שיחת משתמש:גארפילד

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
הארכיונים שלי
הארכיונים שלי

2011: אוג' 2012: אוג', דצמ'
2013: ינו', מרץ, אפר', יונ',
יול', אוג', אוק', נוב', דצמ'
2014: ינו', פבר', מרץ, אפר', מאי, יונ',
יול', אוג', ספט', אוק', נוב', דצמ'
2015: ינו', פבר', מרץ, אפר', מאי, יונ',
יול', אוג', ספט', אוק', נוב', דצמ'
2016: ינו', פבר', מרץ, אפר', מאי, יונ',
יול', אוג', ספט', אוק', נוב', דצמ'
2017: ינו', פבר', מרץ, אפר', מאי, יונ',
יול', אוג', ספט', אוק', נוב', דצמ'

קנט בייזמור[עריכת קוד מקור]

היי, זו רק תזכורת קטנה, שהערך עדיין עם התבנית שהנחת Face-smile.svg Botend - שיחה 15:52, 15 באפריל 2017 (IDT)

מביכוש 🙈 גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 16:02, 15 באפריל 2017 (IDT)
חחח Botend - שיחה 18:38, 15 באפריל 2017 (IDT)

אקסל רוז: RE[עריכת קוד מקור]

כמובן, אשים לב לפני השיכתוב. תודה רבה! Slam007 - שיחה 19:25, 21 באפריל 2017 (IDT)

היי גארפילד, יש לי שאלה: כשבערך כלשהו אני מוסיף קישור למילה (שם של אישיות, שנה כלשהי או תאריך), אם המילה חוזרת על עצמה בערך, האם יש צורך להוסיף קישורים לכל האזכורים שלה או מספיק אחד? תודה! Slam007 - שיחה 19:31, 24 באפריל 2017 (IDT)
שלום Slam007. מספיק פעם אחת בעמוד. אם למשל אתה מתייחס לאחד מחברי הלהקה, נגיד איזי סטרדלין, בתחילת המאמר - תן קישור. אבל בהמשך, תתן קישור נוסף רק אם:
 1. עברת מספר פסקאות שמחייב את הקורא צריך לגלול כדי להגיע לטקסט.
 2. במידה ואתה חושב שיש חשיבות לקישור כדי להבין את הפסקה. כלומר, אם הזכרת את איזי כי הוא היה מוזמן וחלק מהלהקה שנכנסו להיכל התהילה של הרוקנרול - לא הכרחי. מאידך, אם אתה כותב על הסירוב שלו להצטרף לאיחוד של הלהקה, אז יש חשיבות לקישור בעיני.

  דבר נוסף, כאשר אתה כותב בדף שיחה של מישהו - אין צורך לתייג אותו. יש הודעה אוטומטית על זה. בנוסף, נא תשומת ליבך - בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 19:45, 24 באפריל 2017 (IDT)
הבנתי, תודה. Slam007 - שיחה 19:48, 24 באפריל 2017 (IDT)

תיוגים[עריכת קוד מקור]

אני לא בטוח אם התיוגים יוכל להחזיק מעמד, אז תוכל לבדוק את הטיוטות הבאות (כולל בדיקה חוזרת):

בברכה, BDaniel - שיחה 06:47, 24 באפריל 2017 (IDT)

גארפילד? ביקשת רק בדיקה מהירה ואתה פעיל בזמן שאתהה יכול לעשות את זה Face-sad.svg גם כאן הנחש פוגע Face-sad.svg BDaniel - שיחה 22:10, 24 באפריל 2017 (IDT)
כשיהיה לך זמן, תוכל לכתוב הערות (קלות וקשות) על כל אחד מהטיוטותVraagteken-2.svg בברכה, BDaniel - שיחה 14:30, 30 באפריל 2017 (IDT)
דעה: אולי יש צורך שיהיה חונך שמוכן לחנוך ופעיל רוב הזמן ויש לו שיטה דומה אלייVraagteken-2.svg הגעתי לדעה זו מכיוון שרוב העורכים חושבים כאן כי אסור לכתוב בשפה פשוטה. תמיד חושבים לחשוב על שפה אקדמית. זוהי אחת מהבעיות שנובעות מהערכים כאן בוויקיפדיה. דרך אגב, אני ממליץ לך ליצור ערכים שמוצעים כאן כל שבוע בנושא אחר. בברכה, BDaniel - שיחה 18:42, 1 במאי 2017 (IDT)
הי דניאל, מצטער על חוסר הזמינות. משתדל לעבור על הערכים. זו בעיה בתקופה הקרובה, כי יש לי הרבה עיסוקים חוץ ויקיפדים שמעסיקים אותי. אני אשתדל לחזור אליך עד סוף השבוע. בינתיים תמשיך לעבוד כרגיל. לגבי ההערה על כתיבה אקדמית - זה ממש לא נכון. אפילו ההפך. כתיבה אקדמית היא יותר מסוגננת ומלאה בתיאורים מיותרים בסגנון "אליבא ד". פה אנו מעדיפים שפה פשוטה וישירה ככל שניתן, מכיוון שזו אנציקלופדיה שמכוונת לכך שכל אחד יוכל לקרוא אותה. יום עצמאות שמח, גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 11:51, 2 במאי 2017 (IDT)
אז נגיד שאתה צודק ואז זה יוצא כך שאין צורך ב{{לשכתב}}. דרך אגב, תוכל בבקשה לבדוק את אחת מהטיוטות הבאות ולאשר אותה: טיוטה:גשר האחדות, טיוטה:יחסי ישראל-קמרון ו-טיוטה:זאב בוקר כדי שידעו שעשיתי איזשהו ערך במקבץ השבועי שלי (טכנית היה אמור להיות איפשהו בסביבות של ה-10 וה-20 שיצרתי אבל הוא הראשון מבחינת הסדר): מקבץ ארץ ישראל. בברכה, BDaniel - שיחה 21:26, 2 במאי 2017 (IDT)
ראיתי שאתה בחופשת ויקי, תוכל להמליץ לי על חונך שיהיה בינתיים במקומךVraagteken-2.svg בברכה, BDaniel - שיחה 20:37, 8 במאי 2017 (IDT)
הי דניאל, אני אמנם בחופשת ויקי, אבל לא בניתוק מוחלט. אוכל לבדוק מדי שבוע את הערכים שאתה כותב. הפורמט שבו אתה עובד איתי כרגע מתאים לי מאד. תכתוב לי הודעה עם ריכוז של כל הערכים שעומדים לבחינה, אני אבדוק ואתן הערות בדפי השיחה. אנסה למצוא חונך נוסף שיהיה זמין יותר במידת הצורך ואעדכן אותך. המשך שבוע טוב, גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 09:40, 10 במאי 2017 (IDT)

לגבי חניכה[עריכת קוד מקור]

היי גארפילד. ב-1 במאי פנה אליי המשתמש Grutzking בבקשה לחניכה. הסכמתי, ומאז הוא לא מגיב (את השיחה אתה יכול לראות בגף השיחה שלי). תייגתי אותו ופניתי אליו גם בדף השיחה שלו, והוא לא מגיב (הוא לא היה בוויקיפדיה מאז ה-2 במאי). לחכות או שאני יכול לחנוך בינתיים גם ויקיפד אחר (אני יודע שיש הגבלה שמותר לחנוך רק ויקיפד אחד, אבל בינתיים פנה אליי גם ויקיפד אחר, נתי פתי הסימפטי, בבקשה לחניכה, וסירבתי בגלל זה, אבל אם אני בפועל לא חונך, מהסיבה שציינתי, אז לפחות שאוכל לעזור לוויקיפד אחר, לא?)? המקיסט --- על דא ועל הא 18:11, 10 במאי 2017 (IDT)

השחזור שלך ב"המאבק הפלסטיני במכירת קרקעות ליהודים"[עריכת קוד מקור]

השחזור שעשית הוא מעשה בלתי קולגיאלי בעליל. אל הערך הגעתי בעקבות בקשתו של נרו יאיר במפעילים, ונימקתי היטב את סיבת השחזור. לא הגנתי על הערך משום שפניתי בעצמי לבר וביקשתי ממנו להימנע ממלחמת עריכה. אתה יכול לחלוק על שיקול דעתי, אבל דעתך לא משמעותית יותר משלי. • צִבְיָהשיחה • כ"ג באייר ה'תשע"ז 12:14, 19 במאי 2017 (IDT)

גם אני תמה על העניין. ערכתי את הערך לאחר שהיה רוב בדף השיחה במשך למעלה משבוע, וגם כאשר שחזרת שוב היה רוב גדול נגד עמדתך. מלבד זה טענתך העניינית שגויה, כפי שעניתי לך וענה אייסוויז. נרו יאירשיחה • כ"ג באייר ה'תשע"ז • 12:45, 19 במאי 2017 (IDT)
הי צביה ונרו - ראשית, צר לי. לא הגעתי לערך דרך בקשות ממפעילים, ולא ידעתי שצביה פעלה שם בתור מפעילה/בוררת. היה וידעתי, הייתי פונה אליך ולא משחזר בעצמי.
בין אם יש או אין רוב, יש שם אי דיוק ברמה בלתי נסבלת באנציקלופדיה. אני מבקש שתקראו היטב את המקורות. אין שם פרטים חד משמעיים על הוצאות להורג שיטתיות של הרשות הפלסטינית. זו טענה כבדת משקל ויש להיזהר כשטוענים אותה באנציקלופדיה ולוודא מקורות. את המשך הדיון בנושא, כדאי ועדיף להמשיך בדף השיחה. צביה - שוב אני מתנצל. כדי שנוכל להמשיך ולהתדיין באופן שקול, אין לי בעיה לבטל את העריכה האחרונה שלי במידה ותבקשי זאת, למרות שמבחינה אנציקלופדית דעתי אינה נוחה ממנה בלשון המעטה. חשובה לי יותר ההתדיינות המכובדת ומציאת פתרון באופן דיאלוגי. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 13:21, 19 במאי 2017 (IDT)
תודה על תגובתך. כאמור, את המשך הדיון נמשיך שם. • צִבְיָהשיחה • כ"ג באייר ה'תשע"ז 13:32, 19 במאי 2017 (IDT)

הסרת תגובות גורפת בשיחה:מחלף איינשטיין[עריכת קוד מקור]

אין לי בעיה שהסרת תגובות לא עינייניות לנושא של הערך אבל ההסרה הגורפת של כל התגובות היתה לא לעיניין, החזרתי כמה תגובות רלוונטיות לנושא וציינתי גם מאיפה הוסרו תגובות. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 09:14, 25 במאי 2017 (IDT)

אני חשבתי שהדבר הנכון הוא להתחיל מאפס, ולאחר להשתלט על הדיון באמצעות אכיפה אינטנסיבית. אבל הפעולה שלך נעשתה בחן רב ורגישות מקסימלית. אני מודה לך על ההתערבות והסיוע. למדתי ואימצתי את ההערה שהוספת לגבי דברים שהוסרו מהשיחה. המשך יום טוב, גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 10:48, 25 במאי 2017 (IDT)

ערך חדש לויקיפדיה![עריכת קוד מקור]

שלום גארפילד! שלחתי לך במייל בקשה לעזרה עם הניסיונות שלי להוסיף ערך חדש בויקיפדיה. אשמח אם תוכל לעיין במייל, ולעזור לי עם המצב. תודה רבה ושתהיה חופשה נעימה בינתיים מויקיפדיה:) ערבה בקשר לערך יקירי ירושלים לא מצליח למצוא את זה בטיוטא--ישראל 058 - שיחה 12:56, 15 ביוני 2017 (IDT)

טיוטה גנוזה[עריכת קוד מקור]

שלום גארפילד, נראה שמספר דפים שבהם כתבת או ערכת בעבר עדיין נמצאים במצב טיוטה ולא נערכו זמן רב: טיוטה:שוויון במכרז פרטי, טיוטה:קטוגנזה.

דפי טיוטה אינם נגישים כמו ערכים רגילים לכלל הקוראים, ולכן חשוב לנו לוודא שהם לא נשכחו ללא סיבה. נודה לך אם תקדיש מספר דקות מזמנך לטיפול בהם:

 • אם הטיוטה מוכנה להיות ערך של ממש בוויקיפדיה, אנא פנו לויקיפדיה:העברת דפי טיוטה ובקשו עזרה בהעברת הטיוטה, או העבירו אותה בעצמכם. כך כלל הקוראים יוכלו להנות מערך חדש!
 • אם הטיוטה בעבודה אתם מוזמנים להמשיך לשפר אותה. אם אתם זקוקים לעזרה בהשלמתה אנא פנו לדלפק הייעוץ לעזרה או לחממה לבקשת ליווי אישי. אל תתביישו לבקש עזרה, עורכים רבים ישמחו לסייע.
 • אם הטיוטה כבר עברה למרחב הערכים, רק בשם אחר, אנא בקשו בויקיפדיה:בקשות ממפעילים למזג או למחוק אותה. לא לשכוח לציין את שם הדף הקיים במרחב הערכים ושם הטיוטה.
 • אם ההחלטתם לוותר על כתיבת הדף אנא בקשו את מחיקתה בויקיפדיה:בקשות ממפעילים.
 • אם אינכם הכותבים העיקריים של הטיוטה, אנא הפנו את ההודעה לכותבה במידה ולא קיבל הודעה זו.

תודה, EranBot - שיחה 17:23, 23 ביוני 2017 (IDT)

בקשת עזרה בכתיבת הערך "יום החברות"[עריכת קוד מקור]

שלום, אני עורכת חדשה ואני זקוקה לעזרה בכתיבת הערך "יום החברות" אין לי מספיק אינפורמציה על הנושא. אשמח אם תוכל לעזור, תודה.Elsador05 - שיחה 01:55, 20 ביולי 2017 (IDT)

בקשה[עריכת קוד מקור]

אני מבקש ממך שלא להטריד אותי שוב בדפי שיחה שאינם אישיים, בהערות אישיות.
כמו כן אנא הפסק לאלתר עם הערות בנוגע לאריכות והצפה. זו איפה ואיפה. תמיד יש כאלה שכותבים יותר! ואין כמעט ויקפד שלא עושה זאת ואף לעיתים רבות כשהוא בוחר בכך. בין אם בכתיבה ארוכה אחת או סדרה של תגובות מצטברות לאורך דיון.
הפסיקו להיטפל אלי ותתמודדו ענניינית או תדלגו הלאה. הערתכם איננה לגיטימית!
הפחתתי מזמן את כמות התגובות ואני עושה מאמצים לצמצם. כשאר אדם הוא המעורב העיקרי בדיון כגון שהוא פותח הצעה או מעמיד עמדה מולה טבעי שהוא יגיב יותר ובפרוטרוט. תגובה זו מיועדת גם למשתמשת:Hanay הנכבדה. יהיה מיותר ונואל להעיר גם כעת על אריכות התגובה - הימנעו מכך!!! מי-נהר - שיחה 14:03, 21 ביולי 2017 (IDT)
באשר לבקשתך, לא אוכל לכבד אותה. בכל דיון שאני מעורב בו, שאתה תציף בהררי מלל - תהיה סמוך ובטוח שאעיר לך ואבקש ממך להגיב בענייניות ותמציתיות. לגבי שאר דבריך, לא אגיב. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 14:34, 21 ביולי 2017 (IDT)
צר לי מי-נהר, אבל אם אתה רוצה שיקראו את מה שכתבת, אתה חייב ללמוד את חוכמת הצמצום. אני לא קוראת תגובות ארוכות מדי ואני הגונה ואומרת לך זאת, אני מבטיחה לך שכך עושים רוב הוויקיפדים, הם רק לא אומרים זאת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 16:52, 21 ביולי 2017 (IDT)
לחנה, שיחה זו לא עוסקת בשאלה מי קורא ולמה אלא בזכות הביטוי ואופי הפעילות במיזם. כלומר בהערתכם הלא קבילה כלפי הזולת במיקומה ובתוכנה. היא נכתבה כבקשה רק מחמת הנימוס. אינכם מעירים זאת לעשרות ויקיפדים אחרים שעושים זאת וזה כולל אותכם בעצמכם. וגם אינכם רשאים לעשות זאת לאף אחד בצורה זו. אני לא מנהל דיון על זה. אני רק מעיר לכם. זכותכם לפנות באופן אישי בכל ענין לייעץ. אל תהפכו את הדיונים במרחב הכללי לגנון. אני לא צריך להגיב לכם שם על כך. מספיק עם זה. מי-נהר - שיחה 18:02, 21 ביולי 2017 (IDT)

כתיבת ערך על אפולו[עריכת קוד מקור]

שלום יש לי ידע נרחב על המיתולוגיה היוונית ואשמח אם תוכל לסייע לי ליצור ערך, אני מצרף את הערך שכתבתי כדי שתוכל לסייע לי ואשמח שתכתוב הערות: אפולו זהו שמו הרומי של האל היווני אפולון . אפולו משמש כאל המוזיקה, הקשתות והרפואה. אפולו זכה גם בתפקיד אל השמש עם הזמן. אפולו הוא אחיה התאום של דיאנה אלת הציד והיא קיבלה את תפקיד אלת הירח . שמה היווני של דיאנה הוא ארטמיס. אפולו הוא הבן של זאוס מלך האלים ולטו אלת האימהות ביתו של הטיטאן קריוס. הרה, מלכת האלים, כעסה על בעלה וקיללה את לטו. היא השביעה את כל הסלעים והפרחים בעולם שלא יניחו לה ללדת. בסופו של דבר היא שכחה מאי אחד, דלוס. שם קיבלו את לטו בברכה והיא שם ילדה את התאומים. אפולו היא אל שובב ונהג להכעיס את זאוס. באגדה מסופר איך שזאוס הענישו פעמיים והפך אותו לזמן מה לבן אנוש שהפך לעבד לאדון אחד. אפולו היה אל טוב כלפי בני האדם לפחות במיתוס

תכנון החופשה[עריכת קוד מקור]

שלום,

מזכיר לך: אנו מעלים כל שבוע 2 ערכים להסרה. הכנתי לך רשימה של 30 ערכים להסרה, מה שנותן חומר ל-15 שבועות (שלושה וחצי חודשים בערך). צירפתי הסבר קצר מדוע נדרשת הסרת ההמלצה. הרשימה פה: משתמש:Gilgamesh/ערכים להסרה בזמן חופשה. בנוסף, קיימת רשימה גולמית: משתמש:Gilgamesh/מומלצים לפי ותק. אפשר לקחת ממנה, אבל לשים לב שלא חל שינוי מאז כתיבת ההערות שלי. לבדוק כל ערך שאתה לוקח משם בעיון רב. אני ממליץ להתרכז ברשימה הראשונה שעליה עבדתי היום. אמור להספיק לך. יש שם הרבה ערכים בתחום הגאולוגיה - שים לב לא להציף את רשימת ההמתנה בערכים אלה. Gilgamesh (שיחה | תרומות | מונה) שכח לחתום

מעולה גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 16:37, 24 ביולי 2017 (IDT)

תיוגי טיוטות[עריכת קוד מקור]

תייגתי אותך בדפי שיחות של הטיוטות שלי, אבקש שתבדוק, מה שלא בדקת ואת מה שלאחר בדיקה שלך ותיקון שלי. בברכה, BDaniel - שיחה 11:19, 19 באוגוסט 2017 (IDT)

לידיעתך הטיוטות שביקשתי ממך לטפל הם: טיוטה:ROT13  •  טיוטה:אל נא תשירי  •  טיוטה:אני (שיר)  •  טיוטה:אסעד ע'נמה  •  טיוטה:היום הבין-לאומי לספרי ילדים  •  טיוטה:עיצוב אלגוריתמים  •  טיוטה:ויקיפדיה המודפסת (דרוש שתבדוק שוב לאחר תיקונים)  •  טיוטה:בית ספר לסמבה  •  טיוטה:בית חוף  •  טיוטה:יומנו של חנון - הבריחה (דרוש שתבדוק שוב לאחר תיקונים)  •  טיוטה:ויקיפדיה המלאית  •  טיוטה:גרסים איזמיילוב  •  טיוטה:ביואקוסטיקה (צריך את הדעה שלך על הערך לאחר דיון ממושך)  •  טיוטה:מדורת ליל אמצע הקיץ על חוף סקאגן  •  טיוטה:אגחארטה (אלבום) (צריך שתענה על שאלה)  •  טיוטה:יום המיילדות הבינלאומי. בברכה, BDaniel - שיחה 09:31, 20 באוגוסט 2017 (IDT)
הי דניאל, מאחר שתהליך החניכה שלך לא נושא פרי, אני חושש שעלי להמליץ על חסימה שלך מעריכה בוויקיפדיה. אתה לא מפנים הערות. לא עושה מאמץ לשפר את הכתיבה שלך. אתה ממשיך לייצר טיוטות בכמויות אדירות, שרק לקרוא אותן ולנסות להבין למה התכוונת בשל השימוש התמידי שלך בגוגל טרנסלייט - לוקח שעות. אתה מטמיע הערות שאתה מקבל בדף שיחה, אבל לא מצליח להסיק מההערות הללו כיצד יש לבחון את שאר הטקסט. כמו כן, אתה מעתיק הערות שוליים ללא הבנה של המקור ממנו העתקת אותם. לאור כל אלו, אני חושב שאין מנוס מחסימה ארוכה לטווח זמן של חצי שנה. אולי הזמן יעשה לך טוב ותהיה מוכן לבוא ולהשתפר באמת. מתייג את בריאן, ביורוקרטים ומפעילים‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏ . גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 18:13, 23 באוגוסט 2017 (IDT)
אני מסכימה. אם כי אני מציעה שדניאל יתחייב מעצמו להימנע מלערוך במשך חצי שנה בלי שיהיה צורך לחסום אותו. • צִבְיָהשיחה • א' באלול ה'תשע"ז 18:15, 23 באוגוסט 2017 (IDT)
BDaniel, אין ספק שכוונותיך טובות, אבל כשאתה משתמש בתרגום מכונה גרוע לכתיבת ערכים, ולא אתה ובוודאי לא הקוראים מבינים מה כתוב בערך זה מיותר ומזיק. כמו כן הבקשות החוזרות שלך מעורכים לעבור על תרגום המכונה ולתקן אותו עבורך גורמות לנזק. אני מציע שתוותר בחצי השנה הקרובה על כתיבת ערכים ותתמקד בנושאים שלא מצריכים כתיבה - למשל הוספת תמונות, סידור קטגוריות וכו'. אלו נושאים שזקוקים למישהו נמרץ כמוך ושבהם לא יהיה לך קושי לתרום. ערן - שיחה 01:03, 24 באוגוסט 2017 (IDT)
מצטרף להמלצתו של ערן בתוספת הצעה של כתיבה ישירה בעברית, ללא תרגום. יש מספיק ערכים שניתן לתרום להם או לכתוב ערכים חדשים בלי צורך לתרגם משפה שברור שאינך שולט בה די הצורך לתרגום. --‏Yoavd‏ • שיחה 07:33, 24 באוגוסט 2017 (IDT)
+1 Assayas - שיחה 07:35, 24 באוגוסט 2017 (IDT)
+1 אלדדשיחה 07:51, 24 באוגוסט 2017 (IDT)
גארפילד, TZivyA, ערן, Yoavd, Assayas ו-Eldad, זה מה שאני עושה לרוב, אך עם זאת עדיין ישנן בעיות בנושא הזה. למשל, ישנן טיוטות שאינן תרגום מכונה כפי שאתם אומרים, אך עדיין אתם אומרים כי יש בעיות איתן: טיוטה:אני (שיר), טיוטה:אני ואתה (שיר רחל), טיוטה:אל נא תשירי, טיוטה:בית ספר ש"י עגנון (נתניה), טיוטה:ניגונים, טיוטה:בוא אלי פרפר נחמד. בברכה, BDaniel - שיחה 10:18, 24 באוגוסט 2017 (IDT)
אני די בספק לגבי הוספת תוכן מכל סוג (גם לא מתורגם) בערכים. הבעיה היא לא רק בתרגום באנגלית, אלא גם ביכולת להתנסח בעברית. הוספת תמונות או סידור קטגוריות לא דורש הבנה מרשימה בשפה מכל סוג. זה עשוי להיות פתרון. • צִבְיָהשיחה • ב' באלול ה'תשע"ז 12:27, 24 באוגוסט 2017 (IDT)
מצטרף לצביה, לאור הניסיון שלי מהעבר. לדניאל יש משאבים ומרץ אין־סופיים, והצלבת נתונים, קטגוריות, עבודות טכניות במיזמים ומקבצים, וכל שכיוצא בהם, דניאל מבצע בצורה ייחודית שאין לו בה הרבה מתחרים. בסיכום החונכות שלי עם דניאל, זה גם מה שהמלצתי לגארפילד, ואף הוא הביע את הסכמתו לכך, ככל שזכור לי.
אך אעיר בהזדמנות זו כי בדיוני הצבעות למיניהם, דניאל נוטה לSymbol oppose vote.svg נגד באופן משמעותי; על ערך, תמונה, תבנית, מדיניות או גם ויקיפד. בדרך כלל הוא מנמק את הצבעתו בצורה לא מספיק ברורה. הייתי ממליץ לו לטובתו במקרים כאלו - לאהוב יותר את הבעד, ולהשתדל להתנסח ברור יותר. זה ישפר את המעמד והתדמית שלו באופן ניכר. דניאל, אני אומר זאת באהדה והערכה כנה. בברכה, קובץ על ידשיחה הצטרפו לבעלי הידע בתחומכם - מכפילים את המאה 16:03, 24 באוגוסט 2017 (IDT)
המשך השיחה ממשיך כאן. בברכה, BDaniel - שיחה 06:38, 28 באוגוסט 2017 (IDT)

עזרה[עריכת קוד מקור]

שלום,

אני חדשה בויקיפדיה.יש לי מספר שאלות.

אשמח לעזרה (לא יודעת אם כתבתי במקום הנכון...)

תודה --Bait shturman - שיחה 08:36, 22 באוגוסט 2017 (IDT)

פניתי בדוא"ל ל-Bait shturman שזקוקה לעזרה בנושא העלאת תמונות ואישורי OTRS, והצעתי לה שתתקשר אלי, בינתיים היא לא התקשרה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 03:56, 25 באוגוסט 2017 (IDT)

שאלה[עריכת קוד מקור]

שלום גארפילד! הייתי רוצה לשאול איזה חונך לפי דעתך יכול להתאים לי. תוכל לעוץ לי? כובש המלפפונים - שיחה 14:26, 23 באוגוסט 2017 (IDT)

הי כובש, השאלה היא באיזה תחומי עניין אתה כותב, ומה הנושא שלתחושתך אתה צריך בו עזרה וסיוע של חונך? גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 18:06, 23 באוגוסט 2017 (IDT)
אני מעוניין לכתוב בנושאי היסטוריה ופוליטיקה. יש לך הצעות בנוגע לחונכים? כובש המלפפונים - שיחה 12:16, 24 באוגוסט 2017 (IDT)
הי כובש, אני אשמח להיות החונך שלך אם תרצה בכך. שוב, השאלה האמיתית היא מה אתה מרגיש שאתה זקוק לו מהחונך שלך? הכוונה? עזרה במציאת חומרים מהימנים לכתוב מהם? בניית ערך בצורה נכונה? על איזה מידע אפשר לסמוך ועל איזה מידע לא? נסה להיות ממוקד יותר לגבי הציפיות שלך מהחונך. כמו כן, אני ממליץ שנעבוד סביב פרויקט מסוים. למשל, תחליט על ערך שמעניין אותך במיוחד, יכול להיות שזה ערך קיים שאינו מכסה באופן יסודי את הנושא, או ערך שאינו קיים עדיין וברצונך להתחיל לכתוב אותו. מחכה לתשובתך. אתה יכול גם להתכתב איתי במייל, אם אתה מרגיש בנוח יותר להתכתב באופן פרטי. (אם אתה מעדיף חונך אחר, שזה לגיטימי לחלוטין, ציין זאת ואחשוב על מועמד אחר). גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 21:52, 24 באוגוסט 2017 (IDT)
בסדר גמור. בויקייטנה, הוצע לי לשאול אותך בנוגע לחונך, ועשיתי זאת. לעת עתה לא אכתוב ערכים, אבל כשאכתתוב אשמח להיות חניך שלך ולהתייעץ איתך. Face-smile.svg כובש המלפפונים - שיחה 19:19, 25 באוגוסט 2017 (IDT)

התייחסות לדפי משתמש של חדשים[עריכת קוד מקור]

הי, האם תוכל לייעץ לי לגבי התייחסות לכמה דפי משתמש של חדשים, ומה הנוהג לפי ויקיפדיה:דף משתמש עזרה:דף משנה ומה כדאי לומר להם? אני רוצה שנקבל את פניהם בצורה יפה, ואולי חלק ממה שהם עושים אינו במסגרת מה שאנחנו מרשים... לדוגמא:

 • משתמש:O-ibitan כל עריכותיו של המשתמש בשנה האחרונה מרוכזות בעיקר בדף זה.
 • חלק מדפי המשנה של משתמש:215013095a כוללים עריכות של שינוי תאריכים לתאריכים עתידיים (מאות עריכות של קידום תאריך), וחלקם כוללים סדרות שאינן קיימות לדוגמא משתמש:215013095a/נעלמים. אני רואה שבנתיים הוא משתפר בתחביר ויקי אז יכול להיות שהוא רק מתאמן על הקוד. האם זה בסדר?
 • דפי המשנה של משתמש [VIGEEKO]
 • איך היית מתייחס למישהו שרק ערך את דף המשתמש שלו ועברו מאז חודשיים? לדוגמא משתמש:ליאל1213 והאם הדף שלו בסדר או שכדאי להעיר / למחוק ?

תודה מראש אמא של גולן - שיחה 09:30, 25 באוגוסט 2017 (IDT)

נראה לי זה בסדר 215013095a (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה
הי אמא של גולן, ברמת העקרון, המטרה הראשונה בניטור אחר משתמשים חדשים זה שהם לא יעשו נזק. כלומר, שלא יערכו במרחב הראשי מבלי להבין מה הם עושים. עקרונית כל עוד לא משתמשים בדף המשתמש כדי לקדם מניפסט מסוים או כדי להעלות באופן פירטי ערך לוויקיפדיה - הנוהל הוא שלא מתערבים. אבל, במקרים של משתמשים חדשים, מנטר עם רגישות והבנה למשתמש החדש, בהחלט יכול לפנות אל החדשים ולהציע עזרה. אשתמש במקרים שהעלית:
 1. משתמש:O-ibitan - מדובר במשתמש שאינו מגיב לדפי השיחה שלו. יכול להיות שהוא לא יודע כיצד, ויכול להיות שהוא לא רואה אותם. הייתי ממליץ על פניה במייל אליו כדי לנסות ולהבין במה מדובר. את התוכן שבדף המשתמש, העברתי את התוכן הרב לדף טיוטה, ועדכנתי אותו בדף השיחה שלו.
 2. משתמש:215013095a - כל עוד הוא לא כותב במרחב הראשי על ערכים עתידיים, זו לא בעיה. אני חושב שהנכון לעשות במקרה הזה הוא לפנות אליו ישירות, ולעדכן אותו על החשיבות של כתיבה בלשון עבר להמנע מספקולציות ודברים עתידיים שאינם ודאיים וכיוב'.
 3. לגבי משתמשים כמו VIGEEKO - הוא בבירור משתמש בפלטפורמה של דפי טיוטה אישיים, כדי להגדיל את החשיפה של סרטוני היוטיוב שלו. מחקתי לו את הטיוטות, ועדכנתי אותו בדף השיחה שלו שזו לא דרך לגיטימית להכניס מידע לוויקיפדיה.
 4. ליאל1213 - אני הייתי פונה לדף השיחה וממליץ לו למחוק את כל המידע שיש שם. בבירור מדובר בקטין, והוא חושף מידע אישי עליו ועל משפחתו, שבעיני עדיף שלא יהיה קיים במרחב הוירטואלי.
המשך שבוע טוב, גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 11:24, 27 באוגוסט 2017 (IDT)
תודה רבה! באם ליאל לא ערך חודשיים לחכות אם יגיב לפנייה או למחוק מדף המשתמש שלו? בברכה אמא של גולן - שיחה 11:41, 27 באוגוסט 2017 (IDT)
אם זה המצב, עדיף למחוק בהקדם. במקרה הכי גרוע, תמיד ניתן לשחזר לפי בקשתו/ה. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 11:44, 27 באוגוסט 2017 (IDT)
תודה!! אנא מחק גם את דף השיחה של משתמש זה שפתחתי היום. בברכה אמא של גולן - שיחה 11:48, 27 באוגוסט 2017 (IDT)
אני מעדיף להשאיר את דף השיחה, כדי להשאיר תיעוד למה שקרה, במידה והמשתמש מסיבה זו או אחרת ירצה לחזור לאתר ולבדוק את דף המשתמש שלו. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 11:55, 27 באוגוסט 2017 (IDT)

מפעיל מערכת[עריכת קוד מקור]

היי! על פי ויקיפדיה:מפעיל מערכת/לפי ותק, עברו כבר שלוש שנים מאז הדיון האחרון בהרשאות המפעיל שלך. תוכל לבקש את אשרורן מחדש בויקיפדיה:מפעיל נולד. תודה! ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 12:58, 14 בספטמבר 2017 (IDT)

הי עובד, תודה על התזכורת, בשל העיתוי של יום ההרשאה האחרון בשישי, תכננתי להעלות את עצמי לדיון במוצאי שבת. המשך יום טוב, גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 13:15, 14 בספטמבר 2017 (IDT)
הי גארפילד. עקב מיעוט העריכות שלי בוויקיפדיה, הבחנתי רק עכשיו שהתקיימה ההצבעה. אני מצטרף לתומכים, ומאחר שהמועד כבר תם והדיון אורכב, אני מביע כאן את תמיכתי והערכתי. Face-smile.svg. דני Danny-wשיחה 15:45, 28 בספטמבר 2017 (IDT)

דף המשתמש שלי[עריכת קוד מקור]

שלום גארפילד, מדוע ערכת שינויים בדף המשתמש שלי? Abity9 - שיחה 17:22, 14 בספטמבר 2017 (IDT)

עברתי על רשימת המעקב שלי, ו"ברחה" לי לחיצה על כפתור שחזור. שחזרתי את עצמי מייד והסברתי בתקציר שזו היתה טעות 🙈 גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 17:26, 14 בספטמבר 2017 (IDT)

פתיחת ערך לסבי שמחה והעלאת תמונה אליו[עריכת קוד מקור]

שלום, רציתי לבקש את עזרתך בפתיחת ערך לסבי שמחה סורוקר: ניסיתי להוסיף לערך תמונה שאבי צילם לפני שנים רבות בביתו של שמחה, והפעולה שלי תוייגה כמזיקה. אנחנו לא יודעים מתי בדיוק צולמה התמונה והפרט היחיד שניתן לראות מהתבוננות בתמונה היא שהמיקום הוא ביתו ברמת השרון. בנוסף, אשמח אם תוכל לעבור על הטיוטה שהעליתי ולראות שהכל תקין וכהלכה. אני מתכוון להוסיף עוד קצת מידע אבל הערך פחות או יותר מוכן, איך שאני רואה את זה. תודה Stavats - שיחה 19:52, 30 בספטמבר 2017 (IDT)

אני יודע שכוונותיך היו טובות[עריכת קוד מקור]

אבל המחשבה שמחיקת כמה משפטים מדף השיחה של עורך מסויים, תפתור את הבעיה האמיתית היא קצת נאיבית. אבל אני מעריך את הכוונה. Eladti - שיחה 23:59, 26 בספטמבר 2017 (IDT)

זה לא ישנה לעורכים המעורבים ישירות, אבל פחות ריח של דם מרחיק טורפים. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 00:03, 27 בספטמבר 2017 (IDT)

אהלן וזה[עריכת קוד מקור]

חסמת את הכתובת הזו: 46.116.198.19 (שיחה | תרומות | מונה) לזמן בלתי מוגבל. הנ"ל אכן יצור מזיק (רבע שעה בערך רק מחקתי את ההפניות שיצר), אבל דומני שהמדיניות היא לא לחסום לזמן בלתי מוגבל כתובות אנונימיות אלא לזמנים כמו חצי שנה וכדומה, משום שהן עשויות לעבור לאדם אחר. כמו כן, כשאני חוסמת לזמן ארוך אני משאירה הודעה בעניין ({{חסימה ממושכת}}) במידה והכתובת תעבור למשתמש אחר שיחליט שהוא רוצה לכתוב בויקיפדיה ערך מומלץ. • צִבְיָהשיחה • ז' בתשרי ה'תשע"ח 00:17, 27 בספטמבר 2017 (IDT)

צִבְיָה, לא הכרתי את תבנית חסימה ממושכת שיצרת. אני ממליצה שתפרסמי את קיומה בדף השיחה של ויקיפדיה:בקשות ממפעילים ותתייגי את המפעילים עם תבנית {{מפעילים}} תודה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 03:32, 27 בספטמבר 2017 (IDT)
הי, זו היתה טעות. מזל שבדקת. אני חסמתי אותו לחודש, לא יודע מה קרה בדרך. בכל מקרה עדכנתי את החסימה לחודש ועדכנתי בדף השיחה כמקובל. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 11:27, 27 בספטמבר 2017 (IDT)

בקשה לעזרה[עריכת קוד מקור]

הי גארפילד, אודה לעזרתך בנושא פרסום ערך. היום פירסמתי ערך והודיעו לי שמעבירים אותו לטיוטה... מה לעשות? תודה, רוני

הי רוני, הערך שכתבת דורש הרבה שכתוב ועבודה. כרגע הוא נראה כמו מאמר של מי שמקורב/אוהד את עבודתה של הד"ר ורדי. מכייוון שאצלנו נהוגה דרגת חשיבות אנציקלופדית לאישים מהאקדמיה של פרופ' ומעלה, זה נראה ממבט ראשון שהיא לא עומדת ברף החשיבות. אולם, אם היא אישיות חשובה במחקר הצבאי, ופרסומיה רבים ומעוררים התייחסות רבה או שהיא בתפקיד מרכזי כגון ראש פקולטה באוניברסיטה נחשבת - כמובן שניתן לשקול לחיוב ערך אודותיה. אצטרך להתסכל בבחינה מעמיקה יותר. בינתיים, אני ממליץ שתמצא יותר מקורות חיצוניים (פרסומים בעיתונים; אזכורים של מחקרה בספרים ידועים בתחומה; כתבות פרופיל במגזינים נחשבים וכיוב') שיוכלו לאמת את הטענות על מחקרה וחשיבותו. בהצלחה גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 20:53, 14 באוקטובר 2017 (IDT)

התייעצות[עריכת קוד מקור]

הי, מה עושים אם יש משתמש שלא בטוחים בעריכותיו לאורך זמן? כלומר, אם רוצים שעוד ויקיפד יעיף מבט על העריכות המצטברות שלו. האם יש דף? בקשה אישית? בוק:במ? אמא של גולן - שיחה 09:45, 16 באוקטובר 2017 (IDT)

אני נוהג להתייעץ עם ויקיפדים ותיקים, נחמדים ומהימנים ושואל אותם לדעתם. לא ניסיתי אף פעם בדף הבקשות המיוחדות. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 15:33, 16 באוקטובר 2017 (IDT)

עזרה לערך של מוזאון בית שטורמן[עריכת קוד מקור]

שלום,

פניתי אליך בעבר...מנסה לעדכן את הערך של מוזאון בית שטורמן באמצעות

טיוטה שיצרתי. האם תוכל לסייע לי?

תודה--Bait shturman - שיחה 12:09, 17 באוקטובר 2017 (IDT)

לידיעתך[עריכת קוד מקור]

החניך שלך חזר להשתמש בבובת הקש שלו. בינתיים בעיקר עריכות זוטות, אך כעת הוא עובד על טיוטה על ראש ממשלת בולגריה. חצי חציל 08:47, 23 באוקטובר 2017 (IDT)
בינתיים הוא העביר את זה למרחב הראשי, וכרגיל אצלו תרגום מכונה ללא שמץ ביקורת: "ראש ממשלת בולגריה בהאספה הלאומית הבולגרית מכונה כ"המנהיג של הקבינט"", "מונה... כדי לעמוד בראש הבחירות", "מונה... במהלך המשטר הסמכותי שלו" "הסיבה לסיום תפקידו... הוא מותו אשר נגרמה מתוצאה של רצח" ועוד פנינים. למעשה אני לא חושב שיש משפט תקין אחד בכל הטקסט, וזה בערך של פחות מעשרה משפטים (כולל הערות). לטיפולך המהיר אודה, אני נמנע איתו מכל קשר מאז התקרית ההיא. חצי חציל 20:59, 25 באוקטובר 2017 (IDT)

זאת ללא ספק בובת הקשר של דניאל. העברתי את הערך לטיוטה. ביקשתי את חסימת הבובה. אני לא זוכר מה נקבע לגבי דניאל - יתכן שיש לחסום אותו לצמיתות ולא לאפשר עריכה נוספת באתר. גילגמש שיחה 21:27, 25 באוקטובר 2017 (IDT)

ערך בית חיים שטורמן[עריכת קוד מקור]

הי,

אני מנסה לעדכן את הערך הקיים על מוזאון בית שטורמן באמצעות הטיוטה שכתבתי

אך לא מצליחה... האם תוכל לעזור ל?? --Bait shturman - שיחה 11:11, 25 באוקטובר 2017 (IDT)

בעיה בערך שיצרתי[עריכת קוד מקור]

היי, יצרתי ערך ששמו גזענות בקוריאה הדרומית.

בתוך הערך יש בלגן בהפרדה בין הערות השוליים לקריאה נוספת. כאשר אני עורך את הערך הבלגן פתאום מסתדר.

מה אפשר לעשות?

העלאת ערך - הארי היי[עריכת קוד מקור]

שלום גארפילד שמי אורי ובשבועיים האחרונים אני מגלה כמה אני מאותגר טכנית, דרך הניסיון הכושל להעלות ערך פשוט לויקיפדיה. כבר הייתי בקשר עם רחל והיא עזרה לי, אבל הערך עדיין לא יצא לאור והיא הפסיקה לענות למיילים ממני (אני לגמרי מבין אם פשוט נמאס לה ממני). אולי הישועה תבוא ממך? מדובר בערך הארי היי, שהועבר לטיוטות, או נמחק. לא ברור לי. בתודה אורי

היי, אפשר עזרה? הערך שכתבתי כבר עבר למרחב הערכים, אך עדיין משום מה בחיפוש בגוגל מופיע גם עמוד הלוגו כערך בפני עצמו, ועוד כדף שמועמד למחיקה. איך אני דואגת שזה לא יופיע כך בלי שהלוגו ירד מדף הערך שלי? אופרן - שיחה 09:47, 7 בדצמבר 2017 (IST)

ערך חדש[עריכת קוד מקור]

צהריים טובים! יצרתי ערך חדש לפני חודש ובינתיים לא הצלחתי לקבל סיוע מאף אחד בנוגע להעברתו מערך שנמצא כטיוטא לערך ציבורי. האם תוכל להגיד לי כיצד לעשות זאת, או מה עלי לעשות לפני כן? מצ"ב קישור לערך: https://he.wikipedia.org/wiki/משתמש:Tsideshow/הפורום_לחשיבה_אזורית

בתודה מראש, טל

תמונות מארכיון[עריכת קוד מקור]

שלום יש בארכיון קיבוץ רביבים תמונות מהשנים הראשונים 1943-1948 צולמו ע"י חבר מראשני העולים למצפה רביבים ,בשם "קוצי" מאיר מזרחי ז"ל. איך אני יכול להעלות אותם לויקישיתוף לא הצלחתי Agr919 - שיחה 18:35, 11 בדצמבר 2017 (IST)

הצבעה על ערכים מומלצים[עריכת קוד מקור]

שלום! ראיתי את הדיון במזנון (בהשתתפות גילגמש), שם הוא כתב:

"לפני חודש היה ערך טוב שבמשך שלושה שבועות לא נמצאו שישה אנשים שיתמכו בהכללתו בין הערכים המומלצים שלנו. אני לא זוכר אם היו הצבעות נגד, אבל גם אם כן הן לא הגיעו לרף שיכול היה למנוע את ההמלצה. היתי מעדיף שיכנס עורך ותיק שאיננו פעיל ויצביע מאשר המצב שהתקבל בפועל - הערך לא עבר כי פשוט לא הייתה מספיק תמיכה למרות שהשארנו אותו במשך שבועות רבים בהצבעה."

רציתי לומר שאני בדרך כלל מנסה להימנע מדיונים כי הם מכלי זמן, אבל אם אתה או גילגמש נתקלים בדיון הצבעה על ערך מומלץ שבו אין מספיק השתתפות, אין לי שום בעיה שתתייגו אותי / תפנו אליי בדף השיחה שלי, ואני מניח שאמצא זמן לעבור על הערך הנדון ולהגיע לדעה לגביו :) אוריאל, Orielno - שיחה 08:34, 19 בדצמבר 2017 (IST)

שלום Orielno,
למרבה הצער במרבית ההצבעות אין מספיק מצביעים. ראה בבקשה את המצב הנוכחי - יש שני ערכים שמועמדים לדיון (אחד להוספה השני להסרה) ועד כה קומץ מצביעים. גרוע מכך, ברשימת המתנה עומדים למעלה מעשרה ערכים (חלקם להוספה וחלקם להסרה) וכמעט שאין השתתפות בדיונים השונים. אין כמעט ביקורת חיובית או שלילית על הערכים, אין כמעט דיון. לכן, אשמח אם תכנס בבקשה לדף ותראה אם יש לך עניין באחד הערכים שנמצאים ברשימת המתנה (הם כולם צפויים להגיע להצבעה בשלב זה או אחר) וכמובן לדף ההצבעה עצמה. יש הצבעות כל שבוע (הצבעה חדשה נפתחת כמעט תמיד במוצ"ש) גילגמש שיחה 10:15, 19 בדצמבר 2017 (IST)
גילגמש (חשבתי שאתה בחופשה?) אני לא יכול להתחייב, אבל אשתדל. אוריאל, Orielno - שיחה 10:23, 19 בדצמבר 2017 (IST)
אני בחופשה חלקית. עדיין עובר על רשימת המעקב ומטפל בערכים מומלצים. גילגמש שיחה 10:29, 19 בדצמבר 2017 (IST)

העלאת תמונה- לא מתאפשר עקב חסימות חוזרות ונשנות וכו' - שלחתי לך מייל ![עריכת קוד מקור]

תאריך: יום שלישי, 26 דצמבר, 2017

שלום,
אני מנסה להעלות תמונה בפורמט JPG (תוך חסימות חוזרות ונשנות) תמונה שרכשתי ברשיון מלא מחברה אמריקאית ידועה.
ברשותי הרשיון המלא מעיד על כך שאני הבעלים החוקי של התמונה שרכשתי:
Standard License כולל מספר רשיון וכל הפרטים הנחוצים שיוצר התמונה העביר אלי באמצעות החברה האמריקאית.
למרות הכל, איני מצליח להעלות את התמונה שהיא כעת בבעלותי החוקית המלאה.
אודה לך תמיכתך בנושא זה.
כל טוב,
דורון ועמיחי צור
(דורון צור)

דורון ועמיחי צור, בעלות פיזית על תמונה אינה יוצרת לך זכויות יוצרים על התמונה. לוויקישיתוף אפשר להעלות תמונות שאתה בעל זכויות היוצרים, או שקיבלת אישור לכך מבעל זכויות היוצרים בהתאם להנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS. בכל אופן הבעיות שאתה נתקל בהן הו טכניות כי אתה מנסה להעלות דרך העורך החזותי שלא נותן לעורכים חדשים לעשות זאת. אין בעיה להעלות ישירות לוויקיישתוף דרך הקישור כאן. אבל עדיין נשארה הבעיה האם אתה בעל זכויות היוצרים על התמונה. או האם זכויות היוצרים עליה פגו. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 07:31, 26 בדצמבר 2017 (IST)

שלום הגב' יריב, הנני מודה לך שהואלת להשיב לי.

אבקש להסב תשומת הלב שמעולם לא טענתי שבעלות פיזית על תמונה יוצרת לי זכויות יוצרים על התמונה.
אמרתי ש: ברשותי הרשיון המלא מעיד על כך שאני הבעלים החוקי של התמונה שרכשתי
(באמצעות החברה האמריקאית מאת יוצר התמונה).

לא יצרתי את התמונה, אלא רכשתי את הזכויות עליה המעניקות לי רשיון לפרסמה ברשות הכלל.
אדם שיוריד למחשבו התמונה היא תהא ברשותו אך אסור לו לפרסם אותה ברשות הרבים כי הוא לא רכש אותה כפי שאני רכשתי אותה.

זה עתה פניתי לחברה האמריקאית דרכה מכר היוצר את התמונה שלו שרכשתי רשיון בעלות עליה בכסף מלא
והם אישרו בפני שאין כל מניעה לפרסם התמונה בויקיפדיה.
(עותק מלא של התנהלות השיחה עמם שמור עימי).
הם ציינו בפני שבקישור הבא: Wikipedia:Image use policy
מופיעות 4 אפשרויות שבמידה והתמונה מתאימה לאחת מהן אין כל מניעה להעלות התמונה לויקיפדיה.
בנוסף, הם ביקשו ממני חזור ובקש שאשלח הרשיון שהם הנפיקו לי עבור הבעלות על התמונה לעורך הויקי.
האם זה אומר שעלי לשלוח זאת למי ?

ממתין לתשובתך/ תשובת העורכים,
דורון ועמיחי צור
(דורון צור)

העלאת תמונות[עריכת קוד מקור]

שלום רב,

שמי נדב לבנטר ואני עובד בחברה שנקראת yes studios. אנו אחראים על ההפצה העולמית של תוכן המקור של יס, ושל תכנים נוספים. כחלק מעבודתי אני רוצה לעדכן את הערכים של הסדרות שלנו. אני מנסה להעלות תמונות חדשות לסדרות ולכוכבים, התמונות שאני רוצה להשתמש בהן צולמו בהפקות שלנו, כמו פאודה לדוגמא. הבעיה היא שהוא לא נותן לי להעלות את התמונות. אשמח לעזרה. תודה מראש,

נדב לבנטר

"נזיפה"[עריכת קוד מקור]

מילא אין לך זכות הצבעה, אבל לתלות שלט??? קריצה נא לחזור אלינו בהקדם עם כל המרץ. ביקורת - שיחה 09:07, 18 בינואר 2018 (IST)


אליעד בר[עריכת קוד מקור]

שלום גארפילד! אשמח אם תסתכל על הערך אליעד בר ועל הדיון בנוגע אליו ותצביעה בבקשה. תודה רבה וסופ"ש נעים! Yotamsvoray - שיחה 20:23, 19 בינואר 2018 (IST)

הפנייה לערך מורחב[עריכת קוד מקור]

שלום רב,

אשמח לדעת כיצד אני יוצר הפנייה להרחבה.

בברכה

--Yehonatan Hershberg - שיחה 14:19, 21 בינואר 2018 (IST)

יהונתן, {{ערך מורחב|מדינת ישראל}} =
Postscript-viewer-shaded.png ערך מורחב – מדינת ישראל
בברכה, בתודה ובסליחה... קובץ על ידשיחה ♦ 16:11, 21 בינואר 2018 (IST)

שינוי לוגו[עריכת קוד מקור]

שלום, אני מבקשת לשנות את לוגו החברה שלנו בויקיפדיה. אשמח לעזרה. תודה רבה עידית שיינין

עידית, אם מדובר על שיפור קל בלוגו הישן, תעלו את הקובץ החדש כאן. אם מדובר על לוגו אחר, כאן. קובץ על ידשיחה ♦ 16:19, 21 בינואר 2018 (IST)

החממה[עריכת קוד מקור]

שלום גארפילד, לפני כבערך שנה וחצי הצטרפתי למיזם החונכות, אך הסרת אותי מכך, בטענה שאני ויקיפד צעיר מידיי ללא ניסיון מספיק. לפני כמספר ימים, הצטרפתי שוב, מיכוון שאני חושב שהגיע זמני לתרום לקהילת הויקיפדים הצעירה, במחשבה שאני מספיק מנוסה ועם רצון לתרום. להפתעתי ראיתי כי שמי הוסר מהרשימה, ללא שום הסבר מדוע הסירו אותי. מיכוון שאתה נראה לי כאחד שמבין במתנהל בחממה, ובתור זה שהסיר אותי בפעם האחרונה מהמיזם (ובצדק יש לציין)-די נעלבתי שלא קיבלתי שום הסבר, לא בדף השיחה שלי ולא בשום מקום אחר. אשמח לדעת אם יש לך מידע בנדון. תודה! :)--Muhallebi 17:35, 21 בפברואר 2018 (IST)

שלום Muhallebi. מי שהסיר אותך מהחממה הוא גילגמש. גילגמש הסיר אותך ונימק בתקציר העריכה כמו שאפשר לראות כאן. אני גם סבור שמשתמש בעל פחות מ-30 עריכות במרחב התוכן לא יכול לשמש כחונך. • בקרה וייעוץשיחה • ו' באדר ה'תשע"ח • 17:41, 21 בפברואר 2018 (IST)
Muhallebi שלום, התרומות המצטברות שלך ב-2017 היו 34 עריכות. במצב כזה, אני לא רואה הבדל משמעותי בתרומה שלך לאתר ובהבנה שלך על אופן ההתנהלות של הקהילה. לכן הוסר שמך מרשימת החונכים. אתה כמובן יכול לתרום ולסייע בלי קשר לרשימת החונכים, ולפנות לעורכים שמבקשים סיוע בחממה - על כך אין שום איסור. ברגע שתתחיל תרום באופן סדיר, ונוכל להתרשם ממך וממזגך בצורה יותר ברורה, אשמח שתצטרף למצבת החונכים שלנו. ברגע שתגיע ל-2000 עריכות או שתפעל בצורה שוטפת לאורך חצי שנה, ללא התנגשויות או בעיות עם חברי הקהילה - אני אשמח שתצטרף. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 10:42, 23 בפברואר 2018 (IST)