שיחת משתמש:ורד פליטמן

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, ורד פליטמן, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.
הדף שיצרת יפה מאוד, אך כל פסקה צריכה יותר משורה אחת, והדף צריך יותר קישורים חיצוניים. אני יכול לסייע אם תרצה. בברכה, דודג' - סליחה, אני רק שאלההצטרפו למיזם המקורי! 14:40, 31 בינואר 2013 (IST)

ניר אלון כדורסל[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך ניר אלון כדורסל שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים.

בברכה, אהרן - שיחה 18:42, 13 בפברואר 2013 (IST)

הערך קיים בשם ניר אלון. אהרן - שיחה 18:42, 13 בפברואר 2013 (IST)

קובץ:Nir alon.jpg[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg

שלום לך, העלית תמונה לוויקיפדיה העברית או לוויקישיתוף שעל פי הצהרתך בפרטי הרישיון, זכויות היוצרים של התמונה שייכות לאדם אחר. במקרה כזה יש לשלוח את אישורו של בעל הזכויות המתיר להעלות את התמונה ברישיון מתאים לוויקיפדיה, על פי הנוסח המופיע בדף ויקיפדיה:OTRS תחת הכותרת "הצהרת הסכמה לכל הבקשות", לכתובת: permissions-he@wikimedia.org, שכן ללא אישורו התמונה תימחק.
לסיוע נוסף, ניתן לפנות כאן ולהמשיך את השיחה, בדף שיחתי או בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים.

תודה, חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 19:01, 13 בפברואר 2013 (IST)

שלום ורד, איני מתמצאת בכדורסלנים ובכדורסל, מכיוון שאינך מנוסה בויקיפדיה, אני ממליצה לעלות את הערך קודם כל בדף טיוטה בקישור הבא:משתמש:ורד פליטמן/ניר אלון (כדורסלן). כאמור יש כבר ערך על מישהו אחר בשם ניר אלון. שימי לב שכל ערך מתחיל בפסקת פתיחה המספרת בתמציתיות מיהו האדם עליו כותבים. תסתכלי לדוגמה על הערך טל ברודי. לאחר שהערך יהיה מוכן, אפשר יהיה להעבירו למרחב הערכים (בהנחה שתרומתו של אלון לעולם הכדורסל היא כזאת שיהיה זכאי לערך בויקיפדיה). אל תשכחי לטפל ברישיון של התמונה, אחרת היא תימחק.
אם יש לך שאלות, שאלי אותן כאן, לא בהתכתבות פרטית. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 19:23, 13 בפברואר 2013 (IST)

ניר אלון[עריכת קוד מקור]

שלום ורד, שיחזרתי את הערך שיצרת והעברתי אותו למשתמש:ורד פליטמן/ניר אלון (כדורסלן) שם תוכלי להמשיך לעבוד עליו כדי שיתאים לוויקיפדיה. הערך כעת לא כתוב בהתאם לסטנדרטים של ויקיפדיה, ראי תחילה איך נראים ערכים על כדורסלנים אחרים וערכי את הדף בהתאם. לאחר מכן ניתן יהיה להעביר את הערך למרחב הערכים. ♠ גיל כ. (שיחה) ♠ מיפוי ויקיפדיה ♠ 21:17, 25 באפריל 2013 (IDT)