שיחה:סמולוויל

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

'סופרגירל'[עריכת קוד מקור]

הארון אל זה אבן שחורה לא 'מינרל נדיר'

'קריפטונייט'[עריכת קוד מקור]

יש ירוק כחול אדום שחור אפור ושקוף -- אין כזה דבר סוג 'אבן חן'.


חשיבות[עריכת קוד מקור]

5 עונות (וסופרים...), הצלחה בינלאומית, חלק מתופעת סופרמן. מה רע? זהר דרוקמן - אהמ 22:19, 26 יולי 2006 (IDT)

הבעיה היא שממצב הערך הנוכחי אני לא יכול להבין את כל זה...pacmanשיחה 22:23, 26 יולי 2006 (IDT)
מספר העונות מצוין בתבנית והנושא ברור. הצלחת התוכנית גם אצלנו (שידור העונות בחברת Yes) יכולה לתת רמז להצלחתה באופן כללי בזירה הבינלאומית. זהר דרוקמן - אהמ 22:31, 26 יולי 2006 (IDT)

הסדרה תשודר ב - AXN[עריכת קוד מקור]

החל ב - 5/11/2006 -- --אבי קדמי 16:08, 23 באוקטובר 2006 (IST)

אני חושב שאפשר כבר עכשיו להכניס לערך, אם זה באמת חשוב לך. זהר דרוקמן - אהמ - שלום עולמי 23:15, 23 באוקטובר 2006 (IST)
אוקיי, אין בעייה. אני מתכוון לעקוב אחרי הסדרה, אם מישהו רוצה אני יכול לרשום את שמות הפרקים ולעלות אותם לערך -- --אבי קדמי 23:26, 23 באוקטובר 2006 (IST)

אי דיוק[עריכת קוד מקור]

ראיתי שיש סטירה בתקצירים, האים קלרק מגלה את מבצר הבדידות בעונה החמישית או הרביעית?

שדרוג וסידור הערך[עריכת קוד מקור]

שיפרתי איפה שאפשר, שוקל ברצינות לקצר מעט (או אפילו די הרבה) את קטעי העלילה. הם נשמעים כמו תקצירי אופרת סבון שמוצאים במדריכי הטלוויזיה השבועיים. בינתיים השארתי, היות וחבל למחוק מידע מדויק. כמו כן הוספתי קישורים, סידרתי את ההגדרה למשהו קצר ומתומצת יותר, ושמתי קטגורית "כללי" להצגה ראשונית של הסדרה, לפני הצלילה לעומק העלילה.

אני סבור שהערך אינו צריך להיות מועמד לעריכה נוספת, והערך מורחב דיו. עד העונה השביעית, אני לא רואה מה להוסיף מבחינת תוכן. Assafsh 20:51, 7 בספטמבר 2007 (IDT)

דורש שיכתוב נוסף[עריכת קוד מקור]

הערך מכיל מידע רב, בעיקר בעלילת העונות, ואינו מתומצת בכדי לציין אירועים חשובים בלבד. עושה רושם כי נכתב מידע רב מפרק לפרק, מה שלא מאפשר הבנה למי שלא ראה את הסדרה. בנוסף, המידע נכתב בצורה שאינה מתאימה לערך אנציקלופדי. Arimisשיחה 20:33, 10 באוקטובר 2007 (IST)

מותו של ג'ונתן + שכתוב[עריכת קוד מקור]

1. אם אני לא טועה גם ב"סופרמן" ג'ונתן קנט מת.
2. שכתבתי את הערך, אתם מוזמנים לבדוק אם אפשר להסיר את התבנית שכתוב. Superboi 08:31, 20 בינואר 2008 (IST)

לדעתי אפשר למחוק את הקטע של ג'ונתן קנט בהבדלים של סמולוויל וסופר מן וחוץ מזה חסר מידע על הקריסטל הכסוף מהעונה הרביעית ולא כתוב שום דבר על העונה השביעית שכר משודרת...

לדעתי עוד יש מקום לתבנית השכתוב - תקצירי העונות כתובים באופן מבלבל ולא אחיד, וצריך לחשוב על דרך טובה יותר להציג את העלילה. לגבי העונה השביעית - היא כה מקוטעת, עד שקשה לומר שחייבים לעדכנה מיד. בין כה וכה ייקח זמן מה עד שתסתיים, עם שביתת התסריטאים. Assafsh - שיחה 22:06, 5 במרץ 2008 (IST)

שכתוב פרטי העלילה[עריכת קוד מקור]

החלתי לשכתב את פרטי העלילה לפי עונה, על פי ויקיפדיה האנגלית. ייתכן כי בסוף יהיה טעם של ממש להפריד את העונות לערכים נפרדים, היות והן מוצאות בנפרד במהדורות DVD (שלהם נתוני מכירות וכיו"ב). אמור להיות מושלם במהלך הימים הקרובים. אם מישהו רוצה עדיין לערוך - אל דאגה, סביר שלא נדרוס זה את זה. Assafsh - שיחה 11:09, 11 במאי 2008 (IDT)

עבודה מייגעת הושלמה. אמנם העונה השביעית טרם הסתיימה (פרק 19 כבר שודר, עוד שניים שלושה וזהו) אך הערך מעודכן עלילתית, ואפילו אפשר לקרוא את תקצירי העלילה בלי לאבד את קו המחשבה. יש לשקול להפריד את פרטי העונות לערכים נפרדים, כמו בוויקיפדיה האנגלית. Assafsh - שיחה 22:49, 12 במאי 2008 (IDT)

כל הכבוד על עדכון הערך והוספת חלקה לעונה השמינית, אך התקציר לא כתוב בצורה ההולמת את ויקיפדיה, צריכים לערוך זאת.

"כללי"[עריכת קוד מקור]

שמתי לב שכתובות שם שטויות. בהתחלה ראיתי שכתוב "סופרוומן", ותיקנתי את זה. אחרי זה ראיתי שכתובים שם שמות לא קשורים. "בפרקים הראשונים מור חסון מוצג כנער תיכון רזה וביישן" "בהמשך מוצגים אט אט שלל החברים והנבלים עימם יתמודד סופרמן המבוגר: אריאל באום, מאור אמיתי, עידן חסון, אדיר חסון, הברק ושאר חברי ליגת הצדק." "מור מקבל את שאר כוחותיו בהדרגה, כגון ראיית חום ונשיפת-על" "חלק נכבד מעלילות העונות החמישית והשישית מציבים את אריאל באום ומור חסון כשני צדדים במאבק" לפי מיטב ידיעתי, מור חסון, אריאל באום, מאור אמיתי, עידן חסון ואדיר חסון לא קשורים לתוכנית. אם אתם יכולים, תשנו את זה.

לא משנה. מצאתי איפה משווים את הגירסאות, ותיקנתי את זה. Woozie - שיחה 11:16, 23 בדצמבר 2008 (IST)

דילול[עריכת קוד מקור]

תקצירי העונות ארוכים באופן מגוחך. מכיוון שלא צפיתי בסדרה אני לא יכול לקבוע מה תפל ומה לא - אך הערך דורש שכתוב. Rhoneשיחה • 04:36, 6 באוגוסט 2010 (IDT)

אני יכול לנסות את כוחי, אבל הבעייה העיקרית בסמולוויל היא המבנה העלילתי. מחד יש עלילה המקשרת בין כל פרקי העונה, ומנגד כל אחד מהם עומד בפני עצמו ומכיל אקספוזיציה, דמויות משנה חדשות ועלילה המתחילה ומסתיימת באותו הפרק. בוויקיפדיה האנגלית פתרו את הבעיה בסדרות מעין זו על ידי פיצול הערך לערכים נפרדים לפי עונה. Assafsh - שיחה 06:37, 6 באוגוסט 2010 (IDT)
כאן זה לא יקרה.. עדיף פשוט לרשום את הקו העלילתי של כל עונה ולהזכיר את הפרקים החשובים להתקדמות העלילה לא? Rhoneשיחה • 16:51, 6 באוגוסט 2010 (IDT)

אני אשמח לקחת על עצמי את המשימה לתת ערכים של עונות של סמולוויל אם מישהו יסביר לי כיצד...(טום-אורח)

עזרה לערך[עריכת קוד מקור]

אני מוכן לקחת על עצמי את המשימה לשכתב את סמולוויל למרות שלדעתי האפשרות הטובה ביותר שניתנת היא חלוקה לעונות.אשמח לעשות זאת אם יסבירו לי כיצד...(טום-אורח)

קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 20:43, 4 במאי 2013 (IDT)

דיווח על טעות[עריכת קוד מקור]

פרטי הדיווח[עריכת קוד מקור]

לא כתוב כמה פרקים יש בכל עונה דווח על ידי: 2A02:ED0:6D96:2600:D90C:846E:3645:E86C 20:15, 7 באוקטובר 2017 (IDT)

No. of seasons 10

No. of episodes 218


תקציר העלילה[עריכת קוד מקור]

האם כדאי להוסיף פסקאות תקציר לעונות תחת "סקירה כללית" ולהעביר לשם מידע מרשימת הדמויות? אני מעדיפה לא להרחיב את הסקירה עצמה, אם כבר לתמצת אותה וגם את סיקור הדמויות, אך המידע הנוכחי חשוב ורצוי שיופיע בערך איפשהו. פירוט יתר כבר טאטאתי.

ארגמן[עריכת קוד מקור]

מרת'ה ציינה ששיקוי האהבה לא משפיע על קלארק. הקריפטונייט האדום לבדו מסביר את ההתנהגות של קלארק בפרק.

זה השילוב של שניהםShlomicatz - שיחה 23:01, 14 באוקטובר 2019 (IDT)
על מה אתה מבסס את זה?
כי קלארק אכן הראה מין-אהבה ללויס תחת השפעת שניהם. את בטוחה שהיה עושה את זה ללא תוספת האפרודיסיאק לקריפטונייט האדום? לא נראה לי. אבל בכל מקרה לא שיניתי בחזרה כי אין לי כוח לריב על זהShlomicatz - שיחה 02:30, 17 באוקטובר 2019 (IDT)
אני בטוחה. הוא בסך הכל ביטא משיכה כלפיה, כמו קונר בהשפעת קריפטונייט אדום נטו.

סיווג צפייה[עריכת קוד מקור]

אני באמת לא מצליחה להבין איך שיפור שמוסיף מידע אנציקלופדי טהור שיכול לעזור לקוראים ורק תופס עמודה בטבלה קיימת יכול להפריע, ולמה צריך דיונים עקרוניים כדי לאשר את זכות הקיום שלו רק כי הוא חסר בערכים אחרים. "פנים אמריקאי"? כך גם תאריכי השידור ורשתות, זאת סדרה אמריקאית. "לא מופיע עבור פרקים בודדים"? ואם היה דירוג אחיד לכל הפרקים? או שדירוג סדרות/סרטים ראוי להיכתב או שלא. Lucy's cousin once removed - שיחה 20:42, 21 באוקטובר 2019 (IDT)

זה בדיוק העניין. אם היית כותבת היו X פרקים בדירוג א' ו-Y פרקים בדירוג ב', זה היה בסדר גמור. כאןמ מדובר בעניין פנימי בדיוק באותה מידה כמו שלא היינו מוסיפים ללא דיון עמודה עם רייטינג עבור כל פרק בנפרד, או, נגיד, רשימת ערי ארצות הברית עם zipcode של כל אחד, או לא מתרגמים מוויקירוסית את הערך "רשימת המדרגות הנעות במוסקווה", וכן, יש כזה. דבר שיכול להיות מעניין, או כמו שמגדירים את זה, בעל חשיבות, לדוברי שפה אחת, לא תמיד מעניין דוברי שפה אחרת. אני הרי לא קובע שאין לזה מקום. בהחלט יכול להיות שבדיון עקרוני יהיו עשרה בעד להוסיף את המידע מול אחד נגד. אני רק אומר שזה טרם נשאל, ככל הידוע לי, אם כי אולי כן ואני פשוט לא יודע, ואז ידביקו מהר קישור היסטורי עם החלטה לכאן או לכאן. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:52, 21 באוקטובר 2019 (IDT)
איך "X פרקים בדירוג א' ו-Y פרקים בדירוג ב'" פחות "פנימי" מפירוט מדויק? ההבדל היחיד שאני רואה הוא שהראשון לא תורם מידע שימושי לקוראים והשני כן. Lucy's cousin once removed - שיחה 21:23, 21 באוקטובר 2019 (IDT)
(-: זה לא פחות פנימי. זה פחות לא רלוונטי. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 21:43, 21 באוקטובר 2019 (IDT)

דמויות[עריכת קוד מקור]

מכל הפרקים בערך הזה, הכי מאתגר לכתוב על הדמויות. אני משתדלת להתמקד בתיאור הדמויות ולא העלילה שסביבן, אבל אי אפשר להעביר מידע חיוני על הדמויות דרך תיאור תכונות והתנהגות בלבד.

אני לא רוצה להעביר את המידע הזה בפרק העלילה ולהאריך אותו. קראתי אותו כמה פעמים וחוץ מתיקונים קלים הוא מעולה ומתמקד בעיקר.

הפרק המקביל בערך באנגלית מתייחס לשחקנים, אבל להם יש דף לדמויות (List of Smallville characters) עם פירוט מלא + דפי משנה.

פתוחה להצעות, הארות והערות, בעדינות. Lucy's cousin once removed - שיחה 20:20, 22 באוקטובר 2019 (IDT)

תמונות[עריכת קוד מקור]

קובץ:Chloe sullivan.jpg
קלואי במטריקס

משתמש:IKhitron, התמונות האלה הן צילומי מסך. בטח שמותר? Lucy's cousin once removed - שיחה 15:43, 5 בנובמבר 2019 (IST)

אם זה בוויקישיתוף, אז כן. אם יתברר שלא יום אחד, הן יימחקו משם. כל כעוד לא אנחנו העלינו אותם, אז אנו נהנים מהספק שצלם הווידאו המקורי העלה אותם, או שפשוט מישהו צילם את זה באתר צילומי הסדרה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 15:46, 5 בנובמבר 2019 (IST)
יש סך הכל שלוש תמונות כאלו, שתיים שהוספתי וזה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 15:49, 5 בנובמבר 2019 (IST)
כבר חמש. Lucy's cousin once removed - שיחה 16:12, 5 בנובמבר 2019 (IST)
Lucy's cousin once removed, ממש חסרה תמונה של קלארק קנט. אני בודק עכשיו האם זה באמת מותר, ואם יתברר שכן, אפשר יהיה למחוק את הלוגו מהתבנית, ולהחליף אותו בעטיפת DVD. כלומר, אחת מתוך עשר תמונות אפשריות בתבניות בראש הערכים של כל העונות באנגלית. יש העדפות לתמונה הטובה מכולן? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:52, 5 בנובמבר 2019 (IST)
גם בדף קלארק קנט (סמולוויל) חסרה תמונה של קלארק עצמו... אבדוק ואחזור עם תשובה. Lucy's cousin once removed - שיחה 16:56, 5 בנובמבר 2019 (IST)
אבל לשם אסור לשים DVD. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:57, 5 בנובמבר 2019 (IST)
וכאן מותר? Lucy's cousin once removed - שיחה 16:59, 5 בנובמבר 2019 (IST)
כאמור, אני בודק את זה, אבל אני חושב שכן. ראי בתור השוואה את התמונה שבחרתי וביקשתי שיעלו בשבילי בזיווגים. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 17:01, 5 בנובמבר 2019 (IST)
אני מעדיפה את זאת, יש אותה בפליקר באנגלית. אם אפשר מפליקר, יש את זאת ואת זאת. אם אפשר עטיפה של המשחק אז זאת. Lucy's cousin once removed - שיחה 17:21, 5 בנובמבר 2019 (IST)
סיכוי נמוך. ומאלו ששאלתי? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 17:25, 5 בנובמבר 2019 (IST)
הראשונה ששמתי היא עטיפת DVD בשתי גרסאות. Lucy's cousin once removed - שיחה 17:25, 5 בנובמבר 2019 (IST)
באיזה ערך? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 17:26, 5 בנובמבר 2019 (IST)
סמולוויל כמובן. Lucy's cousin once removed - שיחה 17:27, 5 בנובמבר 2019 (IST)
באיזה ערך מתוך העשרה? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 17:30, 5 בנובמבר 2019 (IST)
עונה 3, או שאין לי מושג מה כוונתך. Lucy's cousin once removed - שיחה 17:32, 5 בנובמבר 2019 (IST)
חיפשת DVD ברשת, או שבדק עשר תמונות ספציפיות שהפניתי אותך אליהן? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 17:33, 5 בנובמבר 2019 (IST)
בדקתי בויקיאנגלית והעדפתי את 3, ואז חיפשתי אותה ברשת ועוד תמונות. Lucy's cousin once removed - שיחה 17:35, 5 בנובמבר 2019 (IST)
הבנתי. בסדר גמור. אבל קחי בחשבון שכנראה לא אוכל להעלות תמונה מבחוץ, רק זאת שבוויקיאנגלית, אם יתברר שמותר. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 17:42, 5 בנובמבר 2019 (IST)
הכי טוב יהיה אם תעלה תמונה חופשית של קלארק (ותמונות של עוד דמויות), והלוגו יישאר. Lucy's cousin once removed - שיחה 14:13, 7 בנובמבר 2019 (IST)
אני אנסה, אבל הסיכוי קלוש. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 14:49, 7 בנובמבר 2019 (IST)
לפי זה יש שני רישיויות מותרים. אני יכולה למצוא תמונות כאלה. Lucy's cousin once removed - שיחה 15:20, 7 בנובמבר 2019 (IST)
כבר הקדמתי אותך. סיפרו לי על זה בלילה. חמישה רשיונות. לצערי, רוב התמונות שם הן של קלארק וקלואי בעירום מלא בבי אנד בי מזוויות שונות, וזה לא מה שרציתי להכניס לערך. מצאתי תמונות לא טובות של קלארק ושל אוליבר, אבל זה יותר טוב מכלום. החלפתי לתמונה יותר טובה של לויס, ושמתי תמונה טובה של טס. לצערי, אין שם את לקס או את לאנה בכלל, כי כל הצילומים ברשיונות שוויקישיתוף מרשה הם מעונה 9. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 15:58, 7 בנובמבר 2019 (IST)
תמונה טובה של לאנה כבר יש. מה עם קלואי והאסם? Lucy's cousin once removed - שיחה 16:10, 7 בנובמבר 2019 (IST)
בתקווה שלא תמחק, לכן ניסיתי למצוא תנונה חלופית שלה. לגבי קלואי, רוב התמונות שם חותכות את השיער, כנראה כדי לא להציג את כל הפרצוף ולהתאים לדרישות של זכויות יוצרים, לכן לא אהבתי את התמונה שקישרת. שמרתי לעצמי ארבע כתובות של תמונות טובות שלה, כדי שנוכל לבחור אחת אם זאת שבערך תמחק. לגבי האוסם, בשביל מה זה טוב? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:19, 7 בנובמבר 2019 (IST)
האסם בשביל סמולוויל#יקום_החץ. Lucy's cousin once removed - שיחה 16:27, 7 בנובמבר 2019 (IST)
הוא אפילו לא מוזכר שם. אני פשוט לא רוצה להגזים. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:31, 7 בנובמבר 2019 (IST)
"...בחוות קנט בעיירה סמולוויל. סט הצילומים הוא אותה חווה במחוז לנגלי בקולומביה הבריטית שבה צולמה חוות קנט ב"סמולוויל"..." Lucy's cousin once removed - שיחה 16:34, 7 בנובמבר 2019 (IST)
אה. חיפשתי אסם. שוב, אני לא רוצה להגזים. זה יכול לחכות איזה שבוע? אז אלמד אותך איך להעלות את זה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:38, 7 בנובמבר 2019 (IST)
יש הגבלה? יש עוד שטחים ריקים בדף. בסדר. Lucy's cousin once removed - שיחה 16:42, 7 בנובמבר 2019 (IST)
התכוונתי להגזים בוויקישיתוף, כי אני לא רוצה שיקרה שם משהו שיבטל את התמונות הקיימות. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:42, 7 בנובמבר 2019 (IST)

כוחות-על[עריכת קוד מקור]

הפיסקה קצת קלארקצנטרית.

זה בסדר, גם הסדרה. אורה - שיחה 17:35, 27 בנובמבר 2019 (IST)

חסר פסקה על ישוע[עריכת קוד מקור]

יש הרבה השוואות של קל אל/קלארק קנט לישוע. במקור יש גם למשה אבל בסמולויל רק לישוע.

לא זיהיתי השוואות מיוחדות. הצלות והקרבה? הוא לא היחיד. תלוי על צלב / ידיים לצדדים? גם לא היחיד. אורה - שיחה 20:05, 3 בדצמבר 2019 (IST)

פרקים[עריכת קוד מקור]

היי, אורה. התחלתי לעשות משהו. אם יהיה לך זמן יום אחד להשלים את הפרקים החסרים, ולהשאיר אותם בהערות, אוכל להתקדם. אם לא, גם ככה זה לדעתי טוב יותר מאשר מה שהיה. תודה, יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 21:56, 16 בדצמבר 2019 (IST)

יפה מאוד! בשביל מה צריך לכתוב גם פרקים שלא מהווים אסמכתאות? אורה - שיחה 22:20, 16 בדצמבר 2019 (IST)
תודה. הפתעה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 22:58, 16 בדצמבר 2019 (IST)
עכשיו יש הרבה שגיאות ציטוט... דווקא ניסיתי אחת מראש ומשום מה לא שמתי לב לשגיאה בתצוגה המקדימה. אורה - שיחה 00:17, 17 בדצמבר 2019 (IST)
זאת הסיבה שביקשתי להשאיר את זה בהערות. <!-- {{הערה|...}} --> יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 00:27, 17 בדצמבר 2019 (IST)
בעצם, אל תעשי את זה, חבל על העבודה. אני אקח את הגרסה הקודמת שכתבת ואמשיך משם. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 14:27, 17 בדצמבר 2019 (IST)

ובכן, אורה, סיימתי שלב נוסף. שימי לב לכמה דברים:

 • בחלק הפרקים בהערות שוליים הפרקים ממויינים לפי הסדר, ומספר ההערה זהה למספר הפרק בסדרה.
 • בהערות שמציינות פרק בתור מקור מעכשיו "פ' 25" אומר כי מדובר בפרק 25 של הסדרה במקום מספר מקרי קודם.
 • הופיע כפתור חדש בחלק שנקרא "עונות".

והכי מוזר זה שכל זה הגדיל את הערך רק במעט. מה דעתך? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:07, 17 בדצמבר 2019 (IST)

המיון מעולה. התמונות מפריעות לטבלה להיפתח במקום. אורה - שיחה 17:49, 17 בדצמבר 2019 (IST)
ראיתי והשארתי את זה לך, איך שיהיה נוח לך לשנות את הסדר. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 17:56, 17 בדצמבר 2019 (IST)
איך? אם אזיז את התמונות למטה, יישאר חלל למעלה כי תוכן העיניינים ארוך. שקלתי ליצור תוכן עניינים מותאם אישית רחב אבל זה עלול להקשות על עורכים. אורה - שיחה 18:04, 17 בדצמבר 2019 (IST)
קודם כל, לא יקרה שום דבר אם זה יישאר כמו עכשיו, כי ברירת מחדל זה סגור. ואם לא, אף אחד לא אמר שהתמונות או חלקן צריכות להיות בהתחלה. יש גם אפשרות להעלות אותן למעלה מימין לתבנית הפרמטרית ובמקום זאת להצר את הפתיח, אבל אני לא בטוח שזה ייראה טוב. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 18:13, 17 בדצמבר 2019 (IST)
פתיח צר -> פתיח ארוך -> תוכן עניינים נמוך -> עוד יותר חלל מתחת לתבנית הפרמטרית. מה עשינו בזה? אורה - שיחה 18:34, 17 בדצמבר 2019 (IST)
אני הייתי משאיר כמו שזה. כאמור, מצב סגור הוא ברירת מחדל. אבל זאת החלטה שלך. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 18:42, 17 בדצמבר 2019 (IST)
אני משאירה את זה ככה כי אין לי רעיון טוב יותר. אורה - שיחה 18:47, 17 בדצמבר 2019 (IST)
המנגנון הטכני של ויקיפדיה קצת מחורפן. תגידי, עד כמה יפריע לך שב"סמולוויל - פרקים" ההערות גם יהיו בקבוצה "פ'"? אולי אז זה יעבוד סוף סוף. אם גם לא, נבטל. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:10, 17 בדצמבר 2019 (IST)
אין לי מושג על מה אתה מדבר אבל לא מפריע לי. אורה - שיחה 20:12, 17 בדצמבר 2019 (IST)
אי אפשר ככה. הבנת מה אני מציע לעשות? בלי הסבר למה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:14, 17 בדצמבר 2019 (IST)
עדיין אין לי מושג על מה אתה מדבר. אורה - שיחה 20:16, 17 בדצמבר 2019 (IST)
או קיי, אז הסבר. כשהעתקת את ההערות עם פרקים לדף הפרקים הורדת מכל הערה "קבוצה=פ'", נכון? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:18, 17 בדצמבר 2019 (IST)
כמובן, הם לא הורידו את עצמם... אורה - שיחה 20:19, 17 בדצמבר 2019 (IST)
עד כמה יפריע לך מבחינה ויזואלית אם זה יחזור? כלומר, כל ההערוות גם בערך השני יתחילו מ"פ'"? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:22, 17 בדצמבר 2019 (IST)
עניתי כבר שלא מפריע לי. אורה - שיחה 20:23, 17 בדצמבר 2019 (IST)
אז לא הבנתי. בסדר. בואי ננסה. אם לא יצליח, אני אחזיר את זה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:26, 17 בדצמבר 2019 (IST)
לא עבד. החזרתי. אני צריך ללכת עכשיו, אנסה למצוא פתרון לזה מחר או מחרתיים. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:33, 17 בדצמבר 2019 (IST)
מה ניסית לעשות? אורה - שיחה 20:58, 17 בדצמבר 2019 (IST)
למנוע מצב בו מעל מאתיים הערות מופיעות בשני ערכים בו זמנית. הן צריכות להיות באחד, והשני אמור לקרוא אותן משם. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:55, 17 בדצמבר 2019 (IST)
איך זה משנה לקוראים? אורה - שיחה 08:36, 18 בדצמבר 2019 (IST)
זה לא. זה משנה למנגנון הטכני. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 10:10, 18 בדצמבר 2019 (IST)
משהו לא תקין במצב הקיים? אורה - שיחה 10:31, 18 בדצמבר 2019 (IST)
זה כבד מדי. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 10:39, 18 בדצמבר 2019 (IST)
מה שלא הורג מחשל. אורה - שיחה 10:45, 18 בדצמבר 2019 (IST)
עד שזה יתחיל לתקוע את העלאת הערך בנייד, ויהיה צורך למחוק את ההערות הללו? שלא לדבר על כך שכל טעות שאולי יום אחד תתוקן בערך אחד לא תתוקן בשני. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 11:09, 18 בדצמבר 2019 (IST)
כתבת שזה לא משנה לקוראים, אז ההערות בכל מקרה יופיעו בדף, לא? אורה - שיחה 11:18, 18 בדצמבר 2019 (IST)
זאת בדיוק הבעיה, למצוא פתרון טכני מספיק טוב, כדי שהקוראים לא ירגישו בהבדל. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 12:35, 18 בדצמבר 2019 (IST)
אההה הסתבכת בגלל השמות השונים של ההערות... אם המטרה היא עלייה מהירה, למה חסכת מהדף סמולוויל - פרקים הקל יחסית ולא מסמולוויל? אורה - שיחה 21:15, 18 בדצמבר 2019 (IST)
כי סמולוויל כבד מספיק כדי להוסיף לו לזמן העלאה גם את הקריאה לדף אחר. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 21:38, 18 בדצמבר 2019 (IST)
אז אתה לא באמת דואג שהערך לא יעלה בנייד, סתם נהנה לעבוד? שיהיה. אורה - שיחה 21:46, 18 בדצמבר 2019 (IST)
אני דואג. לא אמרתי שלא יהיו עוד שלבים. עכשיו כשאני יודע איך עושים זאת, אפשר להשוות זמני מפענח, כדי לדעת מה יותר טוב. ומה שאמרתי על תיקונים כפולים - היום תיקנת את אותו הדבר פעמיים. וכן, אני נהנה לעבוד. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 21:49, 18 בדצמבר 2019 (IST)
בדיוק, מה שזה יהיה שעשית לא חסך לי תיקון כפול. אורה - שיחה 21:53, 18 בדצמבר 2019 (IST)
עשית אותו לפני שסיימתי. אחרת היית מתקנת רק פעם אחת. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 21:59, 18 בדצמבר 2019 (IST)
אני מתכוונת לתיקון שעשיתי לפני כמה דקות. אורה - שיחה 22:00, 18 בדצמבר 2019 (IST)
זה כי בחרת לתת להערות שמות של פרקים במקום מספרים. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 22:02, 18 בדצמבר 2019 (IST)
כי ככה אני זוכרת אותם וככה אני כותבת אסמכתאות בלי לחפש מספרים. עשיתי את התיקון ארבע פעמים, ליתר דיוק, כי ביטלת את השתיים הראשונות. אורה - שיחה 22:03, 18 בדצמבר 2019 (IST)
סורי. כנראה לא שמתי לב. אתמול סידרתי את מה שהשתנה תוך כדי.
וכדי לא לאבד את הנתונים. הרגע הערך הגדול עלה ב-8.064 שניות CPU, הקטן ב-6.104 שניות שניות CPU. המשך יבוא. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 22:05, 18 בדצמבר 2019 (IST)
בדקתי בטאבלט ובשלושה סמארטפונים וזה נראה רע. ויתרתי על הקשר בין הטבלאות. אורה - שיחה 15:53, 19 בדצמבר 2019 (IST)
כמובן, איך שנוח לך. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:12, 19 בדצמבר 2019 (IST)
נתונים חוזרים: הערך הגדול 9.048 שניות CPU, הקטן 4.404 שניות CPU. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:12, 19 בדצמבר 2019 (IST)
תבדוק את אותו דף פעם עם קריאה לדף אחר ופעם עם ההערות בתוכו. אורה - שיחה 16:14, 19 בדצמבר 2019 (IST)
ברור. למה את חושבת שאני רושם את זה? לאחר הפעם השלישית אחליף ביניהם, ואחרי פעם שלישית נוספת אתחיל לשחק עם transclusion. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:17, 19 בדצמבר 2019 (IST)
יש תבניות/רכיבים שידוע הם כבדים? אולי אפשר לצמצם/להמיר. אורה - שיחה 18:28, 19 בדצמבר 2019 (IST)
לא כאלו שלא יומרו חזרה במעבר הבא של הבוט. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 18:56, 19 בדצמבר 2019 (IST)
בדיקה שלישית. הערך הגדול 12.512 שניות CPU, הערך הקטן 4.316 שניות CPU. הולך להחליף. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 18:47, 20 בדצמבר 2019 (IST)
באתי שוב למדוד את הזמנים וגיליתי שהחזרת את ההערות. יש לכך סיבה? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 15:26, 23 בדצמבר 2019 (IST)
אמרת שאתה הולך להחליף ולא החלפת. אורה - שיחה 15:28, 23 בדצמבר 2019 (IST)
תקני אותי אם אני טועה, אבל זה היה אחרי שהחלפתי, העברתי מכאן לשם, כדי לבדוק זמנים גם כאן. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 15:29, 23 בדצמבר 2019 (IST)
מדידה ראשונה - 7.180 מול 4.556. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:01, 27 בדצמבר 2019 (IST)
"הערך הגדול" קצת התכווץ בינתיים, ו"הערך הקטן" גדול יהיה. למה אתה לא עורך את כל הניסויים האלה בטיוטות? אורה - שיחה 22:11, 29 בדצמבר 2019 (IST)
כי לא אקבל תוצאות נכונות. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 22:51, 29 בדצמבר 2019 (IST)
ככה תראה את ההבדל בין עליית דף עם תוכן כלשהו + הערות לבין עליית דף עם תוכן זהה (שלא נערך בינתיים) + קריאה להערות. אורה - שיחה 23:02, 29 בדצמבר 2019 (IST)
כן, אני מבין. אבל זה יפגע בדברים אחרים. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 00:36, 30 בדצמבר 2019 (IST)
עוד מדידה, 7.508 מול 5.956. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 14:30, 30 בדצמבר 2019 (IST)
ועוד אחת, 8.612 מול 4.656. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 18:43, 5 בינואר 2020 (IST)

כותר[עריכת קוד מקור]

מש:קיפודנחש, איך ידעת לחפש טעות בפרמטר? אורה - שיחה 13:00, 22 בדצמבר 2019 (IST)

הוא לא חיפש, מערכת ניהול פרמטרים (וק:מערכת בדיקת פרמטרים) הודיעה לו. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 14:51, 22 בדצמבר 2019 (IST)

הקלה[עריכת קוד מקור]

עכשיו הערך קומפקטי ועולה מהר. סמולוויל - כותרים ירש חלק יפה ממנו (וקיבל כבונוס שגיאת ציטוט לא ברורה, עזרה?). אורה - שיחה 22:17, 25 בדצמבר 2019 (IST)

תוקן. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 22:38, 25 בדצמבר 2019 (IST)
נפתרה התעלומה. תודה. אורה - שיחה 23:55, 25 בדצמבר 2019 (IST)

תמונות חדשות[עריכת קוד מקור]

שלום, Lucy's cousin once removed וכל מי שקורא את זה. לאחר חודשים של עבודה הצלחתי לדחוף החלטה בוויקיפדיה העברית המאפשרת הוספת תמונות בשימוש הוגן של דמויות בדיוניות בתנאים הדומים לאלו שבוויקיפדיות האחרות. ראית את התוצאה בערך על קלארק קנט. אשמח אם תוכלי לעזור לי לעשות את אותו הדבר גם בערך הזה. אם תוכלי להמליץ לי על שלוש תמונות של צילום מסך מתוך הסדרה שתוכלי למצוא ברשת או לעשות בעצמך, הכוללות בסך הכל ככל שיותר אנשים מתוך הרשימה כדלקמן, ככה שהם לא יכללו אף אחד חוץ מאלו, ושלא יהיו אנשים מהרשימה ביותר מתמונה אחת, ושהתמונות יהיו באיכות טובה, ללא כתוביות, כשהגיבורים במידת האפשר לא מסתכלים הצידה, השיעור שלהם לא חתוך, וכך הלאה, אודה לך מאוד. הרשימה היא

  • Clark Kent
  • Lex Luthor
  • Jimmy Olsen
  • Kara Zor-El
  • Oliver Queen
  • Whitney Fordman
  • Pete Ross
  • Martha Kent
  • Jonathan Kent
  • Lionel Luthor
  • Jason Teague
  • Davis Bloome
  • Zod

עדיף לחפש תמונות עם אנשים מרכזיים יותר. למשל, ממש אעדיף תמונה של ג'ימי אולסן על זאת של זוד. כל אלו בשורה הראשונה חייבים להיות שם, מתוך השורה השנייה כמה שיותר. התמונות לא חקוקות באבן, ככה שברגע שתמצאי שלוש תמונות כאלו עם כל האנשים מהשורה הראשונה אפשר יהיה להעלות אותם, ואז להמשיך לחפש וכשיימצאו להחליף את התמונות. תודה מראש, יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:07, 7 בינואר 2020 (IST)

אני בבית של אורה. היא אמורה לחזור כל רגע. היא תשמח מאד ותסלח לי על העציץ. Lucy Lane Data - שיחה 17:47, 7 בינואר 2020 (IST)
איזה עציץ? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 17:50, 7 בינואר 2020 (IST)
הקקטוס שהפלתי בטעות :( Lucy Lane Data - שיחה 17:59, 7 בינואר 2020 (IST)
זה לא מעניין אותו.
בשורה נהדרת! מלא שאלות:
 1. יש פוסטרים יפים ויש אחד בדיילי פלנט שאני אוהבת במיוחד. אפשר תמונות שמצאתי באינטרנט?
 2. קלארק, לאנה ולקס מופיעים בעטיפה של ה-DVD. הם יכולים להופיע שוב?
 3. קלארק וקלואי מופיעים בכל הפוסטרים הקבוצתיים. זה אומר שמותר רק פוסטר אחד?
 4. יש הגבלה מרבית על איכות התמונה?
 5. מתוך הדמויות ברשימה: אפשר דוגמה לצירוף תמונות שמותר? ודוגמה לצירוף שאסור? אורה - שיחה 18:34, 7 בינואר 2020 (IST)
זה כן מעניין, אחרת לא הייתי שואל.
 1. עם הגבלות. אצטרך לראות אותם.
 2. באותו רגע נחמק את ה-DVD. הוא היה שם רק כי לא היה עדיין משהו טוב יותר.
 3. זה אומר שאסור בכלל, כי יש תמונה חופשית של קלואי, ולא ניתן לחתוך פוסטרים.
 4. לא שידוע לי, אבל זה צריך להיות טוב. לדוגמה, לא הייתי יכול לשים אף תמונה מתוך שלוש בקלארק קנט, אם התמונה שהייתה שם קודם לא הייתה באיכות גרועה או שהייתה תמונה חופשית אחרת טובה.
 5. ראי טיוטה של כללים חדשים בדף מיוחד:קישור קבוע/27023904. זה עדיין לא סופי, אבל מספיק קרוב. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 18:39, 7 בינואר 2020 (IST)
אם זה מעניין אותך, מה אתה מציע כעונש? זאת עבירה שנייה.
זה אומר שאסור שום פוסטר קבוצתי שמכיל את קלואי או לאנה?
הפוסטר האהוב עליי. אורה - שיחה 18:44, 7 בינואר 2020 (IST)
קניית קקטוס חלופי. נכון, אסור. ברגע שיש תמונה חופשית, או שניתן להעלות אותה, כל תמונה בשימוש הוגן לא תכלול אותה. גם זאת שקישרת. אלא אם יתברר שבין הטיוטה שכתבתי לבין התוצאה הסופית התנאי הזה ישתנה, אבל אין לזה סיכוי גדול. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 18:47, 7 בינואר 2020 (IST)
אז אלה לא חדשות כל-כך נהדרות... אתה מבין שאלה צילומי מסך שהועלו ברישיון שגוי, כן? אני אפילו מזהה את הפרקים. אורה - שיחה 18:51, 7 בינואר 2020 (IST)
של לאנה וקלואי, את מתכוונת? בהחלט יכול להיות, אבל אם הרשיון שגוי, הוא בצד של פליקר. אצלנו הכל תקין ונבדק. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 18:54, 7 בינואר 2020 (IST)
אלה לא תמונות מפליקר. אורה - שיחה 18:59, 7 בינואר 2020 (IST)
אז על אילו תמונות את מדברת? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 19:01, 7 בינואר 2020 (IST)
אלה. את פליקר אתה העלית, תמחק... אורה - שיחה 19:04, 7 בינואר 2020 (IST)
אה. נכון, אין לי מושג בכללי ויקיאנגלית, אז אני לא יודע מה זה crosswiki upload שם. אני מניח שאפשר לבדוק את זה איכשהו. לגבי פליקר - לא העליתי את כולם, ובכל מקרה בלתי אפשרי למחוק. הכלל מדבר על כך שיש תמונות חופשיות בכלל, אם נמחק נשאר בכלל בלי קלואי ולאנה. והפוסטר שקישרת כולל את מרסי. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 19:09, 7 בינואר 2020 (IST)
למה אסור עם קלואי, לאנה, טס ומותר עם קלארק?
למצוא פריים עם יותר משתי דמויות ברורות יהיה נס. אורה - שיחה 19:17, 7 בינואר 2020 (IST)
כי לא מצאתי ברשת תמונה טובה של קלארק לשימוש חופשי. אז תעשי נס. אם אכן יתברר שהתמונות שקישרת ברשיון שגוי, ומותר יהיה עם לאנה וקלואי, ואסור עם טס, יש מלא תמונות בגוגל. אפילו התמונה הראשונה בחיפוש [1], ויש מלא. פשוט כל צילום מסך מותר, לא כל פוסטר. הפוסטר הזה מותר. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 19:22, 7 בינואר 2020 (IST)
גם התמונה של טס גרועה: חשוכה, לא ממורכזת ואין טיפת מרווח מעל הראש שלה. הפוסטר הזה גרוע. קלואי נמצאת בכל פוסטר קבוצתי. אורה - שיחה 19:28, 7 בינואר 2020 (IST)
לצערך, התמונה הזאת לא נחשבת לגרועה בוויקיפדיה. לגבי קלואי - אמרתי, רק אם יתברר שהתמונות של קלואי לא חוקיות. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 19:34, 7 בינואר 2020 (IST)
כל התמונות לא חוקיות... בתמונות מפליקר רואים את זה אפילו בשמות הקבצים. אורה - שיחה 19:36, 7 בינואר 2020 (IST)
כבר כתבתי לך, שאם יש בעיה בפליקר, זה אצלם, לא אצלנו, ככה שאני לא יכול לעשות עם זה כלום. אם את מפעילת מערכת בפליקר, את יכולה לבדוק. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 19:38, 7 בינואר 2020 (IST)
אני מחפשת פריימים לצלם. לא פשוט עם ההגבלות. הכלל "עד שלוש" הכי מוזר. הייתי מבינה אם היה אפילו כלל "רק אחת" לתמונות דומות שמתארות את אותו דבר, אבל בין תמונות של דמויות שונות יש הבדל מהותי. אורה - שיחה 20:10, 7 בינואר 2020 (IST)
גם אחד זה עד שלוש. ומותר לחתוך תמונות. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:13, 7 בינואר 2020 (IST)
הבעיה היא שארבע תמונות של דמויות שונות זה לא "עד שלוש". יופי. אורה - שיחה 20:14, 7 בינואר 2020 (IST)
נכון. עם זה אין מה לעשות. מחפשים תמונות עם כמה אנשים. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:17, 7 בינואר 2020 (IST)
אפשר יותר משתים או שלוש, על מנת להדגים משהו שלא ניתן לראות בתמונות האחרות... Confused.svg אורה - שיחה 14:03, 8 בינואר 2020 (IST)
זה נכתב לפני קבלה ההחלטה לגבי דמויות בדיוניות, ואני מאמין שגיאה יתקן את זה בהתאם בשבוע הבא. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 14:41, 8 בינואר 2020 (IST)

רישיונות[עריכת קוד מקור]

נראה שמותר להעלות תמונות מפליקר לוויקישיתוף רק אם משתכנעים שהרישיון אמין. קרא פה וגם פה. אורה - שיחה 16:22, 12 בינואר 2020 (IST)

רפרפתי. האנגלית שלי לא משהו. איפה יש שם משהו האומר במפורש לא להעלות כאלו? או להתלונן בפליקר? או להתייעץ עם מישהו במקרה שח ספק? כלומר, הנחיות מה לעשות אם יש חשד. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:48, 12 בינואר 2020 (IST)
כעיקרון כתוב שם לא להעלות מראש אם יש חשד שהמעלים הם לא הצלמים, ונכתב כדוגמה "television or movie screenshot". יש שם אפשרות לבעלי הרשאת ניהול להוסיף משתמשי פליקר לרשימה שחורה, לא כתובה דרך לפנות אליהם. לתמונות שהועלו לא מצאתי התייחסות מיוחדת, כנראה הנוהל הרגיל - העמדה למחיקה, בנימוק כמו "License washing, TV screenshots". אורה - שיחה 18:50, 12 בינואר 2020 (IST)
לא להעלות זה כבר רציני. אשאל את גיאה בדף שיחתו. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 19:00, 12 בינואר 2020 (IST)
שאלתי. ארבע תמונות נמחקו. עוד אחת, באחד מהערכים האחרים שכתבת, יימחק בקרוב. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 21:07, 12 בינואר 2020 (IST)
מה שאומר שלרשימה שציינתי, לשורה הראשונה, מצטרפים לואיס ליין וטס מרסר. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 21:10, 12 בינואר 2020 (IST)
בערכים שכתבתי שמתי רק את הלוגו. אם גם צילומי המסך של קלואי ולאנה יימחקו, יישאר רק למצוא פוסטר מתאים. אורה - שיחה 21:20, 12 בינואר 2020 (IST)
זה בקלארק קנט. יש שם הודעה מבוט מחיקות בדף השיחה. כל השאר שנמצא בערכים לא קשור להעלות שלי בפליקר. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:01, 12 בינואר 2020 (IST)
זאת בעיה של קוטלת הקקטוסים הקטנה. אורה - שיחה 23:45, 12 בינואר 2020 (IST)
אני יכולה לחיות בלי התמונה של לויס וגם הקקטוס חי, ספרי את הסיפור עד הסוף. Lucy Lane Data - שיחה 18:51, 13 בינואר 2020 (IST)
עדיף להשאיר מקום לדמיון.

מש:IKhitron, איזה דף הוא שימוש הוגן לתמונות של דמויות? דף הסרט/הסדרה, דף הדמות, דף הדמות המקורית? אולי תמונה אחרת לכל דף? אורה - שיחה 19:48, 13 בינואר 2020 (IST)

למה את חושבת שאני מתכוון לדמיין אותך או אותה או מה אתן עושות עם קקטוס? לגבי שאלותייך, אם את זוכרת, כתבתי טיוטת כללים לגיאה, כי אני לא יודע את תשובות. הוא אמור לשים שם את הדברים הנכונים בימים הקרובים, אז נדע. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 19:50, 13 בינואר 2020 (IST)
למה רק אתה? אני בטוחה שיש לדף השיחה קהל קוראים גדול ונאמן. באיזה דף הוא יענה? אורה - שיחה 19:56, 13 בינואר 2020 (IST)
לא הבנתי, על מה ענית "למה רק אתה?"? אין לי מושג, אבל אני בטוח שיתייג אותי. הוא אמר שהוא עסוק, אבל ימצא זמן השבוע לעדכן את הכללים. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:01, 13 בינואר 2020 (IST)
לא משהו ששווה המשך דיון. תעדכן כאן? אורה - שיחה 20:03, 13 בינואר 2020 (IST)
אין בעיה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:04, 13 בינואר 2020 (IST)
אני מדווחת על שאר צילומי המסך, מצאתי את כל הפרקים. אורה - שיחה 20:21, 13 בינואר 2020 (IST)
אוקיי. אם כי לא בטוח שזה קשור. שוב, ייתכן כי למי שהעלה היה מותר לעשות זאת, עובדה שהתמונות אושרו. נראה מה יחליטו. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:38, 13 בינואר 2020 (IST)
הצלתי את הקקטוס, שתלתי אותו בעציץ אחר עם אדמה חדשה ונדקרתי! פעמיים! זה הסיפור המלא. Lucy Lane Data - שיחה 21:38, 13 בינואר 2020 (IST)
יש חדש עם הכללים? מותר להעלות צילומי מסך מפרק לערך על הפרק? לפיילוט (סמולוויל). אורה - שיחה 19:24, 9 בפברואר 2020 (IST)
עדיין לא. לא יודע. יש לי הרגשה שזה יימחק, מניסיון. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 19:25, 9 בפברואר 2020 (IST)
התמונות או הערך? אורה - שיחה 19:27, 9 בפברואר 2020 (IST)
הערך. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 19:37, 9 בפברואר 2020 (IST)
זה מה שחשבתי, ו"לוסי" הזכירה לי שזה גם מה שהזהרתי אותה כשהיא רצתה לכתוב ערך על קלארק קנט והנה הוא עדיין קיים. אני אעלה בינתיים צילומי מסך בלי דמויות. אורה - שיחה 19:42, 9 בפברואר 2020 (IST)
פשוט בוויקיפדה העברית מאוד לא אוהבים ערכים על פרקים בודדים. הערך על הקרוסאובר על המשבר בארץ X לא נמחק בזמנו רק כי מישהו אמר שגיבור ראשי של אחד הסדרות מת שם, אז זה מספיק חשוב. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:05, 9 בפברואר 2020 (IST)
פשוט בוויקיפדה העברית מאוד לא אוהבים ערכים נקודה. אורה - שיחה 20:06, 9 בפברואר 2020 (IST)
נחמד, אבל לא. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:25, 9 בפברואר 2020 (IST)

קבצים מוויקישיתוף שנמצאים בשימוש בדף מועמדים למחיקה[עריכת קוד מקור]

קבצים מוויקישיתוף שבשימוש בדף זה הועמדו למחיקה:

להשתתפות בדיוני המחיקה יש לעיין בדפי הצעת המחיקה המקושרים לעיל. —Community Tech bot - שיחה 21:51, 13 בינואר 2020 (IST)

The WB[עריכת קוד מקור]

את/היא צודקת, הסדרה עלתה לשידור שנים לפני שרשת The CW נוצרה. אורה - שיחה 23:10, 14 בינואר 2020 (IST)

היי. לא מדובר על נוצרה, אלא על שידור לפחות פרק אחד שם. לכן לא נכון להוריד את התבנית. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:19, 14 בינואר 2020 (IST)
מה אם ייצרו בעתיד תבניות The WB, syfy, YTV ועוד רשתות שהיא שודרה בהן? לא ייחסתי חשיבות לתבניות עד עכשיו, אבל לדעתי תבנית ניווט מצריכה קשר חזק יותר מקטגוריה. אורה - שיחה 23:25, 14 בינואר 2020 (IST)
שידור ראשון. ככל שאני יודע, חמש עונות שודרו לראשונה ב-CW. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:28, 14 בינואר 2020 (IST)
כן, במקור. הייתה אפילו עונה שלמה ששודרה במקור בערוץ קנדי. אורה - שיחה 23:30, 14 בינואר 2020 (IST)
אבל לא הוזמנה על ידי הרשת הזאת, נכון? שודרה, אם אני לא טועה, יום לפני הרשת הנכונה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:34, 14 בינואר 2020 (IST)
בואי נגיד שנצטרך דיון רציני כדי להחליט האם סטארגירל תהיה חלק מ-CW. שתי האפשרויות סבירות. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:35, 14 בינואר 2020 (IST)
זה נכון לגוף הערך שמתייחס להפקה ולמכירה לרשתות שהזמינו עונות. התבנית היא סתם רשימת כל הסדרות ששודרו ברשת (וגם שעשועונים וגם תוכניות מציאות למרות הכותרת "סדרות The CW").
סטארגירל לפחות תשודר מההתחלה שם, כאן הקשר לרשת חלש מראש. אורה - שיחה 23:41, 14 בינואר 2020 (IST)
5 עונות זה ממש לא חלש. שלא לדבר על זה ששאר חמש עונות זה חצי CW. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 01:21, 15 בינואר 2020 (IST)

CW רק ירשה את הסדרה ביחד עם הרבה סדרות של WB+UPN. היא לא בחרה בה מההתחלה ולא אישרה אותה.

WB זה לא חצי CW - הפוך - CW זה חצי WB (וחצי CBS). אז בסה"כ WB בשתי הרשתות וגם אולפני WB בכול העונות...

בקטגוריות כתוב WB וגם CW וזה מדויק ומספיק.

סופרוומן - שיחה 01:35, 15 בינואר 2020 (IST)

ואם הכוונה ש5 זה חצי אז עדיין אותה תגובה עם יותר דגש על שורה 1.

סופרוומן - שיחה 01:37, 15 בינואר 2020 (IST)

היי גם לך. העניין הוא שאנו לא בורכים אפשרות אחד, אלא הולכים על כולן. אם הייתה תבנית, ואולי יש, לא יודע, של הרשת השנייה, גם היא הייתה כאן, ואותו דבר עם שתי קטגוריות. אין כל צורך למנוע מידע מהקורא. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 01:59, 15 בינואר 2020 (IST)

זה לא מידע (מידע על רשתות שידור כתוב בתבנית 'תוכנית טלוויזיה') זו תבנית ניווט.

גם אם המינוס קטן והרוב יבינו שזו רק רשת ששודרו בה פרקים - מה הפלוס? לנווט לסדרות אחרות מז'אנרים שונים שבמקרה היו בCW? שווה את הבלבול?

סופרוומן - שיחה 02:06, 15 בינואר 2020 (IST)

אז זהו שזאת לא רשת ששודרו בה פרקים. זאת הרשת שהזמינה עונות חדשות, שקיבלה החלטות מתי להפסיק, שמחזיקה עד היום (בלעדית) בזכויות השידור. אם היו אומרים לי שצריך לשייך את הסדרה רק לרשת אחת, הייתי בוחר את זאת. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 02:10, 15 בינואר 2020 (IST)

מחזיקה בזכויות השידור? לא נראה לי. העונות בטח רכוש WB (האולפן לא הרשת) ויעלו בעתיד לHBO MAX.

סופרוומן - שיחה 02:14, 15 בינואר 2020 (IST)

"סמולוויל" שייכת לאחים וורנר. אורה - שיחה 12:20, 15 בינואר 2020 (IST)
אני בעד תבנית The WB. ‏Lucy Lane Data - שיחה 02:39, 16 בינואר 2020 (IST)

שימוש הוגן[עריכת קוד מקור]

או קיי, מה עכשיו, אורה? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 15:49, 21 בינואר 2020 (IST)

עכשיו תלמד אותי למצוא פוסטרים מותרים. אורה - שיחה 16:08, 21 בינואר 2020 (IST)
אוקיי, אנסה. את מוצאת תמונה שאהבת. את משתמשת בחיפוש התמונות של גוגל כדי למצוא את כל העותקים ברשת. את פוסלת את כל אלו שלא מצויין לידם את שם הצלם. מאלו שנשארו את פוסלת מקורות לא אמינים, ומשאירה רק אמינים. את זה יודעים רק מניסיון. כתבתי כבר כמה שמות אתרים לכאן ולכאן בשיחות ביננו. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 18:38, 21 בינואר 2020 (IST)
The Buffalo News? Yahoo News?‎ אורה - שיחה 21:28, 21 בינואר 2020 (IST)
יהו כן. השני לא, ככל הנראה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 21:35, 21 בינואר 2020 (IST)
הלות'רים, אורה - שיחה 21:39, 21 בינואר 2020 (IST)
כן. אבל לבזבז תמונה שלמה על לות'רים... יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 21:42, 21 בינואר 2020 (IST)
ההיגיון הוא כזה: צריך תמונה של לקס, ועדיף בלי קלארק כדי להשאיר אפשרויות. מעונה 8 והלאה יש פוסטרים שרק לאנה ולקס חסרים בהם. אורה - שיחה 21:46, 21 בינואר 2020 (IST)
והקנטים כמובן, הם יהיו התמונה השלישית (גם בלי קלארק). אורה - שיחה 21:49, 21 בינואר 2020 (IST)
אז בלי לאנה? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 22:59, 21 בינואר 2020 (IST)
אפשרות אחרת היא לקס עם לאנה במקום ליונל. אם יהיו פוסטרים מהעונות הראשונות אז הכל מתהפך. אורה - שיחה 23:10, 21 בינואר 2020 (IST)
אני חושב שצריך ללכת בכיוון הפוך. למצוא פוסטר עם הכי הרבה אנשים. לוודא שהוא מתאים מכל הבחינחת. להוריד מהרשימה את האנשים שם. ואז לחפש עבור השאר, כשהפעם מתחילים מסצנות משותפות עם צילומי מסך. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:17, 21 בינואר 2020 (IST)

kryptonsite אמין? לדעתי לפחות בנושא סמולוויל הוא טוב, DC קומיקס הוציאה כמה ספרים בשיתוף פעולה עם האתר. אורה - שיחה 15:42, 22 בינואר 2020 (IST)

כן, אני חושב, להפתעתי בעצם. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:07, 22 בינואר 2020 (IST)
יש שם תמונה עם 8 דמויות, והיא לאורך אז היא תיראה טוב בקטן. אורה - שיחה 16:09, 22 בינואר 2020 (IST)
כן, זה בסדר גמור. ברגע שתהיי בטוחה שזאת התמונה הראשונה תגידי לי, אנפה את הרשימה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:25, 22 בינואר 2020 (IST)
זאת התמונה הקבוצתית היחידה שמצאתי באתר מוכר עם קרדיט לצלם. רוב האתרים הרציניים שכותבים קרדיט, כותבים WB/CW. אורה - שיחה 16:32, 22 בינואר 2020 (IST)
עשית את הטריק עם חיפוש גוגל? imdb בדרך כלל נותן קרדיטים מלאים. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:48, 22 בינואר 2020 (IST)
כן, זה כל מה שמצאתי. כנראה היו פעם יותר, והרבה דפים הספיקו להימחק בשנים שעברו. אורה - שיחה 16:54, 22 בינואר 2020 (IST)
חבל. מצאתי 105 תמונות טובות, אבל ללא שם צלם, כי זכויות היוצרים הוערבו לאחים וורנר. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 18:07, 22 בינואר 2020 (IST)
זה בדיוק מה שראיתי. en: w: File:SmallvilleSeason4fullcast.jpg ויקיאנגלית העלתה תמונה דומה לדף המקביל לסמולוויל - דמויות בלי קרדיט לצלם. אורה - שיחה 18:12, 22 בינואר 2020 (IST)
נכון, אבל לא כדמות בדיונית, אלא תחת "Non-free promotional". אין לנו כזה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 19:15, 22 בינואר 2020 (IST)

נשארו: פיט, אוליבר, טס, ג'ימי, ויטני, ג'ייסון, קארה, זוד, דייוויס (הדמויות מסודרות לפי מספר הפרקים, סדר יורד). לפיט אין סיכוי בלי קלארק וקלואי שכבר תפוסים. אני אנסה למצוא שילובים שיכילו את אוליבר, טס וג'ימי. אורה - שיחה 19:27, 22 בינואר 2020 (IST)

אוקיי. וגם קארה חייבת להיות באחת התמונות. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 19:39, 22 בינואר 2020 (IST)
שני זוגות בצילומי מסך: [2], [3], [4]. אורה - שיחה 20:03, 22 בינואר 2020 (IST)
האחרון מצויין. שני הראשנים לא, כי יש שם עוד אנשים. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:10, 22 בינואר 2020 (IST)
וזאת וזאת? אורה - שיחה 20:28, 22 בינואר 2020 (IST)
כן, בתנאי שלא יתברר שהאיכות גרועה לאחר הכנסה לערך. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:40, 22 בינואר 2020 (IST)
אל תמחק את קובץ:Smallville_s3.jpg, תעביר את האישור לסמולוויל - כותרים, עדיין ככרזה (ויקיפדיה:זכויות יוצרים/שאלות_ותשובות#סמולוויל - כותרים). אורה - שיחה 20:47, 22 בינואר 2020 (IST)
אז אתה מעלה או מלמד אותי להעלות? אורה - שיחה 23:37, 22 בינואר 2020 (IST)
אני מחכה שתגידי שאלו התמונות להעלות, לפחות עכשיו. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 00:20, 23 בינואר 2020 (IST)
אלה התמונות. אם אשיג צילום מסך מוצלח יותר של טס/אוליבר או ג'ימי/קארה, אתייעץ כאן אם להעלות גרסה חדשה. אורה - שיחה 00:27, 23 בינואר 2020 (IST)
או קיי, תקראי את וק:רישוי תמונות/שימוש הוגן. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 00:34, 23 בינואר 2020 (IST)
מה לבחור בתפריט "רישיון"? אורה - שיחה 00:48, 23 בינואר 2020 (IST)
כלום. את עדיין קוראת. כשתסיימי, נמשיך עם קישורים. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 00:52, 23 בינואר 2020 (IST)
קראתי... וכבר קראתי את זה ועוד דפים לא מזמן. אורה - שיחה 00:57, 23 בינואר 2020 (IST)
וזה? עזרה:העלאת תמונה ברישיון שימוש הוגן יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 01:02, 23 בינואר 2020 (IST)
גם, לא ראיתי מידע על התפריט הזה בשום מקום. אתה רוצה לעזור או לא? אתה לא חייב. אורה - שיחה 01:05, 23 בינואר 2020 (IST)
ברור שכן. פשוט עושים את זה אחרי שקוראים את שני הדפים הללו. כי אני בטוח שלא יהיו לך בעיות עם הצד הטכני. אני רק רוצה לראות אותך מטכנה לצד החוקי, כלומר, לא להעלות קוב. שאסור או להשתמש ברשיון שאסור. תסתכלי עמוק פנימה ותגידי שאת מוכנה, אז אוכל להמשיך. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 14:57, 23 בינואר 2020 (IST)
אורה? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 21:37, 23 בינואר 2020 (IST)
כבר הסתדרתי. אורה - שיחה 21:58, 23 בינואר 2020 (IST)
ראיתי ואהבתי. אבל עדיין אשמח לשמוע את התשובה כדי לדעת שאני בדרך הנכונה, ועדיין ארצה לענות על שאלתך, וגם לתת לך כמה המלצות לשיפור של מה שעשית. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 22:38, 23 בינואר 2020 (IST)
התשובה לאיזו שאלה? אורה - שיחה 22:47, 23 בינואר 2020 (IST)
"תסתכלי עמוק פנימה ותגידי שאת מוכנה, אז אוכל להמשיך." יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 22:50, 23 בינואר 2020 (IST)

אני, אורה, מצהירה בזאת כי אני מתחייבת להעלות רק קבצים חופשיים לוויקישיתוף או קבצים בשימוש הוגן לדפים המתאימים. אורה - שיחה 23:02, 23 בינואר 2020 (IST)

אוי ויי זמיר. כן היה מספיק. לשאלתך - מותר לא להשתמש בתפריט למטה אם יודעים בדיוק מה לכתוב או מעתיקים עם שינויים דרושים מקובץ אחר. אבל אפשר גם לבחור בשורה צילום מסך או בשורה שימוש הוגן ולתקן בהתאם. עכשיו מה שרציתי להגיד. תיקנתי את שם הצלם, שימי לב. את שתי התמונות האחרונות מותר לחתוך. נגיד בכלי שנתתי לך קישור לפני כמה ימים. אחת משני הצדדים, אחת מימין. זה בדרך כלל עוזר להגדיל את התמונה. והתמונה הראשונה קטנה מדי, אני מציע להחליף במפת תמונה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:09, 23 בינואר 2020 (IST)
צילומי המסך כבר חתוכים מהצדדים. כבר הבנתי שזה סתם תפריט עזר חלקי. ראיתי. אני אנסה. אורה - שיחה 23:17, 23 בינואר 2020 (IST)
אם תרצי שאלמד אותך איך מדליקים מודד קואורדינטות, תגידי לי. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:19, 23 בינואר 2020 (IST)
נראה לי שיצא טוב. כדאי לעשות גם לפוסטר? אורה - שיחה 23:37, 23 בינואר 2020 (IST)
לא הבנתי. מה יצא טוב? לא ראיתי שחתכת משהו. ואסור לחתוך פוסטרים. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 00:22, 24 בינואר 2020 (IST)
"צילומי המסך כבר חתוכים מהצדדים". עברנו הלאה למפת תמונה. אורה - שיחה 00:26, 24 בינואר 2020 (IST)
החלטתי שכן ואני מרוצה מהתוצאה. אורה - שיחה 00:51, 24 בינואר 2020 (IST)
זה קטן מדי, ואפשר היה להגדיל משמעותית, אבל איך שתרצי. לגבי מפת תמונה לא הבנתי מה אמרת. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 00:57, 24 בינואר 2020 (IST)
אז אני אחתוך עוד ואמפה מחדש. תסתכל מה עשיתי בדף. אורה - שיחה 01:00, 24 בינואר 2020 (IST)
רגע, מצאת את מודד הקואורדינטות או שהימרת על מספרים? אני לא יכול לבדוק איך יצא עד אחר הצהריים, אני בנייד. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 01:01, 24 בינואר 2020 (IST)
מה זה, לוטו? אורה - שיחה 01:03, 24 בינואר 2020 (IST)
ולשאלתי? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 01:14, 24 בינואר 2020 (IST)
אורה? אשמח לתשובה, כי אם טרם גילית כלי שאני מתכוון אליו, הייתי רוצה להראות לך אותו, כדי לפשט לך את העבודה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 12:43, 29 בינואר 2020 (IST)
גיליתי, זה לא ברור מהתוצאה? מ{{מפת תמונה}} הגעתי ל{{טיפ - imagemap}} וההמשך היה קל. אורה - שיחה 15:13, 29 בינואר 2020 (IST)
לא היה ברור, כי יש גם כלים חיצוניים באינטרנט, שנותנים את אותה תוצאה, אבל מבזבזים פי עשרה זמן. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 15:37, 29 בינואר 2020 (IST)

slower than a speeding snail[עריכת קוד מקור]

הדף איטי ובעריכה ושמירה עוד יותר איטי!

נכון. זה כי יש בו הרבה מידע. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:17, 24 בינואר 2020 (IST)
וזה אחלה וגם להארי פוטר יש הרבה מידע והוא מחולק לאיזה 20 דפים ולא מועמס כולו על הארי פוטר.-- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת
גם זה מחולק, וממשיך להתחלק. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:23, 24 בינואר 2020 (IST)
עכשיו ראיתי שיש קטגוריה קטנה. להארי פוטר יש פורטל וכאן הדף הזה לבד יכל להתחלק לפורטל... תמשיך לחלק.
תודה על המשוב ועל התרומה לערך. ראיתי שעד שהתחלתי לערוך היו קצת יותר תרומות פה ושם, כאילו ברחו כשהגעתי. יש לך או לאחרים רעיונות מה עוד אפשר להעביר לדף משנה?
IK, מה תוצאות הבדיקות? וידאתי את הנכונות של כל מזהי IMDb של הפרקים. מעכשיו אם יהיו תיקונים בהערות מקבוצת הפרקים הם יהיו רק בשמות הפרקים שהם גם שמות ההערות, אז יידרשו עריכות גם בדף הזה וגם בדף הפרקים, ככה שאם הקריאה מאטה את עליית הדף עדיף לוותר עליה בשניהם. אורה - שיחה 17:18, 24 בינואר 2020 (IST)
עדיף כמו שזה עכשיו. ואני מאוד ממליץ לשנות את שמות ההערות לתקן האמריקאי, למשל 03x05 - עונה 3 פרק 5. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 19:38, 24 בינואר 2020 (IST)
לא ברור לי איך קריאה לרשימה מדף אחר עוזרת.
השמות האלה חסכו לי זמן וחיפושי פרקים. בסמולוויל - פרקים אפשר מספור, בדף הזה השמות ממש שימושיים ומקלים על העריכה. אורה - שיחה 20:02, 24 בינואר 2020 (IST)
זה תלוי בבן אדם, כנראה. אותי הם רק בלבלו, כשעבדתי על זה. כל פעם הייתי צריך לעשות חיפוש, כי לפי שם הפרק אי אפשר להבין מאיזה עונה זה, שלא לדבר על מספר. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 22:45, 24 בינואר 2020 (IST)

מה הקטע עם האיטיות באמת? זה בעיקר טקסט והשנה 2020. Lucy Lane Data - שיחה 16:11, 28 בינואר 2020 (IST)

זה המון טקסט. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:17, 28 בינואר 2020 (IST)
זה עדיין רק טקסט, לא נראה לי העניין הזה. Lucy Lane Data - שיחה 16:52, 28 בינואר 2020 (IST)
מה דעתכם על הצעות שיפור במקום תלונות? אני עדיין מחכה. אורה - שיחה 15:11, 29 בינואר 2020 (IST)

עלילה : עונה 1-10[עריכת קוד מקור]

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7%9E%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%95%D7%99%D7%9C#%D7%A2%D7%9C%D7%99%D7%9C%D7%94

עם כל הפירוט על הדמויות והקומיקסים וההפקה והשידור והספרים והשירים ומה לא.... למה בחלק הכי מעניין חוסכים במילים?
באנגלית וספרדית וצרפתית ועוד שפות יש עמוד לכול עונה!
 1. התחלתי לערוך את הדף לפני כמה חודשים וכבר אז פרק העלילה היה טוב. העורכים לפניי דילגו על פרטים טפלים וגם על פרטים חשובים שלא חיוניים להבנת ההמשכיות. בפרקי עונות 1–7 הקצרים הוספתי קווי עלילה חשובים (ואולי יש מקום לעוד). בעונות האחרונות הפסקאות כבר היו ארוכות למרות התמצות, אז הוספתי רק קצת פרטים בזהירות.
 2. יש דף סמולוויל - פרקים. אורה - שיחה 15:15, 4 בפברואר 2020 (IST)
מש:בורה בורה ‏«kotz» «שיחה» 14:34, 22 בפברואר 2020 (IST)

מש:בורה בורה ‏«kotz» «שיחה» 14:36, 22 בפברואר 2020 (IST)

אתר רשמי[עריכת קוד מקור]

הבוט מוסיף קישור לאתר הרשמי שכבר לא זמין (ומחוץ לארצות הברית הדומיין כולו לא זמין). איך מונעים את ההוספה בלי למחוק את תיעוד האתר בוויקינתונים? מש:Kotz? אורה - שיחה 14:24, 22 בפברואר 2020 (IST)

מש: בורה בורה ‏«kotz» «שיחה» 14:37, 22 בפברואר 2020 (IST)

את יכולה לתת לאתר "דירוג ירוד" בוויקינתונים. יש חץ כזה ליד כל קביעה כשברירת המחדל היא "דירוג רגיל". בקרוב נשכלל את הבוט שלא יוסיף קישורים עם דירוג ירוד. בורה בורה - שיחה 02:57, 23 בפברואר 2020 (IST)
ב-Q180228 האתר לא זמין, דירגתי. ב-Q932124 זה לא אתר, זה אפילו לא דף, מחקתי.
בשני הערכים אותה תוצאה: "[http:// אתר האינטרנט הרשמי]". אם אין אתר או שהדירוג שלו נמוך, השורה לא אמורה להופיע גם אם התבנית קיימת. מש:Kotz, מש:בורה בורה? אורה - שיחה 14:58, 23 בפברואר 2020 (IST)
הכוונה היא שאם עשית את הפעולות האלה בוויקינתונים, בעתיד הקרוב מאוד הבוט לא יוסיף שורה לערך. בינתיים יש בוט אחר שמסיר שורות אלה... חכי עוד כשעה-שעתיים ותראי שהן נעלמו. אל תוסיפי ידנית. בורה בורה - שיחה 15:12, 23 בפברואר 2020 (IST)
רד, עלה, עלה ורד... הבוט מוסיף והבוט מסיר והבוט מוסיף שוב, חכו שעה-שעתיים והבוט יסיר שוב. הבוט לא נפל רחוק מן העץ. אורה - שיחה 13:35, 25 בפברואר 2020 (IST)
יש לך תלונה ספציפית או שסתם את אוהבת להציף את דפי השיחה במלל מיותר? כי יש אפליקציות כמו פייסבוק, ווטסאפ, טלגרם ועוד שמיועדות בדיוק לזה. בורה בורה - שיחה 13:39, 25 בפברואר 2020 (IST)
תלונה? מה פתאום! אין בעולם שום דבר שאני אוהבת יותר מלראות עריכות שגויות וביטול שלהן וחוזר חלילה. לפחות הבוט מתקן את עצמו, הוא לא נפל קרוב מדי לעץ. אורה - שיחה 13:44, 25 בפברואר 2020 (IST)
ועכשיו הבוט שוכח מעבר שורה, אז אם אין במקרה תבנית אחרי תבנית האתר הרשמי, התוצאה הפגומה גלויה לקוראים. גם עדיין לא לימדו את הבוט לא להוסיף אתרים ירודים מראש. מש:Kotz, מש:בורה בורה? אורה - שיחה 14:49, 9 במרץ 2020 (IST)
קוץ חזר ויש להניח שהטיפול יואץ. כל מה שציינת ידוע. בורה בורה - שיחה 14:52, 9 במרץ 2020 (IST)

תשדירי שרות+כוכב[עריכת קוד מקור]

אליסון מאק מעודדת נערים ללמוד על יחסי מין?! אוי ואבוי. חוץ מזה ערך מצוין ומחכים! נהנתי לקרוא ומגיע לו כוכב!

חמישה כוכבים! קרא/י גם את קלארק קנט (סמולוויל) ושאר דפי המשנה. Lucy Lane Data - שיחה 22:04, 27 בפברואר 2020 (IST)

חח התכוונתי לכוכב כמו שיש ב'דף זה בשפות אחרות' ליד English. קראתי כבר כמעט את הכול!

בוויקיאנגלית יש ציונים לערכים והדף קיבל good וכוכב. כאן הדף קיבל שש מחיקות לפי היומנים ושרד, אז מגיע לו לפחות ירח או שמש צהובה קריצה אורה - שיחה 15:16, 2 במרץ 2020 (IST)

תיקון[עריכת קוד מקור]

בארי אלן זה הפלאש ואוליבר קווין זה החץ הירוק - לא ההיפך - נסיתי לערוך בעצמי אבל הדף נטען עד האמצע בעריכה ונתקע.

איפה בדיוק? אורה - שיחה 17:55, 28 במרץ 2020 (IDT)
הכוונה לסמולוויל#יקום החץ? סרטונים Oliver And Barry Visit Smallville, סרטון באתר יוטיוב. אורה - שיחה 18:01, 28 במרץ 2020 (IDT)

רייטינג[עריכת קוד מקור]

ראיתי בארכיון שהייתה פעם טבלת רייטינג. כדאי להחזיר אותה? Lucy Lane Data - שיחה 16:28, 31 במרץ 2020 (IDT)

כדאי? לא נראה לי. הנתונים האלה מעניינים רק בזמן אמת. אורה - שיחה 18:37, 31 במרץ 2020 (IDT)

תבנית[עריכת קוד מקור]

היי. בהתאם לחוקי לולאת נושא, אני חושב שהגיע הזמן ליצור תבנית ניווט על סמולוויל. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:14, 1 באפריל 2020 (IDT)

מה זה חוקי לולאת נושא ומה זה תבנית ניווט ומי ממציא את השמות האלה? Lucy Lane Data - שיחה 23:17, 1 באפריל 2020 (IDT)
וק:לולאת נושא. וק:תבניות ניווט. את המילה לולאה המציא אלדד את המילה נושא אני. אין לי מושג מי המציא את המילה תבנית ואת המילה ניווט, זה היה ממש מזמן. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:20, 1 באפריל 2020 (IDT)
והנה לך פריט לדוגמה: d:Q13359854. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:26, 1 באפריל 2020 (IDT)
בגלל החוקים צריך תבנית או שצריך תבנית בגלל סיבה אחרת והתבנית צריכה להיות לפי החוקים? למה קטגוריה לא מספיקה? הסתכלתי בקישור על התבניות שבשפות עם אותיות לטיניות ורק השוודית לפי החוקים. Lucy Lane Data - שיחה 23:36, 1 באפריל 2020 (IDT)
לא "צריך" תבנית. זה משהו שמאוד יעשיר עת הנושא, לכן אנשים "רוצים" אותה. אבל עד היום לולאת נושא אסרה את יצירת התבנית, גם אם רוצים. מהיום האיסור לא קיים יותר, כי יש מספיק ערכים. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:39, 1 באפריל 2020 (IDT)
אתה אומר שהדף שיצרתי על לויס (אחותי!) מילא את המכסה? יהיה ניווט בין השחקנים הראשיים? אם לא אז זה לא שווה. Lucy Lane Data - שיחה 23:45, 1 באפריל 2020 (IDT)
כן. לא. איך שבא לך, את יורה לעצמך ברגל. עם תותח. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 08:39, 2 באפריל 2020 (IDT)
סליחה?! מה קורה פה?! מש:IKhitron, בשביל אדם שנעלב בקלות ומאשים בפוגענות ממש חצית את הגבול! לוסי לא עברה על שום כלל, אתה זה שהעלה בקשה, ואם אין לך סבלנות לשאלות פשוט אל תענה! אני מאוכזבת ממך מאוד. אורה - שיחה 15:04, 2 באפריל 2020 (IDT)
אני חושב שאת צריכה לקרוא את כל השיחה שוב, כי אין שום קשר בין מה שכתוב למה שהבנת. לא העליתי שום בקשה, אני יכול לחיות בלי זה עוד אלף שנים. הראיתי שחוק שאסר על עורכי ויקיפדיה, לא משנה על מי, לא אוסר יותר, וסיפרתי על כך. זה כמו שיגידו לך שמותר לחצות את הכביש באור ירוק, ותגידי שאין סיכוי, את לא חוצה לעולם, ואף אחד לא יכריח אותך לזוז מלעמוד לנצח ליד אותו רמזור. נ"ב בפעם הבאה תזהרי כשאת כותבת משהו. רציתי כבר להציע לך להסתיר את העריכה, אבל נראה שזה סודר בלעדיי. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:02, 2 באפריל 2020 (IDT)
לא משנה אם זאת בקשה או הצעה. לוסי שאלה כמה שאלות תמימות ואתה פתאום הפלת עליה ניסוח תוקפני ופגעת בה מאוד. אורה - שיחה 16:08, 2 באפריל 2020 (IDT)
אז זהו, שלא הפלתי שום דבר, ושום תוקפני. את צריכה ללמוד להסתדר עם האנשים, מבלי לחשוב שכולם נגדך. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:09, 2 באפריל 2020 (IDT)
מי נגדי? איך זה בכלל קשור אליי? שתי עובדות:
 1. כתבת "כן. לא. איך שבא לך, את יורה לעצמך ברגל. עם תותח."
 2. פגעת בלוסי.
מדהים שזה מגיע מאדם שמגדיר דברים עדינים בהרבה כמעליבים או תוקפנים. אורה - שיחה 16:18, 2 באפריל 2020 (IDT)
שוב, חבל מאוד שאת עדיין לא מבינה שהעולם לא קיים כדי לגרום לך לסבול. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 22:57, 2 באפריל 2020 (IDT)
אני מבקשת שתפסיק לדקלם את הטענה הפטרונית הזאת. אורה - שיחה 23:05, 2 באפריל 2020 (IDT)
ואני מבקש תפסיקי להגיד על כל מה שקורה ביקום "זה פוגע בי", ותחשבי האם זה באמת נכון. דרך אגב, אם לא היית כותבת את המילה פטרונית, לא הייתי עונה, אבל נראה שחשוב לך לפגוע באנשים כל הזמן. אני ממליץ לך לקחת הפסקה של שבוע מהטענות שלך, ואז לקרוא את כל הטקסט מחדש. כי בשבילי השיחות שלנו נראות ככה: אני אומר שהשעה היא אחד בצהריים, ואת עונה איך אני מעז להעליב ככה את ג'ינגיס חאן כשאני מדבר על איילים. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:11, 2 באפריל 2020 (IDT)
"את עדיין לא מבינה שהעולם לא קיים כדי לגרום לך לסבול", "חשוב לך לפגוע באנשים כל הזמן", "אני ממליץ לך לקחת הפסקה של שבוע"... אלה אמירות פטרוניות. אורה - שיחה 23:17, 2 באפריל 2020 (IDT)
מי שלא מתנהג ככה בהחלט יכול להגדיר אותן בצורה כזאת. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:20, 2 באפריל 2020 (IDT)
לוסי לא מוכנה לערוך יותר בגללך, רק שתדע. אורה - שיחה 23:25, 2 באפריל 2020 (IDT)
מסכים עם יגאל שהגיע הזמן ליצור תבנית ניווט על סמולוויל. דוריאןDGW – Talk 06:18, 3 באפריל 2020 (IDT)
מי הבן אדם הזה ולמה זאת כבר פעם שנייה שהוא מגיב תגובה מאותו סוג בדיוק? אורה - שיחה 10:49, 3 באפריל 2020 (IDT)
מה סגנון התגובה הזה? כל מי שתומך ביגאל הוא "הבן אדם הזה"? קצת כבוג לעמיתים למיזם. בורה בורה - שיחה 10:58, 3 באפריל 2020 (IDT)
"הבן אדם הזה" נכנס כבר פעמיים לדף שיחה של ערך שהוא לא מתמצא בו, לדיון שהוא לא מבין בדיוק במה עוסק, וכותב תגובה שהיא מה שנראה לו כתמיכה באחד מהצדדים (אותו אדם בשני המקרים). סיכמת את זה במדויק: "תומך ביגאל". לא תורם לדיון בנושא, לא מבין אם בכלל יש דיון ומה הנושא, רק מביע דעה לגופו של אדם (בהגדרה המקורית של הביטוי, לא במובן החדש של "נעלבתי מהביקורת על הדעה שלי בנושא אז זאת לא הייתה תגובה לגופו של נושא"). בדיוק כמוך, בעצם. אורה - שיחה 11:23, 3 באפריל 2020 (IDT)
אין לי אלא להסכים עם בורה בורה. העמדה של "כל מי שלא מסכים איתי פסול ולא מבין שום דבר, רק אני כליל השלמות (pun intended)" לא מקובלת בוויקיפדיה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 17:29, 3 באפריל 2020 (IDT)
עצוב שאתה לא מבין שתיארת את עצמך. תמיד כל כך בטוח שאתה צודק ומקטלג בני אדם בשטחיות לפי סוג הוויקיפדים שנדמה לך שהם. אורה - שיחה 17:43, 3 באפריל 2020 (IDT)
העצוב הוא שאת לא מסוגלת אפילו להניח שאת יכולה להיות לא צודקת במשהו. חבל אם זה ייבמר ב"קזינו". יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 18:07, 3 באפריל 2020 (IDT)
אני הצד שמוכן לבדוק מי צודק. אתה זה שמפחד ומתחמק. אורה - שיחה 18:10, 3 באפריל 2020 (IDT)

גלילה וטורים בהערות שוליים[עריכת קוד מקור]

משתמש:IKhitron ראה את הנסיון והביטול שלי. בגלל ששמו את הערות השוליים לפרקים בפיסקת הערות שוליים נפרדת, הן לא נשמעות להנחיות הטורים והגלילה. (יכול להיות שזה סקריפט שאין לכולם). בכל אופן כל הערות השוליים צריכות להיות כך שאפשר להסתיר, לגלול או לעמד בטורים בקליק אחד. זה לא קורה עכשיו. תוכל לסדר? בורה בורה - שיחה 06:41, 3 באפריל 2020 (IDT)

היי. העלית נקודה מעניינת. נראה שהסקריפט לא מסוגל לזהות את ההערות שחליים כאן, וכדאי לך לדבר עם מי שכתב אותו. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 17:33, 3 באפריל 2020 (IDT)
יגאל, איך אני יודע מי כתב אותו ומזמן אותו לכאן? בורה בורה - שיחה 19:28, 3 באפריל 2020 (IDT)
אתה מוצא את הסקריפט ב-common.js שלך, מוצא את הקוד לפי המספר בדף הסקריפטים, ובודק בהיסטורייך העריכות. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:20, 5 באפריל 2020 (IDT)

סופרגירל[עריכת קוד מקור]

עם כל הכבוד ויש כבוד, קרה קנט כיכבה כמו ויטני פורדמן והרבה פחות מפיט רוס, למה יש תמונה שלה ואין תמונה שלהם? סופרוומן - שיחה 17:12, 5 באפריל 2020 (IDT)

חה באמת יש קישור לויטני, סתם כתבתי! סופרוומן - שיחה 17:13, 5 באפריל 2020 (IDT)

שלושתם לא חיוניים אז זה לא חשוב. אורה - שיחה 16:51, 8 באפריל 2020 (IDT)

אם חייבים לבחור אז נכון שזה לא חשוב אבל למה לא גם קארה וגם ויטני וגם פיט? סופרוומן - שיחה 20:05, 8 באפריל 2020 (IDT)

#שימוש הוגן... חג שמח, אורה - שיחה 17:37, 9 באפריל 2020 (IDT)

שלוש[עריכת קוד מקור]

Nimrodbr, Tzafrir, Kippi70, deror_avi ‏, הנה דוגמה למצב שהכללים הפנימיים נראים מחמירים יותר מהחוק. מפעיל אמר בשם בעל ידע שמותרות עד שלוש תמונות בשימוש הוגן, אז העליתי שלוש תמונות של דמויות, וזהו. הערך מתאר גם מקומות בולטים, אבל אז יהיו יותר משלוש תמונות בשימוש הוגן, אז מופיעים רק מיקומים עם תמונה חופשית בוויקישיתוף וחסרים מיקומים מרכזיים. הערך עוסק בהרחבה גם בכמה פריטים, ואין תמונות להמחשה כי אין תמונה חופשית. שיקול הדעת לא מתיישר עם הכללים, אז אחת ולתמיד: מה/כמה/מתי מותר? אורה - שיחה 12:19, 30 באפריל 2020 (IDT)

בעיני - אני מאמין שצריך ערך נפרד לכל דמות - ואז תמונת שימוש הוגן אחת לכל היותר לדמות (כאשר עדיף תמונה חופשית של השחקן - ולא תמונת שימוש הוגן של השחקן בשום אופן לפי כללי קרן ויקימדיה) - וכך אנו עומדים ברציונל.
לגבי אתרים - אף תמונה בשימוש הוגן.
זה לא עניין של מספר. אלא של מינימום, ורק אם הדבר באמת נדרש. כך לדוגמא תמונה של החווה של משפחת קנט לא נדרשת להבנה. (מה שכן, ניתן למצוא תמונה חופשית ולהשתמש בה). האידיאל הוא (הרציונל בבסיס ויקיפדיה) - תפני למפיקים ותבקשי תמונות חופשיות. עד אז שלא יהיו (ויקיפדיה היא לא אתר מעריצים אלא אנציקלופדיה חופשית) כל תמונה בשימוש הוגן חוטאת למטרתה של ויקיפדיה. ראי לדוגמא בגלריית התמונות של פורטל הארי פוטר כמה תמונות חופשיות של אתרים יש - אם רק רוצים. דרור - שיחה 12:28, 30 באפריל 2020 (IDT)
מש:Deror avi תודה על ההסבר המפורט. האידאל נהדר, אבל התהיות שלי הן על השימוש ההוגן, כדי להמחיש עם תמונה במקום לתאר באלף מילים.
אוכל להיעזר בהשכלתך? כתבתי את סמולוויל#תביעות אחרי קריאה של הרבה פרסומים לתקשורת, והשתמשתי במונחים שרחוקים מתחומי הידע שלי. בלי להיכנס לפרטי התביעות, המשפטים נראים נכונים? מהתוכן אולי גם תוכל להעריך את הסבירות שהמפיקים יתייחסו לפנייה הנוגעת לסדרה. אורה - שיחה 12:56, 30 באפריל 2020 (IDT)
אלמד את הנושא ואבדוק אותו. אבל זה ייקח זמן (אני משתדל לכתוב 6 ערכים ביום, וזה 6 שעות עבודה) - מקווה שאגיע לזה היום או מחר. דרור - שיחה 13:09, 30 באפריל 2020 (IDT)
בקשר לאמונתך לערך נפרד לכל דמות - אתה יודע שאם אפצל את סמולוויל - דמויות זאת תהיה יריית הפתיחה למצעד של דיוני חשיבות. אם כבר הזכרת את הארי פוטר, אני רואה שני דיוני חשיבות פתוחים על שני ערכי דמויות. אורה - שיחה 14:24, 30 באפריל 2020 (IDT)
שאלה חלופית: אם כלל לא היה ניתן להשתמש בתמונות הלא חופשיות, איך היית ממחישה את הערכים הללו? Tzafrir - שיחה 16:02, 30 באפריל 2020 (IDT)
מש:Tzafrir, אני מעתיקה דוגמאות תיאורִיות:
מיקום: "בית מגורים פרטי דו-קומתי. מוקף בגינה וגדר עץ לבנה. כלפי חוץ צבוע בצהוב עם רעפים שחורים."
דמות: "1.93 מטר, עיניים כחולות, שיער בלונדיני גלי, חולצות פלנל ומכנסי ג'ינס."
הצלחת לדמיין? אורה - שיחה 16:07, 30 באפריל 2020 (IDT)
כן. יש לנו גם המון ערכים על דמויות שאין לנו צילומים שלהם. אני רוצה להמנע ממצב שבו הערך נועד לשרת את התמונה. התמונה היא כלי שנועד לשרת את הערך. ואולי גם לא חייבים תמונות מדויקות (איך נראה פו הדב? וזה באמת חשוב?) התמונות שיש לנו בערכים רבים וטובים כגון דוד אינן תמונות מדויקות. Tzafrir - שיחה 16:38, 30 באפריל 2020 (IDT)
כל עוד יש מספיק תוכן בנושא, תמונה תשרת אותו. יש ערכים שתמונות לא מדויקות מתאימות להם, הערכים שאני כותבת לא כאלה. אורה - שיחה 16:52, 30 באפריל 2020 (IDT)

מיזוג?[עריכת קוד מקור]

איתי פ. הבנתי מה עשית, אני אולי לא הסברתי את עצמי טוב. אנסה משהו אחר: אם תשווה את הגרסאות האחרונות ותלך אחורה לעוד השוואות, תראה על מה אני מדברת. המספרים היו נכונים לפני השחזורים אבל עכשיו הם לא נכונים וההשוואות מראות שלבים שלא קרו (כמו מלחמת העריכה ועוד) כלומר, הן לא אמינות. העריכות הישנות נראות נכונות, אז השחזור הראשון של הגרסאות הישנות היה טוב, אבל השחזור השני לא יצר מיזוג אמיתי ואני חוששת שאבדו עריכות טובות. Lucy Lane Data - שיחה 23:16, 1 במאי 2020 (IDT)

לא היו שני שחזורים. אני שחזרתי בסך הכל פעם אחת. כמו שאמרתי, אני מסכים שהגרסאות מראות בלאגן, כי המיזוג הכניס גרסאות מדף הפירושונים אל תוך ההיסטוריה של הערך בסדר כרונולוגי. אני לא מכיר דרך למנוע זאת. בשורה התחתונה הערך מציג כרגע את הגרסה האחרונה שהייתה לפני שביצעתי איזושהי פעולה, כך שתוכנו הנוכחי של הערך אינו נפגע. לגבי מספר הגרסאות האחרונות שמציגות מלחמות עריכה שכביכול קרו וכו' - אין דרך למנוע זאת, והנזק שבכך הכרחי על מנת למנוע אובדן קרדיט של אלפי עריכות. בכל אופן, אם יש לך השגות לגבי הפעולה שנקטתי, תוכלי להעלות את זה בפני מפעילים נוספים. אולי למישהו אחר יהיה רעיון טוב יותר איך ניתן לפתור את העניין. איתי פ.שיחה 23:36, 1 במאי 2020 (IDT)
אם היו מלחמות עריכה אין להעלים אותן. איתי עשה בדיוק מה שצריך. בורה בורה - שיחה 23:46, 1 במאי 2020 (IDT)
לא היו. רואים? השחזור כבר גורם להטעיה. היא תישאר מתועדת לנצח? Lucy Lane Data - שיחה 23:48, 1 במאי 2020 (IDT)
איתי פ., אני לא מתלוננת עליך, ניסית לתקן טעות של מפעיל אחר (לא יואב), אבל מה שהתכוונת לעשות זה לא מה שהמערכת עשתה, ביומן כתוב מהסוף להתחלה:
 • איתי פ. שחזר את הדף סמולוויל (עם 20 גרסאות)
 • איתי פ. מחק את הדף סמולוויל ‏
 • איתי פ. העביר את הדף סמולוויל (פירושונים) לשם סמולוויל בלי להשאיר הפניה
 • איתי פ. שחזר את הדף סמולוויל (פירושונים) (עם 2,320 גרסאות)
עכשיו נעבור על ההבדלים:
 • +265,202: בהשוואה רואים תוספת גדולה, מסתדר עם שחזור מדף פירושונים לערך המקורי. יפה.
 • 0: בהשוואה רואים את הסרה גדולה. מוזר.
 • -13: בהשוואה רואים עריכה קטנה. יפה.
 • +2: בהשוואה רואים עריכה קטנה. יפה.
 • -30: בהשוואה רואים תוספת גדולה. לא יפה.
 • +1: אני זוכרת אותו, שינוי קטן מדף הפירושונים שלי. בהשוואה רואים הסרה גדולה.
ההמשך נהיה עוד יותר מוזר ולא תואם למספרים, ולפני זה שלוש העריכות המפעיליות של יואב נראות בהשוואה כמו השחתות של העורך החדש שלפניו, ולפני זה אותו עורך חדש... עד 30 באפריל, משם אחורה נראה תקין, אבל היו אחרי זה שינויים מהותיים בכמה פרקים ועוד שינויים קטנים.
עכשיו, עם או בלי כבוד להיסטוריה, ההווה חשוב יותר. קרדיטים לשינויים ישנים שכולם בוטלו ונדרסו לא שווים אובדן עריכות וספק/סיכון של שינוי הגרסה שהייתה זמינה היום לפני שחזור ההיסטוריה. Lucy Lane Data - שיחה 23:47, 1 במאי 2020 (IDT)
 • זה בסדר להתלונן. אם עשיתי מעשה שגוי אני יותר מאשמח אם אחד המפעילים יתקן אותו. ביקורת הדדית היא דבר חשוב מאין כמוהו במיזם שיתופי.
 • מה שניסיתי לבצע בוצע. מספר התווים שבעריכות אינו מתעדכן עם המיזוג בין הגרסאות. כלומר - אם השינוי המקורי שבוצע בדף הפירושונים כלל מספר תווים בודדים, זה מה שדף הגרסאות יראה. לכן יכול להופיע שינוי גדול מאוד כשינוי של תווים בודדים.
 • לא מצאתי בדברייך שום אינדיקציה לכך שתוכנו הנוכחי של הערך נפגע כתוצאה מהפעולה.
 • קרדיט למשתמשים שהשקיעו בערך בעבר, גם אם עריכתם שונתה ללא היכר במהלך הזמן, הוא מאבני היסוד של ויקיפדיה והוא דבר מאוד חשוב, במיוחד שכאמור, תוכנו הנוכחי של הערך לא נפגע. איתי פ.שיחה 00:08, 2 במאי 2020 (IDT)
איתי פ., חשבתי שוויכוחים ושחזורים הם אבני היסוד של ויקיפדיה. אם אתה בטוח ב-100% שהתוכן לא נפגע אז הכל בסדר. עדייו מופיעה מלחמת עריכה מדומה בהיסטוריה של הערך ובהיסטוריה של כל אחת משתי ה"לוחמות", שבסך הכל ערכו באותן דקות דפים שונים שמוזגו לדף אחד... אבל זה כבר פחות חשוב מהקרדיטים לגרסאות שנמחקו. אם אתה לא בטוח ב-100%, אז הערך חשוב יותר. Lucy Lane Data - שיחה 00:17, 2 במאי 2020 (IDT)
הערך שוחזר על ידי לגרסה מ-21:18. כל גרסה היא בפני עצמה והפעולה שעשיתי לא משפיעה על תוכן בתוך הגרסה עצמה אלא רק משלבת את הגרסאות להיסטוריה אחת. כיוון שכך, אין כל סיבה שתוכן אותה הגרסה מ-21:18 שאליה שחזרתי את הערך, ייפגע. איתי פ.שיחה 00:26, 2 במאי 2020 (IDT)
כמו איתי פ. דוריאןDGW – Talk 00:31, 2 במאי 2020 (IDT)
אם אתה בטוח, בסדר. Lucy Lane Data - שיחה 00:36, 2 במאי 2020 (IDT)
קרדיטים: אני לא מבינה מה הסיפור... בכל פעם שמוחקים דף נמחקת כל ההיסטוריה שלו, וגם אם הוא נוצר מחדש בהמשך ההיסטוריה לא חוזרת. נראה לי שמחיקת דפים היא אבן היסוד כאן, לא שמירת הגרסאות. הצבעות הן אבן הראשה (על שם הראשים שנספרים).
מיזוג: פרק העלילה, שבו ערכתי היום שינוי משמעותי, נראה עדכני. ההיסטוריה ממש לא נכונה אבל באמת, למי אכפת? אורה - שיחה 00:37, 2 במאי 2020 (IDT)
מש:איתי פ. מצאתי בעיה... סמולוויל מזוהה עכשיו כדף פירושונים והקישורים אליו צהובים. אורה - שיחה 00:44, 2 במאי 2020 (IDT)
את יכולה להצביע על קישור כזה בערך? איתי פ.שיחה 11:13, 2 במאי 2020 (IDT)
מש:איתי פ. כל קישור ממרחב הערכים, למשל סמולוויל - דמויות‎. אורה - שיחה 11:41, 2 במאי 2020 (IDT)
יש בזה משהו. עכשיו יצרתי שוב את סמולוויל (פירושונים), ובהיסטוריית הגרסאות לא מופיעות שתי היצירות הקודמות. Lucy Lane Data - שיחה 12:38, 2 במאי 2020 (IDT)
אני לא יודע להגיד מה גרם לזה, אבל תיקנתי את כולם. תסתכלי ותגידי אם עדיין מופיעים לך קישורים צהובים. איתי פ.שיחה 13:11, 2 במאי 2020 (IDT)
אתה קוסם, מש:איתי פ.. הצהוב נעלם והתצוגה המקדימה הנכונה חזרה. תודה על הכל. אורה - שיחה 13:23, 2 במאי 2020 (IDT)
בשמחה. רק שאבין, מה הייתה הבעיה בתצוגה המקדימה? איתי פ.שיחה 13:25, 2 במאי 2020 (IDT)
לא הייתה תצוגה מקדימה. במקומה היה ליד הקישור צהוב עוד קישור צהוב בגוון אחר "(דף פירושונים)". אורה - שיחה 13:36, 2 במאי 2020 (IDT)
הבנתי, תודה. בכל אופן עכשיו הכל תוקן. תודה לך. איתי פ.שיחה 13:42, 2 במאי 2020 (IDT)
תודה לי? טוב, לקחתי. אורה - שיחה 13:47, 2 במאי 2020 (IDT)