כמעט מלאכים - דמויות

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

כמעט מלאכים היא טלנובלה ארגנטינאית שיצר כריס מורנה ושודרה ב2007-2010 בארגנטינה. מ-2008 שודרה בערוץ ניקלודיאון וערוץ הילדים הישראליים. הטלנובלה כללה בתחילה צוות שחקנים מצומצם יחסית שהתרחב עם העונות. במקור, התמקדה הסדרה בזוג סיילו מחיקו (אמיליה אטיאס) וניקולס באוור (ניקולס ואסקס), אך עם הזמן עברה להתמקד בלהקת הטין אנג'לס וחבריהם. בשתי העונות הראשונות, העלילה מתרחשת בהווה. בעונות השלישית והרביעית, העלילה קופצת לעתיד.

מבוגרים[עריכת קוד מקור | עריכה]

דמויות משניות[עריכת קוד מקור | עריכה]

שם הדמות שחקן עונות תפקיד אורח סטטוס
אנחלס אינצ'אוסטי אמיליה אטיאס 1-2 3-4 בחיים
אנחלס אינצ'אוסטי, מוכרת יותר כסיילו מחיקו, היא מייסדת הבית הקסום ולוליינית לשעבר בקרקס הקסום. היא שמחה, רגישה, אמיצה וטובת לב. בתחילה היא נאיבית וקשה לה להאמין ברוע של אנשים, אבל בהמשך הופכת את החיסרון הזה לכוח על מנת לגאול אותם. בשל מאבקה למען חלומותיהם של הילדים של קרן ב.ב, היא ייסדה את להקת הטין אנג'לס.

היא בתם הבכורה של אלבה אורטגה וקרלוס מריה אינצ'אוסטי, אשר עטפו אותה באהבה. יום אחד נהרג אביה בעקבות תאונה, ואמה החלה להיחלש ממחלה. אלבה מתה בלדתה את בתה השנייה, עוזבת את הבנות לחסדיו של ברטולומה, יורש אחוזת אינצ'אוסטי. ברטלומה לוקח את הבנות ליער, ואומר לאנחלס להיכנס לעומקו, שם תמצא פיות שיחיו את אמה. לאחר מכן הוא נוטש אותה. הזעזועים הרגשיים הרצופים יגרמו לה לאמנזיה ושכיחת שמה. בעלי הקרקס הקסום מצאו אותה לבדה ביער, והחליטו לאמצה ולכנותה בשם סיילו מחיקו (בעברית: שמיים קסומים) כשהבינו שהיא אינה זוכרת דבר. השלושה חיו יחד במשך שנים עד שהזוג נהרג והקרקס נמכר בשל חובות מצטברים.

ניקולס באוור ניקולס ואסקס 1-2 4 בחיים
ניקולס באוור - בנם של ברטה ולואיס באוור. אחיו למחצה של מרקוס. דוקטור צעיר לארכאולוגיה שהגיע לאחוזת אינצ'אוסטי לאחר אירוסיו למלווינה בדוז'ה אגוורו, אך פוגש בסיילו ומתאהב בה. שניהם נולדו באותו היום.
פס באוור אמיליה אטיאס 3 4 בחיים
פס באוור היא היפראקטיבית, מרדנית עם רוח אימהית, ליברלית ומגוננת. לא שמה לב למוסכמות, שוברת את כל המסגרות. אוהבת לרקוד, לשיר, אסטרונומיה ואת הביטלס, במרתף של מנדליי יש מצפה אסטרונומי קטן ו אינטימי שבו היא אוהבת להיות. היא נורא לא מסודרת, בעלת התלהבות, ויש לה כריזמה. התחביב שלה הוא לעשות בשמים. בעליית הגג יש לה מעבדת בשמים קטנה. בשבילה, כל אדם נושא בושם מסוים, והיא רגישה מאוד לריחות. מפני שהיא הבת של מלאך מאאודמון, היא נושאת כוחות מסוימים שאינה אוהבת להשתמש בהם.
קמילו אסטרז'ה מריאנו טורה 3 - בחיים
קמילו "מילו" אסטרז'ה הוא צנוע, פשוט ואדיב. מספר סיפורים דגול ובשלן מקצועי. יש לו צחוק מדבק. ננטש כתינוק בצד הדרך שנולד וניצל על ידי הכלבה קמילה. מתחבב על כולם בקלות. יש לו זיכרון מדהים והוא לא מנופף בידע שלו.
ברטולומה בדוז'ה אגוורו אלחו גרסיה פינטוס 1 2-4 מת
ברטולומה בדוז'ה אגוורו היה בנה של טטיטה. אחיהם של מלווינה וחואן קרוז. אחיינה של אמליה אינצ'וסטי. הוא היה מנהל ומייסד קרן ב.ב., ואביו של טיאגו. אף על פי שניהל בית יתומים, כוונותיו לא היו טובות, ומכיוון שהיה אכפת לו רק מהכסף, גרם לילדים לעבוד, לגנוב ולקבץ נדבות.
חוסטינה גרסיה חוליה קלאבו 1-3 4 בחיים
שמה המלא הוא חוסטינה מררדה גרסיה. חוסטינה עבדה כעוזרת בית ואלבה כטבחית באחוזת אינצ'אוסטי, והיו חברות למרות ההבדלים ביניהן. החברות תמה כשאלבה סיפרה לחוסטינה שהיא וקרלוס מריה במערכת יחסים ומצפים לבתם הראשונה, שתקרא אנחלס.
מלווינה בדוז'ה אגוורו חימנה אקרדי 1-2 4 בחיים
מלווינה בדוז'ה אגוורו היא היורשת המותנית של אחוזת אינצ'אוסטי, אחות של ברטו וחואן קרוס יורק ומאוהבת בניקולס, אותו פגשה בטיול למדריד לשם הגיעה בטעות. בחורה מצחיקה, אך מגושמת וטמבלית, כפי שמכנה אותה אחיה. היא בעלת לב טוב.
סלוודור קירוגה הרמס ניקולס פאולס 2 - מת
סלוודור קווירוגה הרמס (1976 - 2008) היה חבר ילדות של ניקולס באוור. בנו של הורסיו, שדיבר אתו כל הזמן ודאג לחיי בנו, מהרגע שבו היה צריך עירויי דם באופן רציף מפני שהכליות שלו החלו לקרוס. סלבדור תרם את כלייתו האחרת לאביו. בחור נחמד מאוד, אבל חסר מזל. הרפתקן, אהוב ובעל לב טוב. מספר שנים לפני כן חואן קרוס, חדר לתוכו, אבל הוא לא ידע. הוא מתאהב בסיילו, ומנסה להלחם עם ניקו כדי לא לאבד אותה. מחליט להתאבד כדי שחואן קרוס יפסיק לשלוט בו.
טיק טק / ברונו בדוז'ה אגוורו פטו מנחם - 2-4 בחיים
ברונו בדוז'ה אגוורו (פטו מנחם), ידוע יותר בכינויו טיק טק, הוא אחד השליחים של אאודמון ובנם של טיאגו בדוז'ה אגוורו ומריאנלה רינלדי. הוא מאוד מצחיק, קומי וקצת לא מרוכז. תמיד עונד שעון כיס, מתנה מאביו שנתן לו סימון ביום הולדתו ה-19. היה הראשון שחצה את השער ורכש ידע אוניברסלי ומאז החל להנחות את אלה שבאים אחריו.
אספרנסה באוור אנחלה רגנו

חימנה ברון

3-4 1-2 בחיים

מתה (2082)

אספרנסה באוור (2082-2008) היא היפראקטיבית ושובבה. בעלת חוש הומור ואנרגיה שופעת. ירשה את הרוח ההרפתקנית של ניקו. מתאהבת בקלות ורגישה. בוכה מכל דבר. לעיתים קרובות היא מדברת תוך כדי בכי ולא מצליחים להבין אותה. בעלת אוזן קשבת לכולם. כמו מלווינה, תמיד בעקבים. בעל סלון יופי בשם "אין משבר". חולקת עם פס את התשוקה לשירה ולריקוד. יותר אינטליגנטית מאמה, מלווינה.
חואן קרוס מריאנו טורה 2-3 - מת
היה בנם של הילדה פרננדז ובולסלאב ארטמיו בדוז'ה אגוורו, אחיהם הממזר של מלווינה וברטולומה. כשהיה בן 21 התחיל לצאת עם אשת אחיו, אורנלה, והכניס אותה להריון.

כששמע זאת, ברטו לקח אותו לאסקלדה וניסה להרוג אותו, אבל השער נפתח ושלח אותו למימד אחר, לאאודמון. כשהיה שם גילה כי הוא "הנבחר", אבל הנשמה שלו הייתה מושחתת והוא רצה להשתמש באנרגיה של אאודמון ממניעים רעים, לכן סולק משם. כשחזר, הוא שם לב שהוא חולה במחלה שבה המערכת החיסונית פועלת נגד גופו של האדם העצמו. כשנפטר, רק גופו מת, ונשמתו עדיין חיה, לכודה בכדור הארץ. הוא החליט להתחיל לחיות כפרזיט, ונכנס לגופם של אחרים. בשל העובדה שרוב האנשים מוגנים על ידי הילה, הוא היה צריך למצוא אדם חלש, שביצע פשע או שנשמתו שברירית. כך הקים את תאגיד ס"ס יחד עם פרנקה.

פרנקה מאיירהולד מנואלה פאל 2 3-4 מתה
פרנקה מאיירהולד (מנואלה פל) בת 26 (2008-1982). גדלה במשפחה גרמנית, וכשהייתה צעירה עברה עם הוריה לארגנטינה. סיימה את לימודי הרפואה שלה וגויסה על ידי חואן קרוס לתאגיד שלו ובאותה שנה נכנסה לאוניברסיטה ולמדה שני מקצועות: גאולוגיה וארכאולוגיה. לאחר מכן המשיכה בתאגיד של חואן קורס, צופה על ילדי הבית הקסום, במיוחד על הטין אנג'לס ועל סיילו מחיקו כשהיא חוזרת לכדור הארץ. למרות היותה רעה, היא אוהבת את לוקה כמו בן, והוא מצליח לשנותה. לאחר זמן מה היא נרצחת על ידי חואן קרוס כשהיה בתוך סלבדור.
תאו גורקי בנחמין אמדאו 3-4 - בחיים
תאו הוא בחור אינטליגנטי, רגיש ואוהב שירה. הוא אוהב סרטים ורוגבי. בעל תעוזה רבה. איש שיחה, הרפתקן, אלטרואיסט ובעל תשוקה, לעיתים פזיז.
סול אגירה אגוסטינה קורדובה 3 - בחיים
 סול היא אימפולסיבית, ישירה, ולא מפחדת להביע את דעותיה. בעלת הומור ציני. בעלת דעות פמיניסטיות מוצקות. יש לה תוכנית רדיו בה היא משוחחת עם מאזיניה, ביניהם סימון, אשר נקראת דוקטור נוירוזה. היא אוהבת צלילה ושייט בים. בעלת השקפת עולם משעשעת על המקצוע שלה. לא מאמינה באהבה. היא פגיעה, רגישה וחסרת ביטחון. מייצרת בעצמה את בגדיה, מחומרים אורגניים.
מוגלי ג'רארד צ'נדו 1 2, 4 בחיים
מוגלי הוא יליד שבט זהורי, חבר של ניקולס ומאופיין בדיבור הלא מובן שלו, המעורב בספרדית ושפת האם שלו והתנהגות היפראקטיבית. חבר טוב של כריסטובל, לעיתים מתנהג כמו הבייביסיטר שלו, ונאמן לניקו. אחרי שניקו הציל את חייו בנקודה מסוימת לפני תחילת הסדרה, מוגלי הבטיח לעקוב אחריו עד שתגיע אישה שתתלווה אליו.
אריאל רומינה ז'אן 3 - מתה
אמה של קיקה וגרושתו הוא של נראו. מגיעה למנדליי לאחר שהתאחדה עם בן זוגה לשעבר, קמילו אסטרז'ה, מה שמייצר יריבות גדולה בינה לבין פס באוור. חואן קרוז, גנב את התינוקת שלה, אשר לאחר מכן באמצעות אספרנסה באוור מגיעה לשנת 2030. אריאל אז מחפשת תינוקת קטנה ומגלה שבעתיד היא קיקה, שחזרה אחורה בזמן, משנת 2046. כשקמילו והילדים בורחים ממנדליי, אריאל, פצועה קשה, מחליטה להקריב את חייה כנגד תאגיד הממשלה, ובכך נהרגת.
מרקוס איברלוסיה/ג'יימס ג'ונס לוקאס פרארו 1 - מת
מרקוס אנדרס איברלוסיה הוא בנם של לואיס באוור וחואנה איברלוסיה. אחיו למחצה של ניקולס. אביו הביולוגי של כריסטובל. אדם רשע, עם הרבה כוח, מתמרן אנשים כדי שיעשו רצונו. שונא את ניקולס בכל ליבו. אמר שלניקולס היה את מה שלו מעולם לא היה: אבא. מנסה לסחוט ולהתחתן עם סיילו, כמו שעשה עם קרלה. 
ויקטור וורג/חואן דלמסיו לוקאס קרספי 3 - בחיים
בנם של חוסטינה גרסיה ואלסינה. נולד בשנת 2009. היה חבר בתאגיד של חואן קרוס. שמו האמיתי הוא ויקטור וורג, אך הוא מתחזה לזהות הבדויה - חואן דלמסיו.
אלסינה מקסימיליאנו גיונה - 3 מת
היה עוזר של חואן קרוס. הוא מסורבל, תמיד נכשל בכל דבר שהוא מנסה לעשות.
ברטה סוליגה גראסיאלה פאל 1 2 בחיים
אמו של ניקולס באוור. כשבעלה נפטר בחיפושו אחר אאודמון הבטיחה לבלות את שארית חייה בחיפוש אחר רמזים כדי למצוא את אאודמון. כנה וישירה, לא אכפת לה מה חושבים עליה ואומרת את מה שהיא חושבת תמיד. אף על פי ש קפדנית וקשה עם ניקו, היא אוהבת אותו.
הפרופסור חורחה סוארז 4 - בחיים
הפרופסור הוא גבר מסתורי. הוא היה המורה של לוס במוסד אליו היא נחטפה. מעביר שיעורי ספרות לילדי היער הפראיים ואחת מתלמידותיו הייתה פלומה, שמביאה את ג'קה לשיעוריו. הוא מתחבר עם חבורת ההתנגדות בשל היכרותו המוקדמת עם טצ'ו. הוא יודע הרבה על הקבוצה.
אלכס פדריקו אמדור 1 - בחיים
אלכס הוא צעיר אמנזי, שהכיר את סיילו במרפאה בה נפגשו על מנת לקבל טיפול לבעיה שלהם. הוא מתאהב בה אך עם הזמן משיב את זכרונותיו ונזכר שיש לו אישה אותה הוא אוהב וחיים מלאים. הוא זה שאומר לסיילו שהיא אנחלס אינצ'אוסטי, אחותה של לוס והיורשת של ההון של אינצ'אוסטי.
אדולפו פרס אלסמנדי סרג'יו ברמחו - 1-4 בחיים
אדולפו הוא שופט, חבר של ברטולומה ואביהם של נצ'ו ולוסיה. הוא אליטיסט, חובב נוחות וכסף. אפילו בנו קורא לו פיראט בשל הרומנים הצדדיים שלו.

בעונה הראשונה הוא חברו של ברטולומה, מודע למעשיו בילדי הקרן, אך שומר על כך בסוד. הוא מופיע במהלך המסיבה של נצ'ו. לבקשת בנו, מנסה לסייע לג'קה למצוא את הוריו.

נערים[עריכת קוד מקור | עריכה]

שם הדמות שחקן עונות תפקיד אורח סטטוס
טיאגו בדוז'ה אגוורו חואן פדרו לנסאני 1-4 - בחיים
טיאגו בדוז'ה אגוורו הוא אחד מחברי להקת טין אנג'לס והיחיד מבניהם שלא הגיע מקרן ב.ב. הוא בנו היחיד של בעלי הקרן, ברטולומה, וחי חיי מותרות בזכות עושרו.

הוא רואה עצמו כמסודר בחייו, בזכות כספו של אביו. עם זאת, הוא רגיש ופשוט, ומוכן להתייחס לאחרים כמות שהם - ולא כפי שמכתיב מעמדם החברתי.

טיאגו למד בלונדון מוזיקה בבית ספר, יחד עם ילדי שופטים ואנשי עסקים.

מריאנלה רינלדי מריאנה אספוסיטו 1-4 - בחיים
מריאנלה "מר" טלריקו רינלדי ננטשה על ידי סבה, כשהייתה תינוקת, בדלת של כנסייה. כומר נתן לה את השם מריאנלה. אבל עם מותו של הכומר, מר נלקחה לבית יתומים, ממנו ברחה. היא גסת לשון ומחוספסת, אבל טובת לב.
רמירו אורדונייז גסטון דלמאו 1-4 - בחיים
רמירו "רמה" אורדונייז הוא אחד מילדי קרן ב.ב. וחבר מקורי בטין אנג'לס. יש לו אינטליגנציה יוצאת דופן, והוא אוהב לקרוא וללמוד. מכיוון שהיה צריך לטפל באחותו אללי מאז שהיו קטנים בגלל נטישת אמו הוא אחראי, הוא נוטה להתנהג בצורה אבהית עם ילדים ואנשים צעירים. הוא רומנטי ורגיש, אבל כשהוא כועס עם החיים הוא הופך להפכפך, בעל התנהגות מסוכנת ורודף שמלות.
חסמין רומרו אאוחניה סוארס 1-4 - בחיים
חסמין רומרו היא אחת הבנות בקבוצה, שזכתה לכינוי "צוענייה" בשל מוצאה. היסטרית, נרדפת, קנאית אבל מאוהבת בטצ'ו. הוריה נהרגו על ידי דודה ביום ההולדת השביעי שלה, אבל היא נשארה בחיים כי היא הסתתרה מתחת למיטה, איפה שאמא שלה אמרה לה. היא נלקחה לקרן ב.ב לאחר שברטו קיבל אותה מבעליה, חוסלו. מאוחר יותר, היא ברחה וחזרה לחוסלו, עד שרמה, חברה הציל והביא אותה בחזרה לאחוזת אינצ'אוסטי. שם היא תתמודד עם ההתעללות, אך גם תכיר את ניקולס באוור וסיילו מחיקו, אשר תופסים מקום מכריע בחייה, ונפגשת מחדש עם טצ'ו, אהבת ילדותה.
חואן "טצ'ו" מורלס ניקולאס ריירה 1-4 - בחיים
חי עם משפחתו, שהייתה ענייה מאוד עד שאביו, איש אלים, החליף אותו בטלוויזיה. לאחר שנמכר הוא בסופו של דבר חי בסמטה מאחורי תיאטרון שבו יצר ופיתח אהבה גדולה לתיאטרון ולמשחק. בגיל 9 הגיע לקרן ב.ב, שם הוא פגש את רמה, אללי, ג'קה וחסמין רומרו, שיהיו החברים הטובים שלו. הוא התגורר בקרן במשך שנים רבות, והיה לו מוניטין טוב בקרב חוסטינה וברטו על ממושמע ובעל מוכנות לספר להם על מה קורה כשהם לא נמצאים. עם זאת, טצ'ו נאמן לחבריו, שאתם יש לו קודים, ובמהרה מתברר שהוא רק נראה כנוע מול ברטו וחוסטינה וכי היצירתיות שלו בתירוצים וסיפורים מצילה אותו מהם.
אסטפניה אלורדי קנדלה וטראנו 1-4 - בחיים
אסטפניה "טפי" אלורדי היא נערה רזה, ויהירה שאכפת לה מהופעתה הפיזית. אין לה מזל באהבה, וסובלת מאוד מסיבה זו, יש לה חרדת נטישה, וזה גורם לעצבנות ואף לשנאה כלפיה. היא מאומצת, משום שאמה הביולוגית לא רצתה אותה בגלל חואן קרוס, שגרם לכך שאמה תנטוש אותה. לאחר מכן, אספרנסה הזקנה גרמה לכך שתונח מול ביתה של סנדרה רינלדי ותאומץ על ידיהם. בתחילה מתנכרת למר אך במהלך הסדרה הופכות לאחיות קרובות ו מגוננות אחת על השנייה. היא נתפסת על ידי הסביבה כשטחית, אבל מבינה ומסבירה את השקפת העולם העמוקה שיש לה על יופי וחן.
סימון ארצ'בלטה פבלו מרטינס 2-4 - בחיים
(1991 - לא ידוע) סימון ברונו ארצ'בלטה הוא חברו הטוב ביותר של טיאגו. הוא בחור רומנטי, נאמן, כנה ובעל לב טוב, אבל זה גם לא יציב, חסר ביטחון וקצת מטורף, שמקור כל זה בטראומה ילדות: להיות עד למות אחיו. בעונה הרביעית מתגלה שבעתיד הוא הופך להיות מר ג'יי.
ולריה גוטיירז רוסיו איגרסבל 2-4 - בחיים
ולריה מגיעה לבית הקסום הודות לרמה, שמתאהב בה ממבט ראשון. לאחר חוסר אמון בסיסי ובעיות עם בן זוגה - גבו, ולה הופכת לחברה טובה של מר, חסמין וקרידד, ומתאהבת ברמה והופכת לבת זוגו.
לוקה פרנצ'יני ויקטוריו ד'אלסנדרו 2-4 - בחיים
לוקה עבד בארגון c-c בשביל חואן קרוס יחד עם צ'רלי, פרנקה וטינה. ניקו מוצא את לוקה לילה אחד ופותח בפניו את שערי האחוזה.

הוא מסתיר מכולם שפלי היא בעצם חוסטינה, הוא מסכסך בין טיאגו וסימון וגורם לטיאגו להיפרד ממר ובהמשך מתחרט על מעשיו ומנסה ככל יכולתו לעזוב את הארגון ללא הצלחה. הוא היה אמור להיות בבית הקסום מהתחלה אך פרנקה השיגה אותו לפני. היא אמרה לו שאין דרך לפרוש מהרעים אך בזכותם של ניקו וסיילו לוקה משתנה לטובה. הוא מתאהב בחסמין מהרגע הראשון, אך הוא הופך לחבר טוב של טצ'ו ומניח לזה. בהמשך מתאהב בטפי ונהיה חבר שלה.

איגנסיו פרס אלסמנדי אגוסטין סיירה 1-4 - בחיים
נצ'ו הוא יומרני, רכושני, אנוכי ויהיר, שמאמין שכסף הוא אושר וקונה הכל. ואז הוא פוגש בחורה, בשם קרידד, איכרה גסה, אבל מוצא עמה אהבה אמיתית, הוא מתחיל ללמוד לחקור את הרגשות שלו ומבין שכסף הוא לא הכל בחיים, ומתחיל להשתנות. חלק מלהקת מאן!, ואחיה למחצה של לוסיה. בסוף שנת 2008, נשאב לשעון יחד עם חבריו.
ג'ולייט קאלו ריביירו - 2 בחיים
ג'ולייט היא בחורה מרושעת שחיה בצרפת. היא הייתה אסירה, ושוחררה על ידי התאגיד ס"ס, בתנאי שתצטרף אליהם, כפי שעשו עם לוקה. חואן קרוס השתיל בה שתל כמו שעשה עם שאר הילדים. תפקידה העיקרי הוא שבעזרת הקסם האישי שלה, תפריד את הנערים שחיים בבית הקסום ותגרום להם לשנוא אחד את השני. בת זוגו לשעבר של סימון.
פבלו "אי שחור" פיקאסו אוגוסטו שוסטר - 4 בחיים
פבלו הוא בחור שהגיע מצ'ילה לאולימפיאדה. חבר ההתנגדות מצ'ילה. הוא וטפי הופכים לבני זוג במהלך השהות שלו בארגנטינה, אך בסוף האולימפיאדה חוזר לצ'ילה יחד עם פרלה כדי להלחם בשלטון שבמדינתו.
פרלה שניידר טיירה פרומטידה פרלה ברונשטיין - 4 בחיים
פרלה שניידר, הידועה יותר בכינוי "טיירה פרומטידה" (בעברית: הארץ המובטחת) מגיעה מישראל כדי להתחרות באולימפיאדה של העולם החדש. רמה יוצר דף אינטרנט, שדרכו מתקשר איתה. לאחר מכן היא מגיעה לארגנטינה. היא המנהיגה של ההתנגדות בישראל. מאוהבת ברמה ומסייעת לו בחשיפת השקרים של הממשלה.

ילדים[עריכת קוד מקור | עריכה]

שם הדמות שחקן עונות תפקיד אורח סטטוס
לאון "ז'קה" בניטז סטפנו דה גרגוריו 1-4 - בחיים
לאון, המוכר יותר בכינויו "ז'קה", בעל הכינוי הזה מכיוון שכשהיה תינוק, נגנב על ידי כנופיה של סוחרי ילדים שנטשו אותו ברחוב. קרן ב.ב, המופעלת על ידי ברטולומה וחוסטינה, מצאה אותו ברחוב ואספה אותו.

לאון אמפתי לאחרים ומרגיש מוזנח לעיתים. הוא אוהב כדורגל.

לוס אינצ'אוסטי פלורנסיה קגנסו

מרסדס פונס

1-2

3-4

3-4 בחיים
לוס אינצ'אוסטי היא אחותה של סיילו ובתם הצעירה של אלבה קסטילו וקרלוס מריה אינצ'אוסטי. החל מהעונה השלישית מוצגת הגרסה המבוגרת שלה כראש השרים. בעונות המוקדמות, היא גרה באחוזה ואהובה על כולם.

היא ננעלה בראשית חייה במרתף האחוזה על ידי חוסטינה, והייתה בטוחה שחוסטינה היא אמה. היא מגלה שאחותה הגדולה היא סיילו. היא בת זוגו של כריסטובל באוור.

כריסטובל באוור תומאס רוס

טומי דונסטר

1-2

4

4 בחיים
כריסטובל אנחל באוור (איברלוסיה) הוא בנו של ניקולס באוור. אמו, קרלה קוסובסקי, הייתה בת זוגו של ניקו כשהייתה בהריון, והוא אהב את הרעיון של להיות אבא, כך שכאשר קרלה עזבה לו והפקירה את הילד, ניקו לקחאת תפקיד האב. אביו הביולוגי הוא מרקוס איברלוסיה, יריבה הגדול של ניקו.
אללי אורדונייז מריה גואדלופה אנטון 1-2 4 בחיים
אחותו הקטנה של רמה. ילדה מתוקה שאוהבת את כל הילדים באחוזה, במיוחד את אחיה ואת מר. ערנית ורגישה לרגשות של אחרים.
אליי אינצ'אוסטי/מורלס ולנטינה סנרה 4 - בחיים
אליי היא הבת המאומצת של לוס וכריסטובל והבת הביולוגית של טצ'ו וחסמין. נראית קרה וגחמנית, אבל בעלת לב טוב. בת 13. למערכת היחסים שלה עם אימה המאמצת יש עליות ומורדות, מכיוון שלאליי יש אופי מרדני שלוס לא מקבלת. שמה מסמל אושר, בשל השמחה שחוו הוריה בעת לידתה בשנת 2018.
אמאדו גורקי 4 - בחיים
אמאדו גורקי הוא הבן של מלודי ותאו, נולד בהתנגדות בשנת 2031. מלודי נכנסת להיריון מתאו לפני סיום העונה השלישית. היא לא מודעת לכך שהוא הופך לצייד, ולכך שהוא מנסה לצוד אותה. בלידתו, למרות עבודתו של תאו, הוא מסייע למלודי בלידה ומחפה עליה. נקרא ככה מכיוון שהוא האהוב ביותר במטה ההתנגדות (אמאדו בעברית: באהוב ביותר), במיוחד על ידי מלודי וטצ'ו, שבמהלך העונה הרביעית ניהל מערכת יחסים ארוכה עם מלודי והיווה דמות אב לאמאדו. הוא מהווה דאגה מתמדת להתנגדות ותאו, מאחר שהוא נהיה חולה בעקבות המצב והתנאים בהם הם חיים ביער. בשנת 2018 הוא נלקח על ידי טצ'ו וחסמין כדי להסתיר אותו מראש השרים. הוא הפרדוקס הזמני הגדול ביותר בסדרה.