שיחת משתמשת:סבתא אילה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, סבתא אילה, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
ליאתשיחה • (מישהי שאיכפת לה) 20:47, 29 ביולי 2015 (IDT)

תודות לקבלת הפנים החמה סבתא אילה - שיחה 21:05, 29 ביולי 2015 (IDT)

1780[עריכת קוד מקור]

ביטלתי את עריכתך משתי סיבות: לא נהוג להוסיף לערכי השנים אנשים שעדיין אין ערך על שמם, (2) לא מוסיפים ישירות פרטי נולדו/נפטרו לערך השנה, לשם כך יש בוט (רובוט) שלוקח את המידע מערך היום המתאים. בהצלחה • איקס איקס - שיחה 21:23, 29 ביולי 2015 (IDT)

תודה להערה. בתחילת דרכי בויקיפדיה. עובדת על הערך 'מרי סומרוויל' - אצלי בטיוטה, בימים הקרובים אסיים ואעלה את הדף.... ואז הוסיף בערך השנה כנדרש. סבתא אילה - שיחה 13:07, 30 ביולי 2015 (IDT)

משתמשת:סבתא אילה/מרי סומרוויל[עריכת קוד מקור]

שלום לך, וברוכה הבאה לוויקיפדיה. תודה על כתיבת הערך החשוב. אשמח לסייע, מעבר למסגרת של מפגשי ויקי-נשים, ולעזור מבחינה טכנית כך שהערך יהיה בשל לעבור מדף הטיוטה שלך אל מרחב הערכים הראשי, להנאת כלל קוראי ויקיפדיה :) במה אוכל לעזור? בברכה, Ravit - שיחה 23:57, 13 באוגוסט 2015 (IDT)

תודה לך רוית, אכן ערך חשוב. מתכוונת להמשיך עם רשימת נשים (שיש לי) במדע ובמתמטיקה , מהימים ההם ובימינו אנו. מה שהכנתי הוא השלד שצריך להוסיף לו מידע ופרטים, שיש לי, אך מחוסר זמן אוכל לעשות זאת רק בשבוע הבא. תודה על הצעת העזרה, אשתמש בה בשמחה. שבת שלום. סבתא אילה - שיחה 00:29, 14 באוגוסט 2015 (IDT)
שלום רוית, רוצה להעביר את הדף מהטיוטה למרחב הערכים. תודה לעזרה . שבת שלום, שבוע טוב סבתא אילה - שיחה 18:56, 22 באוגוסט 2015 (IDT)
תודה רבה לך!! ערכתי קצת את הערך כך שיתאים לסגנון המקובל בוויקיפדיה, למשל שיניתי את סדר הפרקים, תיקנתי קישורים פנימיים (למשל חיפשתי מי הכימאי בקישור האדום גה-ליסאק ומצאתי את לואי ז'וזף גה-ליסאק ותיקנתי), ניסיתי שהערך ייראה קצת פחות כ"רשימה" של תאריכים ולכן איחדתי את חלקם לפסקאות, ועוד. העברתי את הערך למרחב הערכים, וכעת הוא מופיע בקישור מרי סומרוויל.
נשמח מאוד אם תוכלי להמשיך ולכתוב בוויקיפדיה על נשים חשובות או כל נושא אחר שמעניין אותך. אשמח להמשיך לעזור בכל שאלה. שוב תודה, ובהצלחה, Ravit - שיחה 22:08, 22 באוגוסט 2015 (IDT)
תודות על כל ההארות. באמת נראה אחרת. אבל גם רציתי לתרגל את תהליך ההעלאה של ערך כדי לא לעשות טעות. נמשיך בפעם אחרת עם עוד ערך של אישה במתמטיקה. כנראה מימינו אנו.יהיה רק בשבוע הבא. לילה טוב שבוע טוב סבתא אילה - שיחה
מתנצלת, כנראה שלא הבנתי אותך נכון, אני מבינה עכשיו שרצית לבצע את העברת הערך בעצמך... אבל אם זה יגרום לנו לזכות בעוד ערך פרי עטך על אישה במתמטיקה, כדי שתעבירי אותו בעצמך, אז כולנו הרווחנו קריצה. אשמח לעזור. בברכה, Ravit - שיחה 22:34, 23 באוגוסט 2015 (IDT)
בוקר טוב - זה בסדר גמור מה שעשית ! בנוסף רציתי להתנסות אבל תהיינה עוד הזדמנויות כי מתכוונת להוסיף עוד נשים לרשימת הערכים ובוודאי שאמשיך להשתמש בעזרתך הברוכה . יום טוב סבתא אילה - שיחה 06:43, 24 באוגוסט 2015 (IDT)
שלום, חזרתי לפעילות (לאחר הפסקת בריאות) .נראה לי שעשיתי טעות - עזרה בבקשה - רציתי לשנות בקטגוריות של מתמטיקאים את השם של ורד רום קידר שתהייה במקום הנכון, על פי שם המשפחה ולא הפרטי. תודה סבתא אילה - שיחה 18:11, 27 בדצמבר 2015 (IST)
שלום רוית , לפני הכל ברכת שנה טובה . הפעם הייתה הפסקה ארוכה של כמה חודשים עקב עינייניי בריאות שגזלו את זמני וכוחותיי. בריאה מרגישה מצויין וחוזרת בכוחות מחודשים לפעילות כאן . בבקשה עזרה - יש לי דף טיוטא של הערך פירגון , מה אני עושה עכשיו כדי להעביר אותו לדף מרחב הערכים . תודה רבה לתשובה סבתא אילה - שיחה 14:48, 28 בספטמבר 2016 (IDT)
שלום לך, שנה טובה וברוכה השבה :) עניתי לך בשיחת משתמשת:Ravit#עזרה בבקשה. ‏ Ravit - שיחה 10:10, 30 בספטמבר 2016 (IDT)
תודות ברכות ועוד ... בדף שלך רוית, שיחת משתמשת סבתא אילה - שיחה 11:29, 30 בספטמבר 2016 (IDT)

הרצאת ויקי נשים: זכויות יוצרים[עריכת קוד מקור]

אחד הנושאים שמעלים הכי הרבה שאלות בקורסים ומפגשים של ויקי נשים הוא נושא זכויות יוצרים: אילו תמונות וקבצים מותר להעלות, ובאלו תנאים. ביום שישי זה תיערך הרצאה מיוחדת בנושא. דרור לין, ויקיפד ותיק וחבר ועד בוויקימדיה ישראל, יסביר את כל מה שרציתן לדעת, וגם את מה שלא ידעתן לשאול.

הפרטים: 28 באוגוסט, 2015, שעה 10:00, במשרדי ויקימדיה, רח' קרליבך 7, קומה 2, תל אביב.

הרשמה בדף האירוע ויקיפדיה:מפגשים/מפגשי ויקי נשים/הרצאה: זכויות יוצרים.

נתראה!

תודות, ‏TMagen‏ • שיחהמה חדש במיזם ויקי נשים 20:16, 23 באוגוסט 2015 (IDT)

מסיבת סוף שנה ויקי נשים![עריכת קוד מקור]

ב-24 בדצמבר תיערך מסיבה למיזם ויקי נשים, שבה המשתתפות במיזם יחגגו את כל מה שכבר עשו ויתכוננו לקראת עשייה פורה נוספת. המסיבה פתוחה לכל תומכי ותומכות המיזם, מקהילת ויקיפדיה ובכלל. אז שימרו את התאריך! פרטים והרשמה בדף האירוע.

נשים באדום[עריכת קוד מקור]

מחכות לתרומתך הנדיבה :)

ויקיפדיה:מיזמי ויקיפדיה/נשים באדום/מדע וטכנולוגיהTMagen‏ • שיחהמיזם ויקי נשים 19:40, 28 בנובמבר 2016 (IST) תודה רבה , התקבל בברכה . בימים הקרובים תעשה הממלאכה . בוקר טוב יום טוב סבתא אילה - שיחה 07:09, 29 בנובמבר 2016 (IST) הוספתי היום עוד נשים פרופסוריות לרשימה, שהן רופאות. אפשר לבקש להוסיף לרשימת הקטגוריות רופאות ? צרפתי אותן לרשימת הביולוגיות (נראה לי הכי קרוב). תודה.סבתא אילה - שיחה 22:57, 2 במרץ 2017 (IST)

סיבה למסיבה - ויקי נשים 2016[עריכת קוד מקור]

כל שנה אנחנו מחדשות ומתקדמות בעשייה שלנו - וזה הכל בזכות המשתתפות והתורמות למיזם!

כאות תודה, מתארגן אירוע חגיגי לכבודכן ובשבילכן - הפרטים בדף האירוע, או חפשו אותנו בקבוצת הפייסבוק.

מחכות לראותכן!

שולמית לבנברג[עריכת קוד מקור]

שולמית לבנברג – נא שימי לב שאיננו כותבים סופרלטיבים כמו "מומחה בעל שם עולמי". בתוך הערך, ניתן להביא ציטוטים מועדת הפרס או עמיתים שמציינים את הייחודיות של נשוא הערך. לגבי ציון התחומים, הרי הם מופיעים מיד לאחר מכן ואין צורך בכפילות. נוסף לזאת, יש להקפיד על פיסוק נכון ומניעת רווחים מיותרים. עדירלשיחה 09:00, 21 בפברואר 2017 (IST)

בוקר טוב עדירל, תודה להערות. מיד ייתוקן. יום טוב. סבתא אילה (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמה
נכנסתי לדף וראיתי שתוקן . הוספתי את התואר דיקנית הפקולטה. סבתא אילה (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמה
שלום שולמית, אחרי 3 שנים חזרתי לכאן וצריכה עזרה. מקווה שאת בקו הבריאות ופנוייה לענות לי, תודה סבתא אילהשיחה 22:01, 25 במרץ 2020 (IST)
שלום שלומית ותודה על העזרה עד כה. כתבתי ערך – בית סבתא צילה – שעלה ונמצא בויקיפדיה . מנסה להעלות קובץ שהוא ב pdf , שנשלחו כל הטפסים והתקבל אישור על זכויות יוצרים ובכל זאת לא מצליחה להעלות אותו – דפי מידע – דליה.pdf – מה לעשות? איך להעלות ? . שנה טובה . אילה סבתא אילהשיחה 16:15, 29 בספטמבר 2020 (IDT)


ConstructionClock.svg

שלום סבתא אילה,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "בית סבתא צילה" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה עליו. אם בכוונתך לסיים את המלאכה – זו תזכורת, ואם החלטת לזנוח את העבודה על הערך – יש להסיר את התבנית, ולהחליפה במידת הצורך בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ידידיה צבאןשיחה • ב' בחשוון ה'תשפ"א • 10:23, 20 באוקטובר 2020 (IDT)

שולמית לבנברג הוא שם ערך שערכת לפני מספר שנים. שם המשתמש שפנה אלייך הוא משתמש:עדירל.

למקרה שתחזרי ותרצי עזרה, נא העתיקי את הקוד הבא: {{א|ידידיה צ' צבאן}} או, {{א|עדירל}} (בלי המילה code וסימני ה־<>/)

בינתיים, היות שלא היית כאן לאחרונה, הסרתי מבית סבתא צילה את תבנית "בעבודה". הצלחה בכל, ידידיה צבאןשיחה • ט"ז בחשוון ה'תשפ"א • 18:22, 3 בנובמבר 2020 (IST) מלא תודה . הרבה עיסוקים לאחרונה ששכחתי לחזור לדף של סבתא צילה (סטודנטית , סיום סמסטר קיץ עם הרבה מבחנים והגשת עבודות והתחלת סמסטר א תשפא ושוב עבודות ..) מקווה שבמהרה אוכל לחזור אליך , ןשןב תודה . רק טוב רק בריאות . [סבתא אילה] סבתא אילה - שיחה 11:27, 4 בנובמבר 2020 (IST)

אנסה לעזור[עריכת קוד מקור]

איך בדיוק כתבת את הערך? את לא רואה בתחתית אפשרות של שמירת שינויים/פרסום הדף? --דוד-- Cumputer guyשיחה • י"ח בניסן ה'תש"ף • 12:28, 12 באפריל 2020 (IDT)

תודה . ממש צריכה עזרה. לפני כשלוש שנים כתבתי ערכים. ההפסקה בגלל עניין שלא אפרט. עכשיו חזרתי לכתיבה. מתנדבת בקבוצת המעבדה לחדשנות של המועצה לאתרי מורשת. כתבתי ערך חדש לפי הכללים שיש לי בחוברת הלומדה שבידי,ובכל זאת נתקלת בבעיה. דף משתמשת, טיוטה חדשה, עריכה חזותית. כתבתי את הערך כולו אבל לא מוצאת באף מקום איך לשמור. לא רואה אצלי את פרסום השינויים ולא את הלחצן הכחול בתחתית הדף. עזרה בבקשה. תודה סבתא אילה - שיחה 12:35, 12 באפריל 2020 (IDT)
כן קראתי את הבקשה בדלפק יעוץ ולכן באתי, אבל לא הוספת כלום על מה ששאלתי איך בדיוק כתבת את הערך? --דוד-- Cumputer guyשיחה • י"ח בניסן ה'תש"ף • 12:37, 12 באפריל 2020 (IDT)
הערך כולו מוכן נכתב בעריכה חזותית, לפי כל הכללים הכותרות הקישורים. כולל פרסום השינויים לאורך כל הדרך. ניסיתי להעביר לעריכת קוד מקור אולי שם אמצא אפשרות שמירה או העברה למרחב הערכים, לא מצאתי סבתא אילה - שיחה
איך קוראים לערך כרגע? הערך שמור במרחב המשתמש שלך אבל את רוצה להעביר אותו למרחב הערכים, או שכרגע את בדף שאם תסגרי את המחשב הכל ימחק? --דוד-- Cumputer guyשיחה • י"ח בניסן ה'תש"ף • 12:51, 12 באפריל 2020 (IDT)
אני בדף משתמש, עריכה חזותית, עם תבנית בעבודה בראש הדף. שם הערך "בית חנקין - מעיין חרוד" סבתא אילה - שיחה 13:04, 12 באפריל 2020 (IDT)
אוקיי זה הדף הזה אבל הואא לא מוכן למרחב הערכים את מרשה לי לערוך אותו קצת? --דוד-- Cumputer guyשיחה • י"ח בניסן ה'תש"ף • 13:08, 12 באפריל 2020 (IDT)
בתודות ובשמחה. וגם לדעת היכן טעיתי, ומה צריכה לעשות להבא. לא יודעת איך קפצה לי פעמיים התמונה ולא הצלחתי למחוק אחת. המון תודה רק טוב רק בריאות סבתא אילה - שיחה 13:16, 12 באפריל 2020 (IDT)
האם הוא מוכן למרחב הערכים? ואיך מעבירה אותו לשם, וגם איך מסירה את התבנית בעבודה? כל ניסיונותיי כשלו, האם תוכל להסיר בשבילי והסבר לפעם הבאה? סבתא אילה - שיחה 16:42, 12 באפריל 2020 (IDT)
Cumputer guy כשתסיים לעבוד עליו, נא השאר למשתמשת גם להתנסות בהסרת התבנית וגם בהעברת הערך. הלמידה הטובה ביותר היא הניסיון. כמובן שיש להסביר איך לעשות את מה שהיא לא מצליחה לעשות. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 17:25, 12 באפריל 2020 (IDT)
בסדר גמור. עוד לא סיימתי לעבוד עליו. יש עוד משהו שאני רוצה שתעשי שאני לא יכול לעשות כי יש לי אינטרנט עם הגנה. בקישורים חיצוניים למטה השארתי אחד כמו שאת רואה בלי כוכבית. הקישור מוביל לדף הבית של אתר מסוים שאני לא יכול להכנס אליו בגלל ההגנה. אם את רוצה שנוסיף גם את הקישור הזה אז תעתיקי את הקישור מהאתר אבל עם הדף שמראה כבר על בית חנקין. בנוסף את יכולה לראות שמתחת לתמונה כתוב ״ כאן תכתבי תיאור קצר״ תיכנסי לקוד מקור ותחליפי את ההוראה לתיאור. --דוד-- Cumputer guyשיחה • י"ח בניסן ה'תש"ף • 17:49, 12 באפריל 2020 (IDT)
תודה. בינתיים כבר מחקתי את התבנית בעבודה. ואשמח להדרכה איך מעבירה למרחב הערכים. האם זה דרך עוד, העברה, ובחירה מתוך האפשרויות במשבצת הימנית מרחב הערכים? מיד עוברת לעשות את מה שביקשת סבתא אילה - שיחה 17:57, 12 באפריל 2020 (IDT)
ראיתי ששינית את הקישור לדעתי הוא עדיין לא מוביל לדף של בית חנקין. בנוסף תראי בפסקה של המוזיאון הוספתי שאלה באדום. --דוד-- Cumputer guyשיחה • י"ט בניסן ה'תש"ף • 18:11, 12 באפריל 2020 (IDT)
הוספתי כיתוב מתחת לתמונה. השאלה באדום זה יהושע חנקין. סבתא אילה (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמה
מצוין עכשיו נשאר רק את הקישור החיצוני שאם את רוצה שיכנס אז הוא צריך להוביל לדף של בית חנקין ולא לדף הבית. --דוד-- Cumputer guyשיחה • י"ט בניסן ה'תש"ף • 18:52, 12 באפריל 2020 (IDT)
יש עוד משהו שאני צריכה לתקן בהערות שוליים, לא יודעת איך הגיעו לשם קישורים שלא שייכים.סבתא אילה (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמה
את כל הקישורים את שמת. את רוצה שאוריד חלק מהם? (אל תשכחי לחתום) --דוד-- Cumputer guyשיחה • י"ט בניסן ה'תש"ף • 18:57, 12 באפריל 2020 (IDT)
כן. בבקשה. תודה. תמחוק את הכל. יש לי אותם מוכנים להכניס מחדש כנדרש. סבתא אילה - שיחה 19:08, 12 באפריל 2020 (IDT)
הערות שוליים אני יכולה לעשות לבד. מה שחסר לי איך מעבירה למרחב הערכים.סבתא אילה - שיחה 19:11, 12 באפריל 2020 (IDT)
מחקתי. סתם לידע כללי ראי ויקיפדיה:הזחה.
בשביל להעביר תסתכלי בראש העמוד, ליד כל האפשרויות של קריאה, עריכת קוד מקור וכו' יש אפשרות של עוד. כשאת מעבירה עליה את העכבר נפתחת אפשרות העברה. תלחצי על זה. כשהדף נפתח אז בסוג מרחב תכניסי מרחב הערכים (האפשרות הראשונה מתוך הרבה אפשרויות שנפתחות. בשם של הערך תכתבי את שם הערך כפי שאת רוצה שהוא יהיה במרחב הערכים (תורידי את שם המשתמש שלך). בהצלחה. אם את צריכה עוד עזרה את תמיד יכולה לפנות אלי לדף השיחה. --דוד-- Cumputer guyשיחה • י"ט בניסן ה'תש"ף • 19:15, 12 באפריל 2020 (IDT)
המון תודה. עוד מעט אנסה סבתא אילה - שיחה 19:21, 12 באפריל 2020 (IDT)
העברתי למרחב הערכים. תודה. ועוד בקשה קטנה, לא מצליחה לעשות כלום עם הערה באדום שם צריך להיות רשום יהושע.בבקשה לטיפולך הטוב.סבתא אילה - שיחה 23:25, 12 באפריל 2020 (IDT)
הורדתי את ההערה (נראה לי שלא הצלחת להוריד אותה כי ערכת בעריכה חזותית, בקוד מקור זה פשוט להוריד טקסט). שימי לב שבהערות שוליים שמת תבנית קישור כללי אבל זה לא קישורים. אם התכוונת לקישורים אז תוסיפי את שם האתר בפרמטר |אתר= ואם לא אז תהפכי את זה במקום קישור כללי לפשוט הערה. --דוד-- Cumputer guyשיחה • י"ט בניסן ה'תש"ף • 09:31, 13 באפריל 2020 (IDT)
תודה . פשוט בין דברים אחרים אחרים . אם אפשר היה הייתי שולחת לך משאית שוקולד . סבתא אילה - שיחה 09:51, 13 באפריל 2020 (IDT)
תודה Face-smile.svg. קישור אחד תוקן כבר בידי יונה, נשאר השני. (למרות שלפי מה שכתוב שם זה לא נראה קישור אלא הערה) --דוד-- Cumputer guyשיחה • י"ט בניסן ה'תש"ף • 09:53, 13 באפריל 2020 (IDT)
עוד משהו, אם את רוצה תוסיפי קטגוריות. --דוד-- Cumputer guyשיחה • י"ט בניסן ה'תש"ף • 09:55, 13 באפריל 2020 (IDT)