שיחה:אווטאר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
  • בבקשה להעביר את הדף אווטאר (הינדואיזם) (גרסאות קודמות | שיחה | דפים מקשרים) לדף אווטאר (גרסאות קודמות | שיחה | דפים מקשרים) – העברה שבוצעה ללא כל דיון, מבקש לבטל אותה. דגש — 19:44, 14 ביולי 2019 (IDT)
    לפני שראיתי את בקשתך כבר העברתי את אווטאר (פירושונים) לאווטאר, כך שנסיגה תהיה מעט יותר מורכבת. מה רע לך בשינוי? לי הוא נראה מוצדק. דוד שי - שיחה 20:22, 14 ביולי 2019 (IDT)
    משתמש:דוד שי, עשו פה העברה ללא דיון (שזה בעייתי כשלעצמו). אין לי עמדה חד־משמעית בשאלה מה יהיה שם הערך, אבל הרבה דפים עכשיו מקשרים לדפי פירושונים, וזה דבר שהיה צריך לטפל בו לפני שמעבירים, או לכל הפחות מייד אחרי ההעברה. אם זה לא נעשה, יש להחזיר את הערך לשמו המקורי. דגש — 10:07, 15 ביולי 2019 (IDT)
    הממצא הזה דווקא מחזק את ההעברה, משום שמיד לאחר שראיתי את ההעברה טיפלתי בתיקון כל הקישורים שיש לקשרם לאווטאר (הינדואיזם). כל הקישורים שנותרו לא קשורים להינדואיזם, ולכן יש לקשרם למשמעות אחרת, שאינני משוכנע מהי ולכן לא טיפלתי בהם. יבוא מי שהמילה אווטאר שגורה על לשונו ויטפל בהם. דוד שי - שיחה 13:50, 15 ביולי 2019 (IDT)

למה הדף נראה כמו שהוא[עריכת קוד מקור]

מבין ארבעת האווטארים, סדרת הטלוויזיה היא הפופולרית ביותר עם פי 20 צופים מהאווטאר של הינדואיזם. זה לא הוגן שאווטאר יקשר ישירות לסדרה מכיוון שהסרט לא מהותית פחות נצפה (פי 3 פחות), ולכן אווטאר הוא כרגע דף פירושונים והאופציות בו מסודרות לפי צפיות. הרגשתי צורך להסביר את זה איפשהו. Fr.dror - דברו איתי - !Ladies and Gentlemen, The Beatles‏ 13:28, 29 במאי 2020 (IDT)