שיחת משתמש:Rashi

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

@[עריכת קוד מקור]

קבלת את המייל ממני? מיכאלי 18:04, 10 בספטמבר 2007 (IDT)

יהודה הימית[עריכת קוד מקור]

ראה את דיון האיחוד שמתנהל בדף השיחה.אינגסוק 04:51, 6 במאי 2008 (IDT)

הומואים דתיים[עריכת קוד מקור]

שלום, ותודה על עזרתך בניטור הדפים החדשים בוויקיפדיה.

נראה שהשתמשת בתבנית {{למחוק}} באופן לא נכון. ככלל, תבנית זו היא תבנית שירות שנועדה לסמן דפים לא נחוצים במרחב המשתמש (כגון ארגזי חול).

ערכי הבל חדשים שראויים למחיקה מהירה אין לסמן בתבנית {{למחוק}}, אלא יש לפנות לדף ויקיפדיה:בקשות ממפעילים ושם לבקש את מחיקת הדף תחת הפסקה "בקשות מחיקה".

מפעילי המערכת עוברים על כל הערכים החדשים ומוחקים את הדרוש. והיה ונתקלת בערך לא ראוי, עדיף לבקש את מחיקתו בדף הבקשות מהמפעילים. סימון הדף בתבנית מאט את תהליך המחיקה, משום שהוא מחייב את מפעילי המערכת לבדוק את הגרסאות הקודמות של הדף ולוודא שאכן מדובר בהבל (או בערך לא ראוי).

טיפ: באפשרותך לבקש מחיקה של דפים בקלות ובמהירות על ידי התקנת גאדג'ט: בדף העדפות => גאדג'טים, תחת הפסקה "ניטור", באפשרותך להפעיל את האפשרות "הוספת לשוניות "מחיקה", "הגנה", "חסימה" ו"הסתרת גרסה" ". כך יהיה באפשרותך לבקש מחיקה של דפים באמצעות לחיצה על כפתור המחיקה שבתפריט "עוד" המופיע בראש הדף.

שוב, תודה רבה על עזרתך בניטור ההשחתות בוויקיפדיה! אורי שיחה 03:12, 11 במאי 2008 (IDT)

תודה rashi - שיחה 03:15, 11 במאי 2008 (IDT)
בבקשה ותודה לך, אורי שיחה 03:27, 11 במאי 2008 (IDT)


סועאד מאסי - אנדי פלאסיו[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, סקרלטשיחה 07:12, 11 במאי 2008 (IDT)

חדר מיון[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, יוספוסשיחה 23:40, 15 במאי 2008 (IDT)

ש"ס וילנא[עריכת קוד מקור]

התוספת שלך לערך ממש לא ברורה. על איזה שינוי בלימוד אתה מדבר? אין הבדל מהותי בנוסח בין מהד' זו לקודמותיה, אז על מה אתה מתבסס? אם לדעתך יש הבדל מהותי אנא כתוב זאת בערך בצורה מאוד ברורה, תוך הבאת סימוכין רציניים. בהצלחה, ‏DGtal‏ 21:42, 1 ביוני 2008 (IDT)

Kad[עריכת קוד מקור]

שלום, יצרת הפניה לערך שלא קיים ולכן היא נמחקה. אם תוכל להסביר מה מה ניסית לעשות, אולי אוכל לעזור. דורית 23:54, 3 ביוני 2008 (IDT)

שיחזרתי. בפעם הבאה מוטב קודם ליצור את הערך, ורק אז את ההפניה. בברכה, דורית 23:56, 3 ביוני 2008 (IDT)

מנחם בגין[עריכת קוד מקור]

שלום לך,
ביטלתי את עריכתך מפני שהערך כבר מקוטלג בקטגוריה "רטוריקנים ונואמים ישראלים". תודה, יניב שיחה 12:26, 19 באוקטובר 2008 (IST)

תודה יניב, לא שמתי לב ‏Rashi‏ • שיחהשלח לי דואר • כ' בתשרי ה'תשס"ט 12:27, 19 באוקטובר 2008 (IST)

ימימה אביטל[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף ימימה אביטל. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה,‏odedee שיחה 20:24, 21 במאי 2009 (IDT)

הקשר המשפחתי הקרוב בין ימימה אביטל למילי אביטל, איננה רכילותי, כפי שציינת, ובעיני הוא דבר שראוי לאזכרו. דברים כאלו מצויינים בויקי, על ימין ועל שמאל. אפי ב. • התחברו לרגשותיכם • 10:47, 18 בינואר 2010 (IST)

הומוסקסואליות[עריכת קוד מקור]

אני אניח שאינך הומוסקסואל. מעניין אותי האם אתה סבור שבאמצעים פסיכולוגיים או כימיים כלשהם, יהיה אפשר להפוך אותך להומוסקסואל. אמיר. 03:55, 2 ביוני 2009 (IDT)

  • גם אני מניח שאיני הומוסקסואל.
  • היות ולא ערכתי מחקרים בנידון, דעתי איננה רלוונטית. מה שרלוונטי הוא דעתם של אנשי המקצוע (ויש יותר מאחת כזו). אני לא רואה סיבה להזכיר בויקיפדיה רק צד אחד במחלוקת.
  • היות ונטיה מינית איננה מצב בינארי אלא רצף, כנראה שתזוזה לכיוון זה או אחר היא אפשרית.
  • גם אם היתה קיימת אסכולה מדעית שטוענת שהנטיה המינית שלי היא טעות שניתנת לתיקון, אני לא חושב שדרך ההתמודדות שלי עם זה היתה להכחיש את עצם קיומה של האסכולה הזו.
  • אותי מעניין למה כל כך הרבה אנשים מרגישים צורך לקבוע שנטיה מינית היא מולדת. לדעתי, אין לשאלה זו כל שייכות לשאלת הסובלנות והזכויות של להט"ב.
  • כל מה שאני מציע זה להשאיר את התעמולה מחוץ לויקיפדיה ולכתוב את העובדות. ‏Rashi‏ • שיחהשלח לי דואר • י' בסיוון ה'תשס"ט 08:30, 2 ביוני 2009 (IDT)

תבנית "הארץ"[עריכת קוד מקור]

תודה על העריכות המועילות, כדי לקשר הערות שוליים כמקובל כאן (יש בכך יתרונות רבים), אנא ראה את עריכותיי בערך אביגדור ליברמן. יוסאריאןשיחהערביי הרצליה כבר לא כועסים 12:49, 4 במרץ 2010 (IST)

תודה רבה על התיקונים, טוב שיש מי שמתקן ‏Rashi‏ • שיחהשלח לי דואר • י"ח באדר ה'תש"ע 12:50, 4 במרץ 2010 (IST)

ראי (סגנון מוזיקלי)[עריכת קוד מקור]

אהלן. מכיוון שבעצם אין תוכן בערך, מחקתי אותו, אחרת הוא עלול להשאר במצב זה לדראון עולם. את ההודעה העברתי ללוח המודעות, שמתאים יותר להזמנת אחרים לכתוב ערך ספציפי מאשר המזנון. זהר דרוקמן - Talk to me Goose! ‏ 13:28, 23 במרץ 2010 (IST)

כן, אתה צודק. זה רק מדרבן אותי עוד יותר לחזור לערך בקרוב ולעשות את זה כמו שצריך. ‏Rashi‏ • שיחהשלח לי דואר • ח' בניסן ה'תש"ע 14:16, 23 במרץ 2010 (IST)

רביעיית כלי-מיתר[עריכת קוד מקור]

אהלן. מה הבעיה עם הערך בתבנית? זהר דרוקמן - Talk to me Goose! ‏ 09:25, 27 באפריל 2010 (IDT)

שהוא לא הראה לי חשוב מספיק כדי להגיע לשם. 199.203.68.10 13:08, 27 באפריל 2010 (IDT)
למה? מושג בסיסי במוזיקה. זהר דרוקמן - Talk to me Goose! ‏ 10:43, 28 באפריל 2010 (IDT)
בסיסי? יש רביעיית מיתרים, יש פסנתר ועוגב, יש כל מיני הרכבים, לא נושא שיש למישהו משהו יותר מדי מעניין להגיד עליו. גם הויקיפדיה האנגלית לא ממש עשירה בערך הזה. אני רואה ב"לטיפול דחוף" מקום לערכים שלפרסם את היעדרם יתן לקרוא שיודע משהו על הערך מנת מרץ מהסוג של: "ואו, עדיין אין ערך על ____? אני חייב לכתוב את זה מייד". הערך רביעית כלי מיתרים הוא איזה שהוא רשימה משמימה של יצירות. הייתי מעדיף לראות שם את נבלות (סדרת טלוויזיה) או משהו יותר מדרבן לכתיבה. בשבלי מושגים במוזיקה יש את ויקיפדיה:בקשת ערך. Rashi.
אתה תמיד יכול להוסיף את הערך לרשימה. אני חושב שמדובר בהרכב "ה"קלאסי וסביר שיהיה לנו הסבר עליו. איזשהו מושג יסוד במוזיקה קלאסית. זהר דרוקמן - Talk to me Goose! ‏ 22:52, 28 באפריל 2010 (IDT)

אמנם אתה קורא לזה "רשימה משמימה", אבל סביר להניח שמי שמחפש מידע על רבעיית כלי מיתר ירצה לראות כמה שיותר דוגמאות ליצירות רלוונטיות, ולדעת על ההיסטוריה המוזיקלית של ההרכב הזה. אני לא יודע מה תחומי העניין שלך, אבל אני בטוח שקורא שמתעניין במוזיקה קלאסית יגיד לעצמו "ואו, עדיין אין ערך על זה"?, והסכויים שהוא יגיד את זה על הקונסרבטוריון של פריז שנמצא כרגע בתבנית הם קטנים יותר. אנדר-ויקפורט"ל להט"ב חוגג שנה, וקורא לך לתרום ערך 23:54, 28 באפריל 2010 (IDT)

אם תרצו[עריכת קוד מקור]

למה אין הצבעה בדף"ויקיפדיה:ערכים במחלוקת/אם תרצו" על שחזור הערך אם תרצו. אנונימי.