שיחת משתמש:Liortzipor

  מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
  Tournesol.png
  תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך טלילה טל (?) שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
  מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

  בברכה, שנילישיחה 14:24, 10 בספטמבר 2009 (IDT)[תגובה]

  לא אנציקלופדי ופרסומי. שנילישיחה 14:24, 10 בספטמבר 2009 (IDT)[תגובה]

  איתמר טל[עריכת קוד מקור]

  שלום. האם הערך מועתק או שהוא פרי יצירתך? yanshoofשיחהבואו לאמץ ערכים יתומים 16:44, 10 בספטמבר 2009 (IDT)[תגובה]


  שלום. הערך הוא פרי יצירתי ולא פרסומי. Liortzipor - שיחה 13:43, 11 בספטמבר 2009 (IDT)liortzipor[תגובה]

  יוכבד קאשי[עריכת קוד מקור]

  Urgent stamp hebrew no exclamation mark.png
  שלום Liortzipor,

  אחד מעורכי ויקיפדיה קרא את הערך יוכבד קאשי שערכת, ולא השתכנע בכך שיש לו חשיבות אנציקלופדית. על כן, נפתח דיון העוסק בחשיבותו של הערך.

  דיון החשיבות אורך שבוע ימים מרגע הנחת תבנית החשיבות על דף הערך. אם לא תובהר חשיבות, הערך יִמָּחֵק, ואם בסוף הדיון לא כל המשתתפים ישתכנעו בחשיבותו, עשויה להיפתח הצבעת מחיקה שתקבע האם להשאיר את הערך, או למחוק אותו.

  בכדי להבהיר את חשיבות הערך, ניתן לשפר את התוכן בערך כך שישקף טוב יותר את חשיבות הנושא שעליו נכתב, תוך שימוש במקורות איכותיים שתומכים בחשיבותו.

  בנוסף כדאי להציג את הטענות התומכות בחשיבות הערך בדיון החשיבות המתנהל בדף השיחה של הערך עצמו, על בסיס – ויקיפדיה:חשיבות אנציקלופדית ו-ויקיפדיה:עקרונות וקווים מנחים.

  לקבלת עזרה, כדאי לפנות לדלפק הייעוץ.

  Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 13:42, 4 באוגוסט 2015 (IDT)[תגובה]

  Liortzipor שלום, הערך הזה נמחק בשל הפרת זכויות יוצרים עקב העתקת החומר מאתר אחר. באפשרותך לכתוב את הערך מחדש, בלי להעתיק מילה במילה מאתרים אחרים. זה לא יימנע דיון חשיבות מחודש, אם כי להערכתי יש סיכוי לא קטן שיוחלט שהערך מספיק חשוב. אגסי - שיחה 11:56, 13 באוגוסט 2015 (IDT)[תגובה]