שיחת משתמש:תרומות כסופות

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, תרומות כסופות, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
אבגד - שיחה 23:06, 21 ביולי 2012 (IDT)

קשקושים של ליל קיץ חם[עריכת קוד מקור]

  • אני מקווה שבניגוד ליהונתן דחוח-הלוי, שכבר שבע שנים כותב אלינו מטורונטו (למה מה, כבר אין משרה פנויה בתל אביב או באריאל?), אתה עוד תשוב לכתוב אלינו מתחומי הקו הירוק.
  • תגיד, לא משגע אותך לשהות במדינה שכל רגע בה מזכיר את מיכאל ספרד?
  • ועוד משהו: וכי אין בספרד קתדרלות ודחפורים, שאתה מבזבז זמנך על "בצלם"? הכמעט קצרמר סגרדה פמיליה ממש משווע להרחבה אוהבת. דוד שי - שיחה 22:19, 27 ביולי 2012 (IDT)
בקרוב אני חוזר לארץ. נסעתי לספרד רק לצורך לימודים (זמנית, ולכן חיבור לרשת יש רק בערב) ולא לקבע. שנית, בספרד אין קתדרלות? ולמה אני "מבזבז" את זמני על בצלם (רוב הזמן "מבוזבז" על דברים אחרים, גם בוויקיפדיה)? כי בחו"ל רואים את השקרים שלהם ואז תוקפים יהודים. אין זה סוד שהאנטישמיות זינקה בעשור האחרון עקב "נשמות טובות" שעסוקות בלהפיץ שקרים שישראל מבצעת פשעי מלחמה וכל מיני זוועות אחרות המצוצות מהאצבע, בעוד הם מנסים להצניע את העובדה שהתגובות הצבאיות המדודות של ישראל הם נגד טרור רצחני, שלא מבחין בין דם לדם, וקוטל יהודים, ערבים, תיירים מחו"ל, סבים וסבות, ילדים, נשים ותינוקות ללא אבחנה (הדו"ח המפורט האחרון שפרסם בצלם על טרור פלסטיני כנגד ישראל הוא מסוף 2000, ומאז התפוצצו הרבה מחבלים ממערב לירדן, ומחקר שיטתי על תופעה זו - הכוללת גם ילדים מתאבדים - כמו שבצלם חוקר הפרת זכויות פלסטינים? לא היה ולא נברא[1]). כאשר בצלם טוען שצה"ל הרג יותר אזרחים מאשר מחבלים בשנים 2000-2009, בעוד שהיחס הוא הוא יותר בסביבות שרק שליש מההרוגים הם אזרחים, הוא חוטא לאמת, ומתדלק מדורות שנאה ואלימות, שמתפרצים נגד יהודים וישראלים בארץ ובעולם (ויקיפדיה האנגלית היא אחת מזירות המאבק, ובזכות יהונתן דחוח-הלוי היא לא מופקרת לחסדי הנתונים המסולפים של בצלם). בצלם צריך להחליט מהו - ארגון זכויות אדם או זרוע התעמולה של הפלסטינים. כותב עכשיו מספרד - שיחה 22:47, 27 ביולי 2012 (IDT)

תנועת הסולידריות הבינלאומיות[עריכת קוד מקור]

אני רוצה להסביר למה מחקתי את המשפטים הבאים- "כנגד תנועת הסולידריות הבינלאומית נטען שהיא ארגון שמאל רדיקלי פרובוקטיבי, אנטי-ציוני החותר להשמדת ישראל ותומך בזכות השיבה.‏[25]

תנועת הסולידריות הבינלאומית ספגה ביקורת בישראל ובעולם עקב האופי של פעילותה ועמדתה של ISM כנגד ישראל ובעד המאבק הפלסטיני, תוך סירוב לגנות את פעילות הטרור הפלסטינית כנגד ישראל." אם תשים לב, בפתיח של הערך נכתב שהתנועה היא ארגון שמאל רדיקאלי, ככה שאני לא מבין למה יש לחזור על המידע הזה שוב. זאת עובדה ברורה ולא טענה ביקורתית כנגד הארגון. בנוגע לעניין זכות השיבה, מכיוון שהמקור של המשפט שמחקתי היה דו"ח המלמ שנמחק מהאינטרנט, אני מעדיף להשתמש במקור של הארגון ללוחמה בטרור. לפיכך העברתי את המשפט לראשית פסקת הביקורת לשם הבהרתו. בנוגע למשפט השני, הוא לא נכון. הרי התנועה כן מגנה על הטרור הפלסטינאי, לפחות על הנייר. בכלל, במקום לדבר במשפט עלומים(ספגה ביקורת? על ידי מי...) עדיף פשוט לתמצת את הביקורת החשובה בפסקה. כל טענה שהועלתה נגדם מצאה מקום בפסקת הביקורת...Mr. Kate - שיחה 19:14, 14 באוגוסט 2012 (IDT)

שלום[עריכת קוד מקור]

היי, יכול לעזור לשפר את המאמר הזה, תודה לך; עכברוש ענק טנריף.--81.35.202.133 14:11, 27 ביוני 2013 (IDT)

מבצע צוק איתן[עריכת קוד מקור]

ויקיפדיה היא לא המקום להביע את הדעות האישיות שלך. ראה זאת כאזהרה. יואב נכטיילרשיחה 23:22, 26 ביולי 2014 (IDT)

האזהרה לא במקום כי שורה אחרי כתוב שבמסגרת ההפגנות נגד המבצע הותקפו באלימות בתי כנסת (זה היה כתוב לפני שערכתי את הערך). האם תקיפת בית כנסת באלימות על ידי המון היא לא אנטישמיות ומהומה אלימה? תרומות כסופות - שיחה 16:30, 30 ביולי 2014 (IDT)