שיחת משתמש:Dacohen

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Dacohen, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 12:29, 4 ביוני 2012 (IDT)

שלום דוד[עריכת קוד מקור]

זה ג'ק מהקורס, אם אתה צריך עזרה נוספת, זה שם המשתמש שלי. Jakednb - שיחה 13:41, 21 במאי 2012 (IDT)

סלאוקוס הרביעי[עריכת קוד מקור]

הי דוד, עברתי על ארגז החול שלך והוא נראה טוב. הוספתי את התבנית בעבודה אקדמית שתהיה מוכנה בעת שתעביר את הערך למרחב בערכים. כשתעשה זאת תוריד את התבנית ארגז חול פרטי. אתה משתמש במונח רומי במקום רומא, יש ערכים שונים העוסקים ברומא. ומומלץ לעשות קישורים לערכים הרלוונטיים, למשל במקרה של סלוואקוס הרביעי לערך הרפובליקה הרומית. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 18:50, 23 באוגוסט 2012 (IDT)

דוד, בזמנו כדי לשמור לך את הערך על סלאוקוס הרביעי העליתי אותו עם משפט של שורה אחת. ראה סלאוקוס הרביעי. כשתרצה להעביר את הערך שלך למרחב הערכים כתוב לי ואני אמחק את מה שכתבתי ותוכל לעשות העברה ישירות. להסבר ראה ויקיפדיה:העברה.
הערה נוספת: בערך יצרת קישורים רבים לאותו ערך בויקיפדיה כמו מוקדון ועוד, אין צורך בכך, מספיק קישור במופע הראשון, במיוחד בערך קצר. שים גם לב לא לקשר לדפי פירושונים כמו דמטריוס. הקישור הזה לא מוביל לדמטריוס הראשון. יש אנשים רבים ששמם דמטריוס לכן נוצר דף פירושונים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 14:15, 25 באוגוסט 2012 (IDT)
הי דוד, האם אינך מעוניין להעביר את הטיוטה למרחב הערכים? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 09:47, 9 בספטמבר 2012 (IDT)
הי דוד, אני רואה שתה ממשיך לעבוד במרץ על הערך. שים לב שבויקיפדיה כותבים תמיד בלשון עבר. ראיתי משפט "סלאוקוס הרביעי ממשיך את מדיניות אביו", יש לנסח סלאוקוס הרביעי המשיך את מדיניות אביו. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 10:43, 11 בספטמבר 2012 (IDT)
שלום דוד, מה קורה עם הערך, האם אורי אמיתי אישר להעביר למרחב הערכים? אם סיימת חבל שהערך נמצא כאן. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 11:53, 9 באוקטובר 2012 (IST)
דוד, הבנתי מאורי שהוא מאשר להעביר את הערך למרחב הערכים. האם אתה רוצה לעשות זאת או שאני אעשה זאת? אם אתה רוצה לעשות זאת, אני צריכה למחוק לפני כן את הערך הקטן שפתחתי במרחב הערכים כדי שהערך יישמר עבורך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 17:33, 10 באוקטובר 2012 (IST)

מקורות לערך סלאוקוס הרביעי[עריכת קוד מקור]

שלום,

ציינת באחת השורות את המקור מJSTOR. ‏ JSTOR הוא לא כתב עת, אלא מאגר כתבי עת. באיזה כתב עת נמצא המאמר שאליו התכוונת? גילגמש שיחה גם אני משתתף במיזם העשור! 09:30, 12 באוקטובר 2012 (IST)

שאלות לערך סלאוקוס הרביעי[עריכת קוד מקור]

שלום דוד, בפרק האחרון כתבת: "כהונתו של הליודורוס על כס המלכות הייתה קצרה מאוד, את מקומו בכס המלכות ירש אחיו הגולה אנטיוכוס הרביעי, אשר בסיוע אומיניס השני קיבל את המלוכה תחת היורש החוקי דמטריוס הראשון בנו של סלאוקוס הרביעי.". אם ני מבינה נכון, אתה מציין שייתכן והליודורוס לאחר רצח את סלאוקוס ירש אותו. אם זה המצב יש לתקן את המשפט לאחר מכו. ל: את מקומו של סלאוקוס הרביעי ירש אחיו הגולה. כי מהמשפט אפשר להבין שאחיו של הליודורוס ירש.

בקשה נוספת: בפרק יש אזכור של כהנים שונים ודמויות שונות. חשוב שהיה קישור לערכים בקיימים בויקיפדיה. למשל כתבת חוניו כהן גדול, אני קישרתי לערך חוניו השלישי כי יש מספר כהנים בשם חוניו. הקישור מקל על ההבנה במי מדובר. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 10:39, 12 באוקטובר 2012 (IST)