שיחת משתמש:נחלה לישראל

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, נחלה לישראל, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Assayas שיחה 21:23, 14 ביולי 2013 (IDT)

רבי ישראל זאב הלוי (איש הורוויץ)[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום נחלה לישראל,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "רבי ישראל זאב הלוי (איש הורוויץ)" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:נחלה לישראל/‏רבי ישראל זאב הלוי (איש הורוויץ)". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה!Assayas שיחה 21:23, 14 ביולי 2013 (IDT)

לא ציינת את שם הערך המורחב. מידע נוסף ניתן למצוא כאן.== ‏רבי ישראל זאב הלוי (איש הורוויץ) ==

כפי שנכתב לעיל, הערך לא בשל למרחב הערכים. תטפל בו במשתמש:נחלה לישראל/‏רבי ישראל זאב הלוי (איש הורוויץ) ולאחר מכן תעביר אותו למרחב הערכים. תפסיק להעלות את הערך ללא סידור התחביר הויקיפדי. -יונה בנדלאק - שיחה 10:19, 15 ביולי 2013 (IDT)

שלום לכל העורכים המומחי

הזינו ציטוט כאן

ם של ויקיפדיה,

אני ערכתי בשבילך את הערך וכעת הוא ראוי בעיקרון להיכתב בויקיפדיה. אך לפני כן: כתבת שיש לך הרבה חומר עליו, אז איפה החומר?? בוא תכתוב אותו ונראה מה ניתן להוסיף. דבר שני, האם יש לך תמונה שלו? זה מאוד יעזור. דבר שלישי, מה זה בדיוק "איש הורוויץ"? זה פשוט לא היה לי מובן בתור קורא. ודבר אחרון - האם הוא השתייך לחסידות כלשהי? (על פי הערך זה נראה שכן בגלל שר' משה טייטלבוים, סיגט-סאטמר, תמך בו). תודה, מתן י - שיחה 21:43, 15 ביולי 2013 (IDT)

תודה לך מר מתן י. אגב יש טעות כי שמו הוא ישראל זאב ולא יצחק זאב כמו שכתבת. פה יש לינק שם יש ממנו ספר שיצא לאור בשנת תרצ"ז ויצא לאור עוד פעם בשנת תשע"א בתוספות תולדות שלו http://www.hebrewbooks.org/6190
אולי נכון להוסיף זאת בהערך, וגם ספר זה http://www.hebrewbooks.org/34141
עיקר התולדות שכתבתי הוא מהספר נחלה לישראל שיצא לאור בשנת תשע"א שם בסוף יש התולדות ממנו שהוא הכי נכון ראה שם יש לי תמונה מהמציבה הישן, המציבה החדשה יש שם הרבה טעותים ולא כדי להכניסו לפנים בהערך, אנחנו בטיפול לשפץ את זאת. אבל איני יודע היאך להוסיף תמונה להערך בתודה רב -משתמש:נחלה לישראל/רבי ישראל זאב הלוי (איש הורוויץ)- --נחלה לישראל - שיחה 00:31, 16 ביולי 2013 (IDT)

טוב, אני הוספתי את הקישורים לHEBREWBOOKS, וגם סידרתי את הדברים שהוספת. בקשר לתמונות - זה חשוב מאוד להוסיף תמונות וזה מעלה ברמה אחת יותר את הערך. לכן, אתה צריך להיכנס לדף הבא - מיוחד:העלאת קובץ לשרת, שם תעלה את הקבצים לויקיפדיה. המידע עליו והתצלומים הם שלך, נכון? אז לא אמורה להיות בעיה גם בנושא של זכויות יוצרים. לאחר שתעלה את התמונות תודיע לי, ואני אסדר אותם בערך. רק שוב, מה זה בדיוק איש הורוויץ? תודה, מתן י - שיחה 09:37, 16 ביולי 2013 (IDT)
כמו כן, שים לב שהערך הועבר לישראל זאב הלוי הורביץ. כעת הערך שלך הוא ערך לכל דבר. מתן י - שיחה 17:05, 16 ביולי 2013 (IDT)

תודה רבה לך מאוד מר מתן י, השליח הנכון בעת הנכון, בקשר לתמונה כמו שכתבתי כבר מקודם שאיני בקי בכללי וויקיפדיה וזה גורם לי בעיות עם העלאת התמונה אולי כדאי שאמסור לך הכל דרך אימיעל אם זה לא פוגע בתקנות האתר בתודה רב. אני רוצה להוסיף עוד קצת לתולדות חייו מקוה שזה בסדר. --נחלה לישראל - שיחה 16:03, 17 ביולי 2013 (IDT)
הוספתי היום כמה דברים ועוד חזון למועד. בנוגע לאיש הורביץ כנראה שאז לא היה כל כך רגיל שמות משפחה ורבים שהייתחסו ללויים ובפרט ממשפחת השל"ה נקראו איש הורביץ ראה את הקישורים לHEBREWBOOKS בספר נחלה לישראל שי"ל בשנת תרצ"ז כתב בשער איש הוורויטץ.--נחלה לישראל - שיחה 16:54, 17 ביולי 2013 (IDT)
אם אפשר להוסיף בקישורים חיצונים ראה בתולדות בסוף הספר נחלה לישראל (ח"ב) על מועדי השנה (מהדורה תשע"א)אגב לא ראיתי את את הקישורים לHEBREWBOOKS --נחלה לישראל - שיחה 16:58, 17 ביולי 2013 (IDT)
לכבוד מתן י הוספתי את התמונה כמו שאמרת--נחלה לישראל - שיחה 17:51, 17 ביולי 2013 (IDT) סליחה כן ראיתי את הקישור לHEBREWBOOKS תודה --נחלה לישראל - שיחה 17:59, 17 ביולי 2013 (IDT)

בכיף! שמחתי לעזור. וגם הוספתי את התמונה בערך. בקשר למצבה - הוא קבור בבית העלמין הישן של טבריה, נכון? מתן י - שיחה 19:14, 17 ביולי 2013 (IDT)


כן הוא קבר בבית העלמין הישן. אבל כמו שאמרתי שהתמונה הזאת הוא מהמציבה המקורי הישן, ובערך כעשרים שנה קבעו שם מציבה חדשה עם הרבה טעותים, ואני באמצע לתקנו ולשפצו כבראשונה. בתודה רב --נחלה לישראל - שיחה 19:33, 17 ביולי 2013 (IDT)