שיחה:גבריאלה שלו

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

תמונה[עריכת קוד מקור]

נו. מי לומד במכללת אונו ויוכל להשיג משם תמונה של גבריאלה שלו ויעלה אותה כאן?--Arikb 23:15, 1 באוקטובר 2007 (IST)

הז"י??[עריכת קוד מקור]

מקור (מעודכן ב-2003) נלביא - שיחה 00:22, 21 ביולי 2008 (IDT)

הטקסט האנגלי רצוף שגיאות[עריכת קוד מקור]

אם מישהו מעוניין לערוך את הערך המקביל בוויקיאנגלית - יבורך. יש צורך בניכוש רציני מאוד של שטויות ושגיאות שונות. ניסיתי להתחיל, אבל ראיתי שאין לדבר סוף, ועזבתי. אלדדשיחה 23:57, 12 בספטמבר 2008 (IDT)

עודף אינפורמציה[עריכת קוד מקור]

היוכל מישהו לעבור על הרשימה הארוכה של החברויות בועדות שונות ולבור את המוץ מהתבן? זה נראה לי כמו קורות חיים, ואני משוכנע שלא כל המצוין בערך חשוב מספיק. קומולוס - שיחה 00:02, 17 בדצמבר 2008 (IST)

מחליפה של שלו באו"ם[עריכת קוד מקור]

הוספתי לערך את המידע, שאת מקומה של שלו כשגריר באו"ם ממלא לאחר סיום תפקידה מירון ראובן. משתמש:דוד שי מחק את המידע בטענה שהדבר אינו רלוונטי. אציין שלדעתי דוד שי טועה: השאלה מי החליף את נשוא הערך בתפקידו, ואת מי הוא החליף, הוא מידע רלוונטי, ונמצא (או אמור להימצא) בערך של כל נושא תפקיד רם מעלה. בולס שקמים - שיחה 07:46, 17 בדצמבר 2010 (IST)

אינני משוכנע שבכל מקרה של נושא תפקיד רם מעלה חשוב לציין מי המחליף. אבא אבן, למשל, מילא שלל תפקידים חשובים (ובהם תפקיד השגריר באו"ם), ובערך העוסק בו לא מצוין מחליפו באף אחד מהם. במקרה הנוכחי, שבו משרד החוץ כשל בבחירת מחליף ונאלץ להסתפק בממלא מקום, בוודאי אינני רואה חשיבות לציון ממלא המקום. את המידע יכול הקורא למצוא בתבנית הניווט שבתחתית הערך (ועולה השאלה: האם יש לכלול בתבנית מאייש זמני? אולי כשנגלה שגם במקרה זה הזמני קבוע למדי). דוד שי - שיחה 07:56, 17 בדצמבר 2010 (IST)
יתכן וכל עוד אין למירון ערך משל עצמו ניתן בכ"ז לציין זאת בערך על שלו. ברכות אריאל פ. (slav4)דף שיחה 08:01, 17 בדצמבר 2010 (IST)
מה לשלו ולו? רוצה להזכירו, עשה זאת בערך שגריר ישראל באומות המאוחדות. דוד שי - שיחה 09:51, 17 בדצמבר 2010 (IST)

קישור שבור[עריכת קוד מקור]

הקישור לפרק מהספר "עו"ד ועוד" שבור. 84.229.178.75 00:43, 20 בנובמבר 2011 (IST)

הסרתי. דוד שי - שיחה 06:46, 20 בנובמבר 2011 (IST)

השמטת ציטוט[עריכת קוד מקור]

שלום. אחרי בירור שערכתי בעת עריכת הערך, עם אסיסטנט של שלו, אני מבקשת להוריד את הציטוט המתייחס לדברי ביקורת על ליברמן. מדובר בהוצאת דברים מהקשרם. זהו לא המסר הכללי של הראיון, וזה גם לא היה. מדובר בהתרשמות כללית של המראיין. עיקר הראיון המדובר היה לסכם את פעולותיה באו"ם ולדבר על הקשיים והמורכבות שם. הציטוט המובא הוא בעייתי מאוד, מוציא דברים ממכלול ההקשר, ולכן החשוב הוא למחוק אותו. תודה.

--Maayan10 - שיחה 20:06, 7 במאי 2012 (IDT)

היי שוב (וגם ליניב החמוד שחזר, עזר והגיב). הצעתי בינתיים הצעת ניסוח מרוככת יותר של הדברים שלא גורעת מהדברים שנאמרו אבל מציגה אותם בצורה אותנטית יותר ונאמנה לריאיון המובא! יניב גם לעיונך!

--Maayan10 - שיחה 20:34, 7 במאי 2012 (IDT)

זה לא ניסוח מרוכך, זה גיבוב מילים חסר משמעות

על הנציגים הישראלים היה לנקוט זהירות יתירה בהתבטאויותיהם

. זה כמו להגיד שהיא בעד שיהיה טוב ונגד שיהיה רע; אף אחד לא טוען שעל הנציגים לנקוט רשלנות.. המסר הכללי של הראיון לא ממש חשוב מבחינה אנציקלופדית. עובדה משמעותית היא שלשגרירת ישראל באו"ם לא היה אמון בשר החוץ שלה. זו עובדה משמעותית בלי קשר להקשר. זו אנציקלופדיה, לא אתר יחצנות. יורם שורק - שיחה 21:32, 7 במאי 2012 (IDT)

איזה מינון (לא הולם ובוודאי לא אלגנטי) של אגרסיה בהודעת תגובה לעריכה אינצדיקלופדית. אכן זו אינצלופדיה, לא אתר יחצנות וגם לא אתר הוצאת דיבה, מגמתיות או הסקת מסקנות והבעת עמדות. אתר זה אמור להביא עובדות כהוייתן, וזה מה שאני עשיתי. האמירה הקודמת לפיה שלו אמרה ש"לא היה צריך למנותו לשר חוץ" לא נאמרה על ידה. בכך הופכת האינציקלופדיה לכר נוח ללשון הרע ומי שמנסה לתקן את הדברים - זוכה שיעלבו בו. ומכל מקום, זהו לא המסר העולה מהראיון, וכאמור: הפרסום כאן הוא הוצאת דברים מהקשרם. במקביל וללא קשר: אם אתה מעוניין להתייחס לקשר בין השגרירה הזו ובין שר החוץ יש צורך לציין ולהוסיף - במקביל ובאופן משלים - גם את הפרסומים הרבים על שיתופי הפעולה ביניהם, את דברי החיבה שהוחלפו ביניהם, וכתבה מאוחרת לכתבה זו בה נכתב שחלק מהדברים הוצאו מהקשרו המלא. ככל שיחסי גומלין אלה מטרידים אותך - פעל להציג את התמונה המלאה בהקשרם. עד אז - יש לשמוט מסרים שגויים. לא כי זה אתר יחצנות אלא דווקא כי זו אינציקלופדיה. --Maayan10 - שיחה 23:16, 7 במאי 2012 (IDT)
הקשר בין שגריר באו"ם לשר החוץ הוא בעל עניין אנציקלופדי רב. לכן ביקורת כזו רלוונטית: שגרירה באו"ם מבקרת את נאום שר החוץ בפני העצרת. אם יש אינפורמציה נוספת בנושא ודאי שמקומה בערך: שיתופי פעולה מעבר למה שמתחייב מהגדרת התפקיד חשובים ויש לציינם. דברי חיבה שהוחלפו אינם רלוונטים (למען ההגינות - גם אם הוחלפו גידופים אין המדובר במידע אנציקלופדי כל עוד אין דברי החיבה או התיעוב נוגעים לתפקידים שהם מלאו). כל סיפור ההקשר תמוה: יש פסקה בה היא מנמקת את ההסתייגות שלה מהנאום, לא מילה שנפלטה בשעת רוגז אלא טיעון מסודר. יורם שורק - שיחה 23:32, 7 במאי 2012 (IDT)

היי יורם. תודה על התשובה. ויקיפדיה לא הולכת שבי אחרי כתבות דעה אלא אחרי עובדות. בבקשה שים לב לכך: "ליברמן עושה בושות" - זה לא דבריה של המרואיינת אלא התרשמותו של הכתב ודרך הניסוח שבו הוא בחר. המטרה של הכתבה העיתונאית: לייצר כותרת עסיסית. זו לא המטרה של ויקיפדיה. הפסקה שמתייחסת לליברמן, היא רק חלק ממכלול עצום בראיון ארוך שמטרתו המרכזית היא לשקף את מצבה הקשה של ישראל באו"ם ואת הצורך ברגישות יתר. הוצאת נתון אחד מהראיון כולו, פוגע בצביון הדברים כולם וצריך לתת תשומת לב לדבר זה. אף אחד לא מעוניין ביחצנות ואתה מוזמן להשמיט לחלוטין את כל הפסקה! לחלופין יש לערוך אותה ככזו שתבטא את הדברים כולם ואת הרקע כולו ולא לגזור עשירית אמירות ולשקף תמונה כאילו היו יחסים עכורים בין שר החוץ ובין השגרירה (דבר שעובדתית - לא קרה). מעבר לזה, בפסקה קצרה מאוד שאמורה לשקף את פעילותה - בת השנתיים - של השגרירה באו"ם, אסור לויקיפדיה ליצור רושם כאילו בכך מסתכמת כהונתה או כי זה שיקוף ראוי של נדבך מרכזי בתקופת הכהונה. אני חושבת שניתן להתייחס לדברים הללו ברזולוציה שאתה מבקש רק אם מתארים את הפילוסופיה הכללית של שלו בערך, את נאומיה, את כלל פועלה, את קשריה עם אובמה ועם נציגים אחרים, את יחסה למדיניות ביבי-וליברמן כמו גם יחסיה למדיניות אולמרט-ליבני קודם לכן, וכו'. כפי שאמרתי, אסור להביא אמיתות חצויות ומשובשות. לא אוכל להתייחס לזה מעבר לכך וברשותך ארצה לעבור לעריכת הערך הנוגע לשגריר הנוכחי שלנו. גם שם - בצורה מדוייקת. --Maayan10 - שיחה 13:28, 8 במאי 2012 (IDT)

דיווח על טעות[עריכת קוד מקור]

פרטי הדיווח[עריכת קוד מקור]

נא לעדכן את תפקידה של פרופ' גבריאלה שלו. כיום אינה דיקן הפקולטה למשפטים בקריה האקדמית אונו (כיהנה בתפקיד עד ינואר 2012) ואינה משמשת כנשיאת המועצה האקדמית העליונה במוסד זה (כיהנה בתפקיד עד דצמבר 2013).

תודה.

מקור:הנני אחראית התוכן של הקריה האקדמית אונו ומבצעת פנייה זו בעקבות בקשה מפורשת של פרופ' גבריאלה שלו דווח על ידי: מיכל צין, אחראית תוכן ומדיה חברתית, הקריה האקדמית אונו 81.218.56.125 15:15, 8 בספטמבר 2015 (IDT)

לגבי תפקיד הנשיאה, מומלץ שאחראית תוכן ומדיה חברתית בקריה האקדמית אונו תתקן קודם את אתר הקריה בה מופיעה גבריאלה שלו כראש המועצה האקדמית העליונה [1]Tomtom‏ ‏ • שיחה 15:26, 8 בספטמבר 2015 (IDT)