שיחת משתמש:Ttul007

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Ttul007, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Poxsi - שיחה 18:21, 29 בספטמבר 2010 (IST)

מחיקת מידע[עריכת קוד מקור]

ראשית, ברוך הבא. הטעות כמובן לא גדולה. הערה טכנית - להבנתי לא מקובל למחוק מידע שכתבו אחרים. גם משפט שנכתב על ידך ואתה מתחרט עליו, אם כבר ישנה התייחסות אליו של אנשים אחרים, הרי זה יהיה מוזר אם תמחוק רק אותו, ולכן מקובל להשתמש במחיקה כזו. בכל מקרה, בדיון זה אין לי התנגדות למחיקת דברי. בהצלחה. דרך - שיחה 00:03, 4 באוקטובר 2010 (IST)

קיבלתי Ttul007 - שיחה 00:05, 4 באוקטובר 2010 (IST)

הקהילה הגאה[עריכת קוד מקור]

שלום! ראיתי את הערך "הקהילה הגאה", שכתבת.

רצוי לשים לב לכך שכעת הערך הזה "יתום", כלומר אין אף ערך אחר בוויקיפדיה שמקשר אליו.

  • אפשר לבדוק אילו ערכים מקושרים לערך, על ידי לחיצה על "דפים המקושרים לכאן" בתיבת הכלים מצד ימין בזמן הצפייה בערך, או על ידי לחיצה על הקישור הזה: מיוחד:דפים המקושרים לכאן/הקהילה הגאה.
  • אם ידוע לך על ערך "מאמֵץ" שממנו ניתן לקשר לערך שכתבת, כדאי לעדכן זאת שם.
  • כדי למצוא ערך מאמץ, אפשר לחפש את שם הערך בערכים אחרים על ידי כתיבת השם בתיבת החיפוש ולחיצה על הכפתור "חיפוש".

תודה רבה! ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 08:21, 5 באוקטובר 2010 (IST)

התחלתי במלאכה, אוסיף עוד כאשר אתקל בהזדמנות מתאימה (אני משער שזה לא יקח הרבה זמן) Ttul007 - שיחה 21:05, 5 באוקטובר 2010 (IST)

את[עריכת קוד מקור]

התמונה הזאת אתה יכול לההעלות לוויקישיתוף. היא לא פחות רלוונטית, בפוטנציה, מיתר התצלומים בcommons:Category:Gaza flotilla clash. אביעדוסשיחה ד' בחשוון ה'תשע"א, 23:42, 11 באוקטובר 2010 (IST)

לתשומת ליבך :)[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "משה סילמן". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, בכל מקרה, אם משהו לא ברור אשמח לסייע. ותודה על ההשתתפות. Itzuvit - שיחה ה-סדנה 10:40, 16 באוגוסט 2012 (IDT)

השמצות[עריכת קוד מקור]

אני מביא את דבריי מדף ההצבעה:
הטענה שהחשיבות ברורה לתומכי המחיקה היא האשמה בשיקולים זרים ובפגיעה בוויקיפדיה מטעמים פוליטיים אם אין לך הוכחה (ואין, כי זה לא נכון) עליך להפסיק עם זה מיד. זוהי פגיעה בשמם (או אולי עלי להגיד, בשמנו). אתה מתבקש להגיב. ‏ישרוןשיחה 21:31, 20 באוגוסט 2012 (IDT)

Contribution portal pilot on HeWp[עריכת קוד מקור]

Hi. My name is Haitham, and I am contacting you as I noticed that you showed interest in the Contribution portal idea which was discussed here. I was wondering whether you have the time and interest to run a similar pilot on HeWp? Please feel free to contact me and I will be ready to provide any information and technical support to enable running a similar program along with measuring its outcome. My email address is hshammaa at wikimedia.org. Thanks! --Haithams - שיחה 21:32, 6 בספטמבר 2012 (IDT)

שקרן ידוע[עריכת קוד מקור]

שלום Ttul007. תוכל בבקשה למחוק את המשפט: "למה צריך לסמוך על מילתו של שקרן ידוע בשביל להגיע לזה?" שכתבת בשיחה:גל השריפות בישראל (2016). אם אתה רוצה לכתוב את דעתך על פוליטיקאים עדיף לעשות את זה בויקיפדיה:כיכר העיר. המשפט שכתבת בדף השיחה עורר מהומה שלא לצורך ואף הביאה לחסימתו של ויקיפד. מכיוון שהוא גם ככה לא תורם דבר לדיון אשמח אם כאמור תוכל להסיר אותו. יורי - שיחה 07:11, 25 בינואר 2017 (IST)

מי נחסם? ואם מישהו נתפס בשקר יותר מפעם אחת האם הוא אינו תחת ההגדרה של ״שקרן ידוע״? או שאסור לקרוא לאף אחד ככה, גם אם נתפס בשקר? Ttul007 - שיחה 00:22, 27 בינואר 2017 (IST)