שיחת משתמש:Itaipee

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Itaipee, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
יניב שיחה 22:11, 5 באוגוסט 2011 (IDT)

לויס מקמסטר בוז'ולד[עריכת קוד מקור]

ברוך בואך לוויקיפדיה! תודה רבה על הערך. האם תוכל/י להרחיבו קמעא? תודה רבה, שוב - ברוך בואך ולילה טוב, יניב שיחה 22:11, 5 באוגוסט 2011 (IDT)

אין בעיה. בהצלחה. כדאי שתשים בראש הערך {{בעבודה}} כדי לאותת למשתמשים שאתה בתהליכי כתיבה. יניב שיחה 22:24, 5 באוגוסט 2011 (IDT)

רסיסים של כבוד[עריכת קוד מקור]

שלום, העברתי את הערך הנ"ל לארגז חול שלך, מכיוון שאינו בשל למרחב הערכים. אשמח לסייע אם יש לך שאלות. בברכה, ‏עמיחישיחה 10:12, 10 באוגוסט 2011 (IDT)

עדכון בנוגע לערכים בעבודה[עריכת קוד מקור]

שלום Itaipee,
הצבת בעבר תבנית {{בעבודה}} על הערכים לויס מקמסטר בוז'ולד, וזמן מה לא ערכת אותם.
לנוחותך, ישנה רשימה שמתעדכנת באופן תדיר, שמרכזת את הערכים עליהם הצבת את התבנית ואותם לא ערכת כבר תקופה. ניתן למצוא רשימה זו כאן.
יש לשים לב: אם טעיתי, והתבנית הונחה על ידי אחר/ת, אשמח להודעה בדף שיחתי. ניתן לבטל את ההודעה בעתיד על ידי הוספת שם המשתמש בדף הזה.
בברכה, OfekBot - שיחה 19:42, 29 באוקטובר 2011 (IST)

לשקוע בספר טוב[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Itaipee,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "לשקוע בספר טוב" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Itaipee/‏לשקוע בספר טוב". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:24, 26 באפריל 2015 (IDT)