כמעט מלאכים - דמויות

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

כמעט מלאכים היא טלנובלה ארגנטינאית שיצרה כריס מורנה ושודרה ב-2007-2010 בארגנטינה. מ-2008 שודרה בערוץ ניקלודיאון וערוץ הילדים הישראליים. הטלנובלה כללה בתחילה צוות שחקנים מצומצם יחסית שהתרחב עם העונות. במקור, התמקדה הסדרה בזוג סיילו מחיקו (אמיליה אטיאס) וניקולס באוור (ניקולס ואסקס), אך עם הזמן עברה להתמקד בלהקת הטין אנג'לס וחבריהם. בשתי העונות הראשונות, העלילה מתרחשת בהווה. בעונות השלישית והרביעית, העלילה קופצת לעתיד.

מבוגרים[עריכת קוד מקור | עריכה]

דמויות משניות[עריכת קוד מקור | עריכה]

שם הדמות שחקן עונות תפקיד אורח סטטוס
אנחלס אינצ'אוסטי אמיליה אטיאס 1-2 3-4 בחיים
אנחלס אינצ'אוסטי, מוכרת יותר כסיילו מחיקו, היא מייסדת הבית הקסום ולוליינית לשעבר בקרקס הקסום. היא שמחה, רגישה, אמיצה וטובת לב. בתחילה היא נאיבית וקשה לה להאמין ברוע של אנשים, אבל בהמשך הופכת את החיסרון הזה לכוח על מנת לגאול אותם. בשל מאבקה למען חלומותיהם של הילדים של קרן ב.ב, היא ייסדה את להקת הטין אנג'לס.

היא בתם הבכורה של אלבה אורטגה וקרלוס מריה אינצ'אוסטי, אשר עטפו אותה באהבה. יום אחד נהרג אביה בעקבות תאונה, ואמה החלה להיחלש ממחלה. אלבה מתה בלדתה את בתה השנייה, עוזבת את הבנות לחסדיו של ברטולומה, יורש אחוזת אינצ'אוסטי. ברטלומה לוקח את הבנות ליער, ואומר לאנחלס להיכנס לעומקו, שם תמצא פיות שיחיו את אמה. לאחר מכן הוא נוטש אותה. הזעזועים הרגשיים הרצופים יגרמו לה לאמנזיה ושכיחת שמה. בעלי הקרקס הקסום מצאו אותה לבדה ביער, והחליטו לאמצה ולכנותה בשם סיילו מחיקו (בעברית: שמיים קסומים) כשהבינו שהיא אינה זוכרת דבר. השלושה חיו יחד במשך שנים עד שהזוג נהרג והקרקס נמכר בשל חובות מצטברים.

ניקולס באוור ניקולס ואסקס 1-2 4 בחיים
ניקולס באוור - בנם של ברטה ולואיס באוור. אחיו למחצה של מרקוס. דוקטור צעיר לארכאולוגיה שהגיע לאחוזת אינצ'אוסטי לאחר אירוסיו למלווינה בדוז'ה אגוורו, אך פוגש בסיילו ומתאהב בה. שניהם נולדו באותו היום.
פס באוור אמיליה אטיאס 3 4 בחיים
פס באוור היא היפראקטיבית, מרדנית עם רוח אימהית, ליברלית ומגוננת. לא שמה לב למוסכמות, שוברת את כל המסגרות. אוהבת לרקוד, לשיר, אסטרונומיה ואת הביטלס, במרתף של מנדליי יש מצפה אסטרונומי קטן ו אינטימי שבו היא אוהבת להיות. היא נורא לא מסודרת, בעלת התלהבות, ויש לה כריזמה. התחביב שלה הוא לעשות בשמים. בעליית הגג יש לה מעבדת בשמים קטנה. בשבילה, כל אדם נושא בושם מסוים, והיא רגישה מאוד לריחות. מפני שהיא הבת של מלאך מאאודמון, היא נושאת כוחות מסוימים שאינה אוהבת להשתמש בהם.
קמילו אסטרז'ה מריאנו טורה 3 - בחיים
קמילו "מילו" אסטרז'ה הוא צנוע, פשוט ואדיב. מספר סיפורים דגול ובשלן מקצועי. יש לו צחוק מדבק. ננטש כתינוק בצד הדרך שנולד וניצל על ידי הכלבה קמילה. מתחבב על כולם בקלות. יש לו זיכרון מדהים והוא לא מנופף בידע שלו.
ברטולומה בדוז'ה אגוורו אלחו גרסיה פינטוס 1 2-4 מת
ברטולומה בדוז'ה אגוורו היה בנה של טטיטה. אחיהם של מלווינה וחואן קרוז. אחיינה של אמליה אינצ'וסטי. הוא היה מנהל ומייסד קרן ב.ב., ואביו של טיאגו. אף על פי שניהל בית יתומים, כוונותיו לא היו טובות, ומכיוון שהיה אכפת לו רק מהכסף, גרם לילדים לעבוד, לגנוב ולקבץ נדבות.

אך לבסוף נהפך לטוב והציל את מר ובעקבות כך נהרג

חוסטינה גרסיה חוליה קלאבו 1-3 4 בחיים
שמה המלא הוא חוסטינה מררדה גרסיה. חוסטינה עבדה כעוזרת בית ואלבה כטבחית באחוזת אינצ'אוסטי, והיו חברות למרות ההבדלים ביניהן. החברות תמה כשאלבה סיפרה לחוסטינה שהיא וקרלוס מריה במערכת יחסים ומצפים לבתם הראשונה, שתקרא אנחלס.
מלווינה בדוז'ה אגוורו חימנה אקרדי 1-2 4 בחיים
מלווינה בדוז'ה אגוורו היא היורשת המותנית של אחוזת אינצ'אוסטי, אחות של ברטו וחואן קרוס יורק ומאוהבת בניקולס, אותו פגשה בטיול למדריד לשם הגיעה בטעות. בחורה מצחיקה, אך מגושמת וטמבלית, כפי שמכנה אותה אחיה. היא בעלת לב טוב.
סלוודור קירוגה הרמס ניקולס פאולס 2 - מת
סלוודור קווירוגה הרמס (1976 - 2008) היה חבר ילדות של ניקולס באוור. בנו של הורסיו, שדיבר איתו כל הזמן ודאג לחיי בנו, מהרגע שבו היה צריך עירויי דם באופן רציף מפני שהכליות שלו החלו לקרוס. סלבדור תרם את כלייתו האחרת לאביו. בחור נחמד מאוד, אבל חסר מזל. הרפתקן, אהוב ובעל לב טוב. מספר שנים לפני כן חואן קרוס, חדר לתוכו, אבל הוא לא ידע. הוא מתאהב בסיילו, ומנסה להילחם עם ניקו כדי לא לאבד אותה. מחליט להתאבד כדי שחואן קרוס יפסיק לשלוט בו.
טיק טק / ברונו בדוז'ה אגוורו פטו מנחם - 2-4 בחיים
ברונו בדוז'ה אגוורו (פטו מנחם), ידוע יותר בכינויו טיק טק, הוא אחד השליחים של אאודמון ובנם של טיאגו בדוז'ה אגוורו ומריאנלה טלריקו רינלדי. הוא מאוד מצחיק, קומי וקצת לא מרוכז. תמיד עונד שעון כיס, מתנה מאביו שנתן לו סימון ביום הולדתו ה-19. היה הראשון שחצה את השער ורכש ידע אוניברסלי ומאז החל להנחות את אלה שבאים אחריו.
אספרנסה באוור אנחלה רגנו

סופיה פרלגרקו חימנה ברון

3-4 1-2 בחיים

מתה (2082)

אספרנסה באוור (2082-2008) היא היפראקטיבית ושובבה. בעלת חוש הומור ואנרגיה שופעת. ירשה את הרוח ההרפתקנית של ניקו. מתאהבת בקלות ורגישה. בוכה מכל דבר. לעיתים קרובות היא מדברת תוך כדי בכי ולא מצליחים להבין אותה. בעלת אוזן קשבת לכולם. כמו מלווינה, תמיד בעקבים. בעל סלון יופי בשם "אין משבר". חולקת עם פס את התשוקה לשירה ולריקוד. יותר אינטליגנטית מאמה, מלווינה.
חואן קרוס מריאנו טורה 2-3 - מת
חואן הוא בנם של הילדה פרננדז ובולסלאב ארטמיו בדוז'ה אגוורו, אחיהם הממזר של מלווינה וברטולומה. הקים את תאגיד ס"ס יחד עם פרנקה.
פרנקה מאיירהולד מנואלה פאל 2 3-4 מתה
פרנקה מאיירהולד (מנואלה פל) בת 26 (2008-1982). גדלה במשפחה גרמנית, וכשהייתה צעירה עברה עם הוריה לארגנטינה. סיימה את לימודי הרפואה שלה וגויסה על ידי חואן קרוס לתאגיד שלו ובאותה שנה נכנסה לאוניברסיטה ולמדה שני מקצועות: גאולוגיה וארכאולוגיה. לאחר מכן המשיכה בתאגיד של חואן קורס, צופה על ילדי הבית הקסום, במיוחד על הטין אנג'לס ועל סיילו מחיקו כשהיא חוזרת לכדור הארץ. למרות היותה רעה, היא אוהבת את לוקה כמו בן, והוא מצליח לשנותה. לאחר זמן מה היא נרצחת על ידי חואן קרוס כשהיה בתוך סלבדור.
תאו גורקי בנחמין אמדאו 3-4 - בחיים
תאו הוא בחור אינטליגנטי, רגיש ואוהב שירה. הוא אוהב סרטים ורוגבי. בעל תעוזה רבה. איש שיחה, הרפתקן, אלטרואיסט ובעל תשוקה, לעיתים פזיז.
סול אגירה אגוסטינה קורדובה 3 - בחיים
 סול היא אימפולסיבית, ישירה, ולא מפחדת להביע את דעותיה. בעלת הומור ציני. בעלת דעות פמיניסטיות מוצקות. יש לה תוכנית רדיו בה היא משוחחת עם מאזיניה, ביניהם סימון, אשר נקראת דוקטור נוירוזה. היא אוהבת צלילה ושייט בים. בעלת השקפת עולם משעשעת על המקצוע שלה. לא מאמינה באהבה. היא פגיעה, רגישה וחסרת ביטחון. מייצרת בעצמה את בגדיה, מחומרים אורגניים.
מוגלי ג'רארד צ'נדו 1 2, 4 בחיים
מוגלי הוא יליד שבט זהורי, חבר של ניקולס ומאופיין בדיבור הלא מובן שלו, המעורב בספרדית ושפת האם שלו והתנהגות היפראקטיבית. חבר טוב של כריסטובל, לעיתים מתנהג כמו הבייביסיטר שלו, ונאמן לניקו. אחרי שניקו הציל את חייו בנקודה מסוימת לפני תחילת הסדרה, מוגלי הבטיח לעקוב אחריו עד שתגיע אישה שתתלווה אליו.
אריאל רומינה ז'אן 3 - מתה
אמה של קיקה וגרושתו הוא של נראו. מגיעה למנדליי לאחר שהתאחדה עם בן זוגה לשעבר, קמילו אסטרז'ה, מה שמייצר יריבות גדולה בינה לבין פס באוור. חואן קרוז, גנב את התינוקת שלה, אשר לאחר מכן באמצעות אספרנסה באוור מגיעה לשנת 2030. אריאל אז מחפשת תינוקת קטנה ומגלה שבעתיד היא קיקה, שחזרה אחורה בזמן, משנת 2046. כשקמילו והילדים בורחים ממנדליי, אריאל, פצועה קשה, מחליטה להקריב את חייה כנגד תאגיד הממשלה, ובכך נהרגת.
מרקוס איברלוסיה/ג'יימס ג'ונס לוקאס פרארו 1 - מת
מרקוס אנדרס איברלוסיה הוא בנם של לואיס באוור וחואנה איברלוסיה. אחיו למחצה של ניקולס. אביו הביולוגי של כריסטובל. אדם רשע, עם הרבה כוח, מתמרן אנשים כדי שיעשו רצונו. שונא את ניקולס בכל ליבו. אמר שלניקולס היה את מה שלו מעולם לא היה: אבא. מנסה לסחוט ולהתחתן עם סיילו, כמו שעשה עם קרלה. 
ויקטור וורג/חואן דלמסיו לוקאס קרספי 3 - בחיים
בנם של חוסטינה גרסיה ואלסינה. נולד בשנת 2009. היה חבר בתאגיד של חואן קרוס. שמו האמיתי הוא ויקטור וורג, אך הוא מתחזה לזהות הבדויה - חואן דלמסיו.
אלסינה מקסימיליאנו גיונה - 3 מת
היה עוזר של חואן קרוס. הוא מסורבל, תמיד נכשל בכל דבר שהוא מנסה לעשות.
ברטה סוליגה גראסיאלה פאל 1 2 בחיים
אמו של ניקולס באוור. כשבעלה נפטר בחיפושו אחר אאודמון הבטיחה לבלות את שארית חייה בחיפוש אחר רמזים כדי למצוא את אאודמון. כנה וישירה, לא אכפת לה מה חושבים עליה ואומרת את מה שהיא חושבת תמיד. אף על פי ש קפדנית וקשה עם ניקו, היא אוהבת אותו.
הפרופסור חורחה סוארז 4 - בחיים
הפרופסור הוא גבר מסתורי. הוא היה המורה של לוס במוסד אליו היא נחטפה. מעביר שיעורי ספרות לילדי היער הפראיים ואחת מתלמידותיו הייתה פלומה, שמביאה את ג'קה לשיעוריו. הוא מתחבר עם חבורת ההתנגדות בשל היכרותו המוקדמת עם טצ'ו. הוא יודע הרבה על הקבוצה.
אלכס פדריקו אמדור 1 - בחיים
אלכס הוא צעיר אמנזי, שהכיר את סיילו במרפאה בה נפגשו על מנת לקבל טיפול לבעיה שלהם. הוא מתאהב בה אך עם הזמן משיב את זכרונותיו ונזכר שיש לו אישה אותה הוא אוהב וחיים מלאים. הוא זה שאומר לסיילו שהיא אנחלס אינצ'אוסטי, אחותה של לוס והיורשת של ההון של אינצ'אוסטי.
אדולפו פרס אלסמנדי סרג'יו ברמחו - 1-4 בחיים
אדולפו הוא שופט, חבר של ברטולומה ואביהם של נצ'ו ולוסיה. הוא אליטיסט, חובב נוחות וכסף. אפילו בנו קורא לו פיראט בשל הרומנים הצדדיים שלו.

בעונה הראשונה הוא חברו של ברטולומה, מודע למעשיו בילדי הקרן, אך שומר על כך בסוד. הוא מופיע במהלך המסיבה של נצ'ו. לבקשת בנו, מנסה לסייע לג'קה למצוא את הוריו.

נערים[עריכת קוד מקור | עריכה]

שם הדמות שחקן עונות תפקיד אורח סטטוס
טיאגו בדוז'ה אגוורו חואן פדרו לנסאני 1-4 - בחיים
טיאגו בדוז'ה אגוורו הוא אחד מחברי להקת טין אנג'לס והיחיד מבניהם שלא הגיע מקרן ב.ב. הוא בנו היחיד של בעלי הקרן, ברטולומה, וחי חיי מותרות בזכות עושרו.

הוא רואה עצמו כמסודר בחייו, בזכות כספו של אביו. עם זאת, הוא רגיש ופשוט, ומוכן להתייחס לאחרים כמות שהם - ולא כפי שמכתיב מעמדם החברתי. כל נבל בכל עונה קשור בדרך ישירה לטיאגו- בעונה הראשונה הנבל הראשי הוא אביו המאמץ (ברטו), בעונה השנייה והשלישית זהו אביו הביולוגי וגם לוס (בת דודתו המרוחקת), בעונה הרביעית זהו ג'יי (סימון) שאותו הוא מחשיב כאח.

טיאגו למד בלונדון מוזיקה בבית ספר, יחד עם ילדי שופטים ואנשי עסקים. מנהל מערכת יחסים מסובכת עם מר וכל פעם הקשר ביניהם משתבש: תחילה בן זוגה של דולורס אך מתאהב במר והם נפרדים כי בגד בה עם מלודי והוא ומלודי נהיים בני זוג לזמן קצר אך חוזר למר, מתאהב בלונה ונהיה בן זוגה אך חוזר למר, בעקבות הפיצוץ מר והוא נפרדים והוא נהיה בן זוגה של נינה והיא של סימון אך בסוף חוזרים להיות ביחד.

מריאנלה רינלדי מריאנה אספוסיטו 1-4 - בחיים
מריאנלה "מר" טלריקו רינלדי ננטשה על ידי סבה, כשהייתה תינוקת, בדלת של כנסייה. כומר נתן לה את השם מריאנלה. אבל עם מותו של הכומר, מר נלקחה לבית יתומים, ממנו ברטו וחוסטינה לקחו אותה. היא גסת לשון ומחוספסת, אבל טובת לב. מנהלת מערכת יחסים מסובכת עם טיאגו: מתאהבת ברמה וטיאגו ומתקשה לבחור ביניהם אך מבינה שרמה הוא חברה הטוב ביותר ואף יש ביניהם הסכם אם ישארו רווקים הם יתחתנו, לבסוף בוחרת בטיאגו והם נפרדים כי בגד בה עם מלודי והיא נהפכת לבת זוגו של סימון חברו הטוב ביותר ולבסוף חוזרת לטיאגו, מתאהבת בפדרו ונהיית בת זוגו לזמן קצר אך חוזרת לטיאגו בעקבות הפיצוץ ומחיקת הזיכרון הופכת לבת זוגו של סימון לזמן קצר אך לבסוף חוזרת לטיאגו.
רמירו אורדונייז גסטון דלמאו 1-4 - בחיים
רמירו "רמה" אורדונייז הוא אחד מילדי קרן ב.ב. וחבר מקורי בטין אנג'לס. יש לו אינטליגנציה יוצאת דופן, והוא אוהב לקרוא וללמוד. מכיוון שהיה צריך לטפל באחותו אללי מאז שהיו קטנים בגלל נטישת אמו הוא אחראי, הוא נוטה להתנהג בצורה אבהית עם ילדים ואנשים צעירים. הוא רומנטי ורגיש, אבל כשהוא כועס עם החיים הוא הופך להפכפך, בעל התנהגות מסוכנת ורודף שמלות. נוטה להשתכר רבות כאשר הוא בחופש, מרגיש חוסר אונים ובעיקר כשהוא מרגיש שאין טעם יותר בחייו. חברתו הטובה ביותר היא מר אליה הוא פיתח רגשות אך נשארו חברים טובים ונהיה ביניהם הסכם שאם יישארו רווקים יתחתנו, חברו הטוב ביותר הוא טצ'ו. בן זוגה של ולריה אהבתו הראשונה ולאחר מכן של קיקה אהבתו השנייה.
חסמין רומרו אאוחניה סוארס 1-4 - בחיים
חסמין רומרו היא אחת הבנות בקבוצה, שזכתה לכינוי "צוענייה" בשל מוצאה. היסטרית, נרדפת, קנאית אבל מאוהבת בטצ'ו. הוריה נהרגו על ידי דודה ביום ההולדת השביעי שלה, אבל היא נשארה בחיים כי היא הסתתרה מתחת למיטה, איפה שאמא שלה אמרה לה. היא נלקחה לקרן ב.ב לאחר שברטו קיבל אותה מבעליה, חוסלו. מאוחר יותר, היא ברחה וחזרה לחוסלו, עד שרמה, חברה הציל והביא אותה בחזרה לאחוזת אינצ'אוסטי. שם היא תתמודד עם ההתעללות, אך גם תכיר את ניקולס באוור וסיילו מחיקו, אשר תופסים מקום מכריע בחייה, ונפגשת מחדש עם טצ'ו, אהבת ילדותה. חסמין אוהבת להתעלל בגברים ותמיד מחכה לגבר חלומותיה זה ניכר בהתנהגות שלה כאשר היא עוזבת את טצ'ו לטובת נצ'ו העשיר כדי להינצל מחייה ולחיות חיים טובים ובהמשך עם מאט שחושבת שגבר מבוגר יותר ממנה יתן לה את מה שהיא צריכה, וגם עם המלאך האדום- הפנטזיה שלה ולכן היא וטצ'ו מנהלים מערכת יחסים מסובכת מאוד אך בסוף תמיד הם חוזרים אחד לשנייה.
חואן "טצ'ו" מורלס ניקולאס ריירה 1-4 - בחיים
חי עם משפחתו, שהייתה ענייה מאוד עד שאביו, איש אלים, החליף אותו בטלוויזיה. לאחר שנמכר הוא בסופו של דבר חי בסמטה מאחורי תיאטרון שבו יצר ופיתח אהבה גדולה לתיאטרון ולמשחק. בגיל 9 הגיע לקרן ב.ב, שם הוא פגש את רמה, אללי, ג'קה וחסמין רומרו, שיהיו החברים הטובים שלו. הוא התגורר בקרן במשך שנים רבות, והיה לו מוניטין טוב בקרב חוסטינה וברטו על ממושמע ובעל מוכנות לספר להם על מה קורה כשהם לא נמצאים. עם זאת, טצ'ו נאמן לחבריו, שאתם יש לו קודים, ובמהרה מתברר שהוא רק נראה כנוע מול ברטו וחוסטינה וכי היצירתיות שלו בתירוצים וסיפורים מצילה אותו מהם. מאוהב קשות בחסמין ומנהל איתה מערכת יחסים מסובכת אך בסוף תמיד חוזר אליה. מרבה להגן על חבריו בגופו ובעיקר על חסמין ומר. ילדותי, פועל בלי מחשבה מראש, מתחשב, גברי ואימפולסיבי.
אסטפניה אלורדי קנדלה וטראנו 1-4 - בחיים
אסטפניה "טפי" אלורדי היא נערה רזה, ויהירה שאכפת לה מהופעתה הפיזית. אין לה מזל באהבה, וסובלת מאוד מסיבה זו, יש לה חרדת נטישה, וזה גורם לעצבנות ואף לשנאה כלפיה. היא מאומצת, משום שאמה הביולוגית לא רצתה אותה בגלל חואן קרוס, שגרם לכך שאמה תנטוש אותה. לאחר מכן, אספרנסה הזקנה גרמה לכך שתונח מול ביתה של סנדרה רינלדי ותאומץ על ידיהם. בתחילה מתנכרת למר אך במהלך הסדרה הופכות לאחיות קרובות ומגוננות אחת על השנייה. היא נתפסת על ידי הסביבה כשטחית, אבל מבינה ומסבירה את השקפת העולם העמוקה שיש לה על יופי וחן. בת הזוג של לוקה והוא פוגע בה המון, מתאהבת בנצ'ו,יוצאת עם פבלו לזמן קצר וג'וני נדלק עליה, מנהלת עם נצ'ו, לוקה ופבלו קשר בו זמנית אך אהבתה האמיתית היא לוקה ובסוף הסדרה חוזרת אליו.
סימון ארצ'בלטה פבלו מרטינס 2-4 - בחיים
(1991 - לא ידוע) סימון ברונו ארצ'בלטה הוא חברו הטוב ביותר של טיאגו. הוא בחור רומנטי, נאמן, כנה ובעל לב טוב, אבל זה גם לא יציב, חסר ביטחון וקצת מטורף, שמקור כל זה בטראומה ילדות: להיות עד למות אחיו. בעונה הרביעית מתגלה שבעתיד הוא הופך להיות מר ג'יי. סימון ניהל המון מערכות יחסים מסובכות: היה בן זוגה של מר חברתו של חברו הטוב ביותר טיאגו וקשר זה לא צלח לאחר מכן נהיה בן זוגה של מלודי ונדלק על מאיה, הופך לבן זוגה של סול וקשר זה לא צולח ולבסוף נהיה בן זוגה של ולריה אהבתו האמיתית.
ולריה גוטיירז רוסיו איגרסבל 2-4 - בחיים
ולריה מגיעה לבית הקסום הודות לרמה, שמתאהב בה ממבט ראשון. לאחר חוסר אמון בסיסי ובעיות עם בן זוגה - גבו, ולה הופכת לחברה טובה של מר, חסמין וקרידד, ומתאהבת ברמה והופכת לבת זוגו, מתאהבת בחואן והופכת לבת זוגו לזמן קצר, בעקבות כך רמה מתקרב לקיקה והקשר שלהם נשבר לבסוף רמה מתאהב בקיקה ונהפך לבן זוגה וולריה מתאהבת בסימון והופכת לבת זוגו.
לוקה פרנצ'יני ויקטוריו ד'אלסנדרו 2-4 - בחיים
לוקה עבד בארגון c-c בשביל חואן קרוס יחד עם צ'רלי, פרנקה וטינה. ניקו מוצא את לוקה לילה אחד ופותח בפניו את שערי האחוזה.

הוא מסתיר מכולם שפלי היא בעצם חוסטינה, הוא מסכסך בין טיאגו וסימון וגורם לטיאגו להיפרד ממר ובהמשך מתחרט על מעשיו ומנסה ככל יכולתו לעזוב את הארגון ללא הצלחה. הוא היה אמור להיות בבית הקסום מהתחלה אך פרנקה השיגה אותו לפני. היא אמרה לו שאין דרך לפרוש מהרעים אך בזכותם של ניקו וסיילו לוקה משתנה לטובה. הוא מתאהב בחסמין מהרגע הראשון, אך הוא הופך לחבר טוב של טצ'ו ומניח לזה. בהמשך מתאהב בטפי ונהיה חבר שלה. פוגע המון בטפי ולעיתים משפיל אותה, לא מצליח להתגבר על אהבתו לחסמין ועושה הכל כדי שתתייחס אליו והם נהיים זוג לזמן קצר אך קשר זה לא צולח כי חסמין מאוהבת בטצ'ו בסוף מבין את טעותו וחוזר לטפי בוגד בטפי עם טרה והם נפרדים ובסוף חוזרים.

איגנסיו "נצ'ו" פרס אלסמנדי אגוסטין סיירה 1-4 - בחיים
נצ'ו הוא יומרני, רכושני, אנוכי ויהיר, שמאמין שכסף הוא אושר וקונה הכל. ואז הוא פוגש בחורה, בשם קרידד, איכרה גסה, אבל מוצא עמה אהבה אמיתית, הוא מתחיל ללמוד לחקור את הרגשות שלו ומבין שכסף הוא לא הכל בחיים, ומתחיל להשתנות. חלק מלהקת מאן!, ואחיה למחצה של לוסיה. בסוף שנת 2008, נשאב לשעון יחד עם חבריו. מגלה בעונה השלישית שבגד בכפריה עם טפי והביא איתה ילד שנראה בדיוק כמוהו, וקוראים לו נרדיטו. כשקרידד מתה טפי מתאהבת בו וחושבת שהם חברים והוא נרתע ממנה אך לבסוף מתאהב בה ורודף אחריה הם הופכים לבני זוג אך לבסוף היא חוזרת ללוקה וכשהם חוזרים לזמן שלהם הוא חוזר לקרידד.
ג'ולייט קאלו ריביירו - 2 בחיים
ג'ולייט היא בחורה מרושעת שחיה בצרפת. היא הייתה אסירה, ושוחררה על ידי התאגיד ס"ס, בתנאי שתצטרף אליהם, כפי שעשו עם לוקה. חואן קרוס השתיל בה שתל כמו שעשה עם שאר הילדים. תפקידה העיקרי הוא שבעזרת הקסם האישי שלה, תפריד את הנערים שחיים בבית הקסום ותגרום להם לשנוא אחד את השני. בת זוגו לשעבר של סימון.
פבלו "אי שחור" פיקאסו אוגוסטו שוסטר - 4 בחיים
פבלו הוא בחור שהגיע מצ'ילה לאולימפיאדה. חבר ההתנגדות מצ'ילה. הוא וטפי הופכים לבני זוג במהלך השהות שלו בארגנטינה, אך בסוף האולימפיאדה חוזר לצ'ילה יחד עם פרלה כדי להילחם בשלטון שבמדינתו.
פרלה שניידר טיירה פרומטידה פרלה ברונשטיין - 4 בחיים
פרלה שניידר, הידועה יותר בכינוי "טיירה פרומטידה" (בעברית: הארץ המובטחת) מגיעה מישראל כדי להתחרות באולימפיאדה של העולם החדש. רמה יוצר דף אינטרנט, שדרכו מתקשר איתה. לאחר מכן היא מגיעה לארגנטינה. היא המנהיגה של ההתנגדות בישראל. מאוהבת ברמה ומסייעת לו בחשיפת השקרים של הממשלה.

ילדים[עריכת קוד מקור | עריכה]

שם הדמות שחקן עונות תפקיד אורח סטטוס
לאון "ז'קה" בניטז סטפנו דה גרגוריו 1-4 - בחיים
לאון, המוכר יותר בכינויו "ז'קה", בעל הכינוי הזה מכיוון שכשהיה תינוק, נגנב על ידי כנופיה של סוחרי ילדים שנטשו אותו ברחוב. קרן ב.ב, המופעלת על ידי ברטולומה וחוסטינה,ברטלומה וחוסטינה מצאו את ז'קה בתא המטען כאשר לקחו את טצו.לאון אמפתי לאחרים ומרגיש מוזנח לעיתים רבות. הוא אוהב כדורגל. בעונה הראשונה בת זוגו הייתה סנאית, בעונה השנייה בת זוגו הייתה לוסיה, בעונה השלישית בת זוגו הייתה מרטינה (בתם של נצ'ו וקרידד), בעונה הרביעית הוא היה מאוהב באליי ובפלומה ויצא עם שתיהן.
לוס אינצ'אוסטי פלורנסיה קגנסו

מרסדס פונס

1-2

3-4

3-4 בחיים
לוס אינצ'אוסטי היא אחותה של סיילו ובתם הצעירה של אלבה קסטילו וקרלוס מריה אינצ'אוסטי. החל מהעונה השלישית מוצגת הגרסה המבוגרת שלה כראש השרים. בעונות המוקדמות, היא גרה באחוזה ואהובה על כולם.

היא ננעלה בראשית חייה במרתף האחוזה על ידי חוסטינה, והייתה בטוחה שחוסטינה היא אמה. היא מגלה שאחותה הגדולה היא סיילו. היא בת זוגו של כריסטובל באוור.

כריסטובל באוור תומאס רוס

טומי דונסטר

1-2

4

4 בחיים
כריסטובל אנחל באוור (איברלוסיה) הוא בנו של ניקולס באוור. אמו, קרלה קוסובסקי, הייתה בת זוגו של ניקו כשהייתה בהריון, והוא אהב את הרעיון של להיות אבא, כך שכאשר קרלה עזבה לו והפקירה את הילד, ניקו לקח את תפקיד האב. אביו הביולוגי הוא מרקוס איברלוסיה, יריבו הגדול של ניקו, הוא בן זוגה של לוס אינצ'אוסטי .
אללי אורדונייז מריה גואדלופה אנטון 1-2 4 בחיים
אחותו הקטנה של רמה. ילדה מתוקה שאוהבת את כל הילדים באחוזה, במיוחד את אחיה ואת מר. ערנית ורגישה לרגשות של אחרים.לאללי יש רגשות אהבה לז'קה
אליי אינצ'אוסטי/מורלס ולנטינה סנרה 4 - בחיים
אליי היא נערה רזה הבת המאומצת של לוס וכריסטובל והבת הביולוגית של טצ'ו וחסמין. נראית קרה וגחמנית, אבל בעלת לב טוב. בת 13. למערכת היחסים שלה עם אימה המאמצת יש עליות ומורדות, מכיוון שלאליי יש אופי מרדני שלוס לא מקבלת. שמה מסמל אושר, בשל השמחה שחוו הוריה בעת לידתה בשנת 2018.
אמאדו גורקי לוקאס ספדפורה 4 - בחיים
אמאדו גורקי הוא הבן של מלודי ותאו, נולד בהתנגדות בשנת 2031. נקרא ככה מכיוון שהוא האהוב ביותר במטה ההתנגדות (אמאדו בעברית: האהוב ביותר). הוא הפרדוקס הזמני הגדול ביותר בסדרה.