שיחת משתמש:דגש

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
(הופנה מהדף שיחת משתמש:דגש חזק)
Nimus.svg


Teva 17 3 (69).JPGברוכים הבאים לדף השיחה שלי

נא להתנהג יפה ובנימוס. אפשר לפנות אלי בדף השיחה, לבירורים בנושאים שקשורים אלי ואל התנהלותי. בנושאים שקשורים לערך ספציפי, יש לפנות לדף השיחה של הערך המבוקש, ואם רוצים לקבל התייחסות ממני נא לתייג. אם פניתי אליך בדף שיחתך, יש להשיב בדף שיחתך. לא אשיב לפונים שיתעלמו מכלל זה. כמו כן, תשובות לשאלות שתישאלנה כאן, תִּנָּתֵנָּה – כנהוג – בדף זה, ועל כן יש לבדוק לאחר זמן מה האם ישנה תשובה.

ארכוב שיחות
(או: להיכן נעלם הדיון)

למען הסדר הטוב ולמען הקלת ההתמצאות בדף השיחה, אני נוהג מדי פעם לארכב את דף השיחה שלי, בעיקר כשהוא מתמלא. ארכוב שיחה יתבצע בדרך כלל לאחר שעברו לפחות שבועיים מהתגובה האחרונה בנושא. ניתן למצוא את השיחות בדפי הארכיון, שקישור אליהם נמצא בצד דף זה. דפי הארכיון מכילים שיחות מתקופות של ארבעה חודשים, ומסודרים לפי שנים.

ShabatSign.jpg משתמש זה שומר שבת, ומבקש לא להשאיר לו הודעות בשבתות ובחגים


שבת קודש
משתמש זה שומר שבת
ומבקש לא להשאיר הודעות בשבתות ומועדי ישראל


האסון בהילולת רבי שמעון בר יוחאי (2021)[עריכת קוד מקור]

מסקרנות ברצוני לשאול למה מחקת את העריכה שלי ב"ראו גם" להלן עריכתך תודה רבה. אברהם שוורץ - שיחה 01:51, 14 ביוני 2021 (IDT)

משום שאין קשר בין האירועים. דגש - שיחה 10:28, 14 ביוני 2021 (IDT)

וק:במ[עריכת קוד מקור]

העריכה האחרונה היתה לני שלושה ימים כי אף אחד לא ראה אותה אז אף אחד לא ביטל אותה, אפילו אם הוא לא ערך הרבה זמן, עדיין מדובר במשחיתן ויש לחסום אותו! ‏ניקי - שיחה - הצטרפו למיזם "סיפורי פוגי-פדיה"!!!‏ 10:22, 17 ביוני 2021 (IDT)

בסיטואציה הזו המשחיתן לא ייחסם, אלא כתובת ה־IP ששימשה אותו. אין לי סיבה להניח שהכתובת הזו עדיין תחת ידו. דגש - שיחה 15:58, 17 ביוני 2021 (IDT)