המופלאה: הרפתקאות ליידי באג

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
יש לערוך ערך זה. ייתכן שהערך סובל מבעיות ניסוח, סגנון טעון שיפור או צורך בהגהה, או שיש לעצב אותו, או מפגמים טכניים כגון מיעוט קישורים פנימיים.
אתם מוזמנים לסייע ולערוך את הערך. אם לדעתכם אין צורך בעריכת הערך, ניתן להסיר את התבנית. ייתכן שתמצאו פירוט בדף השיחה.
המופלאה: הרפתקאות ליידי באג
Miraculous: Tales of Ladybug and Cat Noir
שיר הנושא המופלאה
סוגה אנימציה, קומדיה, אקשן
יוצרים תומאס אסטרוק
כותבים תומאס אסטרוק, סבסטיאן ת'יבאודאו
בימוי תומאס אסטרוק
מדבבים

צרפתית: לו ז'אן, בנג'מין בולן,לני קים, אנטואן טומה, מארי נוננמאשר, טיארי קאזאזיאן, פאני בלוך, אלכסנדר נגואיה, מארי שבלו

אנגלית: כריסטינה וי, ברייס פפנברוק, קית׳ סילברסטיין, קרי קראנן, מלה לי, גרנט ג’ורג’, בן דיסקין, סלה ויקטור, סברינה וייס, מקס מיטלמן, ג’סיקה ג’י
מדבבים בעברית ספיר דרמון, מייה קדוש, גיא זיידמן, ערן מור, טליה ברקאי, תמי ברק, גדי לוי, דקלה הדר
ארץ מקור צרפתצרפת צרפת
שפות צרפתית (דובבה לנוספות, ביניהן קוריאנית, פורטוגזית, אנגלית ועברית)
מספר עונות פרסמו: 5 עונות, הוכרזו: 12 עונות
מספר פרקים 131 בעונות 1–5
הפקה
מפיק ג'רמי זאג, אטון סאומצ'ה, ג'קלין תורדג'מן, מאוריס מרציאנו
מפיקים בפועל ג'יירד וולפסון, פסקל באוטבאול, סבסטיאן ת'יבאודאו, אלכסנדרה ליפנס, כריסטופה גיוגנמנט, ג'ין-יבס פטאיי, סדריק פיילוט, הירויוקי קינושיטה, ריוג'י קוצ'י, פיירה בלטנטה, סוהון קים
חברת הפקה Zagtoon
Method Animation
Toei Animation
SAMG Animation
AB Droits Audiovisuels
SK Broadband
הפצה TF1, disney, gloob ועוד
מוזיקה ג'רמי זאג, נועם קניאל
אורך פרק 22-25 דקות
שידור
רשת שידור צרפתצרפת TF1
רשת שידור בישראל ערוץ דיסני ישראל
כאן חינוכית
נטפליקס (מתורגם)
דיסני+
תקופת שידור מקורית 1 בספטמבר 2015 – הווה (7 שנים ו־30 שבועות)
תקופת שידור בישראל 13 במרץ 2016 – הווה
קישורים חיצוניים
אתר ערוץ דיסני
דף התוכנית ב-IMDb

המופלאה: הרפתקאות ליידי באגצרפתית: Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir, באנגלית: Miraculous: Tales of Ladybug and Cat Noir; מוכרת גם בתור Miraculous Ladybug או רק Miraculous) היא סדרת טלוויזיה צרפתית בהנפשה ממוחשבת מסוג אקשן והרפתקאות. הסדרה מתמקדת במרינט דופן צ'אנג ואדריאן אגרסט, נערים מפריז היכולים לשנות צורה לחיפושית המופלאה ולחתול השחור, גיבורי על המגנים על עירם מנבלי על שנוצרים על ידי עש לילה. הסדרה הופקה על ידי Zagtoon ו-Method Animation מצרפת, בשיתוף פעולה עם TF1, AB Droits Audiovisuels, The Walt Disney Company France, Gloob, SK Broadband ו-EBS.

הסדרה משודרת בלמעלה מ-50 מדינות. היא שודרה לראשונה בערוץ EBS1 בקוריאה הדרומית החל מ-1 בספטמבר 2015, ומ-19 באוקטובר בערוץ TF1 בצרפת. בארצות הברית, שודרה הסדרה בערוץ ניקלודיאון ב-6 בדצמבר 2015, לאחר מכן שודרה בערוץ דיסני החל מ-8 באפריל 2019 לאחר ששודרה בערוץ זה ברוב אזורי העולם. בישראל, שודרה הסדרה החל מ-13 במרץ 2016 בערוץ דיסני; הסדרה החלה את שידוריה גם בכאן חינוכית ב-1 ביולי 2019, אך הם הופסקו ב-2020, ובנוסך באותה השנה החלה העונה הרביעית ב-6 בספטמבר, ערב ראש השנה. הדיבוב העברי של הסדרה נוסף לשירות הזרמת המדיה דיסני+ עם השקתו בישראל ב-16 ביוני 2022, ובנובמבר של אותה השנה, מספר פרקים מעונתה החמישית של הסדרה הופצו בטרם עת בשירות בפיליפינים, זמן קצר לאחר השקתו במדינה, וחודש לאחר מכן עונה החמישית לסדרה יצאה לשידור בדיסני ישראל בשבוע של חג החנוכה.

עלילת הסדרה[עריכת קוד מקור | עריכה]

עונה 1 (2015-2016)[עריכת קוד מקור | עריכה]

עלילת העונה מתרחשת בעיר פריז. מרינט (הדמות הראשית) היא נערה בכיתה ח', נערה נחמדה אך מגושמת. מרינט חיה חיים כפולים - כשהיא לא חולמת בהקיץ על אדריאן (נער הלומד בכיתה שלה), היא גיבורת העל 'החיפושית'. מרינט אינה יודעת זאת, אך גם לאדריאן יש זהות בדויה, 'חתול שחור'. הם קיבלו את כוחותיהם מאיש זקן בשם מאסטר פו לאחר שעזרו לו. הם לא יודעים, אך הקשיש שעזרו לו הוא השומר הגדול, שנתן להם את המופלאים: מופלא החיפושית ומופלא החתול השחור. כאשר הם אינם יודעים זה על זהותו של זה, החיפושית והחתול השחור, המאוהב בחיפושית, נלחמים ביחד ברשע. גם לעש לילה יש מופלא, אך הוא מנצל את כוחו לרעה בכך שהוא יוצר נבלי על, באמצעות מתן אקומה לאנשים החווים רגשות שליליים חזקים. החיפושית צריכה לשבור את החפץ שאליו הוחדר האקומה ובכך לשחרר את האדם עליו האקומה השתלט. לאחר מכן, היא מטהרת את האקומה והופכת אותו לפרפר, ולאחר מכן שולחת אותו לחופשי וממשיכה בחייה הרגילים.

עונה 2 (2016-2018)[עריכת קוד מקור | עריכה]

בעונה זו מגלה מרינט על קיומם של מופלאים נוספים מלבד מופלאיהם של החיפושית והחתול השחור, במהלך העונה תיתן מופלאים שונים לבני ברית כגון נינו, אליה, וגם קלואי. בעונה זו חושף עש לילה את יכולתו להשתנות לעש ארגמן וליצור כמה אקומות שירצה ובנוסף משיג ספר עתיק עם מידע על כל המופלאים עליו מגלה בהמשך גם אדריאן. בסוף העונה מתגלה מופלא נוסף: מופלא הטווס, אשר בהמשך מתגלה שהוא היה שייך לאמילי אשתו של גבריאל ומה שגרם לתרדמתה בעקבות שימוש במופלא הטווס כאשר היה שבור. בסוף העונה חיפושית, חתול שחור ובני בריתם לוכדים את עש לילה וכמעט מביסים אותו אך נטלי עוזרתו של גבריאל מחליטה להשתמש במופלא ולהפוך למאיורה ויוצרת הסחה של מפלצת רגש ובזמן שהם נלחמים בהם עש לילה בורח. מעתה והלאה מאיורה הופכת לנבלית המשנה בסדרה.

עונה 3 (2018-2019)[עריכת קוד מקור | עריכה]

בעונה זו נחשפים מופלאים נוספים אותם נותנת החיפושית לבני ברית נוספים כגון קגאמי, לוקה, מקס ועוד.

בעונה זו מתחילים עש לילה ומאיורה להשתמש בכוחו של מופלא הטווס ויוצרים מפלצות רגש בעבור נבלי העל של עש לילה. בעונה זו אדריאן מתחיל להתאהב בקגאמי מה שגורם לקנאה עזה מצד מרינט וקלואי. מרינט מתחילה להתאהב בלוקה. בהמשך העונה מתגלה עברו של מאסטר פו ואיך הפך לשומר המופלאים. בהמשך מגיעה אליקס מהעתיד אל ההווה ומספרת לחיפושית וחתול שחור על עתידם ושבעתיד מרינט תיתן לה את מופלא הארנב עם הכוח לטייל בזמן והיא תהפוך לבאניקס, אך איתה מגיעה גם נבל על מהעתיד שמתגלה לבסוף ככריס, אחיו של נינו מהעתיד, כאשר עש לילה ניסה לשלוט הנבל העל הוא מגלה ממנו שבעתיד הוא לא יהיה עש לילה. בפרק 19 מאיורה משחררת מפלצת רגש אשר יצר מאסטר פו בימי קדם, אותה מפלצת רגש היא זו שהחריבה את מקדש המופלאים וגם את כל קופסאות המופלאים אשר שכנו במקדש.

שרידיו של המקדש מתגלים במהלך העונה. לקראת סוף העונה מגלה עש לילה על זהותו של מאסטר פו - שומר המופלאים, מה שמוביל את עש לילה לרקימתה של מזימה להשגת קופסת המופלאים. בסוף העונה מיישם עש לילה את מזימתו וחוטף ממאסטר פו את קופסת המופלאים אותה נותן לקלואי והופך אותה למלכת הפלאים עם הכוח להשתלט על כל בעלי המופלאים מלבד החיפושית והחתול השחור, מה שמוביל לכך שחיפושית וחתול שחור צריכים להילחם בכל בני בריתם כדי להשיג את קופסת המופלאים מידייה של קלואי. לבסוף מחליט מאסטר פו שישנה רק דרך אחת לשמור על המופלאים, הוא מוותר על היותו כשומר הקופסה והופך את מרינט לשומרת החדשה של קופסת המופלאים, מה שמוביל לניצחונם של חיפושית וחתול שחור. בסיום הפרק רואים את גבריאל מתקן את מופלא הטווס מה שמוביל לעלילות עונה 4.

עונה 4 (2021-2022)[עריכת קוד מקור | עריכה]

בעונה זו מרינט צריכה לשמור על כל המופלאים לבדה מה שמתיש אותה מאוד.

במהלך העונה נותנת מרינט מופלאים לבני ברית נוספים כגון סברינה, איוון, מילן, רוז, ג'וליקה, מארק, נתניאל, אדריאן (מבלי לדעת שהוא בעצם חתול שחור), ופליקס (בידיעה שהוא אדריאן, מה שלא באמת נכון). בעונה זו עש לילה מאחד את מופלא הפרפר עם מופלא הטווס והופך לעש אפלולי, בעוד שנטלי עדיין מתאוששת מהשפעות מופלא הטווס השהיה שבור ואף ראינו אותה מחוברת למכשיר שמתחזק את רגליה החלשות.

בהמשך העונה מחליטה מרינט לגלות את סודה לאליה וזו הופכת לבעלים הקבוע של מופלא השועל, מאוחר יותר השתיים מגלות שהמחזיק יכול לקבוע מה שהוא יכול לעשות וחיפושית יצרה - קמעות קסם אשר החיפושית יכולה לתת לכל מי שהצילה באקומה השתחרר מהשתלטות אקומה והקמע ירחיק אקומות נוספים שינסו להשתלט על אותו אדם, במהלך העונה מצליח גבריאל להשיג אחד כזה ממרינט ויחד עם נטלי הם חוקרים אותו ומצליחים וגבריאל מצליח לקבל את הכוח שבירת הקמעות הקסומים של חיפשית.

בהמשך מתגלה שומר מופלאים בשם גראנד מאסטר סו-האן אשר שרד את החרבת מקדש המופלאים ודורש את המופלאים ממרינט. הוא דורש בחזרה את כל המופלאים אך לאחר שמבין את רצונם של החיפושית והחתול השחור הוא מבין שהם לא האויב האמיתי שלו. מכיר את מאסטר פו עוד מימי קדם. בעונה זו מגלים לוקה וג'וליקה שג'אגד סטון הוא אביהם. בסוף העונה עש אפלולי עושה עסקה עם פליקס, פליקס עובד על מרינט שהוא אדריאן כדי שתיתן לו את מופלא הכלב עם הכוח לתפוס כל מה שהכדור שלו נגע בו והוא נוגע עם הכדור ביויו של החיפושית עם השער הקסום לכל המופלאים והוא מביא אותם לגבריאל תמורת מופלא הטווס. לבסוף מונרך נושא נאום מול כל אנשי פריז כולל חיפושית וחתול שחור על כך שהוא השיג את כל שאר המופלאים והוא ימשיך לפגוע בכולם עד שישיג את המופלאים של החיפושית והחתול השחור.

עונה 5 (2022-2023)[עריכת קוד מקור | עריכה]

בעונה זו על חיפושית וחתול שחור להתמודד עם מונרך ועם כוחו העצום אחרי שבסוף העונה הרביעית קיבל שליטה על כל 15 המופלאים שבקופסת המופלאים של החיפושית.

אך כבר בתחילת העונה מצליחים חיפושית וחתול שחור להשיג בחזרה את מופלא הארנב, אותו הם נותנים לאליקס מההווה והיא הופכת לבאניקס בדיוק כפי שנודע שזה יקרה, ומשם יוצאת באניקס למסע בזמן עד שמונרך יובס. באותו הפרק מחליטה נטלי להפסיק לעזור לגבריאל עקב האובססיה שלו להשיג את המופלאים של החיפושית והחתול השחור, מה שמותיר את גבריאל לבדו אך בהמשך מגלה את סודו כמונרך לטומואה טסרוגי, אמה של קגאמי והיא מתחילה לעזור לו במרדף אחרי מבוקשו.

העונה מתרכזת בטבעות טכנולוגיות שיצרו טומואה טסורוגי וגבריאל אגרסט אשר מתנהגות כמו טלפון אך נוח יותר על האצבע אבל תוכניתו הסודית האמיתית של גבריאל היא להתיך את כל המופלאים ולשים את האבקה שמהן עשויים המופלאים ב-15 טבעות אלייאנס שיהיו עליו וכך הוא ישלוט יותר טוב בכל 15 המופלאים שנמצאים לרשותו ללא שירגיש חולשה כמו בפרק הראשון.

בפרק השני הלך מאסטר סו-האן למקדש המופלאים בטיבט כדי לגייס את עזרתם של שאר שומרי המופלאים במטרה להשיג בחזרה את כל המופלאים ממונרך.

בפרק השלישי רואים מה שקרה בפרק השני במהלך איתי יותר ומקיף, מונרך פורץ לביתה של מרינט, חתול שחור עושה חתולאגן על מונרך, גבריאל מתיך את כל המופלאים מלבד מופלא הפרפר ושם את האבקה בתוך טבעות האלייאנס שלו שהוצגו בסוף הפרק השני.

בעונה זו אדריאן פורש מדוגמנות ומתחיל להתאהב במרינט. מרינט מגלה שבעזרת הקווטאגאמה שטיקי נתנה לה ליום הולדתה, היא יכולה לראות זכרונות של בעלים קודמים של המופלא ובהמשך גם פלאג נותן לאדריאן, ובפרק השמיני מרינט מתקשרת עם בעל המופלא מתקופת ימי הביניים, וזו מספרת לה על עברה ולוחמה מול הדרקונים, ואף מנסה לעזור לחיפושית וחתול שחור להילחם בנבל שנמצא באותו הפרק, אך עקב היותה רוח, היא חסרת מגע, ובנוסף פליקס מחזיק בעונה הזו במופלא הטווס והופך ל "ארגוס" והוא יוצר מפלצת רגש בשם "ירח אדום".

אדריאן מתאהב במרינט אך מרינט מרגישה שהיא מוסחת באהבתו של אדריאן ובגלל זה איבדה את קופסאת המופלאים ומתחילה להתאהב בחתול שחור, פלאג וטיקי נותנים זמנית את המופלאים שלהם לזואי שהופכת לקיטי נואר ולאליה שהופכת בשנית לבאגאבלה, נינו יוצר את מחתרת הרטבים שמטרתם היא לעזור לחיפושית וחתול שחור להביס את מונרך, גבריאל שנית מנסה לשלוח אקומה אל מרינט ללא הצלחה, מגלים לנו את עברם של גבריאל, נטלי ואמילי ועוד.

דמויות[עריכת קוד מקור | עריכה]

דמויות ראשיות[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • מרינט דופן צ'אנג / החיפושית / חתולה שחורה / מולטי עכברה / דרקון-חיפושית / ליידי-דבורה / ליידי-סוס / פני-באג / שם-קוד בשמל (ספיר דרמון): נערה צעירה בכיתה ח' (בת 13 ובהמשך בת 14) המתגוררת מעל מאפייה בבעלות הוריהּ בפריז. מגושמת מאוד, אך אופטימית ובעלת הרבה רצון טוב לעזור. מאוהבת באדריאן ובת זוג שלו בהמשך מעונה 5. מחזיקה במופלא החיפושית, בעל כוח היצירה. בסוף העונה השלישית הופכת לשומרת המופלאים. החזיקה זמנית במופלא החתול השחור, מופלא העכבר, מופלא השועל, מופלא הדרקון, מופלא הדבורה, מופלא הסוס, ומופלא הארנב. בעונה הרביעית מגלה את זהותה לחברתה הטובה אליה ובעזרתה מגלה את הכוח להכין קמעות קסומים אשר יגנו על תושבי פריז מהתקפות האקומה. בסוף עונה 4 מאבדת את כל המופלאים מלבד של החיפושית וחתול שחור, ואז היא מחזירה את מופלא הארנב וחתול שחור מבטיח לה שהם יחזירו את כל המופלאים מעש לילה (שבסוף עונה 4 הביא לפליקס את מופלא הטווס). בפרק 8 של עונה 5 מגלה שיש אפשרות בעזרת הקוואגטמה של טיקי נתנה לה לראות זכרונות של מחזיקים בעבר. הייתה המגויסת השלישית למחתרת הרטבים של נינו. בשנה שעברה קלואי וסברינה עשו לה ביריונות. לבסוף אדריאן ומרינט נהיו זוג למשך העונה.
 • אדריאן אגרסט / חתול שחור / חיפושון / אספיק / נחש שחור / חתול לבן / בר חלוף / קאט ווקר / ארנב שחור / שם-קוד מיונז (גיא זיידמן): חבר לכיתה של מרינט ובן זוגה בהמשך מעונה 5, הנער הכי נערץ ואהוב בבית הספר. אדריאן הוא נער מחונן, מנגן על פסנתר, לוחם בסייף, ודובר סינית. יש לו יחסים מורכבים עם אביו, גבריאל אגרסט. מחזיק במופלא של החתול השחור, ובכוחות ההרס. אדריאן מאוהב בחיפושית. החזיק זמנית במופלא החיפושית, מופלא הארנב ובמופלא הנחש. בעונה 5 אדריאן פורש מדוגמנות ומתחיל להתאהב במרינט. היה המגויס הראשון למחתרת הרטבים של נינו.
 • גבריאל אגרסט / עש לילה / האספן / עש אפלולי / עש ארגמן / חתול אפלולי / מונרך/ אורמנטור הלילה/ שם-קוד רוטב טרטר/ מונרך-באג (ערן מור): הנבל הראשי בסדרה. אביו של אדריאן, אך אדריאן אינו יודע על היותו עש לילה, והוא אינו יודע על זה שאדריאן הוא חתול שחור. גבריאל מחזיק בנורו, הקוואמי של הפרפר שבאמצעותו הוא הופך לעש לילה, והכוחות המופלאים שלו הם הפיכת אנשים לתומכים הנאמנים שלו ולתת להם כוחות על בעזרת עשים הנקראים 'אקומות'. אך עש לילה משתמש בכוח זה כדי ליצור נבלי על, ולנסות לקחת את המופלאים של החיפושית והחתול השחור. בעונה הרביעית מאחד את מופלאי הפרפר והטווס והופך ל-"עש אפלולי". כביכול החזיק זמנית במופלא החתול השחור ובמופלא החיפושית, בסוף עונה 4 מצליח להשיג את כל המופלאים חוץ מהמופלאים של החיפושית והחתול השחור ומביא לפליקס את מופלא הטווס. בעונה 5 הופך למונרך ומגלה את זהותו לאימה של קגאמי בעונה 5 גויס למחתרת הרטבים של נינו, בפרק 3 חתול שחור בטעות מפעיל חתולאגן עליו. בפרק 11 משיג את המופלאים של החיפושית והחתול השחור והופך למונרך-באג, אך המופלאים חזרו למרינט ואדריאן. בפרק 18 מארגן יחד עם אימה של קגאמי את נשף היהלומים.
 • פליקס פאת'ום / פליירמידבל / ארגוס (החל מעונה 3): בן דודו של אדריאן ובן הזוג של קאגמי בהמשך מעונה 5, רוצה את טבעת הנישואים של דודו גבריאל אגרסט. גילה שגבריאל הוא "עש אפלולי", קיבל את מופלא הכלב והפך לפליירמידבל בפרק האחרון של עונה 4, וגבריאל נתן לו את מופלא הטווס בתמורה לטבעת הנישואין שלו ושל אמילי וכל המופלאים (מלבד החיפושית והחתול השחור). שאל את מופלא הכלב פעם אחת כדי להפוך לפליירמידבל ולעזור להציל את פריז. כוח העל שלו הוא לגעת עם הכדור שלו בחפץ מסוים ואז להחזיר אותו לידיו. בעונה 5 בסוף פרק 2 ענד את מופלא הטווס ופרק 18 השתמש לראשונה במופלא הטווס והפך לארגוס ונלחם בחיפושית ובחתול השחור. בפרק 19 הוא וקאגאמי נהפכו לזוג.
 • סאריז / לילה רוסי / איריס ורדי / וולפינה / זיקית / שם-קוד חמוץ-מתוק / תרמית (שירלי לילו): ילדה שמתעתעת בכולם ומספרת מידע שקרי, אבל רק מרינט ואדריאן יודעים על שקריהּ. היא ידועה בשנאתהּ לחיפושית. מאוהבת באדריאן ומשקרת לכולם, אפילו לאמא שלה. לעיתים עוזרת לעש לילה ומקבלת את האקומות שלו מרצונה חופשי. מטרתה היא להרוס את עולמה של מרינט. בעונה 3 מתחילה לדגמן עם אדריאן למותג של גבריאל אגרסט. בעונה 4 בפרק קבוצת העונשים מתחילה לשתף פעולה עם קלואי ובפרק 26 בעונה 4 היא ואדריאן היו אמורים לטוס לטיול מסביב לעולם לדגמן למותג של גבריאל אגרסט. בעונה 5 פרק 5 אשליה, גויסה למחתרת הרטבים של נינו והתפייסה לכאורה עם מרינט, כדוגמנית במותג גבריאל היא מופיעה יחד עם אדריאן במוצר החדש של המותג אגרסט, טבעת האליאנס והיא הפנים של המוצר. בפרק 20 משתלט עליה אקומה והופכת לתרמית כיוון שגבריאל פיטר אותה.
 • קגאמי טסורוגי / ריוקו / אוני-צ'אן / שקרים / ריפוסט / ריוקומורי / ריפוסט פריים (תמי ברק) (החל מעונה 2): קגאמי היא בת למשפחת סייפים מפורסמת, ממוצא יפני. ובת הזוג של פליקס בהמשך מעונה 5 שותפה ויריבה של אדריאן בסייף וחובבת ציור, לא סיפרה זאת לאף אחד חוץ מאימה, אדריאן ומרינט. קאגמי נהיית חברה טובה של מרינט בהמשך הסדרה. שאלה את מופלאה הדרקון מספר פעמים, והפכה לריוקו. כוח העל שלה היא שליטה בשלושת האלמנטים: מים, אוויר וברק. הייתה לזמן קצר בת זוגתו של אדריאן. בעונה הרביעית בפרק 2 נפרדה מאדריאן, ובפרק 4 מרינט מנסה לעזור לה לחזור לזוגיות העבר שלה עם אדריאן, וקגאמי מתחילה להבין שאדריאן ומרינט צריכים להיות ביחד,למרות שיש לה עדיין רגשות כלפיי אדריאן בעונה 5 פרק 19 היא ופליקס הופכים לזוג. בעונה 5 יוצרת חברות עם לילה ובגלל זה משתלט עליה אקומה פעמיים.
 • קלואי בורז'ואה / מלכת הדבורים / מלכת הצרעות / אנטי-באג / מלכת הבננה / מלכת הפלאים / הרמאית / מלכת העיר (טליה ברקאי): חברת ילדות של אדריאן, ואוהבת לאמלל את עולמה של מרינט. מאוהבת באדריאן. ניתנת לתפיסה בתור נערה אגואיסטית, נצלנית ומפונקת ולא אכפת לא מאיש חוץ מעצמה, אך ניתן לתפוס אותה כנערה שלא קיבלה מספיק תשומת לב מאמה בילדותה, ולכן מתנהגת ככה ודורשת את תשומת הלב שמגיעה לה. בעבר העריצה את החיפושית. חברתהּ היחידה מלבד אדריאן היא סברינה, כשבעצם היא שפוטה שלה. שאלהּ את מופלא הדבורה מספר פעמים כדי להפוך למלכת הדבורים, ולעזור להציל את פריז. כוח העל שלה הוא לשתק את היריב שלה כמו עקיצת דבורה. באיזה שהוא שלב עש לילה מנסה לתת לה עוד אקומה והיא היחידה שהצליחה לסרב. בסוף עונה 3 היא עוברת לצידו של עש לילה, ומפתחת שנאה עזה לחיפושית. כשהיא "מלכת המופלאים" מגלה את כל זהויות הגיבורים שקיבלו מופלא בעונות 2 - 3 מלבד החיפושית והחתול השחור. בעונה 4 פרק 7 מגלה שיש לה אחות למחצה בשם זואי. בסוף הפרק קבוצת הרמאיות מתחילה לשתף פעולה עם לילה כדי שמרינט לא תצליח להתוודה על אהבתה לאדריאן.

דמויות משנה[עריכת קוד מקור | עריכה]

תלמידי בית הספר[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • אליה סזאר / רינה רוז' / ליידי וויפיי / רינה החמקנית / משכיחן / באגאבלה / רינה רוגז / שם-קוד חמאת מלון (מיה קדוש): בת הזוג של נינו וחברתהּ הטובה ביותר של מרינט. היא יודעת על אהבתהּ של מרינט לאדריאן ומנסה לעזור לה להתוודות בפניו. אליה היא מעריצה גדולה של החיפושית, וכן מנהלת בלוג המוקדש לה בשם "בלוג החיפושית", מבלי לדעת שזאת חברתהּ הטובה מרינט. שאלה את מופלא השועל מספר פעמים כדי להפוך לרנה רוז', וכוח העל שלה הוא יצירת אשליות. בהמשך מגלה את זהותה של מרינט כחיפושית, והופכת למחזיקה קבועה במופלא השועל. החזיקה זמנית במופלא החיפושית. בעונה 4 הפכה לרינה החמקנית לאחר שגבריאל אגרסט משוכנע שהיא לא רינה רוז' יותר. בסוף העונה הרביעית מחזירה לחיפושית את מופלא השועל. הייתה המגויסת השנייה למחתרת הרטבים של נינו. בעונה 5 קיבלה שוב את מופלא החיפושית והפכה לבאגאבלה בפרקים 10 ו11.
 • נינו לה היף / בר-שריון / יוצר הבועות / הלם-צב / רוקטיר / משכיחן / שם-קוד קטשופ (ערן מור): חברו הטוב ביותר של אדריאן ובן הזוג של אליה. חולם להיות במאי בהשראת סטיבן שפילברג. נער חברותי ונחמד. דיג'יי חובב. שאל את מופלא הצב מספר פעמים, והפך לבר שריון. כוח העל שלו הוא יצירת בועת מגן. המגן שלו משמש גם כנשק שלו. בפרק האחרון לעונה 4 חשף בטעות שאליה עוד משתמשת במופלא השועל כרינה החמקנית. בעונה החמישית יצר את מחתרת הרטבים שכוללים את כמעט כל חבריו לכיתה שמטרתם היא לעזור לחיפושית ולחתול שחור להביס את מונרך.
 • סברינה ריינקומפרי / הנעלמת / המפליאה / מיס האונד (דקלה הדר): שפוטה המצייתת לכל פקודה של קלואי. אין לה החלטות משלה, והיא תמיד תגן על קלואי. בעלת שער ג'ינג'י ומשקפיים. בעונה 4 פרק 24 מקבלת את מופלא הכלב. שאלהּ את מופלא הכלב פעם אחת כדי להפוך למיס האונד, ולעזור להציל את פריז. כוח העל שלה הוא לגעת עם הכדור שלה בחפץ מסוים ואז להחזיר אותו לידיה. מקנאה בלילה כיוון שהפכה לחברתה הטובה ביותר של קלואי.
 • מקס קאנטה / פגסוס / גיימר / גיימר 2.0 / שם-קוד בריימז (ערן מור): גאון מחשבים שבנה את הרובוט העצמאי החכם בעולם, מרקוב. הוא חובב משחקי וידאו. נתפס כטוב לב וחושב על אחרים. בעונה 3 מקבל את מופלא הסוס. שאל את מופלא הסוס מספר פעמים כדי להפוך לפגסוס, ולעזור להציל את פריז. כוח העל שלו הוא ליצור פורטל ולהשתגר איתו למקום שיבחר. בעונה 5 גויס למחתרת הרטבים של נינו.
 • מילן הפראל / פולימאוס / מפלצת פחד / שם-קוד גרביצ'ה (שירלי לילו) : ילדה חמודה וחייכנית שתמיד נהנת לעזור לכולם. פעילה סביבתית ודואגת לכדור הארץ. בת הזוג של איוון. אבא של מילן הוא פנטומימאי מפורסם. מילן ילדה צבעונית ואופטימית מאוד, יש בה המון צדדים חיוביים. שאלהּ את מופלא העכבר מספר פעמים כדי להפוך לפולימאוס, ולעזור להציל את פריז. כוח העל שלה הוא להשתכפל לשיבוטים שלה, ככל שיש יותר שיבוטים ממנה היא תהיה קטנה יותר. בעונה 5 גויסה למחתרת הרטבים של נינו.
 • ג'וליקה קופאין / נמרה סגולה / ריפלקטה / שם-קוד גראנד ור-נור (דקלה הדר): התאומה של לוקה. ילדה ביישנית, נהנית לעזור ולא מדברת הרבה. בעונה הרביעית מתגלה שהיא הבת של ג׳אגד סטון. באותה העונה מקבלת את מופלא הנמר מספר פעמים כדי להפוך לנמרה סגולה, ולעזור להציל את פריז. כוח העל שלה הוא הדף, כמו חוזקת על. בעונה 5 גויסה למחתרת הרטבים של נינו.
 • רוז להביון / פיגלה / נסיכת הניחוחות / שם-קוד קוקטייל (שירלי לילו): חברתה הטובה ביותר של ג'וליקה. שאלהּ את מופלא החזיר מספר פעמים כדי להפוך לפיגלה, ולעזור להציל את פריז. כוח העל שלה הוא להציג את המשאלה הגדולה ביותר של מי שסימנה. בעונה 5 גויסה למחתרת הרטבים של נינו.
 • אליקס קובדל / טיימברייקר / באניקס / ילדת הכלב / באני-כלב (עונה 1 עינת אזולאי, עונות 2 - 4 דקלה הדר): ברוב שעות היום רוכבת על גלגיליות. אליקס מצחיקה, שנונה וילדת טום בוי. ביתה של אוצר הלובר. קיבלה בעונה 5 פרק 1 את מופלאים הארנב והכלב, ואיחדה אותם. הראשונה מדמויות המשנה שאיחדו מופלאים מלבד חיפושית, חתול שחור וגבריאל אגרסט. מחזיקת מופלא הארנב החל מעונה 5 יוצאת למסע בזמן עד שמונרך יובס. חיפושית הביאה לה את מופלא הארנב באופן קבוע. כוח העל שלה הוא לנוע בזמן.
 • קים נואין / מלך הקופים / קופידון אפל / שם-קוד בורגונדי / הומור אפל (ערן מור): היה מאוהב בקלואי. לא חכם במיוחד ואוהב להתגרות באחרים. בעונה שלוש מקבל את מופלא הקוף. שאל את מופלא הקוף מספר פעמים כדי להפוך למלך הקופים, ולעזור להציל את פריז. כוח העל שלו הוא לשבש כוחות על. בעונה 5 גויס למחתרת הרטבים של נינו.
 • איוון בראל / מינאטאורוס / לב אבן / החייל איולי: איוון הוא פעיל סביבתי, בן הזוג של מילן, והראשון שקיבל אקומה בסדרה. שאל את מופלא השור מספר פעמים כדי להפוך למינאטאורוס, ולעזור להציל את פריז. כוח העל שלו הוא חוזקת על והגנה על עצמו ממתקפות ישירות. בעונה 5 גויס למחתרת הרטבים של נינו.
 • נתניאל קורצברג / קאפריקיד / ציירשע (ערן מור): הצייר של הכיתה, ידיד טוב של מרינט, מצייר קומיקס בהשראת החיפושית, ומאוהב בה משום שהצילה אותו מאקומה. בעונה 4 פרק 24 מקבל את מופלא העז. שאל את מופלא העז פעם אחת כדי להפוך לקאפריקיד ולעזור להציל את פריז. כוח העל שלו הוא הוא ליצור חפץ לבחירתו אך בניגוד לכוח החיפושית הוא לא יהיה קסום.
 • מארק אנסיאל / רוסטר-בולד / נהפוכו : ילד ביישן מבית הספר, כותב ספרים והוא כתב ספר שנקרא "יומנה של החיפושית", הוא ונתניאל כתבו קומיקס על החיפושית. שאל את מופלא התרנגול מספר פעמים כדי להפוך לתרנגול האומץ, ולעזור להציל את פריז. כוח העל שלו הוא לבחור כוח על ולהשתמש בו. במקור מבוסס על חבר טוב של תומאס יוצר הסדרה.
 • זואי לי / וספריה / המוחצת / המשמידה / קיטי נואר (החל מעונה 4) (איילה פלדמן): בתה של אודרי ואחותה למחצה של קלואי. קיבלה אקומה בפרק 7 והפכה למוחצת. שאלהּ את מופלא הדבורה מספר פעמים כדי להפוך לוספריה ולעזור להציל את פריז. כוח העל שלה הוא לשתק את היריב שלה כמו עקיצת דבורה. בעונה 5 פרק 17 נגלה שיש לה רגשות כלפי מרינט. פלאג בחר בה למחזיקה החדשה שלו לפרקים 10–11 בעונה 5.
 • אורור ביירל / סופת הקרח (עונות 1–4) (עינת אזולאי) : תלמידה בכיתה של גברת מנדלייב וחברה של מרינט. התמודדה בתחרות בטלוויזיה להיות חזאית מזג האוויר בערוץ הילדים, קיבלה אקומה בעונה 1 ובעונה 3 והפכה לסופת הקרח עם שליטה מלאה במזג האוויר.
 • מירל קאקט (עונות 1–5): תלמידה בכיתה של גברת מנדלייב והתמודדה בתחרות בטלוויזה להיות חזאית מזג האוויר בערוץ הילדים וניצחה.
צוות בית הספר[עריכת קוד מקור | עריכה]
 • גברת בוסטייר / זומביזו (טליה ברקאי): מחנכת הכיתה של מרינט, והמורה האהובה על התלמידים. קיבלה אקומה פעם אחת, וכוח העל שלה היה להפוך אנשים לזומבים בעזרת נשיקות, וגם נגועים יכלו להדביק אנשים אחרים באמצעות נשיקות. בעונה 5 פרק 5 נראה אותה בהריון.
 • גברת מנדלייב / קוואמיבסטר (טליה ברקאי): המורה למדעים של בית הספר, והמורה המשלימה של הכיתה של מרינט. בעונה 5 הופכת למנהלת בית הספר.
 • ארמנד דארג'נקורט / שחור-חרב: צאצא של שחור חרב, שליט צרפת לשעבר. המורה לסיף של אדריאן וקגאמי ומורה לספורט בבית הספר. בעונה הראשונה התמודד מול אנדרה בורז'ואה על ראשות העיר פריז, והפסיד.
 • פרד הפראל / פנטומימאי: אביה של מילן. פנטומימאי ומנקה בבית הספר. השתלט עליו אקומה מספר פעמים והפך לפנטומימאי.
 • דניס דמוקליס / הינשוף האפל / הינשוף האפל יותר (גדי לוי): מנהל בית הספר. אוהב גיבורי על.

משפחות[עריכת קוד מקור | עריכה]

משפחת דופן צ'אנג (המשפחה של מרינט)[עריכת קוד מקור | עריכה]
 • טום דופן צ'אנג / אב זאב (גדי לוי): אביה של מרינט ובעלה של סבין, ויחד איתה מנהל את המאפיה הטובה בפריז. צרפתי. קיבל אקומה בעונה השלישית והפך ל״אב זאב״ לאחר שחשב שחתול שחור שבר למרינט את הלב.
 • סבין דופן צ'אנג / צ'ילין (שירלי לילו): אמא של מרינט ואשתו של טום, ויחד איתו מנהלת את המאפיה הטובה בפריז, שמה המלא הוא סבינה דופן צ'אנג, בספיישל שנגחאי ראינו שוואנג אומר למרינט שלפני שסבין עברה לגור בפריז אז קראו לה שבין והיא פשוט שנתה את שמה לסבין. עורכת חוג ציור בבית ספרה של מרינט. בעונה 4 פרק 20 מקבלת אקומה והופכת לצ'ילין לאחר שעצרו אותה.
 • וואנג צ'אנג / קונג פוד (עונה 1,5 וספיישל שנגחאי) (סער בדישי): דוד של סבין ושף סיני מפורסם המכונה צ'אנג סיפו. מופיע גם בספיישל שנגחאי
 • ג'ינה דופן / בפנה (עונות 2–4): אמו האיטלקייה של טום וסבתה של מרינט, מופיעה בפרק "בפנה" בו היא מקבלת אקומה, כיוון שמרינט לא אהבה את מתנות יום ההולדת שהיא נתנה לה, כיוון שבפעם האחרונה שג'ינה ראתה את מרינט, היא הייתה תינוקת.
 • רונאלד דופן / אישפשוט / בייקריקס (עונות 3–4) (אמנון וולף): אבא של טום וסבא של מרינט. שמרן מאוד ונאמן למסורת, לא יוצא מביתו כבר 20 שנה ושונא את כל החידושים, מופיע בפרק "בייקריקס" בו מקבל אקומה, כי כועס על מרינט על ששיקרה לו, ועשתה דברים באופן לא מסורתי.
 • שו - יין (מוזכרת בעונה 4): אחותה של סבין ודודה של מרינט המתגוררת בלונדון ומוזכרת בפרק 16 בעונה 4 אך לא רואים אותה. משפחת דופן צ'אנג נוסעת ללונדון לבקר אותה באותו הפרק. אומרים שהיא דודה קשה וכועסת שלא אוהבת הרבה דברים כמו מוזיאונים או עוגה.
משפחת אגרסט - גרהם דה ונילי - פאת'ום (המשפחה של אדריאן ופליקס)[עריכת קוד מקור | עריכה]
 • נטלי סנקואור / מאיורה / קטאליסט / הציידת (תמי ברק): העוזרת האישית של גבריאל אגרסט, יד ימינו, לפי איך שזה נראה היא ממלאת את המקום של אמא של אדריאן מאז שהיא נעלמה, היא דואגת לסדר וארגון בחייו של אדריאן, כי גבריאל לא מראה את אהבתו לאדריאן, פועלת לרוב לפי הוראותיו של גבריאל אגרסט, ורק לעיתים נדירות מפירה את הוראותיו, בדרך כלל כדי לעזור לו. מחזיקה במופלא הטווס, שמאפשר לה להפוך למאיורה. כוח העל של מאיורה הוא ליצור אמוק, נוצת טווס בעל כוח יצירה שיכול ליצור חפצים שיכולים להגן על אנשים מרגשות שליליים, או להפך: לעזור לאנשים שהשתלט עליהם אקומה, ולשמש כנשק או כלי עזר בידם. מופלא הטווס פגום, וכל שימוש בו פוגע בנטלי, וגורם לה לחלות. הופכת לנבלת העל קאטליסט בעונה 2 וגם בעונה 3 וכוחה היה לשכפל את כוחו של עש לילה. בתחילת עונה 5 רבה עם גבריאל אגרסט ומפסיקה לעזור לו להציל את אמילי ואותה בגלל האובססיה שלו לחיפושית וחתול שחור. בעונה 5 משתלט עליה אקומה בשנית והיא הופכת לסאפרי. התאהבה בגבריאל אגרסט.
 • אמלי גרהם דה ונילי (החל מעונה 3): אריסטוקרטית ואימו של פליקס, דודתו של אדריאן, ואחותה התאומה של אמילי אגרסט. יודעת שפליקס מחזיק במופלא הטווס אך בכל זאת סולחת לו.
 • שומר הראש של אדריאן / גורילה / גוריזילה (סער בדישי): שומר הראש של אדריאן (השם גורילה הוא השם שאדריאן נתן לו משום שהוא לא מדבר וגופו בגודל עצום, כמו גורילה), הוא הנהג, השומר האישי והמלווה של אדריאן.
 • קולט פאת'ום (פלאשבקים):ביליונר אמריקאי ובעלה של אמלי (אימו של פליקס) ואבא של פליקס. נודה כי הוא נפטר באותה שנה שאמילי (אימו של אדריאן) נפטרה.
משפחת סזאר (המשפחה של אליה)[עריכת קוד מקור | עריכה]
 • נורה סזאר / אננסי (החל מעונה 2): אחותן הגדולה של אליה והתאומות אטה ואלה, מתאגרפת חזקה, אחות גדולה אחראית עם ביטחון עצמי מופרז, דאגנית בצורה מוגזמת ולעיתים קרובות מונעת מאליה לצאת למקומות מכיוון שהיא מפחדת שאליה תכנס למצב מסוכן בגלל נבל על.
 • אטה סזאר / סאפוטי (החל מעונה 2): אחות של אלה, אליה ונורה, ילדה שובבה שאליה עושה עליה בייביסיטר בדרך כלל, היא קיבלה אקומה משותף עם אלה והפכו לסאפוטיות וכל פעם שהן אכלו משהו הן השתכפלו.
 • אלה סזאר / סאפוטי (החל מעונה 2): אחות של אטה, אליה ונורה, ילדה שובבה שאליה עושה עליה בייביסיטר בדרך כלל, היא קיבלה אקומה משותף עם אטה והפכו לסאפוטיות וכל פעם שהן אכלו משהו הן השתכפלו.
 • מרלנה סזאר: אמן של נורה, אליה, אטה ואלה, והשפית הראשית של מלון גראנד פרי.בעונה 6 ישתלט עליה אקומה
 • אוטיס סזאר / איש חיה: אביהן של נורה, אליה, אטה ואלה, ושומר גן החיות של פריז.
משפחת לה היף (המשפחה של נינו)[עריכת קוד מקור | עריכה]
 • כריס לה היף / כריס מאסטר / טיים טאגר (עונות 2 - 4 מופיע בעונה 5 כאשליה): האח הקטן של נינו. בעונה 3 הופך לכריס מאסטר. בהמשך העונה הוא הופך לטיים טאגר כאשר הוא בא מהעתיד להווה כדי להביא את המופלאים לעתיד.
משפחת בורז'ואה (המשפחה של קלואי וזואי)[עריכת קוד מקור | עריכה]
 • אנדרה בורז'ואה / מלאדיקטטור - דיקטטורוע / ציידי הלבבות: אביה של קלואי וראש העיר, לערב אותו זה התירוץ של בתו כאשר היא רוצה משהו. אוהב את בתו ומשתדל בכל מאודו שלא לאכזב אותה. ומקבל בעונה 2 אקומה והופך לדיקטטורוע. בנוסף בעונה 3 פרק 25 "צייד הלבבות" מקבל שוב אקומה. ובנוסף מקבל אקומה בעונה הרביעית בפרק 10 "מגה עלוקה" והופך למלאדיקטטור (התרגום בעברית השתנה במקום דיקטטורוע למלאדיקטטור) עם הכוח של מפלצת הרגש מגה עלוקה לשכפל את עצמו.
 • אודרי בורז'ואה / מלכת הסטייל / ציידי הלבבות (עונות 2 - 4): אישה עשירה מאוד ומלכת האופנה בניו-יורק במגזין הסטייל וטסה לפריז כדי להיות בתצוגת האופנה לכבודה של גבריאל אגרסט, אמן האופנתית והקפדנית של קלואי וזואי. אישה קרה ואכזרית לא פחות מבתה קלואי. קיבלה אקומה בעונה 2 והפכה למלכת הסטייל, וכוחותיה היו להקפיא אנשים בעזרת אבקת נצנצים. בנוסף בעונה 3 פרק 25 "צייד הלבבות" מקבלת שוב אקומה. ובנוסף מקבלת גם אקומה בעונה הרביעית בפרק 13 אופטיגמי והופכת שוב למלכת הסטייל.
 • ז'אן באטלר / דוב היאוש: המשרת של קלואי, העונה לכל בקשותיה, אף על פי שקלואי ואימה אף פעם לא קוראות לו בשמו האמיתי. בעונה 2 קיבל אקומה והפך לדוב היאוש.
משפחת טסורוגי (המשפחה של קגאמי)[עריכת קוד מקור | עריכה]
 • טומואה טסורוגי / איקרי גוזן / איקארי דוזן / מטאגי גוזן (עונות 3 - 5) (טליה ברקאי): אימה של קגאמי וחברה במועדון של גבריאל אגרסט, בעונה 3 הפכה לאיקרי גוזן ובעונה 5 גבריאל מגלה לה את זהותו כמונרך והיא עוזרת לו להביס את חיפושית וחתול שחור בכך שהיא יוצרת איתו טבעת קסם שאיתה יכול מונרך לשלוט יותר טוב במופלאים וגם היא הייתה "אשפית הניסיונות" שבכוונה השתלט עליה אקומה כדי לבדוק אם הטבעת עובדת כראוי.
משפחת קופאין-סטון (המשפחה של לוקה וג'וליקה)[עריכת קוד מקור | עריכה]
 • אנרקה קופאין / קפטן הארדרוק (עונות 2 - 5): אמם של ג'ולקה ולוקה, היא לא אוהבת שמגבילים ממנה מוזיקה. מסתבר שלה ולגאגד סטון היה עבר רומנטי ובגלל זה הוא קורא לה בשם החיבה נאנאקי.
 • ג'אגד סטון / גיטר וילן (סער בדישי): זמר ורוקר מפורסם, הזמר האהוב על מרינט, אדריאן ולוקה. מרינט עיצבה את המשקפיים שלו, ועטיפה של אלבום חדש שהוציא. בעל תנין מחמד בשם פנג. קיבל אקומה לאחר שסירב לעשות דואט עם כוכב פופ בשם מיסטר איקס ווי וחברת ההקלטות שלו פיטרה אותו. בתור גיטר ווילן יכול היה לשלוט באנשים בעזרת מוזיקת רוק, להפוך אותם למשרתיו ולעלף אותם לפי רצונו. בעונה הרביעית מתגלה שהוא אבא של לוקה וג'ולקה קופאין.
 • פנג: תנין המחמד של ג'אגד סטון. כשג'אגד סטון הפך לגיטר ווילן, גם פנג הושפע מהאקומה ונהפך לדרקון.
 • פני / צרה צרורה (איילה פלדמן): העוזרת האישית של ג'אגד סטון, נהפכה לנבלית "צרה צרורה" בעונה השנייה. הכוחות שלה היו להיעלם ולהופיע מחדש.
 • ויויקה / דספרדה (עינת אזולאי) (עונה 3): נגנית סולו של ג'אגד סטון. השתלט עליה אקומה והפכה לדספרדה.
משפחת קובדל (המשפחה של אליקס)[עריכת קוד מקור | עריכה]
 • חליל קובדל / פרעה (עונות 1–3, 5): אחיה של אליקס. הבן של אוצר הלובר. העונה 5 השתלט עליו אקומה בשנית ממחשבה שחיפושית וחתול שחור הם רעים ושמונרך הוא טוב שרוצה להשכין שלום בעולם, קיבל את כוח ההגנה.
 • אלים קובדל (עונות 1,3,5): אוצר הלובר ואבא של אליקס וחליל. ידע שאליקס תהפוך בעתיד לבאניקס.
משפחת שמאק (המשפחה של מנון)[עריכת קוד מקור | עריכה]
 • מנון שמאק / הבובנאית (מייה קדוש): הבת של נדיה, ילדה קטנה, מרינט נוהגת לשמור עליה, קיבלה אקומה בפרק "הבובנאית" כי מרינט לא נתנה לה לקחת את אחת הבובות ששיחקו בהן. כוחותיה היו להחזיר מחדש אנשים שקיבלו אקומות לנבלים. בעונה 3 פעם נוספת מקבלת אקומה והנבלית חוזרת במוזיאון ומעירה פסלי שעווה.
 • נדיה שמאק / פריים קווין (דקלה הדר): מגישת הטלוויזיה המפורסמת ביותר בפריז, אמא של מנון, וחברתה של סבין מרינט נוהגת לעשות בייביסיטר על ביתה בשעות הצורך, קיבלה אקומה בפרק פריים קווין משום מהחיפושית והחתול השחור קטעו את הראיון שלהם איתה וכתוצאה מכך כל הרייטינג של תוכניתה ירד והיא בוטלה. כוחותיה היו לעבור דרך מסכים.

דמויות אחרות[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • תושבי העולם / מירקולייזד: קיבלו אקומה וכוחות אליינס בפרק האחרון של העונה החמישית.
 • זאביר איקס / מיסטר XY: כוכב פופ, מתחרה בג'אגד סטון. הבן של בוב רות'.
 • בוב רות' / מולאק / שיא הזהב: אבא של מיסטר והמפיק שלו, אוהב כסף קיבל אקומה בעונה 4 השתלט עליו אקומה והפך למולאק.
 • אנדרה גלאסה / גלאסיאטור (עונות 2–5): אנדרה הוא מוכר גלידת האוהבים, האגדה של תושבי פריז מספרת שכל מי שחולק גלידה אצלו יהיה ביחד לנצח. הגלידה שהוא נתן למרינט ואדריאן מדגישים את האהבה שלהם, מרינט קיבלה גלידה שמתארת את אדריאן, ואדריאן קיבל גלידה שמתארת את החיפושית, כך גם כל מי שהגיע קיבל גלידה של מי שהוא אוהב באותו הרגע. קיבל אקומה בפעם הראשונה מפני שמרינט סירבה להאמין שהגלידה שלו קסומה ויכולה לגרום לה להיות עם אהובה. בפעם השנייה החיפושית סירבה להודות שהיא אוהבת את חתול שחור מה שגרם לו לתהות עם הגלידה שלו באמת משדכת בין לבבות, אחר כך הוא ראה שמרינט וחתול שחור מתחילים להתקרב זה לזה ואולי הוא שניסה לשדך אותם עם אנשים אחרים. בעונה 5 השתלט עליו אקומה פעם רביעית וקיבל את כוח ההדף.
 • מאסטר וואנג פו / פו הזועף (עונות 1–5) (סער בדישי): שומר המופלאים. מחזיק במופלא הצב וכיוון שהוא זה שהעניק למרינט את מופלא החיפושית ולאדריאן את מופלא החתול השחור, היה היחיד שידע על הזהויות הסודיות שלהם. שאל את המופלא שלו מספר פעמים לנינו, שהפך לבר שריון. בפרק האחרון של העונה השלישית איבד את זכרונו, ומשום כך קופסת המופלאים הועברה לחיפושית. בעונה 4 הוא חוזר בפרק השישי לפריז לביקור ומקבל אקומה והופך לפו הזועף. בעונה 5 חיפושית וארנב שחור חוזרים לעבר, פוגשים את מאסטר פו ולוקחים איתם למשימה את מופלא הכלב מהקופסה של מאסטר פו.
 • מרקוב / רובוסטוס (עונות 2 - 5): החבר הטוב ביותר של מקס, מקס יצר אותו בעצמו. השתלט עליו אקומה בעונה 2 ו-5 והוא הפך לרובוסטוס.
 • ויליאם / הורס המסיבות (עונות 2 - 5): מעריץ של אדריאן. בעונה 3 השתלט עליו אקומה והפך להורס המסיבות.
 • אלק / מגשים המשאלות: מנחה שעשועונים בטלוויזיה. בעונה 4 קיבל אקומה והפך ל-"מגשים המשאלות".
 • תיאו ברבו / חתול חקיין (עונות 1–4): אמן ופסל. קיבל אקומה בעונה 1 והפך לחתול חקיין.
 • רוג'ר ריינקומפרי / רוג'קופ: השוטר הראשי של פריז ואביה של סברינה.
 • סיימון גרימוואלט / סיימון אומר (עונות 1, 3): אמן חושים. קיבל אקומה והפך לסיימון אומר.
 • ז'וויאר רמייר / מר יונה (ערן מור): מאכיל את היונים, השתלט עליו אקומה 72 פעמים וכוחותיו היו לשלוט ביונים ולהפוך אנשים ליונים.
 • אונדין / סירנה (ספיר דרמון) (עונות 2–5): חברתו של קים. היא מאוד אוהבת לשחות ובנוסף מאוהבת בקים, היא הופכת לסירנה בעונה 2 מפני שהיא ניסתה להגיד לקים שהיא מאוהבת בו והוא לא הקשיב והכוחות שלה היו להציף את כל העיר במים.
 • קלאודי קאנטה / סטארטריין (עונות 3–5): אמא של מאקס, חלומה הוא להיות אסטרונאוטית ובסוף עונה 3 קיבלה את חליפת האסטרונאוט שלה. בעונה 3 השתלט עליה אקומה ללא שליטתו של עש לילה. ובעונה 5 השתלט עליה אקומה שנית.
 • אוגוסט / ג'יאגנטיטאן (עונות 2–4): תינוק שאמא שלו לא מרשה לו לאכול סוכריות, קיבל מספר פעמים אקומה והפך לג'יגאנטיטאן.
 • ורוניק / מניפולה (עונות 3, 5): אוצרת במוזאון השעווה של פריז, בעונה 5 פרק 3 עזרה לחיפושית וחתול שחור להכין מלכודת למונרך ופרק 6 השתלט עליה אקומה עם הכוח להחיות בובות שעווה.
 • גראנד מאסטר סו-האן (אלי לולאי) (עונות 4 - 5): מופיע לראשונה בפרק ״פו הזועף״, שומר המופלאים העתיק והקולגה של מאסטר פו שניסה לקחת את תיבת הפלאים ממרינט. בפרק בר - חלוף דרש מחיפושית לגלות את זהותו של חתול שחור כדי לתקשר איתו מתי יש צרה בעיר. בעונה 5 בפרק השני הלך למקדש השומרים בטיבט לדווח לשומרים האחרים שיעזרו בפריז להשיג את המופלאים שחיפושית איבדה בסוף עונה 4. לוקח את לוקה ללמוד בטיבט כיוון שיודע את הזהויות של מרינט ואדריאן
דמויות המבוססות על אנשים בחיים האמתיים[עריכת קוד מקור | עריכה]
 • קלרה נייטינגייל / איימטינגייל (עונות 2–3): זמרת מפורסת שמגיעה לצרפת ומוציאה קליפ לכבוד אהבת והערצת לחיפושית וחתול שחור. בעונה 2 מקבלת אקומה והופכת לאיימטינגייל. בעונה 3 גם נקראת לורה נייטינגייל. הדמות מבוססת על "לורה מרנו"
 • פיליפ / קפואון (עונות 2,5,3): מאמן החלקה על הקרח. נהפך לקפואון בעונה 2 כי עמדו לסגור את מרכז ההחלקה על הקרח שלו וכוחותיו היו להקפיא את כל העיר. בעונה 5 עזר לחיפושית וחתול שחור להכין מלכודת למונרך.
 • סנטה קלאוס / סנטה קלוז (עונות 2–3): בהתחלה רק אדריאן האמין לו שהוא סנטה קלאוס. בעונה 3 מגיע לפריז בגלל הכוחות של כריס מאסטר.
 • תומאס אסטרוק / אנימאסטרו (אלי לולאי) (עונות 3–4): במאי לסדרת האנימה "החיפושית והחתול השחור". קיבל אקומה בעונה 3 והפך לאנימאסטרו יוצר הסדרה המקורי בעצמו.
 • הארי קלאון / פסיכומיקאי (עונה 4): קומיקאי מצליח הרוצה שצופיו ירגישו רגשיו אחרים מלבד צחוק. בעונה 4 מקבל אקומה והופך לפסיכומיקאי עם הכוח לשלוח ברגשות של אחרים. הדמות מבוססת על "דני בון", קומיקאי.
 • דידייה רוסטן (עונה 4): עיתונאי ספורט צרפתי בקולג' פרנסואז דופונט וחבר של גברת בוסטייר.
 • קוקי / קיקו(עונה 5): חבר של נורה, אחותה הגדולה של אליה. השתלט עליו אקומה בעונה 5 פרק 10 ונהפך לקיקו עם הכוחות של הצב, הסוס, הנמר, העכבר והשור.

דמויות מהספיישלים[עריכת קוד מקור | עריכה]

ספיישל ניו יורק[עריכת קוד מקור | עריכה]
 • ג'סיקה קיינס / כנף דרור / כנף נץ (ספיישל שנגחאי ועונה 5): הבת של ינשוף לילה. מקבלת את מופלא הנשר והופכת לכנף נץ.
 • איאון / אקאני ואלי (ספיישל שנגחאי ועונה 5): רובוטית עם בינה מלאכותית, אחותה של ג'סיקה ובתה של מגסטיה וינשוף לילה.
 • אולימפייה היל / מג'סטיה (ספיישל שנגחאי ועונה 5): גיבורת על בניו יורק, וגם השראתה של אליה. יצרה את הועזרת הרובוטית שלה אקאני ואלי.
 • ברברה קיינס / ינשוף לילה (ספיישל שנגחאי ועונה 5): גיבור על המסטווה לאיש (במקור הוא אישה) העוזר האישי שלה היא כנף דרור, בתה. היא רצינית, עצבנית וכועסת מאוד בדרך כלל.
 • דין גייט / דלתון (ספיישל שנגחאי ועונה 5): גיבול על בניו יורק העוזר לעוברים והשבים לברוח ממקומם המסוכן של הילחמות בנבל בכך שהוא פותח דלת עם שער למקום אחר דומה למופלא הסוס.
 • מייק רוצ'יפ / טכנו פיראט / טכנולייזר / מופלאונייזר: נבל בניו יורק ומטרתו היא להשביט את כל הטכנולוגיה בניו יורק. השתלט עליו פעמיים אקומה בספיישל וגם שיתף פעולה עם עש לילה שנתן לו את מופלא הנץ. בסוף הספיישל הוא נכנס לכלא.
 • דן נקנקיות (ספיישל שנגחאי ועונה 5): גיבור על שמחלק נקנקיות קסם וכשאוכלים אותן קורים דברים קסומים.
ספיישל שאנגחאי[עריכת קוד מקור | עריכה]
 • פיי / ליידי-דרגון (ספיישל שנגחאי ועונה 5): היא נערה מתבגרת המתגוררת בשנחאי, סין. היא נמצאה על ידי וו שיפו כדהייתה תינוקת וגידל אותה בבית הספר שלו לאמנויות לחימה וגדל אותה כבתו המאומצת. וו שיפו אימן אותה באמנויות הלחימה וגידלה אותה כדי לשמור על הערכים ויום אחד להשתלט כשומרת המערה הקדושה. לאחר שוו שיפו מת ובית הספר שלו נהרס, פיי הפך לגנב כדי לצבור מספיק כסף כדי לשלם לבוס פשע מקומי, קאש, שטען שהוא יכול לספר לה את האמת על גורלו של אביה המאמץ. היא עזרה לחיפושית וחתול שחור לעצור את עש לילה מלטעון את "המובחר". כשהשיגה בחזרה את "המובחר" היא השמשה בו בעצמה כדי להפוך לליידי-דרגון, גיבורת-על שמשנה צורה של בעלי חיים.
 • וו שי-פו: האב המאמץ של פיי ושמר על המערה הקסומה ועל "המובחר" ובעל בית ספר לקונג-פו שנהרס. הדמות מבוססת על "דוני ין" שחקן ואמן לחימה.
 • קאש / קינג קאש: הוא סוחר בשוק השחור והבעלים של קאש עתיקות. הוא גנב מניפולטיבי שאחראי להוצאתו להורג של וו שי-פו וגנב את מפתח המערה הקדושה מפיי ומכר אותו לנטלי תמורת סכום כסף עצום. סוחט את פיי בכך שתגנוב בשבילו ובתמורה יגלה לה מי הרג את אבא שלה. השתלט עליו אקומה והפך לקינג קאש עם הכוח להפוך כל דבר לפסל ולחתוך כל דבר.

קוואמים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הקוואמים הם ישויות קסומות המעניקות לבעלי המופלאים כוחות על. כל קוואמי מייצג קונספט מופשט שקיים בעולם, והוא מבוסס על חיה כלשהי.

קוואמים אינם יכולים למות, אולם הם כן יכולים לחלות, ולא יכולים להתאהב בנוסף הקוואמים יכולים לרחף, להפוך ללא מוחשיים, לסחוב דברים שיותר כבדים ממשקלם, ואי אפשר לראות או לשמוע אותם דרך אלקטרוניקה ויכולים להרגיש קוואמים אחרים כמו שקרה בפרק חיפושית וחתול שחור בעונה הראשונה.

הקוואמים יכולים להשתמש בכוח העל שלהם גם ללא עונד מופלא, אך הם לא נוטים להשתמש בו לבד מכיוון שהם לא יכולים לשלוט על כוחם כראוי, מה שיכול לגרום לאסון.

לקוואמים אין מין, אולם הם כן בעלי כינוי גוף של זכר או נקבה בסדרה. מפני שלקוואמים אין באמת מגדר, בחלק מהמדינות היוצרים והמתרגמים של הסדרה באותה הארץ החליטו לשנות לחלק מהקוואמים את המגדר המקורי שלהם. לדוגמה טריקס ודוסו, שבמקור בדיבוב הצרפתי מיוחסים לא כנקבה, אלא כזכר.

הקוואמים יכולים להשתדרג בעזרת שתיית שיקויים מיוחדים, או אכילת מאכל שמכיל את השיקוי. לאחר שהקוואמי בלע את השיקוי, עונד המופלא יקבל כוחות חדשים לאחר שהוא ישתנה, תלוי בסוג השיקוי שהקוואמי קיבל יש עוד אפשר להשתדרג בכך שאותו עונד המופלא לאחר שהשתנה עם הקוואמי לגיבור/נבל על ישתה את אותו השיקוי.

חמש דקות לאחר שמחזיקי המופלאים משתמשים במופלאים, הם משתנים בחזרה להיות בני אדם.

לאחר שמחזיק המופלא משתנה בחזרה, הקוואמי צריך לתדלק את עצמו עם אוכל בשביל שינוי נוסף. כל אוכל יעבוד, אך חלק מהקוואמים נוטים להעדיף מאכלים ספציפיים.

קוואמים מסוגלים לתת ביום הולדתם של מחזיק המופלא שלהם קוואגטמה המורכבת משערות מבעלייהם הקודמים והנוכחי כמו בעונה 2 פרק בפנה שטיקי נתנה למרינט ובעונה 5 בפרק איחוד פלאג נתן לאדריאן, בעונה 5 פרק 8 גילו שלקוואגטמה יש שימוש והוא מאפשר לראות זכרונות של מחזיקי אותו המופלא בעבר.

מחזיק המופלאה בעל הקוואמי מסוגל לשלוט בקוואמי כמו להשתיק אותו ליצור לו מחסום תזוזה ועוד.

 • טיקי (תמי ברק): קוואמי היצירה המחובר למופלא החיפושית. אחת משני הקוואמים החזקים ביותר. המופלא שלה הוא עגילים מעניקה למרינט את היכולת להשתנות לחיפושית, אדריאן השתמש במופלא פעמיים, ואליה השתמשה במופלא פעם אחת. על מנת לשנות צורה צריך לומר 'טיקי - נקודות', ובשביל להשתנות בחזרה מילות הקסם היא 'נקודות הורד'. היכולת שלה הוא ליצור חפצים קסומים שקוראים להם קמע המזל (בניגוד למופלא העז/גדי, היא לא יכולה לבחור איזה חפץ). טיקי מאוד אוהבת לאכול, במיוחד מאכלים מתוקים.
 • פלאג (ערן מור): קוואמי ההשמדה המחובר למופלא החתול השחור. אחד משני הקוואמים החזקים ביותר. המופלא שלו הוא טבעת וכרגע המחזיק שלו הוא אדריאן. המופלא מעניק לאדריאן את הכוח להפוך לחתול השחור. פלאג אוהב מאוד גבינת קממבר וחפצים נוצצים. על מנת לשנות צורה צריך לומר 'פלאג - ציפורניים', ובשביל להשתנות בחזרה, מילות הקסם הן 'ציפורניים הכנס'. היכולת של מופלא החתול היא להשמיד כל מה שהוא (או מחזיק המופלא) נוגע בו. מרינט השתמשה במופלא פעמיים.
 • נורו (דקלה הדר): קוואמי ההפצה המחובר למופלא הפרפר. היכולת שלו היא להחדיר כוח אל תוך פרפר ולהפוך אותו לאקומה הנכנס לחפץ מסוים ונותן לבעליו של החפץ כוחות על. המופלא שלו הוא סיכה בצורת פרפר. המופלא מעניק לגבריאל את הכוח להפוך לעש לילה. מילות הקסם שלה הן 'כנפיים אפלות', ובשביל להשתנות בחזרה מילות הקסם הן 'כנפיים אפלות - הסר'. במקור, צריך להגיד 'נורו - כנפיים', אבל מפני שגבריאל מנצל את המופלא לרעה הוא אומר כנפיים אפלות, ללא ניצול המופלא לרעה, צריך להגיד מילים לא ידועות כדי לשנות צורה. יש מדינות שבהן טריקס הוא נורו, ומדינות שבהן נורו היא נקבה.
 • ווייז: קוואמי ההגנה המחובר למופלא הצב. היכולת שלו זה ליצור מגן סביבו וסביב מי שלידו. המופלא שלו הוא צמיד. שימש את נינו מספר פעמים בשביל להשתנות לבר שריון. על מנת לשנות צורה צריך לומר 'וויז - שריון'. ווייז בעבר היה גם המופלא של מאסטר פו שהפך לצב הג'ייד.
 • טריקס: קוואמי האשליה המחובר למופלא השועל. היכולת שלה היא ליצור אשליות, והמופלא שלה היא שרשרת בצורת זנב שועל. אליה החזיקה במופלא עד פרק 26 בעונה 4. בכדי לשנות צורה צריך לומר 'טריקס - לנתר/בואי נזוז'. יש מדינות בהן טריקס הוא זכר, ומדינות בהן טריקס היא נקבה.
 • פולן (מיה קדוש): קוואמי הפעולה המחובר למופלא הדבורה. המופלא שלה הוא סיכת-מסרק בצורת דבורה. היכולת שלה היא שיתוק מישהו מסוים ל-5 דקות. המופלא הושאל מספר פעמים לקלואי ולזואי כדי לאפשר להן להפוך למלכת הדבורים ולוספריה. על מנת לשנות צורה צריך לומר 'פולן - זמזום'.
 • דוסו (עינת אזולאי): קוואמי הרגש, המחובר למופלא הטווס. המופלא שלה הוא סיכת טווס, ויכולתה היא להחדיר כוח אל תוך נוצת טווס (שהיא שולפת מתוך המניפה שלה, שהיא הנשק של מופלא הטווס) ולשלוח אותה אל תוך חפץ של מישהו, ובכך ליצור מפלצת רגש הנשלטת על ידי מי שמחזיק בחפץ או פועלת באופן עצמאי. המופלא היה שייך לאמילי שכרגע נמצאת בתרדמת, ולנטלי שבעזרתו הפכה למאיורה. בעונה הרביעית עש לילה משתמש בו כדי לאחד את כוחות הטווס והפרפר ולהפוך לעש אפלולי. בסוף העונה הרביעית, גבריאל מביא את מופלא הטווס ביחד עם דוסו לפליקס בתמורה לרוב המופלאים ובעונה 5 פליקס משתמש בו. מאסטר פו גם הוא השתמש במופלא בעבר. על מנת לשנות צורה צריך לומר 'דוסו - לפרוס את הנוצות'
 • לונג: קוואמי השלמות המחובר למופלא הדרקון. המופלא של לונג הוא צ'וקר. היכולת שלו היא להפוך לאחד מהאלמנטים: ברק, מים או אוויר. המופלא הושאל מספר פעמים לקאגמי ולמרינט. על מנת לשנות צורה, צריך לומר 'לונג - הבא את הסופה' וכדי להשתנות בחזרה צריך לומר 'לונג-שמיים בהירים'.
 • סאס: קוואמי האינטואיציה השנייה. מחובר למופלא הנחש. היכולת שלו לחזור בזמן מרגע ספציפי שהמשתמש בחר. המופלא שלו הוא צמיד נחש, אדריאן השתמש בו כדי להפוך לאספיק והשתמש בו פעם נוספת יחד עם מופלא החתול השחור כדי להפוך לנחש שחור, ולוקה השתמש במופלא מספר פעמים כדי להפוך לוויפיריון. כדי לשנות איתו צורה צריך לומר: 'סאס - חשוף קשקש'.
 • ז'ופו: קוואמי הלעג, המחובר למופלא הקוף. היכולת שלו היא לשבש כוחות של אחרים בעזרת חפצים. המופלא שלו הוא נזר. שימש את קים כדי להפוך למלך הקופים. על מנת לשנות צורה צריך לומר 'ז'ופו - להופיע'.
 • מולו: קוואמי ההשתכפלות, המחובר למופלא העכבר. היכולת שלה היא להשתכפל, והמופלא שלה הוא שרשרת תליון. מרינט השתמשה בו כדי להפוך למולטי-עכברה, מולטי-שועלה, מולטי-חתולה, מולטי-חיפושית, ומילן השתמשה במופלא מספר פעמים כדי להפוך לפולי-מאוס. על מנת לשנות צורה צריך לומר 'מולו - לצייץ/זמן לצייץ'.
 • קאלקי: קוואמי ההגירה, המחובר למופלא הסוס. היכולת שלו היא להשתגר לאיזה מקום שהוא בוחר או שהמשתמש במופלא בוחר. המופלא שלו הוא משקפיים, מקס השתמש במופלא כדי להפוך לפגסוס ומרינט השתמשה בו יחד עם מופלא החיפושית כדי להפוך לפגה באג ויחד עם מופלא החיפושית והארנב כדי להפוך לפני באג. על מנת לשנות צורה צריך לומר: 'קאלקי - לדהור'.
 • דייזי: קוואמי השמחה, המחובר למופלא החזיר. היכולת שלה היא להראות את משאלת החלומות למי שתבחר, והמופלא שלה הוא צמיד פנינים המחובר לרגל. רוז השתמשה במופלא כדי להפוך לפיגלה, על מנת לשנות צורה צריך לומר 'דייזי - לשמוח'
 • פלאף: קוואמי ההתפתחות המחובר למופלא הארנב. היכולת שלו היא לנוע בזמן לאיזו תקופת זמן שמחזיק המופלא בוחר. המופלא שלו הוא שעון כיס, והוא נמצא בקופסת המופלאים של מרינט ואצל אליקס מהעתיד. מרינט השתמשה בו יחד עם מופלא החיפושית והסוס כדי להפוך לפני-באג, אדריאן השתמש בו יחד עם מופלא החתול השחור כדי להפוך לארנב-שחור, ואליקס השתמשה במופלא כדי להפוך לבאניקס. כדי לשנות צורה, מילות הקסם הן 'פלאף - בכיוון השעון', ובשביל להשתנות בחזרה מילות הקסם הן 'פלאף - נגד כיוון השעון'.
 • רואר: קוואמי ההתעלות המחובר למופלא הטיגריס. היכולת שלו היא להשפיע על אנשים. המופלא שלו הוא צמיד אצבעות. ג'ולקה השתמשה בו כדי להפוך לנמרה סגולה. על מנת לשנות צורה צריך לומר 'רור - צבע את הפסים ’.
 • בארק: קוואמי ההערצה המחובר למופלא הכלב. היכולת שלה היא להביא ולהחזיר פריטים שהיא נוגעת בהם. המופלא שלה הוא קולר. על מנת לשנות צורה אומרים 'בארק - לרחרח', ובשביל לשנות צורה בחזרה מילת הקסם היא 'להירגע'. סברינה, פליקס, גבריאל ואליקס השתמשו במופלא.
 • אוריקו: קוואמי היומרה המחובר למופלא התרנגול. היכולת שלו זה לבחור כל כוח שירצה. המופלא שלו הוא טבעת-אגודל. מארק השתמש במופלא כדי להפוך לתרנגול האומץ. מילת הקסם אינה ידועה.
 • זיגי: קוואמי התשוקה המחובר למופלא העז. היכולת שלו היא ליצור כמעט כל חפץ שהוא רוצה (ולעומת טיקי, הם לא קסומים או עושים משהו מיוחד). המופלא שלו הוא שתי סיכות שיער. נתניאל השתמש במופלא כדי להפוך לנער גדי. מילת הקסם אינה ידועה.
 • סטומפ: קוואמי הנחישות המחובר למופלא השור. היכולת שלו היא להתנגד לתקיפות. המופלא שלו הוא ספטום. איוון השתמש במופלא כדי להפוך למינאטאורוקס. מילת הקסם אינה ידועה.
ספיישל ניו יורק[עריכת קוד מקור | עריכה]
 • לירי: קוואמי החופש (Freedom) המחוברת למופלא הנץ. היכולת שלה היא לשחרר אנשים מהפחדים שמונעים מהם להגיע למלוא הפוטנציאל שלהם. המופלא הוא שרשרת עם טופר של נשר, כדי לשנות איתה צורה צריך לומר "לירי - כנפי החופש" וכדי ליצור הילה "אפלה" יש לומר לומר "לירי - כנפי טרף". המופלא נמצא בקופסאת המופלאים האפריקאית.
ספיישל שאנגחאי[עריכת קוד מקור | עריכה]
 • מיי שי: המנחה והמנטור של ליידי דרגון הוא פסל בצורה של אריה המחובר ל"מובחר". השטלת עליו אקומה מכיוון שפיי לא הצליחה להבין את ההבדל בין נקמה לצדק וסירבה להחזיר את "המובחר" לידיו. בסוף הספיישל הופך לדמוי קוואמי.
רנלינגס[עריכת קוד מקור | עריכה]
 • לונג (ספיישל שנגחאי ועונה 5): הרנלינג של הצדק. הוא מאפשר למחזיק "המובחר" להפוך אותו לדרקון השולט באלמנטים.
 • יאנג (ספיישל שנגחאי ועונה 5): הרנלינג של הביטחון. הוא מאפשר למחזיק "המובחר" להפוך אותו לנשר.
 • שיי (ספיישל שנגחאי ועונה 5): הרנלינג של האומץ. הוא מאפשר למחזיק "המובחר" להפוך אותו לנחש.
 • טאנג (ספיישל שנגחאי ועונה 5): הרנלינג של הסבלנות. הוא מאפשר למחזיק "המובחר" להפוך אותו לגמל שלמה.
 • שונג (ספיישל שנגחאי ועונה 5): הרנלינג של השלווה. הוא מאפשר למחזיק "המובחר" להפוך אותו לדוב.
 • הו (ספיישל שנגחאי ועונה 5): הרנלינג של החמלה. הוא מאפשר למחזיק "המובחר" להפוך אותו לקוף.
 • מה (ספיישל שנגחאי ועונה 5): הרנלינג של הכבוד. הוא מאפשר למחזיק "המובחר" להפוך אותו לדוב.
 • הא (ספיישל שנגחאי ועונה 5): הרנלינג של המשמעת. הוא מאפשר למחזיק "המובחר" להפוך אותו לנמר.

מושגים[עריכת קוד מקור | עריכה]

ישנם מושגים שונים אשר בולטים מאוד במהלך הסדרה ואף מאפיינים אותה.

 • מופלא: תכשיט קסום שיוצא מתוכו קוואמים וכשאומרים את המילים הנכונות הקוואמי נשאב בחזרה למופלא ובעל המופלא מקבל כוחות על.
 • אקומה: פרפר שחור שהיה בתחילתו פרפר רגיל ומחזיק מופלא הפרפר מסוגל להפוך אותו לאקומה. מסוגל לתת לאדם כוחות על, נכנס לחפץ מסוים שאותו מחזיק האדם שבעל מופלא הפרפר רוצה להשתלט עליו עם אקומה, מחזיק המופלא יכול לתקשר עם האדם שהוא נתן לו אקומה.
 • אמוק: נוצה כחולה בעלת הכוח ליצור מפלצות רגש עליהם מחזיק מופלא הטווס יכול לשלוט עליהן ולהעלים אותן.
 • קוואמי: הקוואמים הם ישויות קסומות המעניקות לבעלי המופלאים כוחות על. כל קוואמי מייצג קונספט מופשט שקיים בעולם, והוא מבוסס על חיה כלשהי.
 • כוח אינסופי: הכוח האינסופי קורא כשמאחדים את מופלאי החיפושית והחתול השחור ומקבלים משאלה אחת שתשנה את המציאות ותשכתב את העבר.
 • קופסאת המופלאים האם (קופסאת המופלאים הסינית): הקופסה הראשונה שנוצרה, בה נמצאים המופלאים הכי חזקים.
 • שומר המופלאים: שומר צריך לשמור על קופסאת המופלאים מסוימת כדי שהמופלאים שבקופסה לא ייפלו ליידים לא נכונות. וכששומר המופלאים מכריז על שומר חדש השומר הישן מאבד את זיכרונו כדי לא לסכן את השומר החדש.
 • שומר המופלאים הכוכבי: שומר האחראי על השומרים האחראים על קופסאות המופלאים, נראה לראשונה בעונה 4.
 • מקדש השומרים: מקדש השומרים הוא מקדש שבו שומרים על כל קופסאות המופלאים והמידע על המופלאים ושם מאמנים שומרים חדשים. יש בכל יבשת מקדש ויש בכל מקדש שער בכדי לעבור בקלות בין המקדשים.
 • אלייאנס (עונה 5): טבעת שנוצרה על ידי טומואה טסורוגי וגבריאל אגרסט, הטבעת היא המוצר החדש מבית גבריאל אגרסט והיא נוצרה כדי לעזור לכלל האנשים בנוחות ויש בה אפשרות של שיחות, מפות, התראות וכל מה שטלפון יכול להציע ואפילו יותר, אבל הסיבה האמיתית לייצור שלה היא בכדי לעזור למונרך בתוכניתו להשגת המופלאים של החיפושית והחתול השחור: כל מי שיש לו את הטבעת ומשתלט עליו אקומה יכול לקבל כוחות של אחד או יותר מהמופלאים ממונרך בדרך נוחה יותר וסודית כדי שחיפושית וחתול שחור לא יגלו איך מונרך מצליח להעביר לנבלים שלו את הכוחות שבמופלאים בלי שהם רואים וגם הטבעות נותנות למונרך שליטה יותר טוב במופלאים בלי שהם יחלישו אותו כמו בפרק הראשון בעונה 5 ולשם כך הוא יכול לבחור עד 5 מופלאים להשתמש בהם בו זמנית כמו שהוצג בפרק 5. הטבעות מקבלות את כוחן על ידי לכידת המופלא והקוואמי בתוך קופסת זכוכית מיוחדת ששואבת את כוחם אל תוך אחת הטבעות של מונרך וביכולותו להעביר כוח הטבעת לנבל רק באמצעות לחיצה על הטבעת.

שדרוגים[עריכת קוד מקור | עריכה]

בעונה 2 פרק 14, נחשפה האופציה לשדרג את הכוחות שלך על ידי שיקויים צבעוניים, וכל שיקוי מייצג כוח אחר, קיימים 7 שדרוגים ונכון לעונה 5 נחשפו 3 שדרוגים.

 • כוח המים: כוח המים המיוצג בצבע ירוק, השדרוג מאפשר לנשום מתחת למים ואפילו לדבר ומביא לך סנפירים.
 • כוח הקרח: כוח הקרח המיוצג בצבע כחול, השדרוג מאפשר להתמודד עם קור מקפיא ומביא לך מחליקיים להחלקה בקרח.
 • כוח החלל: כוח החלל המיוצג בצבע סגול, השדרוג מאפשר לטוס לחלל ולנשום שם והוא נותן לך חליפות חלל וקסדה.

גיבורי-על ונבלי-על[עריכת קוד מקור | עריכה]

גיבורי-על[עריכת קוד מקור | עריכה]

זהות גיבור על גיבור על (אנגלית) מופלא כוח על קוואמי מילת הקסם (להשתנות) מילת הקסם (להשתנות בחזרה)
בעלים מקוריים
מרינט דופן צ'אנג החיפושית Ladybug חיפושית קמע המזל - יוצר חפץ שעזור לחיפושית לנצח את הנבל ומזמן חיפושיות קסומות שמתקנות כל נזק שהנבל גרם.

יצירת קמעות קסם - היכולת ליצור חפצים קסומים בעלי יכולות שונות בעזרת דמיונו של המשתמש

תפיסת האקומה- יכולת לתפוס את האקומה ביויו ולטהר אותו בחזרה לפרפר רגיל

טיקי נקודות נקודות הורד
אדריאן אגרסט חתול שחור Cat Noir / Cat Walker חתול שחור חתולאגן - משמיד דברים בדרכים שונות פלאג ציפורניים ציפורניים הכנס
אליה סזאר רינה רוז' Rena Rouge / Rena Furtive שועל מיראז' - אשליה: אשליה הנראית לעין ואשליה של צליל (כשנוגעים באשליה היא נעלמת) טריקס לנתר בואי ננוח
נינו לה-היף בר שריון Carapace צב שריון - כיפת מגן וויז שריון שריון הורד
זואי לי ווספריה Vesperia דבורה ונום - לשתק את היריב פולן זמזום זמזום הורד
פליקס פאת'ום גרהם דה ונילי ארגוס Argos טווס אמוק - החדרת אמוק אל תוך חפץ ויצירת מפלצת רגש על פי דמיונו (מי שמחזיק בחפץ בו נמצא האמוק שולט במפלצת הרגש). דוסו לפרוש את הנוצות נוצות הסר
קגאמי טסרוגי ריוקו Ryuko דרקון דרקון המים - להפוך למים / ליצור בועת מים סביב ועוד.

דרקון הרוח - להפוך לסופר רוח העוברת ממקום למקום ועוד.

דרקון הברק - להפוך לברק / ליצור ברק ועוד.

לונג הבא את הסופה שמיים בהירים
לוקה קופאין וויפיריון Viperion נחש הזדמנות שנייה - מחזיר את הזמן לסימון האחרון שסומן בעבר על ידי מופלא הנחש סאסס חשוף קשקש הסר קשקש
מקס קאנטה פגסוס Pegasus סוס מסע - שער לכל מקום שירצה קאלקי לדהור לרדת מהאוכף
אליקס קובדל באניקס Bunnix ארנב מחילה - פתיחת שער אל תוך מחילה עם הרבה שערים שונים שמהם מחזיק המופלא יכול לראות זמנים שונים ולעבור אליהם פלאף בכיוון השעון נגד כיוון השעון
קים נואין מלך הקופים King Monkey קוף המולה - יצירת חפץ שבמגע משבש את הכוח של היריב שופו זמן להופיע
מילן הפראל פולימאוס Polymouse עכבר השתכפלות - לשכפל את עצמך מולו לצייץ הפסק לצייץ
רוז להביון פיגלה Pigella חזיר מתנה - להראות למישהו את המשאלה הכי גדולה שלו דייזי תשמחי
ג'ולקה קופאין נמרה סגולה Purple Tigrees נמר הדף - אגרוף כוח רואר פסים
איוון בראל מינאטאורוס Minotaurox שור התנגדות - עוצר פגיעות ישירות סטומפ
נתניאל קורצברג קאפריקיד Caprikid עז לצייר חפץ שהופך לאמיתי זיגי
מארק רוסטר-בולד Rooster Bold תרנגול לבחור כל כוח לפי רצונו אוריקו
סברינה ריינקומפרי מיס האוונד Miss Hound כלב תביא/תפוס - כדור שמביא אליך חפץ שנגע בו הכדור בארק בוא נצוד להירגע
בעלים חלופיים
אדריאן אגרסט חיפושון Mister Bug חיפושית קמע המזל - יוצר חפץ שעזור לחיפושית לנצח את הנבל ומזמן חיפושיות קסומות שמתקנות כל נזק שהנבל גרם.

יצירת קמעות קסם - היכולת ליצור חפצים קסומים בעלי יכולות שונות בעזרת דמיונו של המשתמש

תפיסת האקומה- יכולת לתפוס את האקומה ביויו ולטהר אותו בחזרה לפרפר רגיל

טיקי נקודות נקודות הורד
אליה סזאר באגאבלה Scarbella חיפושית קמע המזל - יוצר חפץ שעזור לחיפושית לנצח את הנבל ומזמן חיפושיות קסומות שמתקנות כל נזק שהנבל גרם.

יצירת קמעות קסם - היכולת ליצור חפצים קסומים בעלי יכולות שונות בעזרת דמיונו של המשתמש

תפיסת האקומה – יכולת לתפוס את האקומה ביויו ולטהר אותו בחזרה לפרפר רגיל

טיקי נקודות נקודות הורד
מרינט דופן צ'אנג חתולה שחורה Ladynoir חתול שחור חתולאגן - משמיד דברים בדרכים שונות פלאג ציפורניים ציפורניים הכנס
זואי לי חתלתולה שחורה KittyNoir חתול שחור חתולאגן - משמיד דברים בדרכים שונות פלאג ציפורניים ציפורניים הכנס
מאסטר פו ? ? צב שריון - כיפת מגן וויז שריון שריון הורד
קלואי בורז'ואה מלכת הדבורים Queen Bee דבורה ארס - לשתק את היריב פולן זמזום זמזום הורד
אדריאן אגרסט אספיק Aspik נחש הזדמנות שנייה - מחזיר את הזמן לסימון האחרון שסומן בעבר על ידי מופלא הנחש סאס חשוף קשקש הסר קשקש
מרינט דופן צ'אנג מולטי עכברה Multimouse עכבר השתכפלות - לשכפל את עצמך מולו לצייץ הפסקי לצייץ
פליקס גרהם דה-ונילי פליירמידבל Flairmidanle כלב תביא/תפוס - כדור שמביא אליך חפץ שנגע בו הכדור בארק בוא נצוד להירגע
אליקס קובדל ילדת הכלב Canigirl כלב תביא/תפוס - כדור שמביא אליך חפץ שנגע בו הכדור בארק בוא נצוד להירגע
איחודים
מרינט דופן צ'אנג מולטי שועלה Multifox עכבר, שועל השתכפלות - לשכפל את עצמך

מיראז' - יצירת אשליה הנראית לעין ואשליה של צליל (כשנוגעים באשליה היא נעלמת)

מולו, טריקס מולו, טריקס להתאחד מולו, טריקס להתפצל
מרינט דופן צ'אנג מולטי חיפושית Multibug עכבר, חיפושית השתכפלות - לשכפל את עצמך

קמע המזל - יוצר חפץ שעזור לחיפושית לנצח את הנבל ומזמן חיפושיות קסומות שמתקנות כל נזק שהנבל גרם.

יצירת קמעות קסם - היכולת ליצור חפצים קסומים בעלי יכולות שונות בעזרת דמיונו של המשתמש

תפיסת האקומה- יכולת לתפוס את האקומה ביויו ולטהר אותו בחזרה לפרפר רגיל

מולו, טיקי מולו, טיקי, להתאחד טיקי, מולו להתפצל
מרינט דופן צ'אנג מולטי חתולה Multinoir עכבר, חתול שחור השתכפלות – לשכפל את עצמך

חתולאגן - משמיד דברים בדרכים שונות

מולו, פלאג מולו, פלאג, להתאחד מולו, פלאג, להתפצל
מרינט דופן צ'אנג חיפושית דרקון Dragonbug חיפושית, דרקון קמע המזל - יוצר חפץ שעזור לחיפושית לנצח את הנבל ומזמן חיפושיות קסומות שמתקנות כל נזק שהנבל גרם.

יצירת קמעות קסם - היכולת ליצור חפצים קסומים בעלי יכולות שונות בעזרת דמיונו של המשתמש

תפיסת האקומה- יכולת לתפוס את האקומה ביויו ולטהר אותו בחזרה לפרפר רגיל.

דרקון המים - להפוך למים / ליצור בועת מים סביב ועוד.

דרקון הרוח - להפוך לסופר רוח העוברת ממקום למקום ועוד.

דרקון הברק - להפוך לברק / ליצור ברק ועוד.

טיקי, לונג טיקי, לונג, להתאחד טיקי, לונג להתפצל
אדריאן אגרסט נחש שחור Snake Noir חתול שחור, נחש חתולאגן- משמיד דברים בדרכים שונות

הזדמנות שנייה- הזדמנות שנייה - מחזיר את הזמן לסימון האחרון שסומן בעבר על ידי מופלא הנחש

פלאג, סאסס פלאג, סאסס להתאחד פלאג, סאסס להתפצל
מרינט דופן צ'אנג ליידי דבורה Ladybee חיפושית, דבורה קמע המזל - יוצר חפץ שעזור לחיפושית לנצח את הנבל ומזמן חיפושיות קסומות שמתקנות כל נזק שהנבל גרם.

יצירת קמעות קסם - היכולת ליצור חפצים קסומים בעלי יכולות שונות בעזרת דמיונו של המשתמש

תפיסת האקומה- יכולת לתפוס את האקומה ביויו ולטהר אותו בחזרה לפרפר רגיל

ארס - לשתק את היריב

טיקי, פולן טיקי, פולן להתאחד טיקי, פולן להתפצל
מרינט דופן צ'אנג ליידי סוס Pegabug חיפושית, סוס קמע המזל - יוצר חפץ שעזור לחיפושית לנצח את הנבל ומזמן חיפושיות קסומות שמתקנות כל נזק שהנבל גרם.

יצירת קמעות קסם - היכולת ליצור חפצים קסומים בעלי יכולות שונות בעזרת דמיונו של המשתמש

תפיסת האקומה- יכולת לתפוס את האקומה ביויו ולטהר אותו בחזרה לפרפר רגיל

מסע- שער לכל מקום שתרצה

טיקי, קאלקי טיקי, קאלקי להתאחד טיקי, קאלקי להתפצל
מרינט דופן צ'אנג פני באג Pennybug חיפושית, סוס, ארנב קמע המזל - יוצר חפץ שעזור לחיפושית לנצח את הנבל ומזמן חיפושיות קסומות שמתקנות כל נזק שהנבל גרם.

יצירת קמעות קסם - היכולת ליצור חפצים קסומים בעלי יכולות שונות בעזרת דמיונו של המשתמש

תפיסת האקומה – יכולת לתפוס את האקומה ביויו ולטהר אותו בחזרה לפרפר רגיל

מסע - שער לכל מקום שתרצה

מחילה - פתיחת שער אל תוך מחילה עם הרבה שערים שונים שמהם מחזיק המופלא יכול לראות זמנים שונים ולעבור אליהם

טיקי, פלאף, קאלקי טיקי, קאלקי, פלאף התאחדו טיקי/פלאף/קאלקי להתפצל
אדריאן אגרסט ארנב שחור Rabbit Noir ארנב, חתול שחור חתולאגן - משמיד דברים בדרכים שונות

מחילה - פתיחת שער אל תוך מחילה עם הרבה שערים שונים שמהם מחזיק המופלא יכול לראות זמנים שונים ולעבור אליהם

פלאג, פלאף, פלאג, פלאף התאחדו פלאג, פלאף להתפצל
אליקס קובדל באני-כלב Bunny Dog כלב, ארנב תביא/תפוס - כדור שמביא אליך חפץ שנגע בו הכדור

מחילה - פתיחת שער אל תוך מחילה עם הרבה שערים שונים שמהם מחזיק המופלא יכול לראות זמנים שונים ולעבור אליהם

בארק, פלאף פלאף, בארק, להתאחד פלאף, בארק להתפצל

נבלי-על[עריכת קוד מקור | עריכה]

זהות נבל על נבל על (אנגלית) מופלא/ים כוח על קוואמי מילת הקסם (להשתנות) מילת הקסם (להשתנות בחזרה)
בעלים מקוריים
גבריאל אגרסט עש לילה Hawk Moth פרפר אקומה - לשלוח אקומה לחפץ של מישהו ולתת לו כוחות על.

הרגשה - יכולת להרגיש רגשות שונים של אנשים בטווח. תקשור- יכולת לתקשר בטלפתיה עם מי שקיבל את האקומה.

נורו כנפיים אפלות כנפיים אפלות הסר
בעלים חלופיים
נטלי סנוקואר מאיורה Mayura טווס אמוק - החדרת אמוק אל תוך חפץ ויצירת מפלצת רגש על פי דמיונו (מי שמחזיק בחפץ בו נמצא האמוק שולט במפלצת הרגש). דוסו לפרוש את הנוצות נוצות הסר
איחודים
גבריאל אגרסט עש אפלולי Shadow Moth פרפר, טווס אקומה - לשלוח אקומה לחפץ של מישהו ולתת לו כוחות על.

הרגשה - יכולת להרגיש רגשות שונים של אנשים בטווח.

תקשור- יכולת לתקשר בטלפתיה עם מי שקיבל את האקומה.

אמוק - החדרת אמוק אל תוך חפץ ויצירת מפלצת רגש על פי דמיונו (מי שמחזיק בחפץ בו נמצא האמוק שולט במפלצת הרגש).

נורו, דוסו נורו, דוסו, שינוי צורה כפול נורו, דוסו, להתפצל
חתול אפלולי Shadow Noir פרפר, טווס, חתול אקומה - לשלוח אקומה לחפץ של מישהו ולתת לו כוחות על.

הרגשה - יכולת להרגיש רגשות שונים של אנשים בטווח. תקשור- יכולת לתקשר בטלפתיה עם מי שקיבל את האקומה. אמוק - החדרת אמוק אל תוך חפץ ויצירת מפלצת רגש על פי דמיונו (מי שמחזיק בחפץ בו נמצא האמוק שולט במפלצת הרגש).

חתולאגן- משמיד דברים בדרכים שונות

נורו, דוסו, פלאג נורו, דוסו, פלאג, שינוי צורה משולש נורו, דוסו, פלאג, להתפצל
מונרך Monarch פרפר, ארנב + שועל, צב, דבורה, דרקון, סוס, קוף, נחש, עכבר, נמר, חזיר, כלב, שור, עז, תרנגול אקומה - לשלוח אקומה למישהו ולתת לו כוחות על

מחילה - פתיחת שער אל תוך מחילה עם הרבה שערים שונים שמהם מחזיק המופלא יכול לראות זמנים שונים ולעבור אליהם

נורו + פלאף / טריקס, וויז, פולן, לונג, קאלקי, ז'ופו, סאסס, מולו, רואר, דייזי, בארק, סטומפ, זיגי, אוריקו נורו, - קוואמי-, התאחדו

שינוי של שני קוואמים: נורו, - קוואמי-, שינוי צורה כפול

שינוי של שלושה קוואמים: נורו, - קוואמי-, - קוואמי-, שינוי צורה משולש

נורו, - קוואמי - להתפצל

גיבורי-על מהספיישלים[עריכת קוד מקור | עריכה]

זהות גיבור על גיבור על (אנגלית) מופלא כוח על קוואמי מילת הקסם (להשתנות) מילת הקסם (להשתנות בחזרה)
ספיישל ניו יורק
ג'סיקה קיינס כנף נץ Eagle נץ להוציא מאנשים את מלוא הפוטנציאל שלהם לירי כנפי חופש ?
ספיישל שנגחאי
פיי גברת דרקון Ladydragon המובחר לשנות צורה לחיות הרנלינגס - לונג, יאנג, שיי, טאנג, שונג, הו,מא, הא אין (כדי להשתנות עושים אגרוף עם יד אחת ועם היד השנייה מיישרים) אין

סקירת הסדרה[עריכת קוד מקור | עריכה]

עונות[עריכת קוד מקור | עריכה]

עונה מס' פרקים תקופת שידור מקורית בארצות הבריתארצות הבריתארצות הברית תקופת שידור מקורית בצרפתצרפתצרפת תקופת שידור בישראלישראלישראל
שידור ראשון שידור אחרון שידור ראשון שידור אחרון שידור ראשון שידור אחרון
1 26 20 בדצמבר 2015 6 באוגוסט 2016 19 באוקטובר 2015 30 באוקטובר 2016 13 במרץ 2016 14 ביולי 2016
2 26 20 בדצמבר 2016 14 בדצמבר 2018 11 בדצמבר 2016 18 בנובמבר 2018 4 בפברואר 2018 2 באוגוסט 2019
3 26 1 באוגוסט 2019 1 בפברואר 2020 14 באפריל 2019 8 בדצמבר 2019 1 בספטמבר 2019 8 ביולי 2020
4 26 21 ביוני 2021 12 במרץ 2022 11 באפריל 2021 13 במרץ 2022 6 בספטמבר 2021 1 ביולי 2022
5 26 + ספיישל 8 אוקטובר 2022 2023 24 אוקטובר 2022 2023 28 בנובמבר 2022 2023

ספיישלים[עריכת קוד מקור | עריכה]

ספיישלים מס' פרקים תקופת שידור מקורית בארצות הבריתארצות הבריתארצות הברית תקופת שידור מקורית בצרפתצרפתצרפת תקופת שידור בישראלישראלישראל
שידור ראשון שידור אחרון שידור ראשון שידור אחרון שידור ראשון שידור אחרון
ספיישלים רץ 6 באוגוסט 2016 יפורסם בהמשך 30 באוקטובר 2016 יפורסם בהמשך 10 ביולי 2016 יפורסם בהמשך
סרטים רץ קיץ 2023 5 ביולי 2023 יפורסם בהמשך
המופלאה בעולם רץ 2020 18 באוקטובר 2020 1 בינואר 2020
סודות 36 24 בספטמבר 2016 13 בינואר 2020 5 באוקטובר 2016 קיץ 2020 30 באפריל 2018 23 באוקטובר 2021
הרפתקאות בפריז 5 18 בינואר 2017 3 באפריל 2017 30 בינואר 2019 3 בפברואר 2019
צ'יבי 8 31 באוגוסט 2018 יפורסם בהמשך 31 באוגוסט 2018 יפורסם בהמשך

פרקים[עריכת קוד מקור | עריכה]

עונה 1[עריכת קוד מקור | עריכה]

מס' הפרק
(בסדרה)
מס' הפרק
(בעונה)
קורבן אקומה שם הפרק בעברית (שם הנבל בעברית) שם הפרק באנגלית (שם הנבל באנגלית) שידור מקורי תאריך שידור בצרפתצרפתצרפת תאריך שידור בישראל ישראלישראל
תאריך השידור ערוץ השידור ערוץ דיסני כאן חינוכית
1 1 אורור בראל סופת הקרח Stormy Weather 1 בספטמבר 2015 קוריאה הדרומיתקוריאה הדרומית קוריאה הדרומית - EBS1 19 באוקטובר 2015 13 במרץ 2016 1 ביולי 2019
2 2 נינו לה-היף יוצר הבועות The Bubbler 8 בספטמבר 2015 קוריאה הדרומיתקוריאה הדרומית קוריאה הדרומית - EBS1 20 באוקטובר 2015 14 במרץ 2016 1 ביולי 2019
3 3 חליל קובדל פרעה The Pharaoh 13 באוקטובר 2015 קוריאה הדרומיתקוריאה הדרומית קוריאה הדרומית - EBS1 21 באוקטובר 2015 17 במרץ 2016 3 ביולי 2019
4 4 אליקס קובדל טיים ברייקר Timebraker 22 בספטמבר 2015 קוריאה הדרומיתקוריאה הדרומית קוריאה הדרומית - EBS1 23 באוקטובר 2015 16 במרץ 2016 2 ביולי 2019
5 5 אליה סזאר ליידי וויפי Lady Wifi 29 בספטמבר 2015 קוריאה הדרומיתקוריאה הדרומית קוריאה הדרומית - EBS1 22 באוקטובר 2015 18 במרץ 2016 2 ביולי 2019
6 6 ז'וויאר רמייר מר יונה Mr. Pigeon 6 באוקטובר 2015 קוריאה הדרומיתקוריאה הדרומית קוריאה הדרומית - EBS1 23 באוקטובר 2015 13 באפריל 2016 3 ביולי 2019
7 7 נתניאל קורצברג ציירשע The Evillustrator 26 באוקטובר 2015 צרפתצרפת צרפת - TFOU 26 באוקטובר 2015 14 באפריל 2016 7 ביולי 2019
8 8 רוג'ר ריינקומפרי רוג'ר-קופ Rogercop 20 באוקטובר 2015 קוריאה הדרומיתקוריאה הדרומית קוריאה הדרומית - EBS1 27 באוקטובר 2015 15 באפריל 2016 7 ביולי 2019
9 9 תיאו ברבות חתול חקיין Copycat 15 בספטמבר 2015 קוריאה הדרומיתקוריאה הדרומית קוריאה הדרומית - EBS1 28 באוקטובר 2015 15 במרץ 2016 1 ביולי 2019
10 10 קים נואין קופידון אפל Dark Cupid 29 באוקטובר 2015 צרפתצרפת צרפת - TFOU 29 באוקטובר 2015 17 באפריל 2016 8 ביולי 2019
11 11 מילן הפרל מפלצת-פחד Horrificator 30 באוקטובר 2015 צרפתצרפת צרפת - TFOU 30 באוקטובר 2015 18 באפריל 2016 8 ביולי 2019
12 12 ארמנד דארג'נקורט שחור חרב Darkblade 17 בנובמבר 2015 קוריאה הדרומיתקוריאה הדרומית קוריאה הדרומית - EBS1 6 בדצמבר 2015 20 באפריל 2016 9 ביולי 2019
13 13 פרד הפרל הפנטומימאי The Mine 24 בנובמבר 2015 קוריאה הדרומיתקוריאה הדרומית קוריאה הדרומית - EBS1 13 בדצמבר 2015 19 באפריל 2016 9 ביולי 2019
14 14 וואנג צ'אנג סי-פו קונג פוד Kong Food 10 בינואר 2016 צרפתצרפת צרפת - TFOU 10 בינואר 2016 21 באפריל 2016 10 ביולי 2019
15 15 מקס קאנטה גיימר Gamer 17 בינואר 2016 צרפתצרפת צרפת - TFOU 17 בינואר 2016 22 באפריל 2016 10 ביולי 2019
16 16 אוטיס סזאר איש-חיה Animan 24 בינואר 2016 צרפתצרפת צרפת - TFOU 24 בינואר 2016 7 ביולי 2016 16 ביולי 2019
17 17 קלואי בורז'ואה אנטי-באג Antibug 31 בינואר 2016 צרפתצרפת צרפת - TFOU 31 בינואר 2016 8 ביולי 2016 16 ביולי 2019
18 18 מנון שמאק הבובנאית The Puppeteer 7 בפברואר 2016 צרפתצרפת צרפת - TFOU 7 בפברואר 2016 12 ביולי 2016 21 ביולי 2019
19 19 ג'וליקה קופאין ריפלקטה Reflekta 21 בפברואר 2016 צרפתצרפת צרפת - TFOU 21 בפברואר 2016 13 ביולי 2016 21 ביולי 2019
20 20 ג'אגד סטון גיטר-וילן Guitar Villain 28 בפברואר 2016 צרפתצרפת צרפת - TFOU 28 בפברואר 2016 4 ביולי 2016 14 ביולי 2019
21 21 וינסנט אזה פיקסלייטר Pixelator 3 במרץ 2016 קנדהקנדה קנדה - Télé Québec 13 במרץ 2016 3 ביולי 2016 14 ביולי 2019
22 22 רוז להביון נסיכת הניחוחות Princess Fragrance 6 במרץ 2016 קנדהקנדה קנדה - Télé Québec 20 במרץ 2016 5 ביולי 2016 15 ביולי 2019
23 23 סיימון גרימוואלט סיימון אומר Simon Says 13 במרץ 2016 קנדהקנדה קנדה - Télé Québec 27 במרץ 2016 6 ביולי 2016 15 ביולי 2019
24 24 איוון בראל ההתחלה - חלק ראשון: חיפושית וחתול שחור Ladybug & Cat Noir - Origins, Part 1 1 במרץ 2016 קוריאה הדרומיתקוריאה הדרומית קוריאה הדרומית - EBS1 30 באוקטובר 2016 10 ביולי 2016 17 ביולי 2019
25 25 ההתחלה - חלק שני: לב אבן Stoneheart - Origins, Part 2 2 במרץ 2016 שווייץשווייץ שווייץ - RTS Un 30 באוקטובר 2016 11 ביולי 2016 17 ביולי 2019
26 26 לילה רוסי וולפינה Volpina 19 במרץ 2016 קנדהקנדה קנדה - Télé Québec 3 באפריל 2016 14 ביולי 2016 21 ביולי 2019

עונה 2[עריכת קוד מקור | עריכה]

מס' הפרק
(בסדרה)
מס' הפרק
(בעונה)
קורבן אקומה / מפלצת רגש שם הפרק בעברית (שם הנבל בעברית) שם הפרק באנגלית (שם הנבל באנגלית) שידור מקורי תאריך שידור בצרפתצרפתצרפת תאריך שידור בישראל ישראלישראל
תאריך השידור ערוץ השידור ערוץ דיסני כאן חינוכית
27 1 גבריאל אגרסט האספן The Collector 21 באוקטובר 2017 ספרדספרד ספרד - Disney Channel 26 באוקטובר 2017 4 בפברואר 2018 1 ביולי 2020
28 2 ז'אן באטלר דב היאוש Despair Bear 21 באוקטובר 2017 ספרדספרד ספרד - Disney Channel 27 באוקטובר 2017 5 בפברואר 2018 6 ביולי 2020
29 3 נדיה שמאק פריים קווין Prime Queen 25 באוקטובר 2017 פורטוגלפורטוגל פורטוגל - Disney Channel 29 באוקטובר 2017 7 בפברואר 2018 2 ביולי 2020
30 4 ג'ינה דופן בפנה Befana 30 באוקטובר 2017 צרפתצרפת צרפת - TFOU 30 באוקטובר 2017 6 בפברואר 2018 12 ביולי 2020
31 5 קאגאמי טסורוקי ריפוסט Riposte 1 בנובמבר 2017 צרפתצרפת צרפת - TFOU 1 בנובמבר 2017 1 באפריל 2018 9 ביולי 2020
32 6 מרקוב רובוסטוס Robostus 3 בנובמבר 2017 צרפתצרפת צרפת - TFOU 3 בנובמבר 2017 8 בפברואר 2018 15 ביולי 2020
33 7 אוגוסט ג'יגאנטיטאן Gigantitan 26 בנובמבר 2017 צרפתצרפת צרפת - TFOU 26 בנובמבר 2017 9 בספטמבר 2018 8 ביולי 2020
34 8 מר דמוקליס ינשוף אפל The Dark Owl 5 בדצמבר 2017 ספרדספרד ספרד - Disney Channel 10 בדצמבר 2017 13 באוגוסט 2018 19 ביולי 2020
35 9 אנדרה גלאסה גלאסיאטור Glaciator 14 בינואר 2018 צרפתצרפת צרפת - TFOU 14 בינואר 2018 7 באוקטובר 2018 5 ביולי 2020
36 10 אלה סזאר + אטה סזאר סאפוטיות Sapotis 21 בינואר 2018 צרפתצרפת צרפת - TFOU 21 בינואר 2018 8 באוקטובר 2018 16 ביולי 2020
37 11 גורילה/ שומר הראש של אדריאן גוריזילה Gorizilla 21 במאי 2018 קנדהקנדה קנדה - Family Channel 13 במאי 2018 9 באוקטובר 2018 14 ביולי 2020
38 12 אנקרה קופאין קפטן הארדרוק Captain Hardrock 30 במרץ 2018 ארצות הבריתארצות הברית ארצות הברית - Netflix 20 במאי 2018 11 באוקטובר 2018 22 ביולי 2020
39 13 סאלין בוסטייר זומביזו Zombizou 13 באפריל 2018 קנדהקנדה קנדה - Family Channel 27 במאי 2018 10 באוקטובר 2018 21 ביולי 2020
40 14 אונדין סירנה Syren 5 במאי 2018 ספרדספרד ספרד - Disney Channel 3 ביוני 2018 3 בפברואר 2019 20 ביולי 2020
41 15 קלרה נייטינגל אימתינגייל Frightningale 12 במאי 2018 ספרדספרד ספרד - Disney Channel 10 ביוני 2018 4 בפברואר 2019 13 ביולי 2020
42 16 פני רולינג צרה צרורה Troublemaker 24 בספטמבר 2018 קנדהקנדה קנדה - Family Channel 30 בספטמבר 2018 7 במרץ 2019 7 ביולי 2020
43 17 נורה סזאר אננסי Anansi 10 בספטמבר 2018 קנדהקנדה קנדה - Family Channel 23 בספטמבר 2018 5 במרץ 2019 1 בספטמבר 2020
44 18 ילד ללא שם סנדבוי Sandboy 12 באוקטובר 2018 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob 14 באוקטובר 2018 5 בפברואר 2019 8 בספטמבר 2020
45 19 מארק אנסיאל נהפוכו Reverser 23 ביולי 2018 קנדהקנדה קנדה - Family Channel 7 באוקטובר 2018 4 במרץ 2019 23 ביולי 2020
46 20 פיליפ קפואון Frozer 16 ביוני 2018 ספרדספרד ספרד - Disney Channel 17 ביוני 2018 3 במרץ 2019 5 באוגוסט 2020
47 21 אודרי בורז'ואה קרב המלכה - חלק ראשון: מלכת הסטייל Style Queen (Queen's battle - Part 1) 6 באוקטובר 2018 ספרדספרד ספרד - Disney Channel 21 באוקטובר 2018 6 בפברואר 2019 26 ביולי 2020
48 22 מלכת הדבורים קרב המלכה - חלק שני: מלכת הצרעות Queen Wasp (Queen's battle - Part 2) 6 באוקטובר 2018 ספרדספרד ספרד - Disney Channel 21 באוקטובר 2018 7 בפברואר 2019 27 ביולי 2020
49 23 אנדרי בורז'ואה דיקטטורוע Malediktator 12 באוקטובר 2018 קנדהקנדה קנדה - Family Channel 28 באוקטובר 2018 6 במרץ 2019 30 ביולי 2020
50 24 נטלי סנוקואר יום הגיבורים - חלק ראשון: קטאליסט Catalyst (Heroes' Day - Part 1) 21 באוקטובר 2018 שווייץשווייץ שווייץ - RTS Un 18 בנובמבר 2018 19 באפריל 2019 3 באוגוסט 2020
51 25 עש הייאוש יום הגיבורים - חלק שני: מאיורה Mayura (Heroes' Day - Part 2) 3 בנובמבר 2018 שווייץשווייץ שווייץ - RTS Un 18 בנובמבר 2018 2 באוגוסט 2019 4 באוגוסט 2020
52 26 סנטה קלאוס סנטה קלוז Santa Claws 11 בדצמבר 2016 צרפתצרפת צרפת - TFOU 11 בדצמבר 2016 2 באוגוסט 2019 28 ביולי 2020

עונה 3[עריכת קוד מקור | עריכה]

מס' הפרק
(בסדרה)
מס' הפרק
(בעונה)
קורבן (אקומה/אמוק) / מפלצת רגש שם הפרק בעברית (שם הנבל בעברית) שם הפרק באנגלית (שם הנבל באנגלית) שידור מקורי תאריך שידור בצרפתצרפתצרפת תאריך שידור בישראלישראלישראל
תאריך השידור ערוץ השידור
53 1 מריאן לניאור המשיבה Backwarder 12 בפברואר 2019 קנדהקנדה קנדה - Family Channel 14 באפריל 2019 2 בספטמבר 2019
54 2 טום דופן צ'אנג אב זאב Weredad 30 בדצמבר 2018 שווייץשווייץ שווייץ - RTS Un 21 באפריל 2019 3 בספטמבר 2019
55 3 לילה רוסי זיקית Chameleon 1 בדצמבר 2018 ספרדספרד ספרד - Disney Channel 28 באפריל 2019 1 בספטמבר 2019
56 4 תומאס אסטרוק אנימאסטרו Animaestro 12 במרץ 2019 הממלכה המאוחדתהממלכה המאוחדת אנגליה & אירלנדאירלנד אירלנד - Disney Channel 5 במאי 2019 24 בדצמבר 2019
57 5 רונאלד דופן בייקריקס Bakerix 4 במאי 2019 שווייץשווייץ שווייץ - RTS Un 12 במאי 2019 26 בדצמבר 2019
58 6 לוקה קופאין משתיקן Silencer 7 באפריל 2019 שווייץשווייץ שווייץ - RTS Un 19 במאי 2019 29 בדצמבר 2019
59 7 אליה סזאר + נינו לה-היף משכיחן Oblivio 18 במרץ 2019 הממלכה המאוחדתהממלכה המאוחדת אנגליה & אירלנדאירלנד אירלנד - Disney Channel 26 במאי 2019 25 בדצמבר 2019
60 8 אורור בראל סופת קרח 2 Stormy Weather 2 14 בפברואר 2019 קנדהקנדה קנדה - Family Channel 2 ביוני 2019 4 בספטמבר 2019
61 9 ג'וליקה קופאין ריפלקדול Reflekdoll 3 בספטמבר 2019 הממלכה המאוחדתהממלכה המאוחדת אנגליה & אירלנדאירלנד אירלנד - Disney Channel 21 באוקטובר 2019 9 בפברואר 2020
62 10 קאגאמי טסורוקי אוני-צ'אן Oni-Chan 4 במאי 2019 שווייץשווייץ שווייץ - RTS Un 21 באוקטובר 2019 30 בדצמבר 2019
63 11 סברינה ריינקומפרי המפליאה Miraculer 15 במאי 2019 ספרדספרד ספרד - Disney Channel 22 באוקטובר 2019 10 בפברואר 2020
64 12 מנון שמאק הבובנאית 2 The Puppeteer 2 13 ביולי 2019 שווייץשווייץ שווייץ - RTS Un 23 באוקטובר 2019 3 במאי 2020
65 13 ויויקה דספרדה Desperada 5 בספטמבר 2019 הממלכה המאוחדתהממלכה המאוחדת אנגליה & אירלנדאירלנד אירלנד - Disney Channel 24 באוקטובר 2019 11 בפברואר 2020
66 14 קלאודי קאנטה סטארטריין Startrain 16 בספטמבר 2019 קנדהקנדה קנדה - Family Channel 25 באוקטובר 2019 4 במאי 2020
67 15 גברת מנדלייב קוואמיבאסטר Kwamibuster 12 באוקטובר 2019 שווייץשווייץ שווייץ - RTS Un 27 באוקטובר 2019 5 במאי 2020
68 16 סעודה (מפלצת רגש) סעודה Feast 17 בספטמבר 2019 קנדהקנדה קנדה - Family Channel 28 באוקטובר 2019 6 במאי 2020
69 17 טומו טסורוקי איקארי גוזן Ikari Gozen 19 ביולי 2019 ארצות הבריתארצות הברית ארצות הברית - SDCC 2019 29 באוקטובר 2019 7 במאי 2020
70 18 כריס לה-היף טיים טאגר Timetagger 18 במאי 2019 שווייץשווייץ שווייץ - RTS Un 30 באוקטובר 2019 13 בפברואר 2020
71 19 וויליאם הורס המסיבות Party Crasher 6 ביולי 2019 שווייץשווייץ שווייץ - RTS Un 31 באוקטובר 2019 1 ביולי 2020
72 20 מקס קאנטה גיימר 2.0 Gamer 2.0 15 ביוני 2019 שווייץשווייץ שווייץ - RTS Un 3 בנובמבר 2019 12 בפברואר 2020
73 21 חתול שחור חתול לבן Cat Blanc 9 בנובמבר 2019 שווייץשווייץ שווייץ - RTS Un 10 בנובמבר 2019 2 ביולי 2020
74 22 ג'וליקה קופאין & אליה סזאר & רוז להביון פליקס Felix 13 בנובמבר 2019 הממלכה המאוחדתהממלכה המאוחדת אנגליה & אירלנדאירלנד אירלנד - Disney Channel 17 בנובמבר 2019 5 ביולי 2020
75 23 חיפושית רגש (מפלצת רגש) החיפושית Ladybug 10 בספטמבר 2019 קנדהקנדה קנדה - Family Channel 24 בנובמבר 2019 6 ביולי 2020
76 24 כריס לה-היף כריס מאסטר Christmaster 8 בפברואר 2019 קנדהקנדה קנדה - Family Channel 1 בדצמבר 2019 5 בספטמבר 2019
77 25 אודרי בורז'ואה + אנדרי בורז'ואה קרב המופלאים - חלק ראשון: ציידי האהבה Heart Hunter (The Battle of the Miraculous – Part 1) 13 באוקטובר 2019 אוקראינהאוקראינה אוקראינה - PlusPlus 8 בדצמבר 2019 7 ביולי 2020
78 26 מלכת הדבורים קרב המופלאים - חלק שני: מלכת המופלאים Miracle Queen (The Battle of the Miraculous – Part 2) 15 באוקטובר 2019 אוקראינהאוקראינה אוקראינה - PlusPlus 8 בדצמבר 2019 8 ביולי 2020

עונה 4[עריכת קוד מקור | עריכה]

מס' הפרק
(בסדרה)
מס' הפרק
(בעונה)
קורבן (אקומה/אמוק) / מפלצת רגש שם הפרק בעברית (שם הנבל בעברית) שם הפרק באנגלית (שם הנבל באנגלית) שידור מקורי תאריך שידור בצרפתצרפתצרפת תאריך שידור בישראלישראלישראל
תאריך השידור ערוץ השידור
79 1 לוקה קופאין אמת Truth 3 באפריל 2021 שווייץשווייץ שווייץ - RTS Un 11 באפריל 2021 6 בספטמבר 2021
80 2 קאגאמי טסורוקי שקרים Lies 10 באפריל 2021 שווייץשווייץ שווייץ - RTS Un 18 באפריל 2021 6 בספטמבר 2021
81 3 אליה סזאר & ג'וליקה קופאין & רוז להביון & מילן הפראל & אליקס קובדל כנופיית הסודות Gang of Secrets 17 באפריל 2021 שווייץשווייץ שווייץ - RTS Un 25 באפריל 2021 20 בספטמבר 2021
82 4 ז'וויאר רמייר מר יונה 72 Mr. Pigeon 72 23 במאי 2021 צרפתצרפת צרפת - TFOU 23 במאי 2021 24 באוקטובר 2021
83 5 הארי קלאון פסיכומיקאי Psycomedian 29 בינואר 2022 שווייץשווייץ שווייץ - RTS Un 7 בפברואר 2022 17 באפריל 2022
84 6 וואנג פו פו הזועף Furious Fu 23 במרץ 2021 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob 30 במאי 2021 25 באוקטובר 2021
85 7 זואי לי המוחצת Sole Crusher 25 במאי 2021 ברזיל ברזילברזיל - Mundo Gloob 6 ביוני 2021 26 באוקטובר 2021
86 8 קלואי בורז'ואה מלכת הבננה Queen Banana 28 במאי 2021 גרמניה גרמניהגרמניה - Disney Channel 13 ביוני 2021 27 באוקטובר 2021
87 9 סנטי-גבריאל (מפלצת רגש) גבריאל אגרסט Gabriel Agreste 14 בנובמבר 2021 צרפתצרפת צרפת - TFOU 14 בנובמבר 2021 25 בינואר 2022
88 10 אנדרה בורז'ואה מגה עלוקה Mega Leech 21 ביולי 2021 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob 26 בספטמבר 2021 12 בדצמבר 2021
89 11 ג'וליקה קופאין רגשי Guiltrip 5 במאי 2021 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob 20 ביוני 2021 28 באוקטובר 2021
90 12 אנקרה קופאין VS ג'גאד סטון קרוקודו-קרב Crocoduel 4 באוגוסט 2021 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob 29 באוגוסט 2021 15 בדצמבר 2021
91 13 אודרי בורז'ואה אופטיגמי Optigami 30 במאי 2021 גרמניהגרמניהגרמניה - Disney Channel 5 בספטמבר 2021 28 בנובמבר 2021
92 14 סנטי-נינו (מפלצת רגש) בועת רגש Sentibubbler 7 ביולי 2021 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob 12 בספטמבר 2021 29 בנובמבר 2021
93 15 אנדרה גלאסה גלאסיאטור 2 Glaciator 2 24 באוקטובר 2021 צרפתצרפת צרפת - TFOU 24 באוקטובר 2021 23 בינואר 2022
94 16 מרקוב האק סאן Hack San 14 בספטמבר 2021 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob 10 באוקטובר 2021 24 בינואר 2022
95 17 נינו לה היף רוקטיר Rocketear 14 ביולי 2021 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob 19 בספטמבר 2021 30 בנובמבר 2021
96 18 אלק קאטאלדי מגשים המשאלות Wishmaker 7 באוגוסט 2021 ארצות הברית ארצות הבריתארצות הברית - ערוץ דיסני 3 באוקטובר 2021 1 בדצמבר 2021
97 19 רונאלד דופן איש פשוט Simpleman 28 בספטמבר 2021 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob 17 באוקטובר 2021 13 בדצמבר 2021
98 20 סבין דופן צ'אנג צ'ילין Qilin 12 בפברואר 2022 ארצות הברית ארצות הבריתארצות הברית - ערוץ דיסני 6 במרץ 2022 18 באפריל 2022
99 21 רונאלד דופן VS סבין דופן צ'אנג VS טום דופן צ'אנג VS ג'ינה דופן משפחה יקרה Dearest Family 19 באוקטובר 2021 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob 31 באוקטובר 2021 14 בדצמבר 2021
100 22 אדריאן אגרסט בר - חלוף Ephemeral 7 בנובמבר 2021 צרפתצרפת צרפת - TFOU 7 בנובמבר 2021 26 בינואר 2022
101 23 רית'ם (אמוק) קורו נקו Kuro Neko 24 בינואר 2022 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob 20 בפברואר 2022 19 באפריל 2022
102 24 קלואי בורז'ואה קבוצת הרמאיות Penalteam 14 בפברואר 2022 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob 27 בפברואר 2022 20 באפריל 2022
103 25 פרוגי המתקפה האחרונה של עש אפלולי - חלק ראשון: ריסק Risk (The Last Attack of Shadowmoth - Part 1) 5 במרץ 2022 ארצות הברית ארצות הבריתארצות הברית - ערוץ דיסני 13 במרץ 2022 21 באפריל 2022
104 26 סטרייקבק (מפלצת רגש) המתקפה האחרונה של עש אפלולי - חלק שני: סטרייקבק Strike Back (The Last Attack of Shadowmoth - Part 2) 11 במרץ 2022 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob 13 במרץ 2022 1 ביולי 2022

עונה 5[עריכת קוד מקור | עריכה]

מס' הפרק
(בסדרה)
מס' הפרק
(בעונה)
הקוואמי המבוסס שם הפרק בעברית שם הפרק באנגלית קורבן אקומה / מפלצת רגש שם הנבל בעברית + המופלא הנתון בידיו שם הנבל באנגלית + הכוחות הנתונים בידיו שידור מקורי תאריך שידור בצרפתצרפתצרפת תאריך שידור בישראלישראלישראל
תאריך השידור ערוץ השידור
105 1 פלאף אבולוציה Evolution אין קורבן מונרך (ארנב) Monarch (Rabbit) 14 ביוני 2022 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob 17 באוקטובר 2022 [1]18 בדצמבר 2022 (דיסני ישראל)
106 2 מולו השתכפלות Multiplication טומו טסורוקי איקרי גוזן (עכבר) Ikari Dozen (Mouse) 21 ביוני 2022 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob 25 באוקטובר 2022 19 בדצמבר 2022
107 3 פלאג השמדה Destruction אין קורבן מונרך (סוס) Monarch (Horse) 18 באוקטובר 2022 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob 26 באוקטובר 2022 20 בדצמבר 2022
108 4 דייזי שמחה Jubilation מר דמוקליס הינשוף האפל יותר (חזיר) Darker Owl (Pig) 25 באוקטובר 2022 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob 27 באוקטובר 2022 [1]21 בדצמבר 2022 (דיסני ישראל)
109 5 טריקס אשליה Illusion אין קורבן מונרך (דבורה, סוס, תרנגול, עכבר, שועל) Monarch (Bee, Horse, Rooster, Mouse, Fox) 2 בנובמבר 2022 צרפתצרפת צרפת - TFOU 2 בנובמבר 2022 22 בדצמבר 2022
110 6 סטומפ נחישות Determination ורוניק מניפולה (שור) Manipula (Ox) 28 באוקטובר 2022 צרפתצרפת צרפת - TFOU 28 באוקטובר 2022 [1]9 באפריל 2023 (דיסני ישראל)
111 7 זיגי תשוקה Passion נטלי סנוקואר הציידת (עז) Safari (Goat) 31 באוקטובר 2022 צרפתצרפת צרפת - TFOU 31 באוקטובר 2022 [2]10 באפריל 2023 (דיסני ישראל)
112 8 אין איחוד Reunion חליל קובדל פרעה (צב) Pharaoh (Turtle) 1 בנובמבר 2022 צרפתצרפת צרפת - TFOU 1 בנובמבר 2022 11 באפריל 2023
113 9 רואר התעלות Elation אנדרה גלאסה גלאסיאטור (נמר) Glaciator (Tiger) 3 בנובמבר 2022 צרפתצרפת צרפת - TFOU 3 בנובמבר 2022 12 באפריל 2023
114 10 נורו החלטת הקוואמים - חלק ראשון: הפצה Transmission (The Kwamis' Choice - Part 1) קוקי קיקו (נמר, סוס, צב, עכבר, שור) Bibou (Tiger, Hourse, Turtle, Mouse) 13 בדצמבר 2022 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob יפורסם בהמשך 13 באפריל 2023
115 11 פולן החלטת הקוואמים - חלק שני: התפרצות Deflagration (The Kwamis' Choice - Part 2) קלואי בורז'ואה המשמידה Sole Destroyer 10 בפברואר 2023 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob
116 12 לונג שלמות Perfection קאגמי טסורוקי ריוקומורי (דרקון) Ryukomory (Dragon) 22 בנובמבר 2022 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob
117 13 קאלקי הגירה Migration בוב רות' שיא הזהב (סוס) Gold Record (Horse) 13 באפריל 2023 ארצות הבריתארצות הברית ארצות הברית - ערוץ דיסני
118 14 ז'ופו לעג Derision קים נואין הומור אפל (קוף) Dark Humor (Monkey) 20 באפריל 2023 ארצות הבריתארצות הברית ארצות הברית - ערוץ דיסני
119 15 סאסס אינטואיציה Intuition אדה לוחמת החיפושיות (נחש) Bug Fighter (Snake) 27 באפריל 2023 ארצות הבריתארצות הברית ארצות הברית - ערוץ דיסני
120 16 וויז הגנה Protection קאגמי טסורוקי ריפוסט פריים (צב) Riposte Prime (Turtle) 29 בנובמבר 2022 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob
121 17 בארק הערצה Adoration סברינה ריינקומפרי הנעלמת (כלב) Vanisher (Dog) 28 במרץ 2023 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob
122 18 דוסו רגש Emotion ירח אדום (מפלצת רגש) ארגוס (טווס) Argos (Peacock) 22 בנובמבר 2022 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob
123 19 אוריקו יומרה Pretention טומואה טסורוקי מטגאמי גוזן (דבורה, תרנגול, סוס) Matagi Gozen (Bee, Rooster, Horse) 31 בדצמבר 2022 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob
124 20 אין התגלות Revelation לילה רוסי תרמית (שועל) Hoaxer (Fox) 31 בדצמבר 2022 ברזילברזיל ברזיל - Mundo Gloob
125 21 עימות Confrontation ג'וליקה קופאין ריפלקטה (נמר) Reflekta (Tiger) 25 במרץ 2023 יפורסם בהמשך
126 22 מזימה Collusion סלין בוסטייר גברת סאנס קולוט (חזיר) Miss Sans Colute (Pig) 25 במרץ 2023 יפורסם בהמשך
127 23 מהפכה Revolution קלואי בורז'ואה מלכת העיר (דבורה, שור, סוס, צב) Mayor Queen (Bee, Ox, House, Turtle) 1 באפריל 2023 יפורסם בהמשך
128 24 ייצוג Representation גבריאל אגרסט אורמנטור הלילה (סוס) Nightormentor (Horse) 1 באפריל 2023 יפורסם בהמשך
129 25 היום האחרון - חלק ראשון: התאמה Conformation (The Last Day - Part 1) גבריאל אגרסט אורמנטור הלילה (עכבר, תרנגול, סוס) Nightormentor (Mouse, Rooster, Horse) 8 באפריל 2023 יפורסם בהמשך
130 26 היום האחרון - חלק שני: יצירה מחדש Re-creation (The Last Day - Part 2) כל תושבי העולם מופלאולייזד (סוס, נמר, דבורה) Miraculized (Horse, Tiger, Bee) 8 באפריל 2023 יפורסם בהמשך

ספיישלים[עריכת קוד מקור | עריכה]

מס' העונה מס' הספיישל שם הספיישל בעברית שם הספיישל באנגלית תאריך שידור מקורי תאריך שידור בצרפתצרפתצרפת תאריך שידור בישראלישראלישראל
שידור ראשון שידור אחרון שידור ראשון שידור אחרון שידור ראשון שידור אחרון
1 1 ההתחלה Origins 1 במרץ 2016 2 במרץ 2016 30 באוקטובר 2016 10 ביולי 2016 11 ביולי 2016
2 2 סנטה קלוז A Christmas Special / Santa Claws 11 בדצמבר 2016 11 בדצמבר 2016 2 באוגוסט 2019
3 קרב המלכה Queen's Battle 6 באוקטובר 2018 21 באוקטובר 2018 6 בפברואר 2019 7 בפברואר 2019
4 יום הגיבורים Heroes' Day 21 באוקטובר 2018 3 בנובמבר 2018 18 בנובמבר 2018 19 באפריל 2019 2 באוגוסט 2019
3 5 כריס מאסטר Christmaster 8 בפברואר 2019 1 בדצמבר 2019 5 בספטמבר 2019
6 קרב המופלאים The Battle of the Miraculous 13 באוקטובר 2019 15 באוקטובר 2019 8 בדצמבר 2019 7 ביולי 2020 8 ביולי 2020
4 7 המתקפה האחרונה של עש אפלולי The last attack of shadowmoth 5 במרץ 2022 11 במרץ 2022 13 במרץ 2022 21 באפריל 2022 1 ביולי 2022
5 8 החלטת הקוואמים The Kwamis' Choice 13 בדצמבר 2022 18 בפברואר 2023 18 בפברואר 2023 פסח 2023
9 היום האחרון The Last Day 2023 2023 2023
10 אקשן / ספיישל שמירה על איכות הסביבה Action / Environmental protection special אפריל 2023 אפריל 2023 אין
עולם המופלאה 1 המופלאה: הרפתקאות ליידי באג: ספיישל ניו יורק Miraculous World: New York – United Heroez 25 בספטמבר 2020 18 באוקטובר 2020 1 בינואר 2021
2 המופלאה: הרפתקאות ליידי באג: ספיישל שנגחאי Miraculous World: Shanghai – The Legend of Ladydragon 4 באפריל 2021 4 באפריל 2021 1 ביולי 2021
3 ספיישל לונדון Miraculous World: London יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך
4 ספיישל אפריקה Miraculous World: Africa יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך
5 ספיישל יפן Miraculous World: Japan יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך
6 ספיישל "משימה של לילה אחד" Miraculous World: One Night Mission 2023 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך
7 ספיישל לא ידוע עם גוסט פורס Untitled Special with Ghost Force 2024 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך
8 ספיישל ריו דה ז'נריו[3] Miraculous World: Rio de Janeiro 2025 יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך
סרטים 1 הרפתקאות ליידי באג: התעוררות Ladybug & Cat Noir Awakening 5 ביולי 2023 5 ביולי 2023 לא ידוע אם תהיה גרסה בעברית
2 המופלאה: סרט שני ללא שם Untitled Second Miraculous Movie יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך לא ידוע אם תהיה גרסה בעברית
4 המופלאה - סרט לייב-אקשן Miraculous (live-action film) יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך אין

סרטים[עריכת קוד מקור | עריכה]

שם הסרט בעברית שם הסרט באנגלית בימוי נכתב על ידי תאריך שידור מקורי תאריך שידור בישראלישראלישראל
הרפתקאות ליידי באג: התעוררות Ladybug & Cat Noir Awakening ג'רמי זאג ג'רמי זאג 5 ביולי 2023 כרגע לא ידוע אם תהיה גרסה בעברית
המופלאה: סרט שני ללא שם Untitled Second Miraculous Movie ג'רמי זאג ג'רמי זאג יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך
החיפושית המופלאה Miraculous Lady Bug תומאס אסטרוק תומאס אסטרוק יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך
המופלאה (סרט לייב אקשן) Miraculous (live-action film) ג'רמי זג, כריס קולומבוס, מייקל גרייסי תומאס אסטרוק יפורסם בהמשך אין

המופלאה מסביב לעולם[עריכת קוד מקור | עריכה]

שם הספיישל שם הספיישל באנגלית תאריך שידור מקורי תאריך שידור בישראלישראלישראל
ספיישל ניו יורק - הגיבורים המאוחדים Miraculous World: New York – United Heroez 25 בספטמבר 2020 1 בינואר 2021
ספיישל שאנגחאי - האגדה על ליידי דרגון Miraculous World: Shanghai – The Legend of Ladydragon 4 באפריל 2021 1 ביולי 2021
ספיישל "משימה של לילה אחד" Miraculous World: One Night Mission 2023 יפורסם בהמשך
ספיישל לא ידוע עם גוסט פורס Unname Special with Ghost Force 2024 יפורסם בהמשך
ספיישל ריו דה ז'נריו[3] Miraculous World: Rio de Janeiro 2025 יפורסם בהמשך
ספיישל לונדון Miraculous World: London יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך
ספיישל אפריקה Miraculous World: Africa יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך
ספיישל יפן Miraculous World: Japan יפורסם בהמשך יפורסם בהמשך

סודות[עריכת קוד מקור | עריכה]

מספר הפרק שם הפרק תאריך שידור מקורי תאריך שידור בישראלישראלישראל
עונה 1
1 חתול שחור בעיני מרינט 2 באוקטובר 2015 30 באפר׳ 2018
2 מרינט ואדריאן 7 באוקטובר 2015 9 באפר׳ 2018
3 חייה הכפולים של מרינט 9 באוקטובר 2015 23 באפר׳ 2018
4 מסיבת יום ההולדת שלי 13 באוקטובר 2015 13 ביוני 2018
5 מרינט ואליה 16 באוקטובר 2015 16 באפר׳ 2018
6 מרינט בפריז 12 בנובמבר 2015 20 ביוני 2018
7 מרינט ואופנה 19 בנובמבר 2015 27 ביוני 2018
8 בלוג החיפושית 26 בנובמבר 2015 4 ביולי 2018
9 חייו הכפולים של אדריאן 18 בדצמבר 2015 11 ביולי 2018
10 חיפושית בעיני אדריאן 24 בדצמבר 2015 18 ביולי 2018
עונה 2
11 טיקי 2 במאי 2018 12 בדצמבר 2019
12 מאסטר פו 2 במאי 2018 19 בדצמבר 2019
13 פלאג 18 במאי 2018 26 בדצמבר 2019
14 חברים 18 במאי 2018 2 בינואר 2020
15 מקס 4 ביוני 2018 9 בינואר 2020
16 נינו 12 באוקטובר 2018 16 בינואר 2020
17 מילן 25 בינואר 2019 23 בינואר 2020
18 אליקס 1 בפברואר 2019 30 בינואר 2020
19 סברינה 8 בפברואר 2019 7 בפברואר 2020
20 רוז 6 במרץ 2019 14 בפברואר 2020
21 גבריאל 7 במרץ 2019 21 בפברואר 2020
22 איוון 8 במרץ 2019 28 בפברואר 2020
23 נתניאל ומארק 8 במרץ 2019 28 בפברואר 2020
עונה 3
24 קלואי בעיני מרינט 8 במרץ 2019 1 ביולי 2021
25 מרינט בעיני קלואי 8 במרץ 2019 8 באוגוסט 2021
26 לילה 8 במרץ 2019 15 באוגוסט 2021
27 עש לילה וקורבנות האקומה 8 באפריל 2019 22 באוגוסט 2021
28 משפחה 12 בדצמבר 2019 29 באוגוסט 2021
29 קגאמי בעיני מרינט 12 בדצמבר 2019 5 בספטמבר 2021
30 קגאמי בעיני אדריאן 12 בדצמבר 2019 12 בספטמבר 2021
31 לוקה בעיני מרינט 24 בדצמבר 2019 19 בספטמבר 2021
32 כוחות חדשים 24 בדצמבר 2019 25 בספטמבר 2021
33 גיבורים חדשים 24 בדצמבר 2019 2 באוקטובר 2021
34 נטלי בעיני גבריאל 26 בדצמבר 2019 9 באוקטובר 2021
35 מאיורה ומפלצות הרגש 26 בדצמבר 2019 16 באוקטובר 2021
36 רגשות 13 בינואר 2020 23 באוקטובר 2021

הרפתקאות בפריז[עריכת קוד מקור | עריכה]

מספר הפרק שם הפרק תאריך שידור מקורי
1 חזרה 30 בינואר 2017
2 השראה 3 בפברואר 2017
3 יום עמוס 3 בפברואר 2017
4 שיעורי בית 3 בפברואר 2017
5 המחברת 3 בפברואר 2017

צ'יבי[עריכת קוד מקור | עריכה]

מספר הפרק שם הפרק בעברית שם הפרק באנגלית תאריך שידור מקורי
1 דינר רוטפופ Rooftop Dinner 31 באוגוסט 2018
2 בושם חתלתול Catnip Fragrance 31 באוגוסט 2018
3 המרדף The Chase 31 באוגוסט 2018
4 הסקרנות בעטה את החתול Curiosity Kicked the Cat 31 באוגוסט 2018
5 מאבק החתול Cutest Cat Fight 7 בספטמבר 2018
6 פרח מסוכן Fatal Posy 7 בספטמבר 2018
7 חרק מפחיד Scarybug 26 באוקטובר 2018
8 המירוץ The Race יפורסם בהמשך

פרסים ומועמדויות[עריכת קוד מקור | עריכה]

שנה פרס קטגוריה מועמדים תוצאה
2016 פרס מגזין צעצוע ברזילאי הצעצוע הלאומי הטוב ביותר לשנת 2016 המופלאה זכייה
המותג הטוב ביותר של 2016 המופלאה זכייה
Ri Happy Awards המותג הטוב ביותר של 2016 המופלאה זכייה
פרסי הרישוי של Latam Expo המותג הטוב ביותר של 2016 המופלאה זכייה
2017 פרסי מגזין צעצוע ברזילאי הצעצוע הלאומי הטוב ביותר 2017 המופלאה זכייה
Licencias de Actualidad הרישיון הכי טוב של השנה המופלאה זכייה
רישיון הבידור הטוב ביותר המופלאה זכייה
הקידום הטוב יותר חיפושית של קוסטה ריקה זכייה
פרסי אנימציה בטלוויזיה של OVA-ies 2017 הדמות הראשית המונפשת הטובה ביותר של 2017 מרינט דופן צ'אנג מועמדות
התמונות הוויזואליות הטובות ביותר למופע אנימציה של 2017 החיפושית המופלאה מועמדות
2018 פרסי בחירת העשרה בחירת תוכנית אנימציה המופלאה זכייה
פרסי הרישוי בבריטניה 2018 הנכס הטוב ביותר עם רישיון לילדים או טווין המופלאה מועמדות
טווח בגדי ילדים ברישיון הטובים ביותר בגדי לילה מופלאים עבור Character.com מאת Aykroyd and Sons מועמדות
פרסי מגזין צעצוע ברזילאי הצעצוע הלאומי הטוב ביותר 2018 המופלאה זכייה
יריד רישוי בולוניה ילדי הנכס הכי טובים המופלאה זכייה
פרסי האנימציה לטלוויזיה של OVA-ies 2018 הדמות הראשית הטובה ביותר באנימציה של 2018 מרינט דופן צ'אנג זכייה
דמות המשנה הטובה ביותר באנימציה של 2018 עש לילה מועמדות
2019 יריד רישוי בולוניה פרס מיוחד אופנה לילדים עם Miraculous מאת Guess המופלאה זכייה
פרסי הטלוויזיה המספרים לשנת 2019 סדרת טלוויזיה מונפשת אהובה המופלאה זכייה
2020 פרסי רישוי בולוניה פרויקט הרישוי הטוב ביותר לגיל הרך קפסולה קולקציית Chicco Miraculous זכייה
פרסי ברודוויי וורלד ספרד האירוע התיאטרילי הטוב ביותר המופלאה: המחזמר זכייה
פרסי הבחירה לילדי מקסיקו סדרת האנימציה הטובה ביותר של השנה המופלאה זכייה
2021 פרסי הבחירה לילדי ברזיל קריקטורה אהובה המופלאה: הרפתקאות ליידי באג זכייה

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]

 1. ^ 1 2 3 הפרק עלה כחודש לפני לשירות דיסני פלוס בפיליפינים ובעברית ובעוד כמה שפות ב-24 בנובמבר 2022
 2. ^ הפרק עלה לשירות דיסני פלוס בפיליפינים ובעברית ובעוד כמה שפות לפני יציאתן הרשמית בדיסני ישראל ב-9 בפברואר 2023
 3. ^ 1 2 ציוץ