שיחה:רחלי איבנבוים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

דיון הבהרת חשיבות אנציקלופדית[עריכת קוד מקור]

הנחתי תבנית חשיבות על הערך מכיון שמכלול פעולותיה אינו בעל חשיבות אנציקלופדית. היא בעלת השפעה מועטה ביותר במגזר החרדי מלבד טורי דעה פה ושם לא ראיתי משהו בפעילותה שמצדיק ערך. כמעט ואיני מניחה את התבנית הזאת ואני מתנצלת מראש בפני כותב הערך, תשובה. יש להבדיל בין פעילים חרדיים עצמאיים שעשים משהו כמו יואב ללום שתיכף יחזור למרחב הערכים, לבין ערכים מיותרים כמו הערך הזה. יעלי - שיחה 03:50, 8 באוגוסט 2017 (IDT)

אני מסכימה. בימינו יש הרבה פעילים חברתיים חרדים מכל הסוגים, כולל תכניות לקידום לימודים ועבודה לגברים ולנשים ביוזמת גורמים שונים. לא התרשמתי (אבל אני מוכנה להשתכנע אחרת) שהיא עוברת את הרף. • צִבְיָהשיחה • ט"ז באב ה'תשע"ז 16:45, 8 באוגוסט 2017 (IDT)
החשיבות היא בעובדה שהיא פעילה נגד מוסכמות ונגד דעת הקהל הרווחת. פורצת דרך או פורצת גדר לדעת הרבנים. דמות מעניינת ומדוברת. מתוקצבת ע"י הקרן החדשה והמקסימה לישראל לא סתם, החברה הללו אינם אוהדי חרדים בלשון המעטה. Tshuva - שיחה 18:31, 9 באוגוסט 2017 (IDT)
כפי שכתבתי, בימינו יש הרבה פעילים חברתיים חרדים מכל הסוגים, כולם פעילים נגד מוסכמות ונגד דעת הקהל הרווחת. לא התרשמתי שהיא מסוקרת יותר מאחרים. • צִבְיָהשיחה • כ' באב ה'תשע"ז 20:21, 12 באוגוסט 2017 (IDT)
זה לא רק שהיא כמעט לא מסוקרת, היא לא עושה. היא מנהלת במאיר פנים, היא אפילו לא המנכלי"ת. המנכלית היא אחת מורגנשטרן (מתןך הערך אצלנו על מאיר פנים, וזה בלבד הוכחה למיעוט החשיבות הרי אף אחד לא דמיין לכתוב ערך על אותה מורגנשטרן) וגם היא אינה הדמות העיקרית שם אלא המייסד זילברשלג ומנגד יריבו שאיני זוכרת את שמו כעת. יעלי - שיחה 20:39, 12 באוגוסט 2017 (IDT)

────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Tshuva, בוא נניח לרגע בצד את הדיון האם יש או אין חשיבות אנציקלופדית לנשואת הערך הזה, אוקיי? הערך הזה פשוט לא ערך טוב. זהו ערך ביוגרפי, עם מעט מאוד מידע ביוגרפי, שרובו המוחלט איננו מגובה די הצורך במקורות בלתי-תלויים. עצתי לך: להסכים להעביר את הערך הזה למרחב הטיוטה שלך, ולהמשיך לעבוד עליו שם, ללא חרב של סכנת מחיקה מעל ראשך. לאחר שתרחיב את הערך די הצורך, והוא כתוב בצורה מספקת, ניתן יהיה להשיבו למרחב הערכים. אחרת, קיים חשש שהערך הזה יימחק, ואם זה יקרה - הדרך להשבתו למרחב הערכים תהיה קשה יותר. מה דעתך? יוניון ג'ק - שיחה 11:27, 13 באוגוסט 2017 (IDT)

אוקיי, קיוויתי שהערך יורחב ע"י מי שמכיר\שמע. את הערך כתבתי רק ממה שמצאתי עליה ברשת. אני לא חושב שהערך לא טוב, הוא פשוט קצרמר עם יחסית מעט חומר. אם יש לו חשיבות אז ראוי שישאר כדי שיורחב ע"י יודעי דבר ואם לא אז שימחק עד שרחלי תוסיף לרזומה שלה כדי הנדרש.
תכלס, אני חושב שהפעילות הפמיניסטית שלה ייחודית ומעניינת מכיוון שהיא מהמגזר החרדי. אם הציבור חושב אחרת יש למחוק את הערך.Tshuva - שיחה 16:03, 13 באוגוסט 2017 (IDT)
יעלי 1, לפי חיפוש קצר בגוגל, רחלי בהחלט הייתה מנכ"לית, לפחות ב 2009 ו 2012. אולי הערך של מאיר פנים לא מעודכן. באתר שלהם לא מצאתי פירוט מי המנכ"ל הנכחי. Tshuva - שיחה 16:14, 13 באוגוסט 2017 (IDT)
אני שב ומציע: במקום למחוק את הערך הזה מפאת חוסר חשיבות אנציקלופדית, להעבירו לטיוטה. יוניון ג'ק - שיחה 19:39, 13 באוגוסט 2017 (IDT)