שיחת משתמשת:סבתא אילה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, סבתא אילה, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
ליאתשיחה • (מישהי שאיכפת לה) 20:47, 29 ביולי 2015 (IDT)

תודות לקבלת הפנים החמה סבתא אילה - שיחה 21:05, 29 ביולי 2015 (IDT)

1780[עריכת קוד מקור]

ביטלתי את עריכתך משתי סיבות: לא נהוג להוסיף לערכי השנים אנשים שעדיין אין ערך על שמם, (2) לא מוסיפים ישירות פרטי נולדו/נפטרו לערך השנה, לשם כך יש בוט (רובוט) שלוקח את המידע מערך היום המתאים. בהצלחה • איקס איקס - שיחה 21:23, 29 ביולי 2015 (IDT)

תודה להערה. בתחילת דרכי בויקיפדיה. עובדת על הערך 'מרי סומרוויל' - אצלי בטיוטה, בימים הקרובים אסיים ואעלה את הדף.... ואז הוסיף בערך השנה כנדרש. סבתא אילה - שיחה 13:07, 30 ביולי 2015 (IDT)

משתמשת:סבתא אילה/מרי סומרוויל[עריכת קוד מקור]

שלום לך, וברוכה הבאה לוויקיפדיה. תודה על כתיבת הערך החשוב. אשמח לסייע, מעבר למסגרת של מפגשי ויקי-נשים, ולעזור מבחינה טכנית כך שהערך יהיה בשל לעבור מדף הטיוטה שלך אל מרחב הערכים הראשי, להנאת כלל קוראי ויקיפדיה :) במה אוכל לעזור? בברכה, Ravit - שיחה 23:57, 13 באוגוסט 2015 (IDT)

תודה לך רוית, אכן ערך חשוב. מתכוונת להמשיך עם רשימת נשים (שיש לי) במדע ובמתמטיקה , מהימים ההם ובימינו אנו. מה שהכנתי הוא השלד שצריך להוסיף לו מידע ופרטים, שיש לי, אך מחוסר זמן אוכל לעשות זאת רק בשבוע הבא. תודה על הצעת העזרה, אשתמש בה בשמחה. שבת שלום. סבתא אילה - שיחה 00:29, 14 באוגוסט 2015 (IDT)
שלום רוית, רוצה להעביר את הדף מהטיוטה למרחב הערכים. תודה לעזרה . שבת שלום, שבוע טוב סבתא אילה - שיחה 18:56, 22 באוגוסט 2015 (IDT)
תודה רבה לך!! ערכתי קצת את הערך כך שיתאים לסגנון המקובל בוויקיפדיה, למשל שיניתי את סדר הפרקים, תיקנתי קישורים פנימיים (למשל חיפשתי מי הכימאי בקישור האדום גה-ליסאק ומצאתי את לואי ז'וזף גה-ליסאק ותיקנתי), ניסיתי שהערך ייראה קצת פחות כ"רשימה" של תאריכים ולכן איחדתי את חלקם לפסקאות, ועוד. העברתי את הערך למרחב הערכים, וכעת הוא מופיע בקישור מרי סומרוויל.
נשמח מאוד אם תוכלי להמשיך ולכתוב בוויקיפדיה על נשים חשובות או כל נושא אחר שמעניין אותך. אשמח להמשיך לעזור בכל שאלה. שוב תודה, ובהצלחה, Ravit - שיחה 22:08, 22 באוגוסט 2015 (IDT)
תודות על כל ההארות. באמת נראה אחרת. אבל גם רציתי לתרגל את תהליך ההעלאה של ערך כדי לא לעשות טעות. נמשיך בפעם אחרת עם עוד ערך של אישה במתמטיקה. כנראה מימינו אנו.יהיה רק בשבוע הבא. לילה טוב שבוע טוב סבתא אילה - שיחה
מתנצלת, כנראה שלא הבנתי אותך נכון, אני מבינה עכשיו שרצית לבצע את העברת הערך בעצמך... אבל אם זה יגרום לנו לזכות בעוד ערך פרי עטך על אישה במתמטיקה, כדי שתעבירי אותו בעצמך, אז כולנו הרווחנו קריצה. אשמח לעזור. בברכה, Ravit - שיחה 22:34, 23 באוגוסט 2015 (IDT)
בוקר טוב - זה בסדר גמור מה שעשית ! בנוסף רציתי להתנסות אבל תהיינה עוד הזדמנויות כי מתכוונת להוסיף עוד נשים לרשימת הערכים ובוודאי שאמשיך להשתמש בעזרתך הברוכה . יום טוב סבתא אילה - שיחה 06:43, 24 באוגוסט 2015 (IDT)
שלום, חזרתי לפעילות (לאחר הפסקת בריאות) .נראה לי שעשיתי טעות - עזרה בבקשה - רציתי לשנות בקטגוריות של מתמטיקאים את השם של ורד רום קידר שתהייה במקום הנכון, על פי שם המשפחה ולא הפרטי. תודה סבתא אילה - שיחה 18:11, 27 בדצמבר 2015 (IST)
שלום רוית , לפני הכל ברכת שנה טובה . הפעם הייתה הפסקה ארוכה של כמה חודשים עקב עינייניי בריאות שגזלו את זמני וכוחותיי. בריאה מרגישה מצויין וחוזרת בכוחות מחודשים לפעילות כאן . בבקשה עזרה - יש לי דף טיוטא של הערך פירגון , מה אני עושה עכשיו כדי להעביר אותו לדף מרחב הערכים . תודה רבה לתשובה סבתא אילה - שיחה 14:48, 28 בספטמבר 2016 (IDT)
שלום לך, שנה טובה וברוכה השבה :) עניתי לך בשיחת משתמשת:Ravit#עזרה בבקשה. ‏ Ravit - שיחה 10:10, 30 בספטמבר 2016 (IDT)
תודות ברכות ועוד ... בדף שלך רוית, שיחת משתמשת סבתא אילה - שיחה 11:29, 30 בספטמבר 2016 (IDT)

הרצאת ויקי נשים: זכויות יוצרים[עריכת קוד מקור]

אחד הנושאים שמעלים הכי הרבה שאלות בקורסים ומפגשים של ויקי נשים הוא נושא זכויות יוצרים: אילו תמונות וקבצים מותר להעלות, ובאלו תנאים. ביום שישי זה תיערך הרצאה מיוחדת בנושא. דרור לין, ויקיפד ותיק וחבר ועד בוויקימדיה ישראל, יסביר את כל מה שרציתן לדעת, וגם את מה שלא ידעתן לשאול.

הפרטים: 28 באוגוסט, 2015, שעה 10:00, במשרדי ויקימדיה, רח' קרליבך 7, קומה 2, תל אביב.

הרשמה בדף האירוע ויקיפדיה:מפגשים/מפגשי ויקי נשים/הרצאה: זכויות יוצרים.

נתראה!

תודות, ‏TMagen‏ • שיחהמה חדש במיזם ויקי נשים 20:16, 23 באוגוסט 2015 (IDT)

מסיבת סוף שנה ויקי נשים![עריכת קוד מקור]

ב-24 בדצמבר תיערך מסיבה למיזם ויקי נשים, שבה המשתתפות במיזם יחגגו את כל מה שכבר עשו ויתכוננו לקראת עשייה פורה נוספת. המסיבה פתוחה לכל תומכי ותומכות המיזם, מקהילת ויקיפדיה ובכלל. אז שימרו את התאריך! פרטים והרשמה בדף האירוע.

נשים באדום[עריכת קוד מקור]

מחכות לתרומתך הנדיבה :)

ויקיפדיה:מיזמי ויקיפדיה/נשים באדום/מדע וטכנולוגיהTMagen‏ • שיחהמיזם ויקי נשים 19:40, 28 בנובמבר 2016 (IST) תודה רבה , התקבל בברכה . בימים הקרובים תעשה הממלאכה . בוקר טוב יום טוב סבתא אילה - שיחה 07:09, 29 בנובמבר 2016 (IST) הוספתי היום עוד נשים פרופסוריות לרשימה, שהן רופאות. אפשר לבקש להוסיף לרשימת הקטגוריות רופאות ? צרפתי אותן לרשימת הביולוגיות (נראה לי הכי קרוב). תודה.סבתא אילה - שיחה 22:57, 2 במרץ 2017 (IST)

סיבה למסיבה - ויקי נשים 2016[עריכת קוד מקור]

כל שנה אנחנו מחדשות ומתקדמות בעשייה שלנו - וזה הכל בזכות המשתתפות והתורמות למיזם!

כאות תודה, מתארגן אירוע חגיגי לכבודכן ובשבילכן - הפרטים בדף האירוע, או חפשו אותנו בקבוצת הפייסבוק.

מחכות לראותכן!

שולמית לבנברג[עריכת קוד מקור]

שולמית לבנברג - נא שימי לב שאיננו כותבים סופרלטיבים כמו "מומחה בעל שם עולמי". בתוך הערך, ניתן להביא ציטוטים מועדת הפרס או עמיתים שמציינים את הייחודיות של נשוא הערך. לגבי ציון התחומים, הרי הם מופיעים מיד לאחר מכן ואין צורך בכפילות. נוסף לזאת, יש להקפיד על פיסוק נכון ומניעת רווחים מיותרים. עדירל - שיחה 09:00, 21 בפברואר 2017 (IST) בוקר טוב עדירל, תודה להערות. מיד ייתוקן. יום טוב. נכנסתי לדף וראיתי שתוקן . הוספתי את התואר דיקנית הפקולטה.