פיירי טייל

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
פיירי טייל
230px-FairyTail-Volume 1 Cover.jpg
כרך המנגה הראשון בסדרה. הוצא לאור בהוצאת Kodansha ב-15 בדצמבר 2006, יפן.
סוגה הרפתקאות, פעולה, קומדיה, דרמה, שונן
מאנגה
יוצר מָשִׁימָה הִירוֹ
מאייר מָשִׁימָה הִירוֹ
התפרסם לראשונה במגזין Weekly Shonen Jump
תקופת הפרסום המקורית 2006 - רץ
מספר הכרכים שהתפרסמו 54 כרכים ו-504 צאפטרים (נכון לאוקטובר 2016)
אנימה
אורך פרק כ-24 דקות
במאי שינג'י אישיהארה
תסריטאי מאסאשי סוגו
סטודיו Satelight
רשת שידור TV Tokyo
תקופת שידור מקורית 12 באוקטובר 2009 - 26 במרץ 2016
מספר הפרקים 277 פרקים


פיירי טייליפנית: フェアリーテイル) היא סדרת מנגה הנכתבת ומאויירת על ידי המנגקה הירו מָשִׁימָה. הסדרה החלה לצאת לאור באופן סדיר בשבועון Weekly Shōnen Magazine, וב-2009 יצאה לאור גם סדרת אנימה מסטודיו Satelight. למנגה יצאו כ-50 כרכים ו-449 פרקים (נכון לאוגוסט 2015) ולאנימה יצאו כ-277 פרקים. בנוסף, שבעה פרקי OVA יצאו לסדרה, והם Welcome to Fairy Hills!! ,"Fairy Academy - Yankee-kun and Yankee-chan!", "Memory Days", "Fairies' Training Camp Important to the relief for the win!?", "The Exciting Ryuzetsu Land" ,"Fairy Tail x Rave" , Fairy Penalty Game

בשנת 2012 יצא לאקרנים סרט המבוסס על הסדרה ושמו Fairy Tail the Movie: The Phoenix Priestess. סדרת האנימה הסתיימה ב-30 במרץ 2013, לאחר 175 פרקים; ב-5 אפריל 2014 חזרה הסדרה לשדר, מתחילתה של העונה הקודמת וממשיכה עם הקו העלילתי מנקודת ההפסקה הקודמת שלה, פרק 176, זאת כדי שסדרת האנימה והמנגה לא תהיינה באותה נקודה של העלילה, וכך גם קרה ב-26 במרץ 2016, לאחר 102 פרקים מאז ההפסקה הקודמת, האנימה יצאה להפסקה נוספת למען אותה מטרה.

תקציר העלילה[עריכת קוד מקור | עריכה]

העלילה מספרת על נאטסו דראגניל, מכשף בגילדת פיירי טייל שבעיר מגנוליה, וחבריו הטובים לוסי, גריי, ארזה והאפי, ושאר חברי הגילדה. במהלך הסדרה הם נלחמים בגילדות אפלות, בשדים ובמכשפים מרושעים, עוזרים לאנשים בעת צרה, מבצעים את משימות הגילדה ומגלים סודות על העבר אחד של השני.

דמויות[עריכת קוד מקור | עריכה]

פיירי טייל[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • נאטסו דראגניל - הדמות הראשית של הסדרה, חבר בגילדת פיירי טייל. מכונה "סלמנדר". הוא שולט בקסם קטילת דרקונים, כשהאלמנט שלו הוא אש. הוא בנו המאומץ של דרקון אש בשם איגניל, שנעלם בשנת X777. בארק טרטרוס התברר שאיגניל למעשה נכנס אל תוך גופו של נאטסו. נוהג להתקוטט עם גריי ולעתים גם עם גאג'יל, וחברים נוספים בגילדה שלו. הוא ידוע בהתנהגותו הטיפשית והחביבה, והוא לוקה במחלת ים בעת נסיעה בכלי תחבורה. נאטסו היה אחיו הצעיר של המכשף האפל זרף, ושהוא מת בגיל צעיר. בגלל מותו זרף החל ללמוד את קסם המוות. לבסוף, זרף החזיר את נאטסו לחיים בתור E.N.D, השד החזק ביותר שלו.(אגב, ראשי התיבות של E.N.D הם אטריוס נאטסו דראגניל. אטריוס הם שדים שנוצרו מהספרים של זרף.) בן 400 שנה
 • לוסי הארטפיליה - אחת הדמויות הראשיות בסדרה. חלומה היה להצטרף לגילדת מכשפים נחשבת, והצטרפה לפיירי טייל לאחר שפגשה בנאטסו. מכשפת שמימית השולטת בכישוף זימון, ולבסוף אוחזת בעשרה ממפתחות המזלות וששה מפתחות כסף. היא בת למשפחת האטרפיליה המכובדת והעשירה, אימה נפטרה כשהייתה בגיל צעיר ואביה מת במהלך הסדרה. הייתה שותפתה של קאנה בבחינות לרמת אס באי טנרו ונלכדה באי לשבע שנים. איבדה את אקווריוס (הדלי), הרוח הוותיקה ביותר שלה כשהקריבה את המפתח שלה כדי לזמן את מלך הרוחות בארק טרטרוס. בשנת הפירוק של פיירי טייל היא עבדה ככתבת מתמחה בסורסרר וויקלי ופיתחה את היכולת לשנות צורה לתלבושות המתאימות לרוחות שלה (יכולת הדומה לקסם של ארזה) ולקבל חלק מכוחותיהן, מה שמעניק לה תפקיד פעיל יותר בקרב.
 • האפי - אקסיד כחול בעל כישוף תעופה. חברו הטוב ביותר של נאטסו מאז ילדותו, והיה איתו מרגע בקיעתו מהביצה. בארק אדולס התברר מוצאו כאקסיד ושהוא נשלח על ידי מלכת האקסיד לארץ כשהיה בביצה, במסווה של משימה ללקיחת הקסם של קוטלי הדרקונים (אבל באמת כדי להציל את האקסיד הצעירים מחזיון המלכה על חורבן אדולס). בקע מהביצה אחרי שנאטסו וליסאנה טיפלו בה יחד וגדל בפיירי טייל כחבר בגילדה. אוהב דגים ואת שארל.
 • ארזה סקארלט - חברה בגילדת פיירי טייל, מכשפה ברמת אס, ויותר מאוחר גם המאסטרית השביעית של הגילדה. נחשבת לאישה החזקה ביותר בגילדה. בזכות עובדה זו הרוויחה את כינויה "טיטאניה", מלכת הפיות. היא משתמשת בקסם התחמשות הקרוי קאנסו, המאפשר לה לאחסן חרבות בממד כיס, אך בזכות כוחה הרב, היא מסוגלת לשמור שם שריונות. בעקבות אופיה והתנהגותה הקשוחה היא נוהגת להפחיד את רוב חברי הגילדה. בילדותה, ארזה הייתה אסירה ב"מגדל גן העדן" אשר היה חלק ממערכת "אר", קסם בלתי חוקי אשר מיועד להחייאת המתים. ארזה הייתה אחת מבין "הילדים להקרבה" אשר נשבו ונכפו לבנות ולהשלים את מגדל זה. בתחילת האנימה גילה של ארזה הוא 19. ב"מגדל גן העדן" כאשר נספגה לתוך האטריות בתקווה לדקה את "מערכת אר" ראתה ארזה הזייה שבה, היא מדמיינת את חברי פייר טייל ליד קברה, ושמה מאוית "erza".
 • גריי פולבאסטר - חבר בגילדת פיירי טייל ואחד החברים הכי טובים של נאטסו. שולט בקסם מסוג יצירה, יצירת קרח, אשר בא לידי ביטוי ביצירת כלי נשק מקרח. בילדותו, גריי היה תלמידה של אול אשר אימצה אליה את גריי לאחר שכפרו נהרס ולימדה אותו את קסם יצירת הקרח, והיא זו שהקריבה את חייה על מנת להגן על שני תלמידיה מהשד דילאורה שהרג את הוריו והרס את כפרו. במהלך ארק טרטרוס, הוא מקבל מאביו את קסם קטילת שדי הקרח, ובאמצעותו מצליח להרוג מספר שדים, ומאז הוא יכול להפוך את העור על חצי מגופו לשחור. אחת מהבדיחות החוזרות בסדרה היא הרגלו להתפשט בלי לשים לב בכלל .
 • מאקארוב דרייאר - המאסטר השלישי, השישי והשמיני של פיירי טייל. אביו של איוואן דרייאר וסבו של לאקסוס דרייאר. הוא ידוע בהתנהגותו האבהית והחביבה, ואוהב ומאמין בכל חברי פיירי טייל. הוא נמוך מאוד יחסית לשאר הדמויות אך עוצמתי ביותר, ונחשב לאחד מעשרת המכשפים הקדושים. הוא שולט בקסם אור וטיטאן, המאפשר לו לשנות את גודלו. אביו, יורי דרייאר, היה אחד מארבעת המייסדים של גילדת פיירי טייל.
 • וונדי מארבל - חברה בגילדת פיירי טייל. הצטרפה לפיירי טייל לאחר שהתגלה שהתגלה כי הגילדה הקודמת בה הייתה אינה קיימת כלל. עזרה להביס את גילדת אורסיון סייס יחד עם שאר חברי הצוותים של ברית הגילדות. הקסם שלה הוא קסם קטילת דרקוני השמיים, אשר בניגוד למרבית שאר סוגי קסמי קטילת הדרקונים המסוגלים לשמש גם לריפוי, היא אינה מסוגלת לרפא את עצמה. היא ביתה המאומצת של דרקונית השמיים, גראנדין, שכמו כל הדרקונים, גם נעלמה בשנת X777. בארק טרטרוס התברר שגראנדין למעשה נכנסה אל תוך וונדי. וונדי היא קוטלת הדרקונים היחידה ללא מחלת ים, עד לשנת X792 בה היא משחררת את מלוא כוחותיה ומתחילה לסבול ממחלת ים.
 • שארל - אקסיד לבנה בעלת כישוף תעופה ויכולת לראות קטעים מהעתיד. חברתה הטובה ביותר של וונדי מאז ילדותה, והייתה איתה מרגע בקיעתה מהביצה. במקור היא מהיקום אדולס. כשבקעה היה לה חזיון על התוכנית המזויפת לגנוב את קסם קוטלי הדרקונים וחיה בפחד מתמיד מהאיום נגד וונדי. בארק אדולס מתגלה שהיא בתה של מלכת האקסיד/חתולים שבאדולס וירשה ממנה את כוח החזיון. בשנת הפירוק של פיירי טייל למדה לשנות צורה לילדה בעלת שיער לבן (בדומה לשינוי הצורה של לילי), מה שמגביר את כוח הקסם שלה ויכולתה בקרב.
 • גאג'יל רדפוקס - חבר בגילדת פיירי טייל, לשעבר חבר בגילדת לורד הפנטום ועבר לאחר שזו התפרקה. ידוע בתור "פלדה שחורה", ומכשף ברמה אס. הוא קוטל דרקוני הברזל, וכמו שאר קוטלי הדרקונים מהדור הראשון והשלישי, גודל על ידי דרקון. הוא אומץ על ידי דרקון הברזל, מטאליקאנה, שגם נעלם בשנת X777. בארק טרטרוס התברר שמטאליקנה למעשה נכנס אל תוך גאג'יל. גאג'יל, כמו כל קוטלי הדרקונים, סבול ממחלת ים קשה. משנת X792 יש לגאג'יל שמיעה כמו לקוברה.
 • פנתרלילי - אקסיד שחור בעל כישוף תעופה שמסוגל לשנות את צורתו לצורתו מאדולס לזמן ארוך יחסית. בעל חרבות משתנות במהלך הסדרה. הוא מהיקום אדולס. באדולס פגש בגאג'יל ולחם נגדו. הפך לחברו ולחתולו הנאמן, לאחר שכל האצילים עברו למימד ארץ יחד עם מי ששייך למימד זה שהיה באדולס.
 • ג'וייה לוקסר - חברה בגילדת פיירי טייל, לשעבר חברה בגילדה לורד הפנטום, שם הייתה מכשפה ברמה אס ואחת מרביעיית האלמנטים. לפני הקרב שלה עם גריי, היה יורד גשם בכל מקום שהיא הייתה נמצאת בו, וכונתה "אשת הגשם" והייתה בודדה ועצובה. היא שולטת בקסם מים והגוף שלה עשוי ממים. בין האלמנטים הקומים באנימה ישנה האובססיה ההולכת וגוברת שלה כלפי גריי, בו היא מאוהבת, וכך שהיא מדברת על עצמה בגוף שלישי.
 • לאקסוס דרייאר - חבר בגילדת פיירי טייל, מכשף ברמה אס ונחשב כמכשף השני החזק ביותר בגילדה, יחד עם מיסטוגאן. הוא בנו של איוואן דרייאר ונכדו של מאקארוב דרייאר. הוא משתמש בקסם קטילת דרקוני הברק, ונחשב לקוטל דרקונים מהדור השני; קוטל דרקונים אשר אינו למד את קסם קטילת הדרקונים מדרקון. לאקסוס השיג את קסם קטילת הדרקונים בעקבות שאביו השתיל בו לאכרימת (ליבת כוח קסם) קסם קטילת דרקונים. בנוסף לכך, הוא משתמש בקסם ברקים רגיל. יש לו צוות אשר הוא העומד בראשו ונקרא "שבט אל הרעם". הוא גורש בידי סבו מאקארוב דרייר אחרי שמרד בגילדה, אך הוחזר בידי גילדארטס, שהפך למאסטר ה - 5 של הגילדה. כמו כל קוטלי הדרקונים, יש לו מחלת ים.
 • מירהג'יין שטראוס - חברה בגילדת פיירי טייל, מכשפה ברמת אס ואחותם הגדולה של אלפמן וליסאנה. מירה משתמשת בקסם ההשתלטות - שינוי צורה - "נשמת השטן" אשר מאפשר לה להשתנות לשדה. מירה-ג'יין ואחיה היו יתומים ונאלצו לברוח מהכפר בו חיו מכיוון שכוחה נחשב לקללה עקב חוסר ידע בקסמים של שאר תושבי הכפר. כשהיו צעירות היא וארזה היו נלחמות כל הזמן, בדומה לגריי ונאטסו של היום. היא אחת מהמכשפות החזקות ביותר בגילדה אבל כשליסאנה "מתה" היא פרשה מהעיסוק בקסם שלה כדי לעבוד בבר הגילדה. חזרה לעסוק בקסם כדי להגן על אלפמן ואפילו השתתפה במשחקי הקסם כחלק מצוות ב'.
 • אלפמן שטראוס - חבר בגילדת פיירי טייל, אחיה הקטן של מירה-ג'יין ואחיה הגדול של ליסאנה. אלפמן היה בעברו ביישן מאוד וככל שהתבגר, הפך לבעל אישיות מאצ'ואיסטית כאשר הוא חוזר פעמים רבות על המילה "גבר". אלפמן שולט בקסם ההשתלטות - "נשמת היצור" שמאפשר לו להפוך למפלצות שונות.
 • ליסאנה שטראוס - חברה בגילדת פיירי טייל. אחותם הקטנה של מירה-ג'יין ואלפמן. במשך שנתיים ליסאנה נחשבה למתה, אחרי שכישוף 'אנימה' שאב אותה אל יקום אדולס (בו ליסאנה המקבילה מתה בתאונה), וכולם חשבו שהיא נהרגה על ידי אלפמן. ליסאנה חוזרת ליקום ארץ בפרק 94. ליסאנה שולטת גם היא בקסם ההשתלטות - "נשמת החיה" המאפשר לה להפוך לחיות שונות. היא "מתה" בגיל 14.
 • לוי מק'גארדן - חברה בגילדת פיירי טייל, חברתה הטובה ביותר של לוסי. מרבית מעברה של לוי לא ידוע מלבד העובדה שהיא נמצאת בגילדה מאז שהייתה בת אחת עשרה. לאורך הסדרה ישנם לא מעט גילויי חיבה של לוי כלפי גאג'יל רדפוקס. לוי היא מנהיגת קבוצת "הילוך צל" אשר בה חברים המכשפים ג'ט ודרוי. לוי שולטת בקסם הקרוי סקריפט מוצק, המאפשר לה לזמן דברים שונים, כגון אלמנטים, כאשר היא רושמת את שמם באוויר. ביקום אדולס היא אויבתה של לוסי.
 • אלזאק קונאל - חבר בגילדת פיירי טייל, מאוהב בביקסא ובהמשך בעלה ואב לילדה בשם אסוקה, עולה מהמערב. הכשפים שלו הם רובים שונים והוא מיומן בהם מאוד.
 • ביסקה קונאל - חברה בגילדת פיירי טייל, מאוהבת באלזאק ובהמשך אשתו ואמא לילדה בשם אסוקה. במקור עולה מהמערב, שהגיעה לפיורה קטנה ועניה. היא נהגה להתחזות לחברה בפיירי טייל כדי לסחוט כסף מאנשים תחת השם 'מולאן רוז' ונלחמה בארזה שבסוף הזמינה אותה לגילדה. הכשף שלה זה הצתיידות: רובים והיא צלפית ברמה הגבוהה ביותר.
 • רומיאו קומבולט - חבר בגילדת פיירי טייל, בנו של המאסטר הרביעי של פיירי טייל, מאקו. מעריץ את נאטסו והיה שבור כשהוא נעלם בארק האי טנרו, ולא חייך עד שהוא חזר. שולט בקסם אש צבעונית.
 • קאנה אלברונה - חברה בגילדת פיירי טייל, והשתיינית הגדולה ביותר בגילדה. היא שולטת בכשפי קלפים, ויודעת לחזות עתידות ולקרוא מזלות בעזרת קלפי טארוט. אימה נפטרה בגיל צעיר ממחלה, ובמהלך הסדרה מתגלה כי אביה הוא גילדארטס.
 • גילדארטס קלייב - חבר בגילדת פיירי טייל, המכשף החזק ביותר בגילדה ומכשף ברמת אס אס אס, אשר נותת לו גישה למשימות עשר ומאה השנים. גילדארטס הוא בעל אישיות נינוחה ולרוב יתעלם מאנשים המדברים אליו. כבדיחה חוזרת, גילדארטס משתמש בקסם ההריסה שלו מבלי לשים לב וכך הורס לעתים קירות, מבנים וחומות והולך דרכן במקום להשתמש בדלת. במשימת מאה השנים ממנה גילדארטס חוזר בסדרה, ניסה להביס את הדרקון אקנולוגיה, נכשל וכתוצאה מהקרב הוא איבד את ידו, רגלו השמאלית ולפי דבריו גם כמה מאיבריו הפנימים. לאחר שהמכשפים שנעלמו בזמן הבחינה לרמת האס חזרו, מאקארוב בחר בגילדארטס להיות המאסטר החמישי של הגילדה, אך עוד באותו יום הוא ויתר על התפקיד ויצא למסע נוסף, לאחר שמינה את מאקארוב למאסטר השישי והחזיר את לאקסוס. במהלך הבחינות לרמה אס מתגלה כי גילדארטס הוא למעשה אביה של קאנה אלברונה, בעקבות כך הוא מתנהג ברגשנות יתרה כאשר היא נמצאת בסביבתו.
 • מיסטוגאן - חבר לשעבר בגילדת פיירי טייל, והתחרה על המקום השני יחד עם לקסוס. במקור הוא הנסיך של ממד אדולס, והוא הכפיל מאדולס של ג'אראד. משתמש בקסם שמאפשר לו להפוך את גופו לערפל (mist), בקסם אשליות ובעוד מספר קסמים מגוונים. לאחר שחזר לאדולס ג'ילאל התחזה אליו במשחקי הכשף הגדולים כדי לחקור את הקסם המוזר במשחקים.
 • מייוויס וארלמיון - המייסדת והמאסטרית הראשונה של הגילדה פיירי טייל. מייביס היא נערה בעלת אישיות ילדותית מאוד ועם זאת היא פיקחית וחכמה ביותר. מייביס ידועה ביכולותיה האסטרטגיות וכך גם בקסמיה החזקים אשר בין היתר הצליחו להציל את האי טנרו מהשמדה. קברה נמצא על האי טנרו, אבל עם זאת מופיעה כ"רוח" (התגשמות של קסם האשליה שלה) באופן חוזר ומדברת עם שאר חברי הגילדה. בפרק מיוחד התגלה שהיא קוללה באותו קסם מוות כמו זרף (Ankhseram) שלימד אותה ואת שאר המייסדים את הקסם שלהם, וכתוצאה מהקללה הרגה את אמו של מאקארוב אחרי שנגעה בה. היא מתה לאחר שנישקה את זרף והקסם שלו הרג אותה. גופה נשמר בתוך גוש לאקרימה ענק כשפורייט ניסה להחזירה לחיים, והוא הנשק הגדול ביותר של הגילדה שזרף מנסה להשיג. היא עדיין בחיים בלאקרימה תודות לקללה שלה ולנסיונותיו של פורייט.
 • פריד ג'אסטין- חבר בגילדת פיירי טייל ובשבט אל הרעם. היה חלק חשוב בקרב על פיירי טייל כשיצר את הכישופים שלכדו את החברים והכריחו אותם להילחם, אך אחרי קרב עם מירהג'יין הבין שהואך לא רוצה להילחם וניסה לשכנע את לקסוס לפרוש. מגונן מאוד על לקסוס ומסור אליו. הקסם שלו הוא כישופים כתובים.
 • מאסט גריידר- מכשף שהופיע לראשונה בארק האי טנרו כמתחרה לרמת האס. במהלך הקשת התגלה שהוא חבר מועצה בשם דוראנבולט ששינה את זכרונות החברים ונשלח לרגל אחרי הגילדה. נמלט מהאי לפני שהוקפא בזמן, הוא בילה את שבע שנות ההיעדרות של פיירי טייל בכעס על עצמו על שנטש אותם. פרש מהמועצה, אבל חזר כשצוות טנרו חזר בארק המשחקים. בארק טרטרוס התגלה בהוא בעצם כן מאסט וחבר בפיירי טייל שנשלח להסתנן למועצה על ידי מאקארוב לפני שנים רבות, ושינה את הזכרונות של עצמו כדי להימנע מגילוי. הקסם שלו הוא שינוי זכרונות והשתגרות.

פגסוס כחול[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • בוב - מאסטר ומייסד גילדת הפגסוס הכחול ומכשף לשעבר בגילדת פיירי טייל. בוב הוא טרנסקסואל בעל אישיות חברותית, בעיקר ליד גברים צעירים אך גם בעל צד רציני. צד זה התגלה כאשר בוב נזף במכשפה קארן מהגילדה שלו לאחר שגילה שהיא מתעללת ברוחות שלה. בוב שולט בקסם המאפשר לו לעבור דרך עצמים מוצקים.
 • איצ'יה ונדלי קוטובוקי - אחד המכשפים החזקים ביותר בגילדת הפגסוס הכחול. הוא בעל מראה מבוגר למרות גילו הצעיר יחסית. איצ'יה הוא מנהיג צוות ה"טרימנס" (The Trimens) המזוהים בעיקר בהרגלם המגונה לפלרטט עם נשים שהם פוגשים. הקסם בו שולט איצ'יה הוא קסם בשמים, בו הוא מטיל קסמים בעזרת בקבוקי בושם. איצ'יה וקבוצתו היו בין אלו שסייעו להביס את גילדת אורסיון סייס.
 • היביקי לייטס - מכשף בצוות הטרימנס. היביקי שולט בקסם הארכיון וביכולתו לשלוט בנתונים שונים ובים היתר גם להשתיל מידע במוחם של אנשים אחרים, בדומה למחשב.
 • איב טים - מכשף בצוות הטרימנס. בעברו איב התאמן להפוך לאחד האבירים בצבא מועצת הקסם, אך לאחר שלא התקבל החליט להצטרף לגילדת הפגסוס הכחול. הקסם בו שולט איב הוא קסם שלג.
 • רן אקאטסוקי - מכשף בצוות הטרימנס. רן סייע להביס את הגילדה האפלה אורסיון סייס. במהלך שבע השנים בהן נעלמו חלק ממכשפי גילדת פיירי טייל רן פיתח יחסים רומנטיים עם המכשפה שרי בלנדי מגילדת למיה סקייל, ולבסוף השניים התארסו. הקסם בו שולט רן הוא קסם של אלמנט האוויר.
 • ניצ׳יה - אקסיד צהוב והגרסה המקבילה מאדולס של איצ׳יה שגם נקשר איתו אחרי שהאקסידים הגיעו למימד ארץ. כמו איצ׳יה גם הוא נמשך לבשמים ולריחות ונמשך כמו גרסתו המקבילה במיוחד לריח של ארזה. האקסיד הראשון שנראה בסדרה שנקשר לבן אדם שאינו קוטל דרקונים. השתתף במשחקי הכשף של שנת 791X שבתחילה הוא היה לבוש בתחפושת של ארנב כחול ורק במהלך הקרבות הכפולים הוא חשף את זהותו. כמו כל אקסיד (אציל) יש לו את היכולת להצמיח זוג כנפיים מגבו.
 • קארן ליליקה - חברה בגילדת פגסוס כחול עד מותה. קארן הייתה מכשפת שמימית, ונהגה להתעלל ולנצל את רוחותיה בטענה שהן רק כלים. לאו, שהיה אחד מרוחותיה, יחד עם רוח בשם אריאס, פנה בדרישה אליה שתשחררם מהחוזה, אחרת לא יחזור לעולם הרוחות והיא תיחלש ולא תוכל להילחם. קארן המשיכה לסרב, ועקב כוחה הדל לא הצליחה לזמן שתי רוחות בו זמנית ונהרגה על ידי אנג'ל.
 • קארן ליליקה - חברה בגילדת פגסוס כחול עד מותה. קארן הייתה מכשפת שמימית, ונהגה להתעלל ולנצל את רוחותיה בטענה שהן רק כלים. לאו, שהיה אחד מרוחותיה, יחד עם רוח בשם אריאס, פנה בדרישה אליה שתשחררם מהחוזה, אחרת לא יחזור לעולם הרוחות והיא תיחלש ולא תוכל להילחם. קארן המשיכה לסרב, ועקב כוחה הדל לא הצליחה לזמן שתי רוחות בו זמנית ונהרגה על ידי אנג'ל.

למיה סקייל[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • אובה באבאסאמה - מאסטרית גילדת למיה סקייל. בעלת אישיות חזקה ונמרצת אשר זלזלה בעצמה ובחברי הגילדה שלה לאחר שהפסידו במשחקי הקסם. אובה משתמשת בקסם סיבוב הגורם לכל דבר להתחיל להסתובב, וכך היא מענישה את עצמה ואת חברי הגילדה.
 • ג'ורה ניקס - המכשף החזק ביותר בגילדת למיה סקייל והמכשף החמישי מבין עשרת המכשפים הקדושים (מכיוון שארבעת החזקים ביותר הם לא אנושיים, הוא נחשב למכשף האנושי החזק בעולם). ג'ורה סייע בהבסת הגילדה האפלה אורסיון סייס. הקסם בו שולט ג'ורה הוא קסם של אלמנט האדמה.
 • לאון וסטיה - יריבו של גריי פולבאסטר. בילדותו, היה לאון תלמידה של אול אשר מעליה הוא שאף להתעלות ובמותה האשים את גריי. לאחר שאול הקריבה את חייה על מנת לעצור את השד דליאורה, מטרתו להתעלות על מורתו אבדה ועל מנת לפצות על כך החל בניסיון להחיות את דילאורה וכך להביס את זה שמורתו נכשלה בהבסתו. לאחר מכן לאון החליט להצטרף לגילדת למיה סקייל ואף סייע להביס את גילדת אורסיון סייס. לאון שולט בקסם יצירת קרח, אשר בא לידי ביטוי ביצירת חיות עשויות קרח.
 • שרי בלנדי
 • שליה בלנדי - בת דודתה של שרי. השתתפה במשחקי הכשפות הגדולים של שנת 791, ושם הכירה את וונדי במהלך הקרב שלהן וכך הן נעשו חברות. במהלך המלחמה נגד אלוורז היא ו-וונדי נלחמו יחד נגד דימריה, אך כשכמעט הפסידו אולטיר הגיעה וחשפה בפניהן אפשרות שאחת מהן תקבל את כוח העתיד, הכוח שיכול להיות לה בעתיד - המקור השלישי של הקסם, אך המחיר של זה הוא שמי שתשתמש בזה לא תוכל יותר להשתמש בקסם. בהתחלה שתיהן עובדות על וונדי שהיא קיבלה את זה, אבל מי שבאמת קיבלה את הכוח הזה היא שליה, וכך כוח קטילת האלים שלה התעצם, והיא הצליחה לקטול את האלה קרונוס, במחיר הקסם שלה.

מרמייד היל[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • קאגורה- החזקה ביותר בקבוצה של מרמייד היל במשחקי הקסם, היא נלחמת עם החרב "נקמה" שלא הוצאה מעולם מנדנה, מכיוון שהיא הקדישה אותה לנקמה באויב הנצחי שלה- ג'ילאל. היא אחותו הקטנה של סיימון (אסיר לשעבר במגדל גן העדן שנהרג כשהגן על ארזה מג'ילאל) ומחפשת נקמה על מותו. מגלה בקרב נגד ארזה בסוף המשחקים שהן גדלו באותו כפר שהותקף על ידי הכת ששלטה במגדל והיא ניצלה משבי מאחר שהוחבאה על ידי ארזה שנתפסה במקומה. עדיין מתלבטת לגבי הנקמה בג'ילאל אבל מצילה אותו ממוות בקשת אלוורז.
 • מיליאנה- אסירה לשעבר במגדל גן העדן, היא הייתה חברה קרובה של ארזה. הצטרפה לגילדה אחרי ארק מגדל גן העדן והשתתפה במשחקי הקסם הגדולים. שנאה את ג'ילאל על ששיעבד את הילדים במגדל אך סלחה לו כשגילתה שהיה תחת שליטה מוחית. הקסם שלה הוא קסם חתולים, שכולל בעיקר חבלים ארוכים ששואבים את הקסם של מי שכבול בהם. מעריצה חתולים ואת ארזה וקאגורה.

סייברטות'[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • ג'יימה - המאסטר הקודם של גילדת סייברטות'. ג'ימה הוא בעל אישיות עקשנית ומאמין שגילדת סייברטות' צריכה להיות ולהישאר הגילדה החזקה ביותר בכל מחיר אשר יידרש. נראה כי לג'ימה אין כל סימפתיה וחמלה לחלשים ואינו מהסס להשפילם ולגרשם. לאחר רצף אירועים אשר נבע מהפסדם של סטינג ורוג במשחקי הכשף, נהרג לכאורה על ידי סטינג אשר לאחר מכן תופס את מיקומו כמאסטר הגילדה, אך למעשה הצטרף עם בתו מינרווה לגילדת טרטרוס. ג'ימה שולט בקסם מאפשר לו לגרום לכל דבר להתפוצץ.
 • סטינג אוקליף - מאסטר הגילדה הנוכחי, קוטל דרקונים מהדור השלישי. בילדותו, סטינג אומץ על ידי הדרקון וייסלוגיה שלימד אותו את קסם קטילת הדרקונים הלבן. לאחר מכן וייסלוגיה ביקש מסטינג שיהרוג אותו על מנת להוביל להתחזקותו של סטינג. בשלב מסוים בחייו הושתלה בגופו לאקרימת קוטלי דרקונים מה שהפך אותו לקוטל דרקונים מהדור השלישי. בעליו של לקטור הוא מעריץ של נאטסו, ובמשחקי הקסם נלחם נגד נאטסו וגאג'יל יחד עם רוג אך הפסיד. מאוחר יותר התברר שוויסנולוגיה עדיין היה חי בתוך סטינג, ושהוא שינה את זכרונותיו כדי שיחשוב שהוא הרג אותו. המאסטר הנוכחי של סייברטות' לאחר ש"הרג" את ג'יימה אחרי שתקף את לקטור. כמו כל קוטלי הדרקונים, הוא סובל ממחלת ים.
 • רוג צ'ני - מכשף בגילדת סייברטות', קוטל דרקונים מהדור השלישי. בדומה לסטינג, רוג אומץ בילדותו על ידי דרקון בשם סקיאדרום שלימד אותו קסם קטילת דרקוני הצל. לאחר שסקיאדרום חלה, ביקש מרוג שיהרוג אותו. בנוסף הושתלה גם בגופו לאקרימה ובעקבותה הפך לקוטל דרקונים מהדור השלישי. רוג השתתף במשחקי הקסם ונלחם נגד נאטסו וגאג'יל יחד עם סטינג אך הפסיד. במהלך משחקי הקסם, רוג מהעתיד חזר לתקופת משחקי הקסם כדי להשתמש בשער האקליפס, כדי להחזיר דרקונים מהעבר על מנת להרוג את אקנולוגיה ולהשתלט על העולם. בארק טרטרוס התברר שסקיאדרום עדיין היה חי בתוך רוג, ושהוא פשוט שינה את זכרונותיו של רוג כדי שהוא יחשוב שהוא הרג אותו. כמו כל קוטלי הדרקונים, יש לו מחלת ים.
 • יוקינו אגירה - מכשפת שמימית בגילדת סייברטות', אוחזת במפתחות מזל מאזניים ודגים. במשחקי הקסם הושפלה וסולקה מהגילדה בידי ג'ימה, אך מאוחר יותר חזרה לבקשתו של סטינג. בילדותה, משפחתה הותקפה בידי חסידיו של זרף ואחותה סוראנו נתפסה.
 • מינרווה אורלנד ביתו של ג'יימה המאסטר הקודם של סייברטות' בעברה אביה היה נוקשה כלפיה והיה רוצה שתהפוך לחזקה והתנהגותו של אביה השפיעה אליה ונהפכה רעה כלפי כולם.
בכל דרך אפשרית רצתה להביס את ארזה כדי להיות חזקה. לאחר משחקי הכשף עזבה את הגילדה סייברטות'. בארק טרטרוס התגלה כי הייתה בטרטרוס וקבלה כוח חדש ותאוותה להילחם נגד ארזה גדלה. 

בארק טרטרוס נחלמה נגד ארזה והפסידה עקב כך נהפכה להיות טובת לב ואדיבה כלפי כולם עזרה לארזה לחפש את מרכז הבקרה שממנו תשעת השדים רצו להפעיל את פייס . אחרי שהכל נגמר חזרה מינרווה לגילדה סיברטות' בקבלת פנים אדיבה.

פנטום לורד[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • ג'וס פורלה - המאסטר של הגילדה פנטום לורד. לפני שפתח במלחמת הגילדות עם גילדת פיירי טייל, ג'וס היה אחד מעשרת המכשפים הקדושים. במהלך מלחמת הגילדות ניסה ג'וס לחטוף את לוסי בתמורה לכופר מאביה אך נכשל. הקסם בו שולט ג'וס הוא קסם של אלמנט האפלה.
 • אריה- מכשף לשעבר בגילדת פנטום לורד. אריה היה חלק מקבוצת ארבעת האלמנטים אשר כללה גם את גאג'יל רדפוקס וג'וויה לוקסר. אריה נלחם יחד עם קבוצתו במלחמת הגילדות נגד גילדת פיירי טייל אך הובס על ידי ארזה. הקסם בו שולט אריה הוא קסם של אלמנט האוויר.
 • טוטומארו- מכשף לשעבר בגילדת פנטום לורד וחבר בקבוצת ארבעת האלמנטים. טוטומארו נלחם במלחמת הגילדות נגד גילדת פיירי טייל אך הובס על ידי נאטסו. הקסם בו שולט טוטומארו הוא קסם אש הקשת בו הוא יכול ליצור סוגי להבות שונים. לאחר פירוקה של הגילדה, הפך טוטומארו למורה של קסמי אש.
 • סול- מכשף לשעבר בגילדת פנטום לורד וחבר בקבוצת ארבעת האלמנטים. סול נלחם במלחמת הגילדות נגד גילדת פיירי טייל אך הובס על ידי אלפמן שטראוס. הקסם בו שולט סול הוא קסם אדמה וקסם חול.

מקלט החתול[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • רובול - המאסטר של הגילדה המזויפת מקלט החתול. רובול הוא החבר האחרון בשבט הנירוויט שיצרו את הקסם נירוונה. כאשר המקביל של ג'לאל מאדולאס הביא את וונדי לרובול על מנת שיטפל בה, רובול השתמש בקסם האשליה שלו על מנת ליצור את גילדת מקלט החתול.

אוראשיון סייס/ אוארישיון סייס המחודשת[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • בריין - המאסטר גילדת אורסיון סייס. בריין הקים את גילדת אורסיון סייס על מנת להשיג את הנשק נירוונה. בריין הוא בעל אישיות שנייה וחזקה בשם זירו הכלוא בתוכו ויכול להשתחרר רק כאשר שאר חברי הגילדה מובסים. הקסם בו שולטים בריין וזירו הוא קסם של אלמנט האפלה.
 • קלוד - מטה הקסם המדבר של בריין. בריין הוא בעל יכולת דיבור כמו בני אדם ונחשב אחד המכשפים בגילדה. כאשר הגילדה הוקמה מחדש, קלודו לבש תחפושת של דב והחל לקרוא לעצמו ג'קפוט. הקסם בו שולט קלודו הוא קסם ברק.
 • מקבת' (מידנייט) - בנו המאומץ של בריין, אשר שמו האמיתי הוא מקבת'. בדומה לשאר המכשפים בגילדה מידנייט היה אסיר במגדל גן העדן עד שנלקח על ידי בריין. כשאשר הגילדה הוקמה מחדש, מידנייט הפך להיות המאסטר החדש ונתן לעצמו את הכינוי בריין 2. הקסם בו שולט מידנייט הוא קסם של אלמנט האפלה וסוג קסם נוסף המאפשר לו להדוף קסמים הנשלחים אליו.
 • אריק (קוברה) - קוטל דרקוני הרעל מהדור השני, אשר שמו האמיתי הוא אריק. קוברה ניחן בחוש שמיעה חזק ובעל נחש מחמד בשם קוביליוס המספק לו רעל למאכל. לאחר התפרקותה של הגילדה קוברה נאסר על ידי מועצת הקסם, אך שוחרר זמנית על מנת לנלחם בדרקונים שהופיע בזמן במשחקי הקסם. כמו לשאר קוטלי הדרקונים, הוא לוקה במחלת ים.
 • סוראנו (אנג'ל) - המכשפה היחידה בגילדת אורסיון סייס, שמה האמתי הוא סורנו. אנג'ל היא אחותה הגדולה של יוקינו מגילדת סייברטות' שהופרדה ממנה כאשר נחטפה למגדל גן העדן. אנג'ל היא קוסמת רוחות שמיימיות, ובין הרוחות שהיו ברשותה בעבר נמצאים סקורפיו, אריס וג'מיני שנמצאים בידי לוסי, אך במהלך שבע השנים שעברו, היא למדה קסם זימון מלאכים, אשר מחירו של כל זימון הוא חלק מהחיים שלה.
 • סוייר (רייסר) - שמו האמיתי הוא סוייר. לרייסר יש רצון להיות האדם הכי מהיר בעולם, זאת בעקבות טראומות שחווה במגדל גן העדן. הקסם בוא שולט רייסר מאפשר לו להאט את הזמן באזור מסוים וכך להאיץ את מהירותו.
 • ריצ'רד (הוטאי) - שמו האמית הוא ריצ'רד. הוטאי הצטרף אל גילדת אורסיון סייס במטרה למצוא את אחיו הקטן וואלי, שממנו הוא הופרד כאשר נלקח על ידי בריין. הקסם בוא שולט הוטאי הוא קסם של אלמנט האדמה.

מארק טרטרוס, כל חברי אוראשיון סייס מלבד בריין וקלוד הפכו לחברים בקריים סורשייר

טרטרוס[עריכת קוד מקור | עריכה]

אטריוס- שדים מהספרים של זרף

אנ"ד (אטריוס נאטסו דראגניל) - השד החזק ביותר וגם אחיו של המכשף האפל זרף. בצאפטר 503-504 בפיירי טייל מנגה, נאטסו ולוסי נתפסו על ידי דימריה כאשר לנאטסו יש גידול של נוגדי אטרננו. (חשוב להגיד שברנדיש, אחת מ12 הספירגנים הקטינה את הגידול של נאטסו והחזירה אותו עקב זיוף קרב עם לוסי, מכיוון שהיא ידעה שדימריה צופה בה וחושדת שהיא בוגדת בזרף, הקיסר.) דימריה חטפה את נאטסו ולוסי אחרי שהיא ניסתה להרוג את ברנדיש עקב בגידה בזרף. דימריה איימה להוציא מלוסי את עינייה, כאשר דימריה עצרה את הזמן כדי לפגוע בלוסי (דימריה היא אלילת הזמן, כך שרק היא יכולה לזוז במרחב הזמן שלה, במילים אחרות: לוסי נחשבת כפסל במרחב הזמן של דימריה) נאטסו התעורר והשתמש בכוח השד שלו כדי לנוע בזמן של דימריה ושרף אותה. חלק מהדם שיצא מגופה של דימריה התפזר על עינייה של לוסי, כאשר נאטסו בא לשחרר את לוסי הוא הסתכל עליה וחשב שהיא מתה מכיוון שהיא לא יכולה להגיב בשום צורה כאשר דימריה עוצרת את הזמן. כתוצאה מכך נאטסו איבד את שפיותו והפך לאנ"ד. במטרה לנקום את מותה של לוסי.

(ספרו של אנ"ד נחתם באטרננו, במילים אחרות: כאשר נאטסו התחיל לפתח נוגדי אטרננו אנ"ד התעורר. הסיבה הנוספת לכך היא כאשר שנאטסו חשב שלוסי מתה עברו מחשבות שלילות בראשו כגון כעס, עצב, לב שבור וכדומה... כתוצאה מכך נאטסו הפך לאפל, מה שגרם לאישיות האפלה שבו לצאת, אנ"ד.)

מארד גיר-מלך העולם התחתון הקללה זה קללת הצמחים אם הקללה הזו הוא יכול:לחורר אנשים עם קוצים, לחנוק, לירות לייזרים דמוי שושנים ועוד

מחזיק לרוב בספר של END.

לאמי- משרתת של קיוקה אחראית לליבת הגיהנום. (אתר התחייה של טרטרוס שאם משהו מת הוא יחזור לחיים) הקללה שלה קללת החלקלק עם הקללה חצים לא יוכלו לפגוע בה ועוד מתקפות. וגם היא יכולה להתחלק על המים בסיבוב לא משנה כמה עמוק זה. רגישה לחתיכים

תשעת שערי השדים של טרטרוס[עריכת קוד מקור | עריכה]

טמפסטר -שד עם פרצוף אריה דמוי לשעבר, אשר מנצל קללה המאפשרת לו לשלוט וליצור אסונות טבע שונים.

ג'אקל- שד אשר מנצל קללה מסוכנת מאוד שיוצרת פיצוצים לוהטים קטסטרופלי.

פראנמלת'- שד עם גוף משוריין, עגלגל הקללה היא יכולת הספיגה אשר מאפשרת לספוג נשמות של אנשים אפילו את כוח הקסם.

טרופזואר- שד עם מבט דגים דמויים מובהק ואישיות שטרן, שעושה שימוש בנשק הלהב שלו לקרב חמוש קלל כי זימון מים רעילים הקללה שלו הוא להיות חסין מפני מתקפות האיש הכי מוגן כל תשעת השדים .

אזל- שד תנודתי עם הופעה בלתי אנושית, נושאת ארבע זרועות ושבע זרועות לרגליים, קללתו עושה שימוש איבריו המרובים, ביעילות והפיכתם חרבה .

סיילה- שד זהב מקורנן, נשי העושה שימוש קללה מקנה השליטה המוחלטת שלה על מישהו או משהו.

קייס- שד נזיר דמוי עם פרצוף שלד וגוף חלקיקי מכשול קסום; הוא מניף קהאקהארא מן שרביט, ושולט באוב, היכולת להחזיר לחיים. נוצח על ידי ג'וביה בארק טרטרוס.

סילבר פולבסטר- אביו של גריי חזר לחיים באמצעות הקללה של קייס. שונא שדים מכיוון שהרגו את אשתו ולמד את קסם קטילת שדי הקרח על מנת להרוג את END (מאסטר טרטרוס) שד האש .

קיוקה-שד עם תכונות עופות דור אשר עושה שימוש קללה המשפיעה תחושה גופנית כגון:היכולת להגביר את חוש הכאב, ולהסיר את חמשת החושים מגופו של אדם (ראייה, שמיעה, מישוש, ריח,טעם).

קריים סורשייר[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • ג'ילאל פרננדס - מכשף בגילדת קרים סורשייר. היה בעבר אחד מהילדים להקרבה במגדל גן עדן, עד שאולטיר השתלטה עליו בתור זרף, וגרמה לו להשתלט על המגדל. באותה תקופה, יצר אשליה שתפקדה כ"אחיו התאום סיגראין" ושימש בתור סיגראין כחבר מועצה וכאחד מעשרת המכשפים הקדושים. לאחר ארק מגדל גן העדן איבד את זכרונותיו ואולטיר הפסיקה לשלוט בו, וכתוצאה מכך חזר למוטב ועזר לארזה והשאר להביס את אוראשיון סייס. לאחר מכן נעצר ושוחרר על ידי מלודי ואולטיר ויחד הקימו את גילדת קרים סורסייר. בתחרות משחקי הכשף השתתף בקבוצת פיירי טייל ב' בתור מסטוגאן. הקסמים בהם הוא שולט הם קסם של אלמנט האפלה, טלפטיה, טלקינזיס, אשליות וקסם מיוחד שנקרא גוף שמימי, אשר באמצעותו הוא מסוגל לזוז מהר כמו כוכב שביט, לירות פרצי אנרגיה מהידיים שלו, לגרום למטר מטאורים, וליצור אסטרואיד עצום שנופל על אויביו מהשמיים. אחד המכשפים החזקים ביותר בעולם (תחזק אשליה מושלמת שמסוגלת לשלוט בקסם במשך שנים והעלה אותה לרמת עשרת המכשפים הקדושים). כפילו הוא הנסיך של אדולס וחבר לשעבר בפיירי טייל, שאליו ג'ילאל התחזה במהלך משחקי הכשף
 • אולטיר מילקוביץ' -חברה בקריים סורשייר. בתה של מורתם של גרי וליאון אול. לאחר שחשבה שאמה נטשה אותה ואימצה את גרי וליאון, הצטרפה אל גילדת גרימור הארט, הפכה לאחת משבעיית קין מהגהנום ולמדה ממאסטר האדס את כישוף תיבת הזמן, אשר מאפשר לשלוט על הזמן של כל דבר מלבד בני אדם. השתלטה על ג'לאל כשהיה במגדל גן עדן, והייתה חברת מועצה יחד עם ג'לאל. לאחר מכן עזבה את גרימור הארט יחד עם מלודי לאחר שהובסו על ידי פיירי טייל ושחררה את ג'לאל מהכלא. בקרב מול הדרקונים לאחר משחקי הכשף השתמשה בכישוף על מנת להחזיר את הזמן דקה אחת לאחור, וכך נתנה לכולם הצצה דקה לעתיד וכך הם יכלו להציל את עצמם ולנצח, אך בעקבות כך היא איבדה את כל הזמן שנשאר לה והזדקנה. כמו כן, אולטיר שולטת בקסם יצירת קרח כמו אמא שלה.
 • מלודי - מכשפה בקרים סורשייר. בעבר עירה נהרסה בידי גילדת גרימור הארט, ואולטיר החליטה לאמץ אותה. הפכה לאחת משבעיית קין של הגיהנום, יחד עם אולטיר. עזבה את גרימור הארט יחד עם אולטיר ושחררה את ג'לאל איתה. הקסם של מלודי הוא קסם קישור החושים, אשר באמצעותו היא יכולה ליצור חרבות שתוקפות ישירות את חוש המגע של אנשים, ולקשר תחושות וכאב של אנשים ולשנות את רגשותיהם.

דרקונים[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • איגניל (מלך דרקוני האש) - גידל את נאטסו ולימד אותו את קסם קטילת דרקוני האש. בשנת X777 נעלם לכאורה, אך כמו כל הדרקונים, נכנס לגופו של נאטסו על מנת לעקב את תהליך ההפיכה של קוטלי הדרקונים לדרקונים. בסוף ארק טרטרוס, נרצח על ידי אקנולוגיה, בקרב שלהם בשמי מגנוליה וגם קרע את ידו.
 • אקנולוגיה (מלך הדרקונים) - נקרא גם הדרקון השחור של האפוקליפסה. 400 שנה לפני עלילת הסדרה, הוא היה קוטל דרקונים רב עוצמה. מסיבה מסוימת, זרף האיץ את תהליך הפיכתו לדרקון, והפך אותו לדרקון החזק ביותר, וככה הוא הפך למלך הדרקונים. אקנולוגיה יכול תמיד לחזור לצורתו האנושית, או להפוך לדרקון גדול ושחור. בסוף ארק טרטרוס הוא הרג את איגניל, שיצא מנאטסו על מנת להילחם באקנולוגיה, אבל כשהוא הרג את איגניל, הוא איבד גם את אחת מידיו.
 • גראנדין (דרקונית השמיים)
 • מטאליקאנה (דרקון הברזל)
 • וואיסולוגיה (הדרקון הלבן)
 • סקיאדורם (דרקון הצל)
 • זירקוניס (דרקון הירקן)
 • אטלס פליים (דרקון האש) - יצא משער האקליפס בשנת 791 לאחר האירועים במשחקי הכשפות הגדולים. לאחר מכן התברר שב-400 שנות שעברו, הוא הקים את כפר השמש של הענקים והיה האל שלהם, שם הם קראו לו "הלהבה הנצחית". העניק לפלייר את השיער המיוחד שלה. נאטסו מחשיב אותו כדודו.
 • סיסר רנר
 • לוויה

אימפריית אלוורז[עריכת קוד מקור | עריכה]

הקיסר[עריכת קוד מקור | עריכה]

זרף דראגניל (הקיסר ספריגן) - המכשף החזק ביותר בהיסטוריה, ואחיו הגדול של נאטסו. הוא נחשב לאנטגוניסט הראשי בסדרה. הוא יצר שדים רבים, והרג אין ספור אנשים. הסיבה לכך היא שלאחר שנאטסו מת, כשזרף היה קטן, הוא התחיל לחקור על המוות והחיים על מנת להחזיר אותו לחיים. בין הפרויקטים שלו להחזרתו של נאטסו נמנים מערכת R להחזרת המתים ושער האקליפס למסע בזמן. כמו כן הוא חקר גם על קסם המוות (Ankhseram Black Magic). הוא קולל בקסם המוות. הפך לבן אלמוות וגרם לכך שכל מה שנמצא סביבו ימות על ידי האל אנקסרם, שהעניש אותו על עיסוק רב בחיים ובמוות. בשלב זה, הוא החליט שהוא רוצה למות, ולכן יצר את השדים שלו שיהרגו אותו, אבל רק E.N.D נחשב לחזק מספיק כדי להרוג אותו. פגש ולימד את מייסדי פיירי טיל קסם, והרג בטעות את מייויס (שקוללה גם היא בקסם המוות ויכלה להיות בסביבתו בלי למות או להרוג בעצמה) אחרי שהתאהבו והתנשקו. מתישהו בסביבות שנת 690 הוא הקים את אימפריית אלוורז והחשיב את זה בתור "משחק". כשהחליט ליישם את ההתקפה על פיור המטרה שלו הייתה להשיג את הקסם האולטימטיבי - לומן היסטואר (גופה של מייויס) כדי שיוכל להביס את אקנולוגיה.

12 הספריגנים[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • אוגוסט (מלך הקסם) - אחד מ-12 המגנים של זרף. לפי מאקרוב, כוח הקסם שלו כל כך גדול עד שיש סיכוי שהוא חזק יותר מזרף. בהתקפה על פיאורה הגיע עם הכוחות המערביים, יחד עם גוד סרנה וג'ייקוב. הצליח לעקוף את הרדאר של וורן. מסופר כי ביכולתו לשלוט ולהשתמש בכל הכשפים הקיימים.
 • אז'יל ראמאל (מלך המדבר) - אחד מ-12 המגנים של זרף ומהמפקד של הפלוגה של אז'יל. כשצוות נאטסו הגיע לחלץ את מאקרוב, הוא נלחם נגדם וכמעט ניצח עד שלאקסוס התערב והציל אותם. בהתקפה על פיאורה הגיע עם הכוחות שהתקיפו את מגנוליה, יחד עם ברנדיש μ. נלחם נגד ארזה על אחת ספינות האוויר שלו והובס. בגללו ברנדיש נתפסה.
 • איילין בלסריון - אחת מ-12 המגנים של זרף והמפקדת של הפלוגה של איילין. על פי ברנדיש, היא המכשפה הנקבה הכי חזקה מ-12 הספריגנים, והיא היחידה שתוכל להתמודד מוך זרף. בהתקפה על פיאורה הגיעה עם הכוחות הצפוניים, הר זוניה, שם הראתה כוח קסם אדיר בכך שמחקה את כל השלג שהיה שם בהטלת כישוף בודד. נקראה על ידי רוג "מפלצת". יש האומרים שאיילין היא אמא של ארזה, בעיקר מאחר שניינהארט הזכיר את שמה כשראה את ארזה, ואמר שהדמיון ביניהן כל כך חזק, עד שהוא מפחד להתעמת איתה.
 • אינבל (גנרל החורף) - אחד מ-12 המגנים של זרף וגם הסגן הראשי שלו. בהתקפה על פיאורה הגיע עם הכוחות המרכזיים, יחד עם זרף.
 • ברנדיש μ (שוברת האומות) - אחת מ-12 המגנים של זרף והמפקדת של הפלוגה של ברנדיש. כשצוות נאטסו היה באי קרקול היא הזהירה אותם והציעה להם לברוח לפני שהם יסתבכו עם כל הממלכה. בהתקפה על פיאורה היא הגיעה עם הכוחות שהתקיפו את מגנוליה, יחד עם אז'יל. בגלל המתקפה של אז'יל היא קיבלה אלרגיה וכך לוסי וקאנה הצליחו ללכוד אותה. בכלא, מארין מנסה להרוג אותה אבל לוסי מצילה אותה, ואז ברנדיש מספרת לה את העבר לאחר כל הרמיזות שהיא נתנה לה: אמא שלה, גרמי, הייתה משרתת של אמא של לוסי, ליילה, ואקווריוס היא המאסטרית שלה. מסוכסכת עם דימריה.
 • גוד סרנה (בן הכלאים) - אחד מ-12 המגנים של זרף והמכשף הקדוש הראשון של ישגאר לשעבר. בהתקפה על פיאורה הוא הגיע עם הכוחות המערביים, יחד עם אוגוסט וג'ייקוב. הוא קוטל דרקונים של 4 אלמנטים. במהלך הקרב שלו נגד דרקולוס, וולפהיים, וורד וג'ורה אקנולגיה הגיע ורצח אותו.
 • ג'ייקוב לסיו - אחד מ-12 המגנים של זרף. נחשב כגאון בשימוש בקסם התנקשות. בהתקפה על פיאורה הגיע עם הכוחות המערביים, יחד עם גוד סרנה ואוגוסט. בעזרת עקיפת הרדאר שעשה אוגוסט, הצליח ג'ייקוב להסתנן אל הגילדה ואפילו לפגוע ברוח של מאוויס ולסדוק את הלאקרימה של לומן היסטואר. לוסי הצילה אותה ואז נאטסו הציל את לוסי מג'ייקוב. הם נלחמו יחדיו והביסו אותו.
 • דימריה יסטה (אלילת המלחמה) - אחת מ-12 המגנים של זרף. הגיעה עם הכוחות שהתקיפו את הרג'יאון, יחד עם ול. נלחמה נגד וונדי ושליה שם. כשחשפה את יכולתה לבצע השתלטות ולהפוך לאלת הזמן קרונוס, וונדי ושליה עמדו להפסיד, עד שאולטיר הגיעה וחשפה בפניהן דרך להביס אותה. שליה הקריבה את כוח הקסם שלה על מנת לנצח, והצליחה. מסוכסכת עם ברנדיש.
 • ול איהיטו (הפוסק) - אחד מ-12 המגנים של זרף. בהתקפה על פיאורה הגיע להרג'יאון יחד עם דימריה וניינהארט, ושלח את הרובוט שבו הוא נהג להשתמש עד שפריד ואיצ'יה הרסו אותו בקתדרלת קארדיה למגנוליה. לאחר מכן נלחם נגד לאקסוס בגופו האמיתי והובס.
 • ניינהארט - אחד מ-12 המגנים של זרף והמפקד של הפלוגה של ניינהארט. בהתקפה על פיאורה הגיע להרג'יאון יחד עם ול ודימריה. בעזרת כוח הקסם שלו, החזיר את סימון לחיים וגרם לו להתקיף את ג'לאל, ארזה ואחותו קאגורה הובס על ידי ג'לאל.
 • בראדמן- אחד מ-12 המגנים של זרף,שד מספריו של זרף (אטריוס) יש לו את הכוח של כל תשעת שערי השדים ומארד גיר (מלך העולם התחתון) נלחם נגד סייברטות' והפגסוס הכחול וניצח אותם. נלחם נגד גאג'יל ויש לו את הכינוי אל המוות .
 • לארקייד דראגניל- לא ידוע

חיילים[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • באקל - חייל בפלוגה של אז'יל.
 • קארים - חייל בפלוגה של אז'יל.
 • מארין הולואו - חייל בפלוגה של ברנדיש. הוא משתמש בקסם החלל והמרחב. הגיע עם ברנדיש לאי קרקול כדי לעצור את צוות נאטסו ניסה לחנוק את ברנדיש למוות בזמן שהייתה כלואה בפיירי טייל. לוסי הגיעה בזמן לעצור אותו וגם הוא נכלא.
 • ארבעת אבירי ההרלדיקה - חיילים בפלוגה של ניינהארט.

אחר[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • יאג'יל - שר בממשלת אלוורז וסבא של אז'יל.

גילדות[עריכת קוד מקור | עריכה]

גילדות הן ארגונים קטנים הנמצאות בממלכת פיור. חברי הגילדות הם מכשפים אשר משתמשים בכוחותיהם לביצוע משימות שונות אותן הם מקבלים בגילדה. בראש הגילדה עומד המאסטר אשר מחליט על פעולותיה של הגילדה ועל קבלת חברים חדשים או סילוק חברים. כל הגילדות נמצאות תחת ההשגחה של מועצת הקסם ולעתים נקראות על ידה להלחם נגד גילדות אפלות אשר מבצעות פשעים. ישנו סוג נוסף של גילדות שנקרא גילדות עצמאיות אשר לא אושרו על ידי מועצת הקסם אך לא נחשבות לארגון פשע.

רשימת גילדות[עריכת קוד מקור | עריכה]

גילדות חוקיות[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • פיירי טייל (Fairy Tail) - הגילדה החזקה ביותר בפיור. חברי פיירי טייל ידועים בטבע ההרסני שלהם ולכן היא לא אהודה במיוחד אצל מועצת הקסם. גילדת פיירי טייל הוקמה על ידי מייביס ורמיליון שהפכה להיות המאסטרית הראשונה. במהלך קיומה פיירי טייל נלחמה נגד שתיים מהגילדות האפלות החזקות ביותר שהם האורסין סייס וגרימור הארט. במהלך שבע השנים בהם נעלמו חלק מהמכשפים בזמן הבחינות לרמת האס-קלאס גילדת פיירי טייל איבדה את מעמדה, אך לאחר שניצחה במשחקי הקסם היא חזרה להיות הגילדה החזקה ביותר. בגילדת פיירי טייל נמצאים כמה מהכשפים החזקים בעולם בניהם מאקארוב דרייאר מעשרת המכשפים הקדושים, ארזה סקרלט, מירה-ג'יין שטראוס וגילדרטס קלייב. המבנה של גילדת פיירי טייל נמצא בעיר מגנוליה.
 • פגסוס כחול (Blue Pegasus) - אחת מהגילדות החזקות בפיור. גילדת פגסוס כחול ידוע בכך שחבריה הם נשים יפות וגברים נשיים. יחד עם גילדת למיה סקייל פגסוס כחול עזרה לפיירי טייל להביס את הגילדה האפלה אורסיון סייס. המאסטר של פגסוס כחול הוא בוב, מכשף לשעבר בפיירי טייל וחבר של מאקארוב. בגילדת פגסוס כחול נמצא המכשף איצ'יה אשר בעל עבר משותף עם ארזה.
 • לאמיה סקייל (Lamia Scale) - אחת מהגילדות החזקות בפיור. לא ידוע הרבה על גילדה זאת מלבד העובדה שהיא סייעה לפיירי טייל להביס את הגילדה האפלה אורסיון סייס. המאסטרית של למיה סקייל היא אובה באבאסמה אשר נוהגת לצעוק על חברי הגילדה ולאחר שהם פישלו במשימות. בגילדת למיה סקייל נמצאים המכשפים ג'ורה ניקס מעשרת המכשפים הקדושים וליון וסטיה שהיה התלמיד השני של אול יחד עם גריי.
 • מרמייד היל (Mermaid Hill) - היא אחת הגילדות החזקות בפיור. הגילדה מכילה רק בנות וביניהן קגורה המשתמשת בחרב, היא נשבעה שהיא תוציא את החרב רק כדי להרוג את ג'רארד אך בקרב נגד ארזה הוציאה אותה כי גילתה שארזה לא שונאת את ג'רארד והתגלתה כאחותו של סיימון שג'רארד הרג. גם מיליאנה נמצאת בגילדה זו מילאנה שהייתה חברה טובה של ארזה במגדל גן עדן.
 • קואטרו קרברוס (Quatro Cerberus) - אחת הגילדות החוקיות בממלכת פיור. חברי הגילדה ידועים באישיותם המוזרה ובלבושם הכולל קולרים. מאסטר גילדת קואטרו קרברוס הוא גולדמיין אשר היה בעברו חבר בגילדת פיירי טייל.
 • סייברטות' (Sabertooth) - הגילדה החזקה ביותר לשעבר בפיור. במהלך שבע השנים בהם נעלמו חלק מהמכשפים של פיירי טייל, סייברטות' הפכה להיות הגילדה החזקה ביותר בממלכת פיור. לאחר משחקי הקסם סייברטות' איבדה את מעמדה כגילדה החזקה ביותר לטובת גילדת פיירי טייל. בגילדת סייברטות' נמצאים שני המכשפים סטינג אוקליף ורוג צ'ייני, שהם קוטלי דרקונים מהדור השלישי, כאשר סטינג הוא קוטל הדרקונים הלבן ורוג הוא קוטל דרקוני הצל. המאסטר של סייברטות' הוא ג'ימה אך לאחר משחקי הקסם הוא עזב את הגילדה וסטינג הפך להיות המאסטר החדש.
 • רייבן טייל (Raven Tail)- גילדה שהוקמה על ידי בנו של מאקארוב, איוואן דרייאר. רייבן טייל היא גילדה אפלה לשעבר, אך במהלך שבע השנים בהם נעדרו חלק מחברי פיירי טייל מועצת הקסם אישרה לה להיות גילדה חוקית. גילדת רייבן טייל השתתפה במשחקי הקסם אך נפסלה לאחר שרימתה במהלך קרב ופורקה.

גילדות אפלות[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • אורישיון סייס (Oración Seis) - אחת משלוש הגילדות האפלות של ברית בלם. גילדה זו ניסתה להחיות את הנשק האפל "נירוונה" על מנת להחריב את מועצת הקסם. אורסיון סייס הובסה על ידי הגילדות פיירי טייל, פגסוס כחול ולמיה סקייל. הגילדה הוקמה על ידי בריין ולקח ואימן שישה ילדים ממגדל גן העדן על מנת שהיו מכשפים באוראשיון סייס. אחד המכשפים הוא אריק המכונה "קוברה" אשר מחזיק בקסם קטילת דרקונים מסוג רעל של הדור השני. בנוסף, לגילדת אורסיון סייס יש מספר גילדות אפלות המשרתות אותה והן אייסנואלד (Eisenwald), מומיה עירומה (Naked Mummy), חד-קרן אפל (Dark Unicorn), הרפיה (Harpuia), רוח שודד קברים (Ghoul Spirit), וברדס אדום (Red Hood).
 • גרימור הארט (Grimoire Heart) - אחת משלוש הגילדות האפלות של ברית בלם. מטרתה של גילדה זו הייתה למצוא את המכשף האפל זרף ולהשתמש בקסם שלו על מנת ליצור עולם שבו חיים רק מכשפים (בעולם של פיירי טייל רק 10% מהתושבים הם בעלי כוחות קסם). גילדה זו הובסה על ידי פיירי טייל כאשר היא תקפה בזמן הבחינות לדרגת האס קלאס. מאסטר הגילדה הוא "האדס" או בשמו האמיתי פרצ'ט גאיבולג אשר היה אחד ממקימי גילדת פיירי טייל וגם המאסטר השני שלה. בין המכשפים בגרימור הארט יש את אולטיר הבת של המורה של גריי וליון אול.
 • טרטרוס (Tartarus) - הגילדה האפלה החזקה ביותר מבין שלוש הגילדות של ברית בלם. מטרותיה של גילדה זו אינן ידועות מלבד שיש לה כוונה להרוס את מועצת הקסם. רוב המכשפים בגילדה זו הם אינן בני אדם אלה שדים שיצר המכשף האפל זרף. המאסטר של גילדת טרטרוס הוא שד שנקרא א.נ.ד (E.N.D.) אשר ידוע בתור השד החזק ביותר שיצר זרף. בין המכשפים של גילדת טרטרוס הם מינרווה בתו של מאסטר גילדת סייברטות' הקודם וסילבר פולבאסטר אביו של גריי מגילדת פיירי טייל. בנוסף לגילדת טרטרוס יש גילדה המשרתת אותה בשם עין סוקובוס (Succubus Eye).

גילדות עצמאיות[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • מכשפת פשע (Crime Sorcière) - גילדת עצמאית שהוקמה על ידי ג'לאל פרננדס. מטרתה של גילדה זו היא לא לתת למכשפים בדרך האופל ובכך הם מנסים לחסל גילדות אפלות ואת זרף. הגילדה הוקמה לאחר העלמותם של חלק ממכשפי פיירי טייל בזמן בחינות האס קלאס, ובמהלך 7 השנים היא הצליחה להרוס הרבה גילדות אפלות. בתחילה, שלושת המכשפים של גילדת מכשפת הפשע היו ג'לאל, אולטיר ומלודי, אך לאחר ארק טרטרוס, הצטרפו אליהם חברי גילדת אורסיון סייס, ואולטיר נעלמה.

גילדות לשעבר[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • פנטום לורד (Phantom Lord) - גילדה זו הייתה הגילדה החזקה ביותר בפיור עד שגילדת פיירי טייל צברה כוח, וכך שנייהם הפכו לשוות בכוחן ולאויבות אחת של השנייה. מאסטר גילדת פנטום לורד ג'וס פורלה פתח במלחמת גילדות בעקבות קנאה בגילדת פיירי טייל. בקרב זה הפסידה גילדת פנטום לורד ולכן היא פורקה על ידי מועצת הקסם. בין המכשפים בגילדת פנטום לורד וארבעת האלמנטים וגאג'יל.
 • מקלט החתול (cat shelter) - הגילדה ממנה הגיעה וונדי מארבל. לבסוף מתברר כי הגילדה לא אמיתית וכל חבריה, מלבד וונדי וצ'רלי, היו רוחות.
 • לטאה אדומה (Red Lizard) - גילדה שהייתה קיימת בפיור בשנת X679. בגילדה זו הייתה חברה מייביס ורמיליון המייסדת של גילדת פיירי טייל והמאסטרית הראשונה שלה. הגילדה נהרסה לאחר קרב גילדות נגד גילדה בשם גולגולת כחולה (Blue Skull).
 • גולגולת כחולה (Blue Skull) - הגילדה שהשמדה את לטאה אדומה (Red Lizard) הגילדה הושמדה על ידי מייביס ורמיליון.

קסם[עריכת קוד מקור | עריכה]

קסם הוא צורת הלחימה העיקרית של מכשפים בעולם של פיירי טייל. קסם נוצר בחיבור של הרוח של המכשף יחד עם האנרגיה הרוחנית של הטבע. רק עשירית מכלל האנשים בעולם מסוגלים להשתמש בקסם. שימוש בקסם מצריך מהמשתמש כמות גדולה של ריכוז ויכולת מנטלית. קסם בעולם של פיירי טייל יכול לשמש לצורכי התקפה, הגנה, סיוע או ריפוי. על מנת ללמוד להשתמש בקסם יש צורך לאמן גם את השכל וגם את הנפש. כאשר מכשף משתמש בקסם הוא צריך להשתמש ב"כוח קסם" הנמצא בתוך הגוף שלו. כמות כוח הקסם היא מוגבלת וכאשר מכשף משתמש בכמות רבה ממנו הוא צריך לנוח ושאוב כוח חדש מהאטמוספירה שמסביבו. ישנם ארבעה סוגים של קסמים והם:

 • קסם הטלה: קסם הנוצר מהאנרגיה של המכשף ולא ממקור חיצוני כמו נשק. דוגמאות לקסם זה: קסם הקרח של גריי, קסם שינוי הצורה של מירה-ג'יין וקסם הטיטאן של מאקרוב.
 • קסם החזקה: קסם הדורש מהמכשף מקור חיצוני על מנת להשתמש בו. דוגמאות לקסם זה: קסם הרוחות שמימיות של לוסי וקסם האקדחים של אלזק וביסקה.

ישנם שני תת-סוגים של קסמים הנכללים בשני הסוגים הראשונים והם:

 • קסם עתיק: קסם אשר מקורו מתקופות עתיקות. דוגמאות לקסם זה: קסם הנירוונה, קסם יצירת הזיכרון והאומנויות השחורות (קסם המוות והחיים של זרף).
 • קסם אבוד: קסם אשר נעלם מהעולם בעקבות הכח העצום ותופעות הלוואי שלו. למרות זאת, עדיין קיימים משתמשים לסוג קסם זה, אך הם נחשבים לנדירים מאוד. דוגמאות לקסם זה: קסם קטילת האלים, קסם קטילת דרקונים, קסם קטילת שדים, קסם הזמן של אולטיר וקסם החושים של מלודי.

כמו כן, הכל סוגי הקסמים הללו, ישנו תת-סוג מיוחד אשר נקרא "כישוף חבוי".

דוגמאות לכישופים החבויים הם: קסם קטילת דרקוני להבת הברק (שילוב בין קסם קטילת דרקוני אש וברק שמבוצע בידי נאטסו), קסם קטילת דרקוני ברזל הצל (שילוב בין קסם סקילת דרקוני צל וברזל, שמבוצע בידי גאג'יל), קסם קטילת דרקוני הצל הקדוש (שילוב בין קסם קטילת דרקוני הצל והדרקונים הלבנים, שמבוצע בידי רוג מהעתיד) ונמסיס (תת סוג של כישוף החיים, מאפשר ליצור שדים קטנים מחומרים שנמצאים בסביבה).

ארקים, OVAs וספין אופים[עריכת קוד מקור | עריכה]

ארקים[עריכת קוד מקור | עריכה]

שם הארק צ'אפטרים במנגה פרקים באנימה
ארק מאקאו 1-3 1-2
ארק דייבריק 4-9 3-4
ארק לאלביי 10-23 5-10
ארק האי גאלונה 24-46 11-20
ארק פנטום לורד 47-69 21-29
ארק לוקי 70-74 30-32
ארק מגדל גן עדן 75-102 33-41
ארק פסטיבל הלחימה 103-130 41-48
ארק אוראשיון סייס 131-164 49-68
ארק דפנה לא מופיע במנגה 69-75
ארק אדולס 165-199 76-95
ארק האי טנרו 200-253 96-122
ארק X791 254-257 123-124
ארק מפתח שמי הכוכבים לא מופיע במנגה 125-150
ארק משחקי הכשפות הגדולים 258-340 151-203
ארק הרוחות השמימיות של שער האקליפס לא מופיע במנגה 204-226
ארק כפר השמש 341-355 227-233
ארק טרטרוס 356-417 234-265
ארק זירו הספין אוף Fairy Tail Zero 266-275
ארק אווטאר 418-437 276-277
ארק אימפרית אלוורז 438-רץ טרם הופיע באנימה.

OVAs[עריכת קוד מקור | עריכה]

# שם באנגלית תאריך פרסום
1 Welcome to Fairy Hills!! ה-15 באפריל 2011
2 Fairy Academy - Yankee-kun and Yankee-chan! ה-17 ביוני 2011
3 Memory Days ה-17 בפברואר 2012
4 Fairies' Training Camp ה-16 בנובמבר 2012
5 The Exciting Ryuzetsu Land ה-17 ביוני 2013
6 Fairy Tail x Rave ה-16 באוגוסט 2013
7 Fairy Penalty Game ה-17 במאי 2016
8 Natsu vs. Mavis ה-17 בנובמבר 2016
9 Fairies' Christmas ה-16 בדצמבר 2016

ספין אופים[עריכת קוד מקור | עריכה]

שם מספר פרקים עלילה בקצרה
Fairy Tail Zero 13 המנגה מספרת את סיפור הקמתה של גילדת פיירי טייל על ידי מאיוויס ושלושת ציידי האוצרות פרהייט, וורד ויורי.
Tale of Fairy Tail: Ice Trail 13 המנגה מספרת את סיפורו של גריי פולבאסטר לאחר שאיבד את מורתו אול, בדרכו להצטרף לגילדת פיירי טייל.
Fairy Tail: Blue Mistral 15 המנגה מספרת על מסעה של וונדי מארבל בעמק הדרקונים.
Fairy Girls 13 המנגה מספרת על הרפתקאותיהן של בנות גילדת פיירי טייל.
Fairy Tail Side Story: The Twin Dragons of Sabertooth 15 המנגה עוקבת אחרי רוג וסטינג מגילדת סייברטות'
Fairy Tail Gaiden: Rhodonite 18 המנגה עוקבת אחרי העלילה באפליקציה Magazine Pocket.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

ויקישיתוף מדיה וקבצים בנושא פיירי טייל בוויקישיתוף