שיחה:הליכודניקים החדשים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
ערך זה צוטט בכתבות הבאות:


השיחה של ירון בן נון[עריכת קוד מקור]

הוספתי לערך את המשפט הבא:

"בספטמבר 2017 פורסם אודות שיחת צ'אט שקיים ירון בן נון, אחד מראשי הליכודניקים החדשים, עם אדם שהתלבט בנוגע להתפקדות לליכוד. אותו אדם ציין בפני בן נון כי הוא מחזיק בעמדות מדיניות שהן "שמאלה ממרצ". בתגובה המליץ לו בן נון להתפקד לליכוד ובבחירות לכנסת להצביע למפלגת חד"ש או לרשימה המשותפת. בעקבות החשיפה, השעה את עצמו בן נון מפעילות בליכודניקים החדשים".[1][2]

משתמש:אדם מה סבור שמידע זה לא צריך להופיע בערך. לדעתי כן חשוב שזה יוצג בערך מאחר והדבר מהווה הוכחה לטענות שהופנו נגד הליכודניקים החדשים. אשמח לחוות דעתכם בנושא. --Ronen7668 - שיחה 14:45, 6 בספטמבר 2017 (IDT)

אני מתנגד להוספה הזו. אני חושב שמדובר בעניין לא משמעותי לערך. אולי בן נון נחשב כאחד מהאנשים העיקריים בליכודניקים החדשים, אבל אין לו תפקיד רשמי כלשהו שם. ככה שגם זה שהוא השעה את עצמו זה לא דבר חשוב במיוחד. לגבי התוכן עצמו- מדובר על שיחת צ'אט בפייסבוק שהוא ניהל עם מישהו אחר לפני שנה. איך הדבר הזה קשור לערך הכללי? אני חושב גם שהערך סובל מפירוט יתר של ציטוטים ותגובות שונות ביחס לתנועה לא חשובה במיוחד, וחושב שההוספה הזו היא חלק מזה. אדם מה - שיחה 14:55, 6 בספטמבר 2017 (IDT)
מיותר! Ronen7668, הגיע הזמן שתתחיל להפריד בין טפל לעיקר בערך הזה. Eladti - שיחה 14:58, 6 בספטמבר 2017 (IDT)
אם העניין היה כל כך שולי כנראה שבמעריב לא היו מקדישים כתבה שלמה לנושא. לגבי ירון בן נון- הוא מוזכר בערך גם בהקשר אחר והוא אחד ממנהיגי התנועה כיום. ולאף אחד שם אין תפקיד רשמי. אני חושב שהמהשפט הזה שהוספתי הוא חשוב יותר מהרבה ציטוטים שמופיעים בערך וכוללים דעות וטענות לא מבוססות. כאן מדובר בהוכחה לטענות. זאת לא אנקדוטה. אלא מידע עובדתי שחשוב שיופיע בערך. --Ronen7668 - שיחה 15:15, 6 בספטמבר 2017 (IDT)
זאת בדיוק הנקודה - ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, לא סיכום כותרות היום בעיתונות היומית. Eladti - שיחה 15:21, 6 בספטמבר 2017 (IDT)
הטענות נגד הליכודניקים החדשים ברורות מאוד מהערך גם בלי תוספת של איזה "תחקיר בשקל" על שיחה בפייסבוק לפני שנה. אדם מה - שיחה 16:42, 6 בספטמבר 2017 (IDT)