שיחה:The Monster Tour

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

חשיבות[עריכת קוד מקור]

ממתי כותבים ערכים לכל מסע הופעות של אמן? הרי כמעט כל המוזיקאים עושים מסעי הופעות כל הזמן? מה אנציקלופדי בערכים האלה? האם נהפכנו ל"פנאי פלוס" או "ערוץ E"? בברכה, MathKnight (שיחה) 12:37, 30 במרץ 2014 (IDT)

מאז שכותבים ערכים על האלבומים והסינגלים שלהם. אז ככה גם כותבים ערכים על סיבובי הופעות של האמנים, מוזמן לבדוק. אין בזה שום דבר "פנאי פלוס". אדם - שיחה
מה הבעיה בערך ? מסע הופעות של אחת הזמרות הידועות בעולם. סנופקין - שיחה 14:46, 30 במרץ 2014 (IDT)
זה אירוע חסר חשיבות לחלוטין שמקומו בעיתוני בידור ולא באנציקלופדיה. איזה ערך מוסף יש לקורא מלדעת שבתאריך זה וזה היא הופיעה בעיר זו וזו? ה"ערך" הזה הוא פנקסנות וטריוויה חסרת חשיבות וערך. בברכה, MathKnight (שיחה) 14:50, 30 במרץ 2014 (IDT)
בעיקרון, אני תומך בערכים על סיבובי הופעות עולמיים של זמרים בעלי הצלחה עולמית בסדר גודל של אמינם וריהאנה. נכתבו כאן אפילו ערכים על הופעות בודודת, אם כי זה בהחלט יוצא דופן. בגלל שיש ויקיפדים רבים שמתנגדים לערכים מסוג זה, וכדי למצוא את האיזון שהרוב יוכלו לחיות איתו, אני חושב שצריך להסתפק בערכים על סיבובי הופעות גדולים ובולטים. במקרה הזה, על פי הערך, מדובר במיני סיבוב עם 3 הופעות בלבד, ולכן לטעמי אין מקום לערך. Lostam - שיחה 15:58, 30 במרץ 2014 (IDT)
הערך הוא חדש גם בויקיפדיה העברית וגם באנגלית והסיבוב הופעות הורכז לא מזמן ע"י האמנים, ככה שייקח זמן להרחיב אותו ולמלא אותו במידע. הערך נוצר סך הכל אתמול, תנו לו הזדמנות - אני בטוח שבשבוע הקרוב יהיה יותר מידע לגבי הטור והערך יורחב. ומדובר אולי במיני-טור עם 6 הופעות בסך הכל, אבל מדובר בטור לוהט בין 2 האמנים הכי מצליחים בעולם. האמינו לי, הטור הזה חייב ערך. אדם - שיחה
תאמין לי, לטור הזה בכלל לא משנה ערך בויקיפדיה העברית. נרו יאירשיחה • כ"ח באדר ב' ה'תשע"ד • 18:42, 30 במרץ 2014 (IDT)
הערך הזה חסר כל תוכן וחשיבות. הוא דג בגופה של ויקיפדיה וצריך למוחקו. בברכה, MathKnight (שיחה) 18:52, 30 במרץ 2014 (IDT)
אני מוחה על המילה "דג". זהו ערך חשוב כמו שאר סיבובי ההופעות שבקטגוריה:סיבובי הופעות. מדובר בשני אמנים גדולים ובשיתוף פעולה שלהם שמתבטא בינתיים בשש הופעות. להשוואה, סיבוב ההופעות של פינק פלויד The Man and The Journey Tour, עם 11 הופעות, זכה לערך כאן. ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 10:07, 31 במרץ 2014 (IDT)
יש חשיבות מדובר בסיבוב הופעות של 2 זמרים מהפופולריים ביותר. לא מדובר רק ב- 3 הופעות, אלא בעקבות הביקוש נוספו 3 הופעות לפחות. החשיבות גוברת מאחר שיש 4.7 מיליון תוצאות במבחן גוגל. אגסי - שיחה 19:13, 31 במרץ 2014 (IDT)
מדובר על סיבוב הופעות קצר ביותר, שאינו בינלאומי, אלא מתקיים ב-3 ערים בארה"ב בלבד. הייתי מצפה דווקא מאלה שתומכים בערכים על סינגלים ועל סיבובי הופעות, כשהם מודעים לכך שרבים כאן מתנגדים לערכים כאלה, להבין שהתעקשות על ערך גבולי כזה אינה משרתת את המטרה בכללותה. אפשר לכתוב על סיבוב ההופעות הזה פסקה בערך על האלבום "The Marshall Mathers LP 2" ולהשאיר הפניה. Lostam - שיחה 09:40, 1 באפריל 2014 (IDT)
אני תומך בהצעתו של לאסתם, על כן, יש להחליף את תבנית החשיבות בתבנית איחוד. ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 09:58, 1 באפריל 2014 (IDT)
הצעה מצוינת של עובד. אני קורא לMathKnight לאמץ אותה. גילגמש שיחה 10:01, 1 באפריל 2014 (IDT)
אני מוכן לקבל את הפשרה שהציע עובד. כרגע הערך הוא רשימת מכולת על אירוע שיש מאות כמוהו. אם יקרה משהו יוצא מגדר הרגיל במסע ההופעות הזה (שיא קהל/הכנסות של כל הזמנים, שערורייה גדולה ואמיתית או השפעה אמיתית על עולם המוזיקה) יהיה אפשר להקדיש לו ערך משלו. כרגע לא. בברכה, MathKnight (שיחה) 20:58, 1 באפריל 2014 (IDT)

בהתאם להסכמה כאן, איחדתי את המידע לתוך הערך על האלבום, והפכתי ערך זה להפניה, ראו: The Marshall Mathers LP 2#The Monster Tour. Lostam - שיחה 10:28, 2 באפריל 2014 (IDT)

איזה הסכמה? לדעתי מה שגארפילד אמר זה רעיון מעולה. נשאיר את הערך כמו שהוא לא נגע בו, ונחכה לסיום הטור כדי לראות עם יש מידע כלשהו שאפשר להוסיף לערך או שנשבר איזשהו שיא בסיבוב ההופעות הזה. אדם - שיחה

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────── כמו תמיד עם ערכים על נושאים אקטואליים, קשה להכריע עכשיו האם הערך חשוב או לא. הערך שעובד ציין מקודם (שבמקרה אני כתבתי אותו - גילוי נאות) מספר על סיבוב הופעות שהשפיע רבות על אופן פיתוח המוזיקה של להקת פינק פלויד, ניתן ללמוד ממנו על התפתחות הקו המוזיקלי הפרוגרסיבי שלהם, ונטישת הסגנון הקודם. במקרה הספציפי של סיבוב ההופעות של אמינם וריהנה - ברור שאם תקרה שערורייה כלשהי, או שסיבוב זה יקבע שיאים שלא נשמעו מעולם למספר צופים, או שבעקבות הסיבוב יקליטו ריהנה ואמינם שירים חדשים ויתפתחו מוזיקלית בעקבות המפגש שלהם - שתהיה חשיבות לערך זה. אני לכן מציע לחכות שהזמן יעבור, ולאחר תום ההופעות, יהיו מספיק כתבות ופרשנויות שיאפשרו לשקול בצורה עניינית האם יש לאפשר לערך להמשיך ולהתקיים או לאו. גארפילד - שיחה 16:47, 1 באפריל 2014 (IDT)