שיחת משתמש:ארנב

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

קבלת פנים[עריכת קוד מקור]

זה כבר פאתטי. דוד שי כתב בדף השיחה של משתמש: יוסף המספר שאני רשאי להרשם לויקיפדיה תחת שם אחר. עכשיו אני מגלה שהוא חסם את כתובת ה-IP שלי. חבל מאוד שויקיפדיה העיברית מנוהלת ע"י אדם כזה. ארנב - שיחה 10:17, 8 ביוני 2009 (IDT)
האם יש עוד מישהו בויקיפדיה העיברית שחושב שהיא לא שייכת באופן בלעדי לדוד שי? אם כן, אנא, אימרו לו שהוא הגזים בענייני. ארנב - שיחה 10:21, 8 ביוני 2009 (IDT)
החשבון הזה אינו חסום ואתה יכול לערוך ממנו. היכן הבעייה?yanshoofשיחהבואו לאמץ ערכים יתומיםמחזק ידי Ori באבלו על טובטוב הגמד 10:22, 8 ביוני 2009 (IDT)
הי, תודה על התשובה המהירה. מספר החסימה שלי הוא #71847. זה עוזר במשהו? ארנב - שיחה 10:24, 8 ביוני 2009 (IDT)
לא הבנת אותי. החשבון ההוא נחסם בגלל שם המשתמש. מה מונע ממך לערוך מהחשבון הזה?yanshoofשיחהבואו לאמץ ערכים יתומיםמחזק ידי Ori באבלו על טובטוב הגמד 10:27, 8 ביוני 2009 (IDT)
כנראה שיש חסימה אוטומטית על כתובת ה-IP שלו שצריך לבטל. אלוןשיחה 10:28, 8 ביוני 2009 (IDT)
אכן, אני חושב שהוא חסם גם את המשתמש וגם את כתובת ה-IP שלי. חוץ משחרור, אשמח גם לקבל הסבר לחסימה. ארנב - שיחה 10:30, 8 ביוני 2009 (IDT)
למרות שאת זה כנראה אצטרך לקבל ממנו, ולא ממכם... תודה רבה, בכל אופן - ארנב - שיחה 10:31, 8 ביוני 2009 (IDT)
נהוג כי לא נעשה שימוש בשמות משתמש מסויימים. השם הנוכחי אינו בעייתי כלל (ראה את שם המשתמש שלי). לגבי הip אני אחזיר תשובה בקרוב.yanshoofשיחהבואו לאמץ ערכים יתומיםמחזק ידי Ori באבלו על טובטוב הגמד 10:45, 8 ביוני 2009 (IDT)
תנסה שוב. סקרלטשיחה 10:49, 8 ביוני 2009 (IDT)
הידד, זה הצליח. תודה רבה לכם, חברים. ארנב - שיחה 10:55, 8 ביוני 2009 (IDT)
חבר, קיצצתי את הקשקוש מדף המשתמש שלך. מה שכתבת על ויקיפדיה חמור הרבה יותר מחסימה בגלל שם משתמש בעייתי. סקרלטשיחה 10:56, 8 ביוני 2009 (IDT)
זאת דעתי. אני יודע שהיא חמורה, אבל נראה לי שמותר לי להביע אותה. בכל מקרה, דוד שי הוא לא ויקיפדיה, ומותר לי למחות בדף המשתמש שלי על מעשה שעשה ולא ייעשה. ארנב - שיחה 10:57, 8 ביוני 2009 (IDT)
תגיד, נראה לך שאתה תכתוב כל מה שבא לך ואילו האיכפתים ישבו מהצד וימחאו לך כפיים? אתה טועה. אם ברצונך לתרום למיזם אתה מוזמן, אם יש לך רק ביקורת פתח בלוג. סקרלטשיחה 10:59, 8 ביוני 2009 (IDT)
גם אני אכפתי וגם אני אתרום. וגם אעביר ביקורת - זה לא סותר. ארנב - שיחה 11:00, 8 ביוני 2009 (IDT)
באמת שלא ברור לי למה את מתעקשת לערוך לי את דף המשתמש. ארנב - שיחה 11:00, 8 ביוני 2009 (IDT)
אין בעיה להעביר ביקורת, כשהיא לא נכונה וזה כי אולי אתה לא מכיר את הנהלים ואולי אתה סתם רצית לנסות... את הסיבה האמיתית אתה יודע. אני מתעקשת כי הדברים לא נכונים ואתה סתם מכפיש משתמש שפעל ע"פ הנהלים. תמשיך להתעקש אפעיל הגנה על דף המשתמש. בכל אופן, תרומה מהנה. סקרלטשיחה 11:02, 8 ביוני 2009 (IDT)
סקרלט, אין לי מושג על מה את מדברת, ובאמת שאין לך סיבה להתעקש. את ה"דיון" על חסימת שם המשתמש הקודם שלי אפשר לקרוא בדף השיחה של משתמש: יוסף המספר. תתרשמי בעצמך. תרומה מהנה גם לך, וחבל לי מאוד שזאת קבלת הפנים שויקיפדיה העיברית נותנת למשתמשים חדשים. זה מוציא את החשק. ארנב - שיחה 11:06, 8 ביוני 2009 (IDT)
די לריב. המעשה שדוד עשה הוא מקובל, ויש לו תקדימים רבים. ראהכאן שנחסם לצמיתות. עזוב את זה, ובוא נכתוב ערכים. די לטחון מים.yanshoofשיחהבואו לאמץ ערכים יתומיםמחזק ידי Ori באבלו על טובטוב הגמד 11:08, 8 ביוני 2009 (IDT)
אני מסכים שאין טעם לטחון מים ארנב - שיחה 11:13, 8 ביוני 2009 (IDT)

דף שיחה זה מתחיל בהתקפה אישית עלי ("חבל מאוד שויקיפדיה העיברית מנוהלת ע"י אדם כזה" ועוד), שאין לה כל בסיס. כפי שהובהר בהמשך הדף, מדובר בעניין טכני, שאין לי כל נגיעה בו. חרף זאת, לא ראיתי התנצלות כלשהי של ארנב. גרוע מכך, בשמו הקודם הוא כתב כי ויקיפדיה העברית היא "אינציקלופדיה מגוחכת שמתאימה לרמת גן טרום-חובה". נדמה לי שגם על זה ראוי שיתנצל. דוד שי - שיחה 11:20, 8 ביוני 2009 (IDT)

דוד יקר, כפי שאתה יכול להיווכח בעצמך, לפני כשעה הוספתי לדף השיחה של הערך אליהו בית צורי את דעתי תחת השם "ארנב". כדקה אח"כ נחסמה כתובת ה-IP שלי ע"י מאן דהו ולא הייתי יכול לערוך לא את דף השיחה הזה ולא כל דף שיחה אחר (פרט לזה שלי). האם מדובר בצירוף מקרים, או שמא ראית שפתחתי לעצמי שם משתמש אחר ואצת רצת לחסום גם אותו? אכן, דף שיחה זה נפתח בביקורת אישית עליך, שאני וגם אנשים אחרים זכאים להעביר. אכן, בדף המשתמש הקודם שלי מופיעה ביקורת ארסית על ויקיפדיה, שגם אותה אני רשאי להעביר. לא נראה לי שאני חייב בהתנצלות לא על זה ולא על זה. אם אינך מוכן להתמודד עם זה, אתה מוזמן לחזור לשיטותיך המקובלות ולחסום אותי שוב. כך לפחות ידע העולם שויקיפדיה העיברית היא פרוייקט אישי שלך שאתה מנהל אותו כראות עיניך. האם יכול להיות ש*אתה* זה שצריך להתנצל על כך שחסמת אותי בלי אפילו להתייחס לנימוקי? האם יכול להיות ש*אתה* צריך להתנצל על כך שחילוקי הדעות שהיו לך איתי סביב הערכים אליהו חכים, אליהו בית צורי והלורד מוין הביאו אותך לחסום אותי? לא יכול להיות. ארנב - שיחה 11:27, 8 ביוני 2009 (IDT)
בכל מקרה, אני מציע שכולנו נחזור לכתוב ולערוך ערכים במקום לריב כאן. ויקיפדיה לא שייכת לאף אחד באופן בלעדי ואם אתה (ואני) לא רוצים להתנצל, מבחינתי זה בסדר. ארנב - שיחה 11:29, 8 ביוני 2009 (IDT)

כתבתי לפני התנגשות עריכה:

ארנב יקר, הצדק אינו עמך. חשבונך לא נחסם וכתובתך שוחררה מהר מאוד. על ההתקפה האישית ראוי שתתנצל, כי לא כך אנו נוהגים. דוד פעל כשורה שחסם את החשבון הראשון ומחשבון זה איש לא הגביל את צעדיך.yanshoofשיחהבואו לאמץ ערכים יתומיםמחזק ידי Ori באבלו על טובטוב הגמד 11:31, 8 ביוני 2009 (IDT)
ינשוף, כחבר נאמן לממלכת החי, אני נאלץ לחלוק עליך. כתובתי אכן שוחררה מהר מאוד, אבל היא שוחררה בידך. אני עומד מאחורי מה שכתבתי על דוד. מבחינתי העניין גמור, ואינני מוצא כל סיבה להתנצל. באתי כדי לכתוב ערכים, לא כדי לריב, וזה בדיוק מה שאני עומד לעשות. ארנב - שיחה 11:33, 8 ביוני 2009 (IDT)
מצטערת, אבל העניין מבחינתי לא גמור. הדברים שכתבת על דוד שי ועל המיזם לא נעימים כלל ואין לי עניין שתמשיך לתרום למיזם שאינך מכבד את מי שתורם (יותר ממך וממני ביחד) רבות מזמנו. כדי שכולנו נוכל להמשיך בהרגשה טובה תחזור מדבריך ותתנצל בפני דוד שי. סקרלטשיחה 11:44, 8 ביוני 2009 (IDT)
סקרלט, איני חייב לכבד איש, ובמקרה דנן אני חושב שדוד שי נהג שלא כשורה והוא אינו ראוי להתנצלות. לפי דעתי הוא עצמו צריך להתנצל בפני, אבל אני לא מתכוון לעמוד על כך, כי לא נראה לי שיש בזה טעם. צר לי שאין לך עניין בכך שאתרום למיזם. אני מקווה שאחרים מעוניינים בכך יותר, כי יש לי מה לתרום. אני מניח שאם הדבר הוא בנפשך תפעלי לחסום אותי לצמיתות. יהיה לי מאוד חבל אם זה מה שייקרה, לא רק בגלל שאני לא אוכל לתרום לויקי, אלא גם בגלל שזה יראה כמה פנים לא מחמיאות של ויקי העיברית. ארנב - שיחה 11:48, 8 ביוני 2009 (IDT)
מסכים עם סקרלט. אין מניעה שתעביר ביקורת, אך התקפה אישית על בסיס חוסר ידע (אני מניח כי לא ידעת שנהוג לחסום שמות כאלו) אינה מקובלת. אני מאמין כי ראוי שתתנצל (המיזם יתמודד עם הכינוי המעליב) בפני דוד.yanshoofשיחהבואו לאמץ ערכים יתומיםמחזק ידי Ori באבלו על טובטוב הגמד 11:51, 8 ביוני 2009 (IDT)
ועוד משהו: אין רצון לחסום אותך, כי אם היה כזה כבר היית חסום. מנסים לשמור על מזג נעים בין העורכים.yanshoofשיחהבואו לאמץ ערכים יתומיםמחזק ידי Ori באבלו על טובטוב הגמד 11:51, 8 ביוני 2009 (IDT)
אוקיי, שמעתי והבנתי. התנצלתי בחיי התנצלויות רבות, ודווקא הפעם אני משוכנע לגמרי שאינני צריך להתנצל. תודה על דעתכם, בכל מקרה (ואני כותב את זה בכל הכנות). ארנב - שיחה 11:53, 8 ביוני 2009 (IDT)
שלושה ויקיפדים ותיקים הסבירו לך שאתה טועה ואתה מצדך ממשיך לנסות אותנו. אתה לא משתמש חדש ולא באת לתרום. באת לנסות אותנו כשנרשמת בשם משתמש בעייתי. כבר על היום הראשון נכנסת למלחמת עריכה. כולי תקווה שלא תתרום כאן אות. דוד שי זוכה להערצה גם אם אתה חושב ההפך. לפי מה שנראה תרומתך לא תהיה רבה ולא להרבה זמן. סקרלטשיחה 12:02, 8 ביוני 2009 (IDT)

למי ניתנה הנבואה?[עריכת קוד מקור]

אין צורך בבקשות התנצלות. בואו נחליק ונעבור הלאה. עד עתה מה שעשה הארנב בשמותיו השונים (פרט לסכסוכים עם דוד וסקרלט וריבים על שם המשתמש) הוא השכלתנו בכך שאליהו בית חכים ואליהו בית צורי רצחו את הלורד מוין ולא התנקשו בו, ושערביי ארץ ישראל במלחמת העצמאות הם בעצם פלסטינים. אם תוואי זה של תרומות יימשך, אני מתנבא (תוך לקיחת הסיכון האמור בכותרת) כי המדובר בתקופה קצרה אך סוערת, שבה ייכנס הארנב למלחמות עריכה עם משתמשים בערכים פוליטיים, יעליב וייעלב, ישחזר וישוחזר, עד שיימצא המפעיל עם הפתיל הקצר שיחסום אותו לתקופה ארוכה. ארנב - ראה זאת אך כהמלצה באשר לדרך הנכונה בה יש לפעול כאן (או בקצרה - אם אתה יודע משהו, תכתוב משהו. אל תטיף. אל תנסה בעריכותיך הראשונות להגיע לערכים רגישים פוליטית ולשנות בהם את המינוחים. גם אם אתה צודק, זה לא ייקח אותך לאף מקום. בוויקיפדיה אל תהיה צודק. תהיה חכם.) אלמוג 11:57, 8 ביוני 2009 (IDT)

הפואטיקה של ויקיפדיה הביאה לכך שאותו אדם שהטיף לי על העלבויות והעלבות פרש בזעם. נו שויין. ארנב - שיחה 00:30, 10 בינואר 2012 (IST)

תודה לכולם על קבלת הפנים החמה[עריכת קוד מקור]

ממני, ארנב - שיחה 13:21, 8 ביוני 2009 (IDT)

ברוך הבא[עריכת קוד מקור]

العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, ארנב, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
עמיחי 14:28, 8 ביוני 2009 (IDT)

ארגז חול פרטי[עריכת קוד מקור]

הסתדרת בסוף? ‏עמיחי 21:12, 13 ביוני 2009 (IDT)

כן, כן... מישהו אחר כבר עזר לי, תודה! ארנב - שיחה 22:22, 13 ביוני 2009 (IDT)

אל נא תפרוש מעריכת ערכים בעייתיים[עריכת קוד מקור]

גם אני מנסה לעזור לישראלים שכאן לראות מעט קדימה מקצה אפם, ואני יודע שזה קשה, אבל עם אורך רוח, מעט עקשנות ויכולת להציג את הדברים בצורה בהירה ומובנת אפשר לשפר ערכים. הצהרות פרישה לא מקדמות שום דבר. יוסאריאןשיחה 10:24, 15 ביוני 2009 (IDT)

היי, תודה רבה, יוסאריאן. האמת היא שנראה לי שבמעמדי הנוכחי ובחוסר הניסיון הויקיפדי שלי, כדאי שלעת עתה אאמץ את המלצתו של אלמוג (למעלה) ואערוך/אכתוב ערכים פחות שנויים במחלוקת. מובן מאליו שאשתתף בויכוחים כוללים יותר שמשתתפים בהם ויקפדים רבים. בכל אופן, חן-חן על התמיכה. אני מאוד אוהב את שם המשתמש שלך :) ארנב - שיחה 20:20, 16 ביוני 2009 (IDT)