שיחת ויקיפדיה:ביטול הרשאה/Remove sysops 7

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

דיון בנוגע להסרת הרשאותיו של משתמש:ברק שושני[עריכת קוד מקור]

אפס עריכות מאז ה-9 באוקטובר. נעל את דף השיחה ואת דף המשתמש לעריכות. (אורי שיחה 21:36, 25 במרץ 2010 (IST))

שלום לכולם! הרבה זמן לא התראינו... נכנסתי לכאן בעקבות הודעה במייל מברוקולי. אכן לא הייתי פעיל בשנה האחרונה, בעיקר בגלל עומס ענקי בלימודים (שנה שנייה מתמטיקה-פיזיקה משולב...). מאותה סיבה גם אין לי זמן להשקיע בדיון על הסרת הרשאותיי (יש לי כרגע דו"ח מעבדה של 30 עמודים להכין, ואני רק בהתחלה), ולכן אנא אל תגיבו לי ישירות משום שלא יהיה לי זמן לחזור לכאן ולבדוק את התגובות שלכם. בכל מקרה, אני מתכוון לחזור לפעילות בחופשת הקיץ (יולי עד אוקטובר), ובנוסף לתרגום ערכים, אחת הפעילויות העיקריות שלי תהיה טיפול במשחיתים. לכן אני מקווה שתצביעו נגד הסרת ההרשאות שלי. Face-smile.svg ברק שושני - שיחה 13:32, 19 במרץ 2010 (IST) (העתקתי את דבריו ממעלה דף שיחה זה. אורי שיחה 20:45, 19 במרץ 2010 (IST))
שלום ובהצלחה בלימודים. לטעמי זה נימוק שעל כל אחד לשקול בבואו להצביע. השאלה היא האם יש נימוק מדוע אתה לא עומד בקריטריונים להצבעה זו. זו השאלה היחידה כאן. אורי שיחה 20:51, 19 במרץ 2010 (IST)
האם מדובר על גיחה בקיץ שאחריה תיעלם לשנה או מדובר על חזרה לפעילות מלאה? Israels - שיחה 23:08, 19 במרץ 2010 (IST)

דיון בנוגע להסרת הרשאותיו של משתמש:Poxsi[עריכת קוד מקור]

חמישים ותשע עריכות בחצי השנה האחרונה, אך אפס עריכות מאז תחילת 2010. (אורי שיחה 21:36, 25 במרץ 2010 (IST))

שלום, כבר כמה חודשים לא הייתי פה ובאמת שנחמד לחזור, אפילו אם זה להצבעה להסרת ההרשאות שלי. אני יודע שלא התקרבתי לפה כבר הרבה זמן, ודאמ, אפילו זכות הצבעה אין לי :). תמיד הייתי מאלו שתומכים בהסרת ההרשאות של מפעילים לא פעילים, ואני לא יוצא דופן. אכן לא השתמשתי בהן זמן רב ואני באמת לא זקוק להן כרגע. חיכיתי לתקופה בה יתפנה לי זמן ולכן לא ביקשתי את הסרת ההרשאות. והתקופה הזו באמת בקרוב תגיע, בחודשיים הקרובים. אם יש צורך ורצון להסרת ההרשאות שלי, אני לא אתנגד. כשיתפנה לי הזמן אבקש את אמון הקהילה מחדש, למרות שחבל לי לעבור על כל הבירוקרטיה הזו מחדש. אני בטוח שלכל אחד מהמצביעים יש ראש על הכתפיים, והוא יעשה את השיקולים הנכונים שלו. אגב, ינשוף צודק, אף אחד מהמפעילים לא יוצא דופן, והלובי לחלקם לא צודק במיוחד. בהצלחה, Poxsi - שיחה 21:14, 22 במרץ 2010 (IST)
אכן טוב לראותך חוזר. האם בחזרה לפעילות אתה מתכוון למשהו רגיל בלי הפסקות ארוכות? כי אם כן, אני חושב שאפשר להמתין בסבלנות. הוכחת את עצמך מספיק. קוריצהשיחהאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 21:18, 22 במרץ 2010 (IST)
אכן אכן. בלי הפסקות נוראיות כמו הנוכחית. Poxsi - שיחה 21:21, 22 במרץ 2010 (IST)
טוב לשמוע. קוריצהשיחהאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 21:22, 22 במרץ 2010 (IST)

אני מתלבט. מצד אחד העיקרון של מי שלא עושה שימוש בהרשאותיו גם לא יחזיק בהן תקף כאן. אוסיף גם את דעתי כי הסיבה העיקרית לכך היא שמי שנעדר מוויקיפדיה לא מודע לשינויים שחלים בה, לההצבעות שהתרחשו ומתחו קווים חדשים, לכללים שנקבעו, לנהגים שהתקבעו ואיננו מכיר משתמשים שאולי יבוא להחליט בעניינם כשיחזור לפעילות. מצד שני, הנה פוקסי, שגם לקח אחריות על מעשיו, הצהיר כי בכוונתו לחזור בקרוב. מכיוון שכך אנ ימתלבט ואחליט מאוחר יותר, בעיקר א ישמעו כאן דעות נוספות. אורי שיחה 19:22, 26 במרץ 2010 (IDT)

אורי, הנה מה שמנחה אותי: 1. אני בטוח ש-Poxsi ויקיפד חיובי, בעל מזג מתאים, שתרם לויקיפדיה לא מעט. אבל הוא לא פעיל, ומי שלא פעיל לא צריך להיות מפעיל. לא ייתכן שאדם ייזכר בקיומה של ויקיפדיה ובכך שהוא מחזיק בהרשאות רק כאשר מודיעים לו שעתידים לבקש את הסרת הרשאותיו. 2. הסרת הרשאות בשל חוסר פעילות אינה אקט סופי וסופני. הוא יחזור ויתרום? אפשר להחזיר לו את ההרשאות. הרי אנחנו לא עושים לו אימפיצ'מנט, אלא מסירים את ההרשאות בשל חוסר שימוש. לכן צריך לקחת דברים בפרופורציה. בהתחשב בכך שהוא ויקיפד חיובי אין שום מניעה להחזיר לו את ההרשאות בבוא העת, אם וכאשר ישוב לפעילות. חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 19:26, 26 במרץ 2010 (IDT)
אני נוטה לא להצביע בעד הסרת סמכויות. מותר למפעילים לקחת חופשות, גם ארוכות. פוקסי הודיע כי יחזור עוד חודשיים, ואם לא יעשה כן, יש בי האמונה כי יסיר בעצמו הרשאותיו. עם זאת, יש גבול לחופשה ארוכה וזו הסיבה בגינה הצבעתי בעד הסרת סמכויותיו של ברק, שחופשתו במונחי ויקי מתארכת זמן רב, אך אני מאחלת לו מלוא הצלחה בלימודיו. דורית 19:33, 26 במרץ 2010 (IDT)

דיון בנוגע להסרת הרשאותיו של משתמש:Shayakir[עריכת קוד מקור]

17 עריכות בחצי שנה האחרונה. אף אחת מהן לא במרחב הראשי.עריכה אחת בלבד העושה שימוש בהרשאת המפעיל. 33 עריכות בשנה האחרונה. אף אחת מהן לא במרחב הראשי. 5 עריכות העושות שימוש בסמכויות המפעיל. אורי שיחה 20:45, 19 במרץ 2010 (IST)

לפי הבנתי, הרשאות מפעיל ניתנו לשי במקור כדי לעזור להילחם בהשחתות. ייתכן מאוד שמה שהוא עושה איתם היום הוא לא פחות חשוב אבל כדי שיסביר על כך בהרחבה. איך בדיוק הרשאות מפעיל עוזרות לו בהעברת הרצאות? יורי - שיחה 20:51, 19 במרץ 2010 (IST)
זו שאלה טובה ואני מצטרף אליה. הייתי שמח לקחת זאת בחשבון בהצבעה, אם יהיה לי ברור על מה מדובר. אבל השאלה כאן היא אחרת: האם יש נימוקים מדוע שי לא עומד בקריטריונים שנקבעו להסרת הסמכויות ועל כן אין להעלות אותו להצבעה. אורי שיחה 20:54, 19 במרץ 2010 (IST)
אם ההסבר שלו יתקבל על ידי כולם אז לא יהיה טעם לעלות אותו להצבעה. יורי - שיחה 20:56, 19 במרץ 2010 (IST)
מי זה "כולם"? בדיוק בשביל זה יש הצבעה ואם הסברו יתקבל על ידי אותם "כולם" אז הרשאותיו לא יוסרו. השאלה היא האם לגיטימי להעלות אותו להצבעה. לאור נפח פעילותו אני חושב שכן. אם יש מי שחושב שהעלאתו להצבעה לא עומדת בכללים - שיסביר כאן למה. אורי שיחה;
הכוונה במילה "כולם" היא כל המתדיינים בדף השיחה הזה. עד כמה שידוע לי, אם יש קונצנזוס בדיונים בויקיפדיה לגבי משהו, העניין לרוב לא מועלה להצבעה. יורי - שיחה 21:07, 19 במרץ 2010 (IST)
הבנתי. תודה. אם יהיה קונצנזוס שהעלאת שמו להצבעה לא עומדת בכללים, אז אין לקיים עליו הצבעה. לגבי השאלה אם יש או אין להסיר את סמכויותיו - בשביל זה יש הצבעה. אורי שיחה 21:12, 19 במרץ 2010 (IST)
אם יקיר משתמש בהרשאות המפעיל שלו בהדגמות, איך זה שאנחנו לא רואים אותן בפעילויות המפעיל שלו. הרי במקרה כזה בכל הדגמה היו צריכות להיות 2-3 פעולות מפעיל ואולי ביטולן לאחר מכן והיה תיעוד לכך. אם אין פעולות - לא צריך הרשאה. Israels - שיחה 22:33, 19 במרץ 2010 (IST)
יכול להיות שהוא לא מבצע ממש את הפעולות, אלא, למשל, רק נכנס לדף החסימה או ההגנה. אליסףשיחה • 22:37, 19 במרץ 2010 (IST)
הוא יכול באותה מידה להציג צילום מסך של דף המחיקה. זה יעשה בדיוק את אותו השירות כמו עכשיו. הרי גם ככה הוא לא באמת מוחק. עמרישיחה 23:34, 19 במרץ 2010 (IST)
כתבתי לפני התנגשות עריכה: יש נקודה שאתם מפספסים , וזו הנקודה הפסיכולוגית. כאשר מגיע אדם כמו שי ואומר שהוא "מפעיל" בויקיפדיה זה נותן משקל רב יותר למה שהוא אומר לעומת אדם המציג את עצמו "כותב" בויקיפדיה. האנשים מחוץ למערכת לא מכירים את ויקיפדיה והם מתייחסים למפעיל בדרך שונה. אתמול הייתי ביום עיון בעמותה לתולדות חיפה. הם עושים מחקרים מדעיים על חיפה ומפרסים אותם. כולם עושים זאת בהתנדבות והם מאגר נפלא של כותבים פוטנציאליים בויקיפדיה. הזמנתי את מוטי שיבוא גם הוא. והצגתי אותו כמפעיל בויקיפדיה. אני הצעתי להם לתת להם הרצאה על כתיבה בויקיפדיה וחשוב לי שגם מוטי כמפעיל יהיה. כי אנשים כאלה הם תמיד בתחילה אנטי ויקיפדיה. יש השפעה לכך שמפעיל בא ומסביר (הוא גם יודע להראות דברים שאני לא מכירה ולא יודעת). כך גם שי. אני באמת חושבת שצריך להוציא את שי מכל ההצבעה הזאת. הוא פעיל מאד רק בדרך אחרת. Hanay שיחה המזרח הקרוב קרוב מתמיד 22:45, 19 במרץ 2010 (IST)
אז שיגיד שהוא מפעיל. הקהילה נותנת לו בזאת הרשאה להגיד שהוא מפעיל למרות שהוא לא. 85.64.171.226 22:51, 19 במרץ 2010 (IST)
יושב ראש עמותת ויקימדיה זה מספיק מכובד. למעשה, זה נשמע אפילו יותר טוב ממפעיל מערכת. עידושיחה 23:12, 19 במרץ 2010 (IST)
אני לא יודעת מה אחרים היו אומרים בשיחה כזו או לא. אני לעולם לא הייתי אומרת שאני מפעילה אם לא היתה לי הרשאה כזאת גם אם היה לי מכתב אישי מכל ויקיפד פעיל המאשר לי להגיד זאת. ובנושא עמותת ויקימדיה. אם אתם חושבים שאנשים מחוץ לקהילה יודעים מה זאת עמותת ויקימדיה אתם ממש טועים. אני באמת מציעה שכל אחד מכם יצא קצת החוצה מחוץ לקהילה יפגוש אנשים משכילים באוניברסיטאות, אנשי מדע וחוקרים במפעלים עתירי ידע ויבין עד כמה הם באמת לא מכירים את ויקיפדיה ואת ההתנהלות כאן. Hanay שיחה המזרח הקרוב קרוב מתמיד 23:20, 19 במרץ 2010 (IST)
חנה, כל הדיון הזה הורג לי את המוטיבציה. בחיי. מה את אומרת פה בעצם? לא היית רוצה שאני אבוא לדבר על ויקיפדיה בעמותה לתולדות חיפה? לדברים שלי לא יהיה משקל מספק כי אני לא "מפעיל"? אני הפועל השחור שכותב ערכים ומשחזר השחתות אך אינו ראוי לשאת דברים בפני קהל בשמה של קהילת ויקיפדיה? האם המסר שאנו נותנים לכותבים הפוטנציאליים הוא שמי שמפעיל מערכת נחשב יותר, רציני יותר, מחוייב יותר, אמין יותר? אף אחד מהויקיפדים לא התייחס אלי כויקיפד מדרגה נחותה. לא מפעילים ולא ויקיפדים שאינם מפעילים. להפך. אני תמיד מוכן להקשיב לבעלי ותק וניסיון, אבל זה לא תלוי בהרשאות שלהם ואף אחד לא גרם לי להרגיש אחרת. עד עכשיו. אני לא מתכוון להמשיך לכתוב בדף הזה. אני מודיע מראש שאצביע בעד הסרת ההרשאות של כל מפעיל בלתי פעיל בלי חריגים ובלי משוא פנים כאשר הצבעה כזו תיפתח. ואם כל כך חשובים פה התארים, אני מציע להעניק לויקיפדים העוברים מספר מסוים של עריכות את התואר "וטראן ויקיפדיה" ולויקיפדים המייצגים את ויקיפדיה בפורומים ציבוריים את התואר "יקיר ויקיפדיה". כך יסופק הרצון האנושי בהחזקת תארים מבלי שנצטרך להפקיד הרשאות בידי מי שלא זקוק להן. לילה טוב והמשך דיון פורה. חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 23:25, 19 במרץ 2010 (IST)

חיפה, אין לי מושג איך הסקנת את המסקנות האלה ממה שכתבתי. אני לא מפעילה ואני מצליחה לא רע להסביר. אבל אני בעלת יכולת דיבור ושכנוע (וכנראה עושה עבודה יותר טובה בשכנוע ממה שאני מצליחה לעשות כאן) אבל מה לעשות התואר "מפעיל" עושה את שלו. מה עוד שבאמת מפעיל יודע דברים שאני לא יודעת. כי לא התנסיתי בהם. נבצר מבינתי ההתעקשות שלכם. מכל האנשים שרוצים להסיר יש מקרים שאפשר לוותר במיוחד לגבי אדם שכה מסייע לנו בויקפדיה. לא כולם יודעים על תרומתו הרבה. אולי הוא צנוע מידי . דרך אגב חיפה. בהדרכה הבאה שאני אעשה אני מזמינה אותך להצטרף אלי. היא מתוכננת ל- 11 באפריל בשעה 10:45 בבית ספר גבעון בשכונת תל חנן לילדי כיתה ו וחלק מהמורים שלהם. אני מבטיחה לך שלהם לא יהיה אכפת אם אתה מפעיל או לא Hanay שיחה המזרח הקרוב קרוב מתמיד 23:34, 19 במרץ 2010 (IST)

הבעתי את דעתי בנידון כבר יותר מפעם אחת. בכנות זה מתחיל לעייף אותי. בברכה, Shayakir שיחה. 20:18, 22 במרץ 2010 (IST)
אני מתנצל בשם הקהילה כולה על כך שאנו מעייפים אותך. חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 13:56, 23 במרץ 2010 (IST)
לא הקהילה מעייפת אותי שכן אני עושה לילות כימים למענה, אלא אנשים כמותך ושכמותך מעייפים אותי. בברכה, Shayakir שיחה. 18:00, 23 במרץ 2010 (IST)
אפשר לקבל קישור למקום שבו הבאת את דעתך בנידון. יורי - שיחה 18:47, 23 במרץ 2010 (IST)
בפעם האחרונה - שיחת משתמש:Shayakir#הרשאות מפעיל (רד עוד קצת למטה - יש שתי הודעות עם הכותרת הזאת). זהר דרוקמן - Talk to me Goose! ‏ 19:28, 23 במרץ 2010 (IST)
תגיד לי, אין לך טיפת בושה? אנשים שכמותי הם הפועלים שעל הגב שלהם אתה גוזר קופון. אז לפחות תהיה אדיב.חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 19:33, 23 במרץ 2010 (IST)
בעוד שאני מסכים שהתגובה של שי יקיר לא לעניין, איזה קופון בדיוק הוא גוזר? זהר דרוקמן - Talk to me Goose! ‏ 19:35, 23 במרץ 2010 (IST)
שום קופון. בוא נחזור לדיון. זה המשפט הרלוונטי היחיד שמצאתי בדף השיחה שלו: "במסגרת פעילותי בהסברה אני מדגים את יכולת ההרשאה של מפעילי מערכת בהרצאות שאני עושה ברחבי הארץ. על כן, למרות שאיני מנטר אני עדיין צריך את ההרשאה". ההסבר הוא די כללי ועלתה בקשה בדיון לקבל הסבר מנומק יותר. כיצד בדיוק נעשות ההדגמות האלה? אם נעשה שימוש בהרשאות למה זה לא רשום במערכת? למה לא ניתן לבצע את אותן הדגמות ללא הרשאות וכו... במילים אחרות, אני מבקש משי להסביר את הצורך שלו בהחזקת ההרשאות בצורה מעט יותר מורחבת. יורי - שיחה 19:40, 23 במרץ 2010 (IST)
כמו שכבר אמרתי, הדגמת אופן השימוש בהרשאות מפעיל, היא כלל לא רלוונטית, מכיוון שאף אחד מהנוכחים בהדגמה לא צריך לדעת איך למחוק דף או לחסום משתמש. מפעילי מערכת לומדים באופן עצמאי את אופן השימוש בהרשאות. גם אם נניח שההדגמה הנ"ל היא נחוצה, ניתן בהחלט לבצע אותה ללא הרשאות. הרי גם ככה שי לא באמת משתמש בהן. ניתן להפנות את הנוכחים בהרצאה לצילומי מסך (מחיקה, חסימה, הגנה). לחילופין, ניתן להפנות אותם לסרטונים ב-Youtube (מחיקה, הגנה). אם זה כ"כ חשוב, אפשר ליצור סרטונים חדשים בעברית. עמרישיחה 10:35, 24 במרץ 2010 (IST)

אני מתנצל בפני חיפה חיפה, דברי נאמרו בעידנא דריתחא ומבלי שהייתי ער לכל הדיון הארוך לעיל. משאמרתי זאת אני מצפה ממנו גם כן להתנצלות על הביטוי האומלל "גוזר קופון".

ועכשיו לעצם העניין, בהדרכות והרצאות שאני מעביר השאלה המרכזית שנשאלת שוב ושוב היא שאלת האמינות. לשם כך אני חושף בפני הקהל את כלי הניטור והבקרה שעומדים לרשותנו. חלק ניכר מהכלים הללו נמצאים ביד מי שיש לו הרשאות מפעיל. על כן, לדעתי ראוי שיהיה בידי או ביד כל מי שמרצה בקביעות הרשאות אלו, בין אם הוא משתמש בהם בפועל ובין אם לאו. על דברי אלו חזרתי מספר פעמים, בין מצד אלו שכיוונו לשם לשמיים ובין מצד אלו שלאו. אם הקהילה סבורה שאין זה ראוי שאחזיק בהרשאות אלו אני מקבל בהכנעה ובשמחה את "דין התנועה". יתרה מזאת, אם יש בויתור מצדי על הרשאות אלו כדי להסיר מעלי טענת מורם מעם אני הראשון שיציע את הסרת הרשאותי. בברכה, Shayakir שיחה. 11:00, 24 במרץ 2010 (IST)

כן, את זה כבר הבנו. נשאלת השאלה, שוב, מדוע אתה לא יכול לחשוף "בפני הקהל את כלי הניטור והבקרה" גם ללא הרשאות? כמו שהדגמתי לעיל, יש מגוון של פתרונות חלופיים לעניין. עמרישיחה 16:52, 24 במרץ 2010 (IST)
לידיעת אלה התוהים לגבי תרומתו של שי לויקיפדיה. להלן פרוטוקול ועדת המדע של הכנסת מישיבתה בנושא ויקיפדיה. אתם מוזמנים לקרוא אותו כאן. Hanay שיחה המזרח הקרוב קרוב מתמיד 07:50, 25 במרץ 2010 (IST)
חנה, אני יודע בדיוק כמה שי יקיר תורם לוויקיפדיה. כל זה לא קשור להרשאות המפעיל שלדעתי הוא לא צריך אותן בשביל תרומתו הרבה. תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 08:48, 25 במרץ 2010 (IST)
הדיון שם מאד מעניין. אליסףשיחה • 09:02, 25 במרץ 2010 (IST)
תומר, אין לי ספק שאתה יודע ועוד רבים יודעים, ליתר ביטחון אם מישהו לא יודע, הוספתי את הקישור שאתה מצאת. שי אומר שהוא זקוק להרשאה. אינני מפעילה איני מכירה את כל האפשרויות של הרשאות מפעיל. אני מקבלת את מה ששי אומר. במפגש שעשינו ברשות העתיקות השתתף גם אורי, וראיתי שהוא יכול להסביר ולהראות באמצעות הרשאות המפעיל שלו דברים שאני לא יכולה Hanay שיחה המזרח הקרוב קרוב מתמיד 09:07, 25 במרץ 2010 (IST)
 1. לאור תיעוד אי-פעילותו של שי אני מתקשה, עדיין, להבין כיצד הוא עושה שימוש בהרשאותיו בהרצאות ובהדגמות אותן הוא מעביר.
 2. גם אם הוא עושה שימוש שכזה, זה נראה לי לא ראוי לאור היעדר מוחלט ממרחב הערכים בן למעלה משנה (15 חודשים) ולמעשה מוויקיפדיה בכלל (40 עריכותיו ב-15 חודשים אלו לא נגעו לענייני ויקיפדיה).
 3. למרות פעילותה המבורכת של עמותת ויקימדיה ישראל, קהילת ויקיפדיה איננה כפופה לה. מי שפעיל בעמותה שיהיה מפעיל מטעם העמותה. מי שלא פעיל בוויקיפדיה שלא יהיה מפעיל בוויקיפדיה.
 4. איננו זקוקים לבית לורדים בו ניתן תואר המפעיל לשם כיבודים.
 5. הניסיון האגרסיבי למנוע את ההצבעה חיזק את שיכנועי שבהרשאות ללא שימוש יש פגם מנהלתי, מהותי, וגם מוסרי.
 6. קראתי בעניין את פרוטוקול הדיון בוועדת הכנסת. לא הבנתי מה הקשר בין הדברי שנאמרו שם להרשאות המפעיל של שי.

בתקווה שבעתיד יחזור שי לפקוד את מרחב הערכים. אורי שיחה 19:15, 26 במרץ 2010 (IDT)

אגב, אתר ויקימדיה ישראל הינו אתר מבוסס ויקי (אלא מה?!), ושי מחזיק שם בהרשאות מפעיל. מכאן שהוא יכול דרך חשבונו שם, ללא הפרעה, להדגים את יכולתיהם של מפעילי המערכת, ואף באמת למחוק דפים, ולא רק להגיע למסך המחיקה. אין הבדל משמעותי, לצורך פעילות ההסברה, בין החשבונות שלו פה ושם. אי לכך, נימוקו של שי לנחיצות ההרשאות, בטל לחלוטין, והדרישה להחזיק בהן נראית לי מעט תמוהה. עמרישיחה 20:42, 27 במרץ 2010 (IDT)

אני לא רואה צורך ששי יחזיק בהרשאות מפעיל כאן, אבל מאידך אני מבין שהוא עושה בהתנדבות עבודה חשובה שלא בטוח שרבים אחרים יוכלו לעשות במקומו. האם אין חשש שתוצאות ההצבעה יפגעו במיזם כולו בסופו של דבר? נרו יאירשיחה • י"ד בניסן ה'תש"ע • 12:38, 29 במרץ 2010 (IDT)

מדבריך אני מבין שיש משתמשים שרואים בהיותם מפעילים סמל סטטוס, ולא עניין טכני. זה מעציב. 85.64.171.226 12:41, 29 במרץ 2010 (IDT)
למה שיפגע המיזם? הרי בעצמך אמרת שהוא לא זקוק להרשאות, וגם אם הוא אכן זקוק להרשאות, הוא יכול להשתמש בהרשאות שלו באתר ויקימדיה ישראל. צודק האלמוני שמעלי, הרשאות מפעיל אינן סמל סטטוס. עמרישיחה 12:49, 29 במרץ 2010 (IDT)
לשניכם, זה טבעי שהמוטיבציה תרד בעקבות הצבעה כזאת, ואם אנחנו צריכים אותו עלינו להביא זאת בחשבון. אני מסכים לגמרי בביקורת כלפי סמל סטטוס (בעצמי התבטאתי כך בעבר, כשזה היה רלוונטי), אבל צריך גם להיות חכמים. נרו יאירשיחה • ט"ז בניסן ה'תש"ע • 10:34, 31 במרץ 2010 (IDT)

הועבר מדף ההצבעה סליחה על הבורות: חלק מן המצביעים מדברים על הנימוק של שי לצורך בהרשאות. איפה זה? נרו יאירשיחה • י"ד בניסן ה'תש"ע • 12:26, 29 במרץ 2010 (IDT)

תוכל לעיין בדף השיחה של ההצבעה. ‏Harel‏ • שיחה 12:28, 29 במרץ 2010 (IDT)
תודה. למה זה לא בצמוד להצבעה, כמקובל בכל שאר ההצבעות? נרו יאירשיחה • י"ד בניסן ה'תש"ע • 12:29, 29 במרץ 2010 (IDT)

איסוף חתימות לקראת פתיחת הצבעת הסרת סמכויות[עריכת קוד מקור]

לפי הכללנים יש לאסוף 5 חתימות על מנת לפתוח הצבעת הסרת סמכויות בעניינו של פלוני. אין שום משמעות להצבעות נגד או לנמנעים. דיונים יש לקיין בחטיבות הדיון הקודמות. לאור דבריו של פוקסי בחרתי אני שלא ליזום הליך בעניינו, אולם אם מישהו חושב שיש לקיים גם הצבעה בעיניינו הוא מוזמן להשאיר לו הודעה בדף שיחתו ולאסוף חתימות כאן. בברכה, אורי שיחה 18:46, 26 במרץ 2010 (IDT)

אורי, הוספתי אותו. דין אחד לכולם: לא פעיל - לא מפעיל. מי שישוב - יוכל לבקש את אמון הקהילה מחדש. חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 18:57, 26 במרץ 2010 (IDT)
כמו שכתבתי לעיל, אין לי כל התנגדות לכך. רק אנא השאר הודעה בדף שיחתו. בברכה, אורי שיחה 19:00, 26 במרץ 2010 (IDT)
השארתי הודעה בדף השיחה שלו לפני שהוספתי את שמו כאן, אבל הבנתי שצריך נימוק ולכן אימצתי במפורש את הנימוק של ברוקולי שם. חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 19:03, 26 במרץ 2010 (IDT)

איסוף 5 חתימות לפתיחת הצבעה להסרת הרשאותיו של משתמש:ברק שושני[עריכת קוד מקור]

 1. Symbol support vote.svg בעד אורי שיחה 18:46, 26 במרץ 2010 (IDT)
 2. Symbol support vote.svg בעד yanshoofשיחהמיזמון ערכים שאינם במעקב ומיזמון אולימפיאדות קוראים לכם! 18:52, 26 במרץ 2010 (IDT)
 3. Symbol support vote.svg בעד חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 18:56, 26 במרץ 2010 (IDT)
 4. Symbol support vote.svg בעד. יורי - שיחה 19:04, 26 במרץ 2010 (IDT)
 5. Symbol support vote.svg בעד תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 19:09, 26 במרץ 2010 (IDT)
לאור חמש החתימות פתחתי את ההצבעה. אורי שיחה 19:17, 26 במרץ 2010 (IDT)

איסוף 5 חתימות לפתיחת הצבעה להסרת הרשאותיו של משתמש:Shayakir[עריכת קוד מקור]

 1. Symbol support vote.svg בעד אורי שיחה 18:46, 26 במרץ 2010 (IDT)
 2. Symbol support vote.svg בעד yanshoofשיחהמיזמון ערכים שאינם במעקב ומיזמון אולימפיאדות קוראים לכם! 18:52, 26 במרץ 2010 (IDT)
 3. Symbol support vote.svg בעד חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 18:56, 26 במרץ 2010 (IDT)
 4. Symbol support vote.svg בעד. יורי - שיחה 19:04, 26 במרץ 2010 (IDT)
 5. Symbol support vote.svg בעד תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 19:09, 26 במרץ 2010 (IDT)
לאור חמש החתימות פתחתי את ההצבעה. אורי שיחה 19:17, 26 במרץ 2010 (IDT)

איסוף 5 חתימות לפתיחת הצבעה להסרת הרשאותיו של משתמש:Poxsi[עריכת קוד מקור]

 1. Symbol support vote.svg בעד חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 18:56, 26 במרץ 2010 (IDT)
 2. Symbol support vote.svg בעד. יורי - שיחה 19:04, 26 במרץ 2010 (IDT)
 3. Symbol support vote.svg בעד אורי שיחה 19:05, 26 במרץ 2010 (IDT)
 4. Symbol support vote.svg בעד תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 19:09, 26 במרץ 2010 (IDT)
 5. Symbol support vote.svg בעדHarel‏ • שיחה 19:12, 26 במרץ 2010 (IDT)
לאור חמש החתימות פתחתי את ההצבעה. אורי שיחה 19:17, 26 במרץ 2010 (IDT)