שיחה:טטנוס

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

הפרת זכויות יוצרים[עריכת קוד מקור]

כשקראתי את הערך הוא נראה לי מוכר, ואכן זהו תקציר די מפורט של הערך מתוך האנציקלופדיה כרטא לבריאות המשפחה. משפטים ופסקאות שלמות הועתקו משם, דבר המהווה, למיטב ידיעתי הפרת זכויות יוצרים. במידה והעתקה של חלק מחומר מוגן היא לגיטימית וחוקית, אנא שחזרו את הערך למצבו הקודם.

בדף הזמני שמתי את הגרסה הראשונית של הערך שתשמש בינתיים כקצרמר.

Daniel1 21:21, 22 יוני 2006 (IDT)

הגרסאות הראשונות של הערך הן כנראה לא העתקה. האם המידע מועתק מילה במילה ובאותו ניסוח פחות או יותר? אם כן כנראה שזו הפרת זכויות יוצרים. תוכל לציין אילו חלקים בדיוק הועתקו ולעבור על הגרסאות הקודמות ולהצביע על הכותב שהוסיף את המידע? זה יאפשר גם לוודא שאין העתקה בערכים אחרים וגם לשחזר את הערך לגרסה ללא ההפרה ערן 21:26, 22 יוני 2006 (IDT)
הגרסה הראשונית של הערך (כולל כמובן תוספת הקטלוג לקטגוריה) לא נראית כהעתקה. משם ואילך, דהיינו העריכות של Matani2005, ישנה הפרה של זכויות יוצרים. כמעט כל משפט שהתווסף לערך מועתק מילה-במילה מהמקור הנ"ל, שהוא מוגן בזכויות יוצרים, כמובן. הגרסה שיש כרגע בדף הזמני, היא הגרסה ללא ההפרה, למיטב הבנתי. Daniel1 22:33, 22 יוני 2006 (IDT)

צפדת[עריכת קוד מקור]

לא כדאי לשנות את שם הערך לצפדת - הרי כעת זה השם הרשמי למחלה --Zivn9 - שיחה 23:17, 21 באפריל 2008 (IDT)

הקשר לחלודה[עריכת קוד מקור]

למי שתהה ... המקור לטעות הזאת (שאגב קיימת רק בארץ), הוא אחד הפרקים של "רגע עם דודלי" בו רגע נפצע ממסמר חלוד.

לגבי הקשר לחלודה - מהיכרות שלי עם הנושא - כל פעם שנפצעתי מכלי חלוד בצעתי זריקת חיסון מטטנוס. השאלה שלי - מי שרשם שאין קשר לחלודה הוא רופא?