שיחת משתמש:Ilan sendowski

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Ilan sendowski, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 20:50, 24 באוגוסט 2012 (IDT)

הערך כתבת[עריכת קוד מקור]

הערך שכתבת אינו מתאים למרחב הערכים העברתי אותו למשתמש:Ilan sendowski/מגילת אסתר באור חדש. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 20:50, 24 באוגוסט 2012 (IDT)

מגילת ההיפוכים[עריכת קוד מקור]

שלום לך, עלית תמונות רבות בשימוש הוגן למשתמש:Ilan sendowski/מגילת ההיפוכים. זה לא שימוש הוגן לעלות תמונות כל כך רבות של המגילה. נכון לרגע זה יש 8 תמונות ברישיון זה, כריכת הספר וצילומים נוספים שאי אפשר לדעת את מקורם רק שהתקבלו מ-אילן סנדובסקי. אם אילן סנדובסקי הוא בעל זכויות היוצרים על הציורים האלה, אז אפשר לקבל את אישורו לעלות את הקבצים ברישיון חופשי. במקרה זה יש לפעול על פי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS. אם הוא לא בעל זכויות יוצרים, בחר לך עד 3 ציורים ואת השאר יש למחוק. במקרה זה שים על ציורים שבחרת למחוק תבנית {{מחיקה}}. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 18:58, 27 בפברואר 2013 (IST)

עמלק[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף עמלק. הסיבה לכך היא: פרשנות לא מבוססת. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, קובי כרמל - שיחהויקיפדיה איכותית • 04:40, 4 באפריל 2013 (IDT)