)

ערך על תמיר אלברט מלהקת נושאי המגבעת[עריכת קוד מקור]

שלום רב. ניסינו לכתוב ערך על תמיר אלברט. סולן ואחד ממייסדי להקת נושאי המגבעת מחלוצות הרוק הישראלי ומייסד להקת הגינגיות וזוכה פרס אקו"ם. אשמח לדעת למה מחקו את הערך.

שלום, אני לא יודע תחת איזה שם משתמש ניסיתם להעלות את הערך, אבל מה שהיה קיים היה דל, וכתוב בצורה מעריצה ולא אנציקלופדית. אם תרצו, אשמח ללוות אתכם בתהליך הכתיבה של הערך הראוי בהחלט הזה. כנסו לקישור האדום טיוטה:תמיר אלברט, ותתחילו להכניס תוכן. אני ממליץ שתסתכלו על ערך של אמנים אחרים כדי לנסות להעתיק את המבנה של הערך שהכי מתאים לכם. אני אעקוב אחרי העבודה שלכם ואסייע להפוך את זה ליותר אנציקלופדי בצורה ובתוכן. בהצלחה גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 19:15, 28 במאי 2018 (IDT)

מחיקת חיים אשר דומה[עריכת קוד מקור]

לא הוספת נימוק למחיקה המהירה למרות שעל פניו הערך נראה כבעל חשיבות (אלוף ישראל בהיאבקות + סגן ראש עיר) ויש מקורות, לפחות חלקיים. אשמח אם תבחן שוב את המחיקה המהירה. ‏DGtal‏ - שיחה 11:46, 29 במאי 2018 (IDT)

הי דיגיטל, הערך כבר נמצא במרחב המשתמש בצורת טיוטה. אין בעיה עם החשיבות. רק עם הויקיזציה והתוכן. נעשתה פנייה למשתמש על ידי דגש חזק ושם הוא הופנה להמשך עבודה על הערך בטיוטה משתמש:Ungerroi18/חיים אשר- דוּמּה. אם אתה חושב שפעולותי היו נמהרות, אתה יכול לשחזר בכיף. סומך על שיקול דעתך. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 11:54, 29 במאי 2018 (IDT)
אין צורך לשחזר אם זה במרחב טיוטה אישי. להבא פשוט צריך להקפיד יותר על מנת הסבר. זה הכל. תודה, ‏DGtal‏ - שיחה 11:57, 29 במאי 2018 (IDT)

ויקיפדיה:מתקפת איכות/ערכים הדורשים עריכה[עריכת קוד מקור]

גארפילד שלום, אתה ומשתמש:Lionster פתחתם במיזם מבורך אבל נראה שאינו פורש כנפיים ומתרומם. איך היית מציע לקדם אותו לכלל ביצוע? אפילו בצעדים קטנים (מסע של אלף מילין וגו'). תודה Shnili-WMIL - שיחה 11:54, 7 ביוני 2018 (IDT)

הי שנילי, וברכות על הכניסה לתפקיד. לגבי היוזמה, סתם נתקענו קצת בשטח האפור של סיום תפקידו של ליונסטר וסוף השנה בעבודה שלי. בגדול צריך לברר כמה פרטים נוספים, ולשייף את הרשימה שם ולפרסם. אני תכננתי להתפנות לזה בסוף חודש יוני. נשמע לך בסדר? גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 14:12, 7 ביוני 2018 (IDT)
בלשון העם: סבבה. Shnili-WMIL - שיחה 20:08, 7 ביוני 2018 (IDT)
Like Thumbup.svgLionster‏ • שיחה 21:44, 7 ביוני 2018 (IDT)

ג'יבריל רג'וב[עריכת קוד מקור]

שלום וברכה, מדוע שחזרת את עריכתי בדף ג'יבריל רג'וב? אינך משוכנע שמדובר בטרוריסט? הערך הרי משוייך לקטגוריה:טרוריסטים פלסטינים בעקבות העובדה ש'בגיל 17 זרק רימון על משאית של צה"ל, וב-1970 נידון בשל כך למאסר עולם' (מתוך הערך).--שמואל - שיחה 22:01, 9 ביוני 2018 (IDT)

גם אם הוא טרוריסט, שזו הגדרה בעייתית שמאד נשענת על נקודת מבט לא נייטרלית, בשנים האחרונות הוא פוליטיקאי ומדינאי פלסטיני. ראה הנחיות לכתיבה מדויקת וללא שיפוט ערכי בויקיפדיה: נקודת מבט נייטרלית. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 22:42, 9 ביוני 2018 (IDT)
ודאי שהגדרתו של אדם כטרוריסט אינה נייטרלית אלא שיפוטית (לרעה, אני מקווה...), אך היא מבוססת על עובדה. אני לא מבין את הטיעון שלך-"בשנים האחרונות הוא פוליטיקאי ומדינאי פלסטיני"- האם כדי להיחשב כטרוריסט הוא חייב 'לחדש את הרישיון' לפרקים? אולי אם הוא היה מביע חרטה פומבית על מעשיו, ניתן היה להגדירו כ'טרוריסט בעברו', אך לא ידוע לי על כל חרטה כזו מצדו.--שמואל - שיחה 22:56, 9 ביוני 2018 (IDT)

סיוע בסיסי[עריכת קוד מקור]

שלום, אני זקוק לסיוע ראשוני צמוד בהכנת הערך "התזכיר של אוגוסט פרנק". סיוע בסיסי. תודה Rigbi.

אין בעיות. אני אפנה אליך בדף השיחה שלך להמשך עבודה על כל מה שנדרש שם. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 10:42, 11 ביוני 2018 (IDT)

רעיון שהיה לי לקידום כתיבה בויקימסע העברי[עריכת קוד מקור]

שלום גארפילד. החלטתי לפנות אליך משום שראיתי ששם המשתמש שלך מופיע ברשימה שבדף ויקיפדיה:עמותת ויקימדיה ישראל/שיתופי פעולה במערכת החינוך. אני מודע לכך שלאורך השנים היו שיתופי פעולה שונים בין ויקיפדיה למערכת החינוך אשר במסגרתם תלמידים כתבו/הרחיבו ערכים בוויקיפדיה העברית. רציתי לשאול אותך האם לדעתך ניתן יהיה ליזום בעתיד שיתופי פעולה דומים אשר במסגרתם תלמידים יכתבו/ירחיבו מדריכים בויקימסע העברי? במידה שכן, לאיזה משתמש כדאי לי לפנות בנושא? ויקיג'אנקי - שיחה 13:33, 14 ביוני 2018 (IDT)

הי חבר, טוב לראות אותך במחוזותינו. פנית לאדם הנכון. בגדול יש לעמותת ויקימדיה רכז חינוך, שמרכז את כלל הפעילויות ויכול לייעץ לאיפה הכי מתאים לשדך את הפרויקט. כמו כן, אני עוסק בפרויקט רלוונטי, אז אשמח אם תסביר לי בפרטי/פה מה בדיוק הדרישות והצרכים, ואוכל לומר אם זה רלוונטי. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 14:57, 14 ביוני 2018 (IDT)
מצוין! נכון להיום הצורך העיקרי ב-95% ממדריכי הויקימסע העברי הוא טקסט. המחסור בטקסט נובע מכך שלאורך השנים לא היו הרבה כותבים פעילים באתר. כאשר אנו ניגשים לכתיבת הטקסט במדריכים אנו נוטים קודם כל לנסות לתרגם כמה שיותר תוכן מהמדריכים המקבילים בויקימסע האנגלי, ולאחר מכן אנו משפרים את המדריכים ככל הניתן במסגרת תהליך ביקורת עמיתים ומוסיפים מידע נוסף חשוב שלפי דעתו של כל עורך חשוב להוסיף על סמך הידע האישי שהוא/היא צבר/ה בנושא. באופן זה יצרנו בין היתר את המדריכים המקיפים (והמוצלחים לדעתי) הבאים - ישראל, ארצות הברית, ירושלים, העיר העתיקה, תל אביב-יפו, רמת הגולן, חיפה, מכתש רמון, אירופה, הרי האלפים, שווייץ, פולין, ורשה, יורקשייר, אנדורה, אנטארקטיקה, והרכבת הטרנס-סיבירית. מכיוון שלאורך השנים התמעטה במידה ניכרת כמות העורכים הפעילים בויקימסע העברי, על מנת שהמאמצים של העורכים הפעילים לא תבזבז על מדריכים שפחות חשובים/מבוקשים, שיטת העבודה בשנים האחרונות עברה מלהתמקד בכתיבת מדריכים מורחבים ומוצלחים מדריך אחר מדריך... ובמקום זאת התמקדנו בעיקר ביצירת ה"תשתית" שתאפשר לכל העורכים בעתיד לדעת ביתר קלות - (1) מה הם המדריכים שהכי מבוקשים בקרב קוראי האתר (2) מהם תחומי הידע שעליהם הכי חשוב לכתוב בכל מדריך.... על מנת שמאמצי העורכים הפעילים יושקעו היכן שהכי כדאי להשקיע את עיקר המאמצים. אני נוטה להעריך שיצירת ה"תשתית" של האתר תסתיים במהלך החודש הנוכחי. מתוך כל 2,053 המדריכים שקיימים כיום באתר, ההערכה שלנו היא שהכי משתלם להרחיב את 200 מדריכי הליבה של הויקימסע העברי - מדובר במאתיים מדריכי היעדים אשר לפי נתוני הצפייה בערכים המקבילים בוויקיפדיה העברית (אשר נאספו על ידי קרן ויקימדיה במהלך קיץ 2017) עוסקים ביעדים שכנראה הכי מעניינים דוברי עברית בהווה. כמובן שזה לא מדע מדויק, ושיכולים להיות יעדים שפופולריים/מוצלחים יותר, אך על מנת שעיקר המאמצים יושקעו ביצירת התוכן שהכי יקדם את האתר, אנו נוטים לעודד עורכים להתמקד בעיקר בכתיבת המדריכים הללו בשלב הנוכחי (כמובן שכל אחד רשאי להתמקד בכתיבת מדריכים אחרים). הגישה שלנו בתעדוף פיתוח התוכן המבוקש ביותר + יצירת מדריכים על סמך תרגום תוכן מהויקימסע האנגלי הוכיחה את עצמה כמשתלמת ביותר לאורך השנים - תוכל לראות בדף הסטטיסטיקות הזה שהויקימסע העברי נמצא כיום במקום ה-8 מבחינת כמות הצפיות הכוללת במדריכים, אפילו שישנם רק עורכים בודדים בויקימסע העברי ואפילו שישנה רק כמות מעטה יחסית של דוברי עברית בעולם ביחס לשפה הפולנית, פורטוגזית, סינית, הולנדית, פרסית, ווייטנאמית. מה דעתך ? ויקיג'אנקי - שיחה 15:42, 14 ביוני 2018 (IDT)

מחיקת ערך מדהים[עריכת קוד מקור]

שלום למר גארפילד מחקתי לי ערך שתכננתי להשקיע בו ולהוסיף עוד המון נתונים על המקום הגאוגרפי ועל התפתחות המקום אודה לך אם תחזיר את הערך ע"מ שאוכל להמשיך תודה.(מדהים2000 - שיחה 01:05, 17 ביוני 2018 (IDT)).

שלום שלום, לא ציינת באיזה ערך מדובר ולכן אין ביכולתי לנחש על מה אתה מדבר. אם תציין את שם הערך אוכל לשחזרו ולשים אותו בטיוטה, שם תוכל להמשיך לעבוד עליו ללא הפרעות עד שהוא יהיה מוכן. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 05:49, 17 ביוני 2018 (IDT)

כוכב לעורך![עריכת קוד מקור]

Editors Barnstar Hires.png כוכב העורכים
אודה לך אם תפתח שוב את הערך שאוכל להמשיך ולפתח אותו

זה עבורי - פרויקט אישי מתפתח תודה מראש

מדהים2000 - שיחה 01:39, 17 ביוני 2018 (IDT)

טרול משתולל[עריכת קוד מקור]

חסום אותו (אותה?) בבקשה. שנילי - שיחה 17:47, 18 ביוני 2018 (IDT)