שיחת משתמש:ויקידע

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, ויקידע, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
ערן - שיחה 21:40, 12 ביולי 2014 (IDT)

אני ויקידע[עריכת קוד מקור]

שלום, אני "ויקידע". אני רוצה לומר שאני רק בן 14, אני מעוניין לדעת אם יש הגבלת גיל לויקיפדים. אם כן כדי לכם לכלול מידע זה בדף ההרשמה, אם לא אני מעוד שמח להיות חלק מויקיפדיה העברית.

אין הגבלת גיל ויש בוויקיפדיה גם משתמשים צעירים. כדאי להתחיל מויקיפדיה:צעד אחר צעד כדי להבין איך לערוך. כמו כן בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג לחתום באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: כפתור חתימה. בהצלחה, ערן - שיחה 21:40, 12 ביולי 2014 (IDT)

שלום רב,[עריכת קוד מקור]

לצערי הרב מחקתי את הערך שכתבת המועצה (ארגון חשאי), מכיוון שהנושא שלו לא אנציקלופדי - המידע לגביו צריך להיות בערך הראשי על השמינייה, זה לא דבר שמצדיק לצערי ערך אנציקלופדי. במידה ואתה מעוניין במידע המחוק כדי לשלב אותו בערך הראשי, אני יכול לשחזר לך אותו לדף טיוטה, אם תרצה. בברכה, אליסף · שיחה 01:56, 15 ביולי 2014 (IDT)

ביטול עריכה[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף קריפטון. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, ‏nevuer‏ • שיחה 22:49, 30 באוקטובר 2014 (IST)

ערפד למחצה[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום ויקידע,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "ערפד למחצה" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:ויקידע/‏ערפד למחצה". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! יואב נכטיילרשיחה 20:09, 26 באוקטובר 2015 (IST)

ערך[עריכת קוד מקור]

מישהו יכול לעזור לי? כר הרה זמן אני מחפש ערך על דת מסוימת שאני לא זוכר את שמה. כל מה שזכור לי זה שהדת מאמינה באל אחד וברוחות האבות הקדמונים. ושהאל יכול לתגמל אך לא להעניש ואילו רוחות הקדמונים יכולות גם להעניש. משהו על אש המשפחה, וזהו. --ויקידע - שיחה 00:57, 27 באוקטובר 2015 (IST)