שיחת משתמש:כרסומת

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, כרסומת, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
אלדדשיחה 22:43, 17 באוקטובר 2015 (IDT)

פול לווק[עריכת קוד מקור]

תודה על התיקון שלך. תיקנתי את הערך והעברתי אותו לכתיב הנכון, בהתאם. אלדדשיחה 22:43, 17 באוקטובר 2015 (IDT)

תודה לך! האמת שניגשתי ישר לשנות בעצמי, ועד כמה שהצלחתי להבין גם אתה עשית את זה באותו זמן... אני אבוד לגמרי כאן לפי שעה ולא זוכר אפילו איך עושים הזחה =). כרסומת - שיחה 22:52, 17 באוקטובר 2015 (IDT)
אל תדאג. לאט לאט :) את הכול תלמד, אני מניח – די מהר. לא, לא עשינו את זה באותו הזמן. עקבתי אחרי העריכה שלך, והיא נראתה לי נכונה (וידאתי את זה גם באתר אחר, למעשה, בשני אתרים אחרים רק כדי להיות בטוח במאת האחוזים), ואז השלמתי את התיקונים הנדרשים וגם העברתי את הערך כולו לשם הנכון. יישר כוח. אלדדשיחה 22:59, 17 באוקטובר 2015 (IDT)
נ"ב: ליצירת הזחה - נקודתיים בתחילת השורה (או פעמיים נקודתיים, או כמה שנדרש). Face-smile.svg אלדדשיחה 23:00, 17 באוקטובר 2015 (IDT)

זוטות[עריכת קוד מקור]

היי,
יש לנו לפעמים בוויקיפדיה חריגים מן הכתיב התקני של האקדמיה. בעניין הקמץ הקטן, למשל. אנחנו נוהגים לכתוב "תוכנית" במקום "תכנית", "יוזמה" במקום "יזמה", ועוד שינויים כגון אלה. אלדדשיחה 09:12, 7 בנובמבר 2015 (IST)

כרגיל, תודה רבה. אילו הייתי רציני יותר הייתי עושה קצת עבודת הכנה וקורא יותר לפני שליחת אצבעותיי החלקלקות לערכים של כותבים תמימים, אבל בהכירי את עצמי חששתי שזה ישתק אותי לגמרי. אולי אלה רגשות אשמה אחרי שהושבתי שני מתנדבים להדריך אותי בכתיבת ערכים בוויקימילון במשך שעתיים, בלי להירשם בסוף לתחרות. כרסומת - שיחה 23:36, 9 בנובמבר 2015 (IST)

נשמח להכירך מעט יותר[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום כרסומת,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:כרסומת". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, Ldorfmanשיחה 14:32, 9 באוקטובר 2019 (IDT)