AJ Lee

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
Gnome-edit-clear.svg ערך זה זקוק לעריכה: הסיבה לכך היא: כתוב כמשפטים. קישורים לאתרים חיצוניים מתוך הערך, קישורים פנימיים ועריכה כללית.
אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה.
אפריל ג'נט מנדז / AJ Lee, דצמבר 2011

אפריל ג'נט מנדזאנגלית: April Jeanette Mendez; נולדה ב-19 במרץ 1987), המוכרת כ- AJ Lee, היא מתאבקת מקצועית אמריקאית המתאבקת ב-WWE והיא "אלופת הדיווס ששברה את שיא כל הזמנים ושמרה על התואר למשך 295 ימים. ב-7 באפריל 2014 הובסה על ידי פייג'(paige) והפסידה את התואר שלה.

לפני שחתמה ב-WWE הופיעה מנדז בחברות היאבקות רבות ושם היה כינויה Miss April. באחת מחברות ההיאבקות שהשתתפה בהן היא הייתה אחת מ"אלופות זוגות הבנות".

NXT[עריכת קוד מקור | עריכה]

אחרי שחתמה ב-WWE בשנת 2009 לקחה מנדז חלק בעונה השלישית של סדרת הטלוויזיה NXT. כבר בתוכניות הראשונות היה ניתן לראות את התלהבותה הרבה והמרץ הרב שבה. כאשר נתבקשו כל הבנות להסביר מדוע הן הראויות ביותר להפיכת כוכבות ה-WWE הבאות, AJ,לא כמו רוב הבנות... היא לא הדגישה את עצמה במיוחד ולגלגה על השאר אלא הדגישה שהיא לטעמה טומבוי, חנונית. ‏[1] המורה שלה בתוכנית היה פרימו, כוכב WWE.

את התוכנית סיימה AJ במקום השלישי ונבחרה להיות אחת מהבנות שיהיו כוכבות WWE הבאות.

זוגיות עם דניאל בריין[עריכת קוד מקור | עריכה]

שנה לאחר שחתמה על חוזה השתתפות ב-WWE, החלה AJ לככב בסיפורים הראשיים של המקום.

היא שיחקה את חברה של דניאל בריין, כוכב ה-WWE ואלוף העולם במשקל כבד בעבר.

AJ אהבה את בריין בכל ליבה, חברתה קטלין לא יכלה לשאת את כל מה שעובר על AJ ורצתה לעזור לה. היא הסבירה לה שהוא לא באמת אוהב אותה ומנצל אותה אך AJ לא הקשיבה לה ובכל פעם שקטלין דיברה על מה שקורה בינה לבין דניאל AJ סטרה לה. קטלין הפסיקה להתערב.

ברסמלניה 28 נערך קרב על אליפות העולם במשקל כבד: דניאל בריין נגד שיימוס. אחרי רסלמניה בריין יצא לזירה ונשא נאום זועם על שיימוס ועל AJ ואז הוא נפרד ממנה מול כולם.

דניאל בריין, סי אם פאנק וקיין[עריכת קוד מקור | עריכה]

היא פונה לסי אם פאנק והיא מתחילה לחבב אותו אך מבחינתו לא קורה שום דבר. דניאל זעם מאוד וכעס על פאנק, AJ יצאה לזירה והגנה על פאנק, עם הזמן בריין חזר לחבב את AJ והיא קיבלה את כל תשומת הלב שהיא רצתה להשיג כפי שהיא אמרה.

בקרב שנערך בRaw פאנק וAJ התאחדו לקבוצה ודניאל בריין וקיין התחברו לקבוצה. כשפאנק היה תשוש בחוסר כוחות הוא נתן לAJ להיכנס לזירה ולהתמודד נגד קיין אך היא בחרה להמשיך את הקרב בצורה שונה. תחילה נראתה מפוחדת מאוד אך פתאום חייכה חיוך גדול ודילגה מסביב לקיין.

כמובן שהאיש המכונה "המפצלת האדומה והגדולה" היה נראה מעוצבן אך מבולבל וברגע שהוא הסתובב לAJ שמאחוריו היא קפצה לידיו ונישקה אותו, לאחר מכן הוא עזב את הזירה ועמד מחוץ לה. דניאל בריין, סי אם פאנק וקיין הביטו בAJ המחוייכת שישבה בזירה "בסגנון סי אם פאנק" בפנים מבולבלות.

המנהלת של Raw[עריכת קוד מקור | עריכה]

כעבור זמן מה פאנק התרחק גם הוא מאזור AJ מה שגרם לבריין ולה לחזור להיות זוג. Raw אחד בריין הציע לAJ נישואים והיא הסכימה, נקבע כי בתוכנית ה-1000 של Raw תיערך החתונה. כשהגיע יום החתונה הכל נראה טוב, המחתן היה מצחיק, בריין וAJ נראו שמחים רק הקהל לא שמח וצעקות "לא! לא! לא!" נשמעו לאורך כל החתונה עד שהגיע סופה המפתיע. הטבעות נענדו ושניהם חייכו אך אז AJ אמרה "אני אומרת כן אבל לא לדניאל, אני אומרת כן לאיש אחר." היא אמרה ואז נשמע השיר של המנהל ה-WWE מר מקמהן שהציג את המנהלת החדשה של התוכנית: AJ. קריאות שמחה נשמעו בכל האולם אך בריין הכועס הרס את כל הקישוטים שהיו בזירה והראה את עצביו.

ג'ון סינה וויקי[עריכת קוד מקור | עריכה]

ויקי גררו תמיד רצתה להיות השולטת וביום אחד היא מצאה את ההזדמנות. ויקי זייפה תמונות, שיחות וסרטונים של AJ ואחד מכוכבי ה-WWE הכי גדולים ומפורסמים בהיסטוריה ג'ון סינה שכוונותיהן רומנטיות והראתה אותן בסוד למר מקמהן. מכיוון שהמנהלת לא יכולה לנהל זוגיות אם אף אחד מהאנשים בחברה AJ נאלצה לפרוש מתפקידה בזירה ובמקומה מינה מר מקמהן את ויקי גררו להיות המנהלת הזמנית של Raw וSmackdown.

גם לאחר שאיבדה AJ את עבודתה ויקי לא הרפתה ממנה והמשיכה להציק לה על כך שניהלה רומן סודי עם הכוכב ג'ון סינה שגם הוא לא עצר את עצמו מלהגיב ונכנס לא מעט לזירה על מנת להבהיר שהכל אלו שמועות מופרחות אך ברגע שמישהו מהם הכחיש ויקי הביאה הוכחה מזויפת שהם אכן יוצאים. באחת הפעמים סינה ואיי ג'יי התנשקו מול עיניה של ויקי על מנת לגרום לה להפסיק אך למרות זאת הדבר לא הסתיים. בספיישל שהיה, TLC נערך קרב בין ג'ון סינה לדולף זיגלר על המזוודה שבה יש חוזה לקרב על אליפות המשקל כבד. כאשר סינה טיפס על הסולם והניצחון שלו היה מובטח AJ הפילה אותו מהסולם וזיגלר נשאר עם המזוודה. הסיפור בין ויקי לAJ הסתיים בטקס פרסי הסלאמי.

זוגיות עם דולף זיגלר[עריכת קוד מקור | עריכה]

עקב כל הנשיקות שהיו לAJ במהלך כל סיפורי הרקע בהן הייתה מעורבת כל אפשרויות ההצבעה בקטגוריה נשיקת השנה היו נשיקות של AJ עם: דניאל בריין, קיין, פאנק וג'ון סינה. המנצחת כמובן הייתה AJ עם ג'ון סינה. כאשר AJ ניגשה לקבל את הפרס ויקי עצרה בעדה ודרשה הסבר על מה שקרה ב-TLC. כמובן שAJ לא הסכימה לדבר ואמרה "אני לא הולכת להגיד שום דבר." ולקחה את הפרס ויקי שהייתה המנהלת של דולף זיגלר אמרה שדולף יודע שהיא מעמידה פנים ושהיא לא עשתה את זה על מנת לעזור לו ואז הוא הגיע. זיגלר עצר את AJ מלהתפרץ על ויקי שהייתה לגמרי מופתעת מההתעלמות של זילגר כלפיה. AJ אמרה לויקי "אולי זכיתי בנשיקת השנה, אבל זה כלום לעומת זה." ונישקה את זיגלר, ויקי העצבנית חזרה אל מאחורי הקלעים, AJ לקחה את הפסלון של וחזרה גם היא אל חדרה שמאחורי הקלעים. מאז AJ וזילגר היו זוג עד אירוע ה"נקמה" [באנגלית: Payback]

Payback ויריבות עם קטלין[עריכת קוד מקור | עריכה]

קטלין שהייתה חברתה הטובה ביותר של AJ נהפכה ליריבה הגדולה ביותר שלה. הכל התחיל מתוכנית Raw שבה נערך קרב Battle Royal שבו צריך להוציא את כל 3 הדיווס האחרות מהזירה כדי לזכות בקרב על אליפות הדיווס. כשהקרב התחיל AJ קפצה לידיה של טמינה סנוקה, טמינה בעטה בה וAJ נשארה המומה, שרועה על הזירה לאורך כל הקרב. ליילה [באנגלית: Layla] שהעיפה את כל שאר המתמודדות האחרות נעמי, אקסנה וטמינה חשבה שהיא ניצחה בקרב אך כשהיא הסתובבה היא ראתה את AJ שוכבת בזירה. ליילה שראתה בדבר צעד קטן על מנת להשיג את הקרב גררה את AJ לחבלים וניסתה להוציא אותה משם, אך כאשר AJ הייתה קרובה להדחה היא דחפה את ליילה ממנה ובעטה אותה החוצה. קטלין שישבה בשולחן השדרנים צפתה בלכל המתרחש בקרב והבינה מה מצופה לה. בכל שבוע AJ וקטלין נפגשו מאחורי הקלעים וירדו אחת על השנייה אבל השיא היה שבכל שבוע קטלין קיבלה מתנות מאחד שקרא לעצמו "המעריץ הסודי שלה". לאחר חודש כמעט קטלין והמעריץ הסודי שלה קבעו פגישה בזירה בRaw. ליילה שהייתה חברתה הטובה של קטלין פחדה שמא קטלין תיפגע אך קטלין לא ראתה בדבר שום אפשרות לפגיעה בה. כשהגיע יום הפגישה קטלין עמדה בזירה והזמינה את המעריץ הסודי שלה לצאת החוצה. כשהוא יצא היא הבחינה בביג אי לנגסטון [באנגלית: Big E Langston] שהוא ידידה הטוב של AJ. קטלין נראתה מבולבלת אך ביג אי אמר לה שאין לה מה לדאוג, ברגע שהוא ראה אותה הוא ידע שהוא מאוהב, השניים התקרבו לנשיקה אך אז ביג אי דחף את קטלין והפיל אותה. שיר הכניסה של AJ התנגן וקטלין הבינה מה קרה. "איך את מרגישה עכשיו קטלין? חסרת ערך? לבד? שבורה? כך אני הרגשתי כשאת נטשת אותי. תראי קטלין אני בזבתי את השנה האחרונה כשאני נותנת לגברים לפגוע בי: ג'ון סינה, דניאל בריין, סי אם פאנק. הם ראו אותי כהזדמנות והם ניפצו אותי כמו זכוכית. ואיפה החברה שלי? רודפת את אליפות הדיווס. אבל גם ניפוץ זכוכית, אם אתה לא נזהר, זה חותך אותך עמוק מאוד." AJ אמרה לה. "את משוגעת!" קטלין אמרה. AJ השיבה שאולי קטלין חזקה ממנה יותר פיזית אך במחשבה AJ מנצחת, AJ קראה לקטלין פרה פתטית וקטלין סתרה לה. כך נקבע קרב בין AJ לקטלין בספיישל החדש "פייבק". בפייבק, AJ הביסה את קטלין בעזרת ההכנעה שלה "האלמנה השחורה" [באנגלית: The Black Widow], והפכה לאלופת הדיוות. אך מאוחר יותר באותו ספיישל נערך גם קרב בין דולף זיגלר לאלברטו דל ריו בשביל האליפות ודל ריו ניצח משום שAJ רצתה לעזור לזיגלר והרביצה לדל ריו עם החגורה מה שנחשב פסילה.

Raw לאחר מכן דולף זיגלר זרק את AJ, ובתור נקמה, AJ התפרצה לזירה במהלך קרב בין דל ריו וזיגלר וגרמה לזיגלר להפסיד, ולאחר שדל ריו עזב, ביג E לנגסטון בא ותקף את זיגלר. ב-2 באוגוסט 2013, בסמאקדאון, התקיים קרב חוזר על אליפות הדיוות בין AJ לקייטלין, שבו ליילה בגדה בקייטלין, מה שגרם לקייטלין להפסיד בקרב. בסאמרסלאם 2013, קייטלין ודולף זיגלר ניצחו את AJ וביג E לנגסטון בקרב זוגות שסיים את הפיוד בין AJ לקייטלין.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]

  1. ^ ”אני אוהבת מכוניות, משחקי מחשב וחוברות קומיקס.“ היא אמרה בזמן שהיא לובשת חולצה שעליה הכיתוב:" I love nerds".