ויקיפדיה:מפעיל נולד

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
מפעיל נולד.jpg
מפעיל מערכת

נהלים

דף זה נועד לרכז את הדיונים בנושא קבלת ואישרור הרשאות מפעיל:

הגשת מועמדות

תנאי סף להגשת המועמדות הוא ותק של תשעה חודשים כמשתמש רשום וביצוע אלפיים עריכות במרחב הערכים ובמרחבים המשיקים לו. מעבר לכך, רצוי שהמועמדים לתפקיד זה יפגינו פעילות בתחום התחזוקה השוטפת, כגון ניטור דף השינויים האחרונים. כמו-כן, רצוי מאוד לקיים התייעצות לא-רשמית בין חברים טרם הצעת המועמדים, ולהגיע לקונצנזוס בין משתמשים אחדים לגבי התאמת הוויקיפד או הוויקיפדית לתפקיד, בנוסף לכך שהם בעלי סיכוי טוב לחצות את משוכת הצבעת האמון הקהילתית. כאשר ויקיפד ממליץ על מינוי ויקיפד אחר לתפקיד מפעיל מערכת, עליו לקבל לפני כן את אישורו בדף שיחתו. ויקיפד שמקבל תשלום עבור כתיבתו לא יוצע כמועמד לתפקיד מפעיל, ואף אם הוא כבר מכהן בו, חייב לוותר על הרשאותיו עם תחילת הכתיבה בתשלום.

שלא כמו תפקיד בודק, אין מגבלת גיל לתפקיד מפעיל.

מפעילי מערכת שהשלימו שלוש שנות שירות ומעוניינים להמשיך בתפקידם, צריכים לפתוח דיון נוסף בדף זה. אחרת, הרשאתם תוסר.

אופן הגשת המועמדות

על מנת להציג מועמד לתפקיד או להארכת מינויו יש להציגו בפסקת הדיונים בצורה הבאה:

== קישור לשם המשתמש ==
{{משתמש|שם המשתמש}}
* תגובה 1
* תגובה 2

ניתן פשוט להוסיף לדף את התבנית: {{ס:הצעה במפעיל נולד|שם המשתמש|סיבה=הסיבה להמלצה|הצבעה=כן}}.

דיון

לאחר הצגת המועמד/ת יתנהל דיון, שבו יוכלו חברי הקהילה להביע את דעתם על המינוי המוצע. הדיון פתוח בפני כל ויקיפד רשום, ללא תלות בזכות הצבעה.

תמיכה או התנגדות רצוי להביע בצורה "{{בעד}}" או "{{נגד}}". ניתן ורצוי להוסיף מילים אחדות של הנמקה, אך זכרו כי הדיון עוסק בחברים לקהילה הנוכחים במקום; לכן - שיקלו היטב את תגובותיכם (בעיקר כשמדובר בהתנגדויות), נסחו אותן בזהירות ובכבוד הראויים, והימנעו מהשמצות והכפשות. בשום מקרה אין לפגוע בכבודם של ויקיפדים, גם אם אתם מתנגדים למינויים כמפעילי מערכת.

החלטה

אם לאחר כשבוע המועמד זכה לרוב של לפחות 60% מהוויקיפדים בעלי זכות ההצבעה שהגיבו בדיון, ללא ספירת ויקיפדים שלא הביעו עמדה חד-משמעית, הביורוקרטים רשאים לפי שיקול דעתם למנותו למפעיל, או להאריך את כהונתו של מפעיל מכהן.

יש לארכב את הדיון פרק זמן סביר לאחר סיכומו בידי הביורוקרטים.

דיונים

משתמש:IKhitron

שלום לכם. היום התקבלה החלטה בפרלמנט על כך שניתן למנות מישהו למפעיל אחרי 9 חודשים בוויקיפדיה. הייתי נגד תקופה כל כך ארוכה והצבעתי 3 חודשים, אבל זה מה שהוחלט. מכיוון שכך, ומכיוון שאני המפעיל היחיד שנבחר אחרי פעילות של פחות מ-9 חודשים - רק 5, אינני יכול להמשיך בתפקידי מטעמי מצפון. זה היה קל מאוד להתעלם, ואף אחד לא דרש או לא רמז כלום, אבל אינני יכול לדרוש מעצמי פחות ממה שאני דורש מאחרים, ואם אני מצפה מהם להיות ישרים, כך גם אני. כן, אני יודע שנבחרתי לפני ההחלטה וזה לא אמור להשפיע, וכן אני יודע שרוב המצביעים השבוע התכוונו לוותק ולא לפעילות, ולפני ההצבעה ההיא הייתי רשום כמה שנים עם עריכה פעם בחצי שנה - כל זה לא משנה. לא אוכל להסתכל לעצמי בעניים בבוקר כשאני מסתרק אם לא אעשה זאת.

לכן הסרתי את הרשאות המפעיל שלי במטה ואני מבקש מכם להעניק לי אותם מחדש, עד סיום התקופה הנוכחית, עוד שנה ותשעה חודשים. הפעם אני תואם את הדרישה - היום אני בדיוק שנתיים בוויקיפדיה, ואשמח אם תתמכו בי. וכן, אני יודע שאז המתנגדים היחידים היו בגלל ותק, ועכשיו יכולים להתווסף אנשים שמתנגדים לדרך פעולתי כמפעיל. בעצם אני יודע איזה לפחות חמישה איש שלא אהבו את ההחלטות שלי בעניינם, ואני מניח שהם יצביעו נגד - זכותם המלאה. אבל אני מקווה להצליח. ואם לא - אז אין לי רשות להיות מפעיל בכל מקרה. קיבלתי את ההחלטה בעניין הזה ביום הראשון שיורי התחיל לגלגל את הנושא, ואינני מתכוון לשנותה. הפעולה האחרונה שלי בתור מפעיל הייתה להעניק לעצמי הרשאות מנטר. אני לא יכול להעניק לעצמי הרשאת עורך ממשק, אז אסתדר בלעדיה שבוע, ואז או שאמשיך כמפעיל או שאגיש בקשה מחודשת להיות עורך ממשק. מקווה שתשפטו אותי לחסד. תודה מראש, יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 02:05, 15 באוגוסט 2016 (IDT)

יכול היית לא להסתרק, או בעת התסרוקת להסתכל על השער במקום על העיניים (זה מומלץ סתם כך, התסרוקת יוצאת הרבה יותר סבירה כך). אל תכעס, העייפות עושה את שלה. ביקורת - שיחה 02:22, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
לא לכעוס על זה שלא תמכת? למה שאכעס, זכותך. אבל בהחלט הופתעתי. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 02:26, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
אני לגמרי Symbol support vote.svg בעד, רק לא בעד פתיחת הדיון וסידור השערות מתוך פיזור הדעת :) ביקורת - שיחה 02:36, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
אני שמח. הדיון הזה היה חשוב לי אישית, הסברתי את זה למעלה. אצליח -יופי, לא אז לא. ובעניין הערת השיער - אני מניח שאתה מכיר אותי מספיק כדי לדעת שיכולתי להכניס מאה בדיחות למה שאמרתי. לא עשיתי זאת רק כי יש נוהג לא להפוך את מפעיל נולד לקרקס. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 02:54, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • גם דיון קצת מיותר וגם מסמר נוסף בארון הקבורה של ויקיפדיה:הצבעת אמון במפעיל מערכת. נו טוף, מאחר שאז התנגדתי משיקולי ותק, אנצל את ההזדמנות לכתוב שכעת אני Symbol support vote.svg בעד. מזכיר לביורוקרטים שעל פי הצהרת המועמד הוא מבקש למנותו לא עד 2019 אלא רק עד סוף הקדנציה המקורית שלו. בברכה, גנדלף - 02:30, 15/08/16
 • יגאל, עשה טובה לכולנו וחסוך מאיתנו את הדיון המיותר. אין קשר לעובדה שהייתי אז בעד וגם היום Symbol support vote.svg בעד. אגב, כמפעיל לשעבר, עליך להיות עירני לרוח הנושבת כאן אילי - שיחה 07:47, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד, אילי, הוא כבר לא יכול לחסוך לנו את הדיון, זה מאוחר מדי, אז בואו להצביע, כדי לגמור עם זה. בברכה. ליש - שיחה 08:00, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד למרות שלא ברור לי מדוע נפתחה הצבעת האמון הזאת. --היידן 08:03, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד כמובן בריאן - שיחה 08:40, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד - מיותר, מיותר, מיותר... מנחם.אל - שיחה 08:41, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד. הדיון בהחלט מיותר. אלדדשיחה 08:57, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד ברור. ואני מסכימה עם כולם. הדיון ממש מיותר Face-smile.svg דריה - שיחה 09:08, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד כמו כולם Shannen - שיחה 09:11, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • אני מוחה נמרצות על חוסר הדיוק בהודעה שלך: גם אני מוניתי למפעיל אחרי פחות מ-9 חודשים פעילות (6 חודשים במקרה שלי) וגם אני, במקריות שכנראה לא באמת מקרית, הצבעתי בעד 3 חודשים. לגופו של עניין אני Symbol support vote.svg בעד. ממליץ לביורוקרטים לחדש את המינוי לאלתר ולארכב את הדיון. ‏DGtal‏ - שיחה 09:11, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד חזק בוודאי. בהחלט דיון מיותר. אבל זה צעד שראוי להערכה. IKhitron (יגאל), כל הכבוד על המצפון!המקיסט --- על דא ועל הא 09:26, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד גם לדעתי ההצבעה הזו מיותרת ולא נחוצה. Lostam - שיחה 09:41, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד--‏Yoavd‏ • שיחה 10:35, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד נרו יאירשיחה • י"א באב ה'תשע"ו • 10:41, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד הדיון בהחלט מיותר. מי שנבחר לפי הכללים לא צריך להבחר מחדש לאחר שינוי הכללים. הכללים בתוקף מיום האישור וקדימה. דוד א. - שיחה 11:10, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • ברור ש-Symbol support vote.svg בעדdMy‏ • שיחה • 11:12‏, 15/08/2016 • י"א באב ה'תשע"ו
 • למה לשגע את הדיילים? למה לא לבקש אמון מחודש ואם הוא לא ניתן אז לבקש את הסרת ההרשאות במטא? לדעתי טעות בשיקול הדעת. זה קורה אצל הטובים ביותר אבל אני לא יכול להצביע בעד. צר לי. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 12:26, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • הדיון באמת נראה לי מיותר. ובכל זאת. Symbol support vote.svg בעדLionster‏ • שיחה 13:13, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד. הדיון בהחלט מיותר. ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 13:43, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • הוספתי לאחר התנגשות עריכה - Symbol support vote.svg בעד החזרת ההרשאות (הדיון בהחלט מיותר, כמו גם קריטריון הוותק+עריכות החדש). ‏ Amitayzl - שיחה 13:50, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד ואני מעריך את האינטגריטי של יגאל על שיזם את הדיון, גם אם אין בו צורך. יואב ר. - שיחה 13:53, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
יגאל אני לא יכולה להתאפק עם שאלתי הבאה: אם המדינה הייתה חייבת לך כסף רב בגין פנסיה שצברת והיית פודה את הכסף, אך לאחר שנה היית מגלה כי החוק השתנה ומחצית מהכסף כבר לא ניתן לקבל, האם היית מחזיר זאת לקופת המדינה בגלל נקיפות מצפון? אילי - שיחה 14:00, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • עברנו מהפרלמנט הנה, זה לא משאיר לנו הרבה זמן לכתוב אנציקלופדיה. לא שיניתי את דעתי מההצבעה הקודמת. אגסי - שיחה 14:06, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
תודה לכל מי שתמך. כמה תשובות: DGtal, ברגע זה אתה מפעיל בעקבות החלטה שהתקבלה כשאתה הרבה שנים בוויקיפדיה, אז מה שאמרת לא נכון. בעבר הרחוק רוב המפעילים נבחרו אחרי שבוע, עכשיו זה השתנה. יונה ב., אם הדיילים היו מחליטים שהם לא רוצים לעשות זאת השבוע, הם לא היו עושים. זאת הסיבה שתיארתי להם את הנסיבות בפרטים, ולא רק ביקשתי הסרה, מה שהיה בהחלט מספק אותם.
כולם, לא ציפיתי למבול כזה של מיותר, אבל אני יכול להבין אותו. ותשובתי היא כזאת. קודם כל אתם יוצאים מנקודת הנחה מוטעת מיסודה שהבחירה שלי מובטחת. היא לא. דבר שני, אם יתברר שאאבד תמיכה בגלל עצם הדיון - יהיה כך, אינני יכול ללכת נגד המצפון שלי. הבחירה השניה האפשרית במצב הזה היא להתפטר ולא להמשיך כלל כמפעיל, אבל אני פחות מעדיף אותה. ואם אתם חושבים שללכת בעקבות המצפון שלא נותן לי להנות מחסינות רק בגלל שנבחרתי לפני ההחלטה תוך התנגדות מאוד קולנית של כמה משתמשים כולל מאוד בחירים בדיוק מהסיבה הזאת - אני מוכן לחיות עם זה. מתנצל שטילטלתי אתכם לעוד דיון, אבל זה מה שהחלטתי ואני עומד מאחורי ההחלטה, גם אם זה יגרום לי לאבד את ההרשאות מסיבת טעות בשיקול דעת, כמו שנאמר כאן קודם. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 14:15, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
הוספתי לאחר התנגשות עריכה - אילי, אינני יודע, אני אקרא את החוק ואז אוכל להחליט. אבל אם לשאול באופן עקרוני האם הייתי מוכן להחזיר כסף מטעמי מצפון - כן, והיו דברים בעולם. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 14:22, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד בדיון הקודם כתבתי: "אני מעריך מאוד את יגאל, אבל זה מוקדם מדי.", עכשיו רק החלק הראשון של המשפט. יואב נכטיילרשיחה 14:37, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד. יזהר ברקשיחה • י"א באב ה'תשע"ו • 14:44, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • אין לי השגות על תיפקודו של יגאל כמפעיל. הוא מפעיל טוב. בהצבעת "מפעיל נולד" רגילה הייתי מצביע "בעד". אך בדומה ליונה, יש גם לי השגות ותמיהה בנוגע להתפטרות החפוזה, ובנוגע לשיקול הדעת שקדם לה. בפרט, כשקיימים כלים להצבעת אמון. בברכה, דני. Danny-wשיחה 14:47, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד Corvus-TAU - שיחה 14:49, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
Danny-w, כפי שכבר ציינתי למעלה, זה לא חפוז כי החלטתי את זה לא אמש אלא ביום יורי התחיל לגלגל את הנושא, לפני שבועות רבים. הצבעת אמון זאת אפשרות מעניינת, אבל היא באה לאלו שהם מפעילים שלא סומכים עליהם. אני מאוד מקווה שזה לא ככה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 15:37, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol neutral vote.svg נמנע - מסכים עם המגיבים מעליי. אין לי בעיה עם יגאל כמפעיל אבל הצעד הזה נראה תמוהה ומיותר לחלוטין. IKhitron אתה בעצמך אומר שאף אחד לא ביקש או אפילו רמז לך לעשות את זה. לא רואה שום סיבה להטריח את הקהילה בדיון מיותר. יורי - שיחה 17:20, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד. איזו טרחנות, יגאל... Liad Malone - שיחה 17:30, 15 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד יגאל, Symbol oppose vote.svg נגד הדיון הזה. (שימנשמע?) מה, אין? 13:55, 16 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד ShiRשיח • 21:56, 16 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד Ravit - שיחה 22:00, 16 באוגוסט 2016 (IDT)
 • עקרונית Symbol support vote.svg בעד, אבל לא בטוח שבכלל מותר לי לדבר כאן - אולי אותם כללים חדשים גם דורשים ז"ה, שאין לי מושג אם יש לי. (את דעתי על העיסוק האובססיבי בכללים, ספירת אפים, וז"ה כתבתי כבר במספיק מקומות אחרים). קיפודנחש 22:53, 16 באוגוסט 2016 (IDT)
Im-yahoo.svg כן, קיפודנחש, הם דורשים. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:12, 16 באוגוסט 2016 (IDT)
לא, הם לא דורשים. כל אחד יכול להביע את עמדתו אבל סופרים את האפים רק של בעלי ז"ה. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 08:33, 17 באוגוסט 2016 (IDT)
זאת בדיוק הסיבה שעניתי שכן כשקיפודנחש תהה אם הבעד שלו יתקבל. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 13:00, 17 באוגוסט 2016 (IDT)
לא תהיתי אם האף שלי ייספר (ולא ממש אכפת לי). ציינתי שלא ברור לי אם בכלל מותר לי לדבר כאן (לא נורא גם אם לא - זה לא יהיה המקום הראשון בו דיברתי בלי שהייתה לי זכות דיבור, ובעזרת השי"ת, גם לא האחרון). קיפודנחש 00:30, 26 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד חזק דיון מיותר... היינו יכולים לכתוב או לשפר ערכים בזמן הזה קריצה Ldorfmanשיחה 14:00, 17 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד אני מאד מעריך את ההחלטה של יגאל להביא את המקרה שלו להצבעה מחודשת. זה מעיד על יושרה והגינות. אני מקווה שהתמיכה תרגיע את מצפונך,ותאפשר לך להמשיך לפעול כתמול שלשום Face-smile.svg גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 09:41, 18 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד תורם חיובית ולא היה שימוש לרעה. אופק כחול - ביבר הזכוכית 21:34, 18 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד אבל מיותר איתן - שיחה
 • Symbol support vote.svg בעד גילגמש שיחה 08:42, 19 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד. חבל על ההטרחה בדיון. --Assayas - שיחה 14:57, 19 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד אני מאחל למפעיל הצלחה בהמשך מילוי תפקידו. ‏ MathKnight (שיחה) 15:14, 19 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד. Geagea - שיחה 18:13, 19 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד. ‏עמיחישיחה 00:57, 21 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד בן אדם רוצה להסתרק בשקט ומקבל התנפלות מיותרת (תרתי משמע). אני מאחל לך עוד הרבה תסרוקות שליוות (ככה מאייתים את זה?) Mr. W ~‏ T ~ בית המשפטים העליון 22:15, 22 באוגוסט 2016 (IDT)
  עדיף בלי יו"ד ;-) (שלוות). אלדדשיחה 22:17, 22 באוגוסט 2016 (IDT)

ל IKhitron ותק של יותר מ-9 חודשים, לו יותר מ-2000 עריכות, הוא זכה לתמיכה של (הרבה) יותר מ-60% והוא מתאים לשמש כמפעיל מערכת לא פחות מאשר לפני שבוע. החלטנו שיגאל ימשיך לשמש כמפעיל מערכת. (הערה טכנית: לאור הדיון, הדיילים החליטו שלא להסיר את ההרשאות) ערן - שיחה 00:15, 24 באוגוסט 2016 (IDT)

תודה רבה לביורוקרטים על ההחלטה ותודה רבה לכולכם מכל הלב על התמיכה הגורפת. אני אשתדל מאוד להיות ראוי לה בהמשך התקופה. בעניין המיותרים: ברור שאם הייתי יודע שאעבור כזה זובור לא הייתי פותח את הדיון הזה, אלא מסיר את ההרשאות במטה ועוצר בזה, אבל אם כבר פתחתי - הייתי צריך לסיים. אבל אני אדע לפעם הבאה. שוב תודה רבה לכולכם על התמיכה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 02:51, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
IKhitron, בהצלחה והמשך בעבודתך הטובה כאן. אילי - שיחה 06:50, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
בהצלחה IKhitron! המקיסט --- על דא ועל הא 19:39, 25 באוגוסט 2016 (IDT)

Mr. W

Mr. W (שיחה | תרומות | מונה)

אני מצטט מהדיון שהעליתי לפני כ-5 חודשים:

אינני זוכר תקדים לכך שויקיפד ימליץ על עצמו למפעיל נולד; אך לכל דבר יש פעם ראשונה.

אני משתמש ותיק מאוד - כמעט 7 שנים - ותרמתי המון בכל תחום אפשרי, ובעיקר במרחב הראשי. יצרתי וכתבתי עשרות רבות של ערכים - מהם טובים ומהם קצרמרים; עם זאת, הויקיגמדות היא בראש מעייני. מונה העריכות מצביע על כמעט 84 אחוזי פעילות במרחב הראשי. במסגרת הניטור שאני מבצע, אני נתקל לעתים בפעולות מפעיליות דרושות, שללא ההרשאה אינני יכול לבצע אותן.

הדיון בזמנו נקטע על יָדִי לאחר שהקהל רצה לראות יותר פעילות כולל תחזוקה. ובכן, עברה כמעט חצי שנה, ואתן לסטטיסטיקה לדבר בעד עצמה:

הנתונים להלן מתייחסים כולם אך ורק לחצי השנה האחרונה:

 • כ-600 פעולות שחזור [1][2]
 • למעלה מ-30 ביטולי גרסה [3]
 • למעלה מ-100 "הבדקות" [4]
 • כ-60 בקשות בוק:במ [5]
 • למעלה מ-50 הודעות ואזהרות למשתמשים [6]

סך הכל: קרוב ל-750 פעולות ניטור. יש כמובן פעולות ניטור שקשה לחפש בדפי הסטטיסטיקה השונים (כגון שחזורים עם תקציר; הודעות בדפי שיחת משתמש שאינן יצירות דפים וכדומה) ובהערכה גסה אני ביצעתי מן הסתם כאלף פעולות ניטור. המונה, אגב, עדיין עומד על למעלה מ-83 אחוזי פעילות במרחב הראשי [7].

בדיון הקודם היו הערות על חוסר מעורבות מספקת בדיונים. ובכן, תרמתי במחצית השנה האחרונה לדיונים במזנון עם כ-50 עריכות [8]. בנוסף, הובלתי במאמצים רבים שנמשכו על פני למעלה מ-5 שבועות, הבהרת המדיניות לגבי הרוב הנדרש בהצבעה פרלמנטרית מכל סוג שהיא ובכך מנעתי את הדיון הנצחי "מה נחשב לשינוי מדיניות" 1 2.

אוהב אותך ,

Mr. W ~‏ T ~ בית המשפטים העליון 21:38, 23 באוגוסט 2016 (IDT)

 • Symbol support vote.svg בעדאור/Dororשיחהתרומות@ • 21:40, 23 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד – נראה שגם ויקיפדיה וגם מר W זקוקים להרשאות שלו, ולדעתי אין ספק שייעשה בהן שימוש ראוי. בהצלחה ‏Guycn2 · ‏ 21:41, 23 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 21:50, 23 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד אני רואה בו ראוי לכך. בהצלחה! המקיסט --- על דא ועל הא 21:52, 23 באוגוסט 2016 (IDT)
 • אני חושב שוויקיפדיה זקוקה מאוד לעוד מפעיל. אתמול למשל היו פניות רבות בוק:במ שלא קבלו מענה במשך זמן רב, כולל בקשות פשוטות כמו חסימה של VOA. לכן אני Symbol support vote.svg בעד. עם זאת, אני חושב שמפעיל צריך דף משתמש כחול, גם בשביל הנראות, וגם כדי שחדשים שנחסמו או שערכיהם נמחקו יוכלו לקבל אינפורמציה כלשהי על המפעיל. אני לא מדבר כמובן על פרטים אישיים שזכותו של המפעיל לשמור לעצמו, אבל לפחות לכתוב משהו. הנה קישור לדיון הקודם, למי שחיפש. ‏ Amitayzl - שיחה 21:58, 23 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד גילגמש שיחה 22:28, 23 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol oppose vote.svg נגדאיקס איקס - שיחה 22:33, 23 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד מנוסה, שקול מאוד, ועם זאת פרואקטיבי. אשמח לראותו במצבת המפעילים. בברכה, גנדלף - 22:39, 23/08/16
 • Symbol support vote.svg בעדOvedcשיחהאמצו ערך יתום! 07:31, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד --היידן 07:34, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעדאיתן - שיחה 08:09, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד אבל באמת לא יזיק דף משתמש מוכחל שמזן#שיחהערכי בראבו • 09:18, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד בריאן - שיחה 09:21, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד - רציתי להעיר שחשוב שיהיה למפעיל מערכת דף משתמש. מנחם.אל - שיחה 09:44, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol oppose vote.svg נגד מדובר במשתמש פעיל, אמין, ושבהחלט ניתן לסמוך עליו לעשות שימוש נכון בהרשאות. עם זאת, מסיבה כלשהי הוא בוחר שלא לעשות שימוש בדף המשתמש. כמובן שאין הכרח בכך, אבל כמפעיל מערכת, המייצג את ויקיפדיה בפועל מול משתמשים חדשים, וכנגזרת של היכולות המורחבות המצויות בידו, מן הראוי שהמפעיל יציג את עצמו, ולו בקצרה ובתמציתיות, ואפילו רק על מנת שניתן יהיה לזהות שאכן מדובר במפעיל ולא במשתמש ללא ההרשאות (במסגרת התבנית המקובלת), ולאפשר זיהוי ופנייה אליו במקרים נדרשים. לעמדתי לא ראוי שמפעיל יותיר דף משתמש ריק לחלוטין, ולכן, ורק מסיבה זו, אני מצביע נגד. ‏Lionster‏ • שיחה 12:47, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד. מדובר בהחלט במשתמש שאין סיבה שלא יחזיק בהרשאות מפעיל. עם זאת, אני מסכים עם ליונסטר שהגיב מעליי. לא ראוי שדף משתמש של מפעיל מערכת יהיה אדום. אני סומך על Mr. W שהוא יטפל בזה אם וכאשר הוא יקבל את ההרשאות. יורי - שיחה 13:47, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol question.svg מתלבט - מצד אחד, לא יזיק לנו עוד מפעיל, ומר W בהחלט יהיה מפעיל מצוין. אבל, מהצד השני, לא ראיתי התנהגות מפעילית מצדו, ולעתים אפילו התנהג באופן בעייתי. (שימנשמע?) מה, אין? 13:50, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד לאחר קריאת הדיון הקודם בנושא, שיניתי דעתי. * Symbol question.svg מתלבט משתי סיבות: האחת : אכן העדרו של דף המשתמש חריג השניה: מה קרה לכל השיחות משנת 2009 ועד השיחה הראשונה בדף השיחה הנוכחי (שאינו מאורכב?) קראתי מקצתן ואני קצת תוהה בעיקר לגבי ההתחלה (לא שזה משנה מאוד לאחר שבע שנים) - העריכות הראשונות לא נראות כעריכות של ויקיפד מתחיל. האם היתה לך פעילות בשם אחר לפני שהתחלת לפעול רשמית בשנת 2009? עריכה שניה היא תיקון של קישור שמפנה לפירושונים ועריכה שלישית ורביעית פניה בבקשות מפעילים? --‏Yoavd‏ • שיחה 15:15, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
  אין מדיניות שאוסרת על אדם לפעול בשם אחד, לפרוש מרצונו ואז להירשם בשם אחר. --‏ Amitayzl - שיחה 15:37, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
  זה לא בהכרח מעיד על משהו. ראה את העריכה הראשונה שלי. לכאורה לא נראות לגמרי כעריכות של ויקיפד מתחיל, אבל בפועל - הייתה תקופה שכדי ללמוד את הממשק ערכתי כאנונימי ללא שמירה (זאת אומרת, רק בדקתי את הממשק, עשיתי תצוגה מקדימה ולא שמרתי) והגעתי "בשל" יחסית. Botend - שיחה 16:10, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד בחיי, תהיו רציניים. דף משתמש זה לא מה שמבדיל בין מפעיל טוב למפעיל רע. אם הוא היה פותח דף עם תמונה של פרח ואמירת שלום, זה היה משנה את דעתכם? Corvus-TAU - שיחה 15:25, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
פרח לא. הנכונות לקבל את הערות הקהילה, ולהציג את עצמו בפני שאר המשתמשים (בעיקר אלו הלא קבועים) - כן. ‏Lionster‏ • שיחה 18:45, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
הוספתי לאחר התנגשות עריכה - אם מפעיל מערכת היה חוסם אותי (כמשתמש אנונימי/חדש), הייתי רוצה שיהיה לו דף משתמש, אפילו כדי להבין שנחסמתי ע"י בן אדם ולא באופן אוטומטי. ‏ Amitayzl - שיחה 18:48, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד כיוון שמפעיל הוא תפקיד ייצוגי, במידה מסוימת, חשוב שיהיה למפעיל מערכת דף משתמש. --Kippi70 - שיחה 16:22, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד, ראוי בהחלט. גם אני אשמח לראות את דף המשתמש של Mr. W הופך מאדום לכחול, עם כמה שיותר פרטים שהוא יוכל להוסיף על עצמו. אלדדשיחה 16:25, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד יואב נכטיילרשיחה 16:59, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד. Geagea - שיחה 17:04, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד בהצלחה. זה שהוא מבקש בעצמו, אני רואה את זה לחיוב. יעלי 1 - שיחה 17:57, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol oppose vote.svg נגד קודם כל שיארכב את דף השיחה שלו. הוא לא יכול לצנזר כאן מידע כאילו אנחנו חיים ברוסיה, סין, צפון קוריאה, איראן, סוריה, וכן הלאה. הוא לא יכול להפיץ שקרים על דמויות בדיוניות שמתו לאחר שנחשד שפעל מתוך בובות קש. מי שמתנהל באופן שכזה, אינו ראוי להיות מפעיל. הוא עלול לחסום משתמשים, להסיר חסימות ממשתמשים, להפעיל הגנות, להסיר הגנות, להעניק הרשאות, להסיר הרשאות, להסתיר גרסאות מסיבות סתמיות. יאצקין52 - שיחה 07:28, 25 באוגוסט 2016 (IDT)
  כדי שתבסס את דבריך. סתם זריקת האשמות לאוויר זה לא לעניין. יורי - שיחה 00:26, 26 באוגוסט 2016 (IDT)
ליורי, זה הדף שלא אורכב. וזה דף הבדיקות ויקיפד 1 זה מר דאבליו. הוא פשוט החליף שם למען ההסתתרות שלו, בתקווה שיום אחד כל הנושא הזה יישכח יאצקין52 - שיחה 07:49, 26 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol oppose vote.svg נגד חזק מאוד בחזקת אינסוף. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 19:27, 25 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד ShiRשיח • 00:35, 26 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד ביקורת - שיחה 01:46, 26 באוגוסט 2016 (IDT)
 • יאצקין52 מפזר כאן האשמות קשות עם לינקים ישנים. אם אלה השמצות חסרות ממש צריך למחוק אותן. ואם לא, אי אפשר להשאיר את העניין ללא התייחסות של מר דאבליו והחברים. אגסי - שיחה 09:42, 26 באוגוסט 2016 (IDT)