שיחת משתמש:Ulf Heinsohn

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Ulf Heinsohn, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
תודה על עריכתך בערך וילהלמה --Yoavd - שיחה 07:09, 10 בנובמבר 2008 (IST)

links to other wikis[עריכת קוד מקור]

Are rarely in use, only in extraordinary cases. Havelock 01:46, 22 באפריל 2010 (IDT)

בקשה[עריכת קוד מקור]

שלום רב. אנו מעריכים את תרומותיך. אין ספק שרבות מן התרומות הטכניות מועילות. אולם נראה כי אינך שולט בעברית ברמה מספקת, ולכן עריכות תוכן מורכבות יותר נגועות לעתים קרובות בשגיאות תחביר ודקדוק. אנא השתדל להימנע מכך. אם אינך דובר עברית, אנא אל תכניס תוכן חדש לערכים. תודה, חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 15:17, 2 בינואר 2011 (IST)

you did it again... please don't add content if you are not fluent in Hebrew. The sentence you added is ambiguous. again, we are grateful for the technical edits, but your substantive edits are problematic. חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 16:43, 2 בינואר 2011 (IST)

please do not use niqqud (Hebrew diacritical signs), especially in internal links. we generally avoid them, because their use impedes article search. thanks. חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 19:13, 2 בינואר 2011 (IST)

ורנהגן[עריכת קוד מקור]

שלום לך,

ההחלטה לדבוק באיות ורנהגן היא מודעת, ונועדה לאזן בין הדיוק בהגייה לבין הרצון לא להוליך שולל את הקורא שיחשוב כי מדובר בפ"א דגושה, מה גם שכתיב זה כבר השתרש בספרות העברית מזמן. בדעתי לשחזר את כל עריכותיך שמשנות לפרנהגן אלא אם כן נערוך דיון מסודר. האם ערכת דיון כזה? ‏Harel‏ • שיחה 22:39, 2 בינואר 2011 (IST)

תודה רבה לך על ההסכמה הנוחה בעניין ורנהגן, וכן על עבודת הקודש המעולה שאתה עושה בתיקון תעתיקים מגרמנית. כפי שתראה בדף המשתמש שלי, אני כבר הרבה זמן נאבק לחנך פה את כולם שRichard הוא ריכרד ולא ריצ'רד וכיוצא בזה, משימה סיזיפית שאיננה נגמרת. עלה והצלח ושא ברכה, ‏Harel‏ • שיחה 23:45, 2 בינואר 2011 (IST)

הסראי הגדול[עריכת קוד מקור]

שלום לך,
יש בעיה בהפניה שיצרת בערך לדף הפירושונים "סראיה". לכן ביטלתי את ההפניה. אלדדשיחה 18:45, 23 במרץ 2018 (IDT)