שיחת משתמש:Lilijuros

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Lilijuros, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה, יוניון ג'ק - שיחה 21:59, 5 בדצמבר 2020 (IST)

Ólafur liljurós[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Lilijuros,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "אוֹלְאֵפוֹר לִילִייוֹרְס" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Lilijuros/‏אוֹלְאֵפוֹר לִילִייוֹרְס". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! יוניון ג'ק - שיחה 21:59, 5 בדצמבר 2020 (IST)

ארלינג סקיאלסון[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Lilijuros,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "ארלינג סקיאלסון" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Lilijuros/‏ארלינג סקיאלסון". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! xnet1234 - שיחה 19:18, 23 בדצמבר 2020 (IST)

הובן אבל להבא, אם מוצגת תבנית "בעבודה" סביר להניח שאני עדיין שוקד ועובד על הערך, וגם מה שהערכים הללו אינם הנושא החם ביותר בשיחת היום-חשיבותם פעוטה ביותר, אין צורך להעביר ערך בעבודה אל מרחב הערכים של המשתמש השוקד עליהם כרגע. בברכה, Ølafur lilíjours - שיחה 10:46, 28 בדצמבר 2020 (IST)

ערכי שירים גרמניים[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף שיחה:Westerwaldlied (שיר)#ערכי שירים גרמניים

ארץ ר'ון וערכים דומים[עריכת קוד מקור]

שלום, מבלי להוסיף בפתיח שמדובר במושג דמיוני ומאיפה הוא לקוח זה ממש לא הגיוני. הוספתי, אבל תבדוק אותי אם דייקתי, והשלם זאת בבקשה בערכים קודמים שיצרת ובערכים הבאים שתיצור. ללא ההסבר החשוב הזה בפתיח הערך נראה כמו ערך על אתר גאוגרפי אמיתי בכדור הארץ (ורציתי להוסיף קואורדינטות). תודה, חזרתישיחה 10:55, 18 בינואר 2021 (IST)

למשל מהערך מים (גמד) ממש לא ברור שלא מדובר באיזה גזע אדם קדום בכדור הארץ, אנא תקן. וגם גונדולין, דוריאת, ההרים הכחולים (טולקין), מיתלונד, מלחמת החרון ואולי עוד. חזרתישיחה 11:03, 18 בינואר 2021 (IST)

משתמש:חזרתי, היי נכון, צודק זו הייתה טעות שלי, כשכתבתי את הערכים משום מה היה לי ברור שכולם יודעים שאלו ערכי שר הטבעות, לא לקחתי בחשבון שיש אנשים שעלולים לחשוב שאלו מיקומים אמיתיים.

תודה על ההארה, אתקן בהקדם. Ølafur lilíjours - שיחה 13:36, 18 בינואר 2021 (IST)

ערכי טולקין[עריכת קוד מקור]

כל הכבוד על תרומותיך לערכים מעולמו של טולקין! זר פרחים בשבילך סיון ל - שיחה 09:01, 25 בינואר 2021 (IST)

תודה רבה, איזה כיף לשמוע! את גם מבינה בעולמו של טולקין? --Ølafur lilíjours - שיחה 12:33, 25 בינואר 2021 (IST)
אני חובבת בלבד, לא העמקתי מעבר לקריאות חוזרות ונשנות בשר הטבעות קריצה. וגם לא צלחתי את כל האסופות שפרסם בנו. אבל כחובבת מיתולוגיה מושבעת אני ממש נהנית מהעולם של טולקין. סיון ל - שיחה 16:46, 25 בינואר 2021 (IST)

נהדר לשמוע! אאורה אנטולובה! Ølafur lilíjours - שיחה 21:24, 25 בינואר 2021 (IST)

הערך על גברת ההר[עריכת קוד מקור]

שלום לך, כתבתי שאלה בדף השיחה של הערך, אשמח להתייחסותך שירלי ק - שיחה 20:58, 29 במרץ 2021 (IDT)

שלום[עריכת קוד מקור]

ראיתי בדף משתמש שאתה יודע הרבה שפות😀 כמה שפות אתה יודע?ויקיפדיה הכי מעניין וכיף - שיחה 16:18, 18 באפריל 2021 (IDT)

שלום לך, ויקי, סה"כ אני יודע 9 שפות (לא כולל עברית). כעת אני יודע רק 4 שפות ברמה מאוד גבוהה, על איסלנדית ושוודית ניתן להגיד כאילו אני דובר אותן כשפת אם, 2 ברמה סבירה והשאר עוד בתהליך למידה, אך כבר לובשות צורה, האם את גם אוהבת שפות? אם כן, אציע לך ללמוד את השפה טוקי פונה שזו שפה מאוד קלה, אני בטוח שויקיפדית חכמה ומוכשרת כמוך תוכל לעשות זאת בצ'יק צ'ק. את מוזמנת להסתכל גם באתרים הבאים:
 • I. [1] - בחור המספר על השפה, הרעיון, התחביר ונותן דוגמאות (יוטיוב)
 • II. [2] ] - סדרה של 12 סרטונים קצרים המסבירים בדיוק על התחביר והדקדוק (יוטיוב)
 • III. [3] - המילון של השפה

האתרים אומנם באנגלית, אבל את יכולה לבקש ממבוגר שיעזור לך
שיהיה לך יום טוב, ותודה רבה כמובן על השאלה המקסימה! Ølafur lilíjours - שיחה 16:46, 18 באפריל 2021 (IDT)

תודה רבה אני אנסה אה ובאיזה שפה זה Ølafur lilíjours ?ויקיפדיה הכי מעניין וכיף - שיחה 17:16, 18 באפריל 2021 (IDT)
ויקי, השם Ølafur lilíjours הוא עיוות של השם Ólafur liljurós (מוזמנת לעיין) האיסלנדי, קראתי לעצמי כך על שם הערך הראשון שכתבתי. Ølafur lilíjours - שיחה 17:23, 18 באפריל 2021 (IDT)

בעלי ידע (איסלנדית)[עריכת קוד מקור]

היי

האם אוכל לעניין אותך להצטרף למיזם בעלי ידע בתבנית:בעלי ידע/איסלנדית? כתבת שאתה דובר אותה ברמה גבוהה. נילס אנדרסן - שיחה - צאו להתחסן - הבריאות לפני הכל! 16:42, 20 באפריל 2021 (IDT)

היי נילס אנדרסן, אשמח להיכלל בתבנית, למרות שעם כל הכבוד לאיסלנדית, כמה שימושית היא? (אבל בכל זאת) Ølafur lilíjours - שיחה 17:45, 20 באפריל 2021 (IDT)
היא שימושית ל-300k אנשים לפחות Face-smile.svg. ברצינות: התבנית מיועדת לתעתיקים ותרגומים משפת המקור (איסלנדית במקרה הזה). עד היום אני אחראי כמעט בלעדי על כל השפות הנורדיות שאינן דנית, למרות שאני שוודי בסך הכל. אתה מוזמן להצטרף גם לתבנית:בעלי ידע/נורווגית אם אתה מרגיש חזק בה מספיק. אם אתה יודע פינית (אני ממש לא, אני ברמה 0), אתה מוזמן גם לתבנית:בעלי ידע/פינית! נחלוק את האחריות ביחד :) נילס אנדרסן - שיחה - צאו להתחסן - הבריאות לפני הכל! 17:53, 20 באפריל 2021 (IDT)
נילס אנדרסן, הדנית שלי סבירה, אני מניח שאני יכול לנסות נורווגית כשהיא מוקפת מאיסלנדית, גרמנית, אנגלית, והדנית.... Okej, jag håller med Ølafur lilíjours - שיחה 18:06, 20 באפריל 2021 (IDT)
זהו, זו בדיוק הבעיה :) הרעיון הוא להרכיב צוות מיומן ואמין שיוכל לתרגם או לתעתק מנורווגית/איסלנדית בלי שזה נעשה בתרגום משוודית, דנית, גרמנית או אנגלית. נילס אנדרסן - שיחה - צאו להתחסן - הבריאות לפני הכל! 18:11, 20 באפריל 2021 (IDT)
נילס אנדרסן, תן לי זמן מה, בקרוב אני אצא לסיור מקיף בכל ארצות נורדלנד, ובאחד המקומות גם אהיה עם הקהילות היהודיות, אני בטוח שאוכל למצוא נורווגי שדובר עברית ברמה מספקת... !God dag Ølafur lilíjours - שיחה 18:19, 20 באפריל 2021 (IDT)
Norden = נּוֹדֶן; Nordland = נּוֹ(דְ)לֶן. כך או כך, לא "נורדלנד" :) אם תמצא נורווגי כזה, תעדכן אותי. God eftermiddag נילס אנדרסן - שיחה - צאו להתחסן - הבריאות לפני הכל! 18:30, 20 באפריל 2021 (IDT)

אזהרה[עריכת קוד מקור]

האם אתה מתכוון להסיר את האזהרה שנתת לי בשגגה או שאתה לא מסוגל להודות בטעויות? 109.81.190.53 15:23, 22 באפריל 2021 (IDT)

109.81.190.53, אני מבין את הערה שלך, ויכול להיות שהאזהרה שלי הייתה מיותרת, עמך הסליחה, אבל עליך להבין כמה דברים: 1. כל יום אנו עומדים בפני כמות בלתי נדלית של משחיתים, לעיתים אנו עושים טעויות ולא מבחינים בין עריכה ידידות כמו שלך, לבין עריכה של משחית שבא רק להרוס, שנית, מחיקת מידע כזו גדולה מערך על ידי תורם (גולש) לא מקובלת ללא נימוק בדף השיחה של הערך, לעיתים הנימוק בתקציר העריכה אינו מספק וזה מוביל לסעיף 1... שוב, סליחה כמובן ואמחק את האזהרה שלי Ølafur lilíjours - שיחה 15:47, 22 באפריל 2021 (IDT)

שאלה בשוודית[עריכת קוד מקור]

היי, אשמח להתייעץ אתך ואני מקווה שתוכל לסייע לי. אם נסחפתי קצת אז זה גם בסדרFace-smile.svg
איך היית ניגש ל-Jerusalemsfararna? מצד אחד, הייתי חושב שהכוונה היא ל-fare, כי en fare בריבוי ייצור את farar, ואז אני מגיע ל fararna בריבוי מיודע. הבעיה היחידה היא שאין מילה כזאת "fare". פשוט אין. בדקתי באתר של האקדמיה השוודית ללשון, זה לא שאני לא מכיר, היא פשוט לא קיימת...
עכשיו השאלה היא האם לסמוך על האינסטינגט של "נו, זו בטח עוד מילה עתיקה שהכתיב שלה השתנה" (זה קיים המון בספרים של לגרלף) ואז אני פשוט משנה באלגנטיות את fare ל-fara (מתעלם מזה שאז בעצם אמור היה להתקבל faror בהנחה שהיא לא יוצאת דופן ובוודאות לא אמורה להיות farar) וכך לקבל תרגום הגיוני, אבל קצת "בכוח", או להסתמך דווקא על farare (דהיינו sbst) שזה די גאוני לדעתי, אבל זה מאוד לא אינטואיטיבי. מה דעתך? נילס אנדרסן - שיחה - צאו להתחסן - הבריאות לפני הכל! 14:17, 28 באפריל 2021 (IDT)

טוב עדכון, נפתרה התעלומה. fare היא מדנית (מה שנקרא bokmål), לא שוודית. בכל מקרה, זה היה מעניין Face-smile.svg נילס אנדרסן - שיחה - צאו להתחסן - הבריאות לפני הכל! 14:45, 28 באפריל 2021 (IDT)
היי נילס, היית מחכה עוד כמה שעות והייתי שואל אותך אם יש אולי קשר לדנית, כיוון שהדנית שלי סבירה, ספק אם הייתי קולע בניחושים הראשונים, אבל בסופו של דבר הייתי מגיע למה שהייתי מתרגם "עמוד ראשי", אם לקחת את Jerusalems fararna, "עמודה של ירושלים", תן דעתך ויפה השאלה, אל דאגה לא הלכת רחוק בכלל! Ølafur lilíjours - שיחה 17:02, 28 באפריל 2021 (IDT)
תוכל אולי אפילו להראות את ההקשר? Ølafur lilíjours - שיחה 17:06, 28 באפריל 2021 (IDT)
ההקשר הוא הספר של לגרלף (כאן, שהתחלתי לעבוד עליו במשתמש:אנדרסן/ירושלים (רומן) עד שצץ העניין המעצבן הזה עם הדנית הארורה הזאתהסמקה). זה סיפור שלמדתי בתיכון שלי אבל איכשהו מסתבר שכל השנים היה לי בראש תרגום מוטעה. הוא לא "לא נכון", הוא פשוט סובייקטיבי להחריד. לא הבנתי מאיפה הגיעה ה"עמודה" ולמה היא מתקשרת? נילס אנדרסן - שיחה - צאו להתחסן - הבריאות לפני הכל! 17:58, 28 באפריל 2021 (IDT)
זה הסיפור אם בא לך לקרוא אותו אי פעם :) בסך הכל אני זוכר שהוא היה בסדר. נילס אנדרסן - שיחה - צאו להתחסן - הבריאות לפני הכל! 18:04, 28 באפריל 2021 (IDT)
הנה דוגמה לקושי בקריאה של ספר מ-1901: "Hästarna voro smått yra av morgonluften". משפט תמים להחריד, אבל... מה זה voro? למה הוא מופיע שם? אז מסתבר (שוב, מימי התיכון העליזים) ש-voro זה כתיב ישן ל-var לריבוי של en ord. האמת שאפשר לנחש את זה במקרה הזה (אחרת חסר פועל), אבל זה... מעצבן קצת... ולמה זה smått yra? למה בכלל זה smått? לא häst ולא morgonluft אמורים למשוך t-. נילס אנדרסן - שיחה - צאו להתחסן - הבריאות לפני הכל! 18:21, 28 באפריל 2021 (IDT)

היי נילס, אני חייב להודות, זה משעשע קצת, שלמרות שאני דובר שוודית די טוב, הדברים הללו הם עדיין קצת מעל לרמתי, אתה יודע, ניתן לתאר זאת כך: אני בקיא היטב בשפת הרחוב השוודית של 2021, אבל לעולם לא אגיע לרמה כמוך", אני לא נמצא בסביבה דוברת שוודית, חלק גדול מהידע שלי הוא מ- Doulingo, הפלא והפלא, ניתן ללמוד שפות באמצעות Doulingo, אבל אני לא באמת מבין שוודית ספרותית שקשה אפילו לתלמיד תיכון (בזמנו)... אבל, נסה אותי על איסלנדית, שם אני תותח! Ølafur lilíjours - שיחה 18:45, 28 באפריל 2021 (IDT)

באמת? שמעתי על Doulingo, אבל אף פעם לא חשבתי ללמוד עם זה שפה. אני אנסה. וזהו בגלל זה תהיתי אם לא נסחפתי עם זה קצת... אני מניח שאם תנסה לקרוא ספר שהוא לא "ספרות" או "שפה גבוהה", כן תצליח להשתלב בו בקלות יחסית. באופן אישי הייתי חושב שספר בסגנון של "הארי פוטר" יכול להיות בשפה ברמה נחמדה, אם אתה אוהב את הסדרה. הוא לא ילדותי, אבל הוא כן פשוט. בכללי זה יכול להיות נחמד לנסות לקרוא ספר ילדים שאתה כבר יודע פחות או יותר מה קורה בו, בכדי לצבור ביטחון בקריאה. מה דעתך? נילס אנדרסן - שיחה - צאו להתחסן - הבריאות לפני הכל! 19:08, 28 באפריל 2021 (IDT)
היי נילס, הארי פוטר הרבה יותר ברמה! רק תן לי להשיג עותק. God dag! Ølafur lilíjours - שיחה 19:18, 28 באפריל 2021 (IDT)
skicka mig ett e-mail. נילס אנדרסן - שיחה - צאו להתחסן - הבריאות לפני הכל! 19:32, 28 באפריל 2021 (IDT)
היי נילס, ?hur jag gör det איך אני עושה זאת? Ølafur lilíjours - שיחה 19:39, 28 באפריל 2021 (IDT)
klicka här. נילס אנדרסן - שיחה - צאו להתחסן - הבריאות לפני הכל! 19:42, 28 באפריל 2021 (IDT)
היי נילס, jag gjorde Ølafur lilíjours - שיחה 20:10, 28 באפריל 2021 (IDT)
njut av נילס אנדרסן - שיחה - צאו להתחסן - הבריאות לפני הכל! 20:46, 28 באפריל 2021 (IDT)

כוכב תרגום![עריכת קוד מקור]

Special Barnstar Hires.png כוכב המתרגמים
אתה יודע ומתרגם הרבה ערכים בהרבה שפות. כל הכבוד. ותודה שהצעת לי ללמוד טוקי פונה😀 ויקיפדיה הכי מעניין וכיף - שיחה 19:12, 29 באפריל 2021 (IDT)
שלום לך, ויקי, תודה רבה על המחווה האדיבה מאין כמוה, משמח אותי מאוד! Ølafur lilíjours - שיחה 19:35, 29 באפריל 2021 (IDT)

בבקשהויקיפדיה הכי מעניין וכיף - שיחה 19:53, 29 באפריל 2021 (IDT)

בדוק עריכות אוטומטית[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום Lilijuros,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ובנוסף, כעת יש ביכולתך לערוך דפים ברמת "הגנה מוגברת", לבדוק כמה עורכים עוקבים אחרי כל דף (דרך "מידע על הדף" בתפריט הימני, או בעזרת סקריפט מספר 33 בויקיפדיה:סקריפטים), ולראות את תוכן הדף מיוחד:דפים שאינם במעקב.

בברכה, קובץ על ידשיחה • 21:44, 6 במאי 2021 (IDT)

קובץ על יד, תודה רבה על ההתראה. Ølafur lilíjours - שיחה 22:29, 6 במאי 2021 (IDT)

העברה של דף שיחה[עריכת קוד מקור]

שלום לך.

העברת כאן את דף השיחה בלי להעביר את הערך. אני מבין _למה_ עשית את זה – את הערך עצמו לא ניתן היה להעביר משום שכותרת היעד הייתה תפוסה ונדרשה הרשאת מחיקה כדי למחוק אותה. אופן הפעולה הזה שגוי – יש לבצע העברה של דף שיחה רק יחד עם העברת דף התוכן. במקרה הזה נכון היה להמתין למפעיל שיעביר את הערך יחד עם דף השיחה. דגש - שיחה 19:19, 11 במאי 2021 (IDT)

היי דגש, ניסיתי, ואז הייתה התראה שלא ניתן כיוון שכבר יש דף אחר תחת השם הזה (לא ככה, אבל בנוסח דומה?). חשבתי שכיוון שהייתה התראה, הפעולה תתבטל מעצמה אבל כנראה שלא. זה עדיין רלוונטי עכשיו? Ølafur lilíjours - שיחה 20:07, 11 במאי 2021 (IDT)
זה העביר את דף השיחה אפילו שהעברת הערך נמנעה? מעניין. זה לא רלבנטי כרגע כי סידרתי את הדפים. דגש - שיחה 18:02, 12 במאי 2021 (IDT)
👍 Ølafur lilíjours - שיחה 18:03, 12 במאי 2021 (IDT)

אסון הרכבל של סטרזה-מוטרונה[עריכת קוד מקור]

הי נטע,

כתבת בערך הנ"ל ש"במהלך הדרדרות התא נהרגו מיד 13 בני אדם, בהם 5 תיירים מישראל ועוד כמה מגרמניה.". המקור שצירפת כלל לא מזכיר את גרמניה כך שלא ברור מאיפה הבאת את המידע (השגוי) הזה. מעבר לכך הניסוח "ועוד כמה מגרמניה" אינו מוצלח ומרמז על חשיבות פחותה. אני רואה שאתה משתמש חדש ותורם אז רק רציתי להבהיר שזו הערה לשם שיפור. בברכה, Keren - WMIL - שיחה 12:09, 25 במאי 2021 (IDT)

היי, Keren - WMIL, כבר לא כל כך חדש, אבל עדיין לומד. אם נבע מהמשפט שהחסרתי מחשיבות התיירים בגרמנים, אז הרי שזו לא הייתה כוונתי כלל (אם כי יכול להיות שהייתי צריך למצוא ניסוח יותר טוב), אינני מטיל ספק בחשיבותם של אף חיי בני-אדם, כולנו בעלי אותה רמת חשיבות בדיוק. מה שכן, לא שמתי הפניה למקור שיגבה זאת, כי אותו מקור ממנו לקחתי את המידע כבר הוזכר בהערת שוליים, וניסיתי למצוא דרך לאחד את הערות אך אני לא יודע איך...
אבל עדיין, זה לא גורע בשום פנים ואופן מחשיבותם מבחינתי. Ølafur lilíjours - שיחה 14:56, 25 במאי 2021 (IDT)
רק רגע, בזמנו, העתקתי את הערך מהאנגלית, אז לא היו תיירים גרמנים?, כלומר האנגלית טעתה? Ølafur lilíjours - שיחה 15:06, 25 במאי 2021 (IDT)
כן, באנגלית היה כתוב During the accident, 13 people were killed, including some tourists from Germany אבל לא הובא מקור לכך. מומלץ לא להעתיק מידע מוויקיפדיה בשפה אחרת אם אין לו סימוכין. Keren - WMIL - שיחה 16:28, 25 במאי 2021 (IDT)
👍 Ølafur lilíjours - שיחה 16:33, 25 במאי 2021 (IDT)

jizhuanti (紀傳體)[עריכת קוד מקור]

שלום וברכה,

האם מוכר לך תרגום לעברית של מושג זה? במידה ולא, האם יש באפשרותך להציע תעתיק? עלי - שיחה 10:35, 8 ביוני 2021 (IDT)

עלי, זה אומר "ביוגרפיה" פיניין: Jìzhuàntǐ, תעתוק לעברית: "ג'ינדז'ואנטי". שלום וברכה גם לך. Ølafur lilíjours - שיחה 11:35, 8 ביוני 2021 (IDT)
רב תודות. נרתעתי להשתמש במונח "ביוגרפיה" בשל משמעות המושג בהקשר של היצירה רשומות ההיסטוריון. ממה שהצלחתי להבין, מדובר בסוגה ייחודית שבה סדרת ביוגרפיות מתארת רצף היסטורי. עלי - שיחה 11:44, 8 ביוני 2021 (IDT)
עלי, הבנתי, לפי דעתי, הדרך הכי טובה לתאר את זה היא "ביוגרפיה היסטורית", או "תיעוד ביוגרפי". Ølafur lilíjours - שיחה 11:49, 8 ביוני 2021 (IDT)

הסיפור ההוא שדיברנו עליו אי אז[עריכת קוד מקור]

הספקת להתחיל לקרוא? נילס אנדרסן - שיחה - צאו להתחסן - הבריאות לפני הכל! 00:39, 16 ביוני 2021 (IDT)

נילס

faktiskt .. jag glömde att berätta, men jag avslutade det קריצה Ølafur lilíjours - שיחה 07:58, 16 ביוני 2021 (IDT)

כל הכבוד! Face-smile.svg נילס אנדרסן - שיחה - צאו להתחסן - הבריאות לפני הכל! 21:26, 19 ביוני 2021 (IDT)
נילס, ?Kanske har du nummer två Ølafur lilíjours - שיחה 21:28, 19 ביוני 2021 (IDT)
nej, tyvärr inte Face-sad.svg נילס אנדרסן - שיחה - צאו להתחסן - הבריאות לפני הכל! 23:56, 19 ביוני 2021 (IDT)

מדליית זהב עבורך![עריכת קוד מקור]

Wiki gold medal.png שלום Ølafur lilíjours! היה כיף לדבר איתך היום במפגש. הייתה זו ההזדמנות הראשונה לדבר עם מישהו טוקי פונה! קריצה אשלח לך עוד כמה דקות מייל באשר לנושאים ששוחנו עליהם Face-smile.svg כובש המלפפוניםשיחה 15:27, 9 ביולי 2021 (IDT)
!Pona tawa sina, mi sitelen e gmail tawa sina.

אם אתה מעוניין, אלו הסרטונים הטובים של Jan Misali (כאן)
Mi tawa ‏ Ølafur lilíjours - שיחה 17:21, 9 ביולי 2021 (IDT)

הצטערתי שלא הספקתי להשתתף בשיחה שלכם בטוקי פונה. אבל אני חושש שהחלדתי מעט, אז אולי הייתי מתקשה להבין. כובש המלפפונים, אצטרך קצת לחזור על החומר קריצה אלדדשיחה 18:36, 9 ביולי 2021 (IDT)
אף פעם לא מאוחר! מוזמן גם כן להסתכל בסרטונים. Ølafur lilíjours - שיחה 19:06, 9 ביולי 2021 (IDT)
בכיף. מקווה רק שיהיה לי זמן :) לא, יהיה בסדר, אציץ בהם, בקרוב. אלדדשיחה 19:08, 9 ביולי 2021 (IDT)
pona mute! tenpo kama la mi lukin e sitelen pi jan Misali e lipu sina Face-smile.svg כובש המלפפוניםשיחה 22:00, 9 ביולי 2021 (IDT)
Face-smile.svg אלדדשיחה 00:44, 10 ביולי 2021 (IDT)

היה נעים לפגוש אותך[עריכת קוד מקור]

היי נטע,
שמחתי מאוד לפגוש אותך היום. ממתין שייענו לבקשתך להחלפת שם המשתמש קריצה אלדדשיחה 18:32, 9 ביולי 2021 (IDT)

Näturich Eldad !Fröh war ich dir zu treffen auch, und keine Sorgen, bald wird meinen Benutzers namme erseztz werdenקריצה. Gute Abend


Ølafur lilíjours - שיחה 19:04, 9 ביולי 2021 (IDT)

Like Thumbup.svg אלדדשיחה 19:05, 9 ביולי 2021 (IDT)

תעמולה באיראן[עריכת קוד מקור]

אהלן נטע,
ברכות על הערך החדש!
הערך נפתח במשפט הבא:
לרוב, מקור התעמולה באיראן נובע מכספי ממשלת איראן ומגורמים...

לא בטוח שזה המשפט האידאלי לפתוח ערך על תעמולה באיראן. בכל אופן, אתה מדבר על "מקור" התעמולה, ולא ברור למה כוונתך. האם התכוונת למקור המימון של התעמולה? אז כדאי להוסיף את המילה "מימון". אבל, שוב, לא כדאי לפתוח ערך בנושא הזה במקורות המימון של התעמולה. זאת ועוד, אם מדברים על מימון, כדאי לשנות את הפועל. לא "נובע", אלא "מגיע" (המימון מגיע מ...).

מלבד זאת, נהניתי לקרוא. מדי פעם אשתדל לערוך מעט, בפסקאות שונות. אלדדשיחה 13:30, 11 ביולי 2021 (IDT)

צודק אלדד, אשנה. ותודה כרגיל. Ølafur lilíjours - שיחה 13:43, 11 ביולי 2021 (IDT)
בכיף. וכמובן, אם במקרה אני עורך משהו בערך, ונראה לך שעדיף ניסוח אחר, תרגיש חופשי לתקן. אלדדשיחה 14:17, 11 ביולי 2021 (IDT)

ברכות![עריכת קוד מקור]

ברכות! ברכות! Face-smile.svg
סוף סוף הבחור קיבל שם משתמש סביר... :) אלדדשיחה 16:23, 13 ביולי 2021 (IDT)

חן חן! ;) Lilijuros - שיחה 16:24, 13 ביולי 2021 (IDT)
מצטרף לברכות! עכשיו ורק אצטרך להבין איך לקרוא ולבטא את השם... אורז בסמטי ~ שיחה ~ 👨‍🎨 17:13, 13 ביולי 2021 (IDT)
אז כך: לִילִי-יוּרוֹס - לִילִייוּרוֹס, משמעות השם היא "ליליור הגדול" או אם נהיה ויקינגיים במיוחד "סטורה ליליור". Lilijuros - שיחה 17:21, 13 ביולי 2021 (IDT)
התכוונתי גם אני לכתוב שההגייה היא לילי-יורוס :) איפה האלמנט "הגדול" כאן? ב-os בסוף השם? אלדדשיחה 17:23, 13 ביולי 2021 (IDT)
אכן אלדד, אף הסברתי כאן,

המילה "liljurós" באה מהמילה "lelijœrt" שמקורה בנורדית עתיקה שמשמעותה היא עילוי את עליונות וכך באה לביטוי "רם" או "נעלה" ← "מעליך בציווי" ← אדון, אבל הסיומת האיסלנדית "ós", בדרך כלל באה בתור שם משפחה קצת כמו סיומת ה"sonð", "son"

Lilijuros - שיחה 17:29, 13 ביולי 2021 (IDT)

תודה רבה, השכלתי. אלדדשיחה 17:32, 13 ביולי 2021 (IDT)

העין של סאורון[עריכת קוד מקור]

היי נטע,
כדאי לערוך מעט את פרק ההיסטוריה: כתבת שם רצף של משפטים, שמופרדים בפסיקים זה מזה, במקום בנקודות, ואז הקורא כל הזמן ממתין שהמשפט ייגמר, לראות את הנקודה Face-smile.svg. מציע שתערוך מעט. אלדדשיחה 01:54, 16 ביולי 2021 (IDT)

כמובן! ואלדד, אמרת אי-שם שאתה אינך טולקינאי לבושתך (בשיחה על הדונאדין?), לפי דעתי, אני חושב שהגיע הזמן לשנות את זה קריצה Lilijuros - שיחה 01:57, 16 ביולי 2021 (IDT)
תשמע, אני עוקב אחרי הערכים שאתה מעלה, ואני רואה כמה הרבה עולם יש שם, וכל כך הרבה יצורים, עם שמות מוזרים - שאני לא מכיר בכלל, ואני לא בטוח שאצליח לזכור את הדמויות Face-smile.svg אלדדשיחה 01:59, 16 ביולי 2021 (IDT)
אייק... זה מה שכולם אומרים... אין ספק שזהו עולם עצום בגודלו, אולי אפילו העולם הבדיוני הכי מפורט אי-פעם, אבל עדיין, אל תן לזה לעצור אותך, אם לא העולם, אז תמיד ישנם הסרטים החביבים. Face-smile.svg
אגב, שני דברים:
 • הערך הזה הוא הערך ה-100 שכתבתי, אז אני רוצה לשים איזו מדליה נחמדה בתיבות משתמש, העניין הוא שראיתי את זה אצל איזשהו משתמש - ואני פשוט לא מוצא או לא זוכר אותו, אולי אתה מכיר דפי משתמש שמכילים עיטור כזה?
 • אשלח לך עוד מעט אימייל בנוגע לנושא אחר. Lilijuros - שיחה 02:07, 16 ביולי 2021 (IDT)
בסדר :) לילה טוב! אלדדשיחה 02:09, 16 ביולי 2021 (IDT)

בקשה/הצעה[עריכת קוד מקור]

היי נטע. אשמח אם תוכל לתרגם את הערך הנ"ל (אנ'). הוא גם יחסית קצר. תודה מראש, אורז בסמטי ~ שיחה ~ 👨‍🎨 11:13, 16 ביולי 2021 (IDT)

תהנה! (כאן) ערב טוב. Lilijuros - שיחה 20:57, 16 ביולי 2021 (IDT)
ראיתי זאת, תודה ☺ אורז בסמטי ~ שיחה ~ 👨‍🎨 20:58, 16 ביולי 2021 (IDT)

חסימת משתמש[עריכת קוד מקור]

ראיתי שערכת לאחרונה ואני לא יודעת איך לדווח על בקשת חסימה אבל המשתמש האנונימי 79.181.127.74 עורך לאחרונה ערכים ופשוט מוחק את כל הביוגרפיה או ההיסטוריה שמופיעה בהם , אז אם תוכל לדווח עליו או לחסום אותו אני אודה לך רותי ישראליי - שיחה 22:45, 21 ביולי 2021 (IDT)

אוקי, לא משנה, זה כבר נפתר, מקווה שלא הטרחתי רותי ישראליי - שיחה 22:50, 21 ביולי 2021 (IDT)
יופי רותי ישראליי,, מה שרציתי להגיד אבל כבר הקדמת אותו הוא ש:
ראשית, תודה רבה שאת מדווחת על מקרים כאלו, עם זאת אין צורך לפנות למשתמשים בדף השיחה שלהם, אלא אפשר ישר ללכת לכאן, שם אנשים שמומחים בדברים כאלו מטפלים בכך במהירות וביעילות. ושוב, כל הכבוד שדיווחת. Lilijuros - שיחה 22:53, 21 ביולי 2021 (IDT)

אוקי, טוב שאתה אומר לי רותי ישראליי - שיחה 22:58, 21 ביולי 2021 (IDT)

קטגוריה:שר הטבעות[עריכת קוד מקור]

שלום. כל ערכי הדמויות שהכנסת לקטגוריה כבר נמצאים בתת-הקטגוריה המדוייקת יותר: קטגוריה:שר הטבעות: דמויות, ולכן זה קטלוג כפול מיותר. Dovno - שיחה 22:38, 26 ביולי 2021 (IDT)

הבנתי... זו תהיה עבודה להחזיר הכל. אבל טוב שאתה אומר. GlaðírsheijmmárniLiljurós ‏ 22:40, 26 ביולי 2021 (IDT)
טיפלתי. תודה, Dovno - שיחה 22:50, 26 ביולי 2021 (IDT)
מצטער על הטרחה. GlaðírsheijmmárniLiljurós ‏ 22:51, 26 ביולי 2021 (IDT)