שיחת משתמש:נווד

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

לגבי הדף "משתמש:נווד/הכוזרי"[עריכת קוד מקור]

שלום לך,
שמתי לב לכך שאתה עורך ערך קיים ("ספר הכוזרי") בדף טיוטה שלך. אני מניח שכוונתך היא להעלות את הדף שהינך יוצר כתחליף לערך הקיים. שים לב לכך שזוהי פעולה שמנוגדת לרוח ויקיפדיה העברית ולא תתקבל. כל ערך נכתב בידי כותבים רבים ודריסת עבודתם לטובת גרסה שנראית מתאימה יותר בעיניך פירושה אי-כיבוד עבודתם של האחרים. לפיכך, עצתי לך היא לשפר את הערך עצמו - לעזוב את דך הטיוטה. היה ומדובר בשינויים נרחבים, רצוי לעשותם בהדרגה: לבצע שינוי, להמתין כיומיים כדי לראות אם התקבל בהבנה על-ידי קהילת הכותבים והעורכים, ורק אז להמשיך.
אשמח לענות על כל שאלה. בברכת הצלחה, Ldorfmanשיחה 01:17, 14 בפברואר 2017 (IST)

תודה על ההערה. כמובן, אין לי כוונה לדרוס עבודתם של אחרים, אלא שמצאתי בערך הרבה כפילויות, ניסוחים הדורשים שיפור, מיעוט הרחבה בנושאים הנוגעים ללב הספר וכו'. חשבתי שעבודה מסוימת נדרשת לשפר אותו (בנוסף לתבנית בראש הערך).מה סדר הגודל של שינוי נרחב? מי וכמה אמורים "לגבות" אותי בכל שינוי לפני המשך עריכה? עוד מגשש את דרכי בקהילה... נווד - שיחה 01:48, 14 בפברואר 2017 (IST)
בצע את השיפורים/תוספות/שינויים בערך עצמו. הוסף פסקה, תקן דברים, בצע מספר עריכות ואז המתן. כמות ה"משובים" שתקבל תלוייה בכמות הצופים בערך. אם יחלפו מספר ימים מהעריכה האחרונה שלך, תוכל להמשיך בתהליך. ההנחה היא שהיה ואחד העורכים שלנו, או כותב אחר, ישים לב למשהו חריג בעבודתך, הוא ידאג להביא את הדברים לתשומת ליבך בדף השיחה של הערך או אף בדף השיחה שלך.
אם תרצה, אשמח להמשיך להנחות אותך בימים הבאים. לעת עתה, Nuvola apps kmoon.png לילה טוב! Ldorfmanשיחה 02:07, 14 בפברואר 2017 (IST)

הטילדה הרביעית גיליון 30[עריכת קוד מקור]

שלום רב, לאחר שלוש שנות הפסקה, יצא גיליון חדש של הטילדה הרביעית. אתם מוזמנים לעיין בגליון החדש בויקיפדיה:הטילדה הרביעית. MediaWiki message delivery - שיחה 10:58, 25 בדצמבר 2017 (IST)