לדלג לתוכן

Worlds Collide (2020)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
Worlds Collide (2020)

הפוסטר הרשמי של האירוע בכיכובם של מגוון מתאבקי NXT
מידע
ארגון WWE
מותג (ים) NXT
NXT UK
תאריך 25 בינואר 2020
עיר יוסטון, טקסס
אולם טויוטה סנטר
שיר (י) הנושא "Fury" בביצוע Wage War
סדרת אירועי שלם וצפה של ה-WWE
:NXT UK TakeOver
Blackpool II
Worlds Collide
(2020)
רויאל ראמבל
סדרת אירועי התנגשות העולמות
2019 Worlds Collide
(2020)
2022

(2020) Worlds Collide היה אחד מאירועי השלם וצפה של ארגון ההיאבקות האמריקאי, ה-WWE, ששודר בערוץ של ה-WWE Network. האירוע כלל את שני המותגים (NXT ו-NXT UK) ונערך ב-25 בינואר 2020 באולם הטויוטה סנטר שביוסטון, טקסס. האירוע היה האירוע השני בסדרת אירועי התנגשות העולמות.

שישה קרבות התנהלו באירוע, כולל אחד שהתקיים במופע המקדים לאירוע. בקרב המרכזי, אימפריום (וולטר, פביאן אייכנר, מרסל ברטל ואלכסנדר וולף) ניצחו את The Undisputed Era (אדם קול, קייל אוריילי, בובי פיש ורודריק סטרונג) בקרב ארבעה נגד ארבעה.

הפקה[עריכת קוד מקור | עריכה]

רקע[עריכת קוד מקור | עריכה]

WWE Worlds Collide (בעברית: "התנגשות העולמות") הוא סדרה של אירועי שלם וצפה אשר התחילה ב-26 בינואר 2019, ובה ארגון ההיאבקות האמריקאי, ה-WWE ערכו טורניר בין המותגים 205 לייב, NXT ו-NXT UK. השם "התנגשות העולמות" אומץ לבסוף על ידי הארגון כסדרת תוכניות אשר שודרה בערוץ של ה-WWE Network באפריל 2019. במהלך סוף שבוע ההכרזות לקראת אירוע הרויאל ראמבל, ה-WWE חשפו שאירוע שני בסדרה ייערך ב-25 בינואר 2020.

עלילות[עריכת קוד מקור | עריכה]

האירוע כלל קרבות שנבעו מעלילות מתוסרטות שהתקיימו במהלך התוכניות של NXT ו-NXT UK.

ב-25 בדצמבר 2019, פורסם ששתי הקבוצות הבולטות מכל מותג תתחרינה אחת נגד השנייה, כך שקבוצת The Undisputed Era (אלוף ה-NXT אדם קול, אלופי הזוגות של NXT, קייל אוריילי ובובי פיש ואלוף צפון אמריקה של NXT, רודריק סטרונג) מהמותג NXT תתחרה נגד קבוצת אימפריום (אלוף בריטניה של ה-WWE, וולטר, פביאן אייכנר, מרסל ברטל ואלכסנדר וולף) מהמותג NXT UK. באירוע NXT UK TakeOver: Blackpool II, וולטר הגן בהצלחה על התואר נגד ג'ו קופי. לאחר הקרב, קבוצת אימפריום חגגה את ניצחונו של וולטר בזירה עד לרגע שבו קבוצת The Undisputed Era הגיעה לפתע ותקפה את אימפריום. וולטר נשאר לבדו בזירה כנגד ארבעת חברי הקבוצה, שביצעו על וולטר כל אחד בתורו את המהלכים הידועים שלהם. ב-22 בינואר בפרק של התוכנית NXT, אימפריום החזירו להם באותו מטבע כאשר הסיחו את דעתם של בובי פיש וקייל אוריילי בקרב הזוגות שלהם נגד Grizzled Young Veterans (זאק גיבסון וג'יימס דרייק) במסגרת חצי הגמר של טורניר הזוגות לזכר דאסטי רודס ואף גרמו להפסדם ולהדחתם של פיש ואוריילי מהטורניר. מאוחר יותר בקרב המרכזי של התוכנית, רודריק סטרונג הפסיד את אליפות צפון אמריקה של NXT לקית' לי; לאחר הקרב, אימפריום הופיעו ותיגרה בין הקבוצות פרצה בזירה, כשצוות האבטחה ניסה להפריד ביניהן.[1]

אירוע[עריכת קוד מקור | עריכה]

אישיויות אחרות על המסך
תפקיד: שם:
צוות השידור באנגלית טום פיליפס
נייג'ל מקגינס
צוות השידור בספרדית קרלוס קבררה
מרסלו רודריגז
כרוזים אלישיה טיילור
אנדי שפרד
שופטים דרייק וורץ
דארל שארמה
די איי ברואר
מראיינת קתי קלי
פאנל לפני האירוע צ'ארלי קארוסו
סם רוברטס
אנדי שפרד

מופע מקדים[עריכת קוד מקור | עריכה]

המופע המקדים הכיל קרב אחד בודד, ובו קיי לי ריי התחרתה נגד מיה יים בקרב שאינו היה על אליפות הנשים של NXT UK. בסיום, קיי לי ריי ניצחה את מיה יים לאחר שהצמידה אותה תוך כדי שאחזה בחבלי הזירה בצורה לא חוקית מבלי שהשופט הבחין בכך.

קרבות מקדימים[עריכת קוד מקור | עריכה]

האירוע נפתח בקרב שבו איליה דרגונוב התחרה נגד פין באלור. האחרון ביצע על דרגונוב את מהלך ה-1916 DDT כדי להשיג את הניצחון בקרב.

לאחר מכן, אנג'ל גרזה הגן על אליפות ה-NXT במשקל קל נגד אייזיאה "סוורב" סקוט, ג'ורדן דבלין וטראוויס בנקס בקרב מרובע. בסיום, גרזה ביצע על סקוט את מהלך ה-Wing Clipper, לעומת זאת, דבלין השליך את גרזה מחוץ לזירה, ביצע על סקוט את מהלך הסיום שלו, ה-Devlin Side, והצמיד אותו לניצחון, שהקנה לו זכייה בתואר.

בקרב השלישי, מאסטש מאונטיין (טרנט סבן וטיילר בייט) התחרו נגד DIY (ג'וני גרגאנו ותומאסו צ'אמפה) בקרב זוגות. בסיום, צ'אמפה וגרגאנו ביצעו על סבן מהלך משותף שהכיל Running Knee Smash וסופרקיק כדי לנצח בקרב. לאחר הקרב, הזוגות לחצו ידיים והתחבקו, כך שצ'אמפה וגרגאנו הניפו באוויר את ידיהם של בייט וסבן לאחר מכן.

בקרב הלפני אחרון, ריאה ריפלי הגנה על אליפות הנשים של NXT נגד טוני סטורם. בסיום, לאחר שסטורם לא צלחה במהלך הפרוג ספלאש, ריפלי ניצלה זאת וביצעה עליה את מהלך הסיום שלה, ה-Riptide, כדי לנצח בקרב ולשמור על התואר בהצלחה.

הקרב המרכזי[עריכת קוד מקור | עריכה]

הקרב המרכזי של הערב הפגיש את קבוצת אימפריום, שכללה את אלוף NXT UK, וולטר, פביאן אייכנר, מרסל ברטל ואלכסנדר וולף לקרב ארבעה נגד ארבעה נגד קבוצת The Undisputed Era, שכללה את אלוף ה-NXT, אדם קול, אלופי הזוגות של NXT, קייל אוריילי ובובי פיש ורודריק סטרונג. בתחילת הקרב וולף נפצע, נשלח אל מאחורי הקלעים והותיר את קבוצתו בחיסרון מספרי של 3 לעומת 4. למרות זאת, קבוצתו הצליחה לגבור על הקבוצה היריבה ולנצח בקרב.

תוצאות[עריכת קוד מקור | עריכה]

מס' תוצאות התניות זמן
P1 קיי לי ריי ניצחה את מיה יים קרב יחידים[2] 09:15
2 פין באלור ניצח את איליה דרגונוב קרב יחידים[3] 14:00
3 ג'ורדן דבלין ניצח את אנג'ל גרזה (א), אייזיאה "סוורב" סקוט וטראוויס בנקס קרב מרובע על אליפות ה-NXT במשקל קל[4] 12:05
4 DIY (ג'וני גרגאנו ותומאסו צ'אמפה) ניצחו את מאסטש מאונטיין (טרנט סבן וטיילר בייט) קרב זוגות[5] 22:55
5 ריאה ריפלי (א) ניצחה את טוני סטורם קרב יחידים על אליפות הנשים של NXT[6] 10:15
6 אימפריום (וולטר, פביאן אייכנר, מרסל ברטל ואלכסנדר וולף) ניצחו את The Undisputed Era (אדם קול, קייל אוריילי, בובי פיש ורודריק סטרונג) קרב ארבעה נגד ארבעה[7] 29:50
(א) - מתייחס למתאבק/מתאבקים שהגיעו לקרב כאלוף/אלופים
P - מציין שהקרב התקיים במופע המקדים לאירוע

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]