שיחת משתמש:העיתונאי המנטר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
ארכיונים
Crystal Clear filesystem folder tar.png

2018: נובמבר - דצמבר
2019: ינואר - דצמבר
2020: ינואר - מרץאפרילמאייונייוליאוגוסטספטמבראוקטוברנובמבר - דצמבר
2021: ינוארפברוארמרץאפריל


תקלה[עריכת קוד מקור]

היי,

פניתי אליך משום שאני יודע שאתה אחראי על הרבה דברים בוויקיפדיה ויכול להיות שתדע איך לעזור לי, אם לא תדע אשמח אם תשלח אותי למישהו שידע מה לעשות. משום מה נכנסתי היום לדף השיחה שלי וראיתי שנפתחה פסקה חדשה בשם "אני" אם כל מני שמות של משתמשים בהתחלה ואז כל מני דפי שיחה ישנים שלי. יש לך מושג מה זה? אם כן אשמח לעזרה. ‏ניקי - שיחה - הצטרפו למיזם "סיפורי פוגי-פדיה"!!!‏ 10:29, 11 באפריל 2021 (IDT)

ניר, תיקנתי את הבעיה. זה קרה כתוצאה משליחה שגויה של חדשופדיה שבוצעה בידי אחד המפעילים. הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 14:55, 11 באפריל 2021 (IDT)
תודה Face-smile.svgניקי - שיחה - הצטרפו למיזם "סיפורי פוגי-פדיה"!!!‏ 16:53, 11 באפריל 2021 (IDT)

@[עריכת קוד מקור]

שלחתי לך מייל. ‏ניקי - שיחה - הצטרפו למיזם "סיפורי פוגי-פדיה"!!!‏ 14:35, 11 באפריל 2021 (IDT)

כוכב חרוץ![עריכת קוד מקור]

Barnstar of Diligence Hires.png כוכב החריצות
כל הכבוד על המאמץ שאתה עושה למציאת פתרון לסוגיית הקיצוניות. שמחתי שרצית לשמוע את הדעה שלי בסוגייה. ראיתי גם שהתייחסת להערה שלי על חנין זועבי אני רק רוצה שתדע שאני החלטתי שאני מעדיף שאף פוליטיקאי, לא מהימין ולא מהשמאל לא יקרא קיצוני. לפי דעתי זה פוגע בנטרלייות שמצופה מאיתנו בערכים הפוליטיים. בנוסף רציתי לגיד לך שאני מעריך את פעולות הניטור שלך. banba - שיחה - בואו נרוקן את זה! 14:14, 13 באפריל 2021 (IDT)
banba, תודה ובבקשה. אני חושב שאכן שזה חשוב למצוא לכך פתרון. אני חושב שהפתרון הרדיקלי (כמה אירוני שאני משתמש במילה הזו בדיוןIm-yahoo.svg) שאתה מציע לא מספק מבחינה אנציקלופדית, ואנו כאנציקלופדיה צריכים לעזור לקורא ולתמצת את דעותיו של ארגון/אישיות כבר בפתיח, באמצעות מקורות אמינים ואיכותיים. מה גם שכל עוד במציאות הקיימת יש כאלו שכן מוגדרים כך, לדעתי עדיף לעגן במדיניות את אופן ההגדרה כך שלא יעלו טענות על חוסר ניטרליות. הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 15:21, 13 באפריל 2021 (IDT)